Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 03, 2018 5:12 pm

    Síposúr írta:
    Vasas1969 írta:Vida a DAC-ban folytatja

    Vida Máté a szlovák bajnokság harmadik helyén végzett DAC-ban folytatja pályafutását.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_a_dac-ban_folytatja-3120


    Sejtettem ,hogy lehet valami a háttérben mert túl sok volt már a védekező középpályásunk. Hasonló kontraktust eltudnék képzelni Benesnél és Ristevskinél is . Remélem onnan is jön még játékos . Gondolok itt Kocsis Gergőre és Mervóra . Valamikor azt hittem ,hogy a 2 Vida is testvér mint a Bobálok . Most újra egy klubban játszanak. Remélem Vida a jövő nyáron visszajön ,mert az azt is jelenti ,hogy visszajutottunk.
    Nem örülök . Megértem én csak félek ,hogy nem marad elég állandóság a csapatban. Nem tudom megéri e, ha nem jutunk vissza ? Nehéz dolga lesz a Kiss Károlynak . Róla írta egy hozzászóló ,hogy olyan mint a Gellei Imre . Igaza lehet . Na azért inkább bizakodjunk . A vezetők úgyis jobban tudják mit miért csinálnak . Hajrá Vasas !
    1-2 napja olvastam valahol az NB2-s csapatok igazolásait. Az eddigi igazolások alapján nem látszott ,hogy annyira fel akarnának jutni a többiek. Persze várjuk meg a végét , mert a Győr pont most igazolta le Mervót . Úgy érzem ,hogy vele 15 - 20 gól érkezett az ETO-hoz.

    Fontos ! 990 hozzászólásonként lezárjuk a topikot és újat nyitunk ,mert korábban törlődtek a korábbiak amikor nem így tettünk. Így a régi hozzászólásokat továbbra is vissza lehet olvasni. Írni viszont ezután csak az újba írjatok ami e fölött lesz a FÓRUMBAN .

    https://alcsuti.hungarianforum.com/t65-hajra-vasas-orokke#25510
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Kedd Júl. 03, 2018 3:13 pm

    Vasas1969 írta:Vida a DAC-ban folytatja

    Vida Máté a szlovák bajnokság harmadik helyén végzett DAC-ban folytatja pályafutását.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_a_dac-ban_folytatja-3120


    Sejtettem ,hogy lehet valami a háttérben mert túl sok volt már a védekező középpályásunk. Hasonló kontraktust eltudnék képzelni Benesnél és Ristevskinél is . Remélem onnan is jön még játékos . Gondolok itt Kocsis Gergőre és Mervóra . Valamikor azt hittem ,hogy a 2 Vida is testvér mint a Bobálok . Most újra egy klubban játszanak. Remélem Vida a jövő nyáron visszajön ,mert az azt is jelenti ,hogy visszajutottunk.
    Nem örülök . Megértem én csak félek ,hogy nem marad elég állandóság a csapatban. Nem tudom megéri e, ha nem jutunk vissza ? Nehéz dolga lesz a Kiss Károlynak . Róla írta egy hozzászóló ,hogy olyan mint a Gellei Imre . Igaza lehet . Na azért inkább bizakodjunk . A vezetők úgyis jobban tudják mit miért csinálnak . Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 03, 2018 2:03 pm

    Vida a DAC-ban folytatja

    Vida Máté a szlovák bajnokság harmadik helyén végzett DAC-ban folytatja pályafutását.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_a_dac-ban_folytatja-3120


    Sejtettem ,hogy lehet valami a háttérben mert túl sok volt már a védekező középpályásunk. Hasonló kontraktust eltudnék képzelni Benesnél és Ristevskinél is . Remélem onnan is jön még játékos . Gondolok itt Kocsis Gergőre és Mervóra . Valamikor azt hittem ,hogy a 2 Vida is testvér mint a Bobálok . Most újra egy klubban játszanak. Remélem Vida a jövő nyáron visszajön ,mert az azt is jelenti ,hogy visszajutottunk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Júl. 02, 2018 7:15 pm

    Vasas1969 írta:
    Pontosan így van. Szerintem  a többi csapatnál is a nehezék szerepét fogják betölteni a fiatalok. Már az is jó ,hogy nálunk 4 fiúnak is van némi NB2-es rutinja. Kleisznek meg élvonalbeli ,de őt egyelőre még nem merem számításba venni. Annak is nagyon örülnék ,ha tavasszal 100%-os lenne. Viszont szerintem így is jobban állunk szerintem a nagy többségnél ,bár nem ismerem jól az NB2 játékoskereteit . Annak a dunaújvárosi fiatalnak nagyon örülnék még akit korábban írtam és Majnovics Martinnak .

