Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 12, 2017 2:17 pm

    Juhos2 írta:

    Én pozitívan gondolok Tamásira. Vártam, hogy mikor kerül vissza a szélesebb látókörbe. Örülök, hogy az MTK-nál sikerül megmutatnia magát. Remélem náluk lesz belőle egy Garami Józsi bácsi. Szép karrier lenne.
    Csak belenéztem az újpesti meccsbe, de meglepett, hogy az utésokat lenyomták. Mondjuk győzelemre állni Újpesten ad erőt hozzá. A végén egy kicsit leültek, onnantól inkább a gyalázkodó rigmusaikat hallottam.
    Nem voltam/voltunk. Tv-n néztük. Sok volt a mai kötelező program nem értünk volna ki.
    Berecz nagyon egyedül maradt, ha kiveszik nagy a baj. Ezért örültem sokakkal ellentétben Kleisznek, de nem jött be sajnos.

    Lehet egy kicsit lekicsinylőnek tűnt a véleményem Tamásiról ,pedig nem is ismerem ,hisz alig láttam játszani a Vasast az irányítása alatt. Inkább arra gondoltam ,hogy nagyon hosszú kihagyás után lett újra felnőtt csapat edzője és inkább vezetői pozíciókat töltött már be mint szakmait.Közben rájöttem Oenning is bő 5 év kihagyás után tért vissza a profi futballhoz. Szóval azt hittem a kispadon picivel de jobbak vagyunk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Márc. 12, 2017 9:52 am



    Mtk : Vasas 1: 0

    Vasas:Nagy G.0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Szivacski 6 Korcsmár 4 Berecz 4 Hangya 5 - Ádám 3 Saglik 3 Remili 4

    csere : Korcsmár - Kleisz 4 szünetben
    Remili - Gaál 61. perc
    Ádám - Király 68.perc

    Sok mindent nem lehet mondani,mivel nem csináltunk semmit már unalmasnak tűnő kapura teljesen veszélytelen passzolgatáson kívül.Pár hete már le írtam itt,miért nem látok lehetőséget az előre lépéshez és ezt most is tartom.Ha a csapat így folytatja,megoldja a stadion kérdést is elég lesz nekünk egy 5 ezres is és az sem lesz tele.Persze megint fáj a vereség,de az még jobban ahogy ezt sikerült elérnünk.




    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 11, 2017 10:04 pm

    Vasas1969 írta:

    Már az elején az jutott eszembe ,hogy be kéne hozni Debőt bármennyire hülyén néznénk is ki a sok védővel . Mindenesetre sokkal kevesebb helyzetünk nem lett volna elől. Sad  Nagyon hiányzik egy kreatív gyors játékos még a csapatból aki tehermentesítené Bereczet.
    Nem gondoltam ,hogy Tamási is le meccseli a mestert. Valahogy fel kéne tüzelni a társaságot. Azt hiszem ilyen folyamatos biztatás mint amit a Honvéd drukkerek csinálnak segíthetne a csapatnak.

    Hogy tetszett az MTK pálya ? Úgy kellett ez az újpesti egyenlítés nekünk ,mint egy falat kenyér az éhezőnek !

    Én pozitívan gondolok Tamásira. Vártam, hogy mikor kerül vissza a szélesebb látókörbe. Örülök, hogy az MTK-nál sikerül megmutatnia magát. Remélem náluk lesz belőle egy Garami Józsi bácsi. Szép karrier lenne.
    Csak belenéztem az újpesti meccsbe, de meglepett, hogy az utésokat lenyomták. Mondjuk győzelemre állni Újpesten ad erőt hozzá. A végén egy kicsit leültek, onnantól inkább a gyalázkodó rigmusaikat hallottam.
    Nem voltam/voltunk. Tv-n néztük. Sok volt a mai kötelező program nem értünk volna ki.
    Berecz nagyon egyedül maradt, ha kiveszik nagy a baj. Ezért örültem sokakkal ellentétben Kleisznek, de nem jött be sajnos.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 6:44 pm

    Juhos2 írta:Kleisz beállításától azt hittem több lesz a lehetőség. mutat valamit a tehetségéből. technikájából. Burmeister továbbra se értem mit keres a kezdőben. Akkor inkább legyünk magyarabb csapat. Tényleg vannak olyan játékosok akik talán a Bundesliga 3-ba beférnének. Egyszerű lett a Vasas ellen játszani, meg kell oldani Bereczet. A 70. pectől nem is volt nálunk a labda, így nehéz gólt lőni.

