Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Ápr. 24, 2017 6:06 pm

    Erre a nézőszámra ne végy mérget. Valahol nagyon elcsúszott.
    Remélem a bajnokság végéig úgy harapunk mint még soha. Ott van kéznyújtásnyira az egész.
    Ebben a csapatban benne van a lehetőség, csak okulni kell az előző körök hibáiból.
    Két honvédos társasággal futottunk össze, nagyon jó fejek voltak. Közel se volt bennük az az agresszió amit Osváth anyuka művelt.
    Eppel játéka tetszett, de mivel az előttem ülő hölgy azt mondta, hogy neki Baráth a nagy kedvence /amin kicsit csodálkoztam, Osváth róla lőtt gólja kitörölhetetlen/ rá is figyeltem. Megbízható, hajtós játékosnak tűnt most. Gerinek, mint azon az 1-0-ás meccsen nagyon ment.
    Maradjon így.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:37 am

    Gólösszefoglaló az NB I 28. fordulójának meccseiről



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Golosszefoglalo-az-nb-i-28-fordulojanak-meccseirolhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/golosszefoglalo-az-nb-i-28-fordulojanak-meccseirol
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:03 am

    Semleges Térfél: hová tűnnek a magyar tehetségek?



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 421114_semleges_terfel_hova_tunnek_a_magyar_tehetsegekhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/421114_semleges_terfel_hova_tunnek_a_magyar_tehetsegek


    A műsorban megszólaló szurkolók:

    - Kolárik József (Ferenczvárosi C-közép szurkolói portál szerkesztője)
    - Emődi Zoltán (amigeleken.hu, DVTK szurkolói portál szerkesztője)
    - Bődi Balázs (lokiblog.eu)
    - Juhász Kristóf (Vasas-szurkoló)
    - Borsche Gábor (Újpest-szurkoló)
    A műsor moderátora: Bíró Dávid (Maxi Rádió, a Gólterápia műsorvezetője )



    Talán érdekes lehet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 8:39 am

    Vasas - Honvéd

    Futball-láz a kapuban



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 69801#2https://digitalstand.hu/olvaso/69801#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 4:46 pm

    colocolo írta:
    A saját osztályzatainkal még egyet is tudok érteni,nálam is Murka,és meglepetésre Korcsmár aki saját szintje alatt teljesített akárcsak Vida.Nem volt ez olyan jó mérkőzés,én azt érzem a mi mi teljesítményünk egy kicsit felül, a Honvédé egy kicsit alul lett értékelve ebből lett ekkora különbség.Ha a mester meg találja a Dvtk letámadásos taktikájának ellen szerét,és a szerencse sem hagy el minket nyerhetünk ott is.Bővül a variációs lehetőség is,vissza térnek az eltiltottak lehet kicsit rotálni a keretett a bajnoki,és a kupa mérkőzés miatt.

    Korcsmár talán a tízi miatt kapott csak hatost amit az olasz mesterien játszott el szerintem. Murkának is jobban ment egy sorral hátrább. Vidának még nem sikerült felpörögnie és játékban utolérnie magát. Sok labdát eladott és sokszor megelőzték. Ez a Honvéd meccs a kihagyása után még mély víz volt neki . Egyelőre annak is örülök ,hogy játszik . Féltem ,hogy a pályafutása is veszélybe kerül.
    A Honvédos Eppel biztos jobb volt ötösnél .Hárman sem tudtuk többször megállítani. A kispestiek talán ezért is ilyen jók , mert a csatáraik kettős , sőt hármas őrizetben is képesek még helyzetbe kerülni. Pár emberrel is képesek veszélyes támadásokat vezetni és nem kell ,hogy fellazuljanak hátul és rendezetlenek legyenek.
    A 4 sárgásaink közül senki sem gyűjtött be többet. Talán tényleg könnyebb lesz már emiatt. Ilyen nehéz helyzetbe remélhetőleg már nem kerülünk a továbbiakban ,hogy ennyi embert nélkülöznünk kelljen. Látszott amit Juhos is mond ,hogy Remilivel sokkal jobban tartjuk meg a labdát. Ristevski az RISTEVSKI és Manjrekár is jobb formában van jelenleg Vidánál.

