Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Márc. 16, 2017 10:22 pm

    A meccs előtt azt hittem James legalább a padra odafér Korcsmár hiányában. Meglepetésemre amikor beértünk a stadionba, szöszijével a lelátón ült. Neki sem lehet egyszerű.
    Kleisz első megmozdulásaitól egy kicsit felhergeltem magam - csak hátrafelé játszott -, de utána beindult. Látszott, hogy érzi, neki ma feladata van nem tinglitangli a jobb szélen. Többnyire jól forgott üresbe kifejezetten tetszett, ahogy Berecztől hátrébb, de hasonló szerepkörben próbálta szervezni a játékot.
    Debőt sajnálom. Az első gólt fel sem fogtam. A második gól előtt rosszul voltam, hogy miért nem előre játszák meg a labdát. Tudom, hogy nem mentség, de az utóbbi időben alig kapott szerepet.
    Sajnos a két szélsőnk kifejezetten rossz formában van. Ebben a Kulcsár-Gaál kettősben több fantáziát láttam. Mindkettő gyors, jól cselez. Murka azt hittem el fog veszni Halmosi mellett. Szerencsére nem így történt. Meg tudta oldani. Az első félidő egysikú baloldala /Zé nagyot játszott/ a második félidőben már jobbról is aktívak voltunk.
    Nem akarok hálátlannak tűnni, de hazafelé a kocsiban végig Oeninget szídtam. Tavaly az egy gólos Müller, most meg ez a hőzöngő Baumeister aki kirakhatatlan a csapatból. Saglik futásai. Eddig az volt a szöveg, hogy utól kell érnie magát. Sajnos sose fogja. Ez kedvetlenít el Oeninggel kapcsolatban. Ilyen nincs, hogy azért, mert én hoztam játszhat bárhogy nincsen következménye. Ez nem jön be.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 8:22 pm

    colocolo írta:Két csapás egy napra,nem hittem hogy a mai napon sikerül valakinek alul múlni elnökünket,de sikerült.A mesternek sikerült vissza érnie arra a szintre ahonnan elindult.Mikor fog rá jönni hogy a múltból nem lehet megélni,se játékosnak se neki .

    Megint nagyon hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennünk. Az elnök biztosan örül az eredménynek. A mesterről én is kezdem újra azt gondolni amit 1 éve. Sajnos pár játékos is elkényelmesedett. Főleg az első félidőben látszódott mennyire kellene Osváth .Szivacski előre játéka kevés még ezen a szinten. Bántóan féloldalas volt a csapat és így Ristevskiék szusszanni sem tudtak , és így még Kire is többször hibázott ,bár fantasztikus gólt lőtt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 8:09 pm

    Síposúr írta:Mérhetetlenül szomorú vagyok.
    Ez nem igaz , Markovitsnak tényleg sikerült elrontania ezt a szép napot , szándékosan öngólt lőtt szeretett csapatomnak.
    Gyalázat!Nem való elnöknek!
    Hajrá Vasas! Nyerjetek fiúk !


    Sajnos teljes gyásznap lett a mai születésnapból. Ma szegény Debő is az elnök teljesítményét hozta ,de Saglik is furcsán visszahúzta a lábát Moha fejesénél. Az utolsó 5 meccsből 4 pontot szereztünk. Erre még tavaly sem bontottunk volna pezsgőt . Bízzunk a szebb folytatásban ,de nagy szükség lenne hozzá a Fortunádra is ! Úgy nézz ki egy csapatot tudunk megverni evvel a formával saját magunkat. Sad
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Márc. 16, 2017 8:07 pm

    Két csapás egy napra,nem hittem hogy a mai napon sikerül valakinek alul múlni elnökünket,de sikerült.A mesternek sikerült vissza érnie arra a szintre ahonnan elindult.Mikor fog rá jönni hogy a múltból nem lehet megélni,se játékosnak se neki .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 4:52 pm

    Vasas FC - Haladás

    Kezdők:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 1141295http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/20/1141295.html


