Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 27, 2017 11:38 am

    colocolo írta:
            Vasas - Paks    3:1               1000 néző

       
    Vasas:Kamenár 6 - Burmeister 5 James 6 Risztevszki 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 6 - Kulcsár 5 Gaál 6 Remili 5

    csere:Gaál - Pavlov       61.perc
            Berecz - Szivacski    77.perc
            Remili - Ádám    87.perc

       Gratulálok a győzelemhez.
    Köszi Colo! Szerinted mit lehetne csinálni a támadójátékunkkal ? A 3 gól ellenére is teljesen hatástalannak tűnt a 2. játékrészben. Nem tudtuk még elől tartani sem a labdát . Hangya gólján kívül szinte momentumunk sem volt. Nem tudtuk tehermentesíteni a védelmet . Bár a fradi sőt bárki ellen elfogadnék egy ilyen győzelmet félek ez kevés lesz az erősebb csapatok ellen. Sajnos Kleisz és a csehek sem lesznek még bevethetőek egy ideig. James ,hogy tetszett hátul ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 27, 2017 10:08 am


    Vasas - Paks 3:1 1000 néző


    Vasas:Kamenár 6 - Burmeister 5 James 6 Risztevszki 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Berecz 5 Hangya 6 - Kulcsár 5 Gaál 6 Remili 5

    csere:Gaál - Pavlov 61.perc
    Berecz - Szivacski 77.perc
    Remili - Ádám 87.perc

    Gratulálok a győzelemhez.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 10:31 pm

    A honlapokról:

    Michael Oenning: - Örülök, hogy sikerült megnyerni a mérkőzést, nagyon fontos győzelem volt. Nem vagyunk még azon a szinten, hogy 90 percig uraljuk a játékot. Az első 44 percben minden rendben volt, azt csináltuk, amit látni szerettem volna. Sajnos a szünet előtt kaptunk egy gólt. A második félidőben más taktikával játszottunk, hogy stabilabbak legyünk. Házon belül megbeszéltük a debreceni mérkőzést, volt egy 20 percünk, amikor nagyon rosszul játszottunk, ráadásul elvesztettük Murka Benedeket. A Paks elleni meccsre összpontosítottunk, tudtuk, hogy a paksiak ellen mindig nehéz dolgunk volt. Ezúttal több olyan játékos szerepelt a pályán, akiknek be kellett ugraniuk más helyett. Most jön egy kis szünet, össze tudjuk magunkat szedni, felgyógyulhatnak a sérültjeink közül páran.



    Csertői Aurél a következőképp értékelt.
    - Nem tudom elmarasztalni a  játékosokat, jól játszottunk, a második félidőben felbillent a pálya. 5-10 méterre a kaputól le kell tudni venni a labdát, be kell rúgni a helyzeteket. Dühít a két kapufa, sok helyzetet kihagytunk. Nem örülünk, de jobb, mintha lefociztak volna minket. Felépítettük a játékunkat, az pozitívum, az, hogy kihagytuk a helyzeteket, az persze dühít. A foci ilyen, aki berúgja a helyzeteket, az nyer. Sajnos sok gólt kapunk, sok az egyéni hiba, ebből majd kijövünk, ez biztos.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 8:23 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vasas - Paks  18:00   M4

    Oenning: Nem várunk könnyű meccset a Paks ellen

    Az OTP Bank Liga 7. fordulójában a Paks látogat a Szusza Ferenc-stadionba, a szombaton 18:00 órakor kezdődő mérkőzésen. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a találkozóról.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nem_varunk_konnyu_meccset_a_paks_ellen-2702


    http://paksifc.hu/news.php?extend.7223.12

    Kezdők:





    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/7/1240197.html


    De kár a végéért. Szerencsére így is vezetünk. Bár az is igaz ,hogy azt mondják a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, hát most sokkal jobban kell figyelni. Nem tudom kondival bírjuk e majd végig?

