Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Aug. 03, 2017 1:01 pm

    Vasas1969 írta:Oenning: 50 bajnoki mérkőzés a Vasasnál - interjú

    Fontos jubileumhoz érkezett el csapatunk vezetőedzője, Michael Oenning. A Puskás Akadémia elleni 2-0-s győzelmet hozó mérkőzés volt vezetőedzőnk ötvenedik élvonalbeli mérkőzése kispadunkon. Mesterünket kérdeztük az elmúlt másfél év élményeiről, terveiről.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_50_bajnoki_merkozes_a_vasasnal_-_interju-2672

    Jó lenne, ha a 100. utáni interjút is olvashatnánk majd. Ez azt jelentené, hogy ő is rendben van meg mi is.
    Fordítóval olvassa a sok szakértőt?
    Azért, ahogy kitört belőlünk Dunaújváros. Én majdnem meghaltam a gólnál.
    A hosszabb nyeretlenségi szériák, persze megviselik az embert. Felrémlik a múlt. Egy Vasas drukker idegei meg annyira nincsenek toppon. Ezt valaki elmondhatná neki.
    Hát igen. Ezt az El selejtezős dolgot valahogy máshogy kellene csinálni.
    Hihetetlen még most is. Berecz, Osváth, Vaskó/?/, James. Szegény Gaál, aki a nemzetközi kupa miatt jött aztán hasfalhúzódás. Az elmaradt /az időben le nem tárgyalt/ új szerződések. Az egyetlen Benes kálváriája. Hihetetlen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 03, 2017 10:36 am

    Oenning: 50 bajnoki mérkőzés a Vasasnál - interjú

    Fontos jubileumhoz érkezett el csapatunk vezetőedzője, Michael Oenning. A Puskás Akadémia elleni 2-0-s győzelmet hozó mérkőzés volt vezetőedzőnk ötvenedik élvonalbeli mérkőzése kispadunkon. Mesterünket kérdeztük az elmúlt másfél év élményeiről, terveiről.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_50_bajnoki_merkozes_a_vasasnal_-_interju-2672
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 02, 2017 8:14 am

    Vasas kispad

    Nyugdíjazás helyett


    https://digitalstand.hu/olvaso/69997#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 01, 2017 6:25 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 01, 2017 6:09 pm

    colocolo írta:

    Először is gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez.Hát én kicsit másként látom a dolgokat,régen a vízilabdában létezett olyan taktika hogyha volt egy nagyon erős centered,annak feladata volt hogy fárassza a védőket is a góllövés mellet.Kulcsár nem azért tudta berúgni mert Pavlov le fárosztotta a védőket,hanem a nagyon jó ütempassz miatt amivel előnybe került a kapunak háttal álló védőkel szemben.Ez az első 10percben még pihent védők mellet is így lett volna.Mindig annak kellene játszani aki,leg többet tudja tenni a csapatért az adott napon.Én megértem Kulcsárt,nálunk vannak bérelt helyek a csapatban olyanoknak is akik nem szolgáltak rá.Nem tudom meg emészteni ezt a három csatáros játékot akkor,amikor egy valamire való csatárunk sincs.Egy center rúgjon 10-15 gólt és akkor már meg tette a magáét,ne azzal keljen mentegetni hogy jól tartja a labdát,fáraszja a védőket.Ez még a magyar bajnokságban is kevés,mint ahogy a többi csatár szezononkénti 3-4 gólja is.Martin tizi góljait nem számoltam bele,anélkül az ő teljesít ménye is gyenge.Most a védelmet próbáltuk erősíteni,amire rá is fért, de az én elvem a foci sava-borsa a gól,nem baj ha kapunk egy gólt ha kettőt tudunk rúgni.Számban már most is meg vagyunk elől,de minőségben nem, nagyon kellene egy jó csatár és azt sem bánnám ha az edzőnk el jutna odáig.Hogy nem mindig a játékosban van a hiba,tanulni sosem késő.
    Én nem is Pavlovra gondoltam. Ő nem mozog annyit ,hogy abban elfáradjanak a védői. Ezt inkább Murkától és Szivacskitól várnám a szélen ,hogy utána a pengésebb Kulcsár gyorsasága még jobban érvényesüljön. Az a legnagyobb baj ,hogy a többiek még közepes teljesítményt sem nyújtanak elől. Emiatt valóban úgy tűnik ,hogy csak azért nem kezdő Kulcsár ,hogy legyen egy jó cserénk aki lendületet tud adni a 2.félidőben. Gondolom a mesterben is élénken él még az izraeli meccs és a cserék utáni összeomlás. Én úgy gondolom alapvetően az edző elképzelése jó volna , viszont a többi csatár gyenge formája miatt ez valóban rossz üzenet a csapat és a fiatalok számára ,hogy nem a legjobb teljesítményt nyújtó kezd. Ezért nagyon kellene ,hogy az új fiú kihagyhatatlan legyen és a többiek feljavuljanak. Emlékszel annak idején Nagy Tamás ugyanebben a szituban volt ,bár ő még harminc sem volt és Váczi Zoli is élt át hasonlót. Az ő esetüket kevésbé értettem . Ha viszont Kulcsár kezd akkor viszont szinte garantált ,hogy a lecserélése után visszaesünk. Legalább Gaállal tudnánk ,hogy mi van ,100%-s e már ?