    A Panchóban ma is betalált egy volt Vasas fiatal Bartos Julian , így ponttal távoztak Felcsútról . A Siófok is vezet 1-0 -ra a szünetben Szolnokon.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 23, 2017 3:09 pm

    Vasas1969 írta:

    Kicsit furcsállom a sport osztályzatait. A Honvédot nagyon lepontozták. A kispestiek osztályzatainak az átlaga nem érte el az ötöt (4.9) míg a mienk 6.72 lett. Közel 2 osztályzat különbséget én nem láttam játékosonként amikor csak egy hajszállal voltunk jobbak.
    Én főleg a Dvtk meccstől félek , az életükért játszanak és Bódoggal nagyon megy is nekik . A Kövesd 2 meccsen elkapható a kupában ,ráadásul kétszer játszunk egymásután a pályájukon . Nem bánnám ,ha Nagy Gergely most egy legalább 500 perces kapott gól nélküli sorozatot kezdett volna meg.
    Nagyon fájlaltam ,hogy a Gyirmót az utolsó percben tizenegyest hagyott ki a fradi ellen ,pedig éreztem ,hogy Csanád betalál nekik. Minden nem jöhetett össze , de úgy van ahogy mondod ,valóban nagyon szép lett a Vasas drukkerek hétvégéje a Csapatnak köszönhetően. Aminek még nagyon örültem ,hogy 4854 néző volt a kései időpont , a rossz idő és a tv közvetítés ellenére.
    A saját osztályzatainkal még egyet is tudok érteni,nálam is Murka,és meglepetésre Korcsmár aki saját szintje alatt teljesített akárcsak Vida.Nem volt ez olyan jó mérkőzés,én azt érzem a mi mi teljesítményünk egy kicsit felül, a Honvédé egy kicsit alul lett értékelve ebből lett ekkora különbség.Ha a mester meg találja a Dvtk letámadásos taktikájának ellen szerét,és a szerencse sem hagy el minket nyerhetünk ott is.Bővül a variációs lehetőség is,vissza térnek az eltiltottak lehet kicsit rotálni a keretett a bajnoki,és a kupa mérkőzés miatt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 11:44 am

    A honlapról:
    Nagy Gergely betegen parádézott

    Bár igaz, hogy a Honvéd elleni rangadót a csapat nyerte meg, ám ezúttal akadt egy vitán felül álló kiemelkedő teljesítmény: Nagy Gergely kapusunké, aki ráadásul betegen, lázasan védte végig a 90 percet.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Pic2_2488


    Gratulálunk a kiváló teljesítményedhez, ami az elmúlt 24, általad végig védett bajnoki forduló kétség kívül legjobb produkciója volt.

    - Minden meccsen maximumot szeretnék nyújtani. A kispestiek elleni találkozón el kell ismernem, hogy szerencsém is volt. A 11-es szituációnál azért vannak jelek, amiket észre lehet venni. Ha Eppel rúgta volna a büntetőt, akkor biztosan középen maradtam volna. Lanzafaménál pedig volt néhány tizedmásodperc, amíg kivártam, hoztam egy döntést, hogy balra vetődök, ami szerencsére jónak bizonyult. Az utóbbi három „hazai” meccsen sajnos túlságosan sok, kilenc gólt kaptunk. Éreztem, hogy ezen javítanom kell és a csapatnak is. Próbálom a fordulónkénti egy gólos átlagot visszahozni. Örülök, hogy ezúttal sikerült kapott gól nélkül lehozni a mérkőzést. Van még hátra öt bajnoki forduló, remélem, hogy ezeken sikerül minél többször megőrizni a kapunkat a góltól.

    A kiváló teljesítményed értékét növeli, hogy betegen, lázasan, begyulladt torokkal védtél a Honvéd ellen. Mikor kezdődött a betegséged?

    - Csütörtökön zuhogó esőben, hidegben, viharos szélben edzettünk. Utána már éreztem, hogy nem vagyok jól, a közérzetem egyre rosszabb lett, belázasodtam és a torkom is el kezdett fájni. Pénteken következett egy átmeneti javulás, ám szombat reggelre ismét belázasodtam, de vállaltam a játékot. Aztán meccs közben éreztem, hogy ismét megy feljebb a lázam, rázott a hideg. Ilyen rosszul még sohasem éreztem magam mérkőzésen.