    Ahogy deme65 mondaná,tükör sima mérkőzés lehetne,de nem az mert néhány játékosunk formán kívül játszik.Ha nem rúgunk még egy gólt,izgulhatunk a végéig.
    Hát izgulhattunk a végéig. Teljesen leizzadtam , pedig én egy percet sem játszottam itt a fotelban ülve. Bejött amitől féltem ,hogy elfogyunk kondiban. Én inkább Mohát hoztam volna le és Gaált toltam volna ki a helyére. Amúgy a mestert is dicséret illeti mert a keret adta lehetőségeken belül megpróbált változtatni. Örömteli ,hogy az alázat már kezdet hasonlítani arra amivel tavaly sikereket értünk el. Lehet Siposúr is bement a templomba mert most a Fortunára sem panaszkodhattunk , sőt a legjobb emberünk volt . Ez tényleg úgy kellett mint egy falat kenyér a csapatnak és a drukkereknek is . Megdöbbentő volt amikor mutatták a főlelátót ,alig volt néző . Ettől független nagyon boldog vagyok ,hogy sikerült a mumust megvernünk. cheers bounce cheers
    A legfontosabb lemaradt. Gratulálok a csapatnak !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Aug. 26, 2017 7:26 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - Paks  18:00   M4

    Oenning: Nem várunk könnyű meccset a Paks ellen

    Az OTP Bank Liga 7. fordulójában a Paks látogat a Szusza Ferenc-stadionba, a szombaton 18:00 órakor kezdődő mérkőzésen. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a találkozóról.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nem_varunk_konnyu_meccset_a_paks_ellen-2702


    http://paksifc.hu/news.php?extend.7223.12

    Kezdők:


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/7/1240197.html


    De kár a végéért. Szerencsére így is vezetünk. Bár az is igaz ,hogy azt mondják a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, hát most sokkal jobban kell figyelni. Nem tudom kondival bírjuk e majd végig?

    Ahogy deme65 mondaná,tükör sima mérkőzés lehetne,de nem az mert néhány játékosunk formán kívül játszik.Ha nem rúgunk még egy gólt,izgulhatunk a végéig.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 4:52 pm

    Vasas - Paks  18:00   M4

    Oenning: Nem várunk könnyű meccset a Paks ellen

    Az OTP Bank Liga 7. fordulójában a Paks látogat a Szusza Ferenc-stadionba, a szombaton 18:00 órakor kezdődő mérkőzésen. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a találkozóról.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nem_varunk_konnyu_meccset_a_paks_ellen-2702


    http://paksifc.hu/news.php?extend.7223.12

    Kezdők:

    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/7/1240197.html


    De kár a végéért. Szerencsére így is vezetünk. Bár az is igaz ,hogy azt mondják a 2-0 a legveszélyesebb eredmény, hát most sokkal jobban kell figyelni. Nem tudom kondival bírjuk e majd végig?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 11:23 am

    koldokszosz írta:
    Vasas1969 írta:
    koldokszosz írta:

    Nem én csinálom. Azért kell más névvel, hogy ez ne menjen magától a levesbe. Remélem, hogy még belefér:)
    Köszi! Legközelebb 990 után már az új topikba fogunk írni. Amúgy is jobb szeretem ,ha még tudja a látogatókat számolni a fórum. Szerinted visszamenőleg áttudnánk nevezni a topikunkat 1, 2 ,3 ,4 -re ? Bár ez a felkiáltójeles megoldás sem rossz , csak talán nem mindenkinek nyilvánvaló ,főleg ,ha egyszer lesznek új tagok is .

    Nem tudom, nem merek hozzányúlni, mert volt olyan, ami utána tűnt el.. picit hülye rendszer.
    vagy számozd, igen az is jó.

    Nem baj ! Köszi ,így is jó lesz ! Állítottál valamit ,hogy kettőnél több hozzászólás látszik ? Csak kérdés ,nem probléma .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 11:10 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Akkor Vaskót és Ádámot a csapatba ,hogy visszakapják a kölcsönt. Az esti Vidi meccs kapcsán a mi kupameccsünk jutott eszembe ,hogy az is mennyire másként alakulhatott volna. Itt és nálunk is az első itthon kapott gól eldöntötte , amivel sikerült is nehéz helyzetbe hozni a lassú Juhászt és Vaskót a kedvükre kontrázó ellenfél ellen. Csak nehogy így járjunk a hétvégén is. Inkább álljunk be 0-0-ra.

