Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 26, 2017 9:25 am

    colocolo írta:Mai NS,infomáció James maradhat az edző dönt,de szóba került egy James-Bognár csere is.
    Nem tudom a fradinak kellene e egyáltalán James ? Mondjuk náluk nem számít ,hogy mennyi légiós van annyi pénzt öntenek hozzájuk. Közben az is eszembe jutott ,hogy pl Vocsicska sem enyhít azon a problémán ,hogy a válogatott összetartások ,meccsek alatt eléggé kiürül az öltöző és a maradókkal nem tud normális munkát végezni Oenning . Mivel Vogyicska is stabil utánpótlás válogatott , így ő sem lesz itt ilyenkor. Ezt a helyzetet a nagy kluboknál is nehezen kezelik. Emiatt lett volna jó valaki a Hidi ,Iszlai ,Bognár vonalból mert ők nem válogatottak és mivel Storck inkább a fiatalokat részesíti előnyben valószínűleg nem is lesznek.

    -------

    https://alcsuti.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=64
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Júl. 26, 2017 8:56 am

    Mai NS,infomáció James maradhat az edző dönt,de szóba került egy James-Bognár csere is.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Júl. 25, 2017 11:19 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is úgy gondolom ,hogy az idő nekünk dolgozna ,de csak akkor ,ha addig is nyerünk még pár meccset. Mert ,ha nem olyan apátiába süllyedhet a csapat amiből Benesék se fogják könnyen kirángatni őket.
    Azért ezt a pofátlanságot ! Very Happy Már a 3.helyre mész nyaralni ,amikor több játékosunk szinte egy napot sem pihent és alig áll a lábán a fáradtságtól. Bezzeg ők ott lesznek a pályán a Felcsút ellen miközben Te valahol a vízparton vagy a hegyekben vakargatod ! Smile
    De azért érezzétek jól magatokat !

    Balogh Norbert csekkolt a mellettünk lévő pultnál. Peti kiszúrta. Mondtam, hogy menjünk oda hozzá egy selfire, de nem akart.
    Így kimaradt a nagy kérdés.
    Ami meglepett, hogy milyen iszonyú vékony, nekem ennyire tv-n nem jött át.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 24, 2017 10:50 pm

    Juhos2 írta:Sajnos nem jött össze a meccsnézés tegnap. A 3 pont nagy gratula. Csak gyűjtögessünk szépen csendben. Úgy érzem a hetek nekünk dolgoznak, visszatérnek a sérültek, összeállunk.
    Elutazunk, remélem lesz wifi és semmi nem fogja megzavarni a hétvégi streamet.
    Én is úgy gondolom ,hogy az idő nekünk dolgozna ,de csak akkor ,ha addig is nyerünk még pár meccset. Mert ,ha nem olyan apátiába süllyedhet a csapat amiből Benesék se fogják könnyen kirángatni őket.
    Azért ezt a pofátlanságot ! Very Happy Már a 3.helyre mész nyaralni ,amikor több játékosunk szinte egy napot sem pihent és alig áll a lábán a fáradtságtól. Bezzeg ők ott lesznek a pályán a Felcsút ellen miközben Te valahol a vízparton vagy a hegyekben vakargatod ! Smile
    De azért érezzétek jól magatokat !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 24, 2017 10:38 pm

    colocolo írta:

    A győzelemnek feltétlen örülni kell,a játék olyan-amilyen most még rá lehet fogni a hiányzókra.Ha csak ezt a mérkőzést nézném,azt mondom egy jó támadó nem is elég,de hol van az az egy?Fiatal játékosaink nem parádéztak,ezért vártam hogy Vogyicska kap lehetőséget a második félidőben.Azért a régi húzó emberek gyenge formája el gondolkodtató Vida,Hangya Risztevszki előlről csak azért nem irok senkit,mert azok eddig sem voltak jók.Bízok benne hogy 1-2 jó igazolással tudunk még turbózni a csapaton.
    Örülök is, nagyon fontos volt ez a 3 pont ,főleg azért mert megmondom őszintén félek a többi meccstől. Remélem sikerül még elkapni pár csapatot addig míg Benesék bevethetőek lesznek. Ez a cseh fiú egynek már jó lenne előre. Nem mondom ,hogy egy világklasszis ,de a jelenlegieknél valamivel jobbnak gondolom. Sagliknál legalább  3-4 kilométerrel több futómennyiség lenne benne. Már mi is letámadhatnánk elől. Persze kár ábrándozni mert max akkor lenne rá esély ,ha a Slávia kinézett esetleg egy új csatárt és Tecl bére is kellene a fizetésére. Akkor talán kölcsön tudnánk venni opcióval mint Vogyicskát. Írtam ,hogy van 2 szabadon igazolható cseh torony. Az egyiket pont leigazolta a Honvédot kiverő izraeli csapat. Már csak Kozák szabad. Talán őt akarják a prágaiak. Közben beugrott valami . Mintha a kérők között lett volna a Slávia is csak nem tudom ,hogy Bereczért vagy Ristevskiért ,de lehet ,hogy rosszul emlékszem. Ez esetben lehet cserealap lenne a cseh csatár ,de lehet rosszul emlékszem . Már az én memóriám sem a régi.