    Szerinted előnyösebb e csapat kialakítása szempontjából ,ha fix posztok lesznek a fiataloké ? Az látszik ,hogy a jobbhátvédposzton Hinora vagy Szilágyi fog játszani. Evvel meg is van a 98-as születésű MLSZ fiatalunk a csapatban. Besével ugyan megvan a 99-es és meg is lennénk ,de ő is lehet sérült vagy nyújthat gyenge teljesítményt. Eddig jónak tűnik ez a Kovács Milán . Anélkül ,hogy láttam volna játszani Cseke jut róla az eszembe amikor Berger bizalmat szavazott neki és egyből erősség lett. Nekem meg fogalmam sem volt kicsoda Amikor meg Békéscsabán láttam játszani tátva maradt tőle a szám. Visszatérve a kérdésemre . Gondolom az edzőnek egyszerűbb lenne cserélnie ,ha fix posztok lennének a fiataloké és a felnőttek posztjait sem kellene bolygatni ,de a fiataloknak is jó ez ?
    A ma délutáni edzésen 17 mezőnyjátékos és 5 kapus vett részt,tehát még nagyon képlékeny a keret.Ha lesz további infó a nevekről majd beírom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 02, 2018 12:51 pm

    Rutinos védekező középpályást igazoltunk

    Kétéves szerződést kötöttünk Borbély Bálinttal, aki az MTK-tól érkezett hozzánk.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/rutinos_vedekezo_kozeppalyast_igazoltunk-3119

    Védekező középpályás posztján már nagyon jól állunk . Vida ,Egerszegi és Szivacski is tud ott játszani. Annak is örülök ,hogy Murka kezd magára találni.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_egyre_jobb_formaban-3118
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 02, 2018 12:21 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Könyves Norbert: “Ez volt az eddigi legjobb szezonom!”

    http://lokiblog.eu/archives/2018/07/01/konyves-norbert-ez-volt-az-eddigi-legjobb-szezonom/

    Érdemes elolvasni nekünk Vasas szurkolóknak is. Pár kérdésre mi is választ kapunk.

    Olvastam én is.
    Nehéz. Más tulaj lehet hogy nem hagyta volna ìgy veszni a pénzét.
    A lépcsőzős sztori sem gyenge.
    Legalább teljesen tisztán látunk már a kérdésben. Arra azért még kíváncsi lennék , mi volt az a pont a tulajnál amikor elvesztette a hitét Oenningben ?
    A lépcsőzéses sztoriról annyit ,hogy nem minden játékosnak jó ugyanaz. Nem értem, hogy miért nem vesszük igénybe Klink Zoli segítségét ? Elhiszem ,hogy Pista jó szakember lesz ,de még nem az. Ha már szóba került egy stábtag , remélem Totya is a tagja lesz . Most már úgyis szabad .
    http://fociakobon.cafeblog.hu/2018/06/29/toth-andras-bucsuja-buzsaky-akos-kihivasa/
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 02, 2018 12:08 pm

    Vasas1969 írta:Könyves Norbert: “Ez volt az eddigi legjobb szezonom!”

    http://lokiblog.eu/archives/2018/07/01/konyves-norbert-ez-volt-az-eddigi-legjobb-szezonom/

    Érdemes elolvasni nekünk Vasas szurkolóknak is. Pár kérdésre mi is választ kapunk.