    Szegény Murka műtétjétől félek . Jobban örülnék ,ha németben műtenék. Ez a bajnokság elment neki.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_benedeket_egy_honap_mulva_mutik-2701
    Így már benne sem reménykedhetünk. Egyre fogynak a napok . Jó lenne ,ha Vancsának sikerülne kifognia 1-2 nagyhalat ,de legalább jó közepeset , vagy egy kellemes meglepetésembert.

    Nagyon kellemetlen ez a csatár kérdés. 3 hónap alatt egy tavalyinál erősebb költségvetéssel ne találjunk 1 /azaz egy/ megfelelő embert előre. Euroliga elszállt, a bajnokság nem jól indult. Ez se igazán növeli az esélyünket. Bár ez a töketlenkedés nem is tenné alkalmassá a keretet húzósabb programokhoz.
    Jöjjön a Paks.
    Szerintem megtalálták ők ,csak megvezetett a menedzsere minket. Egy olyan csatárra aki a Nápoly ellen mindkét meccsen eredményes volt és olyan csapatoknak is betalált mint a Shaktar Donyeck ,a Lyon és a Manchester City én is vártam volna a vezetőséghez hasonlóan . ( Mondtam is VasasTatának ,hogy segítsen csinálni egy kis videót ezekből a gólokból. Nagyon ütős lett volna ,ha megcsináljuk.) Ráadásul még csak most tölti majd a 27.-et és kialakulhatott volna egy stabil mag ami megcélozhatta volna a hetediket ,ha nem idén akkor a következő 1-2 évben. Mikor kiderült ,hogy kölcsönbe máshová igazolt akkor már csak 2,5 hét maradt. Most ,hogy Murka kidőlt elnézve a támadóink formáját 1 csatár nem is biztos ,hogy elég. Mivel több külföldink is van fontos lenne kupaindulást érő helyen végezni ,hogy a következő évben is kihasználhassuk az 5 légiós helyet. Emiatt akár egy  idősebb játékosnak is örülnék  ,főleg ha a kupába lő minket. Amúgy ezt többször leírtam ,de szerintem a mi támadójátékunknak egy magasabb ,jól fejelő , gyors csatár hiányzik legjobban. Akit megtalálhatnának a beadások és nem csak akkor lennénk veszélyesek fejjel ,ha fent vannak Vaskóék. Sajnos amiatt amit írtál , a kupakiesés és a rossz rajt miatt  kevésbé vagyunk vonzóak .
    A legjobb persze az lenne ,ha valaki feltámadna a jelenlegi támadóink közül már ma a Paks ellen és győzelemre vinné a csapatot.

    Küldök emailt.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by koldokszosz Szomb. Aug. 26, 2017 10:44 am

    Vasas1969 írta:
    koldokszosz írta:

    Nem én csinálom. Azért kell más névvel, hogy ez ne menjen magától a levesbe. Remélem, hogy még belefér:)
    Köszi! Legközelebb 990 után már az új topikba fogunk írni. Amúgy is jobb szeretem ,ha még tudja a látogatókat számolni a fórum. Szerinted visszamenőleg áttudnánk nevezni a topikunkat 1, 2 ,3 ,4 -re ? Bár ez a felkiáltójeles megoldás sem rossz , csak talán nem mindenkinek nyilvánvaló ,főleg ,ha egyszer lesznek új tagok is .

