Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 6:23 pm

    DIGI Sport, Reggeli Start - Kis Károly 2018. ápr. 18



    https://www.youtube.com/watch?v=DZIyA1zZhtY


    Eljött a lehetőség .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 5:32 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Kis Károly lett a Vasas FC vezetőedzője

    Az 54 éves szakemberrel hároméves szerződést kötöttünk


    "- Nagyon boldog vagyok, hogy a Vasas edzője lehetek – mondta Kis Károly. - Ajkán egy remek csapatot sikerült építenünk, jól éreztem magam, de a Vasas megkeresésére nem mondhattam nemet. Megtisztelő, hogy egy ilyen nagy hagyományokkal rendelkező klubnál rám gondoltak és egy patinás csapatot irányíthatok, ugyanakkor hatalmas felelősség is. Hasonló sikereket szeretnék majd elérni, mint annak idején Pakson. Bízom benne, hogy meg tudok felelni a tulajdonos úr, a klubigazgató és a szurkolók elvárásainak. Egy ütőképes csapat kialakítása a cél, amellyel minél előbb a Vasas hagyományaihoz méltón szerepelhetünk."







    A Bódog , Mészöly ,Horváth hármasból jobban örültem volna valakinek ,de álljunk hozzá pozitívan mert akár jó is lehet . Az mindenesetre jó indítás ,hogy ennyire örül ,hogy a Vasashoz tartozik. Ráadásul el is hiszem neki és nem a szokásos sablonnak gondolom. Reméljük meghálálja ,hogy újra lehetőséget kapott egy komoly csapatnál .

    Bódogot annyiszor mondtad, hogy egyből lebuktál volna, hogy te vagy Jámbor.  Very Happy
    Gézát bírtam volna. Horváthtól a hideg rázott. Szerintem jó lesz.
    Majd kicsattogunk egy edzésre és feltérképezem.Very Happy  

    Ha én lennék Jámbor akkor az Ubiparip - Könyves csatársor benntartott volna bennünket és még Osváth is hozzátett volna 1-2 gólt . Jól teszitek ,hogy kimentek . Várom a híreket az ott látottakról.
    Találtam egy régi cikket az új  mesterrel . Ebben találtam olyat ami némi támpontot adhat ,hogy miért esett rá a választás.
    https://www.heol.hu/heves/sport-heves/kis-edzo-nagy-eve-a-paksiaknal-420730/
    Az azért érdekes ,hogy a tegnap betett 2 volt Vasasos srác egyike pont az ő játékosa volt most Ajkán. Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jún. 27, 2018 5:09 pm

    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Kis Károly lett a Vasas FC vezetőedzője

    Az 54 éves szakemberrel hároméves szerződést kötöttünk


    "- Nagyon boldog vagyok, hogy a Vasas edzője lehetek – mondta Kis Károly. - Ajkán egy remek csapatot sikerült építenünk, jól éreztem magam, de a Vasas megkeresésére nem mondhattam nemet. Megtisztelő, hogy egy ilyen nagy hagyományokkal rendelkező klubnál rám gondoltak és egy patinás csapatot irányíthatok, ugyanakkor hatalmas felelősség is. Hasonló sikereket szeretnék majd elérni, mint annak idején Pakson. Bízom benne, hogy meg tudok felelni a tulajdonos úr, a klubigazgató és a szurkolók elvárásainak. Egy ütőképes csapat kialakítása a cél, amellyel minél előbb a Vasas hagyományaihoz méltón szerepelhetünk."




    A Bódog , Mészöly ,Horváth hármasból jobban örültem volna valakinek ,de álljunk hozzá pozitívan mert akár jó is lehet . Az mindenesetre jó indítás ,hogy ennyire örül ,hogy a Vasashoz tartozik. Ráadásul el is hiszem neki és nem a szokásos sablonnak gondolom. Reméljük meghálálja ,hogy újra lehetőséget kapott egy komoly csapatnál .

    Bódogot annyiszor mondtad, hogy egyből lebuktál volna, hogy te vagy Jámbor. Very Happy
    Gézát bírtam volna. Horváthtól a hideg rázott. Szerintem jó lesz.
    Majd kicsattogunk egy edzésre és feltérképezem.Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 4:39 pm

    A honlapról:
    Kis Károly lett a Vasas FC vezetőedzője

    Az 54 éves szakemberrel hároméves szerződést kötöttünk


    "- Nagyon boldog vagyok, hogy a Vasas edzője lehetek – mondta Kis Károly. - Ajkán egy remek csapatot sikerült építenünk, jól éreztem magam, de a Vasas megkeresésére nem mondhattam nemet. Megtisztelő, hogy egy ilyen nagy hagyományokkal rendelkező klubnál rám gondoltak és egy patinás csapatot irányíthatok, ugyanakkor hatalmas felelősség is. Hasonló sikereket szeretnék majd elérni, mint annak idején Pakson. Bízom benne, hogy meg tudok felelni a tulajdonos úr, a klubigazgató és a szurkolók elvárásainak. Egy ütőképes csapat kialakítása a cél, amellyel minél előbb a Vasas hagyományaihoz méltón szerepelhetünk."



