Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 08, 2017 10:00 pm

    Egy kis múltidézés:



    Hasonló végeredményben reménykedek holnap is. Szilveszter volt a nagy kedvencem és érdekes ,hogy már akkor is Király kapuját kellett bevenni a sikerhez.
    A hasonló végeredmény jó lesz szombaton. Valamelyik sajtótermék szerdai fordulóról írt és bedőltem neki. Very Happy


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 09, 2017 10:32 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 08, 2017 9:51 pm

    http://www.budapestifoci.hu/tartalom/cikk/423316_eszaki_orszagba_igazolhat_a_vasas_valogatottja
    Ez ugyan nem új hír ,de nagyon sajnálnám ,ha Jámbor úr áldozatvállalása (Korcsmár téli itt tartása) nem térülne meg legalább egy éremmel vagy a kupagyőzelemmel. Sajnos ötletem sincs ,hogy kivel lehetne pótolni aki nemcsak a posztját ,de a szerepét is be tudná tölteni a csapatban. A Gyirmót égimeszelő védői nem tűntek rossznak ellenünk a Szuszában ,de utána nem figyeltem őket.
    Érdekes ,hogy a Hali szerződést bontott Calventével akire sérülés miatt egész évben nem számíthatott. Mivel a Csaba sem áll feljutásra valószínűleg szabad lesz. Vajon hová igazol és jól járnak e vele ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Május 08, 2017 7:58 pm

    VASAS77 írta:

    Tegnap fos volt minden,egyedül Kleisz harcolt ahogy illik,
    remélem a következő meccsen nyoma sem lesz ennek a napnak,
    kapus szükséges, Pósert védetném, a törököt felejteném.
    Azért Hajrá VASAS!

    Szerintem még Moha ment Kleiszen kívül.
    Kleisz ott játszott az ülő előtt. Elég feszült volt a hangulat, még Mahir is tisztességből próbált utána menni valamelyik paksinak, pedig látszott, hogy soha nem fogja utolérni. Kleisz mint legfiatalabb nem engedhette meg magának ezt a luxust, valamint tüzeltük is rendesen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 08, 2017 11:06 am

    VASAS77 írta:

    Tegnap fos volt minden,egyedül Kleisz harcolt ahogy illik,
    remélem a következő meccsen nyoma sem lesz ennek a napnak,
    kapus szükséges, Pósert védetném, a törököt felejteném.
    Azért Hajrá VASAS!
    Nem is értem mit mond Hangya ,hogy fásultak voltak ,hisz az aranyért játszottak. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 69827#2https://digitalstand.hu/olvaso/69827#2
    Kleisz nekem is tetszett, de mivel dolgoztam közben pár perc kimaradt ezért nem nem írtam be , mint pozitívumot. Tetszett ,hogy 2 paksi ellen sem adta meg magát. Máskor is írtam már ,hogy emlékeztet picit Galaschekre majdnem annyira technikás. Ha harcosabb lesz (mint szombaton) és futómennyisége is átlagon felüli lesz ,akkor még többre is viheti Galánál . Ennyiből jó ,hogy jobb közepet játszik csak mi általában a baloldalt erőltetjük, akkor is amikor üresen van és emiatt percekig nem kap sokszor labdát. Bár  most nem egyedül Nagyé volt az első mint máskor ,de Póser valóban méltánytalanul kevés lehetőséget kap. Legalább a kupavisszavágót megérdemelné. Csodáltam is ,hogy az első meccsen ilyen megbízható teljesítményt nyújtott anélkül ,hogy játékban lett volna. Saglikot elengedném én is a nyáron. Egy magas ,gyors ,sokat futó játékos kellene előre. Most az a szerencséje ,hogy Pista és Pavlov sem 100%-os emiatt még vághat féltucatot a hátralévő 5 meccsen. Talán azért Gaált meg lehetne nagyobb kockázat nélkül próbálni a helyén. Sajnos nem annyira technikás mint a török ,de ez az egyetlen hátránya vele szemben ,bár lehet Sagliknak picit jobban fekszik ez a stílus amit játszunk.
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Vas. Május 07, 2017 10:41 pm

    Vasas1969 írta:
    Más esetben örülnék ennek a hírnek Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 99577-nagy-bejelentest-tett-storck-a-valogatottrol-az-nb-i-elcsapatait-erintihttp://www.csakfoci.hu/valogatott/99577-nagy-bejelentest-tett-storck-a-valogatottrol-az-nb-i-elcsapatait-erinti. Már ábrándoznék a nyári kupameccsekről és reménykednék ,hogy legalább 2 kört túlélünk. A tegnapi zakó letaglózott a Hali meg megadhatja a kegyelemdöfést az álmoknak. Bármennyire is próbálom tudatosítani magamban ,hogy a szezon előtt egy 8-9. hellyel is beértem volna és így kellene értékelnem a bajnokságot a 3. helynél rosszabb eredménynek már nem tudnék örülni . A kupa meg a Paks elleni játékkal és akarással nem lesz meg. Nem is beszélve a várható ellenszélről.