    A gyengén játszó régi húzóemberekkel mit lehetne csinálni ? Küldjük el őket egy hétre wellnessezni ?

    Nem tudom a hétvégén lesz e esetleg már Berecz ? Ha nem , akkor én is bevetném Vogyicskát ,addigra már legalább edzett párszor együtt a csapattal. De az is lehet ,hogy inkább az összeszokottság mellett dönt  a mester a sokat igazoló Puskás ellen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 24, 2017 9:48 pm

    A honlapról:
    Oenning: Kiválóan álltunk a mérkőzéshez

    Michael Oenning így értékelte a balmazújvárosi győztes mérkőzésünket.


    - Örülök, hogy a bajnokság első pontjait megszereztük. Ez fontos volt, hogy lekerüljön rólunk a nyomás. Kiválóan álltunk a mérkőzéshez, az első percekben nagy nyomást gyakoroltunk az ellenfél kapujára. Ennek köszönhetően hamar megszereztük a vezetést. A későbbiekben néhány figyelmetlenségünk miatt visszahoztuk ellenfelünket a mérkőzésbe. Volt is egy veszélyes helyzetük az első félidő végén. A szünetben kértem a játékosaimat, hogy tartsuk meg rendezettségünket és próbáltam igazítani a játékunkon. Voltaképpen csak arra kellett várnunk, hogy megszerezzük a második gólt. Ez sajnos nem jött össze, ami kissé zavart. Már van annyi rutinunk, hogy egy ilyen mérkőzést, ne csak megnyerjünk, hanem még több gólt is szerezzünk. Dicséret illeti a Balmazújvárost, látható, hogy üde színfoltja az NB I-nek.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_tudtuk_hogy_nehez_lesz-2654
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 24, 2017 7:58 pm

    Sajnos nem jött össze a meccsnézés tegnap. A 3 pont nagy gratula. Csak gyűjtögessünk szépen csendben. Úgy érzem a hetek nekünk dolgoznak, visszatérnek a sérültek, összeállunk.
    Elutazunk, remélem lesz wifi és semmi nem fogja megzavarni a hétvégi streamet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 24, 2017 1:22 pm

    Cseh válogatott érkezhet a fővárosba

    Döntöttek a bajnok volt csapatkapitányának a sorsáról is



    http://nb1.hu/otp-bank-liga/cseh-valogatott-erkezhet-a-fovarosba

    https://www.transfermarkt.de/stanislav-tecl/leistungsdaten/spieler/81390/plus/0?saison=ges


    Örülnék neki ,de hihetetlennek tűnik ,hogy a cseh bajnoktól igazolnánk. Amúgy a srác tavaly még Benes csapattársa volt .



    https://www.youtube.com/watch?v=pXvaLZ7TnLk

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Júl. 24, 2017 10:07 am

    Vasas1969 írta:A Vasas befeketítette Balmazújváros történelmi meccsét

    A Vasas 1-0-ra győzött az újonc Balmazújváros vendégeként vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában.



    http://www.m4sport.hu/2017/07/23/a-vasas-befeketitette-balmazujvaros-tortenelmi-meccset/

    A győzelemnek feltétlen örülni kell,a játék olyan-amilyen most még rá lehet fogni a hiányzókra.Ha csak ezt a mérkőzést nézném,azt mondom egy jó támadó nem is elég,de hol van az az egy?Fiatal játékosaink nem parádéztak,ezért vártam hogy Vogyicska kap lehetőséget a második félidőben.Azért a régi húzó emberek gyenge formája el gondolkodtató Vida,Hangya Risztevszki előlről csak azért nem irok senkit,mert azok eddig sem voltak jók.Bízok benne hogy 1-2 jó igazolással tudunk még turbózni a csapaton.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 24, 2017 8:02 am