    A Bódog , Mészöly ,Horváth hármasból jobban örültem volna valakinek ,de álljunk hozzá pozitívan mert akár jó is lehet . Az mindenesetre jó indítás ,hogy ennyire örül ,hogy a Vasashoz tartozik. Ráadásul el is hiszem neki és nem a szokásos sablonnak gondolom. Reméljük meghálálja ,hogy újra lehetőséget kapott egy komoly csapatnál .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 3:45 pm

    Birtalan: A Vasas volt az elsődleges választásom

    Birtalan Botond 12 év után tért vissza nevelőegyesületébe. Az NB II gólkirálya beszélt a döntéséről, nevelőedzőiről és a vele szemben támasztott elvárásokról.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/birtalan_a_vasas_volt_az_elsodleges_valasztasom-3113
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 27, 2018 3:14 pm

    colocolo írta:Az NS szerint ma fél 5 kor sajtó tájékoztatón jelentik be az új edzőt,aki szerintük Kis Károly. Fc Ajka közlemény Kis Károly ma felbontotta szerződését,magasabban jegyzett csapatnál szeretné folytatni pályafutását.Ámen ! Crying or Very sad
    Köszi !
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/vasas-meglepetes-az-nb-i-ben-ermes-edzo-futhat-be-a-kispadra-2643871
    Én is nézegetem . Először és másodszor is azt hittem ,hogy tréfa ,de ez az ajkai közlemény amit mondasz már tényleg nem vicc. Igazából nem rosszabb edző mint akiket eddig bedobtak 1-2 kivételtől eltekintve. Pakson kimondottan jól szerepelt vele a csapat. A Szolnok sem volt rossz vele ,de közel sem hozta ki azt a csapatból ami abban az állományban benne volt. De ez csak az én véleményem.

    https://www.transfermarkt.de/karoly-kis/profil/trainer/13615
    https://www.transfermarkt.de/karoly-kis/leistungsdatenDetail/trainer/13615

    Ezután a Balassagyarmattal utcahosszal nyerte meg a megye 1-et. Az NB3 Keleti csoportjában folytatták. Itt alkalom adódik egy érdekes összehasonlításra. Kiss Károllyal 13 meccsen 5  1  7  17-27  16 pontot ért el a csapat. Az őt váltó Szanyó Károllyal 15 meccsen 1  6  8  16-32  9 pont volt a mérleg . Ebből a szempontból máris jobb edzővel futunk neki mint 4 éve.
    Ajkán is javult vele a csapat az őszi szezonhoz képest . Ősszel  16 meccsen  9  4  3  33-19  31 pont volt az Ajka eredménysora . Vele tavasszal 14 meccsen 11  -  3  43-12  33 pont .
    Tudom az NB3 nem támpont . Többségében ismeretlen szakemberek dolgoznak a harmadosztályban ,de mivel ott volt legutóbb edző így csak erről tudtam írni.

    Őszintén jobbat vártam ,főleg a német vonal után ,de mint mondtam nem rosszabb mint a hazai többség. Az is biztos viszont ,hogy a megyében és az NB3-ban nem fejlődött.  
    Tudjuk ,hogy Jámbor szeret tréfálkozni , várjuk meg még a hírt a honlapon.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Jún. 27, 2018 1:39 pm

    Az NS szerint ma fél 5 kor sajtó tájékoztatón jelentik be az új edzőt,aki szerintük Kis Károly. Fc Ajka közlemény Kis Károly ma felbontotta szerződését,magasabban jegyzett csapatnál szeretné folytatni pályafutását.Ámen ! Crying or Very sad
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 26, 2018 8:11 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Birtalan szempontjából Boér lenne a jó választás mert tőle megkapná a szükséges bizalmat. Amúgy fogalmam sincs milyen edző és ,hogy jó lenne e nekünk ? Kétségtelen ,hogy jobb lenne nem Vaskót kezdetni és találni 2 jó belső védőt ,de félek nem egyszerű ilyet egyet is találni . Én is csak Kocsis Gergő ,Batik és Kovács Gábor nevét tudtam bedobni. Ezért is írtam ,hogy jó lenne Benest és Ristevskit kölcsönadni , akik könnyen visszailleszkedhetnének 1 év múlva a feljutó csapatba. Persze biztosan van olyan tehetséges belső védő akit nem ismerünk . Reméljük Domonyai igen és ide is tudja hozni. Az általad felsoroltak mellett még a megfelelő szintű MLSZ fiatalok megtalálása is nagyon fontos lenne.
    Gondolom a 400 milla a plusz egy évre kell . Addig is fizetni kell valamiből az ott lézengőket. Sad

