Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 8:27 am

    Juhos2 írta:Hihetetlen történet. De ugyanakkor szomorú.
    Az agyunk rendesen át lett állítva még ha normálisnak is hisszük magunkat.
    Feszült meccs lesz. Remélem Geri kivédi a szemüket is.

    Hát igen vajon mi akadályozta meg őket ,hogy ezt korábban  megtegyék ? Kilóg a lóláb , de most örüljünk Hangya visszatérésének. Persze az Újpest meccs az fáj ,viszont Murka nem volt rossz a helyén . Legalább tudjuk kihez kell nyúlni hasonló helyzetben. Gerinek már le kéne hozni egy pár meccset kapott gól nélkül. Gaáltól meg Sagliktól gól kellene vagy legalább minél több pontrúgást kiharcolni elől ,hogy Vaskó betalálhasson. Sajnos a fiataljaink sikerélmény nélkül hozták le a szerdai utánpótlás válogatott meccset.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 99148-lesz-dolga-borisznak-0-4-szlovakia-ellenhttp://www.csakfoci.hu/215-utanpotlas/99148-lesz-dolga-borisznak-0-4-szlovakia-ellen
    Talán 4 ezres nézőszám is összejöhetne ,bár kicsit későn lesz és meleg sem lesz , a tv is közvetíti ,de sok kispesti lesz az biztos .Szerintem minden jegyet megvesznek amit kapnak. Nehogy ők legyenek többen. Fontos lenne hangerőben felülmúlni őket, mert ők 90 percig folyamatosan biztatni fognak ebben biztosak lehetünk. Jelenleg ők az NB1 legjobb tábora. Egy mindent és mindenkit felülmúló hajrá kellene a táborunktól csakúgy mint a csapattól ,hogy felülmúlhassuk őket szombaton és a bajnokság végén is.
    A Kövesd elleni kupameccsen ott lesztek ? Programom van ,de lehet ,hogy átszervezem a napom ,csak ne rakják addig későbbre a kezdést.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 20, 2017 7:49 am

    A legrégebbi hagyományunk: a forduló válogatottja


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 A-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20170418190418http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-legregebbi-hagyomanyunk-a-fordulo-valogatottja-20170418190418

    A forduló válogatottja: Tujvel (Mezőkövesd) – Osváth (DVSC), Vaskó Tamás (Vasas), Bobál Dávid (Honvéd), Kire Ristevski (Vasas) – Rácz Barnabás (Haladás), Hidi Patrik (Honvéd) – Jancsó András (Haladás), Eppel Márton (Honvéd), Mahir Saglik (Vasas), Zsótér Donát (Honvéd)


    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Ápr. 19, 2017 6:13 pm

    Hihetetlen történet. De ugyanakkor szomorú.
    Az agyunk rendesen át lett állítva még ha normálisnak is hisszük magunkat.
    Feszült meccs lesz. Remélem Geri kivédi a szemüket is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 19, 2017 4:07 pm

    A honlapról:
    Hangya eltiltását megfelezték

    Az MLSZ fellebbviteli bizottságának szerda délutáni ülésén Hangya Szilveszter korábbi 4 mérkőzésre szóló eltiltását 2-re mérsékelte – tájékoztatta honlapunkat Keresztúri András, a Vasas FC technikai igazgatója.


    Hozzátette: a fellebbviteli bizottság a Videoton-Vasas mérkőzés szóban forgó jelenete videofelvételének többszöri megtekintése és tanúk meghallgatása után úgy határozott, hogy Szabó Zsolt játékvezető Hangya Szilveszternek egy kézmozdulatát nézte ütésnek.

    A fegyelmi bizottság figyelembe vette a kispadon ülők és a pályán lévő játékosok értetlenségét, amikor Hangya Szilvesztert és Darko Lazovicsot – miután egymás mellett futva összeakadt a lábuk és elestek – kiállította a játékvezető.

    Lazovics 3 mérkőzéses eltiltását a fellebbviteli bizottság helybenhagyta, mert a Videoton szerb csatára a játékoskijáróban szóban inzultálta a játékvezetőt.

    Ez azt is jelenti, hogy Hangya Szilveszter – mivel az elmúlt két bajnoki fordulót már kihagyta – pályára léphet szombaton a Honvéd ellen.



    cheers Lehet a fegyelmi bizottságnak is fontos lett , hogy elkapjuk a Honvédot a Vidi miatt. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 19, 2017 3:28 pm

    Vasas jövőkép

    Vigyázni kell az értékekre



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 69791#2https://digitalstand.hu/olvaso/69791#2


    Nálunk leesett 10 centi hó ,elment az áram közben meg Vancsa nyilatkozott. Mire visszajött az áram , állítólag már cáfolta is és csak Korcsmár Zsolti távozása tűnik biztosnak. Az mindenesetre jó ,hogy figyelünk arra ,hogy fiataljaink pályája a távozásuk után se törjön meg. Felelősségteljes szülőnél emiatt előnyben lehet a Vasas amikor klubbot választ a gyerekének. A következő oldalon a Vasas légiósait is említik. Saglik azért megosztja a Vasas drukkereket ,bár az alapképességeivel tényleg nincs baj, csak a gyorsaság hiányzik már.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 18, 2017 10:08 am

    A honlapról:
    Saglik: Hittünk magunkban, ezért nyertünk

    Mahir Saglik győztes gólt szerzett a Ferencváros elleni 2–1-re megnyert bajnoki mérkőzésen. Játékosunk értékelte a rangadót, valamint beszélt a hosszabb gólszünetének megszakadásáról is.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Pic2_2478



    A Haladás elleni, 3-2-re elvesztett bajnokink után sikerült ismét gólt szerezned, méghozzá győztes gólt. Mennyire felszabadító érzés ez egy csatár számára?

