Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Aug. 10, 2017 12:42 pm

    Nem értem régen mindenki egy poszton volt jó, most meg többön  kell játszani . Jó ez Murkának és  Szivacskinak meg a Kleisznek ? Úgy gondolnám,  ha csak egy poszton játszik valaki akkor az jobban csinálja , mint aki ezt meg azt is játszik. Nem hinném ,hogy rosszabbak lettek volna a mai csapatoknál .  Az én időmben ugyanaz volt a csapat , ismerték egymás gondolatát. Másutt is ez volt. Most meg van aki kétcsapatnyit is igazol. Tudom más idők vannak , meg én is örülök azért mindig amikor igazolunk.
    Nem igaz ,hogy mindig közbejön valami. Hát sose fogunk összeállni . A Fortuna most már tényleg mellénk állhatna . November lesz mire kialakul valami. attól tartok nagy lesz a hátrány. Be kell húzni a kövesdieket ,nem szabad lemaradni ! Na azért bízom ,hogy egy félidőt bír Berecz a Kulcsárnak meg több időt kell adni és akkor nyerünk, csak tegye oda magát mindenki. Akik csak bóklásznak és nem küzdenek a pályán azok nem valók a csapatba ! Csak a győzelem ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 09, 2017 3:08 pm

    Síposúr írta:Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk.  Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !
    Valóban nem volt annyira reménytelenül rossz és abban is igazat adok ,hogy ha Berecz játszik akkor nem kapunk ki. Nem vagyunk képesek pótolni és azoktól akiktől ilyenkor azt várná az ember ,hogy többet tegyenek be a közösbe, mint Remili és Pavlov ahelyett ,hogy vezérek lennének még inkább lefele lógnak ki a csapatból. Moha nevét nem sokat mondta volna a riporter ,ha nincsenek a pontrúgások , pedig látszott a baloldalt akarja megnyerni Oenning a meccset. Szegény Szivacski meg egyedül játszott jobbközepet és jobbszélsőt a másik oldalon . Murka is inkább középre húzódott és 2 középcsatárral próbálkoztunk, bár ő is sok helyen feltűnt. Berecz egyébként megfázott ,de már olyat is olvastam ,hogy rásérült . Szóval a kondija nem lesz 100%-os ,ha játszik is. Kleisznek kisebb porcműtétje volt , talán olyan mint Berecznek. Vogyicskán én is elgondolkoztam volna , lehet inkább az összeszokottságra szavazott az edzőnk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 09, 2017 2:49 pm

    Juhos2 írta:

    Persze hülyeség, de én nem éreztem a lilákban sem tüzet. De a 2. félidő töménytelen újpesti helyzete jogossá tette a győzelmüket. Jó lenne ezeknek a mumusoknak párszor odaverni az idén.
    Most nézem a meccset . Így ,hogy már láttam az első félidőt teljesen osztom amit írsz. Se nem voltak jobbak a lilák az első félidőben , se nem akartak jobban. Sajnos lassan jutunk el az ellenfél kapujához és állandóan felállt 2 soros védőfal ellen kell támadnunk . Nem támadunk le és gyors kontrából (pár átadásból) meg gólt kapunk. A 2. félidőben meg a hátrány miatt még jobban kitámadunk és még több lehetőséget adunk a kontrára. Igaz ,hogy Vaskó lassú ,de a kispesti csatársorral nekünk se kellene ennyire kinyílni és akkor Vaskónak is inkább az erényei jönnének ki . Nem nézek sok Honvéd meccset ,látatlanban mondom , hogy fele (lehet csak negyed) annyiszor nem kontrázzák meg Kamberéket , mint a mieinket. Talán érdemes lenne a taktikát jobban a játékosainkra szabni az edzőnknek.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Aug. 09, 2017 12:28 pm

    Síposúr írta:Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk.  Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !

    Igen én így láttam. Talán, ha hamarabb jönnek a cserék meg lehetett volna az egy pont.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Kedd Aug. 08, 2017 6:00 pm

    Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk. Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Aug. 08, 2017 1:58 pm

    Vasas1969 írta:

    Csak eszembe jutott amit korábban mondtál ,hogy valaki azt mondta irányítóban lesz a legjobb . Más Kleiszre esküszik . Nem tudom végül kinek lesz igaza ? A legjobb persze az lenne ,ha 2 irányítani tudó is lenne egyszerre a csapatban , akkor még veszélyesebbek lehetünk és a játékunkat is nehezebben tudják elrontani. Persze ez csak akkor igaz ,ha mindketten cipelik a zongorát is.
    Érdekes ,hogy Te és más is dicsérte Murkát. Sokan Kamenárt. Volt aki Hangyát meg Vaskót dicsérte. Kulcsár is jól szállt be. Szivacski a csakfocinál a forduló válogatottjába került .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videk-budapest-6-5-itt-fordulo-valogatottja
    Nekem James akarása is tetszett és mégis kikaptunk és még az se mondható el ,hogy jól játszottunk volna.

