Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 01, 2018 10:20 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 30, 2018 5:06 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 30, 2018 4:21 pm

    Juhos2 írta:Egy kis oxigénhez jutottunk.

    Ez a Paks. Tavaly az Mtk-t is simán kiejtette. Nekünk is sűrűn tör borsot az orrunk alá, ebben a szezonban már nem lesz könnyű meccsünk. Megjósolhatatlan a következő pár hét.
    Az összes hátralévő meccsünkön visszaállnék és próbálnám kapott gól nélkül lehozni őket . Közben reménykednék ,hogy Hangya és Barczi , esetleg Vida megfutja az ellenfeleket. Úgy érzem azért voltunk most valamivel veszélyesebbek a korábbiaknál mert végre nem tökörésztünk annyit a középpályán ,hanem próbáltuk minél gyorsabban végigvinni a támadásainkat. Amúgy sem bírjuk kondival végig és így legalább nem kontráznának le minket. Most annyiból mázlink volt ,hogy a loki szervező játékosai hiányoztak és Könyves is korán lesérült ,de azért így is necces volt a vége. Jó lenne ,ha a szerencsénk kitartana vagy legalább visszaadna valamit Fortuna , mert a Paks jó párszor hatalmas malaccal nyert ellenünk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 29, 2018 9:03 pm

    Egy kis oxigénhez jutottunk.

    Ez a Paks. Tavaly az Mtk-t is simán kiejtette. Nekünk is sűrűn tör borsot az orrunk alá, ebben a szezonban már nem lesz könnyű meccsünk. Megjósolhatatlan a következő pár hét.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 29, 2018 12:59 pm

    colocolo írta:      Dvsc - Vasas  2:3

            3214 néző

    Vasas:Nagy G.7 - Burmeister 6 James 6 Risztevszki 6 - Egerszegi 7 -Szivacski 6 Vida 6 Benes 7 Hangya 6 -Barczi 7 Ádám 6 -2=4

       csere:Szivacski - Vogyicska     57.perc
                Risztevszki - Vaskó        80.perc
                Barczi - Pavlov               87.perc


    Sajnos nem igazán vagyok most képben,internet modem cserére várok hol van elérhetőség hol nincs,csak az újság marad.

    Nekem is gépet kellene már cserélnem ,de ezer más dologra sincs pénzem . Így kb 60 perceket látok ezekből a meccsekből a neten. Viszont hamarosan tévés meccseink lesznek . Sajnos a bajnokesélyesek elleni meccsek , ahol nem mi vagyunk az esélyesek. Holnap reggel 8-kor megy le a meccsünk az M4-en. Az elég emberi időpont. Utána tudunk érte értekezni . Nagyon kíváncsi vagyok mit szűrsz le belőle ? Én csak a 2.félidőre érek haza a munkából ,de most úgyis az első félidőből láttam többet. Very Happy
    Nem igazi értékmérő a sport ,de 4 hetes azért nem rossz ! Very Happy
    Vogyicska nem kapott osztályzatot ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 29, 2018 12:35 pm

    Dvsc - Vasas 2:3

    3214 néző

    Vasas:Nagy G.7 - Burmeister 6 James 6 Risztevszki 6 - Egerszegi 7 -Szivacski 6 Vida 6 Benes 7 Hangya 6 -Barczi 7 Ádám 6 -2=4

    csere:Szivacski - Vogyicska 57.perc
    Risztevszki - Vaskó 80.perc
    Barczi - Pavlov 87.perc


    Sajnos nem igazán vagyok most képben,internet modem cserére várok hol van elérhetőség hol nincs,csak az újság marad.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 29, 2018 12:31 pm

    Szia Péter !
    Ha válaszolni akarsz egy hozzászólásra , akkor az adott hozzászólásnál jobboldalt alul van egy +quote gomb. Arra kell kattintanod. Majd arra kell vigyázni ,hogy az előző hozzászólásba ne írj bele csak a zárójeles quote után kezdj el írni. Elküldeni akkor is a send-el kell alul a kis téglalapban . Természetesen külön is írhatsz akkor a kék vonal felett az Add reply-re kell kattintani és a send-el elküldeni.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2018 12:36 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 29, 2018 8:19 am