    - Rendkívül boldog vagyok, mert nagyon sok dolog jött most ezzel össze. Győztes gól, három pont, mindez idegenben, a Ferencváros elleni rangadón. Nagyon fontos győzelem a közvetlen rivális ellen. Többet nem is kívánhattam volna. Természetesen felszabadító érzés, mert tudtam, hogy adós vagyok a gólokkal. Most törlesztettem egy kicsit.

    Hatpontos mérkőzésen diadalmaskodtunk a bajnoki dobogóért folytatott harcban. Mennyire volt mentális téren fontos a győzelem a csapat számára?

    - Mivel a közvetlen riválisról volt szó, így az 5 pontra duzzadt előnnyel sikerült némi levegővételhez jutnunk. Mindkét csapat nagy nyomás alatt állt. A három pontra mindkét együttesnek szüksége lett volna, de főleg a második félidei játékunkról elmondható, hogy magabiztosan oldottuk meg feladatunkat, mindezt pedig idegenben. A bajnokságnak azonban nincs vége, továbbra is összpontosítanunk kell a következő mérkőzésekre.

    Sajnos ismételten az első félidő utolsó pillanataiban kaptunk gólt. Ennyi alkalom után mi az, ami segített abban, hogy koncentrált játékkal ezt a mérkőzést megfordítsátok?

    - Az első félidőben nem tudtunk úgy belelendülni a játékba, ahogy szerettünk volna. Talán ennek is volt a folyománya, hogy a Ferencváros vezetést szerzett. Azonban a csapat lelkierejét mutatja, hogy amíg más csapatok valószínűleg a padlón lettek volna egy ilyen gól után, mi hittünk magunkban és megtettünk mindent a mérkőzés megfordításáért.

    Ez a morális tartás adta az alapot, hogy másfél percen belül megfordítsuk az eredményt?

    - Igen, a csapategység is elképesztő, de meg kell említenem az edzőnket is. Higgadtan lelket öntött belénk a félidőben és magabiztosan épített fel minket. Azt mondta, hogy higgyünk magunkban, fordítottunk már meg mérkőzést, fontos meccseket is. Most is bebizonyítottuk, hogy képesek vagyunk erre. Hittünk magunkban és megérdemelten nyertünk.



    Sajnos Botondot egy időre elvesztettük. Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Kiraly_botondra_tobb_hetes_kihagyas_var-2477http://www.vasasfc.hu/hirek/kiraly_botondra_tobb_hetes_kihagyas_var-2477
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 18, 2017 9:55 am

    NB I: Három csapat tarolt - itt a forduló válogatottja

    A Paksot legyőző Honvéd, a Groupama Arénában nyerő Vasas és a Felcsúton döntetlent játszó Mezőkövesd uralja a forduló válogatottját. Itt a csapat:



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 99089-nb-i-harom-csapat-tarolt-itt-a-fordulo-valogatottjahttp://www.csakfoci.hu/nb-i/99089-nb-i-harom-csapat-tarolt-itt-a-fordulo-valogatottja


    Tujvel (Mezőkövesd) – King (Honvéd), Korcsmár (Vasas), Vági (Mezőkövesd) – Bardhi (Újpest), Jancsó (Haladás), Berecz (Vasas), Molnár (Mezőkövesd), Zsótér (Honvéd) – Gaál (Vasas), Eppel (Honvéd)



    Korcsmár Zsolt (Vasas)
    Kiválóan irányította a védelmet, emellett szerzett tíz labdát és a párharcok 80 százalékát megnyerte.

    Berecz Zsombor (Vasas)
    Hetek óta kiváló formában futballozik, igazi vezére az angyalföldieknek. A Ferencváros ellen lőtt egy klasszis gólt és csaknem 92 százalékos pontossággal passzolt.

    Gaál Bálint (Vasas)
    Volt egy kapufája, valamint a második félidőben két perc alatt két gólpassza.

    A hét edzője:Michael Oenning (Vasas)

    Az angyalföldiek a Groupama Arénában is a sokpasszos játékot hozták. Az első félidő végén bekapott gól ellenére nem zuhantak össze, sőt, a második félidő elején megfordították az állást. A győzelmük nem forgott veszélyben.



    A Rangadón nem kerültek a mieink a csapatba ,de 2 fradista igen ebből is látszik ,hogy nagy csatából kerültünk ki győztesen.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 420138_nbi_alomcsapathttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/420138_nbi_alomcsapat
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 18, 2017 9:32 am

    Miért jó edző Michael Oenning ?