    Azért írtam a mezőnyt. Kamenar volt /sajnos/ a legjobb.
    Vaskó bitang lassú. Nagyon kijött. Ez a futójáték neki nagyon nem fekszik. Hangya meg /remélem/ fáradt.
    James-en sokat bosszankodtam. Inkább a passzain. Minden pillanatban egy olyan labdaszerzésére vártam, mint a kupában.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 08, 2017 11:04 am

    Juhos2 írta:

    A legjobb volt a mezőnyben. Mohltól olyanokat kapott az elején,  csodálkoztam, hogy egyáltalán futni tud.

    Csak eszembe jutott amit korábban mondtál ,hogy valaki azt mondta irányítóban lesz a legjobb . Más Kleiszre esküszik . Nem tudom végül kinek lesz igaza ? A legjobb persze az lenne ,ha 2 irányítani tudó is lenne egyszerre a csapatban , akkor még veszélyesebbek lehetünk és a játékunkat is nehezebben tudják elrontani. Persze ez csak akkor igaz ,ha mindketten cipelik a zongorát is.
    Érdekes ,hogy Te és más is dicsérte Murkát. Sokan Kamenárt. Volt aki Hangyát meg Vaskót dicsérte. Kulcsár is jól szállt be. Szivacski a csakfocinál a forduló válogatottjába került .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videk-budapest-6-5-itt-fordulo-valogatottja
    Nekem James akarása is tetszett és mégis kikaptunk és még az se mondható el ,hogy jól játszottunk volna.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Aug. 08, 2017 10:37 am

    Vasas1969 írta:
    Mivel csak a felét láttam ezért nem tudom reálisan megítélni , de szerintem sem volt azért verhetetlen csapat az Újpest , csak a számunkra verhetetlen az általunk nyújtott szerény teljesítménnyel. Mindenképpen több pont kellene a mumusok ellen . Félek ,ha nem sikerül akkor nem jön össze a mezőny első fele sem. Sokszor az az eredményes ,ha saját fegyverüket fordítjuk az ilyen csapatok ellen . Visszaállunk (Benesékkel masszívak lehetünk majd hátul) és mi vezetünk gyors támadásokat csak az a baj ehhez nekünk csak egy gyors emberünk van és sajnos Kulcsár sem 90 perces. A remélt új csatárt sem láttam villámlábúnak ,de Sagliknál jóval mozgékonyabb lesz. Ha megjön akkor Kulcsár kezdhetne a jobb szélen , Murka pedig a balon. Gaál meg jöhetne csereként Kulcsár helyett . Addig amíg nincs új fiú addig Gaált lehetne a középcsatár. A Kulcsár ,Gaál , Murka csatársor rosszabb biztos nem lenne ,mint amit idén nyújtottunk eddig elől és talán jobban motiválná a többieket. Murkát Te milyennek láttad ?

    Ma 12:35-kor, holnap 12:55-kor adja le a meccset az M4 az egyik műsorújság szerint.

    A legjobb volt a mezőnyben. Mohltól olyanokat kapott az elején, csodálkoztam, hogy egyáltalán futni tud.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 08, 2017 9:33 am

    Juhos2 írta:

    Persze hülyeség, de én nem éreztem a lilákban sem tüzet. De a 2. félidő töménytelen újpesti helyzete jogossá tette a győzelmüket. Jó lenne ezeknek a mumusoknak párszor odaverni az idén.
    Mivel csak a felét láttam ezért nem tudom reálisan megítélni , de szerintem sem volt azért verhetetlen csapat az Újpest , csak a számunkra verhetetlen az általunk nyújtott szerény teljesítménnyel. Mindenképpen több pont kellene a mumusok ellen . Félek ,ha nem sikerül akkor nem jön össze a mezőny első fele sem. Sokszor az az eredményes ,ha saját fegyverüket fordítjuk az ilyen csapatok ellen . Visszaállunk (Benesékkel masszívak lehetünk majd hátul) és mi vezetünk gyors támadásokat csak az a baj ehhez nekünk csak egy gyors emberünk van és sajnos Kulcsár sem 90 perces. A remélt új csatárt sem láttam villámlábúnak ,de Sagliknál jóval mozgékonyabb lesz. Ha megjön akkor Kulcsár kezdhetne a jobb szélen , Murka pedig a balon. Gaál meg jöhetne csereként Kulcsár helyett . Addig amíg nincs új fiú addig Gaált lehetne a középcsatár. A Kulcsár ,Gaál , Murka csatársor rosszabb biztos nem lenne ,mint amit idén nyújtottunk eddig elől és talán jobban motiválná a többieket. Murkát Te milyennek láttad ?