    Olvasom ,hogy a Balmazt is jól szétszedik . Nehéz lesz visszajutniuk . Az se biztos ,hogy cél lesz náluk. Most Horváth kapust igazolta le az MTK . Már van egy ukrán kapusuk is így Bese kölcsönadása már nekik is érdekük lehet. De vajon Póser és Kamenár padozna e egy 20 éves srác mögött ?
    Azt nem tudom ki fog padozni,de Bese és Hinora Kristóf is hozzánk került kölcsönbe.
    Köszi Colo !
    " Olyan játékosokat kerestünk, akik már tavaly bizonyították, hogy érettek erre az osztályra és nem csak szerepet kaptak, de jó teljesítményt nyújtva alapemberei voltak csapatuknak "
    Ez a Domonyai mondat tényleg azt bizonyítja nekem is ,hogy vissza akarunk kerülni. A jobbhátvéd posztja már 100% ,hogy MLSZ fiatalé lesz . Hinorának és Szilágyinak kell majd megoldani. Azt hiszem alakulunk.

    Fiatal tehetségek érkeznek

    http://www.vasasfc.hu/hirek/fiatal_tehetsegek_erkeznek-3112
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jún. 26, 2018 6:36 pm

    Vasas1969 írta:
    Birtalan szempontjából Boér lenne a jó választás mert tőle megkapná a szükséges bizalmat. Amúgy fogalmam sincs milyen edző és ,hogy jó lenne e nekünk ? Kétségtelen ,hogy jobb lenne nem Vaskót kezdetni és találni 2 jó belső védőt ,de félek nem egyszerű ilyet egyet is találni . Én is csak Kocsis Gergő ,Batik és Kovács Gábor nevét tudtam bedobni. Ezért is írtam ,hogy jó lenne Benest és Ristevskit kölcsönadni , akik könnyen visszailleszkedhetnének 1 év múlva a feljutó csapatba. Persze biztosan van olyan tehetséges belső védő akit nem ismerünk . Reméljük Domonyai igen és ide is tudja hozni. Az általad felsoroltak mellett még a megfelelő szintű MLSZ fiatalok megtalálása is nagyon fontos lenne.
    Gondolom a 400 milla a plusz egy évre kell . Addig is fizetni kell valamiből az ott lézengőket. Sad

    Olvasom ,hogy a Balmazt is jól szétszedik . Nehéz lesz visszajutniuk . Az se biztos ,hogy cél lesz náluk. Most Horváth kapust igazolta le az MTK . Már van egy ukrán kapusuk is így Bese kölcsönadása már nekik is érdekük lehet. De vajon Póser és Kamenár padozna e egy 20 éves srác mögött ?
    Azt nem tudom ki fog padozni,de Bese és Hinora Kristóf is hozzánk került kölcsönbe.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 26, 2018 3:51 pm

    colocolo írta:Ebbe az igazolásba nem lehet bele kötni,van Vasas kötödés van teljesítmény.Hogy őszinte legyek,nem láttam esélyét annak hogy hozzánk igazol voltak kérői még nb1 ből is.A védelembe kellene találni jó embereket,mivel idáig zömében légiósok alkották a védelmet.Én már nem Vaskóval kezdeném el a jövő Vasasának építését,két jó belsővédő épp olyan fontos mint két jó csatár.Nehezen születik meg a döntés edző ügyben már nagyon kiváncsi vagyok,miként arra is mi lehet az a szerkezeti átalakítás a stadionunkban,amire újabb 400 millió igényelt a Market az államtól.
    Birtalan szempontjából Boér lenne a jó választás mert tőle megkapná a szükséges bizalmat. Amúgy fogalmam sincs milyen edző és ,hogy jó lenne e nekünk ? Kétségtelen ,hogy jobb lenne nem Vaskót kezdetni és találni 2 jó belső védőt ,de félek nem egyszerű ilyet egyet is találni . Én is csak Kocsis Gergő ,Batik és Kovács Gábor nevét tudtam bedobni. Ezért is írtam ,hogy jó lenne Benest és Ristevskit kölcsönadni , akik könnyen visszailleszkedhetnének 1 év múlva a feljutó csapatba. Persze biztosan van olyan tehetséges belső védő akit nem ismerünk . Reméljük Domonyai igen és ide is tudja hozni. Az általad felsoroltak mellett még a megfelelő szintű MLSZ fiatalok megtalálása is nagyon fontos lenne.
    Gondolom a 400 milla a plusz egy évre kell . Addig is fizetni kell valamiből az ott lézengőket. Sad