    A Nemzeti Sport szakújságíróitól 9-es osztályzatot kaptál, ami egészen kimagasló, tekintettel, hogy nemcsak büntetőt, de több ziccert is hárítottál, magabiztos voltál a magas labdáknál és összességében hiba nélkül oldottad meg a feladatodat. Profi pályafutásod során emlékszel-e arra, hogy volt-e hasonló magas osztályzatod?

    - Nem volt. Hetesnél jobbat még sosem kaptam. De hangsúlyozom, nem ez a fontos, hogy az én teljesítményemet milyen magasra értékelte a szaklap. Lényegesebb, és akkor lesz ez az egész szezon „kilences” ha a csapatunk legalább a dobogón tud végezni.

    Lippai József kapusedzőnk azt mondta, hogy a bajnokság végén akkor lesz elégedett, ha a kapott gólok száma nem lesz több, mint a fordulók száma.

    - Ugye ez volt a 28. forduló, és most tartunk 31 kapott gólnál. Ahogy már említettem, az utóbbi három hazai meccsen bekapott 9 gól elcsúfította a képet. Mert korábban a legtöbb amit egy meccsen kaptunk 2 találat volt. Ahhoz, hogy a 33. forduló után ne legyen több kapott gól, mint 33 a nevünk mellett további bravúr meccsekre és több nullára lehozott mérkőzésre lesz szükség.

    Hogyan érzed, a szerdai Mezőkövesd elleni Magyar Kupa mérkőzésre rendben leszel?

    - Ebben nagyon bízom. A meccs után hazamegyek, és a barátnőm fog segíteni a gyógyulásban, kikúrálom magamat. Vasárnap szabadnap, amit ágyban töltök azért, hogy a hétfői edzésen már egészséges lehessek és készülhessek a szerdai, számunkra nagyon fontos kupamérkőzésre, amelyen folytatnánk a kapott gól nélküli sorozatot.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 11:36 am

    A honlapokról:

    Michael Oenning: - Minden mérkőzésnek megvan a maga története, ezért nem érdemes azon gondolkodni, hogy a vélt jobb csapatok ellen jobban játszunk, mint mások ellen. Itt nincs olyan, hogy rossz vagy nagyon jó. Mindig mondtam, hogy lesznek olyan szakaszai a bajnokságnak, ahol nehezebben fog nekünk menni. Úgy néz ki, hogy ezen sikerült túljutnunk. Újra nagyon biztos és jó futballt játszunk, ezt az eredményeken is lehet látni: visszaküzdöttük magunkat az élmezőnybe. Hosszabb folyamatokat kell nézni, látni kell a fejlődést, főleg a fiatal játékosoknál. Ez az igazán elképesztő, hogy az ilyen nehéz és komplikált mérkőzéseken még adnak egy pluszt, nagyon biztosan játszanak és bátrak. Ez okozta nekem a legnagyobb örömöt. Bizonyos, hogy a kivédett tizenegyes magunk felé billentette a mérkőzés kimenetelét, így nem kellett döntetlenre álló helyzetből játszanunk. Hozzá kell tenni azonban azt is, hogy egy kiváló első félidőt játszottunk. Emiatt is úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk.


    Marco Rossi a Vasas – Honvéd mérkőzés után értékelte a látottakat.

    „Ez a mérkőzés lehetett volna döntetlen, akár győzhettünk is volna, ha nem hagyjuk ki a helyzeteinket. Hatalmas taktikai hibából kaptuk a gólt, és 11-est is hibáztunk. Volt időszak, amikor sokkal többet tettünk azért, hogy a mérkőzést megnyerjük, végül egy kiegyenlített mérkőzésen az ellenfél nyert.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 11:22 am

    colocolo írta:Vasas : Honvéd 1:0
     
          Vasas: Nagy G. 9 - Burmeister 7 Vaskó 7 Korcsmár 6 - Kleisz 7 Vida 6 Berecz 7 Hangya 6 - Murka 6 Saglik 7 Gaál 6

        csere: Gaál - Király    86.perc
                  Saglik - Ferenczi  89. perc
                  Murka - Kulcsár   92. perc
         

    Először is gratulálok a csapatnak,megint széppé tették a hétvégémet.Egy két kiemelkedő egyéni teljesítmény,egy kicsi szerencse most elég volt, ennél jobb  teljesítménnyel is buktunk már mérkőzést.Tovább él a remény,nagyon nehéz hét elé nézünk két mérkőzés ami döntő lehet a jövőnkre nézve. Ha ezekből jól ki jövünk, nagyon közel kerülünk az annyira várt nemzetközi kupa induláshoz.

