Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
Síposúr
vasassas
Qputyin
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 08, 2020 8:17 pm

    Schindler Szabolcs a Vasas FC új vezetőedzője


    Tóth András másodedzőként segíti Schindler Szabolcs munkáját.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/schindler_szabolcs_a_vasas_fc_uj_vezetoedzoje-4601



    Sok sikert neki !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Szept. 07, 2020 7:21 pm

    Békéscsabáról folyamatosan hozzuk a tutit, aztán valahogy kifulladnak mire ideérnek. Legyen nyugalom, találja meg a hangot a kerettel, sok sikert. Mást úgyse kívánhatok magunknak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 07, 2020 5:35 pm

    NB II: Schindler Szabolcs lesz a Vasas edzője – NS-info



    http://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-schindler-szabolcs-lesz-a-vasas-edzoje-ns-info-2782309



    Drukkolok neki mert Vasas ,de féltem az edzőbuktatóktól .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 06, 2020 4:49 pm

    Juhos2 írta:

    Ez egyelőre nem akar összejönni. Szerintem itt dőlt el, hogy nem bízzák rá a csapatot Tóth Andrisra. De vajon mi/ki alapján fog dönteni N. M.? Lesz itt lepetés, csak végre egy hosszú távú munka indulna el, amiben meg sajnos nem hiszek.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/dvtk-vasas_42-4598

    "Tóth András, megbízott vezetőedző:

    - A mérkőzés fizikálisan elérte a célját, viszont rengeteg egyéni hiba csúszott a játékunkba, nyilván az összeállítás is szokatlan volt. Nem azt vártam, hogy teljesen gördülékeny lesz a játék, de ebben a helyzetben ezeket a hibákat a csapat nem bírja el. Első körben az volt a célom, hogy lássam azokat a játékosokat is, akik kevesebb lehetőséget kaptak, lássam azt, hogy mennyire lehet rájuk számítani. Úgy küldtem fel a pályára őket, mintha ez egy bajnoki meccs lenne, de ahhoz képest keveset kaptam vissza. Nagyon fájó pont, hogy 4 gólt kaptunk a mérkőzésen, ráadásul olyan szituációkból születtek ezek, ami egy ilyen szintű csapatnál, mint a Vasas nem fordulhat elő. Nekünk NBI-es terveink vannak, fel kell nőnünk a feladathoz! Olyan teljesítményt kell nyújtanunk, ami méltó lehet ahhoz, hogy a következő évben az élvonalban tudjunk futballozni. Az első félidőben az utolsó 15 percre felébredtünk és elkezdtünk futballozni, a szünet után ugyanez történt, ismét a játékrész második felére pörögtünk fel. A góljainkat megelőző helyzetek nagyon szépek voltak, de még nagyobb koncentrációra lesz szükség!"

    Szerintem azt tette a Totya amit kell . Lehetőséget adott mindenkinek . Hiába van 30-nál is több játékosunk mivel legalább fele egyáltalán nincs játékban nem sok hasznukat vesszük . Olyan véleményeket olvastam ,hogy minek ez a meccs , pedig pont több kellene ,hogy lássuk kire lehet számítani . Remélem ,hogy lesz még meccs a szünetben . A felkészülés alatt is több meccset kötöttem volna le ,sőt hét közben is megpróbálnék rendszeresen meccset lekötni azoknak akik hétvégente nem játszanak bajnokit . Úgy gondolom ,ha más lesz is az edző akkor is hasznosak ezek a meccsek .Ha csak 1-2 játékosunk lendül formába vagy mozdul el a holtpontról már megérte . Egyébkánt teljes csapattal is simán kikaptunk volna most a dióktól .Jobb most a Diósgyőr a légiósainak köszönhetően .
    Pont a hosszú távú munka miatt azt gondolom inkább szánjunk még 2-3 hetet az edzőkeresésre és adjunk még 2 meccset Totyának csak találjuk meg a legmegfelelőbb embert ,hogy rendet tegyen és összerakja végre a csapatot . Nem tudom kit választ Nagy Miklós ,de legjobban külföldi edzőnek örülnék .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 05, 2020 11:18 am


