Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 9:47 am

    Juhos2 írta:Rengetegen voltunk. Rajtunk nem múlott. Többet érdemeltünk volna. Nem volt világvége hangulat, inkább beletörődött.
    Kár, hogy ilyen gyorsan véget ért a heti álom.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Watch?v=vdnBtmFd__Mhttps://www.youtube.com/watch?v=vdnBtmFd__M
    Nem voltam dalos kedvemben tegnap mégis ennek a számnak a címe jutott az eszembe. Sad Tényleg nem rajtatok múlott és több volt valóban a meccsben. Sajnos Gergő hiába fejlődött sokat úgy érzem több pont ment el rajta ebben a bajnokságban mint amit hozott. Nagyon jó hajrára van szüksége ,hogy ezt megfordítsa. Tudom ,hogy jövőre már nem így lesz ,mert tényleg látszik rajta Lippai munkája és már kezdek benne én is hinni , csak fáj mert ilyen könnyen még egyszer nem lehet bajnokságot nyerni. Itt látom azt picit visszaütni ,hogy a felkészülés során csak alsóbb osztályú csapatokkal játszottunk. Úgy látszik még a magyar bajnoki meccsek sem készítik fel a kapusunkat ,hogy egy csatár is felugorhat vele a beadásra. Ehhez kell egy szlovákiai magyar fiú aki pár hónapja még az északi szomszédaink bajnokságában nyomta. Itthon csak Sanyi ilyen. Nem hiszed el ,de írni akartam a meccs előtt hogy döntő lesz ,hogy húzza le a beadásokat majd Nagy, mert a dióknak 7 nekünk meg 4 magas mezőnyjátékosunk volt a pályán . Az előző meccseken jó volt benne ,de azok csak csemegék voltak .Nem ilyen magasak és nem is zavarták. Persze nem akarom csak rá kihegyezni hiszen 11-en voltak a pályán. A múltkori meccset ő húzta be most a többieknek kellett volna kisegíteni Nagyot aki nem is olyan régen bravúrral védett egy hasonló szituációban mint a 2. kapott gólunknál. Sajnos a fiataljainktól és a rutinos csatárjainktól is jobb teljesítmény kellett volna tegnap. Nem volt szerencsénk se ,de a Dvtk tett azért hogy melléjük álljon, akarásban felül múltak bennünket. Picit az Újpest elleni meccsre emlékeztetett a tegnapi.

    A szívem mélyén még reménykedem . Egy halvány esélyünk még van ,bár a realitás azt mondja inkább hátrafelé tekintgessünk. Remélem nem esünk két szék közül a pad alá.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 8:16 am

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 29, 2017 11:31 pm

    Rengetegen voltunk. Rajtunk nem múlott. Többet érdemeltünk volna. Nem volt világvége hangulat, inkább beletörődött.
    Kár, hogy ilyen gyorsan véget ért a heti álom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 29, 2017 5:15 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 29, 2017 12:48 pm

    Dvtk - Vasas

    Sok meccs ? Jöhet !




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 69811#3https://digitalstand.hu/olvaso/69811#3


    Most úgy érzem játékban elkaphatjuk őket. Abban mi vagyunk a jobbak. Viszont fejjel ők a veszélyesebbek .Sok a magas emberük és nagyon jók a pontrúgásaik . Erőszakosak és lendületesek lesznek. Nem támadnék ellenük ész nélkül . Nekik talán még fontosabb a 3 pont mint nekünk. Ha picit átadjuk a területet akkor több helyünk lesz ,ami kedvez a mi játékunknak. Sajnálnám ,ha Ristevski valóban nem tudna játszani és Jamest is hiányolom a keretből. Persze ez csak a sport csapata.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 28, 2017 8:50 pm

    DVTK vs. Vasas – A duzzadó önbizalmak összecsapása Kövesden

    Miskolc – Szombaton a Vasast fogadja a Diósgyőr az élvonalbeli labdarúgó-­bajnokságban.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 3460888http://www.boon.hu/dvtk-vs-vasas-a-duzzado-onbizalmak-osszecsapasa-kovesden/3460888