    Kicsit furcsállom a sport osztályzatait. A Honvédot nagyon lepontozták. A kispestiek osztályzatainak az átlaga nem érte el az ötöt (4.9) míg a mienk 6.72 lett. Közel 2 osztályzat különbséget én nem láttam játékosonként amikor csak egy hajszállal voltunk jobbak.
    Én főleg a Dvtk meccstől félek , az életükért játszanak és Bódoggal nagyon megy is nekik . A Kövesd 2 meccsen elkapható a kupában ,ráadásul kétszer játszunk egymásután a pályájukon . Nem bánnám ,ha Nagy Gergely most egy legalább 500 perces kapott gól nélküli sorozatot kezdett volna meg.
    Nagyon fájlaltam ,hogy a Gyirmót az utolsó percben tizenegyest hagyott ki a fradi ellen ,pedig éreztem ,hogy Csanád betalál nekik. Minden nem jöhetett össze , de úgy van ahogy mondod ,valóban nagyon szép lett a Vasas drukkerek hétvégéje a Csapatnak köszönhetően. Aminek még nagyon örültem ,hogy 4854 néző volt a kései időpont , a rossz idő és a tv közvetítés ellenére.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 23, 2017 10:38 am

    Vasas : Honvéd 1:0

    Vasas: Nagy G. 9 - Burmeister 7 Vaskó 7 Korcsmár 6 - Kleisz 7 Vida 6 Berecz 7 Hangya 6 - Murka 6 Saglik 7 Gaál 6

    csere: Gaál - Király 86.perc
    Saglik - Ferenczi 89. perc
    Murka - Kulcsár 92. perc


    Először is gratulálok a csapatnak,megint széppé tették a hétvégémet.Egy két kiemelkedő egyéni teljesítmény,egy kicsi szerencse most elég volt, ennél jobb teljesítménnyel is buktunk már mérkőzést.Tovább él a remény,nagyon nehéz hét elé nézünk két mérkőzés ami döntő lehet a jövőnkre nézve. Ha ezekből jól ki jövünk, nagyon közel kerülünk az annyira várt nemzetközi kupa induláshoz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 12:19 am

    Juhos2 írta:Egy icipici apróság.
    Terhet nem raknék senkire, mert nekem ennyi év után egy selejtezőkört érő helyezés az euroligaban is maga lenne a kánaán, de . . .  
    Amennyiben az utolsó fordulóig húzzuk az igát, megint a Kövesd fog sorfalat állni a csapatnak? Very Happy

    Pont azon gondolkoztam háromszor kellene elkapni a Kövesdet is. Bár a kupában elég továbbjutni ,de a bajnokit hozni kell. Nagyon jó lenne újra látni a kövesdi sorfalat a bajnokcsapatnak.
    Még én sem akarom elkiabálni ,de tényleg megeshet az a hihetetlen dolog ,hogy nemzetközi kupameccsen láthatjuk a kedvenc csapatunkat. A Ventspils és a Velezs Mosztár elleni meccsek már nem most voltak és azokat csak a tévén láttam. Nem tudom hol játsszuk majd a nemzetközi meccseket ,de a Szuszában kurva nehéz nyerni. Lehet a grupiba kellene menni ? Na én meg megyek aludni , mert mindjárt kelnem kell.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 23, 2017 12:05 am

    Juhos2 írta:Adom amit Szurgent megfogalmaz. Jó lett volna még egy gól a nyugalmunkért, de behúztuk. Very Happy
    Rossi taktikája a terület átadásával néha nagyon jól látszott, remélem Oening mester a kiesés elől menekülő csapatok ellen is bele tud nyúlni a csapat játékába.
    A kispad biztató. Ha mindenki hadra fogható bármi kijöhet ebből. Ferenczi helyett én inkább néztem volna Pavlovot. Talán egy kis minusz, de csak a játékosok lelkiállapota miatt.
    Jöhet a Kövesd. Remélem plusz egy fő jelenléte boritékolható. Very Happy