    Egy győzelem pici gyógyír lenne erre a soha be nem gyógyuló sebre amit M.L. ejtett a Vasason. Mindenki a TV elé 17.30-kor aki nincs ott Újpesten és nem dolgozik ! Félek az 5 középső védővel komoly légi fölényben lesznek a vendégek így , hogy Vaskó kimaradt és Korcsmár sem játszhat.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Márc. 16, 2017 3:32 pm

    Mérhetetlenül szomorú vagyok.
    Ez nem igaz , Markovitsnak tényleg sikerült elrontania ezt a szép napot , szándékosan öngólt lőtt szeretett csapatomnak.
    Gyalázat!Nem való elnöknek!
    Hajrá Vasas! Nyerjetek fiúk !

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 2:04 pm

    colocolo írta:

    Nem történt itt semmi,ez ugyanaz mint aminek már láttuk a rajzait osztott tető nyitott sarkok,ami változás sikerült a befogadó képességet pár száz fővel csökkenteni.Ennek örüljön a Markovits meg a támogatói köre én nem tudok.Ez méltatlan a csapat hagyományához,sikereihez szurkolóihoz,és ami még szomorúbb saját magunknak elnökünknek köszönthetjük.

    Hát nem fogok tolongani ,hogy ennek a lyukas kapszulának a megnyitóján ott legyek. Ebben a méretben azt kell mondanom ,hogy az MTK pálya és a miénk között osztálykülönbség van és nem a mi javunkra. Az elnök megfosztotta attól a Vasast ,hogy az új stadionnal új drukkereket tudjunk bevonzani ,de hát a 8 ezressel szembe is ment volna eddigi cselekedeteinek (női kézi ,vízilabda).
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Márc. 16, 2017 1:38 pm

    Vasas1969 írta:Hát amint látom nem csak a befogadóképességen sikerült spórolni , de a kisfilmen is. Gondolom azért ,hogy ne látszódjon a keleti lelátón ,hogy az bizony soha nem lesz bővítve. Nem gondoltam ,hogy ilyen pici lesz a nyugati főlelátó. Alig van néhány sor szék. Még a régi is jobb volt. A kapu mögöttiekre meg arányaiban túl sok hely jutott. Onnan úgy sem lehet jól látni. Nem tűnik elég magasnak. 8 ezresben még nem lett volna rossz egyébként a formája ,ha a maradék helyek a főlelátókra kerültek volna. Sikerült még az MTK-nak is nagyobb stadiont építenie ,hisz az övéké 5322 férőhelyes. Mertünk kicsik lenni ! Sad  
    Remélem még az edzőpályához épült székeket is beleszámolták az 5154-be ? Sad

    Nem történt itt semmi,ez ugyanaz mint aminek már láttuk a rajzait osztott tető nyitott sarkok,ami változás sikerült a befogadó képességet pár száz fővel csökkenteni.Ennek örüljön a Markovits meg a támogatói köre én nem tudok.Ez méltatlan a csapat hagyományához,sikereihez szurkolóihoz,és ami még szomorúbb saját magunknak elnökünknek köszönthetjük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 12:53 pm

    Hát amint látom nem csak a befogadóképességen sikerült spórolni , de a kisfilmen is. Gondolom azért ,hogy ne látszódjon a keleti lelátón ,hogy az bizony soha nem lesz bővítve. Nem gondoltam ,hogy ilyen pici lesz a nyugati főlelátó. Alig van néhány sor szék. Még a régi is jobb volt. A kapu mögöttiekre meg arányaiban túl sok hely jutott. Onnan úgy sem lehet jól látni. Nem tűnik elég magasnak. 8 ezresben még nem lett volna rossz egyébként a formája ,ha a maradék helyek a főlelátókra kerültek volna. Sikerült még az MTK-nak is nagyobb stadiont építenie ,hisz az övéké 5322 férőhelyes. Mertünk kicsik lenni ! Sad  
    Remélem még az edzőpályához épült székeket is beleszámolták az 5154-be ? Sad