    Olvastam én is.
    Nehéz. Más tulaj lehet hogy nem hagyta volna ìgy veszni a pénzét.
    A lépcsőzős sztori sem gyenge.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 02, 2018 11:38 am

    VasasTata írta:
    Vasas1969 írta:

    Egy ismerőstől halottam ,hogy Szegeden is úgy kell vadászni a munkásokat a stadi építéshez . A melósok jó része Romániából és Szerbiából jött. Januárban kezdtek ,de itt is lassan halad a Market . Viszont nem lepődnék meg ,ha kész lenne akkorra mint a miénk. Ha egyszer jobban lesz időm , akkor csinálok képeket róla.

    Szegedi stadion - hát az valami szánalmas, ahogy "halad" az építkezés. Nemrég kétszer is volt szerencsém arra tekerni a körtöltésen (kb. 3 hét különbséggel) de a fotókon vadászni kéne, hogy mi változott. Pár munkás lézengett a környéken, szemmel láthatóan azt se nagyon tudták, mihez kéne fogni... a daru pakolt ezt-azt... elég szerencsétlenül nézett ki. Mondjuk a végeredmény ettől még lehet(ne) jó, mert egyáltalán nem a kárörvendésre gyúrok. Ha már építünk valamit, rendesen meg kéne csinálni - ez idézet nagyfatertől, hát remélem, igaza lesz.
    Itt már esti kép, a töltésről lőttem, nem mentem be az építési területre.

    Hajrá Vasas örökké !!! Wp_20110

    Köszi a képet ! Azért egy igazán jó újságíró beszökött volna az építési területre és ott is csinál képeket . Very Happy Ne szidd a munkásokat hisz arra jók voltak ,hogy távol tartsanak Téged. Very Happy Tegnap én is benéztem a buszról annyit tudtam kivenni ,hogy jóval magasabb lelátók lesznek mint nálunk. 8 ezres stadinál azért nem is csoda. Azért a Vasas stadit kb egy évvel korábban kezdte a Market csinálni. Egy év múlva Szegeden is biztosan állnak így vagy jobban. Ha jobban ,akkor még a szánalmasnál is lesúlytóbb jelzőt kell keresnünk az 5 ezres Vasas stadion építésének a haladására. Reméljük legalább a minőséggel nem lesz majd probléma.

    http://www.market.hu/public/upload/gallery_img/988/988847/v_original_camera80_180702_104459.jpg?rand=68750671.407624

    http://www.market.hu/public/upload/gallery_img/988/988854/v_original_camera84_180702_104459.jpg?rand=82138146.53714538
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Hétf. Júl. 02, 2018 11:02 am

    Vasas1969 írta:

    Egy ismerőstől halottam ,hogy Szegeden is úgy kell vadászni a munkásokat a stadi építéshez . A melósok jó része Romániából és Szerbiából jött. Januárban kezdtek ,de itt is lassan halad a Market . Viszont nem lepődnék meg ,ha kész lenne akkorra mint a miénk. Ha egyszer jobban lesz időm , akkor csinálok képeket róla.

    Szegedi stadion - hát az valami szánalmas, ahogy "halad" az építkezés. Nemrég kétszer is volt szerencsém arra tekerni a körtöltésen (kb. 3 hét különbséggel) de a fotókon vadászni kéne, hogy mi változott. Pár munkás lézengett a környéken, szemmel láthatóan azt se nagyon tudták, mihez kéne fogni... a daru pakolt ezt-azt... elég szerencsétlenül nézett ki. Mondjuk a végeredmény ettől még lehet(ne) jó, mert egyáltalán nem a kárörvendésre gyúrok. Ha már építünk valamit, rendesen meg kéne csinálni - ez idézet nagyfatertől, hát remélem, igaza lesz.
    Itt már esti kép, a töltésről lőttem, nem mentem be az építési területre.