    Tegnap fos volt minden,egyedül Kleisz harcolt ahogy illik,
    remélem a következő meccsen nyoma sem lesz ennek a napnak,
    kapus szükséges, Pósert védetném, a törököt felejteném.
    Azért Hajrá VASAS!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 07, 2017 8:18 pm

    Síposúr írta:
    Mi volt ez már megint? Nem igaz ,hogy nem lehet ezek ellen kitalálni valamit.
    A kapus vagy a középhátvéd miêrt nem osztja el az embereket a szögletnél? A török gyerek meg mintha szándékosan lőtte volna az égbe Kulcsár passzát. Én tudom milyen libalegelőn focizni nem hinném ,hogy a Dózsa pálya¡ rosszabb. Sarokra kellett volna rúgni. Csak sikerül elbaszni a végét azt nem nyerünk semmit. Mondta is a vendéglős .hogy rajtamarad a pezsgő. Vancsa rúgja segbe a társaságot, tudják már , hogy mire kötelez a Vasas mez.
    Hajrá Vasas!
    Más esetben örülnék ennek a hírnekHajrá Vasas örökké !!! - Page 14 99577-nagy-bejelentest-tett-storck-a-valogatottrol-az-nb-i-elcsapatait-erintihttp://www.csakfoci.hu/valogatott/99577-nagy-bejelentest-tett-storck-a-valogatottrol-az-nb-i-elcsapatait-erinti . Már ábrándoznék a nyári kupameccsekről és reménykednék ,hogy legalább 2 kört túlélünk. A tegnapi zakó letaglózott a Hali meg megadhatja a kegyelemdöfést az álmoknak. Bármennyire is próbálom tudatosítani magamban ,hogy a szezon előtt egy 8-9. hellyel is beértem volna és így kellene értékelnem a bajnokságot a 3. helynél rosszabb eredménynek már nem tudnék örülni . A kupa meg a Paks elleni játékkal és akarással nem lesz meg. Nem is beszélve a várható ellenszélről.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 08, 2017 10:34 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 07, 2017 7:29 pm

    Paksi pofon a Vasasnak


    http://www.m4sport.hu/2017/05/06/paksi-pofon-a-vasasnak/


    Michael Oenning, Vasas: – Ez az első mérkőzés, amikor ilyen egyértelműen megérdemeltük a vereséget. Gyengén kezdtünk, próbáltuk visszahozni a meccset, nem sikerült. Sok hibával játszottunk. Tanulni kell a mérkőzésből, nem szabad elátkozni a csapatot. Fájó a vereség mindenki számára. Szeretnénk bejutni a kupadöntőbe, de a harmadik helyet sem akarjuk elengedni. Megtesszük a szükséges lépéseket, amelyek fontosak ahhoz, hogy eredményesen hozzuk le a három meccset.

    Csertői Aurél, Paks: – Nagyon meg kellett küzdenünk ezért a győzelemért. Helyenként igen jól játszottunk, és sok helyzetet alakítottunk ki, de az ellenfelünknek is voltak lehetőségei. Több fordulópontja volt a meccsnek, például volt egy kettős kapufája a Vasasnak. Ettől függetlenül úgy gondolom, főleg a helyzetek alapján, hogy megérdemelten nyertük meg ezt a találkozót. Nagyon jó meccs volt, és ha továbbra is így futballozunk, akkor remélem, hogy a még hátralévő mérkőzéseket is meg tudjuk nyerni.