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Vasas-kezdodhet-az-uj-stadion-epitese-bovitheto-befogadokepesseg-2557919http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-kezdodhet-az-uj-stadion-epitese-bovitheto-befogadokepesseg-2557919

    "A klubelnök szerint abban az esetben, ha a Vasas, vagy bármelyik fővárosi klubcsapat, amely hozzájuk hasonló méretű stadionnal rendelkezik, nemzetközi kupában csoportkörös részvételt harcolna ki, még a nyolcezres befogadóképesség is kevés lenne."

    Persze avval gyakorlatilag 0-1-ről indulnánk a semleges pálya miatt. A Dunaferr és a DVSC megtapasztalta mekkora hátrány a semleges hazai pálya.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 11:39 am

    Kezdődik a stadionépítés!

    A Vasas 106. születésnapján, csütörtökön írták alá az új Illovszky stadion generálkivitelezői szerződését.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Kezdodik-a-stadionepiteshttp://www.vasassc.hu/hirek/7403/kezdodik-a-stadionepites


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Stadion_rajz2


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 11:16 am

    Boldog születésnapot !!!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Kordokumentumokhttp://www.vasassc.hu/hirek/2945/kordokumentumok


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Vas_es_femmunkasoklapja_19110323


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Szuletesnap_vasas

    Az első évben a klubot a labdarúgó szakosztály jelentette, ez volt az első Vasas csapat 1911-ben:
    Tóth Imre, Bánás János, Bánás György, Nyers, Domsits, Szekula, Pintye, Novák II., Gyulai, Baumann, Domján, Kovács, Goldberger, Kiss Sándor, Reiner Sándor,

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 9:30 am

    A honlapról:
    Oenning: Hűek maradunk a játékrendszerünkhöz

    A Haladás elleni elmaradt mérkőzésünket pótoljuk március 16-án 17:30-kor a Szusza Ferenc Stadionban. A várakozásairól kérdeztük Michael Oenning vezetőedzőt.




    Ellenfelünk az a Haladás lesz, amelyik mostanában hullámvölgyben van. Mit vár a mérkőzéstől?

    - Magunkra kell figyelnünk, szeretnénk ezt a meccset is megnyerni, hogy egy jó pozícióba kerüljünk a tabellán. Egy elveszített mérkőzés után pedig természetes, hogy ezt a csorbát szeretnénk kiköszörülni. A Haladás egy olyan csapat, amelyik jó focit képes játszani és bármelyik ellenfelét meg tudja verni, ha jó napot fog ki.

    Mindkét csapatból hiányoznak meghatározó emberek. Ezért várható, hogy taktikai szempontból változtatások lesznek?


    - Mi hűek maradunk a játékrendszerünkhöz. Ez a rendszer feltételezi azt, hogy az egyes pozíciókra több választási lehetőségünk legyen. Ebből a szempontból nézve vannak még variációs lehetőségeink, így bízom benne, hogy a kieső játékosokat pótolni tudjuk. A pályára lépő tizenegy játékostól pedig azt várom, hogy küzdjenek és lássam, hogy győzni akarnak. Továbbra sem számíthatok a sérűlt Vidára és Pavlovra, míg Korcsmár az MTK ellen begyűjtötte ötödik sárgalapját, így a Haladás ellen eltiltását tölti le.

    A mérkőzés után jön egy hosszabb szünet. Mi lesz a csapat programja?


    - Kéthetes szünetünk lesz, amit szeretnénk kihasználni. 24-ére, péntekre tervezünk egy felkészülési meccset, hogy a mérkőzésritmust megtartsuk, Dunakeszin a Cigánd együttesével játszunk majd. Bízom abban, hogy a felkészülést követően az Újpest elleni 29-ei kupamérkőzésre megfelelően felvértezve fogunk megérkezni.