    Hajrá Vasas örökké !!! Wp_20110
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 02, 2018 10:59 am

    Könyves Norbert: “Ez volt az eddigi legjobb szezonom!”

    http://lokiblog.eu/archives/2018/07/01/konyves-norbert-ez-volt-az-eddigi-legjobb-szezonom/

    Érdemes elolvasni nekünk Vasas szurkolóknak is. Pár kérdésre mi is választ kapunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 01, 2018 10:23 pm

    http://www.vasasfc.hu/merkozesek/edzesprogram

    Tetszik ,hogy ebben a felkészülési időszakban végre normális ellenfeleket választunk. Legalább kijön ,hogy ki használható az újak és a fiatalok közül.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 01, 2018 7:50 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Olvastam én is . Nem is értettem Balajcza kirúgását. Biztosan elmondta a véleményét valamiről amiről nem kellett volna. Ez a Markovics középső védő . Tamás Laci jutott az eszembe , aki szintén az NB3-ból jött 25,5 évesen . Ennek a fiúnak lenne 4 év fórja ,hogy még többre vigye.

    Nézegetem a mai meccs után ,hogy áll a keret. Hangyát nem veszem már számításba. Őt nagyon sajnálom. Csikiről azt olvastam ,hogy korábban a Vidinél nem felelt meg az orvosin, mert gyakorlatilag nincsenek keresztszalagjai. Őt és Kamenárt szerintem nem tartjuk meg ,de ez csak tipp.

    Bese 99 , Póser ,Megyeri

    Hinora 98 ,Szilágyi 98 , Vaskó , Laczkó ,Rokszin ,Czingráber

    Egerszegi , Szivacski , Borbély , Birtalan , Barczi , Kleisz 98 , Kovács Milán 99 , Vida

    Ádám , Gaál , Murka , Kovács Dávid 98 , Gergye 99 , Király




    Létszámra már lenne elég fiatal. Minőségi középhátvéd még nagyon kellene . Akár kettő is ,de minimum egy . Egy irányító is kell ,ahogyan egy jó csatár is.
    Csak annyit tennék hozzá,hogy az lenne a legjobb ha olyan fiataljaink lennének akik nem az életkoruk,hanem a teljesítményük miatt kerülnek be a csapatba.
    Pontosan így van. Szerintem a többi csapatnál is a nehezék szerepét fogják betölteni a fiatalok. Már az is jó ,hogy nálunk 4 fiúnak is van némi NB2-es rutinja. Kleisznek meg élvonalbeli ,de őt egyelőre még nem merem számításba venni. Annak is nagyon örülnék ,ha tavasszal 100%-os lenne. Viszont szerintem így is jobban állunk szerintem a nagy többségnél ,bár nem ismerem jól az NB2 játékoskereteit . Annak a dunaújvárosi fiatalnak nagyon örülnék még akit korábban írtam és Majnovics Martinnak .

    Szerinted előnyösebb e csapat kialakítása szempontjából ,ha fix posztok lesznek a fiataloké ? Az látszik ,hogy a jobbhátvédposzton Hinora vagy Szilágyi fog játszani. Evvel meg is van a 98-as születésű MLSZ fiatalunk a csapatban. Besével ugyan megvan a 99-es és meg is lennénk ,de ő is lehet sérült vagy nyújthat gyenge teljesítményt. Eddig jónak tűnik ez a Kovács Milán . Anélkül ,hogy láttam volna játszani Cseke jut róla az eszembe amikor Berger bizalmat szavazott neki és egyből erősség lett. Nekem meg fogalmam sem volt kicsoda Amikor meg Békéscsabán láttam játszani tátva maradt tőle a szám. Visszatérve a kérdésemre . Gondolom az edzőnek egyszerűbb lenne cserélnie ,ha fix posztok lennének a fiataloké és a felnőttek posztjait sem kellene bolygatni ,de a fiataloknak is jó ez ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Júl. 01, 2018 7:15 pm

    Vasas1969 írta:
    Olvastam én is . Nem is értettem Balajcza kirúgását. Biztosan elmondta a véleményét valamiről amiről nem kellett volna. Ez a Markovics középső védő . Tamás Laci jutott az eszembe , aki szintén az NB3-ból jött 25,5 évesen . Ennek a fiúnak lenne 4 év fórja ,hogy még többre vigye.