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Május 07, 2017 12:31 pm


    Mi volt ez már megint? Nem igaz ,hogy nem lehet ezek ellen kitalálni valamit.
    A kapus vagy a középhátvéd miêrt nem osztja el az embereket a szögletnél? A török gyerek meg mintha szándékosan lőtte volna az égbe Kulcsár passzát. Én tudom milyen libalegelőn focizni nem hinném ,hogy a Dózsa pálya¡ rosszabb. Sarokra kellett volna rúgni. Csak sikerül elbaszni a végét azt nem nyerünk semmit. Mondta is a vendéglős .hogy rajtamarad a pezsgő. Vancsa rúgja segbe a társaságot, tudják már , hogy mire kötelez a Vasas mez.
    Hajrá Vasas!



    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 07, 2017 5:51 am

    Jobb lesz beletörődni.
    Soha nem fogjuk átlépni az árnyékunkat. Nincs olyan tartás bennünk ami erre predesztinálna.
    Majd lenyugszunk és pár év múlva /jó magyar szokás szerint/ élünk a múltból.
    Emlékszel? Amikor egy év alatt kétszer nyertünk az Üllőin. Melyik évben is volt?
    Ez lesz a jövőnk, meg a múltunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 10:42 pm

    Juhos2 írta:

    Valamikor akartam írni. Talán amikor Osváth anyuka kapcsán írtad, ha olvasta volna a Vasas fórumokat nem lett volna olyan visszataszító a magatartása.
    Akkor leesett.
    Nem olvassák a Vasas fórumokat. A kocsmában meg egymást ölik a szurkerek a . . . . semmin.
    Mindjárt kezdődik a Gól. Nézzük meg hátha látunk 1-2 olyan játékost aki hasznunkra lehetne és kiviszi majd a szívét is a pályára piros-kékben . Gondoltam most megnézem majd magamnak Hidit ,de megsérült az első félidőben. Ezért is írtam nemrég Iszlait mert ő is egy harcos ,sőt még Kovács Lóránt is az ,de ő gyakran eszét veszti.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 10:23 pm

    Juhos2 írta:A nemzetközi megmérettetésről.
    Komódiék ezerszer jobb játékosok voltak. Ott a lelken ment el.
    A mostani lehetőség talán az átigazolási piacon, pénzben meg a hülye MLSZ szabályzat miatt jelenthetne előrelépést.
    Különben sok értelme nincsen.

    Nagyon kellene pár jó igazolás ,hogy mást is tudjunk játszani vagy legalább ezt tökéletesítsük. Meg persze a többi általad felsorolt is fontos lenne. A pénz az mindig jól jön, mi irányított szponzort úgysem kapunk . Az 5 légióssal akkor járnánk igazán jól , ha mindnyájan Ristevski szintűek lennének . Azt nem is vitatom ,hogy Komódiék jobbak voltak , hisz egyértelmű. Az a csapat most ünnepelné a hetediket.
    Persze azt a csapatot könnyű kiismerni amelyiknek van stílusa. Gelleiék is így jártak(pedig ők kontrázni is tudtak) és a maiak is. Ezt a Barca stílust amit játszunk még a Vidi sem meri bevállalni ,pedig nekik a legjobb a játékosállományuk. A plussz pénz és Jámbor úr további áldozatvállalása tovább javíthat a játékunkon , de akár rosszul is kijöhetünk a kupából .Intő példaként itt az MTK és a Loki.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 06, 2017 10:09 pm

    Vasas1969 írta:
    Hát ennél rosszabbul csak akkor érezném magam ,ha én is ott lettem volna a helyszínen. Nagyon hosszú lett volna az út hazafelé ebben a lelkiállapotban. Nagyon nem tetszett ,hogy amikor támadásban a paksi tizenhatos előtt elvesztettük a labdát nem támadtunk vissza ,hagytuk ,hogy szabadon vezessék a labdát a védelmünkre. Mintha nem is azért kezdtek volna el focizni ezek a fiúk ,hogy sikereket érjenek el. Azt hinné az ember  megszakadnak azért ,hogy megragadják az utolsó szalmaszálat az aranyért. Kevesen nézhetnek úgy tükörbe ,hogy mindent megtettek. Úgy érzem most azok a lelkesítő beszédek se hatottak volna a fiúkra amik a tavalyi bajnokság véghajrája előtt a kocsmába lettek beírva. Ha nem lesz gyökeres változás a hozzáállásban fel sem megyek az utolsó 2 meccsre.
    Mi lehet Storck váratlan bejelentése ?