    A Vasas befeketítette Balmazújváros történelmi meccsét

    A Vasas 1-0-ra győzött az újonc Balmazújváros vendégeként vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában.



    http://www.m4sport.hu/2017/07/23/a-vasas-befeketitette-balmazujvaros-tortenelmi-meccset/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 23, 2017 8:24 pm

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és ahhoz , hogy újra csapat volt , még ha nem is  nagybetűs. Tény ,hogy szerencsénk is volt és persze egy Kamenárunk ,de tettünk azért ,hogy mi örülhessünk . Annak ellenére ,hogy nyerhetett volna a Balmaz is ,de hosszú idő után végre egy olyan meccs volt amikor több volt a pozitívum mint a negatívum a játékunkban . Most a végén már  az időhúzás is jobban ment mint Izraelben. Hogy ez a játék viszont mire lesz elég a többiek ellen ? scratch Szóval van még hová javulni .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 23, 2017 6:03 pm

    Juhos2 írta:

    Kimarad. Családi ebéd/vacsora. Nagy meleg. Meg az utolsó túrán Budapestig vártam arra mikor hánynak telibe.
    Ha be tudunk ülni a számitógép elé, akkor stream.

    http://www.m4sport.hu/2017/07/23/itt-nezheti-eloben-a-balmaz-vasas-osszecsapast/

    A legjobb begépelni a keresőbe a az " itt-nezheti-eloben-a-balmaz-vasas" szöveget és a felkínált lehetőségek között ott lesz a meccs. Így megkerülhetjük azt a médiaklikkes szarságot. Biztosan le fog "fagyni" majd a kép időnként. Ilyenkor nem érdemes várni , hanem kezdjük elölről és újra írjuk be a keresőbe az "itt-nezheti-eloben-a-balmaz-vasas"-t és újra válasszuk ki a meccset.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 23, 2017 2:16 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is néztem. Kíváncsi voltam a Honvéd ,hogy boldogul velük. Nekik se nagyon ment ,de én is azt láttam amit Te ,hogy náluk minőség van elől és ezért sikerült fordítaniuk. Nekik drukkoltam . Sajnáltam ,hogy a végén egyenlítettek a diók ,de 10 emberrel 0-1 -ről vezetni is szép teljesítmény volt. Lehet ,hogy picit jobban akart és küzdött a Honvéd. Többet futottak ,de a az ő csatáraik minőséget képviselnek míg a mieink  idén még a közepes teljesítmény se nagyon hozzák. Egyedül Kulcsár mutat időnként valamit.
    A játékunk messze nem olyan gördülékeny mint tavaly ősszel. Nem tudom , hogy tudunk e egyáltalán normális pályán edzeni ? Ha nem , akkor megpróbálnám az építőkkel megbeszélni ,hogy először a stadion leendő edzőpálya felőli oldalát  próbálják fullra megcsinálni ,hogy az edzőpálya minél hamarabb elkészülhessen, legyen már hol rendesen edzeni. Addig is jó lenne valakitől bérelni edzőpályát , legalább heti 2 alkalomra.
    Mentek Balmazra  ?

    Kimarad. Családi ebéd/vacsora. Nagy meleg. Meg az utolsó túrán Budapestig vártam arra mikor hánynak telibe.
    Ha be tudunk ülni a számitógép elé, akkor stream.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 23, 2017 12:14 pm

    Oenning: Nem kedves vendégek szeretnénk lenni

    Az OTP Bank Liga 2. fordulójában az újonc Balmaz Kamilla Gyógyfürdővel találkozik csapatunk. Ez a meccs lesz a balmazújvárosiak első hazai mérkőzése az élvonalban.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nem_kedves_vendegek_szeretnenk_lenni-2651


    https://balmazfoci.hu/2017/07/emlekezetesse-tenni-ezt-az-unnepet/

    Az ukrán Habovda és a grúz csatár is jó játékosnak tűnik a hazaiaknál. Velük szerintem biztosan erősödött a feljutó csapat.

    https://www.transfermarkt.de/yuri-gabovda/profil/spieler/92575

    https://www.transfermarkt.de/bachana-arabuli/profil/spieler/178838
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 23, 2017 11:57 am