    Pistát nem láttam ,hogy a keretben lett volna. Pedig talán ő feltudná törni a Hali reteszt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Márc. 16, 2017 7:12 am

    Távol a csúcsformától

    Újból erőre kapna Hangya Szilveszter , a Vasas védője ,aki ma Haladás elleni ,a fagyott talaj miatt elhalasztott bajnoki pótlására készül ,és fél szemmel a válogatottra is figyel.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 69725#3https://digitalstand.hu/olvaso/69725#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 15, 2017 8:52 pm

    Mészöly: Ki kell javítanunk az elemi hibáinkat

    Csütörtökön délután pótolja a Haladás a Vasas ellen elmaradt bajnokit.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 134236_meszoly_ki_kell_javitani_az_elemi_hibainkathttp://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cikk/134236_meszoly_ki_kell_javitani_az_elemi_hibainkat



    Azt hiszem ezt a Hali kezdőt nagyon nehéz lesz feltörni , 9 játékosuk is tud védekezni. 5 középső védő van a csapatban. Gólt kell találnunk valahogy , a kontrákra meg nagyon figyelni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 15, 2017 8:39 pm

    A honlapról:
    Válogatott játékosaink programja

    Már megszokhattuk, hogy a válogatott mérkőzések miatti bajnoki szünetek idején több játékosunk hazája felnőtt vagy utánpótlás válogatottjainak edzőtáboraiban vesz részt. Egy kis összefoglaló a behívottakról.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Pic2_2417



    Bernd Storck, a magyar válogatott szövetségi kapitánya meghívót küldött baloldali játékosunknak, Hangya Szilveszternek. Játékosunk a Haladás elleni bajnoki pótmérkőzésünket követően csatlakozik a kerethez, amely Telkiben és Biatorbágyon készül a március 25-én, Lisszabonban megrendezendő, Portugália elleni fontos világbajnoki selejtezőnkre. Játékosunk a válogatott legutóbbi, Svédország elleni mérkőzésén mutatkozott be a felnőtt válogatottban.

    Két fiatal játékosunk, Murka Benedek és Szivacski Donát meghívót kapott az U21-es válogatott keretébe. Korosztályos válogatottunk március 22-én Szalonikiben mérkőzik meg Görögország U21-es válogatottjával.

    Kleisz Márk tagja az Eb-selejtezős elitkörre készülő U19-es keretnek, amelyik Csehországban játszik majd a házigazdák, Ausztria és Skócia korosztályos válogatottjai ellen március 22-én, 24-én, illetve 27-én. Az első két mérkőzésnek Magyarhradis (Uherské Hradiště), a harmadiknak pedig Zlín ad otthont. A Michael Boris szövetségi edző által felkészített válogatottak az A-válogatottal együtt készülnek Telkiben.

    Két légiósunk is érdekelt lesz hazája válogatottjában. Kire Ristevski, aki stabil kezdővé küzdötte fel magát a macedón válogatottban, ismét tagja a keretnek, amelyik március 24-én játszik világbajnoki selejtezőt Vaduzban a házigazda liechtensteini válogatott ellen, ahol esélyesként léphetnek pályára. Ugyancsak kerettag kanadai játékosunk, Manjrekar James. A kanadai válogatott barátságos mérkőzésen lép pályára március 22-én Edinburgh-ban, Skócia ellen.

    Mindegyik játékosunknak sok sikert és értékes játékperceket kívánunk! (Fotó: MTI)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 15, 2017 8:29 pm

    Egy kis múltidézés újra ,de ez már egy másik meccs mint amit pár hete feltettem.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Márc. 14, 2017 11:45 pm

    Vasas1969 írta:NB I: Sarokkal lőtték a legszebbet, elsült a Böde-ágyú - a forduló összes gólja

    Az OTP Bank Liga 23. fordulójának összefoglalói az MLSZ TV videóin.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-goljahttp://www.csakfoci.hu/nb-i/98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-golja





    A paksi Bartha gólja miatt mindenképpen érdemes megnézni az összefoglalókat.