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 69789#2https://digitalstand.hu/olvaso/69789#2


    Vasas77, Berecz pont azt nyilatkozta amiről meséltél.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 17, 2017 8:09 pm

    Síposúr írta:Először is gratulálok a győzelemhez!A fradi verésnél nagyobb öröm kevés érheti a Vasas drukkert . Baszogatott egy ződ a keddi vereség után. Szerdán már szükült az arca. Tegnap a helyi meccsen már én osztottam. Átis ment a félidőben a másik oldalra. Tetszett mindenki, a török gyereknél azért jobb kell majd aki többet fut. Olyan volt mintha több ződ lett volna a pályán az első félidőben.A kanadai srácot ügyetlennek tartottam eddig. Még megtanul focizni. Berecz a kedvenc. Nem szabad eladni! A Gál is jó lesz. Nem értem .hogy lehet ennyi sárgásunk egyszerre. Oda kell erre is figyelni .Rúgjunk oda a végén egy gyengébb elleni meccs előtt, ne a rangadókon hiányozzon már a fél kezdő.
    Kellemes húsvétot mindenkinek! Hajrá Vasas!

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok én is , már szinte utólag. Remélem mindenki sokat keresett ma ? Very Happy Futja majd belőle felmenni a bajnokavatóra és a kupadöntőre. Very Happy
    A Honvédnál nekem is feltűnt mekkora a 2 csatár munkabírása. Ketten akkora veszélyt okoztak mintha négyen támadtak volna. A stúdióban is megjegyezték ,hogy a Paks nem is tudott kontrázni , mert csak pár emberrel támadtak a kispestiek és emiatt nem nyíltak ki ,de mégis eredményesek voltak. Azért Saglik már nem reklamál érzi szerintem ,hogy nagyot kell hajráznia a maradáshoz. Ebből még jól jöhetünk ki. Egy gyors , sokat futó ,de hasonlóan technikás csatár, aki még fejjel is veszélyes persze nagy nyereség lenne . Olyan akivel tudnánk kontrázni és nem érnék utol 5 méteren belül.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Hétf. Ápr. 17, 2017 6:02 pm

    Először is gratulálok a győzelemhez!A fradi verésnél nagyobb öröm kevés érheti a Vasas drukkert . Baszogatott egy ződ a keddi vereség után. Szerdán már szükült az arca. Tegnap a helyi meccsen már én osztottam. Átis ment a félidőben a másik oldalra. Tetszett mindenki, a török gyereknél azért jobb kell majd aki többet fut. Olyan volt mintha több ződ lett volna a pályán az első félidőben.A kanadai srácot ügyetlennek tartottam eddig. Még megtanul focizni. Berecz a kedvenc. Nem szabad eladni! A Gál is jó lesz. Nem értem .hogy lehet ennyi sárgásunk egyszerre. Oda kell erre is figyelni .Rúgjunk oda a végén egy gyengébb elleni meccs előtt, ne a rangadókon hiányozzon már a fél kezdő.
    Kellemes húsvétot mindenkinek! Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 17, 2017 12:03 pm

    A Soroksár is meghajolt Siófokon

    Nagy formában a BFC Siófok, mely hat meccs óta veretlen és egymás után harmadik meccsét nyerte a feljutásra hajtó Soroksár ellen egy közönségszórakoztató, öt gólét és számtalan helyzetet hozó mérkőzésen.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 A-soroksar-is-meghajolt-siofokon-720545http://www.sonline.hu/somogy/sport/a-soroksar-is-meghajolt-siofokon-720545/

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 300-online-kozvetites-16-30-tol-siofok-soroksar-schttp://www.soroksarsc.hu/joomla3/index.php/news/300-online-kozvetites-16-30-tol-siofok-soroksar-sc


    BFC Siófok – Soroksár 3–2 (1–1)

    Siófok, Városi Stadion, 300 néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Kis Zoltán, Mohos Milán)

    BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Gál, Czingráber, Farkas N. – Berde – Nagy D., Petneházi (Czvitkovics – 79.p.), Lázár Zs., Gréczi (Kovács D. – 65.p.) – Elek B. (Berki – 74.p.) Edző: Disztl László.

    Soroksár SC: Jova – Fülöp N., Gengeliczki, Valencsik, Silye – Csilus (Nagy O. – 70.p.), Peszmeg, (Bajzát – 88.p.) – Huszák, Sándor I., Gárdos (Pál A. – 61.p.) – Lovrencsics B. Edző: Lucsánszky Tamás

    Gólszerzők: Petneházi (6.p.), Lovrencsics B. (12., 85.p.), Elek B. (59.p.), Nagy D. (66.p.)



    Ez a siófoki siker a Békéscsabának jött nagyon jól . Nagyon magukra találtak,így Polekszics maradása veszélybe került. Szerencsére Nagyon kezd látszódni Lippai munkája .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 17, 2017 11:33 am

    VASAS77 írta:

    Utobbi meccseken kint voltam, a dózsa meccset is pozitívan látom,tartalékosan is simán lehetett volna 6:3 is

