Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by vasassas Szomb. Május 12, 2018 8:45 pm

    Vasas1969 írta:Vida Máté: A Groupamában másképp nem lehet


    Szombat 19:30  Ferencváros–Vasas   M4 Sport



    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/10/vida-mate-a-groupamaban-maskepp-nem-lehet/

    Hiába nyom a fradi szerintem nyerünk!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 12, 2018 2:38 pm

    Gaál: Meglepetésre készülünk a Fradi ellen

    Gaál Bálintnak makacs Achillesz-in sérülése miatt ki kellett hagynia a tavaszi nyolc bajnoki mérkőzést, múlt héten a Paks ellen térhetett vissza a pályára.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/gaal_meglepetesre_keszulunk_a_fradi_ellen-3055

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_bajnokeselyes_ellen_nincs_veszitenivalonk_-3053


    Remélem végre visszavágunk a kupadöntőért és tovább él a remény a bennmaradásra. Mivel tévés meccs lesz mindnyájan tudjuk majd nézni , így mindenki elmondhatja a véleményét a látottakról.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 11, 2018 7:30 pm

    Vida Máté: A Groupamában másképp nem lehet


    Szombat 19:30  Ferencváros–Vasas   M4 Sport


    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/10/vida-mate-a-groupamaban-maskepp-nem-lehet/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 11, 2018 2:50 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Remili már nem játszhat az idényben

    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_mar_nem_jatszhat_az_idenyben-3052

    Ha, december óta? Akkor miért nem a téli szünetben? Vagy, ha tudták, hogy baj lehet, miért engedtek el csatárt? Nekem ez nem kerek. Mindegy. Csak darabra voltunk meg vele sajnos a pályán.
    Minden egyes kérdésed maximálisan jogos ! Sajnos valóban csak darabra voltunk meg vele . Ezért az első gondolatom az volt ,hogy ő csak mossa a kezeit. Ráadásul kimarad abból amikor meghúzzák felettünk a vonalat. Az tény ,hogy ősszel még szép számmal voltak góljai és gólpasszai ,de a teljesítményét már akkor sem mondanám jónak. Viszont ,ha valóban igaz amit Moha mond és amit bolygatsz , akkor Oenning felelőssége még nagyobb a tragikus szereplésben az eddig gondoltnál is. Kulcsár elküldésébe szerintem így is nehezen mehetett bele Vancsa. A téli műtét esetén nem bírt volna megszabadulni tőle az edző .

    Legjobban az utánpótlás kérdése érdekelne. Először szerdára majd csütörtökre ígért nyilatkozatot Vancsa a sportnak . Gondolom nem rajta múlik és ahogy sejtettük Gy.T.-vel és M. L.-el probléma lesz .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Május 11, 2018 9:47 am

    Vasas1969 írta:Remili már nem játszhat az idényben

    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_mar_nem_jatszhat_az_idenyben-3052

    Ha, december óta? Akkor miért nem a téli szünetben? Vagy, ha tudták, hogy baj lehet, miért engedtek el csatárt? Nekem ez nem kerek. Mindegy. Csak darabra voltunk meg vele sajnos a pályán.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 10, 2018 6:57 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 09, 2018 9:33 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Egy újabb személyes kérdés. A Reálos újságcikkek mellett van egy Láng - Utánpótlás válogatott meccs . A győztes Lángban játszott egy Juhos . Lehet valami rokonság köztetek ?
    Sajnos Markovitsot ismerve a Vasas számára legkedvezőtlenebb forgatókönyvet várom . Ha nem jön be ,akkor legalább kellemesen csalódunk benne. Én eleve attól féltem ,hogy az értékes pasaréti ingatlanokat akarja lenyúlni GY.T. .

    Közben újabb cikk Vancsával.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-kieses-osszekuszalhatja-a-szalakat-vancsa-miklos-2634493

    Nem, nincs a családban sportoló.