    Nem tudom, nem merek hozzányúlni, mert volt olyan, ami utána tűnt el.. picit hülye rendszer.
    vagy számozd, igen az is jó.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 26, 2017 9:18 am

    koldokszosz írta:

    Nem én csinálom. Azért kell más névvel, hogy ez ne menjen magától a levesbe. Remélem, hogy még belefér:)
    Köszi! Legközelebb 990 után már az új topikba fogunk írni. Amúgy is jobb szeretem ,ha még tudja a látogatókat számolni a fórum. Szerinted visszamenőleg áttudnánk nevezni a topikunkat 1, 2 ,3 ,4 -re ? Bár ez a felkiáltójeles megoldás sem rossz , csak talán nem mindenkinek nyilvánvaló ,főleg ,ha egyszer lesznek új tagok is .
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by koldokszosz Szomb. Aug. 26, 2017 12:53 am

    Vasas1969 írta:
    koldokszosz írta:Bocsi!

    Nyissatok egy újat egy pici változtatásal,( Hajrá Vasas Örökké!!!! /példa) mert meg fog hülyülni a topik.

    (a legutolsó infók szerint 999 körül letilt és újat nyit magától, de van, amikor később- szombat felé)
    Rendben ! Köszi ! Holnap úgyis sokat leszek gép előtt. Az nem baj ,hogy már 1100 körül járunk ?  Érdemes lenne 100 hozzászólást átvinni a következőbe ,vagy maradhat így szerinted ? Mondjuk fogalmam sincs ,hogy azt ,hogyan csináltad.

    Nem én csinálom. Azért kell más névvel, hogy ez ne menjen magától a levesbe. Remélem, hogy még belefér:)
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Aug. 25, 2017 11:30 pm

    Vasas1969 írta:
    Akkor Vaskót és Ádámot a csapatba ,hogy visszakapják a kölcsönt. Az esti Vidi meccs kapcsán a mi kupameccsünk jutott eszembe ,hogy az is mennyire másként alakulhatott volna. Itt és nálunk is az első itthon kapott gól eldöntötte , amivel sikerült is nehéz helyzetbe hozni a lassú Juhászt és Vaskót a kedvükre kontrázó ellenfél ellen. Csak nehogy így járjunk a hétvégén is. Inkább álljunk be 0-0-ra.

    Szegény Murka műtétjétől félek . Jobban örülnék ,ha németben műtenék. Ez a bajnokság elment neki.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_benedeket_egy_honap_mulva_mutik-2701
    Így már benne sem reménykedhetünk. Egyre fogynak a napok . Jó lenne ,ha Vancsának sikerülne kifognia 1-2 nagyhalat ,de legalább jó közepeset , vagy egy kellemes meglepetésembert.

    Nagyon kellemetlen ez a csatár kérdés. 3 hónap alatt egy tavalyinál erősebb költségvetéssel ne találjunk 1 /azaz egy/ megfelelő embert előre. Euroliga elszállt, a bajnokság nem jól indult. Ez se igazán növeli az esélyünket. Bár ez a töketlenkedés nem is tenné alkalmassá a keretet húzósabb programokhoz.
    Jöjjön a Paks.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 25, 2017 2:57 pm

    koldokszosz írta:Bocsi!

    Nyissatok egy újat egy pici változtatásal,( Hajrá Vasas Örökké!!!! /példa) mert meg fog hülyülni a topik.

    (a legutolsó infók szerint 999 körül letilt és újat nyit magától, de van, amikor később- szombat felé)
    Rendben ! Köszi ! Holnap úgyis sokat leszek gép előtt. Az nem baj ,hogy már 1100 körül járunk ? Érdemes lenne 100 hozzászólást átvinni a következőbe ,vagy maradhat így szerinted ? Mondjuk fogalmam sincs ,hogy azt ,hogyan csináltad.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by koldokszosz Pént. Aug. 25, 2017 2:01 pm

    Bocsi!

    Nyissatok egy újat egy pici változtatásal,( Hajrá Vasas Örökké!!!! /példa) mert meg fog hülyülni a topik.