    Még a büntetőnél is bíztam ,hogy Nagy kivédi és mindenképpen nyerünk. A végén azért kezdtem félni. Szerintem a gyomoridegem is kiújult. A kapusunk ma jóvátette az előző Honvéd meccsen elkövetett hibáját. Szerencsére Burma is ma kezdett törleszteni az öngóljaiért. Saglik nagyon fontos gólpasszt adott. A kispestiek megmutatták nem véletlenül állnak az első helyen. Jobbak voltak a 2. félidőben. Nagyon veszélyes csapat. Kleisz és Berecz is nagyot játszott ma.
    Szerintem Pavlovot csak beírták . Úgy gondolom még nem épült fel teljesen. Pista a rutinjával tudta ,hogy kell húzni az időt ,ráadásul már túl sok magas embert kellett volna a 3 védőnknek fognia ezért szükség volt egy jól fejelőre. Engem inkább az zavart ,hogy kevés veszélyes támadásunk volt a 2. játékrészben és rengetegszer megelőztek bennünket a honvédosok mert állva vártuk a labdát.

    Ezek után mindenképpen felmegyek a kupameccsre . Remélem ott lesztek ? Masszírozásra volt időpontom ,de mivel nem szexmasszázst írt fel az orvos, így nem annyira fontos . Very Happy


    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 23, 2017 12:05 am

    Egy icipici apróság.
    Terhet nem raknék senkire, mert nekem ennyi év után egy selejtezőkört érő helyezés az euroligaban is maga lenne a kánaán, de . . .
    Amennyiben az utolsó fordulóig húzzuk az igát, megint a Kövesd fog sorfalat állni a csapatnak? Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 22, 2017 11:32 pm

    Adom amit Szurgent megfogalmaz. Jó lett volna még egy gól a nyugalmunkért, de behúztuk. Very Happy
    Rossi taktikája a terület átadásával néha nagyon jól látszott, remélem Oening mester a kiesés elől menekülő csapatok ellen is bele tud nyúlni a csapat játékába.
    A kispad biztató. Ha mindenki hadra fogható bármi kijöhet ebből. Ferenczi helyett én inkább néztem volna Pavlovot. Talán egy kis minusz, de csak a játékosok lelkiállapota miatt.
    Jöhet a Kövesd. Remélem plusz egy fő jelenléte boritékolható. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 11:32 pm

    Újra bejelentkezett az aranyért a Vasas

    VIDEÓ


    A harmadik helyezett Vasas pályaválasztóként legyőzte az éllovas Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 28. fordulójában, a Szusza Ferenc Stadionban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Ujra-bejelentkezett-az-aranyert-a-vasashttp://www.m4sport.hu/2017/04/22/ujra-bejelentkezett-az-aranyert-a-vasas/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 10:51 pm

    A Rangadó.hu szakértője

    A Honvédot is legyűrte, és újra versenyben a bajnoki címért Vasas

    A kispestiek Lanzafame révén büntetőt hibáztak, és Nagy Gergely bravúrjai is kellettek az angyalföldiek 1-0-s győzelméhez.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 420986_vasas_honvedhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/420986_vasas_honved


    A mérkőzést a Rangadó.hu állandó szakértője, Szurgent Lajos, a Honvéd korábbi játékosa és vezetőedzője értékelte:

    - A meccs elején kicsit bealudt a Honvéd, és a Vasas került fölénybe. A folytatásban a kispestieknek is volt lehetősége a gólszerzésre, ám végül a Vasasnak sikerült betalálnia az első félidő végén. A második játékrészben már élénkebb volt a Kispest, melynek jobb volt a támadójátéka és küzdött az egyenlítésért. A Vasas picit visszavett, vagy elfáradt, de a második félidőben jóval többet kezdeményezett a Honvéd. Lanzafame sajnos nem rúgta jól a büntetőt, de azt is mondhatjuk, hogy Nagy Gergely jó érzékkel védett. A hajrában is veszélyesebb volt a kapura a Honvéd, de az utolsó pillanatokban a Vasas kapusa szinte kivédte a kispestiek szemét. Az első félidőben támadóbb volt a Vasas, amíg a Honvéd picit aludt, de a második játékrészben aktívabb volt a listavezető, és az 1-1-es végeredmény reálisabb lett volna.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 10:47 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - Honvéd  20:30 M4  

    Kezdők:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 1141342http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/28/1141342.html


    Hajrá Vasas !!!!! Király és Pavlov a kispadon ,de gondolom ők nem bevethetőek.