    Ma 12:35-kor, holnap 12:55-kor adja le a meccset az M4 az egyik műsorújság szerint.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Aug. 07, 2017 9:31 pm

    Vasas1969 írta:
    Érdekes megnézni az elejétől a gólt az M4-es linken. Sajnos kapunk még gólt ilyenekből akkor is ,ha Benesék lesznek hátul . Bár ők talán elvagdossák amikor az kell ,ha ilyen gyors játékosokból álló csapat az ellenfél. Az a baj 5-6 játékosunk leragad a túlsó térfélen . Le sem támadnak, a középpályán üres lila játékosok  várják a labdát , hogy kiugrassák a társaikat és még bőven van terület előttük futóversenyben megverni a mieinket. Pont úgy ketté volt szakadva a csapat mint Izraelben a végén. Csapatszinten kellett volna védekezni és már a támadást elindító védőt is letámadni .Persze akkor is végigmehetett volna a támadás ,de akkor legalább nehezebb dolga lett volna a liláknak. Bár lehet ,hogy hülyeséget beszélek szokás szerint.
    Az újpesti kezdőben 7 új játékos volt és Litauszkit nem számoltam bele. Nálunk csak Kamenár . Valamit nagyon elronthattunk ,hogy ennek ellenére nem látszott ,hogy mi lennénk az összeszokottabb csapat.

    Persze hülyeség, de én nem éreztem a lilákban sem tüzet. De a 2. félidő töménytelen újpesti helyzete jogossá tette a győzelmüket. Jó lenne ezeknek a mumusoknak párszor odaverni az idén.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 07, 2017 7:13 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 07, 2017 10:50 am

    Juhos2 írta:

    Ha felépülnek a cseh hátvédek Vaskó elkezdheti a hisztit. Nem fog beférni. A gólnál Burmeister kirohanása? Simán mögé lőtték, aztán kezdődött a baj. Ettől függetlenül Felix elfért szvsz.
    Nekem tökéletesen jött, meg is lepődtem.
    Érdekes megnézni az elejétől a gólt az M4-es linken. Sajnos kapunk még gólt ilyenekből akkor is ,ha Benesék lesznek hátul . Bár ők talán elvagdossák amikor az kell ,ha ilyen gyors játékosokból álló csapat az ellenfél. Az a baj 5-6 játékosunk leragad a túlsó térfélen . Le sem támadnak, a középpályán üres lila játékosok  várják a labdát , hogy kiugrassák a társaikat és még bőven van terület előttük futóversenyben megverni a mieinket. Pont úgy ketté volt szakadva a csapat mint Izraelben a végén. Csapatszinten kellett volna védekezni és már a támadást elindító védőt is letámadni .Persze akkor is végigmehetett volna a támadás ,de akkor legalább nehezebb dolga lett volna a liláknak. Bár lehet ,hogy hülyeséget beszélek szokás szerint.
    Az újpesti kezdőben 7 új játékos volt és Litauszkit nem számoltam bele. Nálunk csak Kamenár . Valamit nagyon elronthattunk ,hogy ennek ellenére nem látszott ,hogy mi lennénk az összeszokottabb csapat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 07, 2017 9:57 am

    A Vasas ellen aratta első győzelmét az Újpest

    (Videó)

    Az Újpest hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Vasast a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján.



    http://www.m4sport.hu/2017/08/06/a-vasas-ellen-aratta-elso-gyozelmet-az-ujpest/

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_sok_mindent_jol_csinaltunk-2677

    http://www.ujpestfc.hu/article?id=5670

    http://ujpestfc.hu/live/1240181#page-1


    Sajnos a legalsó linken a statisztikát megnézve egyértelmű ,hogy melyik csapat volt a jobb és sajnos nem mi voltunk azok.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Aug. 07, 2017 6:48 am

    Vasas1969 írta:
    Bár csak felét bírtam nézni a meccsnek ,hiába frissítettem ,de ezt láttam én is. Nem sok nyomát láttam az összeszokottságnak amiben leginkább bíztunk. Zavar ,hogy az újpesti Nagy ugyanolyan gólt tudott rúgni mint a múlt héten. Nem tudom mi mennyire szoktuk kielemezni az ellenfél játékosait ? Mivel csak felét láttam nem is osztom az észt inkább azt mondom aki dicsérhető . Kamenár ,Hangya és James teljesítménye tetszett. Ha felépülnek a cseh védők ,akkor  hátrányban  lehet többre mennénk elől Vaskóval , bár most is megvolt a helyzet az egyenlítéshez.