    Azért Murka passza szép volt , még ha a nem is játszó Kleisznek adta a riporter. Nem tudom nézted e a közvetítést . Volt egy helyzet amikor kontrázhatott volna Murka csak rosszul kezelte és tette maga elé a labdát és emiatt beérte a védő . Ezt Kulcsár biztosan megcsinálta volna és legalább lövésig jut. Talán Murkának is sikerült volna ,ha csak csatárt játszik, akkor jobban érzi a szitut ,mert gyakrabban kerül ilyen helyzetbe. Úgy érzem idén még nem ,de jövőre már jó lesz a fiú.

    Amúgy csúnya játékkal ,1 gólos győzelmekkel megnyert bajnoksággal is elégedett lennék , annyira ránk férne már egy komoly siker. Very Happy

    Egy rossz hír a végére. http://www.m4sport.hu/2017/08/01/nincs-fellebbezes-az-ujpest-vasas-bajnoki-lesz-zart-kapus/
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 01, 2017 3:24 pm

    Vasas1969 írta:

    A tavasz második fele óta egyértelműen Kulcsár nyújtja a legjobb teljesítményt a csatáraink közül. Sőt az egyetlen aki jó átlagot nyújt és nemcsak 1-2 jó meccse volt ezalatt. Így nézve teljesen érthető ,hogy nehezményezi a kevés lehetőséget. Az is igaz ,hogy nem bír már 90 percet és abban  igazat adok Oenningnek ,hogy csereként jobb teljesítményre képes az egy picit már fáradtabb ellenfél ellen . Főleg ,ha vezetünk vagy legalábbis nem vagyunk hátrányban és van lehetőségünk kontrázni. Nekem úgy tűnik egy félidő is sok neki , kb 30-35 percet bír az ő tempójában. Persze poroszkálhatna is mint más csatárunk ,de avval nem sokra mennénk. Mondjuk a szünetben is beállhatna akkor talán már nem is lázadna ,de a szünetben még ki tudja fújni magát az ellenfél védelme , hatásosabb ha fárasztjuk még egy negyedórát őket.
    A fő probléma a többi támadó gyenge teljesítménye. Kulcsár sem nehezményezné a helyzetét ,ha nem így lenne. Evvel mindenképpen kezdeni kell valamit ,ha nem képesek jobb teljesítményt nyújtani akkor annak ellenére amit írtam több játékpercet kell adni Kulcsárnak. Pistát nem megbántva, de Martint elküldeném Klink Zolihoz hátha robbanékonyabbá tudná tenni a srácot. Emlékszem a szintén súlyproblémákkal küzdő Madárra is jó hatással volt a közös munkájuk. Úgy vélem ,ha a remélt új csatár be is válik további vérfrissítésre lesz szükség a bajnokság végén.

    Hangya helyettesének én Czár Richárdot nézegettem a Motimból . Az NB2-ben 6 gólja és 15 gólpassza volt leginkább balhátvédként és balközépként. Gyirmótra szerződött és meglepő módon még csereként sem játszott. Akárcsak Osi eddig ősszel. Amúgy szerintem Murka lehet a helyettese. Úgy vélem próbálnak figyelni arra a vezetők ,hogy ne legyen kilátástalanul elérhetetlen a csapatba kerülni senkinek ezért sem akarnak túl bő keretet és motiválatlan embereket sem a csapatban. Persze anyagi okai is vannak és tanultak szerintem az Osi ügyből és nem fogják engedni az edzőnek az újabb bakit. Már sokszor leírtam Hangya szerintem max közepes balhátvéd lenne ebben a felállásban és ezen a poszton  jönnek ki az erényei. Osváthtal ugyanez a helyzet csak sajnos ő a lehetőséget sem kapta meg a 3-4-3-ban. Pedig még jobb képességűnek gondolom Szilveszternél is. Hangyának talán érdemes lenne adni egy hét szabit ,hogy feltöltődjön ,ő tényleg végigrobotolta az egész évet.