    Nézegetem a mai meccs után ,hogy áll a keret. Hangyát nem veszem már számításba. Őt nagyon sajnálom. Csikiről azt olvastam ,hogy korábban a Vidinél nem felelt meg az orvosin, mert gyakorlatilag nincsenek keresztszalagjai. Őt és Kamenárt szerintem nem tartjuk meg ,de ez csak tipp.

    Bese 99 , Póser ,Megyeri

    Hinora 98 ,Szilágyi 98 , Vaskó , Laczkó ,Rokszin ,Czingráber

    Egerszegi , Szivacski , Borbély , Birtalan , Barczi , Kleisz 98 , Kovács Milán 99 , Vida

    Ádám , Gaál , Murka , Kovács Dávid 98 , Gergye 99 , Király




    Létszámra már lenne elég fiatal. Minőségi középhátvéd még nagyon kellene . Akár kettő is ,de minimum egy . Egy irányító is kell ,ahogyan egy jó csatár is.
    Csak annyit tennék hozzá,hogy az lenne a legjobb ha olyan fiataljaink lennének akik nem az életkoruk,hanem a teljesítményük miatt is kerülnek be a csapatba.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 01, 2018 5:35 pm

    A honlapról  :
    Kis Károly: Dicséretes a játékosok hozzáállása


    - Első felkészülési találkozónak tökéletesen megfelelt ez a mérkőzés. Egy szervezetten játszó ellenfél volt a Cegléd csapata. Természetesen akadtak hibáink, de az elmúlt napokban kemény edzéseken vettek részt a játékosaink, ezért hiányzott a frissesség. Ennek ellenére szép akciókat vezettünk, a második félidőre sebességet váltottunk, aminek meg is lett az eredménye. Természetesen ebből a győzelemből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de azt mindenképpen, hogy a játékosok hozzáállása dicséretes. Ez a jövőre nézve bíztató. A július 29-i bajnoki nyitányig azonban van még tennivalónk – mondta
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 30, 2018 7:40 pm

    colocolo írta:Ha már kapusok Siófokon a tulaj kirúgta Balajczát és jött a helyére Molnár Péter akit velünk kapcsolatban is emlegettek.A kérdezett srácról fogalmam sincs,még csak a neve sem rémlik.
    Olvastam én is . Nem is értettem Balajcza kirúgását. Biztosan elmondta a véleményét valamiről amiről nem kellett volna. Ez a Markovics középső védő . Tamás Laci jutott az eszembe , aki szintén az NB3-ból jött 25,5 évesen . Ennek a fiúnak lenne 4 év fórja ,hogy még többre vigye.

    Nézegetem a mai meccs után ,hogy áll a keret. Hangyát nem veszem már számításba. Őt nagyon sajnálom. Csikiről azt olvastam ,hogy korábban a Vidinél nem felelt meg az orvosin, mert gyakorlatilag nincsenek keresztszalagjai. Őt és Kamenárt szerintem nem tartjuk meg ,de ez csak tipp.

    Bese 99 , Póser ,Megyeri

    Hinora 98 ,Szilágyi 98 , Vaskó , Laczkó ,Rokszin ,Czingráber

    Egerszegi , Szivacski , Borbély , Birtalan , Barczi , Kleisz 98 , Kovács Milán 99 , Vida

    Ádám , Gaál , Murka , Kovács Dávid 98 , Gergye 99 , Király


    Létszámra már lenne elég fiatal. Minőségi középhátvéd még nagyon kellene . Akár kettő is ,de minimum egy . Egy irányító is kell ,ahogyan egy jó csatár is.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Jún. 30, 2018 6:42 pm

    Ha már kapusok Siófokon a tulaj kirúgta Balajczát és jött a helyére Molnár Péter akit velünk kapcsolatban is emlegettek.A kérdezett srácról fogalmam sincs,még csak a neve sem rémlik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 30, 2018 3:49 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Ceglédi VSE - Vasas FC

    2018. június 30. 10:00




    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/cegledi_vse_-_vasas_fc-295

    Vajon ez a Megyeri az a Megyeri ?
    https://www.transfermarkt.de/balazs-megyeri/profil/spieler/98428

    Az eredményt a bajnokin is elfogadnám .

    Nagyobb az esély hogy inkább ez Megyeri Gábor 1996 07 02.Nyíregyházai játékos.