    Ha felépülnek a cseh hátvédek Vaskó elkezdheti a hisztit. Nem fog beférni. A gólnál Burmeister kirohanása? Simán mögé lőtték, aztán kezdődött a baj. Ettől függetlenül Felix elfért szvsz.
    Nekem tökéletesen jött, meg is lepődtem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 06, 2017 10:28 pm

    Juhos2 írta:

    Semmi különöset nem csináltak az újpestiek. Sajnos ellenünk ma ez is elég volt.
    A cserékkel nagyon sokáig várt a Mester. Jöhettek volna korábban. Kellett egy kis idő, hogy játékba lendüljenek.
    Bár csak felét bírtam nézni a meccsnek ,hiába frissítettem ,de ezt láttam én is. Nem sok nyomát láttam az összeszokottságnak amiben leginkább bíztunk. Zavar ,hogy az újpesti Nagy ugyanolyan gólt tudott rúgni mint a múlt héten. Nem tudom mi mennyire szoktuk kielemezni az ellenfél játékosait ? Mivel csak felét láttam nem is osztom az észt inkább azt mondom aki dicsérhető . Kamenár ,Hangya és James teljesítménye tetszett. Ha felépülnek a cseh védők ,akkor hátrányban lehet többre mennénk elől Vaskóval , bár most is megvolt a helyzet az egyenlítéshez.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Aug. 06, 2017 10:01 pm


    Semmi különöset nem csináltak az újpestiek. Sajnos ellenünk ma ez is elég volt.
    A cserékkel nagyon sokáig várt a Mester. Jöhettek volna korábban. Kellett egy kis idő, hogy játékba lendüljenek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 06, 2017 8:10 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 06, 2017 2:48 pm

    A honlapokról:
    Oenning: Szoros és izgalmas meccsre számítok

    Az OTP Bank Liga 4. fordulójában az Újpesttel találkozunk. A zárt kapuról, illetve az ellenfélről is kérdeztük Michael Oenning vezetőedzőt.


    Újabb mérkőzés a Szusza Ferenc-stadionban, igaz, most vendégként. Mit lehet a mostani mérkőzéstől várni, főleg úgy, hogy nem lesznek szurkolók a stadionban?

    - Furcsának találom a zárt kaput. Ez olyan, mintha mi tettünk volna valami rosszat, és emiatt nem lehetnek a mi szurkolóink sem jelen. Ez nem helyes. Át kellene gondolni, hogy végeredményben kit büntetnek ezzel, és mennyire szerencsés ez a jelenlegi szabályozás. A mi szurkolóinkat véleményem szerint be kellett volna engedni, hiszen nem követtek el semmit. Magáról a mérkőzésről elmondható, hogy ismerős a terep mindkét csapat számára, így a finomhangoláson van a hangsúly, apróságok dönthetnek.

    Az Újpest három 2-2-es döntetlennel kezdte a bajnokságot.

    - Aki látta a meccseiket, az érzékelhette, hogy az Újpest mindhárom mérkőzését megnyerhette volna. Magabiztos játékot mutattak, ahogy a támadásaikat vezetik, az sokszor imponáló. A bekapott gólok pedig jelei lehetnek annak, hogy a védelemben még sérülékenyek. Az Újpestnek nagyon jó csapata van most, elég izgalmas mérkőzésre is számítok, csak sajnos a lelátókról senki se fogja látni.

    Az Újpest ellen az utóbbi időben igen szoros mérkőzéseket vívtunk.

    - A mostani helyzetben mi számítunk az ismertebb csapatnak abban a tekintetben, hogy nálunk viszonylag kevés változás történt a keretben, egyben tartottuk a csapat magját. Az Újpestnél, annak is köszönhetően, hogy újra igazolhattak, többen – köztük magyar szinten nagyon jó játékosok – is érkeztek. Ahogy említettem, egy szoros és izgalmas mérkőzésre számítok, ahol minden párharcnak nagyobb jelentősége lesz.




    Csapatunk ma este a Vasas együttesével csap össze az OTP Bank Liga 4. fordulójában. Nézzük, milyen mérkőzésre számít Nebojsa Vignjevic.