    Olvasom ,hogy a Balmazt is jól szétszedik . Nehéz lesz visszajutniuk . Az se biztos ,hogy cél lesz náluk. Most Horváth kapust igazolta le az MTK . Már van egy ukrán kapusuk is így Bese kölcsönadása már nekik is érdekük lehet. De vajon Póser és Kamenár padozna e egy 20 éves srác mögött ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 26, 2018 3:18 pm

    Burmeister: Köszönöm, hogy a Vasasban játszottam

    Mint ismert, két év után távozott német belső védőnk, Felix Burmeister. Az Eintracht Braunschweighoz távozó játékosunkkal készítettünk búcsúinterjút.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/burmeister_koszonom_hogy_a_vasasban_jatszottam-3111

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jún. 26, 2018 2:40 pm

    Ebbe az igazolásba nem lehet bele kötni,van Vasas kötödés van teljesítmény.Hogy őszinte legyek,nem láttam esélyét annak hogy hozzánk igazol voltak kérői még nb1 ből is.A védelembe kellene találni jó embereket,mivel idáig zömében légiósok alkották a védelmet.Én már nem Vaskóval kezdeném el a jövő Vasasának építését,két jó belsővédő épp olyan fontos mint két jó csatár.Nehezen születik meg a döntés edző ügyben már nagyon kiváncsi vagyok,miként arra is mi lehet az a szerkezeti átalakítás a stadionunkban,amire újabb 400 millió igényelt a Market az államtól.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 26, 2018 12:31 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Valószínűleg így van ,bár egy fecske még nem csinál nyarat. Az mindenesetre Téged igazol ,hogy tavasszal egy interjúban elmondta ,hogy szeretne még az NB1-ben játsszani és ez is a célja.
    https://www.youtube.com/watch?v=thWfQmUoHQg
    Gondolom egy feljutás a Vasassal még belefér és nem az NB2-ben való vegetálás ígéretével csábították ide. Talán ezért is sikerült megszerezni a Kövesd és a 2 győri rivális elől. Viszont csak akkor lesz erősség ,ha megkapja a maximális bizalmat. Jámborék visszatérését követően ő is visszajött ,de vagy nem sikerült megegyezni vele vagy nem kellett. Teljesen eltűnt volna ,ha nem kerül Csabára és ott nem bíznak ennyire benne. Még Kozármislenyben is játszott ,de ott sem tudott magára találni . Ott egy számomra addig teljesen ismeretlen játékos,egy bizonyos Hollmann volt előtte ezen a kötetlen támadó középpályás poszton ,ami a legjobban fekszik neki.

    Eszméletlen mikre nem emlékszel.
    Csak azért mert amikor 14-15 évesen beharangozták a Vasas legnagyobb tehetségének utána végig folyamatosan figyeltem a pályafutását. Egyébként is figyelem az összes eligazolt fiatalunk sorsát. Az elmúlt 36 évben amióta napi szinten követem a Vasast sokszor voltunk mélyen. Ilyenkor ill minden vereség után vigaszt nyújtott egy -egy tőlünk indult fiatal gólja a másod vagy harmadosztályban. Mindig reméltem ,hogy valamelyikből lesz a nagy Vasas reménység aki visszatér és felemel majd bennünket a régi magasságokba. Ezért is remélem még Bobál visszahozását is egyszer. Botiban egy Mohához hasonló 3 jó év lehet . Most is figyelek még 2 játékost akinek talán még lesz valamikor visszaút.
    http://adatbank.mlsz.hu/player/96203.html Katona pont nem játszott ellenünk szombaton.
    http://adatbank.mlsz.hu/player/2518.html Mindkét fiúnak nagyot kellene robbantania mert az NB3 jóval gyengébb mint a felsőbb 2 osztály. Láthatjuk Király Botond példájából is.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/sowunmi_thomas_csatlakozott_a_stabunkhoz-3110
    Vajon Tomasnak mi lesz a feladatköre ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jún. 26, 2018 10:32 am