    Vancsa. Én nem aggódom. Tavaly is alig tudtuk összehozni a keretet, pedig harmadikok voltunk. Az idén miért változna? A magyarok közül csak Gerit sajnálnám, bár nem tudom, hogy ő sajnálja-e vagy már inkább lépne. James szerintem tovább áll, akár bent maradunk, akár nem. Pavlovot szerintem nem fogják marasztalni. Burmeister szerintem maradna, de ha Oening megy szerintem ő is.
    Ebben az országban semmi sem elképzelhetetlen. Pasarétről ezért nem írok.
    Ez még 1958-ban volt . Azt hittem valamelyik felmenőd.

    Gyakorlatilag amíg el nem dől a sorsunk nem nagyon fog tudni mit csinálni Vancsa . Kereshet meg ugyan játékosokat ,de nem fogják komolyan venni és inkább a biztosabbat választják. Bár sok játékos kivár a végsőkig ,hogy minél jobban felsrófolja az árát ,de az ilyen futball kurvák nem is biztos ,hogy kellenek nekünk. Jamest én megpróbálnám itt tartani. Akár Burma is maradhatna ,ha nem találunk jobbat. Pavlovot én sem marasztalnám. Oenning szerintem megy és Bódogot várom akár mi is lesz velünk. Kapusposzton Bogdánról vagy Megyeriről álmodoznék ,ha lassan nem volna álom kategória a bennmaradásunk is. A mostani gólban benne volt Nagy ,de már nem annyira bizonytalan mint az előző bajnoki évben.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 09, 2018 1:14 pm

    Vasas1969 írta:
    Egy újabb személyes kérdés. A Reálos újságcikkek mellett van egy Láng - Utánpótlás válogatott meccs . A győztes Lángban játszott egy Juhos . Lehet valami rokonság köztetek ?
    Sajnos Markovitsot ismerve a Vasas számára legkedvezőtlenebb forgatókönyvet várom . Ha nem jön be ,akkor legalább kellemesen csalódunk benne. Én eleve attól féltem ,hogy az értékes pasaréti ingatlanokat akarja lenyúlni GY.T. .

    Közben újabb cikk Vancsával.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-kieses-osszekuszalhatja-a-szalakat-vancsa-miklos-2634493

    Nem, nincs a családban sportoló.

    Vancsa. Én nem aggódom. Tavaly is alig tudtuk összehozni a keretet, pedig harmadikok voltunk. Az idén miért változna? A magyarok közül csak Gerit sajnálnám, bár nem tudom, hogy ő sajnálja-e vagy már inkább lépne. James szerintem tovább áll, akár bent maradunk, akár nem. Pavlovot szerintem nem fogják marasztalni. Burmeister szerintem maradna, de ha Oening megy szerintem ő is.
    Ebben az országban semmi sem elképzelhetetlen. Pasarétről ezért nem írok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 09, 2018 10:36 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Hát https://hu.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Dellacasa csapata is egy rémálom volt ,de akkor legalább volt egy Benonunesünk aki megmentett minket. Akkor jól kiszúrtalak pedig nem is láttalak a zászlótól . Very Happy Kár ,hogy a csapat így belerondított a szülinapodba. Utólag is sok boldogat kívánok !

    Már volt azóta pár meccs, csak nem akartam róla írni. Csak rákérdeztél. Persze, köszönöm.

    Érett. Kíváncsi vagyok Gy. T. mit talál ki?. Illetve Markovits beleáll-e ebbe a lenyúló sztoriba, kiáll-e Jámbor mellett?
    Egy újabb személyes kérdés. A Reálos újságcikkek mellett van egy Láng - Utánpótlás válogatott meccs . A győztes Lángban játszott egy Juhos . Lehet valami rokonság köztetek ?
    Sajnos Markovitsot ismerve a Vasas számára legkedvezőtlenebb forgatókönyvet várom . Ha nem jön be ,akkor legalább kellemesen csalódunk benne. Én eleve attól féltem ,hogy az értékes pasaréti ingatlanokat akarja lenyúlni GY.T. .