    „Remélem, többnyire azt a játékunkat fogjuk játszani a Vasas ellen is, mint amit az eddigi összecsapásokon, annyi változtatással, hogy a koncentrációnk kilencven percig tart majd. Abban az esetben, ha végig tudunk összpontosítani, megszerezhetjük a három pontot. A Vasas egy jó csapat, hiszen ne felejtsük el, hogy a bajnokságot megelőzően EL-selejtezőt is játszottak. Néhány játékosuk ezért idén sokkal erősebben kezdte a szezont, de nekünk megvan a tudásunk, hogyan hatástalanítsuk őket. Kicsit furcsa lesz úgy játszanunk, hogy a saját stadionunkban lépünk majd pályára, de nézők, szurkolók nélkül, de ebben az esetben is szükségünk van a győzelemre és a három pontra” - fogalmazta meg a mindenképpen győzelmet remélő várakozásait Nebojsa Vignjevic vezetőedzőnk honlapunknak.



    Az Újpest-Vasas mérkőzést vasárnap 20 órától rendezik a Szusza-stadionban.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 06, 2017 9:50 am

    Juhos2 írta:

    Már sokáig nem lehet titkolózni. Ahogy jönnek a részletek úgy látjuk meg, mit is takarnak. Nekem kellemetlen lenne, ha az ellenállás letörését /nesze, ez van/ szolgálná a hírzárlat és nem valami színfalak mögötti háttéralkut jelentene, mint ahogy én képzelem. Nagy csalódás lenne.
    Ez a Honvéd megint behúzta a duóval. Kezd kissé unalmas lenni.

    Én pesszimista vagyok ,sajnos szinte biztos vagyok a "nesze ez van" variációban. Ki lett szúrva a szemünk egy rövid igénytelen videóval. Sajnos a bővített stadi legnagyobb ellensége házon belül van.
    Hát igen én is jobban örültem volna az x-nek. Nem lenne jó , ha meglépne a Honvéd úgy járunk mint Cseh Laci a dél-afrikaival a végén már nem tudjuk majd befogni. Persze ,ha nyerünk ma akkor mi vagyunk az elsők. Aki nem elfogult annak szerintem egyértelmű ,hogy az ő 2 csatáruk jóval veszélyesebb mint a mi hármunk és ,ha megcseréltük volna őket akkor nem a kispestiek örülnek a bajnoki aranynak. Daniloval ráadásul még erősebbek lettek és Kabangú sem kutyaütő náluk.
    Remélem az új csatárral csökken majd a csatársorok közti különbség ,van azonban egy félelmem ami pont a Siófokon próbázó Kovács Gábor kapcsán jutott az eszembe. Már le volt zsírozva a visszatérése Paksról amikor megsérült a kezdő középhátvédje emiatt nem jött létre végül az átigazolás. Nehogy itt is közbejöjjön valami ilyesmi , mert akkor kapkodhatunk a végén.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 06, 2017 8:55 am

    Egy kis múltidézés.



    https://www.youtube.com/watch?v=3eiHLhdPous


    Sajnos olyan kevés a győztes meccsünk ,hogy csak ezt a rövid videót találtam. Remélem estére a csapat bővíti a választékot.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Aug. 05, 2017 11:10 pm

    Vasas1969 írta:

    Szerintem még ez lenne a legjobb megoldás. Így már el is volna választva a vendégszektor és nem kellene lezárni más szektorokat is . Ráadásul nem is néz ki rosszul . Nekem mindenesetre tetszene. Bár az is igaz ,hogy ha nem lesz bővíthető az egyik főlelátó (az elnöknek sajnos nem lehet hinni) akkor ezek a helyek is hiányozhatnak.



    https://www.youtube.com/watch?v=uE_SifqdASs

    A Gavlevallen főleg azért jönne be mert  közel 6500 férőhelyes . (Azért még ez se tűnik nagynak .) Nálunk a bővített változat is 300 fővel kisebb. Ezt még le lehetne csípni a kapu mögötti lelátókból úgy ,hogy az alsó 2 sort megszüntetjük így a sarkok beépítése még jobban elválasztaná a hazai és vendégszektort. Persze lehet ,hogy teljesen más akar lenni az a 2 valami a sarkokon. A legjobb az lenne ha ez a 2 győzelem egy hosszú győzelmi szériává alakulna és elkezdene a Szuszában is rohamosan nőni a nézőszámunk.


    Már sokáig nem lehet titkolózni. Ahogy jönnek a részletek úgy látjuk meg, mit is takarnak. Nekem kellemetlen lenne, ha az ellenállás letörését /nesze, ez van/ szolgálná a hírzárlat és nem valami színfalak mögötti háttéralkut jelentene, mint ahogy én képzelem. Nagy csalódás lenne.
    Ez a Honvéd megint behúzta a duóval. Kezd kissé unalmas lenni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 05, 2017 4:07 pm

    Juhos2 írta:

    Vessétek rám a követ, de én ezt is el tudnám fogadni. Szerintem a lezárt, funkcióval rendelkező sarok, hasznosabb, mint a soha meg nem telő. De szerintetek erre lenne pénz?
    Buda felől kanyarodott rá az Újpest, Vasas, Fradi pálya felett/mellett a gép Ferihegyre.