    Vasas1969 írta:
    Valószínűleg így van ,bár egy fecske még nem csinál nyarat. Az mindenesetre Téged igazol ,hogy tavasszal egy interjúban elmondta ,hogy szeretne még az NB1-ben játsszani és ez is a célja.
    https://www.youtube.com/watch?v=thWfQmUoHQg
    Gondolom egy feljutás a Vasassal még belefér és nem az NB2-ben való vegetálás ígéretével csábították ide. Talán ezért is sikerült megszerezni a Kövesd és a 2 győri rivális elől. Viszont csak akkor lesz erősség ,ha megkapja a maximális bizalmat. Jámborék visszatérését követően ő is visszajött ,de vagy nem sikerült megegyezni vele vagy nem kellett. Teljesen eltűnt volna ,ha nem kerül Csabára és ott nem bíznak ennyire benne. Még Kozármislenyben is játszott ,de ott sem tudott magára találni . Ott egy számomra addig teljesen ismeretlen játékos,egy bizonyos Hollmann volt előtte ezen a kötetlen támadó középpályás poszton ,ami a legjobban fekszik neki.

    Eszméletlen mikre nem emlékszel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jún. 26, 2018 10:00 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Az NB II gólkirályával erősítettünk

    Leigazoltuk Birtalan Botondot, a Békéscsaba 29 éves támadóját, aki az előző szezonban 22 góllal a másodosztály társgólkirálya lett. A gólerős csatár hároméves szerződést kötött klubunkkal.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_nb_ii_golkiralyaval_erositettunk-3109

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_3109

    https://www.transfermarkt.de/botond-birtalan/profil/spieler/74133

    A király visszatért


    Jó játékosnak tartom és nagyon örülök a visszatérésének ,de ha nem kapja meg a feltétlen bizalmat akkor úgy járunk vele is mint Könyvessel.

    A lelkeknek biztos jót tett. Legalább az irány ki lett jelölve. Very Happy
    Valószínűleg így van ,bár egy fecske még nem csinál nyarat. Az mindenesetre Téged igazol ,hogy tavasszal egy interjúban elmondta ,hogy szeretne még az NB1-ben játsszani és ez is a célja.
    https://www.youtube.com/watch?v=thWfQmUoHQg
    Gondolom egy feljutás a Vasassal még belefér és nem az NB2-ben való vegetálás ígéretével csábították ide. Talán ezért is sikerült megszerezni a Kövesd és a 2 győri rivális elől. Viszont csak akkor lesz erősség ,ha megkapja a maximális bizalmat. Jámborék visszatérését követően ő is visszajött ,de vagy nem sikerült megegyezni vele vagy nem kellett. Teljesen eltűnt volna ,ha nem kerül Csabára és ott nem bíznak ennyire benne. Még Kozármislenyben is játszott ,de ott sem tudott magára találni . Ott egy számomra addig teljesen ismeretlen játékos,egy bizonyos Hollmann volt előtte ezen a kötetlen támadó középpályás poszton ,ami a legjobban fekszik neki.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jún. 26, 2018 6:33 am

    Vasas1969 írta:Az NB II gólkirályával erősítettünk

    Leigazoltuk Birtalan Botondot, a Békéscsaba 29 éves támadóját, aki az előző szezonban 22 góllal a másodosztály társgólkirálya lett. A gólerős csatár hároméves szerződést kötött klubunkkal.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_nb_ii_golkiralyaval_erositettunk-3109

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_3109

    https://www.transfermarkt.de/botond-birtalan/profil/spieler/74133

    A király visszatért

    Jó játékosnak tartom és nagyon örülök a visszatérésének ,de ha nem kapja meg a feltétlen bizalmat akkor úgy járunk vele is mint Könyvessel.

    A lelkeknek biztos jót tett. Legalább az irány ki lett jelölve. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 25, 2018 10:17 pm

    Feltettem Boti ,(ahogy a csabaiak hívták) legendás gólját és 2 mennyeis találatát is . Természetesen az elmúlt bajnoki év csabai góljait is . Boti mezszáma 6-os . Sajnos az én tudásomat meghaladja ,hogy külön kivágjam és összefűzzem Boti góljait , így kénytelenek lesztek az összes csabai gólt végignézni .

    https://www.youtube.com/watch?v=rEJN96aPnxI

    https://www.youtube.com/watch?v=Xz4d_soY6Y0

    https://www.youtube.com/watch?v=J46rs66bJm4

    http://1912elore.hu/site/golosszefoglalo-20172018-as-oszi-szezon-20171214/

    http://1912elore.hu/site/golosszefoglalo-2017-2018-as-tavaszi-szezon-20180607/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 25, 2018 9:15 pm