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 28, 2017 8:41 pm

    Egy kis múltidézés :




    Holnap telt házat az az 5 ezer nézőt várnak Mezőkövesden . Itt is 5 ezren voltak és ötöt kaptak. Remélem holnap egyet sem kapunk és akkor az se baj ,ha csak egyet rúgunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 28, 2017 6:28 am

    Magyar Kupa elődöntő Vasas - Mezőkövesd

    Időutazó angyalföldiek




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 69809#2https://digitalstand.hu/olvaso/69809#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 10:50 pm

    A honlapról:
    Póser: Mindig késznek kell lennem, ha szükség lenne rám

    Váratlanul kellett „meccsre-készen” bemelegítenie kapusunknak, Póser Dánielnek, miután a Mezőkövesd elleni MK-elődöntőben pótolnia kellett Nagy Gergelyt.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Pic2_2499


    Munkáját kiválóan, labdabiztosan teljesítette. Pósit – vagy, ahogy a játékosok szólítják második keresztneve után -, Tibit kérdeztük a mérkőzésről.

    Mit él át egy kapus, amikor kiderül tíz perccel a meccs előtt, hogy be kell állnia a kapuba?

    - Eléggé nehéz dolog. Szerencsére nálunk ez könnyebb, mert ugyanúgy melegít be a cserekapus, mint a kezdő. Erre Lippai Józsi kapusedzőnk precízen odafigyel. Így mondhatjuk, hogy nagyobb probléma végül nem volt. Ez egy olyan helyzet, amely bármely meccsen megtörténhet. Ha szólnak, azonnal késznek kell lenni.

    Edzéseken amúgy hogyan működik, van különbség hármatok felkészítésében?


    - Minden edzésen, mindhárman ugyanazt a terhelést és technikai felkészítést kapjuk. Erre Józsi nagy hangsúlyt fektet. Egy mérkőzés előtti edzés persze egészen más, ott már a meccsre hangolódunk rá. Ekkor már a szögletek és szabadrúgások gyakorlására kerül a hangsúly, a nagypályás játéknál. A fizikai terhelés ekkor már egy kissé háttérbe szorul.

    Több kupamérkőzésen szerepeltél már ebben a szezonban, a Dorog elleni visszavágót is (4-0) sikerült kapott gól nélkül lehoznod. Van-e különbség kupamérkőzések között?

    - Különbség van abban, hogy egy meccses-e, vagy oda- és visszavágós-e. Kétmeccses kupaforduló esetében nyugodtabban lehet felkészülni, mert van lehetőség korrigálni, ha az első mérkőzés nem úgy sül el. Szerencsére erre nekünk az idei sorozatban nem volt szükségünk. Egy meccs esetében pedig végig arra kell összpontosítani, hogy minden sikerüljön egy meccsen.

    Egy kapus feladatai közé tartozik a védelem irányítása is. Milyen érzés az, amikor sokszoros válogatottak vannak előtted?

    - Igazából egy lényeges különbség van a tapasztalt és a fiatal játékosok között. Előbbieknél annyira nem kell erőteljesen rájuk szólni vagy megmondani, hogy hova helyezkedjenek. A fiatalabbaknál gyakrabban kell a szóbeli irányítás eszközéhez nyúlni. Egy kapus ugyanis hátulról lát mindent, hogy ki hol áll, így egyből tud szólni merre mozogjanak a játékosok. Másrészt hibák esetében pedig nyugtathatunk is.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 10:40 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 6:05 pm

    Juhos2 írta:Olyan matiné jellegű mérkőzés volt. Elfolydogált, megnyugtató két gólos előnnyel. Különösebb láz nem volt, mondjuk én örülök neki, hogy kellemesen eltelt.
    Vajon mit kellene csinálni, hogy a grupiban annyian legyünk mint a budafokiak?
    Diósgyőr más kávéház lesz, de szerintem a csapat egyben van.
    Póser játékának nagyon örülök, kár hogy csak ritkán látjuk. Sokkal többet érdemelne. Itt is a sors egy kicsit igazságtalan. Nehéz ügy. A válogatott kapust építed vagy új arcot hozol?