    (a legutolsó infók szerint 999 körül letilt és újat nyit magától, de van, amikor később- szombat felé)
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 25, 2017 10:12 am

    Juhos2 írta:

    Lesz itt paksi taktika.
    Szokás szerint szétrúgják majd az egész csapatot.
    Akkor Vaskót és Ádámot a csapatba ,hogy visszakapják a kölcsönt. Az esti Vidi meccs kapcsán a mi kupameccsünk jutott eszembe ,hogy az is mennyire másként alakulhatott volna. Itt és nálunk is az első itthon kapott gól eldöntötte , amivel sikerült is nehéz helyzetbe hozni a lassú Juhászt és Vaskót a kedvükre kontrázó ellenfél ellen. Csak nehogy így járjunk a hétvégén is. Inkább álljunk be 0-0-ra.

    Szegény Murka műtétjétől félek . Jobban örülnék ,ha németben műtenék. Ez a bajnokság elment neki.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_benedeket_egy_honap_mulva_mutik-2701
    Így már benne sem reménykedhetünk. Egyre fogynak a napok . Jó lenne ,ha Vancsának sikerülne kifognia 1-2 nagyhalat ,de legalább jó közepeset , vagy egy kellemes meglepetésembert.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Aug. 25, 2017 6:01 am

    Vasas1969 írta:Ristevski a Paks ellen jubilál - interjú

    Amennyiben macedón válogatott játékosunk, Kire Ristevski a szombati Paks elleni mérkőzésünkön pályára lép, újabb labdarúgónk éri el az 50. NB I-es bajnokiját. Belső védőnket kérdeztük e jeles alkalomból, illetve a közeljövő programjáról is szót ejtettünk vele.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/ristevski_a_paks_ellen_jubilal_-_interju-2700

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Pic2_2700


    Remélem ez az 50.meccs jobbra sikerül mint Ádámé.

    Lesz itt paksi taktika.
    Szokás szerint szétrúgják majd az egész csapatot.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 24, 2017 1:48 pm

    BFC Siófok: hiába az ollózós gól, újabb vereség

    BFC Siófok – Kisvárda Master Good 1–2 (0–1)



    https://www.sonline.hu/sport/helyi-sport/bfc-siofok-hiaba-az-ollozos-gol-ujabb-vereseg-818381/



    BFC Siófok: Balajcza – Szilágyi, Lorentz, Hidvégi, Farkas N. – Gál M., Lázár Zs. – Nagy D., Petneházi, Kovács D. (Bévárdi – 83.p.) – Elek B. Vezetőedző: Disztl László.

    Kisvárda Master Good: Molnár-Farkas – Zanko, Izing, Papucsek, Fodor – Lucas, Misic – Hej (Lukács – 82.p.), Oláh G. (Oltean – 40.p.), Ilic – Horváth Z. (Délczeg – 67.p.). Vezetőedző: Kondás Elemér.

    Gólszerzők: Horváth Z. (44.p., 66.p. – az elsőt 11-esből), Kovács D. (51.p.).




    https://www.youtube.com/watch?v=IQPy8HUA2pU

    Gratulálok a Vasasos gólhoz! "Szilágyi beadása után Kovács ollózott remek gólt a kapu bal oldalában. Szépségdíjas találat volt."  Még egy érdekesség a Várda góljait szerző Horváth Zoltánt annak idején Jámborék leigazolták az Egerhez. Az ő távozásuk után tavasszal gyanús meccseket játszott az Eger. Emiatt a később a lokihoz igazoló Horváth is eltiltást kapott. Ausztriában a 3. és 4. ligában játszott. Neki azért úgy látszik sikerül a visszatérés nem úgy mint Sütőnek és Ponczók Csabának.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 24, 2017 9:30 am

    Ristevski a Paks ellen jubilál - interjú

    Amennyiben macedón válogatott játékosunk, Kire Ristevski a szombati Paks elleni mérkőzésünkön pályára lép, újabb labdarúgónk éri el az 50. NB I-es bajnokiját. Belső védőnket kérdeztük e jeles alkalomból, illetve a közeljövő programjáról is szót ejtettünk vele.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/ristevski_a_paks_ellen_jubilal_-_interju-2700

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Pic2_2700


    Remélem ez az 50.meccs jobbra sikerül mint Ádámé.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 23, 2017 3:19 pm