    Érdekes ,hogy a lilákat említed ,gyakorlatilag ugyanavval a kerettel lépünk pályára a Honvéd ellen is mint ellenük. Annyi különbséggel ,hogy most Ádám és Király nem lesz valószínűleg bevethető ,de Vaskó és Korcsmár igen. Velük azért erősebbek leszünk ,de most jobban ki kellene használnunk a helyzeteket. Sajnos Berecz , Burmi , Szivacs , Vida és Gaál továbbra is 4 sárgánál jár. Berecz az akit szinte pótolhatatlannak tartok közülük akár egy meccsre is. Jó volna ,ha azon az egy meccsen Remili ,Saglik ,Kleisz és Gaál játszhatna . Közösen talán mégis sikerülne valamennyire pótolni és nem sínylené meg az eredményességet a hiánya.
    A Honvéd ellen 3 olyan csatárnak kellene megnyernie a meccset ( Saglik ,Kulcsár , Gaál ) aki a rajtnál még nem volt velünk ,de valamiért Vaskó vagy Korcsmár fejében bízok.
    Van tipped kik játszanak majd a baloldalon ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 17, 2017 9:15 am

    A honlapról:
    Berecz: Boldog vagyok, hogy megnyertük a bronzcsatát

    21 éves irányítónk ismét jól mozgatta a csapatot, jó helyen volt nála a labda, és oroszlánrésze volt az FTC elleni 2-1-es diadalban.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Pic2_2476



    Úgy tűnik, ha Berecz Zsombor gólt lő egy bajnokin, akkor nyer a csapat. Így volt ez március elején, amikor a Mezőkövesd ellen találtál be. Egy kis túlzással a Groupamába pedig győzni járunk.

    Azért ez egy kicsit nagyképű kijelentés lenne, de tény, hogy az elmúlt két itteni mérkőzésünkön jól jött ki a lépés, és győzni tudtunk. Mindig jó érzés itt nyerni. Viccesen mondhatnánk, hogy a mostani „otthontalanságunkban” lehet, hogy itt kellene játszani a „hazai” meccseinket és akkor talán több pontunk lenne. Az már csak hab a tortán, hogy gólt is tudtam rúgni.

    Kívülről úgy tűnt, hogy a meccs első 20 percében a Fradi játéka egy kissé meglepett minket. Jobban, agilisabban, veszélyesebben játszottak, mint amire számítani lehetett. Így érezted te is?

    Engem nem lepett meg a játékuk, hiszen mégiscsak hazai pályán voltak, ezért saját közönségük előtt támadólag léptek fel. És ne feledjük el, hogy ez egy bronz rangadó volt, mivel mindkét csapat a legrosszabb esetben is a tabella 3. helyére pályázik. Inkább magunkban keresném a hibát a találkozónak ebben a szakaszában. Talán nem olyan elánnal mentünk bele a párharcokba, amennyire kellett volna. Talán egy kicsit le is becsültük a Ferencvárost, mivel arra gondolhattunk, hogy ők lelkileg meg vannak roggyanva, mert nem úgy sikerültek a korábbi meccseik, ahogy azt tervezték. De hála Istennek az az egy félidőnyi előny, amit adtunk nekik az elegendő volt ahhoz, hogy a második félidőben már átvegyük a játék irányítását és győztesen hagyjuk el a pályát. A két gólunk és az ő kiállításuk után úgy vélem, nem volt kérdés, hogy nyerni fogunk.

    Ha 50. perc környékén járunk, várhatjuk az újabb Berecz-gólt, mivel a legutóbbi, már említett bajnoki találatod is e tájban esett. Miképpen emlékszel vissza a mostani találatodra?

    Ez egy korszerű támadás eredménye volt. Gaál Bálint a jobboldali 16-os sarka közelében robogott fel. Én már korábban kértem tőle a labdát, de ő a legjobb ütemben laposan visszagurította nekem, én pedig kapásból a rövid sarokba bombáztam.

    Amikor egy csapat másfél percen belül kap két gólt, feltételezem, hogy teljesen le tudja taglózni a játékosokat.

    Valóban, belegondolva a helyzetbe ha egy csapat ilyen rövid időn belül megfordítja az eredményt, az lelkileg lenullázza az azt elszenvedő csapat játékosait. Ez olyan, mintha egy bokszoló kap egy megrendítő ütést, amiből még nem „józanodott” ki és rögtön kapja következőt, amitől megtántorodik és a menet végéig meghatározza a mozgását.
    De mivel mi voltunk ennek a szituációnak a nyertesei, így boldog vagyok.

    A jövő szombaton fogadjuk „hazai” pályán a Honvédot, ami talán a bajnoki cím szempontjából is meghatározó csata lesz. Mit vársz attól a találkozótól?


    A kispestiek – ahogyan a tabella is mutatja – nagyon összeállt stabil és veszélyes csapat. Az eredményeik is kiemelkedőek. De ettől függetlenül szerintem nem verhetetlen csapat. És a jövő héten jó eséllyel a győzelem reményében, fogadjuk őket a Szusza stadionban.

    Az FTC ellen megkapta ötödik sárgáját Risztevszki, James és Remili is, így a Honvéd elleni fontos meccsen nem léphetnek pályára.

    Ez sajnálatos, hogy eltiltások miatt olykor kiesnek kulcsjátékosaink, de szerintem vannak olyan játékosaink, akik képesek őket pótolni.

    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Vas. Ápr. 16, 2017 10:58 pm

    Vasas1969 írta:

    Nézegettem ,hogy kinek nehezebb a sorsolása.