    Nem figyeltél ,dehogy nem volt láz , Nagy Gergely azért nem tudott védeni. Very Happy Nekem is tetszett Póser , a végén még szerencséje is volt. Nem látszott rajta ,hogy alig védett a szezonban. Remélem meglesz a kupadöntő . Minimum 3-4 ezer Vasas drukkert várok. Ennél kevesebb akkor is szégyen ,ha 4 nappal korábban ünnepeltük a hetediket és sokan még nem heverték ki az ünneplést . Very Happy Viccet félretéve remélem aki csak teheti ott lesz és 5-6 ezer piros-kékben bízom. Ennél többnél már nagyon boldog lennék. Jámborék helyében megkeresném a Vasas szakszervezetet is ,hogy jöjjenek és biztassanak bennünket. A kerület iskoláit is felkeresném. Az igazgatók igazolhatnák az első 2 órát annak a diáknak aki ott lesz. Nekünk is jó lenne meggyőzni pár olyan szimpatizánsunkat akik nem járnak meccsre ,hogy legalább most ott a helyük.

    Ehhez a baromsághoz mit szóltok? Remélem a többi szakosztály sportolói és azok családtagjai is ott lesznek majd.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 99335-gyorbe-kuldenek-a-vasast-szolnokra-az-ujpestet-tiltakoznak-a-klubokhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/99335-gyorbe-kuldenek-a-vasast-szolnokra-az-ujpestet-tiltakoznak-a-klubok

    Vagy örüljünk ,hogy legalább ezen változtattak ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 99333-fordulat-megvaltozott-az-nb-i-utolso-fordulojanak-menetrendjehttp://www.csakfoci.hu/nb-i/99333-fordulat-megvaltozott-az-nb-i-utolso-fordulojanak-menetrendje

    Ha mégis Győr lesz akkor beigazolódik a gyanúm ,hogy engem akarnak távol tartani a Vasas meccsektől és az is,hogy nem normálisak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 5:43 pm

    Vancsa a Vasasról: „A legszebb focit játsszuk, egy címet megérdemelnénk” - interjú

    Nem lesz kiárusítás a dobogós és MK-elődöntős Vasasnál, maximum két játékost engednek el nyáron az angyalföldiek. Vancsa Miklós szerint a tavaszi gyengébb rajt ellenére senki sem pánikolt, sőt, ez előre be volt tervezve. Az ügyvezető, ha most lenne fiatal futballista, biztosan a Vasast választaná. Michael Oenninggel hosszú távon terveznek, aki német létére nem hisztizik, hogy kicsi az öltöző vagy nincs meglocsolva a fű. Interjú:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 99331-vancsa-a-vasasrol-a-legszebb-focit-jatsszuk-egy-cimet-megerdemelnenk-interjuhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/99331-vancsa-a-vasasrol-a-legszebb-focit-jatsszuk-egy-cimet-megerdemelnenk-interju

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Vancsamiki2-fill-670x450
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Ápr. 27, 2017 5:35 pm

    Olyan matiné jellegű mérkőzés volt. Elfolydogált, megnyugtató két gólos előnnyel. Különösebb láz nem volt, mondjuk én örülök neki, hogy kellemesen eltelt.
    Vajon mit kellene csinálni, hogy a grupiban annyian legyünk mint a budafokiak?
    Diósgyőr más kávéház lesz, de szerintem a csapat egyben van.
    Póser játékának nagyon örülök, kár hogy csak ritkán látjuk. Sokkal többet érdemelne. Itt is a sors egy kicsit igazságtalan. Nehéz ügy. A válogatott kapust építed vagy új arcot hozol?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 9:57 am

