Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 30, 2017 11:59 pm

    Vasas1969 írta:
    Azt hiszem azt játszottuk amit kell és ez volt a siker titka. Gratulálok mindenkinek a győzelemhez ! A csapatnak és a stábnak egyaránt. Kamenár és Remili nagy napja volt a mai ,de James és Benes is tetszett. Azt hiszem amíg Berecz és Vida nem kapja el a fonalat addig továbbra is ezt az óvatosabb focit játszatnám a csapattal. Végig nem voltam nyugodt mert látszott ,hogy nagyon jó csapat a Honvéd (és mi meg újra elkezdtünk elől szórakozni) nagyszerű fegyvertény a legyőzése . Ma nekünk jöttek jobban össze a dolgok és a sok sárga ellenére Kassaira sem panaszkodhattunk. Még egyszer gratulálok! bounce

    Igen, a meccs alatt bennem is ez fogalmazódott meg. Néhányan nagyot játszottak, de szerintem is leszünk/lehetünk még jobbak, ha a Vida Berecz páros beindul.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 30, 2017 10:52 pm

    Síposúr írta:Végre tévén tudom nézni ,csak ne jöjjön már közbe semmi. A múltkor a Vidi verés után is bemegyek a vendéglőbe tudtam ,hogy adják majd felvételről. Erre valami kosárlabda ment , aztán még a kocsmabútorok is ráértek baszogatni a fradi elleni zakóval. Ma inkább otthon nézem . Jó csapat a Honvéd. Aláírnám az 1 pontot előre. A Vidi elleni játék kell. Az biztató volt ,meg szerencsénk is volt amikor lest fújt a bíró. Akaratban és játékban is lehet még javulni. Ha Berecz gyereknek végre jó napja lesz  nem kapunk ki. Ne menjünk nekik. Legyen helye a Kulcsárnak ,majd ő megfussa őket.
    Mindent bele ! Hajrá Vasas!
    Azt hiszem azt játszottuk amit kell és ez volt a siker titka. Gratulálok mindenkinek a győzelemhez ! A csapatnak és a stábnak egyaránt. Kamenár és Remili nagy napja volt a mai ,de James és Benes is tetszett. Azt hiszem amíg Berecz és Vida nem kapja el a fonalat addig továbbra is ezt az óvatosabb focit játszatnám a csapattal. Végig nem voltam nyugodt mert látszott ,hogy nagyon jó csapat a Honvéd (és mi meg újra elkezdtünk elől szórakozni) nagyszerű fegyvertény a legyőzése . Ma nekünk jöttek jobban össze a dolgok és a sok sárga ellenére Kassaira sem panaszkodhattunk. Még egyszer gratulálok! bounce
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 30, 2017 3:58 pm

    Juhos2 írta:Alázunk ma, vagy csak egy szerencsés góllal nyerünk?
    Jó lenne begyűjteni a 3 pontot, mert a két kitömött elkapta a fonalat, a kupahelyezésük borítékolható.
    Bízom abban, hogy véget ér nálunk ez  a sérülési hullám és szebb napok köszöntenek ránk.
    Nagyon örülnék ,ha Gróf bevédne egy Moha szögletet és meg sem állnánk a hetedikig. A Honvédnak már bejött. Most is azt mondom amire még Colo hívta fel a figyelmemet ,hogy muszáj kupaindulást jelentő helyen végeznünk. Fontos ,hogy továbbra is 5 légióssal állhassunk fel. Itthonról nem nagyon fogunk tudni meghatározót igazolni ,ha a narancsosok maradnak , kénytelenek leszünk légióssal erősíteni. Nagyon remélem ,hogy meglesz a kupaindulás . Hiszek benne , de nem szabad elszúrni a téli felkészülést. Viszont továbbra is gyengébbnek érzem a támadószekciónkat a riválisokéhoz képest és irányítóba is találhatnánk valakit. A legjobb az lenne ,ha Vogyicska vagy Kleisz mutatna majd ilyen erényeket.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Szept. 30, 2017 1:38 pm