    Először is gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez.Hát én kicsit másként látom a dolgokat,régen a vízilabdában létezett olyan taktika hogyha volt egy nagyon erős centered,annak feladata volt hogy fárassza a védőket is a góllövés mellet.Kulcsár nem azért tudta berúgni mert Pavlov le fárosztotta a védőket,hanem a nagyon jó ütempassz miatt amivel előnybe került a kapunak háttal álló védőkel szemben.Ez az első 10percben még pihent védők mellet is így lett volna.Mindig annak kellene játszani aki,leg többet tudja tenni a csapatért az adott napon.Én megértem Kulcsárt,nálunk vannak bérelt helyek a csapatban olyanoknak is akik nem szolgáltak rá.Nem tudom meg emészteni ezt a három csatáros játékot akkor,amikor egy valamire való csatárunk sincs.Egy center rúgjon 10-15 gólt és akkor már meg tette a magáét,ne azzal keljen mentegetni hogy jól tartja a labdát,fáraszja a védőket.Ez még a magyar bajnokságban is kevés,mint ahogy a többi csatár szezononkénti 3-4 gólja is.Martin tizi góljait nem számoltam bele,anélkül az ő teljesít ménye is gyenge.Most a védelmet próbáltuk erősíteni,amire rá is fért, de az én elvem a foci sava-borsa a gól,nem baj ha kapunk egy gólt ha kettőt tudunk rúgni.Számban már most is meg vagyunk elől,de minőségben nem, nagyon kellene egy jó csatár és azt sem bánnám ha az edzőnk el jutna odáig.Hogy nem mindig a játékosban van a hiba,tanulni sosem késő.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 01, 2017 12:41 pm

    A Fradi, Újpest, Vasas trió uralja a forduló válogatottját – itt a csapat

    Ezúttal a fővárosi csapatok uralják a forduló válogatottját, viszont vidéki együttesé a legjobb csere és a legjobb edző is.



    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi-ujpest-vasas-trio-uralja-fordulo-valogatottjat-itt-csapat


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 2fordulovalogatottja_3


    NS:  KAMENAR LUBOS  0 -   FELIX BURMEISTER 6 ,  VASKÓ TAMÁS  6 , RISTEVSKI KIRE  6 ( VOGYICSKA - ) -   SZIVACSKI DONÁT 5 ,  VIDA MÁTÉ  6 , BERECZ ZSOMBOR 5 ( JAMES 5 ), HANGYA SZILVESZTER  5 -  MURKA BENEDEK 6 ,  PAVLOV IEVGEN 5 , REMILI MOHAMED 6 (KULCSÁR 6 )


    A sportnál Ristevski és Kulcsár került be a forduló válogatottjába.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 01, 2017 11:43 am

    Juhos2 írta:Sokat foglalkoztak Kulcsár gólörömével. Ezeket a keretben jó lenne kezelni, hiszen nem a Bozsik tornán vagy az U9-ben játszanak az aranylábú fiaink. Én speckó még Hangya helyén is szívesen látnék egy kihívót, mert egy egézséges fejlődéshez kellenek társak.
    Remélem Oening nem fogja megint lehozni az Osi sztorit és leül átbeszélni, megnyugtatni, a keretben lévő játékosokat.

    A tavasz második fele óta egyértelműen Kulcsár nyújtja a legjobb teljesítményt a csatáraink közül. Sőt az egyetlen aki jó átlagot nyújt és nemcsak 1-2 jó meccse volt ezalatt. Így nézve teljesen érthető ,hogy nehezményezi a kevés lehetőséget. Az is igaz ,hogy nem bír már 90 percet és abban  igazat adok Oenningnek ,hogy csereként jobb teljesítményre képes az egy picit már fáradtabb ellenfél ellen . Főleg ,ha vezetünk vagy legalábbis nem vagyunk hátrányban és van lehetőségünk kontrázni. Nekem úgy tűnik egy félidő is sok neki , kb 30-35 percet bír az ő tempójában. Persze poroszkálhatna is mint más csatárunk ,de avval nem sokra mennénk. Mondjuk a szünetben is beállhatna akkor talán már nem is lázadna ,de a szünetben még ki tudja fújni magát az ellenfél védelme , hatásosabb ha fárasztjuk még egy negyedórát őket.
    A fő probléma a többi támadó gyenge teljesítménye. Kulcsár sem nehezményezné a helyzetét ,ha nem így lenne. Evvel mindenképpen kezdeni kell valamit ,ha nem képesek jobb teljesítményt nyújtani akkor annak ellenére amit írtam több játékpercet kell adni Kulcsárnak. Pistát nem megbántva, de Martint elküldeném Klink Zolihoz hátha robbanékonyabbá tudná tenni a srácot. Emlékszem a szintén súlyproblémákkal küzdő Madárra is jó hatással volt a közös munkájuk. Úgy vélem ,ha a remélt új csatár be is válik további vérfrissítésre lesz szükség a bajnokság végén.