    VasasTata írta:Shocked A nagyfater nem tudom, látta-e a meccset, én úton voltam és a kocsiban hallgattam a körkapcsolásokat a Petőfin. (tiszta nosztalgia) Smile  Még az eredmény is (0:3) úgy a 70. percig. Szinte hallottam, ahogy zúg a debreceni Nagyerdő! Végre! Összekapta magát a csapat! De kellett ez már...
    Aztán egy kör, eltelik pár perc és a Loki szerez egy becsületgólt... jól van, belefér, így is nagy volt a meglepetés, hogy ilyen széria után... idegenben sunny  oda se neki, örüljünk, vigadjunk azért...
    Ja... 2 percig! Shocked Mert akkorra kaptunk még egyet! WTF!? Evil or Very Mad
    Na, neba.... hogy majd még innen bukjuk be ezt is!!! 3 gólos vezetésről!!!
    És majdnem sikerült, mert ahogy a tudósítást hallottam, nem sokon múlott.
    Szóval örülök - de azért nem felhőtlenül. Azt hiszem, ez érthető...
    Mindegy. Hajrá Vasas!
    Mert még menni kell!
    Gyomoridegem lett a kiállítástól . Éreztem ,hogy baj lesz belőle. Tényleg reménykedem benne ,hogy majd Martinnak köszönhetően nem kell vadászni a környékünkön a Vasas drukkereket , de az ilyen húzásokkal csak azért nem játssza ki magát a csapatból, mert alig vagyunk egy kezdőcsapatnyian. Pedig az a sarkazás Hangyának a 2. gólnál talán még Egerszegi lövésénél is szebb volt.( Érdemes megnézni pazar volt az egész támadás .)
    Tényleg mindegy most már, a lényeg a 3 pont , de legalább tanulna a hibáiból. Úgy érzem a meccs előtt csak 25% esélyünk volt a bennmaradásra , ez most 35%-ra nőtt . Örülök ,hogy elkezdtél írni ,remélem a többiek is megemberelik magukat és követik a példádat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 29, 2018 7:28 am

    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Vas. Ápr. 29, 2018 3:40 am

    Vasas1969 írta:
    Ez nagyon jó ! Ki is emeltem ,hogy jobban látszódjon . 2 éve amikor hasonló szar helyzetben voltunk talán utalt is valaki erre ,de sajnos nem volt fent a teljes sztori . Köszi ,hogy megosztottad ! Ha véletlenül olvassa egy játékos talán még összekapja magát a hétvégére. Először azt hittem Juhos tette fel , mert nagyon otthon van az ilyen lelkesítő szövegekben. Kár ,hogy az edzőnket tolmácsolni kell ,ha buzdítani akarja a csapatot . Ennél csak az a nagyobb baj ,hogy nem az a lelkesítős fajta.
    Egyébként mikor lettél ilyen éjszakai bagoly ?

    Éjszakai bagolyságom eseti és véletlenszerű - így jött ki a lépés. Smile De így legalább ha kicsit is, nyomon követhetem az eseményeket, amire nap közben kisebb az esély. Az előző felháborodásom némiképp csillapodott, ahogy megnéztem az aktuális tabellát, mert a Balmaz veresége is jól jött, de mint egy falat kenyér, úgy kellett nekünk ez a 3 pont!
    Na, hogy ne is kelljen keresni: http://adatbank.mlsz.hu/league/46/0/16811/28.html
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Szomb. Ápr. 28, 2018 10:50 pm