    Az életemben valaha látott legszebb gólra emlékeztet. Egy Svédodszág-Brazilia meccsen lőtték ugyanígy szögletből sarokkal a háta mögül csak messzebbről érkezett a brazil játékos / a nevét nem tudom/. Élesen a rövid pipába.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 14, 2017 4:21 pm

    NB I: Sarokkal lőtték a legszebbet, elsült a Böde-ágyú - a forduló összes gólja

    Az OTP Bank Liga 23. fordulójának összefoglalói az MLSZ TV videóin.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-goljahttp://www.csakfoci.hu/nb-i/98243-nb-i-sarokkal-lottek-a-legszebbet-elsult-a-bode-agyu-a-fordulo-osszes-golja





    A paksi Bartha gólja miatt mindenképpen érdemes megnézni az összefoglalókat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 14, 2017 12:04 pm

    Juhos2 írta:Kíváncsian vártam, hogy valaki leírja a véleményét az MTK stadionjáról, azt ott tapasztaltakról. Az Indexen olvasott illetve a vendégszektorból feltöltött képek alapján lenne miről írni. Bár lehet, hogy csak a médiának kell a hír, hogy legyen miről csámcsogni a ki/sem/látogató közönségnek.
    A stadion valószínűleg az eredeti /számunkra nem ismert/ kereteken belül jobb esetnen egy/két sort, rosszabb esetben egy statisztikailag megkozmetikázott /adott helyen több ülés/ nézőszámot takar.

    Megnéztem a nézőszámaikat amióta visszaköltöztek. Ezen a 6 meccsen 2153 az átlagos nézőszám. Ezeken a Gyirmót,a DVSC ,az Újpest, a Honvéd, a Paks és Mi voltunk az ellenfeleik.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 2016-2017http://www.magyarfutball.hu/hu/csapat/4/merkozesek/bajnoki/2016-2017

    Ha 2000 körüli marad náluk,az már nem is rossz önmagukhoz képest ,főleg ahogy szerepelnek .A 13/14 -s bajnokság volt az utolsó teljes szezonjuk otthon , akkor 1653 volt (egy évvel korábban 1380). Tudom ,hogy ez a +500 fős jelenlegi átlagnövekedés főleg a vendégdrukkereknek köszönhető ,de nekünk se tiltotta volna senki ,hogy 10%-nál több nézőt engedjünk be. Persze az elnökünkkel nem számoltunk .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Márc. 14, 2017 5:59 am

    Kíváncsian vártam, hogy valaki leírja a véleményét az MTK stadionjáról, azt ott tapasztaltakról. Az Indexen olvasott illetve a vendégszektorból feltöltött képek alapján lenne miről írni. Bár lehet, hogy csak a médiának kell a hír, hogy legyen miről csámcsogni a ki/sem/látogató közönségnek.
    A stadion valószínűleg az eredeti /számunkra nem ismert/ kereteken belül jobb esetnen egy/két sort, rosszabb esetben egy statisztikailag megkozmetikázott /adott helyen több ülés/ nézőszámot takar.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 13, 2017 9:30 pm

    Lepete mondataiból azt veszem ki ,hogy az elnök beváltotta a hozzá fűzött reményeket stadionügyben. Sad A feketelevest a születésnapon szolgálják fel csak ,hogy elrontsák az ünnepet is a kapszulával.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 13, 2017 5:18 pm

    colocolo írta:

    Nem tudom igazán hogy jó helyen van e,ez egy elég gyenge csapat mégsem tud kiemelkedni inkább bele szürkül ebbe a mezőnybe.Nekem nem elég agresszív ,és nem látom benne a tűzet sem.De ez a teljesítmény meg kevés az nb1 ben,a belső védő bizalmi poszt,stabilan kéne hozni egy szintet.Ha a nyáron együtt készülhetne a kerettel és látna esélyt,az nb1 keretben maradásra talán ez inspirálóan hatna rá.Szivacskinak sikerült,ő sem lenne esélytelen annak függvényében hogy a nyáron szerintem nagyobb játékos mozgás lesz nálunk.Klasnic kacsa az egész,V M.cáfolta az egészet.