    Közben újabb cikk Vancsával.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-kieses-osszekuszalhatja-a-szalakat-vancsa-miklos-2634493
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 09, 2018 8:26 am

    Vasas: a Kubala Akadémia helyett a Hegyvidék UFC adhatja az utánpótlást

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-kubala-akademia-helyett-a-hegyvidek-ufc-adhatja-az-utanpotlast-2634347


    Örülök az igazi Vasasosok egymásra találásának.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Május 08, 2018 8:30 pm

    Vasas1969 írta:

    Hát https://hu.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Dellacasa csapata is egy rémálom volt ,de akkor legalább volt egy Benonunesünk aki megmentett minket. Akkor jól kiszúrtalak pedig nem is láttalak a zászlótól . Very Happy Kár ,hogy a csapat így belerondított a szülinapodba. Utólag is sok boldogat kívánok !

    Már volt azóta pár meccs, csak nem akartam róla írni. Csak rákérdeztél. Persze, köszönöm.

    Érett. Kíváncsi vagyok Gy. T. mit talál ki?. Illetve Markovits beleáll-e ebbe a lenyúló sztoriba, kiáll-e Jámbor mellett?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 08, 2018 10:09 am

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-licenckerelmet-adott-be-a-klub-a-blsz-i-re-2633621

    Erről lemaradtam ,de sejteti hogyan oldanánk meg a saját utánpótlást és ,hogy immár végérvényes a szakadás a Kubalával. Közben egy friss hír . Legalább a klublicenc miatt nem kell már aggódni .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/nb-i-nb-ii-az-mlsz-elbiralta-a-licenceket-ezek-a-csapatok-indulhatnak-a-bajnoksagokban
    Most már csak a pályán kellene kivívni az NB1-es indulás jogát. Sajnos úgy tűnik ez jóval nehezebb feladat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 5:28 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Bár nem láttam az első félidő nagy részét mégis azon gondolkoztam ,hogy Moha az NB2-es csapatok többségénél sem volna kezdő jelenleg. Mintha eggyel kevesebben lettünk volna . Sajnos nem csak vele volt baj. Tudom ,hogy nem sokra mentünk volna az 1 ponttal ,de én a meccs előtt aláírtam volna . Erre azért szerintem volt is esély . Valóban megvan mindenkinek a felelőssége ,de a kérdésem az ,hogy lehet szerinted csinálni még valamit ?

    Sajnos a sorsunk már nem csak rajtunk múlik,kellenek kedvező eredmények a többi veszélyeztetett csapatnál.Fájó ezt mondani,de én már csak a szerencsében bízom,nyerni akarunk úgy hogy a kezdőben nincs egy igazi csatár,igaz a keretbe se nagyon.Volt egy kollégám ő szokta poénból mesélni,hogy amikor a Máv-nál dolgozott ő volt a legjobb mozdonyvezető.Mert amikor szűk helyre kellet tolatni a mozdonnyal ,mindig őt hívták.Nálunk sajnos több embernek is ,csak ennyiből áll a tudománya.A vonat meg már csak olyan arra megy,amerre a sínek vezetnek.
    Teljesen jó a hasonlat ! Very Happy Azt hiszem be kellene állni bekkelni az aranyra hajtók ellen és hátha végigmegy 1-2 kontránk . Annyi biztatót azért láttam a Paks ellen ,hogy zártan védekeztünk és próbáltunk minél gyorsabban felérni a kapujuk elé . Talán valamivel Ádámmal és Burmával jobbak leszünk . Gaáltól és Murkától még nem merem várni a csodát . Tényleg azonnal le kell igazolni Fortunát mert ez amit Rage írt a kocsmába nem sok reménnyel kecsegtet .

    Érdekes volt a meccs után, mikor kijött a stadion előtt beszélgető szurkolókhoz Ádám Martin.
    Valaki leszólította, hogy mondjon valamit, mire számítsunk?
    -Miért én? - kérdezte Martin.
    -Mert kíváncsi lennék, mit mondasz. Bent maradunk? - kérdezte a szurkoló
    -De miért én mondjak bármit?
    -Azért mert szeretnénk tudni, mit mondasz, ugye bent maradunk?
    -Azon dolgozunk...-mondta Martin
    -De bent maradunk? Mondd már, hogy bent maradunk?!
    -Hát..ööö. bent maradunk...mondta Martin halkan, lesütött szemmel...majd elment

    Nem mondanám, hogy nagyon meggyőzően hangzott...