    Pedig már kezdtem reménykedni amikor olvastam ,hogy ő áll a kapuba. Nem tudtam ,hogy van másik Megyeri is aki kapus. Gondolom 3. számú kapusnak jönne . Ez esetben viszont Kamenár vagy Póser menni fog. Gondolom inkább Lubos . A legnagyobb talány még mindig ,hogy találunk e jó belső védőt ? Ezt a fiút nem ismered véletlenül ? http://adatbank.mlsz.hu/player/199716.html
    Az ESMTK-ban nyomja aminek az egyik legjobb védelme van az NB3-ban ,de pár évet játszott Siófokon is .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Jún. 30, 2018 2:27 pm

    Vasas1969 írta:Ceglédi VSE - Vasas FC

    2018. június 30. 10:00



    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/cegledi_vse_-_vasas_fc-295

    Vajon ez a Megyeri az a Megyeri ?
    https://www.transfermarkt.de/balazs-megyeri/profil/spieler/98428

    Az eredményt a bajnokin is elfogadnám .

    Nagyobb az esély hogy inkább ez Megyeri Gábor 1996 07 02.Nyíregyházai játékos.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 30, 2018 9:56 am

    Ceglédi VSE - Vasas FC

    2018. június 30. 10:00


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/cegledi_vse_-_vasas_fc-295

    Vajon ez a Megyeri az a Megyeri ?
    https://www.transfermarkt.de/balazs-megyeri/profil/spieler/98428


    Az eredményt a bajnokin is elfogadnám .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 29, 2018 7:39 pm

    colocolo írta:Az NS.szerint leigazoltuk Rokszin Ádámot az ETO-ból,baloldali védő középpályás.Alakulgatunk.
    Köszi Colo !
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-gyorbol-erosithet-a-vasas-kis-karoly-volt-jatekosaval-2644297

    https://www.transfermarkt.de/adam-rokszin/leistungsdaten/spieler/169373

    https://www.transfermarkt.de/adam-rokszin/leistungsdatendetails/spieler/169373/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

    https://www.youtube.com/watch?v=JpLh5k_8KP0

    https://www.youtube.com/watch?v=GQqARCCS7XY

    Rokszin 2-es mezben játszik.

    Megnéztem Kiss Károlynál 54 alkalommal lépett pályára az NB2-ben Szolnokon. Ezeken 7 gólja és 7 gólpassza volt Rokszinnak. Többnyire a középpálya baloldalán játszott nála , a legvégén viszont már balhátvédként küldte pályára a mester .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jún. 29, 2018 7:13 pm

    Az NS.szerint leigazoltuk Rokszin Ádámot az ETO-ból,baloldali védő középpályás.Alakulgatunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 28, 2018 11:08 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Ubival a többség így volt szerintem . Very Happy Talán én voltam az egyetlen aki többet látott benne. Osváth még  visszatalálhatott volna hozzánk ,bár Pintér távozásával már kisebb erre az esély. Bízzunk benne ,hogy lesznek olyanok akik felejtetik őket és ,hogy Birtalanból sem csinálunk egy új Könyvest  .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/_kis_karoly_lett_a_vasas_fc_vezetoedzoje-3114
    Tegnap nem vettem észre ,hogy a fenti linken Domonyai 5500 nézőről beszél. Lehet minden sarokba beállítunk majd 100 embert. Vagy Colo által említett  plusz 400 millából mégis beépítik a sarkokat ? Az időbe bőven beleférne.
    Ceglédre mentek e Szombaton ?
    http://www.vasasfc.hu/hirek/a_cegled_ellen_debutal_kis_karoly_a_vasas_kispadjan-3115
    Ez már komolyabb értékmérő lesz , mint a több játékosát nélkülöző putnoki csapat.