    Honvéd: Vasas , Gyirmót , Kövesd , MTK , DVSC , Vidi

    Vidi : MTK , DVSC , Haladás , Újpest , Ftc , Honvéd

    Vasas : Honvéd , Dvtk , Paks , Haladás  , Gyirmót , Kövesd




    A dőlt betűsök az idegenbeli meccsek. A Honvéd a Gyirmót ellen tűnik egyértelmű esélyesnek a többin azért ők is pontot(okat) veszthetnek. A Vidi sorsa a fővárosi meccseken dől el és remélem a fradi sem fekszik le nekik. Az Újpest harmadjára remélem elkapja őket. Air Sanyiékra is jó lenne ,ha nem szólnának rá fentről. Gézáék is olyan eredményt játszhatnának ami végre a Vasasnak lesz a jó.
    Nekünk is meleg lesz a miskolci meccs és a Paks ellen is át kellene lépnünk az árnyákunkat, ha akarunk valamit. Szóval valóban bejelentkezünk ,ha verjük a kispestieket. Kár ,hogy megint sok hiányzónk lesz a legfontosabb meccsen . Legalább Hangya ügyében kellene fellebbezni újra.
    18 ponttal bajnokok lennénk ,de még 16-nál is ,14 pont (az 2 döntetlen) is elég lehetne. Kevesebb pontnál már nagy szerencse és a vetélytársak mélyrepülése kellene.
    Tévén vagy a helyszínen nézted a meccset ?

    Beleolvastam a kocsmába . Látom ott is ugyanezt írták Neked. Very Happy

    Utobbi meccseken kint voltam, a dózsa meccset is pozitívan látom,tartalékosan is simán lehetett volna 6:3 is
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 16, 2017 5:18 pm

    VASAS77 írta:

    Szerintem ha a hovédot megverjük behúzzuk a végén, az utolsó fordulóban fog eldőlni.

    Nézegettem ,hogy kinek nehezebb a sorsolása.

    Honvéd: Vasas , Gyirmót , Kövesd , MTK , DVSC , Vidi

    Vidi : MTK , DVSC , Haladás , Újpest , Ftc , Honvéd

    Vasas : Honvéd , Dvtk , Paks , Haladás  , Gyirmót , Kövesd


    A dőlt betűsök az idegenbeli meccsek. A Honvéd a Gyirmót ellen tűnik egyértelmű esélyesnek a többin azért ők is pontot(okat) veszthetnek. A Vidi sorsa a fővárosi meccseken dől el és remélem a fradi sem fekszik le nekik. Az Újpest harmadjára remélem elkapja őket. Air Sanyiékra is jó lenne ,ha nem szólnának rá fentről. Gézáék is olyan eredményt játszhatnának ami végre a Vasasnak lesz a jó.
    Nekünk is meleg lesz a miskolci meccs és a Paks ellen is át kellene lépnünk az árnyákunkat, ha akarunk valamit. Szóval valóban bejelentkezünk ,ha verjük a kispestieket. Kár ,hogy megint sok hiányzónk lesz a legfontosabb meccsen . Legalább Hangya ügyében kellene fellebbezni újra.
    18 ponttal bajnokok lennénk ,de még 16-nál is ,14 pont (az 2 döntetlen) is elég lehetne. Kevesebb pontnál már nagy szerencse és a vetélytársak mélyrepülése kellene.
    Tévén vagy a helyszínen nézted a meccset ?

    Beleolvastam a kocsmába . Látom ott is ugyanezt írták Neked. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 16, 2017 4:41 pm

    colocolo írta:
      Ferencváros - Vasas    1:2

     Vasas : Nagy G.6 - Korcsmár 6 Vaskó 6 Risztevszki 6 - Kleisz 6 James 6 Berecz 7 Murka 6 - Gaál 7 Saglik 6 Remili 6

      csere: James - Vida 5  57.perc
                Korcsmár - Burmeister 69.perc
                Saglik - Király  85.perc

    Gratulálok a csapatnak,egy szép győzelem megint ezen nincs is mit meg magyarázni ez a győzelem a legszebb húsvéti ajándék a Vasas szurkolóknak.

    Vásárban voltam és vettem én is egy sportot mert nem tudtam hozzá jutsz e. Picit meglepődtem ,hogy a meccs színvonalát csak hatosra értékelték és nagyon alacsony osztályzatokat kaptak a fradisták is. Pedig szerintem nagyot játszott a fradi ,főleg az első félidőben. Rég izgultam ennyire a csapatunkért, még a Vidi ellen sem. Egy másodpercnyi kihagyást sem engedtek a zöldek a csapatnak. Az öreg Gera  rengeteg labdát szerzett biztos ,hogy ötösnél jobbat játszott.( Az elmaradt sárgáit most nem említem.) Picit mintha büntetné a zöld sport a sajátjait , mert nem ők nyertek. Én úgy láttam ,hogy egy jó fradit sikerült legyőznünk és aki nem látta esetleg az azt hiszi ,hogy gyengék voltak Varga Rolandék azért nyerhettünk. Ne vegyék már el az érdemet ,hogy egy jól játszó ellenfelet sikerült megtörnünk a 2. félidőben.
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Vas. Ápr. 16, 2017 12:50 pm