    Juhos2 írta:Még mindig nem hagy nyugodni a múlt heti mérkőzésünk, ezért bele-belenéztem a Honvéd meccsbe tegnap. Ugyanúgy nem tudtak mit kezdeni a Diósgyőr labdakihozatalt támadó taktikájával, mint mi. Ezen azt nem értem hogy egy nb1-es edző akinek számtalan variáció kell, hogy a fejében éljen, hogy nem tud belenyúlni egy meccsbe a mérkőzés folyamán? Erre azért van megoldás, ha letámad az ellenfél.
    Ha nem is a 4. percben, de csak sikerült előnyhöz jutnia a Diósgyőrnek.
    Majd tényleg előjött a Vasas és a Honvéd közötti különbség. Eppel simán bevágta amit nálunk Kuli kihagyott, Lanzafame meg simán bevágta a szabadrúgást amit Hangya a nézőket elválasztó hálóba vágott vagy 5/!/ méterrel a kapu fölé. A végjáték egyenlítő gólja olyan volt mint a mi első kapott gólunk. Hosszú percekig nem tudott felszabadítani a Honvéd.
    Azt, hogy a Honvéd ezt az eredményt 10 emberrel érte el még a hab a tortán. Nekik legalább ennyi vigaszuk/reményük/ van az első félidő kilátástalan játéka után.
    Én is néztem. Kíváncsi voltam a Honvéd ,hogy boldogul velük. Nekik se nagyon ment ,de én is azt láttam amit Te ,hogy náluk minőség van elől és ezért sikerült fordítaniuk. Nekik drukkoltam . Sajnáltam ,hogy a végén egyenlítettek a diók ,de 10 emberrel 0-1 -ről vezetni is szép teljesítmény volt. Lehet ,hogy picit jobban akart és küzdött a Honvéd. Többet futottak ,de a az ő csatáraik minőséget képviselnek míg a mieink  idén még a közepes teljesítmény se nagyon hozzák. Egyedül Kulcsár mutat időnként valamit.
    A játékunk messze nem olyan gördülékeny mint tavaly ősszel. Nem tudom , hogy tudunk e egyáltalán normális pályán edzeni ? Ha nem , akkor megpróbálnám az építőkkel megbeszélni ,hogy először a stadion leendő edzőpálya felőli oldalát  próbálják fullra megcsinálni ,hogy az edzőpálya minél hamarabb elkészülhessen, legyen már hol rendesen edzeni. Addig is jó lenne valakitől bérelni edzőpályát , legalább heti 2 alkalomra.
    Mentek Balmazra ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 23, 2017 6:18 am

    Még mindig nem hagy nyugodni a múlt heti mérkőzésünk, ezért bele-belenéztem a Honvéd meccsbe tegnap. Ugyanúgy nem tudtak mit kezdeni a Diósgyőr labdakihozatalt támadó taktikájával, mint mi. Ezen azt nem értem hogy egy nb1-es edző akinek számtalan variáció kell, hogy a fejében éljen, hogy nem tud belenyúlni egy meccsbe a mérkőzés folyamán? Erre azért van megoldás, ha letámad az ellenfél.
    Ha nem is a 4. percben, de csak sikerült előnyhöz jutnia a Diósgyőrnek.
    Majd tényleg előjött a Vasas és a Honvéd közötti különbség. Eppel simán bevágta amit nálunk Kuli kihagyott, Lanzafame meg simán bevágta a szabadrúgást amit Hangya a nézőket elválasztó hálóba vágott vagy 5/!/ méterrel a kapu fölé. A végjáték egyenlítő gólja olyan volt mint a mi első kapott gólunk. Hosszú percekig nem tudott felszabadítani a Honvéd.
    Azt, hogy a Honvéd ezt az eredményt 10 emberrel érte el még a hab a tortán. Nekik legalább ennyi vigaszuk/reményük/ van az első félidő kilátástalan játéka után.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 22, 2017 5:48 pm

    colocolo írta:

    Logikus egy magyar szabadon igazolható,remélhetőleg gólerős játékos lenne,de sajna én ilyet nem tudok.Marad a légiós,avval meg az a bajom hogy már most is hat játékos van öt helyre.Nálunk a pénz számít,tehát betartjuk a légiós szabályt is,kispadra meg vétek igazolni.És van egy most még nem látható része a dolognak.Mi van ha jövőre nem végzünk kupa induló helyen,és csak három légiós játszhat nálunk nem bírja el a pénzügyi keret hogy a padon is légiós ücsörögjön.Ráadásul egy fiatal reménység sem meg oldás,nekünk olyan kell aki azonnal elkezdi termelni a gólokat.
    Nem véletlen ,hogy nem tudsz mert nincs. Egyedül Bajner Bálint neve lehet ismerős ,de ő meg addig válogatott ,hogy lehet ráment a pályafutása.
    Akkor az újabb légióssal dupla vagy semmit játszunk. Ha kupás helyre lő bennünket akkor jól jártunk ,ha nem akkor tetéztük a gondot. Kamenárt honosítani akarjuk a magyar felmenői miatt. Kérdés a szlovákok mit szólnak ehhez ? Benes félő ,hogy legfeljebb tavasszal játszhat majd újra. Ristevskit szerintem nem tudjuk ennél a bajnokságnál tovább megtartani ,főleg ,ha összeszedi magát . Akkor jövőre maradna Burma ,Benes , Simunek ,Pavlov és lehet Mamjrekár. Ez valóban még így is sok. Bár a 2 cseh fiút látatlanban jobbnak gondolom a többinél. Tehát jelenleg egy újabb légióssal a pillanatnyi helyzet már 8 légiós lenne. Így végiggondolva az általad leírtakat könnyen lehet ,hogy kivásárlunk vagy kölcsönveszünk inkább valakit itthonról mert légiós magyar aki talán elérhető az Adorján volna , ő az aki otthon érzi magát csatárként is.
    Az MTK-s Gerának még 1 éves szerződése van , talán vele lehetne próbálkozni. Bobált már írtam korábban, mást nem nagyon tudok akiben benne van ,hogy a hasznunkra lenne. Csiki is eszembe jutott ,de 1 gól és 2 gólpassz nem elég erős érv mellette.

    A legfontosabb hír ,sajnos Benes csak tavasszal fog majd játszani .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/rossz_hir_benes_terdenek_oldalszalagja_elszakadt-2650
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Júl. 22, 2017 3:40 pm

    Vasas1969 írta:
    Rendesen mellé trafáltam akkor. Én is olvastam amúgy a cikket és láttam Sáfár klubjától jött. A Vasasra visszatérve így ,hogy Debő elmegy
    http://www.vasasfc.hu/hirek/debreceni_tavozik-2648
    jó lenne ,ha nem sérülne meg senki hátul amíg legalább Simunek fel nem épül . Neked van tipped ki jöhet előre ?

    Ha már Sáfár szóba hoztam . Éppen nézek egy videót egy csatárról és pont Safi védi ki az egyik lövését.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q8W_pN2911s

    https://www.youtube.com/watch?v=-P9bJTM2fSk

    Logikus egy magyar szabadon igazolható,remélhetőleg gólerős játékos lenne,de sajna én ilyet nem tudok.Marad a légiós,avval meg az a bajom hogy már most is hat játékos van öt helyre.Nálunk a pénz számít,tehát betartjuk a légiós szabályt is,kispadra meg vétek igazolni.És van egy most még nem látható része a dolognak.Mi van ha jövőre nem végzünk kupa induló helyen,és csak három légiós játszhat nálunk nem bírja el a pénzügyi keret hogy a padon is légiós ücsörögjön.Ráadásul egy fiatal reménység sem meg oldás,nekünk olyan kell aki azonnal elkezdi termelni a gólokat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 22, 2017 12:59 pm

    colocolo írta:Egy korábbi kérdésedre már van válasz,Erőss Csaba Siófoki saját nevelés.Ausztriából jött vissza,ezért valószínű nem Erőss Károly fia.
    Rendesen mellé trafáltam akkor. Én is olvastam amúgy a cikket és láttam Sáfár klubjától jött. A Vasasra visszatérve így ,hogy Debő elmegy
    http://www.vasasfc.hu/hirek/debreceni_tavozik-2648
    jó lenne ,ha nem sérülne meg senki hátul amíg legalább Simunek fel nem épül . Neked van tipped ki jöhet előre ?

    Ha már Sáfár szóba hoztam . Éppen nézek egy videót egy csatárról és pont Safi védi ki az egyik lövését.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q8W_pN2911s

    https://www.youtube.com/watch?v=-P9bJTM2fSk
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Júl. 22, 2017 12:49 pm

    Egy korábbi kérdésedre már van válasz,Erőss Csaba Siófoki saját nevelés.Ausztriából jött vissza,ezért valószínű nem Erőss Károly fia.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 22, 2017 10:23 am

    Juhos2 írta:

    Na, akkor a Dukla szurkolói csak aktívabbak, mint az mtk szimpatinzásai.
    Azért csak sikerült elhozni tőlük egy fecskét.
    Ki lesz a csatár?
    El kellett volna mennem egy stadiontúrára. Hátha összefutottam volna egy gyémánttal. Aztán lehet, hogy a reptéren a Felcsútba igazolt volna. Very Happy
    Még annyit Vogyicskáról az U19-s válogatottban már játszott együtt Kleisszel ,Murkával és Szivacskival ,de még Czingráberrel is. Ez 5 U19-s válogatott játékos a keretünkben. Ha még idevesszük a szintén U19-s válogatott Szilágyi Zoltánt (Siófok) és csapattársát Kovács Dávidot akkor elmondhatjuk ,hogy még Bereczék után is lehet itt élet ,ha töretlenül fejlődnek.