    Már az elején az jutott eszembe ,hogy be kéne hozni Debőt bármennyire hülyén néznénk is ki a sok védővel . Mindenesetre sokkal kevesebb helyzetünk nem lett volna elől. Sad  Nagyon hiányzik egy kreatív gyors játékos még a csapatból aki tehermentesítené Bereczet.
    Nem gondoltam ,hogy Tamási is le meccseli a mestert. Valahogy fel kéne tüzelni a társaságot. Azt hiszem ilyen folyamatos biztatás mint amit a Honvéd drukkerek csinálnak segíthetne a csapatnak.

    Hogy tetszett az MTK pálya ? Úgy kellett ez az újpesti egyenlítés nekünk ,mint egy falat kenyér az éhezőnek !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 6:04 pm

    Vasas1969 írta:MTK - VASAS Kezdőcsapatok:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 1141312http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/23/1141312.html


    Mindenki a tv elé aki nincs a helyszínen !

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Elo_mtk_-_vasas-220http://www.vasasfc.hu/kozvetites/elo_mtk_-_vasas-220


    Hát hozzákényelmesedtünk az edzőmeccsek alsóbb ligás ellenfeleihez és nem tudtunk felpörögni még most se. Egy kapura lövéssel még ezt az MTK-t se lehet megverni sőt a döntetlenre is kevés volt a mai játék. Pedig ma megkaptuk a jó pályát. Marad a szokásos ,hogy gyorsan felejtsük el ,de ha ez még 1-2 alkalommal  elhangzik még negyedikek se leszünk sajnos. Ez a teljesítmény csak szerencsével lesz elég bárki ellen az 1 pontra is. Az pedig elfogyott nálunk ,mert ma a legjobb MTK tudott felállni ellenünk. Sanyiék visszatértek . Kanta a jövő héten már nem játszhat ,ma megkapta az 5.-et. Közben a riválisok meg tartalékos ellenfeleket kapnak. Az Újpest a fradi ellen,most meg a Diók a Vidi ellen az eligazoló Elek nélkül. A Halit bármi áron verni kell és talán akkor kapunk akkora lendületet ,hogy nem csúszunk le a dobogóról!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 11, 2017 6:00 pm

    Kleisz beállításától azt hittem több lesz a lehetőség. mutat valamit a tehetségéből. technikájából. Burmeister továbbra se értem mit keres a kezdőben. Akkor inkább legyünk magyarabb csapat. Tényleg vannak olyan játékosok akik talán a Bundesliga 3-ba beférnének. Egyszerű lett a Vasas ellen játszani, meg kell oldani Bereczet. A 70. pectől nem is volt nálunk a labda, így nehéz gólt lőni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 2:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 1:50 pm

    A honlapról:
    Szivacski: Hazai hangulatot várok szurkolóinktól

    A Mezőkövesd elleni mérkőzésünk egyik legjobbja volt fiatal jobboldali futónk, Szivacski Donát. Játékosunkat kérdeztük az MTK elleni mérkőzésünkkel kapcsolatos várakozásairól.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Pic2_2412



    Ismét fontos mérkőzésünk következik az MTK ellen. Mit vársz a találkozótól?

    - A három pontot mindenképpen be szeretnénk gyűjteni, amivel természetesen az élmezőnyben maradhatunk. Az MTK ellen összeszedetten kell pályára lépnünk és ki kell használnunk a gyorsaságunkat, mivel az MTK is a játékosabb futballt képviseli. A pontrúgásainkat pedig jól kell hasznosítanunk.

    Mire számítasz az MTK-tól?

    - Az egyszerű, rövid passzos, kis területű játékra helyezik a hangsúlyt. Jól ismerjük ezt a stílust, így bizakodó vagyok a tekintetben, hogy meg tudjuk akadályozni a folyamatos játékukat. Egyik fegyverünk lehet a hatékony szélsőjáték, amikor is előretörések utáni beadásokból próbálunk eredményesek lenni. Ám az ellenfél passzainak megakadályozása is fontos elem kell, hogy legyen a remélt sikerünkben. Optimistán tekintek a mérkőzésre.

    Budapesti rangadó lévén milyen hangulatra számítasz?

    - Bízom abban, ahogy eddig is, úgy most is sok száz szurkolónk kísér el minket a Hidegkuti stadionba és hazai hangulatot teremtenek nekünk. Ez a korábbiakban is segítségünkre volt, és hiszem, hogy most sem lesz másképpen.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 11:40 am

    A honlapról:
    Oenning: Célunk a 3 pont az MTK ellen is

    Harmadszor találkozunk ebben az idényben az MTK csapatával, ezúttal már az új Hidegkuti Nándor Stadionban. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.