    Valamikor akartam írni. Talán amikor Osváth anyuka kapcsán írtad, ha olvasta volna a Vasas fórumokat nem lett volna olyan visszataszító a magatartása.
    Akkor leesett.
    Nem olvassák a Vasas fórumokat. A kocsmában meg egymást ölik a szurkerek a . . . . semmin.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 06, 2017 9:49 pm

    A nemzetközi megmérettetésről.
    Komódiék ezerszer jobb játékosok voltak. Ott a lelken ment el.
    A mostani lehetőség talán az átigazolási piacon, pénzben meg a hülye MLSZ szabályzat miatt jelenthetne előrelépést.
    Különben sok értelme nincsen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 9:41 pm

    Juhos2 írta:

    Ugyanezt éltük át a stadionban. Legalább a tűz kijött volna a gyepre. Lélektelen emberkék cammogtak a pályán. Meccs közben többször eszembe jutott a Diósgyőr elleni meccs. Ők legalább odapakolták magukat. Elég is volt.
    Saglik lehajtott fejjel, kezét feltartva ment az öltözőbe. Oening nem adott interjút a pálya szélén, behúzott ő is. Szerintem jól tette.
    Hát ennél rosszabbul csak akkor érezném magam ,ha én is ott lettem volna a helyszínen. Nagyon hosszú lett volna az út hazafelé ebben a lelkiállapotban. Nagyon nem tetszett ,hogy amikor támadásban a paksi tizenhatos előtt elvesztettük a labdát nem támadtunk vissza ,hagytuk ,hogy szabadon vezessék a labdát a védelmünkre. Mintha nem is azért kezdtek volna el focizni ezek a fiúk ,hogy sikereket érjenek el. Azt hinné az ember  megszakadnak azért ,hogy megragadják az utolsó szalmaszálat az aranyért. Kevesen nézhetnek úgy tükörbe ,hogy mindent megtettek. Úgy érzem most azok a lelkesítő beszédek se hatottak volna a fiúkra amik a tavalyi bajnokság véghajrája előtt a kocsmába lettek beírva. Ha nem lesz gyökeres változás a hozzáállásban fel sem megyek az utolsó 2 meccsre.
    Mi lehet Storck váratlan bejelentése ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 06, 2017 9:06 pm

    Vasas1969 írta:Ma megnyugtatott a csapat ,hogy nem érdemeltünk volna mi bajnoki címet és jó eséllyel még a dobogót is elveszthetjük. Sad Persze más se érdemli meg jobban a 3.helyet ,de ez sajnos nem vigasztal. Magunknak köszönhetjük ,ha 2 szék közül a pad alá esünk. Sose szoktam szidni a csapatot ,ma ez is megtörtént ,még ha csak a tévé előtt is. Igaz ,hogy semleges helyszín a hazai pálya most ,de szégyenteljes már ez a tavaszi otthoni mérleg.

    Ugyanezt éltük át a stadionban. Legalább a tűz kijött volna a gyepre. Lélektelen emberkék cammogtak a pályán. Meccs közben többször eszembe jutott a Diósgyőr elleni meccs. Ők legalább odapakolták magukat. Elég is volt.
    Saglik lehajtott fejjel, kezét feltartva ment az öltözőbe. Oening nem adott interjút a pálya szélén, behúzott ő is. Szerintem jól tette.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 8:19 pm

    Ma megnyugtatott a csapat ,hogy nem érdemeltünk volna mi bajnoki címet és jó eséllyel még a dobogót is elveszthetjük. Sad Persze más se érdemli meg jobban a 3.helyet ,de ez sajnos nem vigasztal. Magunknak köszönhetjük ,ha 2 szék közül a pad alá esünk. Sose szoktam szidni a csapatot ,ma ez is megtörtént ,még ha csak a tévé előtt is. Igaz ,hogy semleges helyszín a hazai pálya most ,de szégyenteljes már ez a tavaszi otthoni mérleg.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 6:26 pm

    Juhos2 írta:

    Jött Bendegúz is. Remélem . . .  

    Én már olyan ideges lettem ,hogy azt hittem mérgemben elkapcsolok. Oenning nyilatkozik a meccs előtt ,hogy magassági fölényben leszünk. Sejteti ,hogy ezt próbáljuk kihasználni, erre pontrúgásból vernek minket az elején. Mindent bele Bendegúz !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 06, 2017 5:53 pm

    Vasas1969 írta:
    Remélem ma is ott tudsz lenni és segítesz győzelembe hajszolni a csapatot. Nagyon kell ma is a buzdítás , lehet pont ez fog dönteni. Nekem marad a munka és a tv. Ebben a percben egyenlített az U17 Skócia ellen.