    Szerintem még ez lenne a legjobb megoldás. Így már el is volna választva a vendégszektor és nem kellene lezárni más szektorokat is . Ráadásul nem is néz ki rosszul . Nekem mindenesetre tetszene. Bár az is igaz ,hogy ha nem lesz bővíthető az egyik főlelátó (az elnöknek sajnos nem lehet hinni) akkor ezek a helyek is hiányozhatnak.



    https://www.youtube.com/watch?v=uE_SifqdASs

    A Gavlevallen főleg azért jönne be mert közel 6500 férőhelyes . (Azért még ez se tűnik nagynak .) Nálunk a bővített változat is 300 fővel kisebb. Ezt még le lehetne csípni a kapu mögötti lelátókból úgy ,hogy az alsó 2 sort megszüntetjük így a sarkok beépítése még jobban elválasztaná a hazai és vendégszektort. Persze lehet ,hogy teljesen más akar lenni az a 2 valami a sarkokon. A legjobb az lenne ha ez a 2 győzelem egy hosszú győzelmi szériává alakulna és elkezdene a Szuszában is rohamosan nőni a nézőszámunk.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Aug. 05, 2017 7:23 am

    Vasas1969 írta:http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=144714129&t=9018138&openwith=1

    Kiskun csinálta a fenti képet a kocsmába. Lehet ,hogy a korábban ide felrakott Gefle stadionjának a Gavlevallennek sarkos lezárása valósul meg nálunk is.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 122172709

    Vessétek rám a követ, de én ezt is el tudnám fogadni. Szerintem a lezárt, funkcióval rendelkező sarok, hasznosabb, mint a soha meg nem telő. De szerintetek erre lenne pénz?
    Buda felől kanyarodott rá az Újpest, Vasas, Fradi pálya felett/mellett a gép Ferihegyre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 04, 2017 10:35 pm

    Síposúr írta:Nagyon jó hetem volt a múlt heti győzelemnek hála. Köszönöm a fiúknak. Nem bánnák most is valami hasonlót. Jó lenne, ha minket is adna már a tévé ezt a netest nemigen tudom nézni. Erős csapat az Újpest ,jobb mint tavaly ,hátha nem álltak még össze mert volna mit törleszteni nekik. Egy pontnál se sírnák. Jók voltak a vidi ellen , de elszúrták a végét ők is. A vendéglős x-re fogadott azt mondja tavaly is sok x-ük volt. Egy kettessel elronthatnánk a szelvényét. Nem bánnám. Hajrá Vasas !
    Így teljesüljön minden kívánságod ! A 6. ,a 7. , és a 8. fordulóban is adják a meccsünket. Ezek után már nagyon okosak leszünk! Very Happy

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ime-a-6-a-7-es-a-8-fordulo-teljes-menetrendje-2584763

    A meccsel kapcsolatban én sem lennék boldogtalan a döntetlennél ,de valóban van törleszteni valónk feléjük. 8 pontot vettek el tőlünk ,ha szeretnénk újra a dobogón végezni ezt nem engedhetjük meg újra nekik ,főleg , hogy idén már vetélytársak lesznek az érmekért folyó harcban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 04, 2017 2:12 pm

    http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=144714129&t=9018138&openwith=1

    Kiskun csinálta a fenti képet a kocsmába. Lehet ,hogy a korábban ide felrakott Gefle stadionjának a Gavlevallennek sarkos lezárása valósul meg nálunk is.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 122172709
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 04, 2017 10:28 am

    GYŐZELEMMEL RAJTOLTUNK A SOPRON ELLEN!



    http://www.bfc-siofok.hu/gyozelemmel-rajtoltunk-a-sopron-ellen-


    BFC Siófok – Soproni VSE 1:0 (0:0)

    Vezette: Dr.Kovács Gergely (Király Zsolt, Kepe Arnold)

    BFC Siófok: Balajcza, Szilágyi, Lorentz, Hidvégi, Farkas, Gál, Erőss, Nagy D. (Kozma 87’), Kovács D. (Bévárdi 80’), Petneházi, Elek. Vezetőedző: Disztl László

    Soproni VSE: Gelei, Angyal, Fehér, Ágh, Bor, Sifter (Kokenszky 65’), Tóth M., Szőke (Kovács Do. 76’), Kővári, Szabó L. (Gyürki 74’), Garda. Vezetőedző: Németh Szabolcs

    Gólszerző: Elek (53’)