    Shocked A nagyfater nem tudom, látta-e a meccset, én úton voltam és a kocsiban hallgattam a körkapcsolásokat a Petőfin. (tiszta nosztalgia) Smile Még az eredmény is (0:3) úgy a 70. percig. Szinte hallottam, ahogy zúg a debreceni Nagyerdő! Végre! Összekapta magát a csapat! De kellett ez már...
    Aztán egy kör, eltelik pár perc és a Loki szerez egy becsületgólt... jól van, belefér, így is nagy volt a meglepetés, hogy ilyen széria után... idegenben sunny oda se neki, örüljünk, vigadjunk azért...
    Ja... 2 percig! Shocked Mert akkorra kaptunk még egyet! WTF!? Evil or Very Mad
    Na, neba.... hogy majd még innen bukjuk be ezt is!!! 3 gólos vezetésről!!!
    És majdnem sikerült, mert ahogy a tudósítást hallottam, nem sokon múlott.
    Szóval örülök - de azért nem felhőtlenül. Azt hiszem, ez érthető...
    Mindegy. Hajrá Vasas!
    Mert még menni kell!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 28, 2018 7:05 pm

    https://www.eredmenyek.com/tabella/KIQSwbuU/YBBPtAPs/#table;overall

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_fizikalisan_tulleptuk_a_hatarainkat-3034

    A 75. percig úgy voltam vele ,hogy milyen szuper összefoglalót lehet majd ebből a meccsből készíteni , amit sok év múlva szívesen néznek vissza a Vasas drukkerek. Sajnos utána Martin felelőtlensége majdnem tönkretette az egész csapat munkáját. Ha csak egyszeri eset lenne akkor azt mondanám , hogy belefér ,de a meccsek többségén ki lehetne állítani annyi teljesen felesleges kirívó szabálytalansága van . A reklamálásairól nem is beszélve. Én Csongrád megyeiként duplán szorítok neki és reménykedek benne ,hogy majd neki köszönhetően több gyerek kezd el a Vasasnak drukkolni. Most azonban megérdemelne egy kiadós büntetést , mert eszetlenségével kockára tette az NB1-es tagságunkat. Amúgy nem játszott rosszul ,de a kiállításával nagyon felidegesített.
    Szerencsére több jó teljesítmény is volt ,de még vissza kell néznem mert nem szeretnék kihagyni senkit , hisz olyan ritkán lehet dicsérni.
    Mindhárom gólunk szép volt ,de a másodikat szerintem még a Reálnál is állva tapsolták volna a szurkolók.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 28, 2018 4:08 pm

    Dvsc  -  Vasas    17:00


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/28/1240324.html


    Persze ,hogy játszik Könyves és Mengolo . Sad  Ennek ellenére úgy érzem ,hogy ez a Loki elkapható és nem fogunk kikapni.

    Az M4 sport oldalán https://www.m4sport.hu/
    kattintsunk az itt nézheti élőben az NB1 délutáni meccseitre , majd válasszuk ki a miénket.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 28, 2018 1:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 27, 2018 9:00 pm

    Genzwein Ferenc: Szakmailag hibás döntés a 12 csapatos NB I!

    http://www.mifocink.com/?p=6340
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 27, 2018 8:49 pm

    Valóban nem győzni járunk Debrecenbe ,de néha azért sikerült. Ez a meccs jó példa ,hogy azért fel lehet állni a padlóról. Kár ,hogy az egy más Vasas volt.



    https://www.youtube.com/watch?v=JIuwfLYDLGI

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-rivalis-klubok-is-helyet-kapnak-az-illovszky-stadionban-2632373
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Ápr. 27, 2018 6:54 pm

    Csőstül jön a baj .Ez nem tesz jót az amúgy is gyászos kedvemnek ! Nem megyek már a vendéglőbe ,ne baszogasson a sok idióta is a csapattal. Debrecenbe nem győzni járunk ,ott se várok semmi jót . Jól seggbe kéne már rúgni a társaságot a vezetőknek ,hátha megemberelnék magukat. Csak szégyent hoznak azokra akik naggyá tették valaha ezt a csapatot. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 27, 2018 1:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 25, 2018 2:16 pm

    http://www.mifocink.com/?p=6339

    Nem Vasas ,de azért érdekes.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 24, 2018 4:36 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 23, 2018 10:48 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 23, 2018 10:45 am