    A kiesés ellen küzdő MTK következik csapatunk számára. Ebben a bajnokságban kétszer már sikerült legyőzni őket. Mire számít most ellenük?

    - Csalóka a tabellán elfoglalt helyük. Ők is a futball játékosabb filozófiáját képviselik, mint mi, tehát mindenképp érdekes mérkőzésre számítok. Ez egyrészt jó a kilátogató nézőknek, szurkolóknak, mert jó meccsre lehet kilátás, illetve számunkra is, mert az így fellépő csapatok jobban fekszenek nekünk. Remélem sok Vasas szurkoló fog most is elkísérni minket.

    Évszázados múltú párharcról van szó. Mennyire jelent ez plusz motivációt?


    - A motivációs szinttel szerencsére nincs gondunk, de az, hogy új stadionban, tehát jó gyepen léphetünk pályára, mindenképpen előnyös lesz a számunkra is. Az is segít nekünk, hogy az ismert sérültjeinken (Pavlov, Polekszics és Vida) kívül, minden játékosomra számíthatok. Az edzések is jó hangulatban teltek.

    A jövő hét csütörtökén még egy bepótolandó mérkőzésünk következik, utána hosszabb szünet.

    - Igen nekünk ott lesz még a bepótolandó mérkőzésünk a Haladással, illetve 29-én az Újpest elleni odavágó a Magyar Kupában. Ezenkívül ismét több játékosunk megy a különböző válogatottakhoz, így a szünetünk nem lesz hosszú, de ez nem feltétlenül baj. Az aktuális feladat viszont az, hogy begyűjtsük a három pontot az MTK ellen



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Johet-a-vasashttp://mtkbudapest.hu/hirek/johet-a-vasas
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 11:01 am

    Juhos2 írta:

    Végig szenvedtem. Bár többször úgy gondoltam, hogy  tíz percet nem ér meg az életemből.
    A Marsra nem lehet egy kapszulában elküldeni Bordás Pétert? Szerintem kapszulákra ott nagyobb igény lenne. A focit meg, hagyja meg nekünk. Ha, mint tervező még egy meccsre se volt képes kilátogatni. Ez elég durva.
    Szebb jövőt??

    Elmegy megnézni a VIP-et amikor nincs meccs. Az ész megáll. És még le is nyilatkozza. /Ma lehet, hogy egy kicsit ingerült vagyok?/

    Abban biztos vagyok ,hogy egy kapszulácska nem méltó Rudi bácsi nevéhez . Jó lenne megérni ,hogy már a mai vezetés alatt olyan sikeres legyen a focink és annyian legyünk ,hogy egyszer 10 ezres stadionunk legyen ,ami már méltó a legendánkhoz!
    Még azon is elgondolkodtam, hogy ezek az egyedi építészeti megoldások amik a kapszulához kellenek lehet ugyanolyan drágák mintha építettek volna egy sima 7-8 ezres ministadit nekik.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Márc. 11, 2017 10:42 am

    Vasas1969 írta:BORDÁS PÉTER A DIGI SPORT REGGELI MŰSORÁNAK VENDÉGE VOLT (VIDEÓ)

    Az Új Hidegkuti Nándor stadion egyedi építészeti kialakításának köszönhetően új távlatokat nyithat a futballstadionok világában. Az épület méreteit tekintve a mini futballhelyszínek közé sorolható, mégis teljesíti a modern stadionokkal szemben támasztott követelményeket. A tervező beszélt a futball-kapszula tendenciáról.





    Szóval nekünk is futballkapszula épül és nem stadion. "Ebben a kategóriában , léptékben aréna hatás nem nagyon szokott kialakulni" mondta az építész. Az elnökünk még az 5322 férőhelyes MTK-énál is kisebbet akar. Az vajon belefér még a kapszula kategóriába?

    Végig szenvedtem. Bár többször úgy gondoltam, hogy  tíz percet nem ér meg az életemből.
    A Marsra nem lehet egy kapszulában elküldeni Bordás Pétert? Szerintem kapszulákra ott nagyobb igény lenne. A focit meg, hagyja meg nekünk. Ha, mint tervező még egy meccsre se volt képes kilátogatni. Ez elég durva.
    Szebb jövőt??