    Vasas - Paks  M4  18:00  Kezdőcsapatok

    http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/30/1141355.html

    Jött Bendegúz is. Remélem . . .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 5:09 pm

    Juhos2 írta:

    Ez egy olyan meccs volt amit soha nem feledek. A hatalamas vihar, a szurkolás a büfében a kényszerszünet alatt. A katartikus végjáték. Őrület volt!
    Remélem ma is ott tudsz lenni és segítesz győzelembe hajszolni a csapatot. Nagyon kell ma is a buzdítás , lehet pont ez fog dönteni. Nekem marad a munka és a tv. Ebben a percben egyenlített az U17 Skócia ellen.

    Vasas - Paks  M4 18:00  Kezdőcsapatok

    http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/30/1141355.html
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 06, 2017 4:44 pm

    Vasas1969 írta:Egy kis múltidézés:



    Már ez is volt fent ,de sajnos kevés győztes meccsből lehet válogatni. Remélem javítunk az egymás elleni mérlegen.
    http://paksifc.hu/news.php?extend.7070.12

    Ez egy olyan meccs volt amit soha nem feledek. A hatalamas vihar, a szurkolás a büfében a kényszerszünet alatt. A katartikus végjáték. Őrület volt!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 06, 2017 7:24 am

    Raduly József 90 !

    Futball elegánsan


    https://digitalstand.hu/olvaso/69823#3


    Szerencsére mi is olvashatjuk. Látom a 3.oldalon ,hogy a miénk is tévés meccs 6 órától. Előtte négykor az U17 játszik Skóciával ,este meg Sanyiék veszik el a pontokat a fraditól. Így már nem is bánom ,hogy fotel leszek. Kár ,hogy a Hali két védekező középpályása pont nem játszhat a Vidi ellen. Ha valóban védekező középpályást akarunk és Hidi nem jönne össze akkor Iszlai is jó lehet , bár a kispestinek talán jobban feküdne a mi stílusunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 05, 2017 9:43 pm

    Juhos2 írta:Vége a ballagási hajcihőnek. Holnap meccs. Vajon a Pakstól mire számíthatunk?
    A lenti meccsünkön iszonyú antifocit játszottak. Régebben az volt az ideálom, ha jó eredményt akarunk elérni a mumus Sopront kell legyőzni. Ezt a szerepet átvette a Paks. Jó lenne távol tartani az üldözőket, nehogy két szék között a földre huppanjunk. affraid
    Szerintem a mester sem tudja még a Paks elleni ellenszert. Próbáljuk hiba nélkül hozni a saját játékunkat. http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_az_nb_i_legkiszamithatatlanabb_csapata_lesz_az_ellenfelunk-2506
    Csertőiék ellen mondjuk nehéz is játszani.
    http://paksifc.hu/news.php?extend.7073.12
    Jó lenne ,ha mi rúgnánk az elsőt, fordított esetben kedvükre kontrázhatnak és úgy már nagyon nehéz lesz. Remélem az Mtk is besegít leszakítani a zöldeket. De nekünk mindenképpen nyernünk kell. Valamiért úgy érzem a két éllovas a hátralévő meccseken csak 3 győzelmet szerez összesen. Elkaphatjuk valamelyiket sőt akár mindkettőt ,de ehhez a hátralévőket be kell húzni. Az a baj ,hogy sok mumusnál (Sopron, Kecskemét , Gázszer és még ki tudja hány volt ?) csak akkor lehettünk nyugodtak miután már kiestek az élvonalból.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Május 05, 2017 9:04 pm

    Vége a ballagási hajcihőnek. Holnap meccs. Vajon a Pakstól mire számíthatunk?
    A lenti meccsünkön iszonyú antifocit játszottak. Régebben az volt az ideálom, ha jó eredményt akarunk elérni a mumus Sopront kell legyőzni. Ezt a szerepet átvette a Paks. Jó lenne távol tartani az üldözőket, nehogy két szék között a földre huppanjunk. affraid
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 05, 2017 6:56 am

    Az ész legyőzi az erőt



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 69821#3https://digitalstand.hu/olvaso/69821#3



    Ütött- e ,vagy csak húzott ?