    Nem megyünk egyelőre.
    Az 5500 nézőről jutott eszembe. Beszélgettem egy építőiparos fickóval azt mondta, hogy van úgy, hogy 1800 ember dolgozik a Puskáson. Számszerűsítve, ezért nem halad semmi más.
    Egy ismerőstől halottam ,hogy Szegeden is úgy kell vadászni a munkásokat a stadi építéshez . A melósok jó része Romániából és Szerbiából jött. Januárban kezdtek ,de itt is lassan halad a Market . Viszont nem lepődnék meg ,ha kész lenne akkorra mint a miénk. Ha egyszer jobban lesz időm , akkor csinálok képeket róla.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 28, 2018 10:59 pm

    Síposúr írta:Örvendetes ,hogy ennyire beindultak a dolgok. Úgy látom csak akarunk valamit . Nagyon csalódott voltam amikor olyat olvastam,hogy nem a legfontosabb az azonnali visszajutás .Sok volt ez kicsit rögtön a kiesés után.
    Az edzőről elsőre azt se tudtam ,hogy kicsoda. Romlik már a memória. Inkább korbácsosabb valakire gondoltam volna . Ez a Kiss túl rendes fickónak tűnik. Nálunk muszáj az asztalra csapni . A végén fejére nőnek majd ,ahogy a németnek. Na őt nem sírom vissza !
    A Birtalan jó fogás ! Csak egy gólkirály . A Borbélyt meg a fiatalokat nem ismerem. A lényeg ,hogy a vezetés igen. Bízzunk ,hogy tudnak segíteni visszajutni . Hajrá Vasas !
    A fiatalokat én sem ismerem ,de van már egy év rutinjuk feljutásért harcoló csapatban. Ebből gondolom én is ,hogy cél lehet a feljutás . Valahol el is mondja ezt Domonyai , hogy emiatt választottuk őket.
    Valamit még akartam írni ,de kiment a fejemből.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 28, 2018 8:36 pm

    Vasas1969 írta:
    Ubival a többség így volt szerintem . Very Happy Talán én voltam az egyetlen aki többet látott benne. Osváth még  visszatalálhatott volna hozzánk ,bár Pintér távozásával már kisebb erre az esély. Bízzunk benne ,hogy lesznek olyanok akik felejtetik őket és ,hogy Birtalanból sem csinálunk egy új Könyvest  .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/_kis_karoly_lett_a_vasas_fc_vezetoedzoje-3114
    Tegnap nem vettem észre ,hogy a fenti linken Domonyai 5500 nézőről beszél. Lehet minden sarokba beállítunk majd 100 embert. Vagy Colo által említett  plusz 400 millából mégis beépítik a sarkokat ? Az időbe bőven beleférne.
    Ceglédre mentek e Szombaton ?
    http://www.vasasfc.hu/hirek/a_cegled_ellen_debutal_kis_karoly_a_vasas_kispadjan-3115
    Ez már komolyabb értékmérő lesz , mint a több játékosát nélkülöző putnoki csapat.

    Nem megyünk egyelőre.
    Az 5500 nézőről jutott eszembe. Beszélgettem egy építőiparos fickóval azt mondta, hogy van úgy, hogy 1800 ember dolgozik a Puskáson. Számszerűsítve, ezért nem halad semmi más.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 28, 2018 8:31 pm

    Síposúr írta:Örvendetes ,hogy ennyire beindultak a dolgok. Úgy látom csak akarunk valamit . Nagyon csalódott voltam amikor olyat olvastam,hogy nem a legfontosabb az azonnali visszajutás .Sok volt ez kicsit rögtön a kiesés után.
    Az edzőről elsőre azt se tudtam ,hogy kicsoda. Romlik már a memória. Inkább korbácsosabb valakire gondoltam volna . Ez a Kiss túl rendes fickónak tűnik. Nálunk muszáj az asztalra csapni . A végén fejére nőnek majd ,ahogy a németnek. Na őt nem sírom vissza !
    A Birtalan jó fogás ! Csak egy gólkirály . A Borbélyt meg a fiatalokat nem ismerem. A lényeg ,hogy a vezetés igen. Bízzunk ,hogy tudnak segíteni visszajutni . Hajrá Vasas !