    Valóban olyan a csapat ,mint az a bokszoló aki törött kézzel áll ki bokszolni .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 5:00 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Nem Te lengettél egy nagy Vasas zászlót ? Csak egy pillanatra láttam ,hogy egy Peti korú srácnak az apja próbálja a piros-kék lobogóval próbálja lelkesíteni a csapatot. Gondolom az Egervári és Pintér edzősége alatti sztárocskák csapatára célzol ?
    Onnan ,hogy látszott Gaál és Murka tud még érdemi segítséget nyújtani a kiesés elleni harcban ?

    Szerintem még a Kovacevic féle csapat volt. Csak a jelenet maradt meg bennem, ahogy kijönnek hozzánk. Peti meglepi ajándéka volt a szülinapomra. Mindegyik gyermektől, családtagtól külön kaptam valamit. Mondtam, hogy behozom és felállítom a karácsonyfát, mert nekem még ilyen szülinapom nem volt. Elnézést az off-ért.

    Hát https://hu.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Dellacasa csapata is egy rémálom volt ,de akkor legalább volt egy Benonunesünk aki megmentett minket. Akkor jól kiszúrtalak pedig nem is láttalak a zászlótól . Very Happy Kár ,hogy a csapat így belerondított a szülinapodba. Utólag is sok boldogat kívánok !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Május 06, 2018 4:39 pm

    Vasas1969 írta:
    Bár nem láttam az első félidő nagy részét mégis azon gondolkoztam ,hogy Moha az NB2-es csapatok többségénél sem volna kezdő jelenleg. Mintha eggyel kevesebben lettünk volna . Sajnos nem csak vele volt baj. Tudom ,hogy nem sokra mentünk volna az 1 ponttal ,de én a meccs előtt aláírtam volna . Erre azért szerintem volt is esély . Valóban megvan mindenkinek a felelőssége ,de a kérdésem az ,hogy lehet szerinted csinálni még valamit ?

    Sajnos a sorsunk már nem csak rajtunk múlik,kellenek kedvező eredmények a többi veszélyeztetett csapatnál.Fájó ezt mondani,de én már csak a szerencsében bízom,nyerni akarunk úgy hogy a kezdőben nincs egy igazi csatár,igaz a keretbe se nagyon.Volt egy kollégám ő szokta poénból mesélni,hogy amikor a Máv-nál dolgozott ő volt a legjobb mozdonyvezető.Mert amikor szűk helyre kellet tolatni a mozdonnyal ,mindig őt hívták.Nálunk sajnos több embernek is ,csak ennyiből áll a tudománya.A vonat meg már csak olyan arra megy,amerre a sínek vezetnek.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 06, 2018 3:38 pm

    Vasas1969 írta:
    Nem Te lengettél egy nagy Vasas zászlót ? Csak egy pillanatra láttam ,hogy egy Peti korú srácnak az apja próbálja a piros-kék lobogóval próbálja lelkesíteni a csapatot. Gondolom az Egervári és Pintér edzősége alatti sztárocskák csapatára célzol ?
    Onnan ,hogy látszott Gaál és Murka tud még érdemi segítséget nyújtani a kiesés elleni harcban ?

    Szerintem még a Kovacevic féle csapat volt. Csak a jelenet maradt meg bennem, ahogy kijönnek hozzánk. Peti meglepi ajándéka volt a szülinapomra. Mindegyik gyermektől, családtagtól külön kaptam valamit. Mondtam, hogy behozom és felállítom a karácsonyfát, mert nekem még ilyen szülinapom nem volt. Elnézést az off-ért.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 2:43 pm

    VasasTata írta:
    Vasas1969 írta:
    Egyre inkább az az érzésem , hogy ezekkel a Paks elleni meccsekkel  bünteti Isten a Vasas szurkolókat. Csak tudnám mit vétettünk ? Ráadásul ennyit ,hogy szinte az egész szezonunk egy Paks elleni meccs. Kezdhetek megbarátkozni a gondolattal ,hogy következő bajnokságban elég lesz Szegedre és Békéscsabára elmennem ,hogy lássam a Vasast .
    Legalább a humorérzéked nem hagyott el. Very Happy  Kint voltatok ? Láttál vagy legalább hallottál valami biztatót ? Nekem igencsak lesgyanús volt a paksi gól.