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/diosgyor/bodog-mar-nem-diosgyor-edzoje-telefonon-mondtak-meg-neki

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-menesztettek-bodog-tamast-diosgyorben-2631505

    Hogy ez a hír miért lehet érdekes ? Korábban már említettem kire szavazott Jámbor János az év edzője választáskor. Nem tudni ,hogy cseberből vederbe kerülnénk e Bódoggal ,de érdekes ,hogy a dió drukkerek mennyire másképp látják volt edzőjüket mint mi a miénket.

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/nb-magyar-lett-az-ev-edzoje-tulajdonosoknal-exkluziv

    http://www.amigeleken.hu/hirek/bodog-tamas-tavozik--2018-04-23

    Most kiderülhet ,hogy Oenninget a szerződése védi vagy ,hogy a tulajdonosunk számára nem volt megfelelő edzőjelölt ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 22, 2018 10:10 pm

    Vasas1969 írta:
    Az bosszant legjobban amikor idióta , teljesen felesleges szabálytalankodásokat követünk el és emiatt is nélkülöznünk kell játékosokat. Olyan mintha egyesek így akarnának kimaradni a következő vereségből. Igaz Colonak akartam írni ,de talán még most sem lenne késő szabadon igazolható csatárt hozni előre . Lehetőleg olyat aki egyedül is megtudja oldani. Most nem látok olyat nálunk aki  gólt tudna rúgni .
    Fogalmam sincs miért mindig nálunk van ilyesmi . Talán valami turáni átok sújtja a Vasast is ? Vagy bennünk a drukkerekben van a hiba ?
    Láttál ,éreztél esetleg valami biztatót is , ami legalább egy halvány esélyt nyújt a reménykedésre ?

    Reménykedni az utolsó pillanatig kell. De átgázol rajtunk bármelyik, ha mentálisan feladjuk. A fogadkozásokban már nem hiszek. Van még pár meccs, meg kell próbálni mindent, fel kell rázni a csapatot, ha ilyen szörnyű széria után még egyáltalán lehet. A két éllovas összefoglalójába belenéztem, a fradi meccsen a kiállítás, a vidin a kezezés. Kétségeim nincsenek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 22, 2018 9:25 pm

    Juhos2 írta:Néztem a 2. félidőben bemelegítő játékosokat. Nálunk hárman, akikről el sem tudtam képzelni mit tennének hozzá a játékunkhoz. A túl oldalon 5-6 játékos készült.
    Nem kifogás, de nem értem hogyan jutottunk idáig?
    Miért mindig ez a közösség? Soha nem mások, mindig mi.
    Valami mindig nálunk pattan el.
    Rossz érzéssel mentem ki, féltem, hogy leszakítanak. Ezt tegnap megúsztuk, legalább ezt.
    Az bosszant legjobban amikor idióta , teljesen felesleges szabálytalankodásokat követünk el és emiatt is nélkülöznünk kell játékosokat. Olyan mintha egyesek így akarnának kimaradni a következő vereségből. Igaz Colonak akartam írni ,de talán még most sem lenne késő szabadon igazolható csatárt hozni előre . Lehetőleg olyat aki egyedül is megtudja oldani. Most nem látok olyat nálunk aki gólt tudna rúgni .
    Fogalmam sincs miért mindig nálunk van ilyesmi . Talán valami turáni átok sújtja a Vasast is ? Vagy bennünk a drukkerekben van a hiba ?
    Láttál ,éreztél esetleg valami biztatót is , ami legalább egy halvány esélyt nyújt a reménykedésre ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 22, 2018 9:01 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC 0-0

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/esemenytelen-meccsen-ikszelt-a-vasas-es-a-kovesd/#