    Sárga lap: Elek (37’), Erőss (87’), ill. Fehér (68’), Ágh (87’)






    https://www.youtube.com/watch?v=uYCT5e59bB4


    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Aug. 04, 2017 9:42 am

    Nagyon jó hetem volt a múlt heti győzelemnek hála. Köszönöm a fiúknak. Nem bánnák most is valami hasonlót. Jó lenne, ha minket is adna már a tévé ezt a netest nemigen tudom nézni. Erős csapat az Újpest ,jobb mint tavaly ,hátha nem álltak még össze mert volna mit törleszteni nekik. Egy pontnál se sírnák. Jók voltak a vidi ellen , de elszúrták a végét ők is. A vendéglős x-re fogadott azt mondja tavaly is sok x-ük volt. Egy kettessel elronthatnánk a szelvényét. Nem bánnám. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 04, 2017 7:50 am

    Juhos2 írta:

    Nagyon zavar a kevés néző. Pedig annyi múlhatna rajtunk /pl. egy  nagyobb stadion/. Írták, hogy a felcsútnak  nem volt szurkolója a vendégben, mintha mi olyan büszkék lehetnénk. Vidi 3500/?/ az se semmi. Az okosabbak ma /tegnap este/ a Bate-t figyelték.

    Nem gondoltam ,hogy még fent vagy ilyen későn . Most reggel pár helyesírási hibát ki kellett javítanom a hozzászólásomban , már összefolytak este a sorok.
    Igen ez a mi sarunk , hogy nem voltunk többen és , hogy a szurkolás messze nem volt olyan ,mint a kiesés elleni küzdelem hajrájában. Talán ez a legnagyobb hiba az összes közül. Nagyon remélem a Fáyba visszatérnek majd a nézők , de addig is a Szuszába is többen kellenének . Ha azt nézem ,hogy mennyi szombathelyi megy Sopronba akkor még kellemetlenebb a dolog , mert az nem a szomszéd kerület. Most ebben a nagy melegben még érthető is , hogy nem szívesen indulnak útnak az emberek. Írja is a mai sport ,hogy a nézőkre is vigyázni kell a kánikulában nemcsak a játékosokra. Hát ránk és az újpestiekre vigyázott a belga és nem fellebbezett. Sad
    Amúgy voltak vendégdrukkerek csak a hazaiban. Vitóbácsinak és Vasgabónak sikerült is megint felhergelnie őket.Very Happy . Vigyázhatnának jobban is magukra ,nem tudták ,hogy a tűzzel játszanak . A Szuszában még sikerült visszafognia magát a felcsúti kemény magnak , akik gondolom amúgy is az eszéki testvérklub kupameccsére készültek. Nem lennék meglepve ,ha közük lenne ehhez http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/432454_brutalis_tamadas_erte_a_psv_stabjat_eszeken
    Ha a procellások ( a felcsúti tábor) is benne voltak akkor biztos Vitobácsi képe lebegett előttük amikor adtak a hollandoknak. Vitobácsi megint elintézte , "szegény" Mészáros Lőrinc meg magyarázkodhat.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Aug. 04, 2017 12:56 am

    Vasas1969 írta:

    Jól érzékelteted ,hogy miken mentünk át. Én is visszaemlékeznék picit. Saglik felülése Csukics provokációjának. A hazai pálya felesleges túl korai feladása és Vida lúdtalpa sok pontunkba fájt. Mindenesetre jóval tovább versenyben lettünk volna a bajnoki címért. Az elvesztett kupadöntő . James cserbenhagyása. Nem is tudom min változtatnék ,ha időutazó lehetnék ? Hisz mennyi múlik ilyen kis dolgokon. A 7. vagy a győztes kupadöntő esetén ,ha James megállítja Izraelben valamelyik hazai támadást a végén és már mi is, mint a Vidi a 3. körből való továbbjutást ünnepeljük, akkor talán Markovits sem tudta volna megakadályozni a nagyobb stadiont. Az 5 ezres nemcsak a csapat múltjához ,de a sikeres közeljövőjéhez is méltatlan.
    Mennyi hiba (még ketten sem soroltuk fel mindet) , szinte mindet elkövettük amit ellehetett minden szinten a balszerencse mellett . Viszont ,ha azt nézem ,hogy a hibákból tanulás ,a rutinosabbá válás lehet a leendő sikerek alapja és ,ha nem követjük el ezeket , pont a sikeres jövő múlhatott volna rajta. Mennyi kudarcot éltek meg pl a válogatott tagjai míg végre eljutottak egy világversenyre. Kellett a sok korábbi kudarc a tavalyi EB-hez. Ha Oenning is tanul a hibáiból , akkor a 150. meccse is meglehet a Vasas kispadján. Leginkább rajta múlik mert ,ha megjön majd az új csatár merem állítani az utóbbi 15 év legerősebb Vasasát vezetheti. Ez is érdekes hiába lesz erősebb a csapat a tavalyinál közel sem biztos ,hogy előrébb sikerül lépni vagy, hogy legalább a tavalyi pozíciót sikeresen megtudjuk tartani. Ehhez a sérültek mielőbbi felépülése szükséges és ,hogy végre a csatáraink is megembereljék magukat . Ellenkező esetben jóval hátrébb is végezhetünk.