    Nagyon sajnálatos ,hogy üres kézzel tértél haza Londonból. Kiben bízzon az ember ,ha már benned sem lehet ? Very Happy Szegény Vancsának nem könnyítetted meg a dolgát a csatárkérdésben.
    Én mindenképpen

    gyors

    magas jól fejelő és cselező játékost javasolnék. Viszont azt is eltudom esetleg képzelni ,hogy a vezetőség elől is marad a cseh vonalnál. Van 2  cseh torony is aki szabadon igazolható komoly múlttal , ők tényleg jól fejelnek , de a gyorsaság és a cselezés valószínűleg nem tartozik az erényeik közé. Viszont attól tartok Saglik fizujához még bőven hozzá kellene tenni ,hogy valamelyik is ide jöjjön és akkor még mindig alig van gyors játékosunk. Annyit tudunk ,hogy az MTK ukránját akartuk .Valószínűleg hasonló játékost szeretnénk. Hogy ő milyen volt ? Fogalmam sincs !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 22, 2017 9:20 am

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 21, 2017 10:08 pm

    Vasas1969 írta:
    Szinte semmit nem találni a srácról. Nincsenek vélemények csak Benes ügyéről pár. Ezt találtam Vogyicskáról ,de ezek is régiek és nem tudunk meg sokat az erényeiről.
    http://www.mohacsiujsag.hu/mohacs/hir/sport/a-mohacsi-vogyicska-balint-volt-iden-a-labdarugo-nb-i-legfiatalabb-jatekosa

    http://fociakobon.cafeblog.hu/2015/10/07/jatekossors-vogyicska-balint-mtk-eddig-keves-golt-lottunk-de-a-helyzeteink-mindig-megvoltak/

    http://www.goal.com/hu/news/20932/nb-i/2016/08/18/26531142/vogyicska-fel-sem-tudtam-fogni-mi-t%C3%B6rt%C3%A9nik-k%C3%B6r%C3%BCl%C3%B6ttem

    http://mtk.hu/hirek/vogyicska-balint-beszel-multrol-jovorol

    Még annyit ,hogy Vancsa említette a mai sportban ,hogy a Viktoria Plzen (cseh 2. akik a legkevesebb gólt kapták ,tehát jó csapat ,csak 2 ponttal maradtak le a bajnoktól) megpróbálta kivásárolni tőlünk Benest amikor kiderült ,hogy nem játszhat és egyre emelték a tétet az idő előrehaladtával.

    Itt azért lehet bírálni a játékosokat ,ha jogos . Az sem jó, ha rózsaszínre festünk le mindent pedig látjuk ,hogy nem az. Persze a pályán csak a biztatásnak van helye ! Az ad támogatást ,hogy mindent kiadjanak magukból. Ebből van adósságunk nekünk drukkereknek is a csapat felé.

    Na, akkor a Dukla szurkolói csak aktívabbak, mint az mtk szimpatinzásai.
    Azért csak sikerült elhozni tőlük egy fecskét.
    Ki lesz a csatár?
    El kellett volna mennem egy stadiontúrára. Hátha összefutottam volna egy gyémánttal. Aztán lehet, hogy a reptéren a Felcsútba igazolt volna. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 21, 2017 1:11 pm

    Juhos2 írta:Vogyicskáról lehet valami reakciót olvasni a kölcsönadásával kapcsolatban? A kocsma Mtk oldalán nem találtam semmit. Hetek óta nincs náluk új beírás.
    Szinte semmit nem találni a srácról. Nincsenek vélemények csak Benes ügyéről pár. Ezt találtam Vogyicskáról ,de ezek is régiek és nem tudunk meg sokat az erényeiről.
    http://www.mohacsiujsag.hu/mohacs/hir/sport/a-mohacsi-vogyicska-balint-volt-iden-a-labdarugo-nb-i-legfiatalabb-jatekosa

