Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
Síposúr
vasassas
Qputyin
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 34 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 04, 2019 7:18 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 34 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 04, 2019 6:41 pm

    "Colocolo :
    El kell fogadnunk,jelenleg ez a csapat gyenge középszer.Még ha volt is hajtás,kűzdés a második félidőben.Nem tudjuk át lépni saját árnyékunkat,gyenge kapusok és a védelemben is van egy hibázó ember mindig.Minden héten változik a kezdő,és nem feltétlen sérülés .vagy eltiltás miatt.Szanyó egyszerűen nem képes az általa kért játékosokhoz,meg felelő taktikát rendszert kialakítani.Juhos nagyon találóan írta,egyes posztokra nem hogy két,hanem egy megfelelő játékos sincs.Azt hiszem megint el tékozoltunk egy évet,és az akadémia sem tudja majd megoldani a problémákat egyelőre.Persze tévedett a bíró is,nem is keveset de hogy Magasföldi két játékosunk mellet is gólt fejel,arról nem ő tehet."



    Egyet kell ,hogy értsek . A kezdő állandó változásain agyaltam én is . Arra gondoltam ,hogy több kis csapat ( pl Budafok ) azért szerepel jobban mert a szűkebb keretük és a kevesebb minőségi játékosuk miatt állandó a kezdőcsapatuk. Bár tagadják de mégiscsak lehet némi feszültség Szanyó és néhány játékos között , talán emiatt változik gyakrabban a kezdő . Persze szinte nincs is olyan focistánk aki  jó teljesítményt nyújtana és ezzel kihagyhatatlan lenne . Többeknél inkább visszafejlődést látni pl Kovács Milán , Hinora , és a 80 milliós Tóth is , de lehetne még sorolni .( Szivacski mit kapott volna , ha így fogja Magasföldit  mint Tóth .) Pedig már az edzőpálya hiánya sem lehet kifogás. Sajnos Szanyó valóban nem találja a megfelelő taktikát és rendszert a kerethez . Szerintem egyszerűen nem elég jó edző ehhez és akkor finoman fogalmaztam .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6478
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 34 Empty Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 04, 2019 10:56 am

    Itt folytatjuk mert 990 hozzászólás után újat kell kezdeni .


    "Juhos :
    Valaki felmászott a Szabadság hídra. Így Balajti első góljáról lemaradtunk. Ami először feltűnt, hogy mennyire nem vették be a játékba Bőszt. Illetve a mérkőzés folyamán milyen jól felügyelte a hátvédek mögötti területet. Birtalan egy lövésére emlékszem, Szedlár játéka nem jön ki, pedig várom tőle. Nem tudom eldönteni, hogy a játékosok képességeivel van gond, vagy a szerkezet miatt nem találjuk a helyünket. De valahogy legalább a vereséget sikerült elkerülnünk."


    Bősznek még sokat kell lábbal javulnia . Rados meg már nem is fog . Viszont bár most először láttam ,de a Babócsy tanítvány Hutvágner nagyon jó fogás lett volna még kölcsönbe is . Egyértelműen jobbnak tűnik mint bármelyik kapusunk . Ráadásul egy fiatal helyet is betöltött volna. Terbe azon kevesek egyike akin egyértelműen látszik a fejlődés , de ebben az is benne van ,hogy az elején semmit nem mutatott és ahhoz képest van előrelépés a játékában . Talán a tavasz végére kedvenc is lehet belőle ,de Hutvágnerrel biztosan nem 12 pontos hátrányban lennénk az éllovasoktól . Amúgy Bősz teljesítménye is javulgat de a jótól még messze van . Sajnos kapusposzton nem sikerült megfelelően erősíteni .
    Birtalan adta a gólpasszt is amit szenzációsan kapásból bevágott Balajti . Ilyen klasszis gól kellet ahhoz ,hogy be tudjuk venni Hutvágner kapuját . A riporter arra célzott ,hogy messze vannak Birtalanék a kaputól . Szedlártól én is sokkal többet várok . Talán a hosszabb kihagyás miatt nem érzi a társakat még . Sokat fut , lehet emiatt nem jön ki a gyorsasága a párharcokban. Remélem javul még a kondija és le fogja tudni futni az embereit . Amikor a bal szélen támadunk akkor is úgy érzem neki kellene befutni oda ahová Lakatos megy . Szedlárral hamarabb meglenne a beadás (csak érkezzen rá legalább 2-3 ember) és kevesebb idejük lenne az ellenfél védőinek a visszarendeződésre . Valahogy jobban meg kellene komponálni a támadásokat . Nekem nagyon tetszett a Pásztor- féle Békéscsaba Váczival. Ott tudták ki hova helyezkedjen . Szanyó büszkén mondta korábban ,hogy a pálya utolsó harmadában már a csatáraink kreativitására bízza a támadásépítést . Sajnos ez meg is látszik . Sokkal több begyakorolt figura kell ,hogy akkor is eredményesek legyünk amikor egyénileg nem megy elől .
    Egyébként Birtalan idén szerintem jobban teljesít mint az előző szezonban . Lehet némi bizonyítási görcs a visszatérő korábbi Vasas játékosokban . Lehet Szedlárnak is kell egy év . Bár a következő évi jó teljesítménye nem fog vigasztalni az elmaradt feljutás miatt .

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 34 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 10:32 pm