    Hangya helyettesének én Czár Richárdot nézegettem a Motimból . Az NB2-ben 6 gólja és 15 gólpassza volt leginkább balhátvédként és balközépként. Gyirmótra szerződött és meglepő módon még csereként sem játszott. Akárcsak Osi eddig ősszel. Amúgy szerintem Murka lehet a helyettese. Úgy vélem próbálnak figyelni arra a vezetők ,hogy ne legyen kilátástalanul elérhetetlen a csapatba kerülni senkinek ezért sem akarnak túl bő keretet és motiválatlan embereket sem a csapatban. Persze anyagi okai is vannak és tanultak szerintem az Osi ügyből és nem fogják engedni az edzőnek az újabb bakit. Már sokszor leírtam Hangya szerintem max közepes balhátvéd lenne ebben a felállásban és ezen a poszton  jönnek ki az erényei. Osváthtal ugyanez a helyzet csak sajnos ő a lehetőséget sem kapta meg a 3-4-3-ban. Pedig még jobb képességűnek gondolom Szilveszternél is. Hangyának talán érdemes lenne adni egy hét szabit ,hogy feltöltődjön ,ő tényleg végigrobotolta az egész évet.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Aug. 01, 2017 6:34 am

    Sokat foglalkoztak Kulcsár gólörömével. Ezeket a keretben jó lenne kezelni, hiszen nem a Bozsik tornán vagy az U9-ben játszanak az aranylábú fiaink. Én speckó még Hangya helyén is szívesen látnék egy kihívót, mert egy egézséges fejlődéshez kellenek társak.
    Remélem Oening nem fogja megint lehozni az Osi sztorit és leül átbeszélni, megnyugtatni, a keretben lévő játékosokat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 31, 2017 12:34 pm

    Oenning: Örülök, hogy újra kapott gól nélkül nyertünk

    Vezetőedzőnk értékelte a Puskás Akadémia elleni mérkőzést.


    Michael Oenning: - Örülök, hogy ebben a stadionban is tudunk jól játszani és győzni. Az első félidőben azt csináltuk, amit vártam, sikerült a vezetést is megszereznünk. A második félidőben volt egy gyengébb 15-20 percünk. Nagyon fontos volt ez a mérkőzés, örülök, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a találkozót. A középpályán kicsit szorosabb letámadást hajtunk végre, mint korábban, ez látszódott már legutóbb is és most is. Szeretnénk a tabella első feléhez tartozni, ezért is volt fontos ez a három pont.



    https://www.pfla.hu/?q=news/7685


    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_jol_esett_a_jatek_kell_meg_nehany_het-2668

    http://www.vasasfc.hu/hirek/burmeister_johet_a_hasonlo_folytatas-2667
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 31, 2017 12:18 pm

    Juhos2 írta:

    Kíváncsi voltam mit ír a kocsma. Ami ott van. Peti megállapította szerencse, hogy ide kevesen írunk. Very Happy
    Szerintem este lesz Gól és utána lesznek a neten is összefoglalók. Hiába kerestem én is.
    A címerügy nálunk már megvolt . Én annak sem örültem ,bár az újpestinél azért klasszisokkal jobb a végeredmény. Nálunk szerencsére a tulaj nem osztja meg a drukkereket , megteszi az elnök helyette. Tudom ,hogy neked tetszett a kövesdi stadi ,de nekem nem jön be ,hogy olyan és akkora lesz a mienk is.
    Hát a kocsmát olvasva már nem is bánom ,hogy ez egy zárt fórum lett . Bár sokakat nagyon sajnálok ,hogy nem írnak ide akik még írtak mielőtt megszűnt ,majd 3 részre szakadva újjáalakult  a fórum. Nem volna baj ,ha volnánk még páran itt. Szeretem olvasgatni  mások véleményét a csapatról , a játékunkról és általában fociról. A több vélemény jobban írásra sarkalja az embert , ráadásul sokat lehet tanulni belőlük . Sajnos azonban a Vasas drukkerség nem mindenkinek ugyanazt jelenti . Akiket ismerek azokban sajnos nehéz felizzítani a tűzet , de inkább legyünk kevesen , mi legalább nem marjuk egymást. Legfeljebb Peti is írogat majd , biztos olyan dolgokra világítana rá amikre mi nem is gondolunk.
    Majd erre a témára még egy emailben visszatérek.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 31, 2017 10:49 am

    Juhos2 írta:

    Várom, hogy végre legalább egy összefoglalót lássak.
    Az Újpestnél, ha olvastam is az indokokat, még mindig nem értem miért kellett újabb frontot nyitni?
    Bár a szurkolók részéről sem értem miért nem lehet büntetés nélkül lehozni egy meccset?

    Kíváncsi voltam mit ír a kocsma. Ami ott van. Peti megállapította szerencse, hogy ide kevesen írunk. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 31, 2017 6:56 am

    Vasas1969 írta:
    Ráadásul milyen szép gólokat szereztünk. A német válogatott szokta kivégezni ellenfeleit egy ilyen hajszálpontos góllal mint amit Burmeister szerzett. Mondtam is magamban ezért egyszer eladhatja a labdát , egyből élt is vele. Very Happy Leginkább a védelem tetszett abban a szűk 60 percben amikor ment a stream. Sajnos a Vidi-Újpest meccsen a riporter arról beszélt mégis zárt kapus lesz a lilák elleni meccsünk mert az Újpest nem fellebbez. Lehet a belga nem akar tüntetést a címer miatt.