    Az NB II gólkirályával erősítettünk

    Leigazoltuk Birtalan Botondot, a Békéscsaba 29 éves támadóját, aki az előző szezonban 22 góllal a másodosztály társgólkirálya lett. A gólerős csatár hároméves szerződést kötött klubunkkal.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_nb_ii_golkiralyaval_erositettunk-3109

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_3109

    https://www.transfermarkt.de/botond-birtalan/profil/spieler/74133

    A király visszatért

    Jó játékosnak tartom és nagyon örülök a visszatérésének ,de ha nem kapja meg a feltétlen bizalmat akkor úgy járunk vele is mint Könyvessel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 25, 2018 5:51 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 25, 2018 12:54 pm

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-az-egyik-valogatott-marad-a-masik-a-vidihez-mehet-2643415

    Ezek szerintem még nem azok a hírek. Vida maradásának akkor örülök igazán ,ha hosszabbít is. Mindenesetre erős középpályánk lehet . Talán a legerősebb a másodosztályban. Persze még a többiek sorsáról is biztosat kellene tudni és ezt se Domonyai nyilatkozta .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jún. 25, 2018 8:48 am

    http://putnokfc.hu/atadtak-a-varady-bela-sportkozpontot-galazott-a-vasas/

    Kezdetnek nem volt rossz ,de sok következtetést nem lehet levonni belőle mert fogalmunk sincs mekkora változás lesz még a keretben. Látható ,hogy az edzőkérdésben sem tisztul a kép . Én azért még mindig Bódogban reménykedek .

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-tobben-is-eselyesek-a-vasas-kispadjara-2643235

    http://nb1.hu/felelos-szerkeszto-blogja/erdekes-atigazolasok-csodas-felepulesek-koltoi-kerdesek-a-vasas-kiesesevel-kapcsolatban

    Ezt a fiút is eltudnám nálunk képzelni . Kár ,hogy nem számít már MLSZ fiatalnak. Viszont az MTK-ból szerződött Angliába .http://nb1.hu/otp-bank-liga/tavozik-a-liverpooli-a-halitol

    Ma hírek várhatók ,ha minden igaz .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 23, 2018 4:38 pm

    Putnok FC - Vasas FC  17:00

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/putnok_fc_-_vasas_fc-294

    Póser Dániel - Czingráber Máté, Vaskó Tamás, Szilágyi Zoltán, Laczkó Zsolt - Murka Benedek, Egerszegi Tamás, Kovács Milán, Barczi Dávid - Ádám Martin, Gaál Bálint.

    Cserék: Lubos Kamenár, Vít Benes, Tóth Olivér, Rákos Bence, Vida Máté, Király Botond, Kovács Dávid, Rabatin Richárd. Megbízott edzők: Ferenczi István és Kecskés Zoltán.



    Kigyűjtöttem ,hogy kik lehetnek az általunk kevésbé ismert fiatalok a meccskeretben.


    https://www.transfermarkt.nl/zoltan-szilagyi/profil/spieler/455200

    http://adatbank.mlsz.hu/player/298579.html

    http://adatbank.mlsz.hu/player/518911.html

    http://adatbank.mlsz.hu/player/518891.html

    https://www.transfermarkt.nl/david-kovacs/profil/spieler/263373

    http://adatbank.mlsz.hu/player/216897.html
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 23, 2018 10:33 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Rosszabbra számítottam az tény . Aztán majd meglátjuk ,ahogy a vak is megmondta .  Még Nagy Gergőt is sajnálom , tavasszal már nem volt rossz. Ha Kamenár és Póser marad annak azért elégnek kell lennie . Az ifiben meg csak lesz egy használható kapus harmadiknak ,ha valamelyik megsérülne.
    Hát most hétvégén az NB3-ban 3. Putnokkal játszunk .http://adatbank.mlsz.hu/league/46/0/16963/30.html
    Valaki írt valami meccsről a jövő hétvégén Cegléden ,de nem tudta ,hogy kivel . A 3. hétvégés MTK meccset lehet ,hogy már Domonyai kötötte le . Szerinted vele mehetnénk e a Hungária körútra albérletbe megfizethető áron ? Igaz a múltkori hírben Újpest volt.
    Gondolom a hétvégén Ferenczi ül még a padon. A jövő héten már jó lenne ,ha az új edző tartaná az edzéseket , legalább a hét 2. felében.
    Még a meccsekre visszatérve remélem az összeset rendes fűvőn játsszuk majd . Legalább ebben legyen már egy kis előrelépés .