    Magyar Kupa elődöntő első mérkőzés

    Két gól ,két lépés - nagy különbség



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 69807#3https://digitalstand.hu/olvaso/69807#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 9:21 am

    Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Igaz könnyen lehetett volna jóval szorosabb ,bár kis szerencsével talán rúghattunk is volna még. De mivel én valamiért döntetlent éreztem előtte így nagyon örülök ,hogy nem lett igazam. Bár ne felejtsük el ,hogy a kupavisszavágós rendszerben az edzők szerint az egyik legrosszabb eredmény a 2-0 mert kellően megnyugtatja a csapatot és elaltatja a játékosok éberségét. Emiatt aggódom én is és nemcsak a visszavágó miatt. Annyira takaréklángon játszott a csapat ,hogy nagyon fel kellene pörögni a bennmaradásért élethalál harcot vívó Dvtk ellen , akik valószínűleg telt ház előtt fogadnak bennünket. Ha nem akarunk kikapni a hétvégén akkor 200%-al több kell. Azért volt pár igen szép jelenet is tőlünk és Korcsmár is tegnap nyújtotta a legjobb teljesítményét a középpályán. Az összefoglaló sem mutatja ,de én úgy láttam még a meccs elején az egyik kövesdi belső védő egy beadást kézzel húzott le és egy nyilvánvaló tizenegyest nem kaptunk meg érte. Nem tudom a tévé mutatta e ? Remélem Hangya és Ristevski is bevethető lesz, mert rendesen odapakoltak nekik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 8:27 am

    Szivics: Szerettem volna, ha megnyílik alattam a föld - videó

    Szivics Tomiszláv a Vasas elleni 2-0-ás hazai sikert hozott Magyar Kupa-elődöntő utolsó perceiben olyat csinált, amit korábban soha: a földre vetődött a kispad előtt, és hason fekve ütötte a talajt.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 99309-szivics-szerettem-volna-ha-megnyilik-alattam-a-fold-videohttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/206-magyar-kupa-liga-kupa/99309-szivics-szerettem-volna-ha-megnyilik-alattam-a-fold-video


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Szivics2


    Juhos most már tudjuk miért tartotta az operatőr a kamerát a földön .Very Happy Ő már előre sejtett valamit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 27, 2017 8:20 am



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 27, 2017 8:38 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 26, 2017 2:03 pm

    colocolo írta: Még korainak tartanám a távozását,főleg nem német vagy olasz csapatokba oda nem elég a technikai háttér,kell egy jó irányú agreszivitás is.A magyar játékosoknak inkább,holland,svájci,belga bajnokságot tartanám jónak közbenső állomásnak.Nagyobb esély van tartós játék lehetőségre,ami ebben a korban nagyon fontos.Kérdés lesz e türelme kivárni azt a kérőt,aki neki és a tulajnak is vonzó alternatíva.

    Tegnap mikor írtad azon gondolkoztam ,hogy ilyen szintű bajnokságokban mint a német megaz olasz Détári óta nem volt magyar játękos aki meghatározó ember lett volna a csapatában. Első lépcsőnek valóban ez a belga ,holland, svájci vonal lenne jó neki. Ráadásul gazdagabb érdeklödő is lehet ezekből az orszægokból mint például a lengyelektől.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Ápr. 26, 2017 1:44 pm

    Vasas1969 írta:

    Remélem Bereczet nem adjuk el. Meg kell is neki szerintem még egy szezon itthon mindenképpen (többet sem bánnék). Ha majd lesz mögötte 10-15 válogatott meccs és a bajnokikon is tartósan hozza a kiemelkedő teljesítményt az ára is jelentősen felmehet. Ezekből a csapatokból én a Hertának örülnék Dárdai miatt. Igaz ,hogy nem gazdag csapat ,de Pali odafigyelne rá ,hogy a Bundesligában is megállja majd a helyét és ne járjon úgy mint Kalmár és Kleinheisler . Addig meg Oenning és Storck felkészítheti a német élvonalra . Gondolom  a berliniekkel abban is meglehetne egyezni ,hogy az esetleges továbbadása után a Vasas is részesüljön az árából. Szerinted lehet benne annyi ,hogy még a Hertánál is rangosabb csapatban játsszon valamikor ?
    Még korainak tartanám a távozását,főleg nem német vagy olasz csapatokba oda nem elég a technikai háttér,kell egy jó irányú agreszivitás is.A magyar játékosoknak inkább,holland,svájci,belga bajnokságot tartanám jónak közbenső állomásnak.Nagyobb esély van tartós játék lehetőségre,ami ebben a korban nagyon fontos.Kérdés lesz e türelme kivárni azt a kérőt,aki neki és a tulajnak is vonzó alternatíva.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 26, 2017 12:04 pm

    Kleisz: A kupa fontosabb, de a bajnoki címért is újra bejelentkeztünk

    A Vasas felnőtt öltözőjében ő a legifjabb játékos, így feladatai közé tartozik az edzőfelszerelés cipelése is.



    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/421384_kleisz_mark
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 26, 2017 6:40 am

    Magyar Kupa elődöntő első mérkőzések:

    Nem baj , ha két vas izzik a tűzben



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 69805#2https://digitalstand.hu/olvaso/69805#2



    Örülök ,ha a kapusunkon kívül valóban mindenki bevethető lenne. Nagy Gábornak meg mielőbbi gyógyulást kívánok!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 25, 2017 9:28 pm

    colocolo írta:
        Azt mondja Szivics 2-3 változás lesz a kezdőben a bajnokikhoz képest.Most olvastam olasz lapértesülések szerint Bereczet három olasz csapat figyeli,Genoa,Atalanta,Sassuolo,két német Hertha,Hoffenheim.Játékát Khedirához hasonlítják.

    Remélem Bereczet nem adjuk el. Meg kell is neki szerintem még egy szezon itthon mindenképpen (többet sem bánnék). Ha majd lesz mögötte 10-15 válogatott meccs és a bajnokikon is tartósan hozza a kiemelkedő teljesítményt az ára is jelentősen felmehet. Ezekből a csapatokból én a Hertának örülnék Dárdai miatt. Igaz ,hogy nem gazdag csapat ,de Pali odafigyelne rá ,hogy a Bundesligában is megállja majd a helyét és ne járjon úgy mint Kalmár és Kleinheisler . Addig meg Oenning és Storck felkészítheti a német élvonalra . Gondolom a berliniekkel abban is meglehetne egyezni ,hogy az esetleges továbbadása után a Vasas is részesüljön az árából. Szerinted lehet benne annyi ,hogy még a Hertánál is rangosabb csapatban játsszon valamikor ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Ápr. 25, 2017 7:24 pm

    Vasas1969 írta:

    Szerintem Szivics a nyilatkozatában altat bennünket. Úgy gondolom oda fogják tenni magukat. Annyi sérültünk nekünk is van (Pavlov. Ádám ,Polekszics) mint nekik. Persze én is reménykedem ,hogy mivel ők is a veszélyzónában vannak fontosabb lesz nekik a bajnokság ,de biztos nem fognak feltartott kézzel pályára lépni. Mondjuk 2 gyors góllal fontosabbá tehetnénk nekik a bajnokságot már a meccs elején. Very Happy
    Én már csalódott lennék ,ha legalább a dobogó nem jönne össze. Akkor már a nemzetközi indulás biztosított lenne. Azt mondom tegyünk meg mindent a hetedikért és ,ha csak a 3. hely jön össze az sem tragédia ,főleg ha a MK-ban még tudunk vigasztalódni.
    Korcsmár pótlása lesz a legfontosabb ,bárcsak ne menne el. Előre kellene egy technikás gyors támadó aki fejjel is veszélyes. Osváth természetesen jönne vissza. Igaz ,hogy Kleisz egyre jobb ,de Berecz mellé még kellene VALAKI és Ristevskinek sincs megfelelő helyettese. Esetleg a Korcsmár helyett érkező középső védő lehetne ballábas olyan aki baloldalon is tud játszani.
    Azt mondja Szivics 2-3 változás lesz a kezdőben a bajnokikhoz képest.Most olvastam olasz lapértesülések szerint Bereczet három olasz csapat figyeli,Genoa,Atalanta,Sassuolo,két német Hertha,Hoffenheim.Játékát Khedirához hasonlítják.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 25, 2017 6:05 pm