    Ez egyelőre nem akar összejönni. Szerintem itt dőlt el, hogy nem bízzák rá a csapatot Tóth Andrisra. De vajon mi/ki alapján fog dönteni N. M.? Lesz itt lepetés, csak végre egy hosszú távú munka indulna el, amiben meg sajnos nem hiszek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 04, 2020 2:39 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 02, 2020 11:39 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    NB II: nem bírt egymással a Vasas és a DVSC





    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-vasas-debreceni-vsc-2780595



    A meccs képe alapján örülni kell az 1 pontnak is . Nagyon szorítottam ,hogy legalább ez meglegyen . Azt  láttam , hogy az eddigi meccseken nem akartak egymáshoz passzolni a játékosok most viszont azt , hogy nem tudnak . Irigylem kicsit a Debrecent ,hogy ilyen ügyes srácokat tudnak nevelni mint ez a Bárány . Bevallom azt se tudtam kicsoda.  Nekünk is nagy szükségünk lenne második csapatra vagy legalább egy fiókcsapatra ,hogy az ilyen tehetségeink fejlődni tudjanak . Valóban volt némi előrelépés akarásban de még most sem volt az igazi . A játékról jobb nem is beszéni , igaz nem is tudnék mert az nem volt nálunk . Egy közepes formában játszó Kovács Milán is sokat tudott volna segíteni ezen . Már az összeállítás láttán is olyan érzésem volt mintha a kis Mészöly állította volna össze a csapatot . A látottak ezt tovább erősítették . Látszott ,hogy Totya vele dolgozott korábban .

    Annyira jól össze foglaltad a dolgokat,hogy sok újat én sem tudok írni.Totyában csalódtam,azt hittem neki esünk a Lokinak,erre 8 inkább védekező tipusú játékos van a kezdőben.Az volt az érzésem,hogy nem nyerni akartunk feltétlen,hanem nem kikapni.Abban biztos vagyok nem ő az ideális jelölt a kis padra.A fanatizmus kevés kellene rengeteg tapasztalat.neki az nb 2 sincs,nem hogy az nb1 ben ha feljutunk.Nálam szerencsével szereztünk 1 pontot,és nem elbuktunk 2.Ennél jóval több kell,még a gyengébb ellenfelek ellen is.Ha sikerül gyorsan jó edzőt találni,evvel a kerettel is kötelező lenne fel jutni.
    Kuttort jó megoldásnak tartottam volna . Ha nem jön és nem sikerül megfelelő edzőt találni akkor megpróbálnám házon belül megoldani . A Tóth Bálint  , Kiss László , Tóth András hármas is alkalmas lehet arra ,hogy feljuttassa a csapatot . Ők szerintem nem is kerülnének sokba és mindhárman hozzá tudnának tenni a felkerüléshez . Úgy érzem jól együtt tudnának dolgozni és tökéletesen kiegészítenék egymást . A Vasas szeretetük megkérdőjelezhetetlen . Persze a keret megerősítésébe fektetett hatalmas pénzek miatt nem őket fogják választani . Talán Jámbor úr bizalmat szavazhatott volna nekik korábban Szanyó helyett . Amúgy Dellacassa után nem gondoltam volna ,hogy ezt írom de talán az olaszoknál találnánk még Rossi szintű edzőt .Onnan is el tudnék képzelni nálunk valakit aki persze nem catenácciót játszat a csapataival és legalább az olasz B-ben dolgozott már korábban .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 02, 2020 11:17 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Aug. 31, 2020 11:30 am

    Vasas1969 írta:

    NB II: nem bírt egymással a Vasas és a DVSC



    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-vasas-debreceni-vsc-2780595



    A meccs képe alapján örülni kell az 1 pontnak is . Nagyon szorítottam ,hogy legalább ez meglegyen . Azt  láttam , hogy az eddigi meccseken nem akartak egymáshoz passzolni a játékosok most viszont azt , hogy nem tudnak . Irigylem kicsit a Debrecent ,hogy ilyen ügyes srácokat tudnak nevelni mint ez a Bárány . Bevallom azt se tudtam kicsoda.  Nekünk is nagy szükségünk lenne második csapatra vagy legalább egy fiókcsapatra ,hogy az ilyen tehetségeink fejlődni tudjanak . Valóban volt némi előrelépés akarásban de még most sem volt az igazi . A játékról jobb nem is beszéni , igaz nem is tudnék mert az nem volt nálunk . Egy közepes formában játszó Kovács Milán is sokat tudott volna segíteni ezen . Már az összeállítás láttán is olyan érzésem volt mintha a kis Mészöly állította volna össze a csapatot . A látottak ezt tovább erősítették . Látszott ,hogy Totya vele dolgozott korábban .