    VasasTata írta:Ez a vicc oldalon is elmenne - nem saját, hanem Trollfoci szerzemény - de 1,2-es szorzóval elkaszálni egy egyébként hibátlan szelvényt az egyáltalán nem humoros dolog. Nagyfater a hasonlathoz nem fűzött kommentárt...  Shocked
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Tippmi10
    Laughing Nagyon kellett már egy kis humor a gyászos hétvége után. Sajnos letört mindenki annyira kellene most egy Paks elleni győzelem mint az éhezőnek egy falat kenyér. Bár őszintén megmondva egy x-el is beérném .Álljunk be ellenük mi hátra és ne hagyjuk ,hogy kontrázhassanak. Valahogy csak összekaparunk egy pontot. Mondjuk a Paks és a fradi elleni győzelemmel már újra a mennyekben érezné magát a Vasas tábor. Az a baj újra jönnek a válogatott behívók a fiúknak és emiatt nem tudnak pihenni.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/van_vasas-jatekos_a_valogatott_keretben-2697
    http://www.vasasfc.hu/hirek/ket_jatekosunk_az_u21-es_keretben-2699
    Ráadásul még Ristevski és James is kaphat meghívót. Eddig mindig visszaestünk az ilyen szünetekben , most nem állunk olyan jól ,hogy ezt megengedhessük magunknak.

    A viccre visszatérve azért ,ha legközelebb "megrakod" kapcsold be a tévét ,ha meggy közben a Vasas meccs ,hogy a mutatott játékhoz is hozzá tudj szólni . Hivatkozz a vékony falakra meg a szomszédokra . Very Happy
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Hétf. Aug. 21, 2017 4:38 pm

    Ez a vicc oldalon is elmenne - nem saját, hanem Trollfoci szerzemény - de 1,2-es szorzóval elkaszálni egy egyébként hibátlan szelvényt az egyáltalán nem humoros dolog. Nagyfater a hasonlathoz nem fűzött kommentárt... Shocked
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Tippmi10
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 21, 2017 9:59 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 20, 2017 4:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 20, 2017 4:11 pm

    colocolo írta:

    Nagyon bölcsen teszed,látom nincs ki dobni való pénzed.
    Hát ezt nagyon jól látod . Very Happy A pénz az amiből sosem volt sok nekem ,de még annyi sem ami elég. Annyit azért megjegyeznék  ,ha nem lesz kormányváltás és a Honvéd újra megelőzi a Vidit és a fradit , akkor náluk is az az egy szem markoló fog egerészni mint nálunk ,csak dupla annyi ideig és olyan lesz a stadijuk mint a Luca széke.
    Sikerült e már megnézned  a videót ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 20, 2017 4:03 pm

    Juhos2 írta:

    Az egész család elutazott, én dolgozom. Marad a tv.
    Az El-t néztem. Beitar-Plovdiv-Maritimo-Kijev?. El lehet valaha jutni idáig?
    Amúgy az EL-ben a Beitar-Plovdiv-Maritimo hármast könnyen megugorhattuk volna ,ha nem ilyen szerencsétlen az idényünk. (Akkor mennyi embernek jutott volna az eszébe ,hogy ő tulajdonképpen Vasas drukker.) Ha nincs a Benes ügy ,ha nincsenek a sérülések (a cseheké meg a térdműtétek) és ,ha időben megjött volna a csatár akinek az ügynöke lóvá tett minket. A Kijev azért megálló lett volna. Most ,hogy kidőlt Murka is látszik milyen szerencsések voltunk tavaly amikor alig volt sérültünk és mégis a kihagyott lehetőségek bajnoksága lett.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 20, 2017 3:56 pm