    Várom, hogy végre legalább egy összefoglalót lássak.
    Az Újpestnél, ha olvastam is az indokokat, még mindig nem értem miért kellett újabb frontot nyitni?
    Bár a szurkolók részéről sem értem miért nem lehet büntetés nélkül lehozni egy meccset?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 9:17 pm

    Juhos2 írta:Óriási győzelem! Egy után azon cidriztem az újabb frissitések nehogy 1-1-et mutassanak, erre Kuli kettő!
    Istenem!!
    Ráadásul milyen szép gólokat szereztünk. A német válogatott szokta kivégezni ellenfeleit egy ilyen hajszálpontos góllal mint amit Burmeister szerzett. Mondtam is magamban ezért egyszer eladhatja a labdát , egyből élt is vele. Very Happy Leginkább a védelem tetszett abban a szűk 60 percben amikor ment a stream. Sajnos a Vidi-Újpest meccsen a riporter arról beszélt mégis zárt kapus lesz a lilák elleni meccsünk mert az Újpest nem fellebbez. Lehet a belga nem akar tüntetést a címer miatt.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 30, 2017 8:49 pm

    Óriási győzelem! Egy után azon cidriztem az újabb frissitések nehogy 1-1-et mutassanak, erre Kuli kettő!
    Istenem!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 8:13 pm

    Gratulálok a csapatnak!!! Ez megint egy olyan győzelem volt aminek duplán lehet örülni! cheers bounce
    Féltem a meccstől ,háromesélyesnek gondoltam. Remélem ettől a győzelemtől elmúlik a Szusza fóbiánk is . Örömteli az is ,hogy újra csapat voltunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 5:11 pm

    Vasas - Puskás


    87 KAMENAR LUBOS  -  19 FELIX BURMEISTER , 28 VASKÓ TAMÁS , 4 RISTEVSKI KIRE  -   6 SZIVACSKI DONÁT, 23 VIDA MÁTÉ ,13 BERECZ ZSOMBOR , 7 HANGYA SZILVESZTER  -   27 MURKA BENEDEK , 17 PAVLOV IEVGEN , 10 REMILI MOHAMED



    Cserék: 1 NAGY GERGELY , 3 JAMES MANJREKAR , 8 ÁDÁM MARTIN , 14 GAÁL BÁLINT , 30 VOGYICSKA BÁLINT , 39 FERENCZI ISTVÁN ,70 KULCSÁR TAMÁS



    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/3/1240173.html


    Az lehet a fő esélyünk ,hogy még nem állhatott össze a Puskás.


    http://www.m4sport.hu/2017/07/30/itt-nezheti-a-vasas-puskas-akademia-talalkozot/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 4:33 pm

    Oenning: Bízom benne, hogy mi dominálunk

    A Balmazújváros elleni siker után a másik feljutóval, a Puskás Akadémiával csap össze csapatunk az OTP Bank Liga 3. fordulójában, vasárnap 18:00 órakor a Szusza stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.


    - Örülök annak, hogy a Puskás Akadémia visszatért az élvonalba, meglehetősen kemény csatát vívtunk ellenük a bennmaradásért a 2015/16-os szezonban. Mindig izgalmas volt ellenük játszani. A fő gond ezúttal az, hogy gyakorlatilag egy szinte teljesen új keretről van szó náluk, sok jó játékossal, így ki kell várnunk, hogy milyen állapotban fognak ellenünk pályára lépni. Idegenbeli győzelmünk után szeretnénk ideiglenes hazai pályánkon is pontokat szerezni. Erre pedig megvan az esélyünk. Alapvetően befolyásolhatja a mérkőzés végeredményét, hogy a felcsútiak miképpen fogják kezdeni a mérkőzést: idegenbeli meccs miatt kivárásra játszik-e vagy kezdettől fogva letámadnak. Ezt a játék menetéből elég hamar ki fog derülni. A végén az lehet döntő, hogy a párharcokból melyik csapat fog jobban kijönni. Ezen fog múlni, hogy a játékunkat végig tudjuk-e vinni vagy sem. Bízom a játékosaimban, hogy mi fogunk dominálni a találkozón.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 9:25 am

    AZ ELSŐÉRT A VASAS ELLEN


    https://www.pfla.hu/?q=news/7680
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 9:14 am

    BFC Siófok - Soproni VSE

    2017.07.30., vasárnap, 19:00



    Ma kezdődik az NB2 is. Bár az FC-vel való kapcsolat megszűnéséről hallani azért több jelenlegi (leendő) és volt Vasas játékos játszik a Balaton partján.