    Annyira jól össze foglaltad a dolgokat,hogy sok újat én sem tudok írni.Totyában csalódtam,azt hittem neki esünk a Lokinak,erre 8 inkább védekező tipusú játékos van a kezdőben.Az volt az érzésem,hogy nem nyerni akartunk feltétlen,hanem nem kikapni.Abban biztos vagyok nem ő az ideális jelölt a kis padra.A fanatizmus kevés kellene rengeteg tapasztalat.neki az nb 2 sincs,nem hogy az nb1 ben ha feljutunk.Nálam szerencsével szereztünk 1 pontot,és nem elbuktunk 2.Ennél jóval több kell,még a gyengébb ellenfelek ellen is.Ha sikerül gyorsan jó edzőt találni,evvel a kerettel is kötelező lenne fel jutni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 29, 2020 10:40 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 29, 2020 9:31 pm

    NB II: nem bírt egymással a Vasas és a DVSC



    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-vasas-debreceni-vsc-2780595



    A meccs képe alapján örülni kell az 1 pontnak is . Nagyon szorítottam ,hogy legalább ez meglegyen . Azt láttam , hogy az eddigi meccseken nem akartak egymáshoz passzolni a játékosok most viszont azt , hogy nem tudnak . Irigylem kicsit a Debrecent ,hogy ilyen ügyes srácokat tudnak nevelni mint ez a Bárány . Bevallom azt se tudtam kicsoda. Nekünk is nagy szükségünk lenne második csapatra vagy legalább egy fiókcsapatra ,hogy az ilyen tehetségeink fejlődni tudjanak . Valóban volt némi előrelépés akarásban de még most sem volt az igazi . A játékról jobb nem is beszéni , igaz nem is tudnék mert az nem volt nálunk . Egy közepes formában játszó Kovács Milán is sokat tudott volna segíteni ezen . Már az összeállítás láttán is olyan érzésem volt mintha a kis Mészöly állította volna össze a csapatot . A látottak ezt tovább erősítették . Látszott ,hogy Totya vele dolgozott korábban .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 29, 2020 3:22 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 29, 2020 8:41 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 28, 2020 9:27 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 27, 2020 5:34 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    Vereség a Budaörs ellen




    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_a_budaors_ellen-4582

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bene_ferenc_tavozik_a_vasas_kispadjarol-4583

    https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/nb-ii-kikapott-a-vasas-valtas-johet-a-kispadon/1w4pg5qtssdft1v2myyd7755sc


    "A szokásos forgatókönyv az lenne, ha Mészöly Gézát neveznék ki a hat meccsen mindössze 9 pontot szerző csapat kispadjára. Az ő kötődése nem kérdéses és 2006-tól 2009-ig volt is már vezetőedző Angyalföldön. Úgy tudjuk nagyon aktívak a háttérben Pintér Attila, volt szövetségi kapitány menedzserei is. Ő klubszinten már több sikert is elért, hiszen volt már NB I-es bajnok és a második vonalból is vezetett már élvonalba klubot. A harmadik jelölt az angyalföldi kispadra Horváth Ferenc, aki korábban volt már élvonalbeli dobogón a Videotonnal és a Győrrel is. "


    Az a baj bármelyiket megbuktatják a játékosok ,ha akarják . A 3 edző közül Pintér a legjobb annak ellenére ,hogy már bukott nálunk .