    Vasas1969 írta:A Groupamában fordított a Vasas

    A Vasas 2-1-re nyert a címvédő Ferencváros otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, szombaton. Az angyalföldiek így ebben a szezonban második alkalommal is elhozták a három pontot a Groupama Arénából, tavaly augusztusban ugyanez volt a végeredmény.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 A-groupamaban-forditott-a-vasashttp://www.m4sport.hu/2017/04/15/a-groupamaban-forditott-a-vasas/

    Szerintem ha a hovédot megverjük behúzzuk a végén, az utolsó fordulóban fog eldőlni.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 16, 2017 9:19 am


    Ferencváros - Vasas 1:2

    Vasas : Nagy G.6 - Korcsmár 6 Vaskó 6 Risztevszki 6 - Kleisz 6 James 6 Berecz 7 Murka 6 - Gaál 7 Saglik 6 Remili 6

    csere: James - Vida 5 57.perc
    Korcsmár - Burmeister 69.perc
    Saglik - Király 85.perc

    Gratulálok a csapatnak,egy szép győzelem megint ezen nincs is mit meg magyarázni ez a győzelem a legszebb húsvéti ajándék a Vasas szurkolóknak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 11:55 pm

    A Groupamában fordított a Vasas

    A Vasas 2-1-re nyert a címvédő Ferencváros otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, szombaton. Az angyalföldiek így ebben a szezonban második alkalommal is elhozták a három pontot a Groupama Arénából, tavaly augusztusban ugyanez volt a végeredmény.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 A-groupamaban-forditott-a-vasashttp://www.m4sport.hu/2017/04/15/a-groupamaban-forditott-a-vasas/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 11:25 pm

    Juhos2 írta:

    Nem tudom mire lesz elég, de édes a győzelem.

    A helyi erőkkel néztük a kocsmában a meccset, amiről több alkalommal írtunk már, újra beigazolódott. Vasas drukker is volt közöttük, de az egész kocsma /bár nem követik a magyar focit/ a Vasasnak szurkolt.

    Remélem Te is agitáltál és nemcsak a csapat a jó játékával ? Nagyon kíváncsi vagyok mire leszünk képesek a baloldalunk nélkül ? Eddig a Ristevski, Hangya , Remili balszárny nyerte a meccseket. Abban bízom ,hogy jobb csapat vagyunk annál ,hogy negatív legyen a tavaszi mérlegünk ( 3 győzelem ,1 döntetlen , 4 vereség ) Ha van igazság ,akkor legalább 11 pontot szerzünk a hátralévő 6 meccsen , aminek a bronzhoz mindenképpen elégnek kell lennie. Ennél több pontnál még nagyobbat is álmodhatunk! Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 11:12 pm

    A Rangadó.hu szakértője

    Másodszor is bevette a címvédő Ferencváros otthonát a Vasas

    Két perc alatt fordított az angyalföldi együttes a Groupama Arénában.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 419892_ferencvaros_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/419892_ferencvaros_vasas


    A találkozót a Rangadó.hu állandó szakértője, Glázer Róbert, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya értékelte:


    – Két részre kell bontani ezt a mérkőzést. Kezdeném azzal, hogy egy Fradi–Vasas meccs ennél több nézőt érdemelne – a Fradi ugyan most nem játszik jól, de megy, hajt egész tavasszal, a Vasas pedig kimondottan jól szerepel. Az első félidőben a csapatok a szokásos hadrendjükben álltak fel, a Fradi a négy-kettő-három-egyes, a Vasas a három-négy-hármas játékrendszerében, ami védekezéskor öt-négy-egyre váltott, és amit kiválóan játszik. Az első félidőben a Ferencváros remek hozzáállással, akarattal játszott, ilyen jól még nem láttam futballozni tavasszal. Ha lehet valamit kritizálni, az a bal oldali támadójáték volt – bár onnan rúgták az utolsó percben a gólt, összességében a jobb oldal, ott is Varga és Bognár, illetve Gera kifejezetten jó játékának köszönhetően vezettek támadásokat. Moutari meccsek óta rendkívül gyengén játszik, talán egy fölé-mellé lövése volt, hajtani hajtott, de a technikai megoldásai nem sikerültek. A Vasas kicsit passzív volt, az első félidő utolsó tíz-tizenöt percében kezdett csak futballozni, de ott már voltak kimondottan szép támadásai. Összességében a Ferencváros dominált, Bognár pontrúgásai és passzai is életveszélyesek voltak, itt úgy éreztem, az FTC simán meg fogja nyerni ezt a meccset.

    – A második félidő kezdete sem mutatott arra, hogy itt a Vasas fordítani fog, de a védelem két nagy hibája megfogta a hazai csapatot. Nalepánál már nem először láttam ezt a keménységet, a kiállításával pedig végképp elvesztette a hazai együttes a lehetőséget az egyenlítésre. A Vasas ekkor már kimondottan szépen játszott, akár még több gólt is lőhetett volna. A Ferencváros négy -egy-három-egyre állt át, míg a vendégek tartották pozíciójukat. A második félidő alapján azt kell, hogy mondjam, megérdemelten nyert a Vasas.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 15, 2017 11:12 pm

    Vasas1969 írta:

    Gratulálok a Csapatnak a győzelemhez! Nagyon szép estét szereztek. Félek azért ,hogy megint püroszi győzelmet arattunk. Gyakorlatilag az egész baloldalunkat elvesztettük és még Manjrekárt is. Ráadásul Király is kidőlhetett ,pedig a Honvéd elleni győzelemmel még akármi is lehetne a vége.