    Arra gondoltam ,ha legalább gyors lenne több esélye lenne ,mert ez az erény hiányzik Debőből és Vaskóból is. Az a baj a legfontosabb az lenne amit hiányolsz belőle. Mondjuk Vida és Berecz esetében se soroltunk fel sok pozitívumot a fiatalságukon kívül 1-2 éve még. Az ő esetében is bekövetkezhet még egy 180 fokos fordulat. Az együtt készülés szerintem garantált a Gy.T.-vel való kapcsolatok alakulását látva. Ha nem lesz meg a kupaindulás , akkor én is nagyobb mozgást várok. Nem is tudom ,hogy közölhették le Klasnicot amikor azt írják újabb műtétre vár.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Márc. 13, 2017 2:15 pm

    Vasas1969 írta:

    Vásárban voltam és mire hazaértem már vége is volt . Czingrábernek miben kell javulnia és mi az amiben jó ?  Kovács D. az edzőmeccseken nagyon biztató volt. Írtam is ,hogy meglepetésember lehet ,ha emlékszel rá. A Csaba kezd távolodni az élbolytól. Klasnic ? Ez valós hír lenne ? 2013. március 3.-án játszott utoljára ,de már az azt megelőző fél évben is alig ,bár tény ,hogy remek focista volt.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszishttp://www.csakfoci.hu/nb-i/98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszis

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 690http://www.transfermarkt.de/ivan-klasnic/profil/spieler/690

    Nem tudom igazán hogy jó helyen van e,ez egy elég gyenge csapat mégsem tud kiemelkedni inkább bele szürkül ebbe a mezőnybe.Nekem nem elég agresszív ,és nem látom benne a tűzet sem.De ez a teljesítmény meg kevés az nb1 ben,a belső védő bizalmi poszt,stabilan kéne hozni egy szintet.Ha a nyáron együtt készülhetne a kerettel és látna esélyt,az nb1 keretben maradásra talán ez inspirálóan hatna rá.Szivacskinak sikerült,ő sem lenne esélytelen annak függvényében hogy a nyáron szerintem nagyobb játékos mozgás lesz nálunk.Klasnic kacsa az egész,V M.cáfolta az egészet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 12, 2017 9:39 pm

    Juhos2 írta:Ma van egy pályán kívüli hatalmas Vasas ikon születésnapja . . . .
    Boldog szülinapot Moldova Györgynek!!!

    Köszi ,hogy felhívtad rá a figyelmet. Boldog születésnapot kívánok én is Neki !!! Én sem csak azért szeretem mert Vasas drukker. Remélem csütörtökön a fiúk 3 ponttal köszöntik Őt és a klubbot is .

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Vasas_torta_1464762_5810


    Majd holnap küldök pár avatar képet ,amikből lehet találnál olyat ami tetszik neked és szívesen használnál itt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 12, 2017 9:18 pm

    colocolo írta:

    Gondolom nem láttad a mai tv mérkőzést a Szpari ellen,nem nb1szint most még biztosan nem.Ellenben Kovács D.kapott egy félidőt és nem is volt rossz,voltak jó dolgai benne van fantázia.Mozgékony mint már írtam alkatra olyan Dombi Tibis figura.

    Vásárban voltam és mire hazaértem már vége is volt . Czingrábernek miben kell javulnia és mi az amiben jó ?  Kovács D. az edzőmeccseken nagyon biztató volt. Írtam is ,hogy meglepetésember lehet ,ha emlékszel rá. A Csaba kezd távolodni az élbolytól. Klasnic ? Ez valós hír lenne ? 2013. március 3.-án játszott utoljára ,de már az azt megelőző fél évben is alig ,bár tény ,hogy remek focista volt.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszishttp://www.csakfoci.hu/nb-i/98226-az-nb-i-ben-terhet-vissza-a-palyara-a-visszavonult-csatarklasszis