    Talán jobb lenne egy külföldi edző ebben a helyzetben.Olyan akinek a nevek nem mondanak semmit,a teljesítmény az edzés munka számít.
    A magyar edzők egy kottából játszanak,ezért a játékosok el kényelmesednek hamar rá jönnek mi elég a csapatba kerüléshez.Két fajta edző van ,aki már meg bukott egyszer meg aki ezután fog meg bukni.A végeredmény ugyanaz,az nem mindegy hogy az mikor fog be következni.Nagyon hibázni már nem lehet.mert akkor megint várhatunk egy évet a felkerüléshez.
    Nekem is ez jutott eszembe . Nézegettem is kikkel tárgyalt például Csányi aki szóba jött nála szövetségi kapitányként . Ilyen a volt vidi edző Carrillo .
    https://www.transfermarkt.com/joan-carrillo/profil/trainer/14860
    Igaz nála úgy éreztem többet is kihozhatott volna a Vidiből .
    Nem külföldi de talán most a BL döntő után kellene Lőw Zsoltot megpróbálni .Hátha elérkezettnek látja az időt ,hogy önállóan is belevágjon az edzőségbe .Az mindenesetre nagyon fontos lenne ,hogy sokkal komolyabb edzésmunka kezdődjön el nálunk . Van bőven játékos majd játszik aki bírja . A komolyabb munkára meg a külföldi edző valóban garancia lenne .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Aug. 27, 2020 1:04 pm

    Vasas1969 írta:

    Vereség a Budaörs ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_a_budaors_ellen-4582

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bene_ferenc_tavozik_a_vasas_kispadjarol-4583

    https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/nb-ii-kikapott-a-vasas-valtas-johet-a-kispadon/1w4pg5qtssdft1v2myyd7755sc


    "A szokásos forgatókönyv az lenne, ha Mészöly Gézát neveznék ki a hat meccsen mindössze 9 pontot szerző csapat kispadjára. Az ő kötődése nem kérdéses és 2006-tól 2009-ig volt is már vezetőedző Angyalföldön. Úgy tudjuk nagyon aktívak a háttérben Pintér Attila, volt szövetségi kapitány menedzserei is. Ő klubszinten már több sikert is elért, hiszen volt már NB I-es bajnok és a második vonalból is vezetett már élvonalba klubot. A harmadik jelölt az angyalföldi kispadra Horváth Ferenc, aki korábban volt már élvonalbeli dobogón a Videotonnal és a Győrrel is. "


    Az a baj bármelyiket megbuktatják a játékosok ,ha akarják . A 3 edző közül Pintér a legjobb annak ellenére ,hogy már bukott nálunk .


    Talán jobb lenne egy külföldi edző ebben a helyzetben.Olyan akinek a nevek nem mondanak semmit,a teljesítmény az edzés munka számít.
    A magyar edzők egy kottából játszanak,ezért a játékosok el kényelmesednek hamar rá jönnek mi elég a csapatba kerüléshez.Két fajta edző van ,aki már meg bukott egyszer meg aki ezután fog meg bukni.A végeredmény ugyanaz,az nem mindegy hogy az mikor fog be következni.Nagyon hibázni már nem lehet.mert akkor megint várhatunk egy évet a felkerüléshez.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 27, 2020 12:17 pm

    Vereség a Budaörs ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_a_budaors_ellen-4582

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bene_ferenc_tavozik_a_vasas_kispadjarol-4583

    https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/nb-ii-kikapott-a-vasas-valtas-johet-a-kispadon/1w4pg5qtssdft1v2myyd7755sc


    "A szokásos forgatókönyv az lenne, ha Mészöly Gézát neveznék ki a hat meccsen mindössze 9 pontot szerző csapat kispadjára. Az ő kötődése nem kérdéses és 2006-tól 2009-ig volt is már vezetőedző Angyalföldön. Úgy tudjuk nagyon aktívak a háttérben Pintér Attila, volt szövetségi kapitány menedzserei is. Ő klubszinten már több sikert is elért, hiszen volt már NB I-es bajnok és a második vonalból is vezetett már élvonalba klubot. A harmadik jelölt az angyalföldi kispadra Horváth Ferenc, aki korábban volt már élvonalbeli dobogón a Videotonnal és a Győrrel is. "


    Az a baj bármelyiket megbuktatják a játékosok ,ha akarják . A 3 edző közül Pintér a legjobb annak ellenére ,hogy már bukott nálunk .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 26, 2020 9:17 pm

    vasassas írta:

    Bár bejött volna a megérzésed,de itt már ez kevés.Ha sürgősen nem jön változás szerintem itt nem hogy bajnok aspiránsak nem leszünk,de a kiesés ellen még lehet esélyünk. Ezzel az edzővel semmi esélyünk sincs, adhoc játszunk elképzelés nélkül,leradíroztak a pályáról.Se fejbe se erőben nem vagyunk ahol kellene. Na kíváncsi leszek a Debrecen ellen,ha nem alkotunk nagyot akkor gyors változás kell.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-budaorsi-sc-vasas-2779943
    "MESTERMÉRLEG
    Bognár György: – Végig a Vasas térfelén tartottuk a játékot, ez döntött. Jól játszottunk.
    Bene Ferenc: – Nem szakmai dolgok döntötték el a mérkőzést, ezért nem is szeretnék futballszakmai dolgokról beszélni. A Budaörs nagyszerűen, a klub iránti alázattal játszott."
    Itt vannak fent az edzői nyilatkozatok. Nem tartom jó edzőnek Benét de szerintem sokatmondó a nyilatkozata. Én is úgy éreztem ,hogy ellene játszottak a játékosok . Konkrétan a régiek . Az új igazolások is szarok voltak de rajtuk még láttam némi akarást . Balajtin és Szatmárin viszont nem . Állítólag azért mert az ő pénzük csak ötöde mint amit a friss érkezők kaptak. Ez mondjuk teljesen jogos felháborodás lenne ,ha nem láttam volna ,hogy tavaly ősszel azért ,hogy megbuktassák Szanyót elszabotálták a feljutást . Evvel hatalmas anyagi kárt okoztak a Vasasnak .
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by vasassas Szer. Aug. 26, 2020 8:43 pm


    Bár bejött volna a megérzésed,de itt már ez kevés.Ha sürgősen nem jön változás szerintem itt nem hogy bajnok aspiránsak nem leszünk,de a kiesés ellen még lehet esélyünk. Ezzel az edzővel semmi esélyünk sincs, adhoc játszunk elképzelés nélkül,leradíroztak a pályáról.Se fejbe se erőben nem vagyunk ahol kellene. Na kíváncsi leszek a Debrecen ellen,ha nem alkotunk nagyot akkor gyors változás kell.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 26, 2020 4:16 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 25, 2020 3:11 pm

    colocolo írta:Már megint vissza köszönt a való világ.A pénz nem minden,jó ha van de a gólokat nem tud rúgni.Nálunk valami mindig hiányzik most éppen a szakértelem.Mint szakmai ,mint gazdasági vonalon felesleges igazolások,egy gyenge a bőség zavarával küzdő edző.Gyenge idegzetüeknek nézhetetlen foci,sztár játékosokkal amatőr hibákkal.A mérkőzésről azért nem írok,mert az egyetlen dolog ami pozitív hogy nem kaptunk ki.Jellemző a sztár csatáraink helyett,a két szélső hátvéd tud gólt szerezni.Valaminek történni kell,mert ez az út nem vezet sehova,az nb1 be meg biztosan nem.Szerencsénk volt,a többi mérkőzés kedvezően alakult de nem lehet arra várni,hogy mindig így lesz.Reménykedek benne az is látja a problémakat,aki tud is tenni ezek meg szüntetésért.
    Bevallom én is úgy érzem minden Benével eltöltött idő elfecsérelt . A 7. a 9. és a 11. forduló után is 2 hét szünet következik a bajnokságban. Az utolsó után mindenképpen váltanék Nagy Miklós helyében ,ha addig nem javul a csapat játéka és eredményessége . Bár feljutás esetén is hendikepnek gondolnám az élvonalban. Mondjuk jó edzőt hirtelen nem is tudnék mondani aki szabad . Legmerészebb álmaimban amikor azt olvastam ,hogy Hagi felmondott még ő is eszembe jutott . Rossit is szívesen látnám .Talán nem fúrná meg Csányi , hogy 2 helyen dolgozzon. De nem is ötletelek . Hagyjuk dolgozni Benét .Viszont október elején ,ha nincs előrelépés lépni kell . Az viszont fontos lenne , hogy tekintélyes edző jöjjön akit nem tudnak kikezdeni a játékosok mert őket sem kell félteni sajnos és ezt nem jó értelemben mondtam .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Aug. 24, 2020 12:50 pm