    Juhos2 írta:

    Nagy bukás lenne Szivicsnek, ha kiesnének pedig szerintem simán benne van. Nagyon hullajtanak, a többiek meg jönnek.
    Egyelőre a felfokozott hangulatban /Videoton, Fradi, Kispest verés/ izgalmasnak tűnnek a hátralévő fordulók, de  a nemzetközi próbálkozással én alapból elégedett lennék. Pár erősítést hozni a nyáron és építkezni tovább. Én valahol mint minimum ezzel is kiegyeznék.

    Szerintem Szivics a nyilatkozatában altat bennünket. Úgy gondolom oda fogják tenni magukat. Annyi sérültünk nekünk is van (Pavlov. Ádám ,Polekszics) mint nekik. Persze én is reménykedem ,hogy mivel ők is a veszélyzónában vannak fontosabb lesz nekik a bajnokság ,de biztos nem fognak feltartott kézzel pályára lépni. Mondjuk 2 gyors góllal fontosabbá tehetnénk nekik a bajnokságot már a meccs elején. Very Happy
    Én már csalódott lennék ,ha legalább a dobogó nem jönne össze. Akkor már a nemzetközi indulás biztosított lenne. Azt mondom tegyünk meg mindent a hetedikért és ,ha csak a 3. hely jön össze az sem tragédia ,főleg ha a MK-ban még tudunk vigasztalódni.
    Korcsmár pótlása lesz a legfontosabb ,bárcsak ne menne el. Előre kellene egy technikás gyors támadó aki fejjel is veszélyes. Osváth természetesen jönne vissza. Igaz ,hogy Kleisz egyre jobb ,de Berecz mellé még kellene VALAKI és Ristevskinek sincs megfelelő helyettese. Esetleg a Korcsmár helyett érkező középső védő lehetne ballábas olyan aki baloldalon is tud játszani.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Ápr. 25, 2017 6:16 am

    Vasas1969 írta:

    Sajnálom ,ha így volt. Akkor csak a sport igyekezett érvelni , hogy egyből megépülhessen a 6200 fős stadi és ne csúfoskodjunk már az 5 ezressel. Szerintem sem lehetetlen megcsinálni a hetediket ,de igazad van még az eddigieknél is több kell. Ha a diókat sikerülne verni Kövesden akkor az egyik legjobb formában lévő gárdát vernénk meg ,aki ráadásul a kiesés ellen menekülne. Utána ott a mumus Paks . A nemzetközi kupáért harcoló Hali. A Gyirmótot és a Kövesdet mindenképpen verni kell ,csak addig ne szálljanak el a reményeink.
    Én elhiszem a hölgynek ,hogy kedveli Baráthot , hisz a 17 párharcából az összeset megnyerte !

    Majd hívlak még ,ha van valami.