    Nem tudom mire lesz elég, de édes a győzelem.

    A helyi erőkkel néztük a kocsmában a meccset, amiről több alkalommal írtunk már, újra beigazolódott. Vasas drukker is volt közöttük, de az egész kocsma /bár nem követik a magyar focit/ a Vasasnak szurkolt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 10:55 pm

    Vasas1969 írta:Ftc - Vasas  20:30 M4

    Kezdők:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 1141332http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/27/1141332.html


    Burmi és Vida kimaradt. A német azért most futhatta volna a versenyt a fekete sráccal . Korcsmár, Ristevski és Moha is a csapatban.

    Gratulálok a Csapatnak a győzelemhez! Nagyon szép estét szereztek. Félek azért ,hogy megint püroszi győzelmet arattunk. Gyakorlatilag az egész baloldalunkat elvesztettük és még Manjrekárt is. Ráadásul Király is kidőlhetett ,pedig a Honvéd elleni győzelemmel még akármi is lehetne a vége.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 7:48 pm

    Ftc - Vasas  20:30 M4

    Kezdők:

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 1141332http://adatbank.mlsz.hu/match/15/0/14966/27/1141332.html


    Burmi és Vida kimaradt. A német azért most futhatta volna a versenyt a fekete sráccal . Korcsmár, Ristevski és Moha is a csapatban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 15, 2017 3:35 pm

    A honlapokról:
    Oenning: jó mérkőzésre és eredményre számítok

    Kellemes emlékekkel készülhettek a játékosaink a Ferencváros elleni bajnoki mérkőzésre, mivel az őszi győzelem után újabb sikerben reménykedünk a rivális otthonában. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól.



    Ismét a Ferencvárossal mérkőzünk meg. Ellenfelünk tavaszi eredményei gyengébbek a vártnál. Mik a várakozásai a méccsel kapcsolatban?


    Először is nem szabad elvakítanunk magunkat ellenfelünk vélt formahanyatlásától. A Ferencváros egy kiváló csapat és hazai pályán nehezen verhetők. Ez idáig nem sok csapatnak sikerült, igaz, mi közöttük vagyunk. Nagyon koncentráltan kell és fogunk is pályára lépni, mert csak így lehetünk sikeresek.

    Esti, villanyfényes mérkőzés lesz. Előny lehet-e ez számunkra vagy teljesen mindegy, hogy mikor kezdünk?

    Számunkra ez kedvező, mivel szeretünk villanyfényben játszani. Az ilyen mérkőzéseknek amúgy is van egy különleges atmoszférája. A külső behatások is kisebbek, a hőmérséklet pedig engedi azt, hogy teljes gőzzel lehessen játszani. A nézők számára is ez egy vonzó dolog lehet, szóval egy tökéletes körítés a mérkőzéshez.

    A sajtóban szívesen előkerül témaként, hogy két német edző csatájáról van szó. Van ennek bármi jelentősége vagy ez olyan, mint bármelyik másik mérkőzés?

    Mára már normalizálódott ez a dolog, hiszen már többször mérkőztünk meg egymás ellen. Az ismert, hogy Thomas és én jól kijövünk egymással, szóval e tekintetben sincs szó különleges mérkőzésről. Örülök, hogy a Ferencváros ellen játszhatunk, egy jó mérkőzésre van kilátás.

    A keddi Újpest elleni megtépázott keret – eltiltottak, sérültek - után javult-e a helyzete a csapat összeállítását tekintve?

    Valamelyest igen, mivel egy mérkőzéses eltiltását letöltve, Manjrekar és Vaskó már rendelkezésemre állhat. Sajnos Ádám combhúzódása és Pavlov hosszú ideje tartó achillesz sérülése miatt semmiképpen sem számolhatok játékukkal. És vannak még kérdőjelek. De bízom játékosaimban, hogy akik vállalják a játékot és pályára lépnek szombaton este a Groupamában, azok felszabadult játékkal fognak küzdeni a győzelemért.




    Más mentalitással


    Vezetőedzőnk, Thomas Doll elmondta várakozásait a Vasas elleni rangadó előtt.


    Labdarúgó-csapatunk szombaton 20.30-kor hazai pályán fogadja a Vasast az NB I 27. fordulójának rangadóján. Thomas Doll vezetőedző szerint a Paks elleni vereség után több dologban is változtatni kell a siker érdekében.

    – A paksi meccs után este egyből elaludtam, de néhányszor felkeltem azért az éjszaka. Nagyon csalódott voltam a mérkőzés után. Katasztrofális és csalódást keltő volt, ezért változtatásokra lesz szükségünk. Sajnos most nem tudjuk azt a játékunkat hozni, ami fontos lenne a bajnokság ezen szakaszában – kezdte vezetőedzőnk, aki ezután rátért arra, miben kell más a Vasas elleni rangadón. – Mentalitásban kell másként kimennünk a pályára. A ferencvárosi mentalitást kell megmutatnunk! Jelen pillanatban néhány játékosnak magába kell néznie. Látnunk kell, hogy ki az, aki valóban a Fradiért harcol és dolgozik, a hétvégén, a Vasas ellen pedig meglátjuk, milyen Ferencváros lép majd pályára.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 16482http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/hiba-minket-leirni/20170414/c/16482
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 14, 2017 10:25 pm