    Nagyon nehéz meccs volt . Az eddig bíráltak ma sokat tettek a közösbe . A lehető legjobbkor! Már a meccs előtt volt egy olyan érzésem mintha visszaugrottunk volna 19 évet és újrajátszhatnánk azt a 18 ezer nézős Vasas - Ute meccset ami 0-0-ra végződött . Hasonló jelentősége volt ennek a meccsnek is , csak egy másik fővárosi rivális ellen. Ma sikerült nyernünk !!! Köszönöm és gratulálok a Csapatnak ! Megcselekedtétek azt ami annak idején Vácziéknak nem sikerült . Csak így tovább és akkor beteljesülhet az ami 19 éve álom maradt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 7:37 pm

    Vasas - Honvéd 20:30 M4

    Kezdők:Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 1141342http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/28/1141342.html


    Hajrá Vasas !!!!! Király és Pavlov a kispadon ,de gondolom ők nem bevethetőek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 4:32 pm

    Vasas interjú Michael Oenninggel

    Nincs gyenge pontjuk



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 69797#2https://digitalstand.hu/olvaso/69797#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 22, 2017 12:45 pm

    A honlapról:
    Oenning: Kiélezett taktikai csatát várok

    Michael Oenning mondta el várakozásait a 20:30-kor kezdődő Vasas-Honvéd mérkőzésről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Pic2_2484


    - A szombat esti mérkőzéstől színvonalas és kiélezett taktikai csatát várok. Jól ismerjük ellenfelünket, sokat elemeztük a játékukat, több találkozójukat a helyszínen tekintettük meg. Ráadásul még a 2016 nyári felkészülés során megmérkőztünk a Honvéddal Kispesten, amikor kísérleteztünk a háromvédős rendszerrel, a 3-4-3-as szisztémával, ami mellett végül  megmaradtunk, és amivel ősszel rendre megleptük ellenfeleinket.

    Tisztában vagyunk azzal, hogy kiválóan képzett, veszélyesen játékosai vannak a Honvédnak, ám nem tervezzük, hogy külön embereket állítanánk rájuk. Van jó néhány hiányzó alapemberünk, az eltiltott Remili, Ristevski és Manjrekar, ám bízom abban, hogy a posztjaikon pályára lépők kiválóan teljesítenek majd. Viszont nagy örömet okozott a csapatnak, hogy Hangya Szilveszter eltiltását mérsékelték, így pályára léphet szombaton este. Mondanom sem kell, hogy ő milyen fontos láncszeme csapatunknak. A játékosaimat a rangadók inkább feldobják, ezért bizakodó vagyok, a mi szempontunkból eredményes, felszabadult játékot és sikeres mérkőzést várok – mondta honlapunknak a vezetőedzőnk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 8:56 pm

    Egy kis múltidézés:

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 8:28 pm

    Juhos2 írta:

    A vörös feketék jól szólnak, főleg idegenben. Nálunk a mag elszórva fog ülni szurkolásban nem sok esélyünk lesz. Ettől függetlenül Geri nem hiszem, hogy még egy olyan hibát vét mint Kispesten, Eppel hátáról meg remélem nem pattog addig a labda amíg hálóba nem ér.

    Abban is bízhatnánk ,hogy a negyedik pályaválasztó meccsünket nem bukjuk el sorozatban ,bár ha a kupát is számoljuk már az ötödiket ,de mivel Vasas drukkerek vagyunk tudjuk velünk bármi megtörténhet. Már sok mindent megértünk negatív értelemben. Most jöhetne már egy rakás jó.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Ápr. 20, 2017 2:37 pm

    Vasas1969 írta:

    Hát igen vajon mi akadályozta meg őket ,hogy ezt korábban  megtegyék ? Kilóg a lóláb , de most örüljünk Hangya visszatérésének. Persze az Újpest meccs az fáj ,viszont Murka nem volt rossz a helyén . Legalább tudjuk kihez kell nyúlni hasonló helyzetben. Gerinek már le kéne hozni egy pár meccset kapott gól nélkül. Gaáltól meg Sagliktól gól kellene vagy legalább minél több pontrúgást kiharcolni elől ,hogy Vaskó betalálhasson. Sajnos a fiataljaink sikerélmény nélkül hozták le a szerdai utánpótlás válogatott meccset.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 99148-lesz-dolga-borisznak-0-4-szlovakia-ellenhttp://www.csakfoci.hu/215-utanpotlas/99148-lesz-dolga-borisznak-0-4-szlovakia-ellen
    Talán 4 ezres nézőszám is összejöhetne ,bár kicsit későn lesz és meleg sem lesz , a tv is közvetíti ,de sok kispesti lesz az biztos .Szerintem minden jegyet megvesznek amit kapnak. Nehogy ők legyenek többen. Fontos lenne hangerőben felülmúlni őket, mert ők 90 percig folyamatosan biztatni fognak ebben biztosak lehetünk. Jelenleg ők az NB1 legjobb tábora. Egy mindent és mindenkit felülmúló hajrá kellene a táborunktól csakúgy mint a csapattól ,hogy felülmúlhassuk őket szombaton és a bajnokság végén is.
    A Kövesd elleni kupameccsen ott lesztek ? Programom van ,de lehet ,hogy átszervezem a napom ,csak ne rakják addig későbbre a kezdést.

    A vörös feketék jól szólnak, főleg idegenben. Nálunk a mag elszórva fog ülni szurkolásban nem sok esélyünk lesz. Ettől függetlenül Geri nem hiszem, hogy még egy olyan hibát vét mint Kispesten, Eppel hátáról meg remélem nem pattog addig a labda amíg hálóba nem ér.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 11:46 am

    Vasas interjú Korcsmár Zsolttal

    Nem dőlt el semmi



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 69793#2https://digitalstand.hu/olvaso/69793#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 11:42 am

    INTERJÚ » Erős Károly: „Konfliktushelyzet lehetett volna, de én bevállaltam”; Erős Ronald: „Van felfelé vezető út”

    DABAS » Ha valaki nem személyesen beszél velük, az ember azt hihetné a hangszínük alapján, hogy nem is az edző Erős Károllyal diskurál, hanem a labdarúgó Erős Ronalddal – vagy éppen fordítva. Tréner és játékos, avagy apa és fia az NB III, Közép-csoportjában szereplő FC Dabasnál a téli felkészülés kezdetétől együtt dolgozik, egy klub sikereiért harcol a pályán kívül és belül egyaránt.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Interju-eros-karoly-konfliktushelyzet-lehetett-volna-de-en-bevallaltam-eros-ronald-van-felfele-vezeto-uthttp://fociakobon.cafeblog.hu/2017/04/19/interju-eros-karoly-konfliktushelyzet-lehetett-volna-de-en-bevallaltam-eros-ronald-van-felfele-vezeto-ut/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Eros_karoly_eros_ronald_3


    Nem tudtam ,hogy Erős Karcsi is belekeveredett a bundabotrányba.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 11:01 am



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 1171148http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14974/27/1171148.html


    A duplázó 17-s az a Gergye Dániel akit júliusban igazoltak Vancsa Mikiék. A 72.percben beállt csereként a 76.-ban már 2 gólos volt. Very Happy

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 17_eves_golvagot_igazoltunk-1998http://www.vasasfc.hu/hirek/17_eves_golvagot_igazoltunk-1998
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 10:18 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 10:16 am

    A Vasas-csatár korábbi Real-játékossal és a Monaco-sztár legyőzőjével került egy listára

    Mahir Saglik remek döntést hozott azzal, hogy az NB I-be igazolt. Egy német lapnál a korábbi Real-játékos Joseluval, valamint a Mario Balotellit és Kylian Mbappét is előző Ivan Santinivel került egy listára.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 99154-a-vasas-csatar-korabbi-real-jatekossal-es-a-monaco-sztar-legyozojevel-kerult-egy-listarahttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/99154-a-vasas-csatar-korabbi-real-jatekossal-es-a-monaco-sztar-legyozojevel-kerult-egy-listara
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 9:22 am

    Illovszky Dominik lehet a magyar Usain Bolt


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 36577http://www.digisport.hu/video/36577


    Nem foci ,de egy Illovszkynak akkor is drukkolni fogunk ,ha a Honvédban versenyez.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 8:53 am

    A Vasas támadója bízik a gyors visszatérésben

    Ádám Martin nagyon sajnálja, hogy izomhúzódás miatt lemaradt a Fradi elleni győztes bajnokiról, de a hétvégi csúcsrangadóról még nem mondott le.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 420258_adam_martinhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/420258_adam_martin

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 3:55 pm