    Nagy bukás lenne Szivicsnek, ha kiesnének pedig szerintem simán benne van. Nagyon hullajtanak, a többiek meg jönnek.
    Egyelőre a felfokozott hangulatban /Videoton, Fradi, Kispest verés/ izgalmasnak tűnnek a hátralévő fordulók, de a nemzetközi próbálkozással én alapból elégedett lennék. Pár erősítést hozni a nyáron és építkezni tovább. Én valahol mint minimum ezzel is kiegyeznék.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 25, 2017 6:15 am

    Magyar Kupa elődöntő : Vasas - Mezőkövesd

    Itt nincs megállás



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 69803#2https://digitalstand.hu/olvaso/69803#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:54 pm

    Juhos2 írta:Erre a nézőszámra ne végy mérget. Valahol nagyon elcsúszott.
    Remélem a bajnokság végéig úgy harapunk mint még soha. Ott van kéznyújtásnyira az egész.
    Ebben a csapatban benne van a lehetőség, csak okulni kell az előző körök hibáiból.
    Két honvédos társasággal futottunk össze, nagyon jó fejek voltak. Közel se volt bennük az az agresszió amit Osváth anyuka művelt.
    Eppel játéka tetszett, de mivel az előttem ülő hölgy azt mondta, hogy neki Baráth a nagy kedvence /amin kicsit csodálkoztam, Osváth róla lőtt gólja kitörölhetetlen/ rá is figyeltem. Megbízható, hajtós játékosnak tűnt most. Gerinek, mint azon az 1-0-ás meccsen nagyon ment.
    Maradjon így.

    Sajnálom ,ha így volt. Akkor csak a sport igyekezett érvelni , hogy egyből megépülhessen a 6200 fős stadi és ne csúfoskodjunk már az 5 ezressel. Szerintem sem lehetetlen megcsinálni a hetediket ,de igazad van még az eddigieknél is több kell. Ha a diókat sikerülne verni Kövesden akkor az egyik legjobb formában lévő gárdát vernénk meg ,aki ráadásul a kiesés ellen menekülne. Utána ott a mumus Paks . A nemzetközi kupáért harcoló Hali. A Gyirmótot és a Kövesdet mindenképpen verni kell ,csak addig ne szálljanak el a reményeink.
    Én elhiszem a hölgynek ,hogy kedveli Baráthot , hisz a 17 párharcából az összeset megnyerte !

    Majd hívlak még ,ha van valami.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:32 pm

    A honlapról:
    Burmeister: Vártam már az első gólomat

    Nagyon fontos gólt szerzett a Honvéd elleni 1-0-ra megnyert mérkőzésen német hátvédünk, Felix Burmeister. Játékosunkat kérdeztük a mérkőzésről, a bajnoki hajráról, illetve a gólszerzésről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Pic2_2490



    Győztes gólt szereztél a listavezető ellen. Németországban többször is betaláltál. Milyen érzések kavarognak benned most, első magyarországi gólodnál?


    - Ideje volt már, hogy betaláljak, vártam az első gólomat. Az utolsó németországi gólom egy fejes volt, most lábbal sikerült. Ehhez Mahir szuper keresztlabdája is kellett. Főleg azért is esett jól a gólszerzés, mert összejött nekem az a kellemetlen tapasztalat is a közelmúltban, hogy öngólokat lőttem, ami Németországban sosem fordult velem elő. Így kicsit törlesztettem ezzel mindenki felé.

    Látni lehetett, hogy a csapat koncentráltan próbálta a meccsre kialakított taktikát végrehajtani, és higgadtan járatni a labdát. Mi volt a kulcs ahhoz, hogy sikerrel záruljon ez a meccs?


    - Az első félidőben egyértelműen mi játszottunk jobban és akkor ellenfelünk fölé nőttünk. Természetesen nekik is voltak helyzeteik, mivel Eppel és Lanzafame személyében két veszélyes csatárral rendelkeznek. A gól után pedig a szokásos játékmenet volt a sikerhez vezető kulcs. Ha ugyanis a csapat vezet, akkor az ellenfélnek támadnia kell, nyomást kell gyakorolnia. Ekkor kontra támadásokkal és a stabil védekezéssel operáltunk. Itt mindenképpen meg kell említenem Nagy Gerit. Óriási dicséret illeti a fantasztikus védéseiért, mindezt úgy, hogy betegen játszott. Boldog vagyok, hogy sikerült nyernünk.