    http://www.bfc-siofok.hu/ket-golos-vereseg-cegleden

    Ceglédi VSE – BFC Siófok 2:0 (1:0)

    Ceglédi VSE: Mursits, Preklet, Albert, Nánási, Farkas A., Törtei, Virág, Damásdi, Sándor, Farkas J., Szabó V. Cserék: Tulipán, Kamarás, Hujber, Szilágyi, Fehér, Asztalos, Peszmeg, Peres, Nyilas, Valkovszki, G Bíró. Vezetőedző: Klausz László

    BFC Siófok: Kis T., Tamaskó, Lorentz, Opavszky, Farkas, Gál, Berde, Nagy D., Petneházi, Bévárdi, Nagy R. Cserék: Tajti, Elek, Szilágyi , Kovács D., Erőss, Balogh B., György.  Vezetőedző: Disztl László

    Gólszerzők: Szabó V., Peszmeg



    http://www.bfc-siofok.hu/gyozelem-a-foproban

    Dunaújváros-PASE – BFC Siófok 1:2 (0:1)

    Dunaújváros-PASE: Vaszócsik, Erdős, Csendes, Farkas V., Barna, Ferencz, Sándor, Dorogi, Csehi, Bailo, Szepessy. Cserék: Hompót L., Ablonczy, Tóth Á., Hompót D., Jerzsabek. Vezetőedző: Dobos Barna

    BFC Siófok: Balajcza, Szilágyi, Lorentz, Kovács G., Farkas (Kiss B.), Gál, Erőss (Szekszárdi), Nagy D. (Kozma), Kovács D. (Bévárdi), Petneházi, Elek (Gere). Vezetőedző: Disztl László

    Gólszerzők: Szepessy, ill. Elek, Petneházi

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 30, 2017 8:25 am

    Juhos2 írta:

    Ezek az olaszok nem felejtenek olyan gyorsan mint mi. Mondhattam volna, hogy ha ki is esünk pár évet még nálunk simán elbohóckodhat. Very Happy
    Talán a bohóckodásnál már itthon is illene sokkal többet letenni az asztalra. Azt olvastam valahol ,hogy az itthoni játékos fizetések már elérik az osztrák és a dán bajnokság pénzeinek 75%-át. Ha azt nézem ,hogy itthon azért még mindig olcsóbb valamivel az élet mint kint ,akkor még kisebb a különbség. Persze ez az átlag. Szerintem mi ez alatt lehetünk , a pártcsapatok emelik meg. De abban biztos vagyok ,hogy az olyan szintű klubok ahová még a mieink kellenek már biztosan nem fizetnek 10-szer annyit mint itthon . Legalábbis 10-15 éve még ilyeneket lehetett hallani ,de még nemrégiben is 6-8-szoros pénzekről volt szó. Gondolom Korcsmár Zsolti is max 2-3 szorosát keresheti és ez is inkább abból adódik , hogy a Midtjylland gazdag klubnak számít ,míg mi a középmezőny végén lehetünk ebből a szempontból. Egy kocsmás cikk szerint a 10. voltunk.

    Már az NB2-ben is 1,5-2 milliót kérnek azok a játékosok akiknek van pár első osztályú meccsük. Valahogy nem jó ez az irány főleg ,ha az ár érték arányt nézem. Nagy összeomlások lehetnek itt ,ha kormányváltás lesz. Mondjuk ez minket nem érintene. Ennek tükrében azért némi kétség is motoszkál bennem, amikor egy mennyeis játékos a külföldet emlegeti ,hogy nem csak a fizúját akarja e még feljebb tornázni ? Bereczet nem sorolnám ide . Belőle talán még külföldön is lehet valaki.

    Itthon is eltudok képzelni a palermóihoz hasonlót ,sőt már volt is , emlékezzünk csak a diókra amikor elvették a mezeiket a drukkerek. Ilyen eset után már könnyebb dolga van a sok munkában hívő Bódognak aki még így sem maradéktalanul elégedett mindenkivel. Pont arra a Makraira célzott ,hogy nem képes sprintelni csereként aki amúgy szerintem a leggyorsabb játékosa. Ez a csereként nem képes sprintelni nekünk is ismerős a kinti kupameccsünkről.
    Ettől függetlenül Balogh azért jöjjön ! Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Júl. 29, 2017 6:49 am

    Vasas1969 írta:
    http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/olasz-foci/botrany-drukkerek-szabotaltak-baloghek-edzeset-magyar-csatarnak-nekimentek

    Mégiscsak el kellett volna bújtatni benne a kisördögöt ,hogy jöjjön a Vasasba. A fentiek tükrében eszébe juthatott volna.