    Domonyi vagy Domonyai? Olyan lesz mint a Vancsa vagy Váncsa. Majd megtanuljuk.
    Valahol a kommentekben arrogáns, beképzelt, mindenért a szurkoló a hibás tipusnak írják le, széles kapcsolat rendszerrel. Remélem a beíró tolta túl.
    Azt én is olvastam. A beírót kimondottan rendes tagnak gondolom a korábbi hozzászólásai alapján , akinek érdemes odafigyelni a szavaira .  Többször is írt a kocsmába. Leggyakrabban a dunaújvárosi meccs idején . Még nekünk is szurkolt amiatt ,hogy elvitték Pestről a meccset és korlátozni akarták a létszámunkat . Én is remélem ,hogy azért picit túltolta és nem ennyire negatív a kép . Megfordult a fejemben ,hogy mivel Domonyai  sok MTK-ást röghöz kötött , lesz e olyan tőlük aki mégis idejön a hívó szavára ? Ha ennek ellenére is jönnek , akkor ebből a szempontból máris jobb ,mint a híre. A többit hamarosan meglátjuk .

    http://putnokfc.hu/az-atado-unnepseg-programja/

    http://www.vasasfc.hu/hirek/galamerkozest_jatszunk_putnokon-3107

    https://hirtv.hu/video/209092
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 23, 2018 9:51 am

    Vasas1969 írta:
    Rosszabbra számítottam az tény . Aztán majd meglátjuk ,ahogy a vak is megmondta .  Még Nagy Gergőt is sajnálom , tavasszal már nem volt rossz. Ha Kamenár és Póser marad annak azért elégnek kell lennie . Az ifiben meg csak lesz egy használható kapus harmadiknak ,ha valamelyik megsérülne.
    Hát most hétvégén az NB3-ban 3. Putnokkal játszunk .http://adatbank.mlsz.hu/league/46/0/16963/30.html
    Valaki írt valami meccsről a jövő hétvégén Cegléden ,de nem tudta ,hogy kivel . A 3. hétvégés MTK meccset lehet ,hogy már Domonyai kötötte le . Szerinted vele mehetnénk e a Hungária körútra albérletbe megfizethető áron ? Igaz a múltkori hírben Újpest volt.
    Gondolom a hétvégén Ferenczi ül még a padon. A jövő héten már jó lenne ,ha az új edző tartaná az edzéseket , legalább a hét 2. felében.
    Még a meccsekre visszatérve remélem az összeset rendes fűvőn játsszuk majd . Legalább ebben legyen már egy kis előrelépés .

    Domonyi vagy Domonyai? Olyan lesz mint a Vancsa vagy Váncsa. Majd megtanuljuk.
    Valahol a kommentekben arrogáns, beképzelt, mindenért a szurkoló a hibás tipusnak írják le, széles kapcsolat rendszerrel. Remélem a beíró tolta túl.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 22, 2018 8:01 pm

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mtk-eladtak-kulfoldre-a-kozeppalyast-valogatott-erkezo-2642947

    https://www.transfermarkt.de/adam-hrepka/leistungsdaten/spieler/56022

    https://www.transfermarkt.de/kristof-hinora/leistungsdaten/spieler/427223/plus/0?saison=2017

    https://www.transfermarkt.de/balazs-bese/leistungsdaten/spieler/343091

    Akár jó is lehet ,bár Hrepka helyett jobban örültem volna egy fiatalabb bizonyítani akaró tehetségnek ,de hátha nálunk támad fel . Ferenczi Pistához képest így is fiatalítás. A 2 fiatallal  egy 98-s és egy 99-s születésű MLSZ fiatal érkezne , akik akár állandó kezdők is lehetnek és már eleget is tettünk a fiatal szabálynak. Ráadásul mindkettőnek van egy év rutinja már egy feljutásért küzdő csapatban . Persze kell még fiatal ,hogy náluk is versenyhelyzet legyen ,de még ez se konkrétum. Mivel Hinora Nyíregyházán játszott ahol Bene dolgozott szakmai igazgatóként , ez akár az ő érkezését is valószínűsítheti.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 22, 2018 11:04 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Csapatunk ma megkezdte a felkészülést

    Csapatunk mintegy húsz játékossal megkezdte csaknem negyven napos felkészülését a július 29-én kezdődő NB II-es bajnokságra.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_ma_megkezdte_a_felkeszulest-3105

    http://nb1.hu/otp-bank-liga/ujabb-angyalfoldit-igazolt-a-paks


    Czingrábert is visszahoztuk a hűség városából . Nagyon kell hátra játékos ,bár a soproniak védelme vele is átjáróház volt.