    Végre tévén tudom nézni ,csak ne jöjjön már közbe semmi. A múltkor a Vidi verés után is bemegyek a vendéglőbe tudtam ,hogy adják majd felvételről. Erre valami kosárlabda ment , aztán még a kocsmabútorok is ráértek baszogatni a fradi elleni zakóval. Ma inkább otthon nézem . Jó csapat a Honvéd. Aláírnám az 1 pontot előre. A Vidi elleni játék kell. Az biztató volt ,meg szerencsénk is volt amikor lest fújt a bíró. Akaratban és játékban is lehet még javulni. Ha Berecz gyereknek végre jó napja lesz nem kapunk ki. Ne menjünk nekik. Legyen helye a Kulcsárnak ,majd ő megfussa őket.
    Mindent bele ! Hajrá Vasas!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 30, 2017 7:56 am

    Alázunk ma, vagy csak egy szerencsés góllal nyerünk?
    Jó lenne begyűjteni a 3 pontot, mert a két kitömött elkapta a fonalat, a kupahelyezésük borítékolható.
    Bízom abban, hogy véget ér nálunk ez a sérülési hullám és szebb napok köszöntenek ránk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 30, 2017 7:41 am

    Vasas1969 írta:Váczi Zoltán: Korrupciós háló szövi át a magyar futballt



    https://mno.hu/foci/vaczi-zoltan-korrupcios-halo-szovi-at-a-magyar-futballt-2418512

    Itt egy másik cikk is a honlapról.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/ami_a_cimszerepnel_is_tobbet_er_lapszemle-2758


    Mindkét riportalany sok örömet szerzett nekünk a produkciójával.

    A titok " még a fű sem zöld, piros-kéken süt ránk a nap" mondatban keresendő Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 29, 2017 5:53 pm

    Kleisz: Már fájdalommentesek a napjaim

    Fiatal középpályásunknak második térdműtétje után rehabilitációs gyakorlatokat végez


    http://www.vasasfc.hu/hirek/kleisz_mar_fajdalommentesek_a_napjaim-2765


    Jó lenne ,ha legalább a decemberi 2 meccsen játszhatna. Bő 2 hónapnak biztosan elégnek kell lenni erre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 27, 2017 5:58 pm

    Váczi Zoltán: Korrupciós háló szövi át a magyar futballt



    https://mno.hu/foci/vaczi-zoltan-korrupcios-halo-szovi-at-a-magyar-futballt-2418512

    Itt egy másik cikk is a honlapról.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/ami_a_cimszerepnel_is_tobbet_er_lapszemle-2758


    Mindkét riportalany sok örömet szerzett nekünk a produkciójával.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 27, 2017 5:27 pm

    Murka sikeres térdműtéten esett át

    Kedden megműtötték Murka Benedek bal térdét.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_sikeres_terdmuteten_esett_at-2759

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Pic2_2759
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 27, 2017 4:37 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 26, 2017 9:16 pm

    Milliók a semmiért: az InStat megmutatta, hihetetlenül túlfizetettek az NB I-es játékosok!


    http://www.mifocink.com/?p=6236
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 26, 2017 7:30 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 25, 2017 10:39 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 23, 2017 8:59 pm

    Juhos2 írta:

    Ilyen emlékem még úgyse volt. Very Happy
    Magunkat is sajnáltam, de az ideutazó szombathelyi szurkolóknak, azért még nehezebb. Elképzeltem, ha mi utaztunk volna el Sopronba . . .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/felbeszakadt_a_haladas_elleni_merkozesunk-2753

    Óriási mázli ,hogy nem mentem fel. Nagy szerencsém ,hogy megint nincs 20:50-es vonat ,mert elég drága túra lett volna és így már sokba fájt volna az üveg. Megvan egyébként ? Remélem nem a trafóházba vágta bele valaki és amiatt volt kevés a fény ?
    Kár a meccsért mert picivel jobbnak láttam a mieinket és tényleg tökéletes hét lett volna ,ha sikerül behúzni. Én is sajnálom a szombathelyieket bele tudom élni magam a helyzetükbe ,bár akkor sem volna sokkal jobb kedvük ,ha kikapnak. Amúgy jól elvoltak.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 23, 2017 8:28 pm


    Ilyen emlékem még úgyse volt. Very Happy
    Magunkat is sajnáltam, de az ideutazó szombathelyi szurkolóknak, azért még nehezebb. Elképzeltem, ha mi utaztunk volna el Sopronba . . .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 23, 2017 6:05 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 23, 2017 2:25 pm