    Ismét sűrű program következik számunkra. Kupaelődöntő és bajnokik olyan csapatok ellen, akikkel szemben vegyesek (mind pozitív, mind negatív értelemben) a tapasztalataink. Hogyan próbáltok erre felkészülni?


    - Profi labdarúgók vagyunk, tehát el kell bírnunk azt a terhelést, hogy egy héten több mérkőzést is le kell játszanunk. A pályán, illetve az edzéseken túl is profi módon kell dolgoznunk, élnünk, egyrészt, hogy ne sérüljön meg senki, másrészt, hogy megfelelő erőnlétben legyünk. A vélt kisebb csapatok ellen pedig ügyelnünk kell arra, hogy alacsony hibaszázalékkal dolgozzunk. Gólt pedig szinte mindig tudtunk lőni ellenük. Szóval, ha stabil marad a védekezésünk és koncentráltan játszunk (magamat is beleértve), akkor a következő mérkőzéseket is győzelmekkel zárhatjuk.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Nb_i_megvan_az_utolso_ket_fordulo_pontos_menetrendje-2491http://www.vasasfc.hu/hirek/nb_i_megvan_az_utolso_ket_fordulo_pontos_menetrendje-2491

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Szurkoloi_informaciok_a_vasas-mezokovesd_kupamerkozesre-2489http://www.vasasfc.hu/hirek/szurkoloi_informaciok_a_vasas-mezokovesd_kupamerkozesre-2489
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:17 pm

    InStat
    Holman bődületes teljesítménnyel a 28. forduló legjobbja

    Az elmúlt két idény második legmagasabb értékszámát érte el a Haladás ellen duplázó csatár.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 421204_holman_david_boduletes_teljesitmennyel_ahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/421204_holman_david_boduletes_teljesitmennyel_a


    A 28. forduló álomcsapata
    Nagy G. (Vasas, 269) - Baki (MTK, 291), Hüsing (Ferencváros, 279), Sternberg (Ferencváros, 259) - Szegi (Gyirmót, 264), Gera Z. (Ferencváros, 362), Iszlai (Haladás, 272), Filip (Debrecen, 322), Könyves (Debrecen, 327) - Handzic (Debrecen, 270), Holman (Debrecen, 443)



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 24, 2017 10:04 pm

    A Honvéd-verő Vasas uralja a forduló válogatottját - itt a csapat

    Az éllovas Honvéd ellen 1-0-s győzelmet arató Vasasból négyen is bekerültek a forduló válogatottjába, sőt, a vezetőedzőt is az angyalföldiek adják. A forduló válogatottja:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 99260-a-honved-vero-vasas-uralja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapathttp://www.csakfoci.hu/nb-i/99260-a-honved-vero-vasas-uralja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapat

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Fordulovalogatottjauj28-fill-670x450


    Nagy Gergely (Vasas)
    Lázasan, torokgyulladással lett a Honvéd elleni meccs hőse. Több nagy bravúrt bemutatott, megfogta Lanzafame 11-esét, a hajrában pedig Koszta közeli ziccerét.

    Felix Burmeister (Vasas)
    Kemény és határozott volt, a párharcai 76 százalékát megnyerte, szerzett 18 labdát és nem mellesleg győztes gólt rúgott.

    Berecz Zsombor (Vasas)
    Végig nagy kedvvel és kreativitással futballozott, kapura veszélyesen játszott.

    Mahir Saglik (Vasas)
    A győztes gól előtt ő ívelt Burmeister elé. Egészen elképesztő mutató, hogy 100 százalékos pontossággal passzolt a 90 perc során.

    A hét edzője:
    Michael Oenning (Vasas)
    Az első félidőben bátor támadójátékot produkált csapata az éllovas ellen. A második játékrészben a vezetést tudatában kontrákra rendezkedtek be, hátul pedig nem lehetett megbontani a védelmüket.


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 16 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 10:10 pm