    Egy kis múltidézés:

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Ápr. 14, 2017 3:56 pm

    Vasas1969 írta:

    Kulcsár valóban lesen volt ,de még a sarkalás előtti szitunál. Heris gólja is les volt ,ha csak egy lábfejnyit is annyit azonban biztosan.Több is lett volna ,Murka azonban picit belógott ,de nem annyira ,hogy ne legyen les. Az Újpest szabadrúgása előtt is Kleisz érte el előbb a labdát. Szerintem az is rossz ítélet volt. Sajnos Burmi is hibázott és Gaálnak se kellett volna elhúzni a fejét a szabadrúgásnál. Berecz és Saglik is hibázott komoly helyzetben. Kicsin múlott ,hogy nem szereztünk pontot vagy pontokat.

    Nem tudom Vida a csapatban marad e vagy visszakerül a helyére a jobb formában lévő Manjrekár ? Ha a Korcsmár ,Ristevski , Remili hármasból kettő legalább bevethető lesz , jó eredményt érhetünk el a hétvégén. A fradi is megerőltető sorozat közben van.

    Már otthon vagy vége a kiruccanásnak ?

    Kleisz megmozdulását nem láttam. Csak a hosszabításban kapott újabb gól bosszantott.
    Hazaértem, de ma össznépileg eljöttünk Kőszegre. Ha nincs különösebb baj, az ünnepeket itt töltjük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 14, 2017 9:59 am

    Polgárháborúból menekült; lecigányozták; tengett-lengett – de NB I-es kapitány lett

    A Vasas 31 éves csapatkapitánya, a hétközi bajnokit sérülés miatt kihagyó, de a Ferencváros ellen talán már bevethető Remili Mohamed tipikusan az a futballista, aki – ahogy azt maga is elismeri – a képességei alapján sokkal többre is vihette volna, mint amit végül kihozott magából. Az algériai apától és magyar anyától született támadó a Nemzeti Sport Online-nak adott portréinterjúban önkritikusan mesélt ifjúkori tévelygéseiről. Beszélt azokról a nehézségekről, melyekkel fiatalon meg kellett küzdenie a származása miatt, kifejtette, hogyan tudott 30 év fölött is fejlődni Michael Oenningnél, és azt is elárulta, mi a legfontosabb tapasztalat a pályafutásából. Tanulságos történet következik – fiatalabb futballistáknak különösen ajánlott.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Polgarhaborubol-menekult-leciganyoztak-tengett-lengett-de-nb-i-es-kapitany-lett-2563203?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofbhttp://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/polgarhaborubol-menekult-leciganyoztak-tengett-lengett-de-nb-i-es-kapitany-lett-2563203?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 14, 2017 9:33 am

    Juhos2 írta:

    Ügyes gólt lőtt, annyira nem egyszerű helyzetből.
    Buri a harmadik gólnál mozoghatott volna Mohllal, de már unalmas mindig rá kihegyezni. Főleg, hogy Oeningnél kihagyhatatlan.
    Kulcsár szerintem lesen volt, hogy ne legyek elvakult.

    Kulcsár valóban lesen volt ,de még a sarkalás előtti szitunál. Heris gólja is les volt ,ha csak egy lábfejnyit is annyit azonban biztosan.Több is lett volna ,Murka azonban picit belógott ,de nem annyira ,hogy ne legyen les. Az Újpest szabadrúgása előtt is Kleisz érte el előbb a labdát. Szerintem az is rossz ítélet volt. Sajnos Burmi is hibázott és Gaálnak se kellett volna elhúzni a fejét a szabadrúgásnál. Berecz és Saglik is hibázott komoly helyzetben. Kicsin múlott ,hogy nem szereztünk pontot vagy pontokat.

    Nem tudom Vida a csapatban marad e vagy visszakerül a helyére a jobb formában lévő Manjrekár ? Ha a Korcsmár ,Ristevski , Remili hármasból kettő legalább bevethető lesz , jó eredményt érhetünk el a hétvégén. A fradi is megerőltető sorozat közben van.

    Már otthon vagy vége a kiruccanásnak ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Ápr. 14, 2017 7:14 am

    Vasas1969 írta:Gratula Király Botondnak aki a forduló cseréje lett. Remélem a hétvégi csapatnak már több játékosunk ia a tagja lesz annak köszönhetően ,hogy verjük a fradit.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 99000-bodog-iranyitja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapathttp://www.csakfoci.hu/nb-i/99000-bodog-iranyitja-a-fordulo-valogatottjat-itt-a-csapat

    A forduló cseréje:

    Király Botond (Vasas)

    Negyedórát töltött a pályán, de abszolút lendített a Vasas támadójátékán. Rendkívül aktív volt, labdái saját emberhez mentek, a hajrában szerzett egy gólt.


    Ügyes gólt lőtt, annyira nem egyszerű helyzetből.
    Buri a harmadik gólnál mozoghatott volna Mohllal, de már unalmas mindig rá kihegyezni. Főleg, hogy Oeningnél kihagyhatatlan.
    Kulcsár szerintem lesen volt, hogy ne legyek elvakult.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 5:28 pm