    Elmegy megnézni a VIP-et amikor nincs meccs. Az ész megáll. És még le is nyilatkozza. /Ma lehet, hogy egy kicsit ingerült vagyok?/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 10:33 am

    DIGI Sport, Reggeli Start - Tóth Róbert, Babócsy András


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 11, 2017 10:12 am

    BORDÁS PÉTER A DIGI SPORT REGGELI MŰSORÁNAK VENDÉGE VOLT (VIDEÓ)

    Az Új Hidegkuti Nándor stadion egyedi építészeti kialakításának köszönhetően új távlatokat nyithat a futballstadionok világában. Az épület méreteit tekintve a mini futballhelyszínek közé sorolható, mégis teljesíti a modern stadionokkal szemben támasztott követelményeket. A tervező beszélt a futball-kapszula tendenciáról.





    Szóval nekünk is futballkapszula épül és nem stadion. "Ebben a kategóriában , léptékben aréna hatás nem nagyon szokott kialakulni" mondta az építész. Az elnökünk még az 5322 férőhelyes MTK-énál is kisebbet akar. Az vajon belefér még a kapszula kategóriába?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 10, 2017 6:28 pm

    Több NB I-es csapatot és fiatalt, kevesebb külföldit - ezt válaszolták a drukkerek az MLSZ-nek

    Az MLSZ kérdőívének válaszadói szerint a szurkolásnak nem, a játék minőségének azonban annál inkább változnia kell.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 98182-tobb-nb-i-es-csapatot-es-fiatalt-kevesebb-kulfoldit-ezt-valaszoltak-a-drukkerek-az-mlsz-nekhttp://www.csakfoci.hu/magyar-foci/98182-tobb-nb-i-es-csapatot-es-fiatalt-kevesebb-kulfoldit-ezt-valaszoltak-a-drukkerek-az-mlsz-nek
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 10, 2017 8:41 am

    Gera vs. Hangya: régi ismerősök egymás ellen – ugyanazon a céllal

    Az MTK és a Vasas fiatal titánja is elszánt korábbi klubja ellen: csak a győzelemben hisznek.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 413044_gera_vshttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/413044_gera_vs._hangya
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 09, 2017 9:44 pm

    Egy kis múltidéző:

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 09, 2017 6:43 pm

    Ilyen stadionban szurkolhatnak majd a diósgyőriek – videó

    A látványtervek alapján hamarosan gyönyörű stadionban buzdíthatják a drukkerek a DVTK-t.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Ilyen-stadionban-szurkolhatnak-majd-a-diosgyoriek--videohttp://nb1.hu/otp-bank-liga/ilyen-stadionban-szurkolhatnak-majd-a-diosgyoriek--video


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 09, 2017 6:18 pm

    Juhos2 írta:

    Valószínűleg a kapu elbontása nem szerepelt a szerződésben.
    Vagy mementó, nehogy mást építsenek a pálya helyére. Very Happy

    Kapura lőni még lehet ott. Gondolom most elég sanyarú körülmények között tudunk gyakorolni és még ez a kapu is hasznos lehet emiatt.
    A mai sportban található kupon 50% kedvezményre jogosítja fel a felmutatóját a májusi Paks és Kövesd elleni hazai meccsekre. Aki ma nem tudta megvenni az sincs még elkésve ,mert a szombati sportban újra benne lesznek a féláras jegyekre jogosító kuponok.

    A Magyar Kupa negyeddöntő párosítása

    2017. március 28., kedd
    17:00 Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.) - Szolnoki MÁV (NB II.)

    2017. március 29., szerda
    16:00 Budafoki MTE (NB III.) - Swietelsky-Soproni VSE (NB II.)
    19:00 Ferencvárosi TC (NB I.) - Diósgyőri VTK (NB I.)
    20:00 Újpest FC (NB I.) - Vasas FC (NB I.) tv: M4 Sport

    2017. április 5., szerda
    17:00 Szolnoki MÁV (NB II.) - Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.)
    18:00 Swietelsky-Soproni VSE (NB II.) - Budafoki MTE (NB III.)
    18:00 Diósgyőri VTK (NB I.) - Ferencvárosi TC (NB I.)
    20:30 Vasas FC (NB I.) - Újpest FC (NB I.)