    Vasas1969 írta:
    Abban bízom ,hogy a választásokra már olyan állapotban lesz a stadi ,hogy nem érintheti hátrányosan a befejezését a kormányváltás és ,hogy a befejezéshez szükséges pénz akkor már nálunk lesz. Bár megmondom őszintén fogalmam sincs ,hogy működik ez ? Arra emlékszem eredetileg március 16.-a a klub születésnapja volt kitűzve az átadás időpontjaként. Ez csúszott nyárra. Most még úgy tűnik Hemi papának lesz igaza ,hogy halasztott . Bajnoki aranyat nyertek és ,ha kifutnak a stadionprojektek amikorra az övéket kezdik az jelentősen rövidebb idő alatt lehet kész a stadijuk , mert több embert és munkagépet irányíthat oda az építő. De ,ha győzne az ellenzék nem tennék nagy pénzt az új 8 ezres Bozsikra , ahogy a mi bővítésünkre sem ,ha nem a remélt 6200-as lesz.

    Nagyon bölcsen teszed,látom nincs ki dobni való pénzed.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 20, 2017 3:39 pm

    Juhos2 írta:

    Nekem a nyári átadás sántít. Nekem az rémlik, hogy a befogadóképessége nem érdekli, de a választásokra meg kell hogy legyen. Aztán lehet, hogy valahol elvesztettem a fonalat.
    Abban bízom ,hogy a választásokra már olyan állapotban lesz a stadi ,hogy nem érintheti hátrányosan a befejezését a kormányváltás és ,hogy a befejezéshez szükséges pénz akkor már nálunk lesz. Bár megmondom őszintén fogalmam sincs ,hogy működik ez ? Arra emlékszem eredetileg március 16.-a a klub születésnapja volt kitűzve az átadás időpontjaként. Ez csúszott nyárra. Most még úgy tűnik Hemi papának lesz igaza ,hogy halasztott . Bajnoki aranyat nyertek és ,ha kifutnak a stadionprojektek amikorra az övéket kezdik az jelentősen rövidebb idő alatt lehet kész a stadijuk , mert több embert és munkagépet irányíthat oda az építő. De ,ha győzne az ellenzék nem tennék nagy pénzt az új 8 ezres Bozsikra , ahogy a mi bővítésünkre sem ,ha nem a remélt 6200-as lesz.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Aug. 20, 2017 3:10 pm

    Juhos2 írta:

    Ebből attól tartok forradalom lesz. Nem fogják hagyni, hogy velük vitesse el Oening a balhét és bűnbaknak kiáltson ki egyeseket. Mi meg rámegyünk a köztük  feszülő ellentétekre. A Paks még keményebb dió lesz. Ha a toppon vagyunk akkor is nehéz, hát még így.

    Egyetértek,nehezen viseli a helyzetet a játékos,főleg az akivel el akarják vitetni a balhét egy vereség után,és nehezen viseli a szurkoló is hogy hétről-hétre fejjel megyünk a falnak.Jöhetnek új játékosok de az alap problémát az nem fogja megoldani,azt mindenki el tudja fogadni hogy a mi lehetőségeinket meghaladó csapatokkal nem tudunk mindenben versenyezni.Abból főzünk amink van,de abból próbáljuk ki hozni a leg jobbat.Ha nem sikerült az étel,meg kell változtatni a receptet,mert minden alapanyagot csak nem lehet kidobni.És elérkeztünk a problémához,mi van ha a szakács nem akar,vagy nem tud mást főzni.Na majd akkor jön a konyhafőnök.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Aug. 20, 2017 8:24 am

    colocolo írta:

    Láttam a mérkőzést de mint észre vehetted ,ebben az idényben nem írok kommentárt.Még pedig azért mert hétről-hétre csak ismételni tudnám magam,függetlenül attól hogy nyert vagy vesztet a csapat.A 3-4-3 rendszer már rég nem meglepetés,ma már mindenki kottából játszik ellenünk.Egyrészt a tavaly problémás jobb oldalt,az idén sem orvosoltuk másrészt egy 4-4-2 rendszerben Vaskónak nem kellene állandóan futó versenyt vívnia az időben vissza nem érkező szélsők miatt.Rendre lefutnak,szét kontráznak bennünket amig az edzőnk csak meg magyarázni,és nem megoldani akarja a problémát addig nincs miről beszélni.Hibázni csak vétek,a hibát be nem látni az már bűn.