    http://fociakobon.cafeblog.hu/2015/10/07/jatekossors-vogyicska-balint-mtk-eddig-keves-golt-lottunk-de-a-helyzeteink-mindig-megvoltak/

    http://www.goal.com/hu/news/20932/nb-i/2016/08/18/26531142/vogyicska-fel-sem-tudtam-fogni-mi-t%C3%B6rt%C3%A9nik-k%C3%B6r%C3%BCl%C3%B6ttem

    http://mtk.hu/hirek/vogyicska-balint-beszel-multrol-jovorol

    Még annyit ,hogy Vancsa említette a mai sportban ,hogy a Viktoria Plzen (cseh 2. akik a legkevesebb gólt kapták ,tehát jó csapat ,csak 2 ponttal maradtak le a bajnoktól) megpróbálta kivásárolni tőlünk Benest amikor kiderült ,hogy nem játszhat és egyre emelték a tétet az idő előrehaladtával.

    Itt azért lehet bírálni a játékosokat ,ha jogos . Az sem jó, ha rózsaszínre festünk le mindent pedig látjuk ,hogy nem az. Persze a pályán csak a biztatásnak van helye ! Az ad támogatást ,hogy mindent kiadjanak magukból. Ebből van adósságunk nekünk drukkereknek is a csapat felé.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 21, 2017 11:52 am

    colocolo írta:

    Hát nem ezt vártam középre Bognár,Iszlai közül az egyiket a többi jelölt már elkelt.Vogyicska nem tudom jobb lesz e ,mint a saját fiatalok attól félek neki is az életkora döntően esett latba a választáskor meg persze a fizetési igénye is.Ha előre is csak ilyen megoldást találunk,nehéz évünk lesz a kérdés még mindig az ki fog itt gólt lőni?
    Szerintem nem jön más középre ill jó eséllyel James marad. Én úgy emlékszem Vogyicskára ,hogy ügyes és van benne lendület , ráadásul a labdával együtt is. Valószínűleg még így is jobban járunk anyagilag (Vogyicska+James) mintha bármelyik jelöltünk jött volna. Ha ezt az összeget is a csatárra költik úgy akár még jól is kijöhetünk az egészből. Persze az igaz ,hogy a kátyúba ragadt szekeret nem egy 19 éves srác fogja kirántani és pl Iszlai ,Bognár vagy Hidi egyedül jobb mint a mi két játékosunk. De 2 év múlva szerintem Vogyicska is hasonló szinten lesz mint pl Hidi. Szerintem fogod Te még őt itt dicsérni és ehhez nem is kell 2 év ,de még talán egy se. Egy picit Oenning dolga is könnyebb lesz mert már sakkozhat a fiatalokkal és ráadásul Murkáéknak is lett vetélytársuk a "fiatal szabályos" csapatba kerülésért.

    Azért a bolgárok rendesen kiütötték a Beitart. http://www.eredmenyek.com/merkozes/UmQdgIC0/#osszefoglalas
    A Plovdiv csak 5. volt a bolgár bajnokságban. http://www.focitipp.hu/tabella/Bulgaria1/2016-2017

    Viszonyításképpen  a  DVSC 2009-ben és 2010-ben is bolgár ellenfelet kapott. A Levszkit és a Liteksz Lovcsevet is egyaránt 2-0-ra verte itthon és mindkétszer 2-1-s győzelemmel tért haza Bulgáriából.

    A Plovdiv a portugál Maritimot kapta a 3. körben aki szintén nem lett volna legyőzhetetlen akadály. http://www.focitipp.hu/tabella/Portugalia1/2016-2017
    40-45% esélyünk lett volna ellenük. Nem panaszkodhattunk volna a szerencsére ,de ebből is látszik mindenki a saját szerencséje kovácsa.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Júl. 21, 2017 11:24 am

    Vasas1969 írta:
    Nekem az tetszett legjobban amikor azt említette ,hogy a játékosoknak FÉRFIKÉNT kellene küzdeni ,hogy kilábaljunk a gödörből. James ügyében nem tudom mennyire befolyásolta enyhülésünket ,hogy Hidi és Egerszegi nem jött össze és Iszlai is kérdéses? Gondolom az is használt a kompromisszumképességnek ,hogy a nagydarab diók ellen látszott nem árt ,ha vannak ilyen magas emberek a mi keretünkben is. Amúgy az első 2 meccs után a Honduras elleni 0 - 0 -án végig pályán volt . Éjszaka  2 - 1 - re kaptak ki Jamaikától . Az 56.percben állt be amikor már 2-0-ra vezetett az ellenfél. Evvel szerintem ki is estek így jöhet vissza.
    Előre azért nem ígéret kellene ,hanem már kész játékos aki gyors ,technikás emellett jól cselez és fejel.