    Kíváncsi voltam és kikockáztam... a lényegen ugyan semmit nem változtat, de szerintem is jó volt a megérzésed, hogy les gyanús Rolling Eyes Gyakorlatilag a gólvonalról született a gól, mivel Nagy Gergely a védés után már a kapuba került - és az összes Vasas játékos hátrébb áll... hát ilyen ez...
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Vasas_10
    Most nem tudom ,hogy attól ,hogy csinálsz az újságban egy kis sportrovatot lettél ilyen hozzáértő vagy az alvajáró állapot mellékhatása ez ? Very Happy Már arra is gondoltam ,hogy valaki feltörte a nicknevedet . Bárki vagy is gyere gyakrabban ! Very Happy A zenék is jók !
    Köszi a képet ! Itt valóban jól látszik ,hogy les volt . Bár nem egészen volt hasonló ,de a múlt héten Ristevski meg nem adott góljánál persze észrevette a lest a bíró.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 2:30 pm

    Síposúr írta:A vendéglőben elottem rakták meg nagy hanggal V-re a meccsünket. Oda se megyek egy ideig megint . Az igazi baj a helyezésünk . Én nem vagyook egy pesszimista ember ,de sok jót nem várok .Ennél rosszabb ugyan már nem jöhet . Mondanám innen csak felfelé rem vezethet az út.Az állami csapatok ellen ez teljesítmény édeskevés lesz. Kérem a vezetőket próbáljanak meg mindent és rázzák gatyába a csapatot.Hajrá Vasas !
    A " Folytassa Cleó " című remek filmvígjátékban az egyik angol feltalálta a négyszögletű kereket. Kérdezte a barátja ,hogy ez mire jó ? Azt mondta a feltaláló ,hogy a lejtőn nem gurul hátra . A barát következő kérdése ,hogy vajon előre megy e ? A zseni válasza ,hogy ha hátra nem mehet , akkor mi más marad neki mint az előre .
    Sajnos a csapat is ilyen a védelmünk kezd stabilizálódni ,de előre már nem megy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 2:19 pm

    colocolo írta:
         Vasas - Paks    0:1
            1000 néző

    Vasas:Nagy G.5 - James 6 Vaskó 5 Benes 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Egerszegi 4 Risztevszki 5 Hangya 5 - Barczi 6 Remili 4

         Csere: Remili - Pavlov      66.perc
                   Egerszegi - Gaál     77.perc
                   Vogyicska - Murka  85.perc

    Ha rövid akarok lenni,azt mondom szégyen legyen az játékos,edző, vagy vezető.Mindenkinek meg van a felellőssége abban hogy idáig jutottunk,az akarat a kűzdés nem pénz kérdés.
    Bár nem láttam az első félidő nagy részét mégis azon gondolkoztam ,hogy Moha az NB2-es csapatok többségénél sem volna kezdő jelenleg. Mintha eggyel kevesebben lettünk volna . Sajnos nem csak vele volt baj. Tudom ,hogy nem sokra mentünk volna az 1 ponttal ,de én a meccs előtt aláírtam volna . Erre azért szerintem volt is esély . Valóban megvan mindenkinek a felelőssége ,de a kérdésem az ,hogy lehet szerinted csinálni még valamit ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 06, 2018 2:03 pm

    Juhos2 írta:Végig szurkoltam az egész meccset, hátha. A kapu mögé mentünk, de ez sem segített. Ilyen érzésem már volt. Az akkori önmagam olyan naívnak tűnt később. A mai?
    Nem Te lengettél egy nagy Vasas zászlót ? Csak egy pillanatra láttam ,hogy egy Peti korú srácnak az apja próbálja a piros-kék lobogóval próbálja lelkesíteni a csapatot. Gondolom az Egervári és Pintér edzősége alatti sztárocskák csapatára célzol ?
    Onnan ,hogy látszott Gaál és Murka tud még érdemi segítséget nyújtani a kiesés elleni harcban ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 06, 2018 1:46 pm

    Végig szurkoltam az egész meccset, hátha. A kapu mögé mentünk, de ez sem segített. Ilyen érzésem már volt. Az akkori önmagam olyan naívnak tűnt később. A mai?
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Május 06, 2018 11:32 am