    Ebből attól tartok forradalom lesz. Nem fogják hagyni, hogy velük vitesse el Oening a balhét és bűnbaknak kiáltson ki egyeseket. Mi meg rámegyünk a köztük feszülő ellentétekre. A Paks még keményebb dió lesz. Ha a toppon vagyunk akkor is nehéz, hát még így.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 19, 2017 10:29 pm

    colocolo írta:

    Láttam a mérkőzést de mint észre vehetted ,ebben az idényben nem írok kommentárt.Még pedig azért mert hétről-hétre csak ismételni tudnám magam,függetlenül attól hogy nyert vagy vesztet a csapat.A 3-4-3 rendszer már rég nem meglepetés,ma már mindenki kottából játszik ellenünk.Egyrészt a tavaly problémás jobb oldalt,az idén sem orvosoltuk másrészt egy 4-4-2 rendszerben Vaskónak nem kellene állandóan futó versenyt vívnia az időben vissza nem érkező szélsők miatt.Rendre lefutnak,szét kontráznak bennünket amig az edzőnk csak meg magyarázni,és nem megoldani akarja a problémát addig nincs miről beszélni.Hibázni csak vétek,a hibát be nem látni az már bűn.
    Nagy kár mert én szeretlek olvasni és ráadásul , így csak én ismétlem mindig magam. Very Happy Annyit tennék csak hozzá az írásodhoz ,hogy idén már nem csak a jobb oldalon vannak gondok ,de a balon is. Hangya és főleg Ristevski sem emlékeztet önmagára. Remiliről nem is beszélve . Neki még az a mentsége sincs mint a másik két fiúnak akiknek talán 1 nap szabadság sem jutott a nyáron a válogatott meccsek miatt. Hiába lesz most 2 hét szünet Ristevski most sem pihenhet. Gondolom megy a Macedón válogatotthoz. Csak reménykedem ,hogy Hangyát és a többeket nem hívják be egyik válogatott keretbe sem. Amúgy a jobboldalon folyamatosan azt látom ,hogy hiába játszunk 3-4-3-at ,de ott csak Burma és Szivacski van és ők ketten küzdenek 3 ember ellen . Ha Osváth játszana itt akkor sem lenne sokkal kevesebb helyzete az ellenfélnek csak valamivel veszélyesebbek lennénk elől. Sokan már edzőváltást követelnek én még nem bántanám a mestert megvárnám mire megy a csehekkel. Ráadásul nincs is jó szabad edző László Csabán kivül. Nekem Bódog és a kövesdi edző szimpatikus és talán még Miriuta. Spisjákra is kíváncsi leszek , hogy mire megy a zetével ,mert szerintem nem kapott feljutó keretet. Ha Oenning nem képes változtatni és változni ,akkor a télen szerintem a vezérkar is elgondolkozik majd a váltáson.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Aug. 19, 2017 6:28 pm

    colocolo írta:

    Az első cikket a vasárnapi Blikk sport mellékletében,Százmilliárdok a jövő sportjára címmel ez egy két oldalas képekkel illusztrált beszámoló,ami nem csak a foci,hanem több sportág jelentősebb fejlesztéseit is.A foci stadik közül,Vasas 5,2 Honvéd 5,5 Haladás 13,7 Videoton 16 Diósgyőr 10,8 milliárd,mivel a Blikk nem egy mértékadó napilap,ezért akkor nem is mertem beírni.De mivel a héten az NS is.ezt az összeget közölte,mertem remélni hogy a létszámra való utalás sem légből kapott.Ilyen konkrét számot 6204 fő befogadóképesség,jövő nyári átadás csak valamilyen hivatalos helyről kaphattak.Legalább is én ebben reménykedem,hogy volt vagy van ilyen elképzelés.

    Nekem a nyári átadás sántít. Nekem az rémlik, hogy a befogadóképessége nem érdekli, de a választásokra meg kell hogy legyen. Aztán lehet, hogy valahol elvesztettem a fonalat.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 30 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 3:36 pm