    Júl. 29? Sokat nem kell aludnunk. Akkor már tényleg feltűnhetne az új edző. Szerintem órák, max. napok a bejelentés.
    Aztán jöhetne a keret összerakása. Kíváncsi vagyok lesz-e olyan akiért tudunk lelkesedni?
    Igen az a legfontosabb ,hogy legyenek olyan új fiúk akikért lehet lelkesedni. Persze régiek is . Ha nem lesz, az olyan lesz a szurkolói remény szikrájának mint egy vödör víz. A kilátástalanságból elég volt a hátrahagyott bajnoki évben. Most egy kicsit pesszimista vagyok ,remélem 2-3 hét múlva már merek reménykedni.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 22, 2018 10:39 am

    Vasas1969 írta:Csapatunk ma megkezdte a felkészülést

    Csapatunk mintegy húsz játékossal megkezdte csaknem negyven napos felkészülését a július 29-én kezdődő NB II-es bajnokságra.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_ma_megkezdte_a_felkeszulest-3105

    http://nb1.hu/otp-bank-liga/ujabb-angyalfoldit-igazolt-a-paks


    Czingrábert is visszahoztuk a hűség városából . Nagyon kell hátra játékos ,bár a soproniak védelme vele is átjáróház volt.

    Júl. 29? Sokat nem kell aludnunk. Akkor már tényleg feltűnhetne az új edző. Szerintem órák, max. napok a bejelentés.
    Aztán jöhetne a keret összerakása. Kíváncsi vagyok lesz-e olyan akiért tudunk lelkesedni?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 22, 2018 10:32 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Edző és kitűzött célok nélkül kezdte a felkészülést a Vasas

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/06/21/edzo-es-kituzott-celok-nelkul-kezdte-a-felkeszulest-a-vasas/
    Az már nem is a Vasas lenne hogyha nálunk minden simán menne.Szükül a kör úgy néz ki Mészöly Győrbe kerülhet,az NS szerint nálunk Bene a favorit.Személy szerint én őt szerettem volna a leg kevésbé.Szerintem még 6-7 távozónk lehet a 3 légiós biztos,Hangya,Vida,Gaál esélyes még és akár még meglepetés távozó is lehet ha tényleg a jövő csapatát építjük.

    Benétől azért tartok mert igaz ,hogy bajnokként feljutatta a Gyirmótót ,de abban az évben gyakorlatilag nem volt vetélytársa. Már 3-4 éve mindig bajnokesélyesnek számítottak és volt egy összeszokott mag ,bár azért ott is komolyabb mozgás volt minden évben ,de nem ilyen földindulás mint most nálunk. Azért még reménykedem ,mert Bódogot a lokin kívül nem hozták hírbe mással . Arról azóta sincs még hír.  
    Ristevski és Benes sorsára lennék leginkább kíváncsi . Kölcsönadásuk esetén lehet cél a feljutás .Ha Hangya ,Vida és Gaál mellett mondjuk Egerszegit vagy Barczit is elvinné valaki akkor újra a bennmaradásért harcolunk. Gyakorlatilag alig maradna nyerő emberünk. Még ha marad is Barczi meg Egerszegi rajtuk kívül egyedül Murkáról gondolom ,hogy húzni tudja majd a csapatot ,ha teljesen utoléri magát. A kapusposzt is erősség lehet másodosztályú szinten . 3-4 húzóember még minimum kell és olyan fiatalok akik nem lógnak ki nagyon lefelé . Ez is kb arra elég ,hogy a hatban legyünk .

    http://www.vasasfc.hu/hirek/domonyai_tudasunk_legjavat_kell_nyujtanunk_a_vasasert-3106
    Egyelőre Domonyaitól sem tudtunk meg semmit. Bár a rend és a fegyelem nagyon fontos ! Túl rendesek és korrektek voltak a vezetőink evvel többen visszaéltek és ez ide vezetett. A stadion jövő tavaszi átadása sajnos nem az azonnali visszajutás mellett szól.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 22, 2018 10:49 am-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jún. 22, 2018 9:47 am

    Vasas1969 írta:Edző és kitűzött célok nélkül kezdte a felkészülést a Vasas

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/06/21/edzo-es-kituzott-celok-nelkul-kezdte-a-felkeszulest-a-vasas/
    Az már nem is a Vasas lenne hogyha nálunk minden simán menne.Szükül a kör úgy néz ki Mészöly Győrbe kerülhet,az NS szerint nálunk Bene a favorit.Személy szerint én őt szerettem volna a leg kevésbé.Szerintem még 6-7 távozónk lehet a 3 légiós biztos,Hangya,Vida,Gaál esélyes még és akár még meglepetés távozó is lehet ha tényleg a jövő csapatát építjük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 21, 2018 10:04 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 3:10 pm