    A vendéglőben elottem rakták meg nagy hanggal V-re a meccsûnket. Oda se megyek egy ideig megint . Az igazi baj a helyezésünk . Én nem vagyook egy pesszimista ember ,de sok jót nem várok .Ennél rosszabb ugyan már nem jöhet . Mondanám innen csak felfelé rem vezethet az út.Az állami csapatok ellen ez teljesítmény édeskevés lesz. Kérem a vezetőket próbáljanak meg mindent és rázzák gatyába a csapatot.Hajrá Vasas !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Május 06, 2018 11:13 am


    Vasas - Paks 0:1
    1000 néző

    Vasas:Nagy G.5 - James 6 Vaskó 5 Benes 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Egerszegi 4 Risztevszki 5 Hangya 5 - Barczi 6 Remili 4

    Csere: Remili - Pavlov 66.perc
    Egerszegi - Gaál 77.perc
    Vogyicska - Murka 85.perc

    Ha rövid akarok lenni,azt mondom szégyen legyen az játékos,edző, vagy vezető.Mindenkinek meg van a felellősége abban hogy idáig jutottunk,az akarat a kűzdés nem pénz kérdés.
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Vas. Május 06, 2018 2:00 am

    Vasas1969 írta:
    Egyre inkább az az érzésem , hogy ezekkel a Paks elleni meccsekkel  bünteti Isten a Vasas szurkolókat. Csak tudnám mit vétettünk ? Ráadásul ennyit ,hogy szinte az egész szezonunk egy Paks elleni meccs. Kezdhetek megbarátkozni a gondolattal ,hogy következő bajnokságban elég lesz Szegedre és Békéscsabára elmennem ,hogy lássam a Vasast .
    Legalább a humorérzéked nem hagyott el. Very Happy  Kint voltatok ? Láttál vagy legalább hallottál valami biztatót ? Nekem igencsak lesgyanús volt a paksi gól.

    Kíváncsi voltam és kikockáztam... a lényegen ugyan semmit nem változtat, de szerintem is jó volt a megérzésed, hogy les gyanús Rolling Eyes Gyakorlatilag a gólvonalról született a gól, mivel Nagy Gergely a védés után már a kapuba került - és az összes Vasas játékos hátrébb áll... hát ilyen ez...
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Vasas_10
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 05, 2018 11:05 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 05, 2018 8:13 pm

    Juhos2 írta:Ez egy elég egyoldalú szerelem. Sad
    Az asszony is átbasz néha, de legalább néha jó. Very Happy
    Egyre inkább az az érzésem , hogy ezekkel a Paks elleni meccsekkel  bünteti Isten a Vasas szurkolókat. Csak tudnám mit vétettünk ? Ráadásul ennyit ,hogy szinte az egész szezonunk egy Paks elleni meccs. Kezdhetek megbarátkozni a gondolattal ,hogy következő bajnokságban elég lesz Szegedre és Békéscsabára elmennem ,hogy lássam a Vasast .
    Legalább a humorérzéked nem hagyott el. Very Happy  Kint voltatok ? Láttál vagy legalább hallottál valami biztatót ? Nekem igencsak lesgyanús volt a paksi gól.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 05, 2018 7:44 pm

    Ez egy elég egyoldalú szerelem. Sad
    Az asszony is átbasz néha, de legalább néha jó. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 05, 2018 3:11 pm

    Vasas  -  Paks     17:00  

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_lehet_hogy_nem_lesz_sok_helyzet-3042

    http://paksifc.hu/news.php?extend.7693

    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/29/1240329.html

    A meccset itt nézhetjük majd. https://www.m4sport.hu/ Az itt nézheti élőben az NB1-es forduló mérkőzéseit vagy valami hasonló cím alatt. A feljövő oldalon kell kiválasztani a Vasas-Paks meccset és rákattintani.

    Remélem ,hogy a sok védővel lehozzuk kapott gól nélkül és kis szerencsével rúgunk egyet nekik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 03, 2018 10:40 am

    A Vasas 35 éve nyerte az utolsó nemzetközi futball klubtrófeánkat

    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/32635/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 02, 2018 2:57 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 8 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 12:40 pm