    Ezek az olaszok nem felejtenek olyan gyorsan mint mi. Mondhattam volna, hogy ha ki is esünk pár évet még nálunk simán elbohóckodhat. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 28, 2017 2:02 pm

    Síposúr írta:Gratulálok a Balmazújváros elleni győzelemhez! Most hétvégén még nehezebb lesz a Felcsút ellen. Úgy látom nem nagyon van vezér a csapatban. Sokat várok ebben a visszatérő sérültektől. Előre kéne még egy nagyon jó spíler. Akkor azt mondom kiesni biztos nem fogunk. Nagy lökés lenne a csapatnak hétvégi győzelem ,biztos fenik ránk a fogukat Felcsúton. Mindent bele fiúk ! Hajrá Vasas !

    Berecz már megvan. Sajnos azt is beleérzem ,hogy akár már télen is távozhat, de nyáron biztosan.  Félek nem ő lesz a Vasas következő aranycsapatának a vezére, pedig annyira szerettem volna ,de hátha megtáltosodunk még ebben az évben. Ha arannyal tudna távozni akkor biztosan hozzánk térne vissza külföldről. Remélem azért akkor is így lesz , ha esetleg érmesek sem leszünk.
    Örömteli ,hogy Vancsa szerint a csatárhoz is egyre közelebb állunk , bár a Puskás ellen még valószínűleg nem az ő góljával nyerünk. Én is óvatos duhaj vagyok , ha "jó spíler" lesz akkor picit előrébb is tekinthetünk. Kár ,hogy a vetélytársak erősebbek és ráadásul többen is lettek. Hétvégén legalább úgy kell harcolni mint a kiesés elleni rangadón ,sőt még jobban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 28, 2017 1:40 pm

    Juhos2 írta:

    Balogh Norbert csekkolt a mellettünk lévő pultnál. Peti kiszúrta. Mondtam, hogy menjünk oda hozzá egy selfire, de nem akart.
    Így kimaradt a nagy kérdés.
    Ami meglepett, hogy milyen iszonyú vékony, nekem ennyire tv-n nem jött át.
    http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/olasz-foci/botrany-drukkerek-szabotaltak-baloghek-edzeset-magyar-csatarnak-nekimentek

    Mégiscsak el kellett volna bújtatni benne a kisördögöt ,hogy jöjjön a Vasasba. A fentiek tükrében eszébe juthatott volna.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 28, 2017 1:32 pm

    Berecz Zsomborral 2019 nyaráig hosszabbítottunk

    Válogatott játékosunk, Berecz Zsombor és Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója pénteken aláírta a játékos 2018 nyarán lejáró szerződésének egy évvel történő meghosszabbítását.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Pic2_2661



    Erről Vancsa Miklós tájékoztatta honlapunkat, aki hozzátette:

    „Nagyon örülök annak, hogy Magyarország egyik legjobb belső középpályásával sikerült szerződést hosszabbítania a Vasas FC-nek. Úgy vélem, ez a jelző nem túlzás, amit Zsombi elmúlt évi teljesítménye is igazolt. Egyúttal jelzi azt is, hogy a Vasas igyekszik értékeit megtartani.

    Ugyanakkor kétségtelen, hogy az idő kerekét és a fejlődést megállítani nem lehet, és annak van realitása, hogy Zsombi egy éven belül várhatóan külföldre igazolhat.

    A Vasas FC vezetése továbbra sem mondott le arról, hogy a közeljövőben egy csatárt igazoljon. Erre vonatkozólag komoly erőfeszítéseket teszünk és tárgyalásokat folytatunk, amikről reményeink szerint hamarosan tájékoztathatjuk szurkolóinkat és a közvéleményt.”

    Berecz Zsombor az aláírást követően elmondta:
    „Hálás vagyok a Vasas FC vezetésének, ahol 13 éves korom óta otthon érzem magam. Az elmúlt években rengeteg megbecsülést, tiszteteletet és szeretetet kaptam a Vasas vezetőitől, edzőimtől, játékostársaimtól és lelkes szurkolóinktól, amit nagyon köszönök mindenkinek. Ha úgy alakul a sorsom, hogy a Vasastól eligazolok, csak külföld jöhet számításba, más hazai klub nem."

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szer. Júl. 26, 2017 5:51 pm

    Gratulálok a Balmazújváros elleni győzelemhez! Most hétvégén még nehezebb lesz a Felcsút ellen. Úgy látom nem nagyon van vezér a csapatban. Sokat várok ebben a visszatérő sérültektől. Előre kéne még egy nagyon jó spíler. Akkor azt mondom kiesni biztos nem fogunk. Nagy lökés lenne a csapatnak hétvégi győzelem ,biztos fenik ránk a fogukat Felcsúton. Mindent bele fiúk ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 26, 2017 12:21 pm

    Vasas - Dvtk  0 - 2

    Kamenár 5- Burmeister 5 , Simunek 5 , Ristevski 6 - Szivacski 5 , Kleisz 6 , Vida 5 , Hangya 5 - Murka 4 , Pavlov 4 , Remili 5. Cserék: Ádám -, Vaskó 5, Kulcsár 5