    Az első fordulóban az Újpest - Vasas mérkőzést közvetíti az M4 Sport, arról pedig az első találkozók után döntenek, hogy a visszavágók közül melyik kerül képernyőre.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 08, 2017 10:00 pm

    Vasas1969 írta:Hivatalosan is befejeződött a bontás

    A stadionprojekt tervezett ütemezésének megfelelően véget értek az Illovszky-stadion szerződésben rögzített bontási munkálatai.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Hivatalosan-is-befejezodott-a-bontashttp://www.vasassc.hu/hirek/7379/hivatalosan-is-befejezodott-a-bontas


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Bontas1

    Valószínűleg a kapu elbontása nem szerepelt a szerződésben.
    Vagy mementó, nehogy mást építsenek a pálya helyére. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 08, 2017 7:26 pm

    Hivatalosan is befejeződött a bontás

    A stadionprojekt tervezett ütemezésének megfelelően véget értek az Illovszky-stadion szerződésben rögzített bontási munkálatai.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Hivatalosan-is-befejezodott-a-bontashttp://www.vasassc.hu/hirek/7379/hivatalosan-is-befejezodott-a-bontas


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Bontas1
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 08, 2017 5:45 pm

    Juhos2 írta:

    Ha kijutnánk a nemzetközi színtérre talán segítene, bár nekem Hemingway nyilatkozata megfontolandó volt.
    - Ha kijutnak sem igazolják szét magukat, hogy utána egész évben ezt nyögjék -
    Ez a Gyirmót. Lőttek tíz /!/ gólt eddig a bajnokságban és szereztek tőlünk 4 pontot.

    Bárcsak ott tartanánk már ,hogy meglássuk Vancsa, hogyan erősít a nemzetközi porondra. Sajnos lehet ,hogy pont az ilyen Gyirmót meccsek miatt nem sikerül majd. Nálunk sem várnék sok érkezőt max 3-4-et. Bár emlékszünk arra a történetre amikor Jámbor úr megkérdezte a hazai edzői kar krémjét ,ha betol 1 milliárdot a csapatba garantálják e a BL csoportkört? Mondjuk azok más idők voltak , akkor talán picivel több esély lett volna és még itthon sem volt ennyire eleve elrendelt ,hogy kik végezzenek az élen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 08, 2017 4:54 pm

    colocolo írta:Tegnap az NB1hu.oldalon olvastam S.Z.volt házi szerzőnk,.az akadémiával és a licencel foglalkozik.Vajon mit akar Gy T. cserébe,az utánpótlás csapatokért ?

    Köszi Colo!

    Hogyan lesz rendben a Vasas élvonalbeli licence?

    Április végéig mindenképpen megoldásnak kell születnie.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Hogyan-lesz-rendben-a-vasas-elvonalbeli-licencehttp://nb1.hu/otp-bank-liga/hogyan-lesz-rendben-a-vasas-elvonalbeli-licence


    Nem tudom ,de nem várok tőle semmi jót. Persze nem ismerem az ő szempontjait ,de ha Farkas Balázs élne biztosan sokkal másabb lenne minden. Amúgy nem kedveltem meg Simont a kocsmás viselkedése miatt ,de szerintem ez a cikke remek és érdemes elolvasni.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Kerulet-puskas-akademia-hypos-feri-a-lilak-a-keno-es-a-verekedesekhttp://nb1.hu/hazai-labdarugas/kerulet-puskas-akademia-hypos-feri-a-lilak-a-keno-es-a-verekedesek

    Még azt is eltudom képzelni ,hogy a Kerület lesz az új Siófok egyszer.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 08, 2017 6:48 pm-kor.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Márc. 08, 2017 9:11 am

    Tegnap az NB1hu.oldalon olvastam S.Z.volt házi szerzőnk,.az akadémiával és a licencel foglalkozik.Vajon mit akar Gy T. cserébe,az utánpótlás csapatokért ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Márc. 08, 2017 5:29 am

    Vasas1969 írta:

    Nem rémlik ,hogy Zsolt nyert volna már valamit az eddigi csapataival. Ha összejönne a 7. vagy a kupagyőzelem ,akkor biztosan úgy fogja érezni ,hogy megérte maradnia hisz felért pályafutása eddigi csúcsára. Ráadásul evvel a piros-kék kötödése is erősödne és talán látnánk még Vasas mezben. Azért addig maradhatna amíg versenyben vagyunk a nemzetközi kupában.

    Ha kijutnánk a nemzetközi színtérre talán segítene, bár nekem Hemingway nyilatkozata megfontolandó volt.
    - Ha kijutnak sem igazolják szét magukat, hogy utána egész évben ezt nyögjék -
    Ez a Gyirmót. Lőttek tíz /!/ gólt eddig a bajnokságban és szereztek tőlünk 4 pontot.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 07, 2017 10:06 pm

    Juhos2 írta:

    Összeszedett, értelmes nyilatkozat volt. Sárdobálás nélkül.