    Remili: A Haladás ellen is kreatív játékra lesz szükség

    Csapatkapitányunkat, Remili Mohamedet kérdeztük az együttesünket a közelmúltban nehéz meccsekre kényszerítő Haladás elleni szombati találkozó előtt, de visszatekintettünk a hétközi Nyíradony elleni kupamérkőzésre is.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_a_haladas_ellen_is_kreativ_jatekra_lesz_szukseg-2749


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_szeretnenk_tokeletes_hetet_zarni-2751
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 22, 2017 11:06 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 22, 2017 11:16 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/magyar-kupa-liga-kupa/mk-sorsolas-fradira-az-nb-ii-ellovasa-var-ide-utazik-az-ujpest-vidi-es-honved


    Dunaújváros (NB III)  – Vasas




    http://adatbank.mlsz.hu/index/46/0/16969/7.html


    Jelenleg a 3. helyen állnak. Ellenük biztosan több kell mint a Nyírada ellen.

    Talán nem tudunk még egyszer ilyen rosszul játszani,mi még mindig jobban jártunk a Fradi,Honvéd,M.kövesd hármasnál.
    Pont ez jutott nekem is az eszembe ,hogy nem bánnám ,ha a fradi elszállna. Lehet ,hogy most nem Nyilasi sorsolt ? Jó lenne nyerni szombaton ,akkor talán nem szakadnánk le és a tavasszal még oda érhetnénk kupás helyre. Viszont ,ha a Kisvárda elkezdené tisztára söpörni az utat a kupában jelentősen nőnének ott is az esélyeinket. Tavaly könnyű dolgunk volt ,hisz az Újpesten kívül nem kaptunk nagyon komoly riválist a döntőig.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Szept. 22, 2017 10:58 am

    Vasas1969 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/magyar-kupa-liga-kupa/mk-sorsolas-fradira-az-nb-ii-ellovasa-var-ide-utazik-az-ujpest-vidi-es-honved


    Dunaújváros (NB III)  – Vasas



    http://adatbank.mlsz.hu/index/46/0/16969/7.html


    Jelenleg a 3. helyen állnak. Ellenük biztosan több kell mint a Nyírada ellen.

    Talán nem tudunk még egyszer ilyen rosszul játszani,mi még mindig jobban jártunk a Fradi,Honvéd,M.kövesd hármasnál.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 22, 2017 10:43 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Szept. 21, 2017 8:15 pm

    Simunek: Nem súlyos a sérülésem

    Cseh belső védőnknek, Jan Simuneknek a Videoton elleni 3-1-es győzelemmel végződött találkozó 48. percében megsérült a bokája és le kellett cserélni.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/simunek_nem_sulyos_a_serulesem-2747

    Ez nagy megkönnyebbülés mert tetszett a játéka ,bár nem egy Carl Lewis.

    Az M4 most 20:35 -kor megint leadja a Vidi elleni meccset !

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 20, 2017 11:28 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 20, 2017 3:27 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 19, 2017 2:45 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Még most sem tudom elhinni .Mivel nem tudtam nézni meg kell néznem felvételről ,hogy elmerjem hinni. Abban egyetértettünk veled ,hogy már a fradi ellen is látszott ,hogy annál több van a csapatban mint amit a végeredmény mutatott. Most ezek szerint kijött ez a több és a csapat leszüretelte a 3 pontot.  
    A Te szüreted milyen volt?

    Az idő kegyes volt hozzánk. A sütemények finomak voltak. A babgulyás tökéletes.
    Voltunk elegen, így a meló is haladt. A must meg csendben csordogált. Soha rosszabbat.
    A 2.félidőre értünk haza. Sajnos így Simuneket nem láttam,  remélem nem kell heteket várni, hogy visszatérjen.
    Örülök ,hogy minden jól alakult. Én is ittam volna egy kis mustot ,de most éppen anélkül is fo.ok . Very Happy  Most hétvégén lesztek ? Megakartam nézni felvételről a meccset ,de sajnos az M4 újra megtréfált és inkább a kosár EB döntőjét adta le újra. Pedig legalább felvételről jó lett volna átélni a győzelmet. A sport csak 4-es osztályzatot adott a bírónak . Szerintük minden vitás esetben a mi javunkra tévedett. Erre azért kíváncsi lettem volna. Viszont  3 játékosunk is bekerült náluk a forduló válogatottjába. Remili ,Burma és Ristevski. A meccs előtt a Csakfoci készített interjút Manjrekárral.
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/vasas-jolly-jokere-arra-sem-volt-idom-hogy-neten-rakeressek-magyarorszagra-interju
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 19, 2017 2:30 pm