    "Túl rendesnek tűnik" Very Happy
    Na ezt a jelzőt kerestem. Tényleg így látom én is, olyan hozzánk való. cheers
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Jún. 28, 2018 5:43 pm

    Örvendetes ,hogy ennyire beindultak a dolgok. Úgy látom csak akarunk valamit . Nagyon csalódott voltam amikor olyat olvastam,hogy nem a legfontosabb az azonnali visszajutás .Sok volt ez kicsit rögtön a kiesés után.
    Az edzőről elsőre azt se tudtam ,hogy kicsoda. Romlik már a memória. Inkább korbácsosabb valakire gondoltam volna . Ez a Kiss túl rendes fickónak tűnik. Nálunk muszáj az asztalra csapni . A végén fejére nőnek majd ,ahogy a németnek. Na őt nem sírom vissza !
    A Birtalan jó fogás ! Csak egy gólkirály . A Borbélyt meg a fiatalokat nem ismerem. A lényeg ,hogy a vezetés igen. Bízzunk ,hogy tudnak segíteni visszajutni . Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 28, 2018 3:28 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Ha én lennék Jámbor akkor az Ubiparip - Könyves csatársor benntartott volna bennünket és még Osváth is hozzátett volna 1-2 gólt . Jól teszitek ,hogy kimentek . Várom a híreket az ott látottakról.
    Találtam egy régi cikket az új  mesterrel . Ebben találtam olyat ami némi támpontot adhat ,hogy miért esett rá a választás.
    https://www.heol.hu/heves/sport-heves/kis-edzo-nagy-eve-a-paksiaknal-420730/
    Az azért érdekes ,hogy a tegnap betett 2 volt Vasasos srác egyike pont az ő játékosa volt most Ajkán. Very Happy

    Érdekes én Ubit simán elengedtem. Bízzunk egy újabb Osváthban. Könyves hajója sajnos elúszott, rá nem tudok mit írni.
    Ubival a többség így volt szerintem . Very Happy Talán én voltam az egyetlen aki többet látott benne. Osváth még  visszatalálhatott volna hozzánk ,bár Pintér távozásával már kisebb erre az esély. Bízzunk benne ,hogy lesznek olyanok akik felejtetik őket és ,hogy Birtalanból sem csinálunk egy új Könyvest  .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/_kis_karoly_lett_a_vasas_fc_vezetoedzoje-3114
    Tegnap nem vettem észre ,hogy a fenti linken Domonyai 5500 nézőről beszél. Lehet minden sarokba beállítunk majd 100 embert. Vagy Colo által említett  plusz 400 millából mégis beépítik a sarkokat ? Az időbe bőven beleférne.
    Ceglédre mentek e Szombaton ?
    http://www.vasasfc.hu/hirek/a_cegled_ellen_debutal_kis_karoly_a_vasas_kispadjan-3115
    Ez már komolyabb értékmérő lesz , mint a több játékosát nélkülöző putnoki csapat.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 28, 2018 7:17 am

    Vasas1969 írta:

    Ha én lennék Jámbor akkor az Ubiparip - Könyves csatársor benntartott volna bennünket és még Osváth is hozzátett volna 1-2 gólt . Jól teszitek ,hogy kimentek . Várom a híreket az ott látottakról.
    Találtam egy régi cikket az új  mesterrel . Ebben találtam olyat ami némi támpontot adhat ,hogy miért esett rá a választás.
    https://www.heol.hu/heves/sport-heves/kis-edzo-nagy-eve-a-paksiaknal-420730/
    Az azért érdekes ,hogy a tegnap betett 2 volt Vasasos srác egyike pont az ő játékosa volt most Ajkán. Very Happy

    Érdekes én Ubit simán elengedtem. Bízzunk egy újabb Osváthban. Könyves hajója sajnos elúszott, rá nem tudok mit írni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 8:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 6:32 pm

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/vasas-bejelentettek-az-uj-vezetoedzot-hivatalos-2643909

    https://www.transfermarkt.de/balint-borbely/profil/spieler/159183


    Védekező középpályás már lesz bőven. Lehet ,hogy Egerszegi vagy Vida mégsem marad ? Pedig valamiért úgy emlékszem ,hogy Borbély szélső hátvédet is játszott Csabán.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 12:07 pm