    Amúgy reménykedem ,hogy szégyenszemre Juhos sem jön haza üres kézzel Angliából és ,ha nem is a Premiershipből ,de legalább a Championshipből hoz egy gólvágót. Very Happy Itthonról már nem nagyon van kit igazolni , emiatt inkább légiósra tippelnék. Bár mondjuk Bobál eléggé tallonban van most a Honvédnál , de ő meg nem egy villámléptű játékos.

    Hát nem ezt vártam középre Bognár,Iszlai közül az egyiket a többi jelölt már elkelt.Vogyicska nem tudom jobb lesz e ,mint a saját fiatalok attól félek neki is az életkora döntően esett latba a választáskor meg persze a fizetési igénye is.Ha előre is csak ilyen megoldást találunk,nehéz évünk lesz a kérdés még mindig az ki fog itt gólt lőni?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 21, 2017 10:38 am

    colocolo írta:Nem tudom olvastad e a mai NS.mini interjú  Vancsa M. sok jó nincs benne. Az ígért középpályás Vogyicska személyében meg van,hétvégén akár már  játszhat is.Bereczről azt mondja tárgyalnak a hosszabításról,a sérülésről nem tudni mikor lesz bevethető,James jön vissza tárgyalni fognak állitólag félre értésen alapult az egész történet .Saglik nem fogadta el az új szerződést,csatár ügyben jövő héten lehet előre lépés.
    Nekem az tetszett legjobban amikor azt említette ,hogy a játékosoknak FÉRFIKÉNT kellene küzdeni ,hogy kilábaljunk a gödörből. James ügyében nem tudom mennyire befolyásolta enyhülésünket ,hogy Hidi és Egerszegi nem jött össze és Iszlai is kérdéses? Gondolom az is használt a kompromisszumképességnek ,hogy a nagydarab diók ellen látszott nem árt ,ha vannak ilyen magas emberek a mi keretünkben is. Amúgy az első 2 meccs után a Honduras elleni 0 - 0 -án végig pályán volt . Éjszaka  2 - 1 - re kaptak ki Jamaikától . Az 56.percben állt be amikor már 2-0-ra vezetett az ellenfél. Evvel szerintem ki is estek így jöhet vissza.
    Előre azért nem ígéret kellene ,hanem már kész játékos aki gyors ,technikás emellett jól cselez és fejel.

    Amúgy reménykedem ,hogy szégyenszemre Juhos sem jön haza üres kézzel Angliából és ,ha nem is a Premiershipből ,de legalább a Championshipből hoz egy gólvágót. Very Happy Itthonról már nem nagyon van kit igazolni , emiatt inkább légiósra tippelnék. Bár mondjuk Bobál eléggé tallonban van most a Honvédnál , de ő meg nem egy villámléptű játékos.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 21, 2017 11:30 am-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Júl. 21, 2017 10:10 am

    Nem tudom olvastad e a mai NS.mini interjú Vancsa M. sok jó nincs benne. Az ígért középpályás Vogyicska személyében meg van,hétvégén akár már játszhat is.Bereczről azt mondja tárgyalnak a hosszabításról,a sérülésről nem tudni mikor lesz bevethető,James jön vissza tárgyalni fognak állitólag félre értésen alapult az egész történet .Saglik nem fogadta el az új szerződést,csatár ügyben jövő héten lehet előre lépés.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 21, 2017 9:24 am

    Vogyicskáról lehet valami reakciót olvasni a kölcsönadásával kapcsolatban? A kocsma Mtk oldalán nem találtam semmit. Hetek óta nincs náluk új beírás.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 21, 2017 9:05 am

    Sajnos minden felkészülési meccsben benne van a sérülés. Ha lehozzuk sérülés nélkül nálam már az is egy eredmény. A sok bizonyításra váró, élete meccsét játszó szomorú dolgokat tud művelni. Aztán, ha nem vagy egy Beckham /a Kabát sztori/, még nem is foglalkoznak veled.
    Sajnos néha én is elkeseredem, de pár nap múlva rájövök, ha mi nem bíztatjuk a csapatot kitől várjuk el?
    Itt lebeg előttünk a Honvéd története, vagy a sokat emlegetett bent maradás. Más sokkal nehezebb keresztet viselt, ezt bírni kell.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 3:12 pm