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 69821#2https://digitalstand.hu/olvaso/69821#2

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Liptak_burmeister_kassai_balhe_kiallitashttp://index.hu/sport/sportgeza/2017/05/02/liptak_burmeister_kassai_balhe_kiallitas/


    Nehogy ebből is rosszul jöjjünk ki ,mint a fradi elleni tízikből. Van akinél már Burmi a hecckirály. Érdekes Cukicról pl még nem olvastam ilyet.




    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 04, 2017 11:01 pm

    Juhos2 írta:
    Számomra azért érdekes hír, mert azt jelzi, hogy Vancsáék már a nyárban gondolkodnak.
    /Aztán az is lehet, hogy valami hosszabb tengerentúli  nyaralásban Very Happy/

    Még akár 3-5-2 is lehet ebből. Osváth-Vida(James)-Berecz-Hidi-Hangya. Igaz ehhez 2 olyan csatár kellene legalább mint a kispestieké. Persze azt is írták ,hogy a Vidi és a Loki is a kérők között van.  A Vidibe nem mennék a helyében. Juhász ,Pátkai, Varga J, Hadzic elég nagy a konkurencia. Már plusszoltam a Vasas FC feliratot a tetőre ötletedet és napelemmel lenne jó, igaz akkor télen nem sokat világítana esténként.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 04, 2017 10:44 pm

    Sajnos erről 3-4 hete lemaradtam.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Watch?v=_ZjhqYxjfAkhttps://www.youtube.com/watch?v=_ZjhqYxjfAk
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 04, 2017 10:33 pm

    Egy kis múltidézés:



    Már ez is volt fent ,de sajnos kevés győztes meccsből lehet válogatni. Remélem javítunk az egymás elleni mérlegen.
    http://paksifc.hu/news.php?extend.7070.12
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Május 04, 2017 6:02 pm

    [quote="VASAS77"]

    Lehet nézegetni és véleményt formálni az összeállítás alapján:
    https://www.youtube.com/watch?v=42mV5bGNAtU[/quote

    Számomra azért érdekes hír, mert azt jelzi, hogy Vancsáék már a nyárban gondolkodnak.
    /Aztán az is lehet, hogy valami hosszabb tengerentúli nyaralásban Very Happy/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 03, 2017 10:29 pm

    Kisvárda - Siófok   2-0

    A TAVASZ HETEDIK PILLANATA



    http://www.kisvardafc.hu/1323-hetedikpill

    http://www.kisvardafc.hu/1324-kisvsiosajto


    NB II: 33. forduló

    Kisvárda Master Good–BFC Siófok 2–0 (2–0)
    Kisvárda, 800 néző, v.: Erdős (Varga G., Szert).

    Kisvárda: Ivancsics A. – Fodor F., Rjasko, Izing – Hei, Lucas, Horváth A., Fodor A. (Délczeg, 77.) – Cseri T. (Szabó P., 58.), Gosztonyi (Rajczi, 70.), Bacsa. Szakmai igazgató: Révész Attila.

    Siófok: Tajti N. – Tamaskó (Elek B., 56.), Gál M., Czingráber, Mogyorósi – Berde, Micsinai – Kozma R. (Nagy D., a szünetben), Czvitkovics, Kovács D. (Gréczi, 69.) – Berki P. Vezetőedző: Disztl László.

    Gól: Gosztonyi (11-esből, 1–0) a 6., Lucas (2–0) a 35. percben



    Végre Micsinai is játszott  a piros-kék kötődésű fiatalok közül.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 03, 2017 10:17 pm

    VASAS77 írta:

    Lehet nézegetni és véleményt formálni az összeállítás alapján:
    https://www.youtube.com/watch?v=42mV5bGNAtU

    Köszi ! Megnéztem még ezt a rövidebbet is oldalt https://www.youtube.com/watch?v=kTuivAnNq1E és azt gondolom nyereség lenne a srác. Illik a Vasas játékába ,sőt javítani is tudna rajta ,mert a sok tili-toli helyett egy jó indítással helyzetet tud teremteni és a kapu előtt ,de még távolabbról is feltalálja magát . Fejjel is veszélyes. Biztos szentségtőrés ,de a videó alapján még talán jobbnak is , vagy inkább sokoldalúbbnak tűnik Vidánál. Tudom egy ilyen válogatás becsapós és a Honvéd kocsmában sem dőlt mindenki a kardjába a távozása kapcsán én azonban örülnék a jövetelének ,ha valóban itthon marad.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 14 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 5:42 pm