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 690http://www.transfermarkt.de/ivan-klasnic/profil/spieler/690


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 12, 2017 10:04 pm-kor.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Márc. 12, 2017 7:20 pm

    Ma van egy pályán kívüli hatalmas Vasas ikon születésnapja . . . .
    Boldog szülinapot Moldova Györgynek!!!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Márc. 12, 2017 6:47 pm

    Vasas1969 írta:

    Köszi! Hát a Kulcsár - Könyves csere nem volt a legjobb üzlet ,bár Könyves is gyenge ,sikerült teljesen leépítenünk ,de ő még magára találhat. Bár Horváth Zsolttal akit én szerettem volna cserébe , se jártunk volna jobban ,hiszen úgy járt szegény mint Pál Zoli. Sajnos tényleg elfogyott a szerencsénk, mert a liláktól ugyan többet vártam a Honvéd ellen ,de ellenünk egészséges lesz náluk mindenki és a legjobb csapattal állhatnak fel. A Hali elleni születésnapi siker felrázná a társaságot és talán sikerülne a kupaindulást valahogy elérni. Akkor talán Vida és Berecz még maradna 1 évet. Korcsmár gondolom megy nyáron. Czingráber meg jön tőletek. Ő kész már az NB1-re ?

    Gondolom nem láttad a mai tv mérkőzést a Szpari ellen,nem nb1szint most még biztosan nem.Ellenben Kovács D.kapott egy félidőt és nem is volt rossz,voltak jó dolgai benne van fantázia.Mozgékony mint már írtam alkatra olyan Dombi Tibis figura.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 12, 2017 5:42 pm

    colocolo írta:

    Az egész védelem 4 Tőzsér 6 Szuk ,Filip 5-5 mindenki más is négyes,ami Kulcsárt illeti talán pont ma olvastam a DK.ban hogy már edzésre se jár.Sajnos úgy látom hogy az edzőnk kezéből kezd ki csúszni az írányítás,elég makacs és lojális a honfitársaival még akkor is amikor a csapat érdeke mást kivánna.Ha nem nyerünk a Hali ellen,akkor félek egyre kevesebb esélyünk marad a dobogóra,a kupa meg az Újpest ellen már így is nagyon nehéz.

    Köszi! Hát a Kulcsár - Könyves csere nem volt a legjobb üzlet ,bár Könyves is gyenge ,sikerült teljesen leépítenünk ,de ő még magára találhat. Bár Horváth Zsolttal akit én szerettem volna cserébe , se jártunk volna jobban ,hiszen úgy járt szegény mint Pál Zoli. Sajnos tényleg elfogyott a szerencsénk, mert a liláktól ugyan többet vártam a Honvéd ellen ,de ellenünk egészséges lesz náluk mindenki és a legjobb csapattal állhatnak fel. A Hali elleni születésnapi siker felrázná a társaságot és talán sikerülne a kupaindulást valahogy elérni. Akkor talán Vida és Berecz még maradna 1 évet. Korcsmár gondolom megy nyáron. Czingráber meg jön tőletek. Ő kész már az NB1-re ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Márc. 12, 2017 4:27 pm

    Vasas1969 írta:

    Legalább Martin nem szépít a tényeken a sportban. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 69719#2https://digitalstand.hu/olvaso/69719#2 Az MTK-nak elég volt egy közepesnél valamivel gyengébb teljesítmény is ellenünk. Nem is tudom a bajnokságban mutatott e be más csapat is hasonló "bravúrt" ,hogy egyszer lőtt kapura ? Hová lett a légi fölényünk ? Minden fontos fejpárbajt ők nyertek.
    Holnap megkapjuk Markovitstól is a feketelevest. Az újabb vereség lesz a Vasasnak amit 50 évig is nyöghetünk. Sajnos tegnap megindultunk abba az irányba amerre az elnök is küldene bennünket.
    Annyi szerencsénk van ,hogy csak Hangya került a keretbe. Hátha a szünet alatt előbbre tudunk lépni és a riválisok teljesítménye meg visszaesik. A Hali meccs miatt nekünk rövidebb a szünetünk. Nagyon kellene ott a siker. Juhos is szóba hozta Bereczet. Gondolkoztam közben ki tudna segíteni neki, aki technikás és gyors a keretből ? Szerintem Kulcsárt kellene megpróbálni a középpályán. A Lokinál is próbálkoztak vele ott .Volt is amikor jól ment neki ,de a jobb szélen volt az igazi. Mit lehetne tenni ? Már annak is örülnék ,ha tavasszal eggyel több győzelmünk lenne mint vereségünk. Talán a 4. hely tartható lenne.
    Nézd már meg légszíves ,hogy Osváth hányast kapott ?

    Az egész védelem 4 Tőzsér 6 Szuk ,Filip 5-5 mindenki más is négyes,ami Kulcsárt illeti talán pont ma olvastam a DK.ban hogy már edzésre se jár.Sajnos úgy látom hogy az edzőnk kezéből kezd ki csúszni az írányítás,elég makacs és lojális a honfitársaival még akkor is amikor a csapat érdeke mást kivánna.Ha nem nyerünk a Hali ellen,akkor félek egyre kevesebb esélyünk marad a dobogóra,a kupa meg az Újpest ellen már így is nagyon nehéz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Márc. 12, 2017 2:38 pm

    colocolo írta:  

       Mtk : Vasas  1: 0

     Vasas:Nagy G.0 - Burmeister 4 Vaskó 5 Risztevszki 5 - Szivacski 6 Korcsmár 4 Berecz 4 Hangya 5 - Ádám 3 Saglik 3 Remili 4

     csere : Korcsmár - Kleisz 4   szünetben
                Remili - Gaál    61. perc
                Ádám - Király   68.perc

     Sok mindent nem lehet mondani,mivel nem csináltunk semmit már unalmasnak tűnő kapura teljesen veszélytelen passzolgatáson kívül.Pár hete már le írtam itt,miért nem látok lehetőséget az előre lépéshez és ezt most is tartom.Ha a csapat így folytatja,megoldja a stadion kérdést is elég lesz nekünk egy 5 ezres is és az sem lesz tele.Persze megint fáj a vereség,de az még jobban ahogy ezt sikerült elérnünk.

     

    Legalább Martin nem szépít a tényeken a sportban. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 69719#2https://digitalstand.hu/olvaso/69719#2 Az MTK-nak elég volt egy közepesnél valamivel gyengébb teljesítmény is ellenünk. Nem is tudom a bajnokságban mutatott e be más csapat is hasonló "bravúrt" ,hogy egyszer lőtt kapura ? Hová lett a légi fölényünk ? Minden fontos fejpárbajt ők nyertek.
    Holnap megkapjuk Markovitstól is a feketelevest. Az újabb vereség lesz a Vasasnak amit 50 évig is nyöghetünk. Sajnos tegnap megindultunk abba az irányba amerre az elnök is küldene bennünket.
    Annyi szerencsénk van ,hogy csak Hangya került a keretbe. Hátha a szünet alatt előbbre tudunk lépni és a riválisok teljesítménye meg visszaesik. A Hali meccs miatt nekünk rövidebb a szünetünk. Nagyon kellene ott a siker. Juhos is szóba hozta Bereczet. Gondolkoztam közben ki tudna segíteni neki, aki technikás és gyors a keretből ? Szerintem Kulcsárt kellene megpróbálni a középpályán. A Lokinál is próbálkoztak vele ott .Volt is amikor jól ment neki ,de a jobb szélen volt az igazi. Mit lehetne tenni ? Már annak is örülnék ,ha tavasszal eggyel több győzelmünk lenne mint vereségünk. Talán a 4. hely tartható lenne.
    Nézd már meg légszíves ,hogy Osváth hányast kapott ?

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 24 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 4:11 pm