    Ha felteszem magamnak a kérdést ,hogy gondoltam volna ezt Dunaújvárosban ,hogy az elszalasztott lehetőségekről írunk ? Eszembe nem volt , aláírtam volna a 9.helyet is az akkori izgalmak után.

    Nagyon zavar a kevés néző. Pedig annyi múlhatna rajtunk /pl. egy  nagyobb stadion/. Írták, hogy a felcsútnak  nem volt szurkolója a vendégben, mintha mi olyan büszkék lehetnénk. Vidi 3500/?/ az se semmi. Az okosabbak ma /tegnap este/ a Bate-t figyelték.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 04, 2017 12:07 am

    Juhos2 írta:

    Jó lenne, ha a 100. utáni interjút is olvashatnánk majd. Ez azt jelentené, hogy ő is rendben van meg mi is.
    Fordítóval olvassa a sok szakértőt?
    Azért, ahogy kitört belőlünk Dunaújváros. Én majdnem meghaltam a gólnál.
    A hosszabb nyeretlenségi szériák, persze megviselik az embert. Felrémlik a múlt. Egy Vasas drukker idegei meg annyira nincsenek toppon. Ezt valaki elmondhatná neki.
    Hát igen. Ezt az El selejtezős dolgot valahogy máshogy kellene csinálni.
    Hihetetlen még most is. Berecz, Osváth, Vaskó/?/, James. Szegény Gaál, aki a nemzetközi kupa miatt jött aztán hasfalhúzódás. Az elmaradt /az időben le nem tárgyalt/ új szerződések. Az egyetlen Benes kálváriája. Hihetetlen.

    Jól érzékelteted ,hogy miken mentünk át. Én is visszaemlékeznék picit. Saglik felülése Csukics provokációjának. A hazai pálya felesleges túl korai feladása és Vida lúdtalpa sok pontunkba fájt. Mindenesetre jóval tovább versenyben lettünk volna a bajnoki címért. Az elvesztett kupadöntő . James cserbenhagyása. Nem is tudom min változtatnék ,ha időutazó lehetnék ? Hisz mennyi múlik ilyen kis dolgokon. A 7. vagy a győztes kupadöntő esetén ,ha James megállítja Izraelben valamelyik hazai támadást a végén és már mi is, mint a Vidi a 3. körből való továbbjutást ünnepeljük, akkor talán Markovits sem tudta volna megakadályozni a nagyobb stadiont. Az 5 ezres nemcsak a csapat múltjához ,de a sikeres közeljövőjéhez is méltatlan.
    Mennyi hiba (még ketten sem soroltunk fel mindet), szinte mindet elkövettük amit ellehetett , minden szinten a balszerencse mellett . Viszont ,ha azt nézem ,hogy a hibákból tanulás ,a rutinosabbá válás lehet a leendő sikerek alapja és ,ha nem követjük el ezeket pont a sikeres jövő múlhatott volna rajta. Mennyi kudarcot éltek meg pl a válogatott tagjai míg végre eljutottak egy világversenyre. Kellett a sok korábbi kudarc a tavalyi EB-hez. Ha Oenning is tanul a hibáiból , akkor a 150. meccse is meglehet a Vasas kispadján. Leginkább rajta múlik mert ,ha megjön majd az új csatár merem állítani az utóbbi 15 év legerősebb Vasasát vezetheti. Ez is érdekes hiába lesz erősebb a csapat a tavalyinál közel sem biztos ,hogy előrébb sikerül lépni vagy, hogy legalább a tavalyi pozíciót sikeresen megtudjuk tartani. Ehhez a sérültek mielőbbi felépülése szükséges és ,hogy végre a csatáraink is megembereljék magukat . Ellenkező esetben jóval hátrébb is végezhetünk.

    Ha felteszem magamnak a kérdést ,hogy gondoltam volna ezt Dunaújvárosban ,hogy az elszalasztott lehetőségekről írunk ? Eszembe nem volt , aláírtam volna a 9.helyet is az akkori izgalmak után.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 04, 2017 6:59 am-kor.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 8:45 am