    Balmazújváros - Vasas  0  - 1

    Kamenár 6 - Burmeister 6 , Vaskó 6 , Ristevski 5 - Murka 6 , Vida 5 , Kleisz 5 , Hangya 5 - Gaál 5 , Ádám 4 , Remili 6 . Cserék: Szivacski - , Pavlov 5 , Kulcsár 5.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 26, 2017 12:09 pm

    Juhos2 írta:

    Balogh Norbert csekkolt a mellettünk lévő pultnál. Peti kiszúrta. Mondtam, hogy menjünk oda hozzá egy selfire, de nem akart.
    Így kimaradt a nagy kérdés.
    Ami meglepett, hogy milyen iszonyú vékony, nekem ennyire tv-n nem jött át.
    Azt nyilatkozta legutóbb ,hogy ez az ő éve lesz Palermóban. De azért igazán meggyőzhetted volna , hozzánk befért volna a bal szélre. A lokinál úgyis gondok vannak ,oda szerintem most nem menne vissza. Úgy látszik az olaszoknál sem raktak még rá izmot ,de akkor a gyorsasága legalább biztosan megmaradt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 26, 2017 12:02 pm

    A honlapról:
    Kamenár: Ez a koncentrált védekezés kell

    A Balmazújváros elleni 1-0-s győzelemben a több szép bravúrt bemutató Lubos Kamenár is kivette a maga részét. Új igazolásunkat kérdeztük a mérkőzésről és a védőkkel való közös munkáról.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Pic2_2656


    Második mérkőzésedet játszottad csapatunkban, amelyben főleg a második félidőben bravúros védéseid is voltak. Milyennek láttad a kapuból a meccset?

    – Az első húsz-huszonöt percben nagyon jól kezdtük a mérkőzést, a legelején agresszíven támadtunk, elég hamar sikerült gólt szerezünk, aztán tartottuk a fölényünket. A huszonötödik percet követően a Balmazújváros egyre veszélyesebbé vált, kezdtek helyzeteket kialakítani. A félidő vége felé meg szerencsém volt a kapufával. A második félidőben fontos volt, hogy jól védekezzünk. A második 45 perc felemás volt, mindkét csapatnak voltak jó periódusai. A Balmazújvárosnak volt több helyzete, de hátul nagyon koncentrált és fegyelmezett volt a védekezésünk. Ez a meccs jelentős részére elmondható. Ez a győzelem nagyon fontos volt nekünk, az első fordulóban ugye kikaptunk és nem lőttünk gólt. Most lőttünk egyet és nem kaptunk egyet sem.

    Mi volt ellenfelünk erőssége a meccsen?


    – Veszélyesek voltak a szögleteknél, a szabadrúgásoknál, tehát a rögzített szituációknál. Ebben veszélyt jelentettek a teljes mérkőzés során. Nem lesz könnyű dolga itt az ellenfeleknek, nem tálcán adják a pontokat.

    Nem volt sok időd, hogy megismerd az előtted játszó védőket. Mennyire nehéz ez ilyenkor?

    – Úgy egy hónapja ismerem már őket, elég rutinos mindegyikük. A kommunikációval baj nincs, annyit tudok magyarul, hogy tudjam irányítani őket, amikor szükséges. A lényeg, hogy a következő mérkőzést is úgy játsszuk le, ahogy a mostanit tettük. Határozottnak kell lennünk, és akkor újra gyakrabban örülhetünk a győzelemnek.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/hangya_ez_a_3_pont_lokest_adhat-2655

    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/431848_torokorszagba_igazolt_a_vasas_csatara

    http://www.vasasfc.hu/hirek/zart_kapuk_mogott_rendezik_meg_az_ujpest-vasas_merkozest-2657
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 26, 2017 11:55 am

    colocolo írta:

    Ami tény a Fradi védekező embereket akar még igazolni,James több poszton is bevethető akár még igaz is lehet.Mi is tudnánk használni,főleg most mikor két belső védönk sérült.Kérdés szerencsés e vissza térni azok közé akiket cserben hagyott,ki lehet mosdatni utólag lehet de attól a tény még tény marad.Hidinek van csapata ahova mehet,Rossi hivja a Dac-hoz,Iszlai talán még képben van.
    Ha létrejönne a James - Bognár csere akkor viszont Vogyicskának jutna kevesebb lehetőség. Bár ő tudna Vida posztján is játszani ,de oda meg lehet ,hogy jobb lenne egy erőteljesebb magasabb ember aki jobban tud segíteni a védelemnek. Végül is James pár évvel fiatalabb mint Bognár ,így akár még össze is jöhetne a csere és akkor nem kellene azon a dilemmán rágódni amit felvázoltál. Viszont ,ha jönne Bognár akkor elgondolkodnék a 3-5-2-s felálláson , attól függően ,hogy milyen teljesítményt nyújt.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 4:07 am