    Már megint vissza köszönt a való világ.A pénz nem minden,jó ha van de a gólokat nem tud rúgni.Nálunk valami mindig hiányzik most éppen a szakértelem.Mint szakmai ,mint gazdasági vonalon felesleges igazolások,egy gyenge a bőség zavarával küzdő edző.Gyenge idegzetüeknek nézhetetlen foci,sztár játékosokkal amatőr hibákkal.A mérkőzésről azért nem írok,mert az egyetlen dolog ami pozitív hogy nem kaptunk ki.Jellemző a sztár csatáraink helyett,a két szélső hátvéd tud gólt szerezni.Valaminek történni kell,mert ez az út nem vezet sehova,az nb1 be meg biztosan nem.Szerencsénk volt,a többi mérkőzés kedvezően alakult de nem lehet arra várni,hogy mindig így lesz.Reménykedek benne az is látja a problémakat,aki tud is tenni ezek meg szüntetésért.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 23, 2020 8:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 23, 2020 9:03 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 21, 2020 9:55 am

    Mátyus: “A Vasas és a DVSC sem mehet biztosra ellenünk” – a Haladás szép ősz elé néz



    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/haladas/matyus-a-vasas-es-a-dvsc-sem-mehet-biztosra-ellenunk-a-haladas-szep-osz-ele-nez



    " Senki ellen nem mehetünk biztosra, de ellenünk sem mehet biztosra sem a Vasas, a DVSC, a Kaposvár és a feltörekvő csapatok sem. Bárkivel fogunk játszani, ki-ki mérkőzések lesznek."
    Azt hiszem Mátyus rajt előtti nyilatkozata tokéletesen helytálló . Nagyon fontos lenne ,hogy mi szerezzük meg az első gólt mert bárki ellen jók lehetnek egy döntetlenre .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 20, 2020 3:33 pm

    Egy kis múltidézés .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 19, 2020 4:40 pm

    Juhos2 írta:Remélem ezzel az erdélyi fiúval megtaláljuk Osváth igazi utódját.

    Néztem a Paks - Újpest meccset . Osváthot megforgatták párszor . Nagyon sajnálom a távozását mert az utóbbi években mindig pont azt akartuk játszatni a jobbhátvédeinkkel mint amit ő tudott volna . Nem hiszem ,hogy védekezésben jobb volna Terbénél , Szivacskinál vagy Hinoránál de támadásban egy klasszissal jobb náluk és látatlanban az új fiút is ide sorolom . Viszont Kilyén Szabolcsot védekezésben gondolom a legjobbnak a videók alapján. Én is remélem ,hogy jóval sikeresebb lesz egy korábbi klasszisunknál a szintén Hagi Akadémián nevelkedett és Szabolcshoz hasonlóan a Dinamó Bukarest mezét is felhúzó Horiánál .
    https://www.transfermarkt.com/horia-crisan/profil/spieler/164237

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/vasas-megvettek-a-hagi-akademian-nevelkedett-legiost-2260867

    A paksi meccs kapcsán annyit jegyeznék meg , hogy Ádám Martin gólt rúgott . Cseke végigjátszott a fradi ellen ,ahogy Könyves is a Vidi ellen . A Budafok 3 kapusa a mi volt 3 kapusunk . Póser , Bese és Kovács Zoltán és a középső védőjük Romjic is is stabil kezdő a csapatban , ahogy az ellenfélnél a Kisvárdában Rubus Tamás . Lakatos végig a kispadon ült de nem lett bevetve . Persze több egykori Vasas játékos lépett még pályára , de ők azok akiket Osváthoz hasonlóan vagy az edző , vagy a közönség kezdett ki és emiatt távoztak . Mindenesetre valaki vagy valakik szerint nem voltak Vasas szintű játékosok . Mint látjuk nem is azok mert egy osztállyal feljebb játszanak . Very Happy Azt hiszem egy dolog hiányzott mindig a Vasasnál az utóbbi években , a türelem . Emiatt nem tudunk felépíteni játékosokat . Mondjuk Vida ,Berecz és Hangya talán a kivétel ebből a szempontból .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Aug. 19, 2020 8:02 am

    Remélem ezzel az erdélyi fiúval megtaláljuk Osváth igazi utódját.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 18, 2020 10:14 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 18, 2020 10:13 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 03, 2024 3:31 am