    Berecz: Rászolgáltunk a győzelemre

    Berecz Zsombor szó szerint a vérét adta a Videoton elleni szenzációs győzelemért. A 69. percben összefejelt az ellenfél egy játékosával és felrepedt a szemöldöke.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_raszolgaltunk_a_gyozelemre-2740
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 18, 2017 3:55 pm

    Burmeister: Ráerőltettük a játékstílusunkat a Videotonra

    Duplájával a Videoton ellen 3-1-re megnyert mérkőzés hőse lett német belső védőnk, Felix Burmeister, aki a tőle megszokotthoz képest más pozícióban, jobboldali középpályásként kezdte a mérkőzést. Felixet kérdeztük a meccsről.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Pic2_2739


    http://www.vasasfc.hu/hirek/burmeister_raeroltettuk_a_jatekstilusunkat_a_videotonra-2739


    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_taktikailag_jol_megoldottuk_a_feladatot-2737
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Szept. 18, 2017 3:28 pm

    Vasas1969 írta:
    Még most sem tudom elhinni .Mivel nem tudtam nézni meg kell néznem felvételről ,hogy elmerjem hinni. Abban egyetértettünk veled ,hogy már a fradi ellen is látszott ,hogy annál több van a csapatban mint amit a végeredmény mutatott. Most ezek szerint kijött ez a több és a csapat leszüretelte a 3 pontot.  
    A Te szüreted milyen volt?

    Az idő kegyes volt hozzánk. A sütemények finomak voltak. A babgulyás tökéletes.
    Voltunk elegen, így a meló is haladt. A must meg csendben csordogált. Soha rosszabbat.
    A 2.félidőre értünk haza. Sajnos így Simuneket nem láttam, remélem nem kell heteket várni, hogy visszatérjen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 17, 2017 8:48 pm

    Juhos2 írta:Örömteli, nem várt győzelem. Talán még nem is láttam Oeninget mosolyogni, győztes meccs után sem.
    Ha van terünk úgy fest meg tudják oldani a fiúk, már csak a betömörülők ellen kellene valamit kitalálni.
    Még most sem tudom elhinni .Mivel nem tudtam nézni meg kell néznem felvételről ,hogy elmerjem hinni. Abban egyetértettünk veled ,hogy már a fradi ellen is látszott ,hogy annál több van a csapatban mint amit a végeredmény mutatott. Most ezek szerint kijött ez a több és a csapat leszüretelte a 3 pontot.
    A Te szüreted milyen volt?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 17, 2017 8:39 pm

    colocolo írta:
                Vasas - Videoton    3:1

                    2000 néző
     
    Vasas: Kamenár 0 - Simunek 6 James 6 Risztevszki 7 - Burmeister 8 Vida 6 Berecz 6 Hangya 6 - Kulcsár 6 Remili 7 Gaál 6

       csere:Simunek (6) - Vogyicska    50.perc
                Hangya - Ádám     81.perc
                Remili - Pavlov       92.perc

      Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.
    Köszi! Azt hittem csak holnap leszel ,de hát egy ilyen nagy győzelem a legjobb gyógykezelés nemcsak Neked .de az összes Vasas drukkernek. Egy évben csak 1 vagy 2 alkalommal veszem meg a sportot , amikor nagyon nagy örömet szerez a csapat és ez a tegnapi győzelem ilyen volt.
    Sajnos neten sem tudtam nézni ,de gondolom nem véletlen Risztevski ,Remili és Burma magas osztályzata. Sok jogos kritika érte őket mostanában ,emiatt is biztató a magára találásuk.

    Kedden délelőtt 11:30-kor adja le az M4 a meccset.

    Remélem tudom nézni.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 27 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 1:00 am