    Nem rémlik ,hogy Zsolt nyert volna már valamit az eddigi csapataival. Ha összejönne a 7. vagy a kupagyőzelem ,akkor biztosan úgy fogja érezni ,hogy megérte maradnia hisz felért pályafutása eddigi csúcsára. Ráadásul evvel a piros-kék kötödése is erősödne és talán látnánk még Vasas mezben. Azért addig maradhatna amíg versenyben vagyunk a nemzetközi kupában.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 07, 2017 9:26 pm

    A honlapról:
    Vaskó: Majd a következő meccsen betalálok

    Vaskó Tamás belső védőnk a levegő ura volt a Mezőkövesd elleni találkozón, és nemcsak vezető gólunk előtti középre fejelésére gondolhatunk, hanem az ellenfél előreívelései is - mint egy falról - sorra pattantak vissza játékosunk fejéről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Pic2_2405



    „Nem volt könnyű mérkőzés. A pálya talaja nagyon kemény és göröngyös volt. Ezért nem tudtuk olyan gyorsan járatni a labdát, mint ahogyan szerettük volna. Úgy vélem, hogy az első játékrészben uraltuk a játékot. Volt több komoly helyzetünk, amikből egyet gólra váltottunk. Talán még egy gólt jó lett volna szerezni az első játékrészben, amivel valószínűleg előbb lezárhattuk volna a mérkőzést.

    Szerencsére a második félidőben hamar növeltük előnyünket, és rá két percre, ha Moha egy picit pontosabban céloz, akkor 3-0 lehetett volna, ami úgy érzem véglegesen elvette volna az ellenfél lelkesedését. De nem baj, majd a következő mérkőzésen csapatkapitányunk betalál.

    A második félidő közepén a szerencse és egy nagyon jó Nagy Geri is velünk volt, aki több alkalommal megakadályozta az ellenfél gólszerzési próbálkozásait.

    A legfontosabbnak a győzelem ténye mellett azt tartom, hogy sikerült nullára lehoznunk a találkozót. A meccs előtt arról beszélgettünk az öltözőben, hogy az eredményességre mindent felteszünk.

    Ha egy kis szerencsém van, akkor nemcsak a gólpasszt megelőző fejessel járultam volna hozzá a sikerünkhöz, hanem ténylegesen betalálok fejjel. Jobbról jött be egy magas labda, ami Félixnek kicsit hosszú és magas volt, és nem látta, hogy mögötte érkezem én is, így az ő fejéről jócskán mellé ment. Nekem pont a fejemre jól jött volna, mert a kapu jobb oldala teljesen üresnek láttam. De ilyen szituációk, a túlzott akarás hevében, a játékban benne vannak. De majd akkor fogok gólt fejelni, ha szorosabb a meccs eredménye és nagyobb szükség lesz arra! Akár már az MTK ellen, szombaton!"

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Márc. 07, 2017 5:38 pm

    Vasas1969 írta:Nem vagyok Storck kedvence, nem bánom, hogy maradtam

    Korcsmár Zsolt, a Vasas FC labdarúgója volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 25089http://www.digisport.hu/news/25089

    Összeszedett, értelmes nyilatkozat volt. Sárdobálás nélkül.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 07, 2017 4:24 pm

    InStat
    A derbiről két játékos került be a 22. forduló csapatába


    Lazovics kis híján csúcsot döntött; a teljes védelmet a Loki adja; öt debütáló is van.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 412690_egy_jatekos_a_derbirol_a_22http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/412690_egy_jatekos_a_derbirol_a_22._fordulo_csapataban


    A 22. forduló álomcsapata
    Kovácsik (Videoton, 282) – Osváth (Debrecen, 331), Brkovics (Debrecen, 295), Ferenczi (Debrecen, 337) – Lovrencsics (Ferencváros, 276), Kanta (MTK, 294), Windecker (Újpest, 295), Berecz (Vasas, 297), Molnár G. (Mezőkövesd, 260) – Szuk (Debrecen, 340), Lazovics (Videoton, 419)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 07, 2017 3:44 pm

    Nem vagyok Storck kedvence, nem bánom, hogy maradtam

    Korcsmár Zsolt, a Vasas FC labdarúgója volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 25089http://www.digisport.hu/news/25089
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 07, 2017 12:31 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 25 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 12:22 pm