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/ferenczi-a-vasasrol-hitehagyott-csapat-vagyunk##

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_sajat_kezunkben_van_a_sorsunk-3026


    Sajnos ma sem sikerült . Bár még nem reménytelen a helyzetünk ,de a hátralévő meccseken szinte csak erősebb ellenfeleink lesznek mint az elmúlt fordulókban . Bizakodásra talán csak az ad némi okot ,hogy remélhetőleg Kire és Hangya visszatérhet. Ma velük elképzelhető ,hogy sikerült volna .  Hogy a többiek ellen mire lesz elég elég nem tudom ,de úgy érzem jogosan aggódom.

    A matematikai esély valóban meg van még,de a mutatott játék meg a hozzá állás alapján nem sok jót jósolok.Amikor meg változtatták a fiatal szabályt,és ki húzták J J.alól az egyetlen pénz bevételi forrást,szerintem ott dőlt el a sorsunk.Most már csak a szerencsében bízhatunk,szerencséje meg annak van aki tesz is érte,nálunk sajnos nem így van.
    Véletlenül sem szeretnék kész tényként írni a kiesésünkről ,de sajnos egyet kell értenem az általad leírtakkal. A fiatal szabály módosításánál azonban úgy érzem nagyobb szerepet játszik a rossz szereplésünkben az általunk elkövetett hibák. Jámbor szerintem belerakta anyagilag amit lehetett. Viszont ennyi hibás döntést nem lehet büntetlenül megúszni . Simunek leigazolása normális orvosi vizsgálat nélkül. Gondolom ez anyagilag is fájhatott. Az edző felelőssége az öngyilkos taktikánkért és a használható játékosok elüldözéséért. A rutintalan szakmai stáb. A legfontosabb viszont a játékosok elkényelmesedése a sikernek tekinthető bronz után. Akkor még nem is említettem amit Juhos mond ,hogy létszámban is elfogyott a csapat ,(bár a vereségszéria pont akkor kezdődött amikor úgy nézett ki ,hogy felépült aki felépülhetett ). Azt nem tudom megítélni ,hogy ebben a balszerencse mellett mennyi a stáb felelőssége.
    Valóban sokkal többet kellene tenni azért ,hogy szerencsénk legyen. Gyökeres változás kellene ebben azonnal !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 22, 2018 6:48 pm

    Néztem a 2. félidőben bemelegítő játékosokat. Nálunk hárman, akikről el sem tudtam képzelni mit tennének hozzá a játékunkhoz. A túl oldalon 5-6 játékos készült.
    Nem kifogás, de nem értem hogyan jutottunk idáig?
    Miért mindig ez a közösség? Soha nem mások, mindig mi.
    Valami mindig nálunk pattan el.
    Rossz érzéssel mentem ki, féltem, hogy leszakítanak. Ezt tegnap megúsztuk, legalább ezt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 22, 2018 12:08 pm

    Vasas1969 írta:Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC 0-0

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/esemenytelen-meccsen-ikszelt-a-vasas-es-a-kovesd/#

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/ferenczi-a-vasasrol-hitehagyott-csapat-vagyunk##

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_sajat_kezunkben_van_a_sorsunk-3026


    Sajnos ma sem sikerült . Bár még nem reménytelen a helyzetünk ,de a hátralévő meccseken szinte csak erősebb ellenfeleink lesznek mint az elmúlt fordulókban . Bizakodásra talán csak az ad némi okot ,hogy remélhetőleg Kire és Hangya visszatérhet. Ma velük elképzelhető ,hogy sikerült volna .  Hogy a többiek ellen mire lesz elég elég nem tudom ,de úgy érzem jogosan aggódom.

    A matematikai esély valóban meg van még,de a mutatott játék meg a hozzá állás alapján nem sok jót jósolok.Amikor meg változtatták a fiatal szabályt,és ki húzták J J.alól az egyetlen pénz bevételi forrást,szerintem ott dőlt el a sorsunk.Most már csak a szerencsében bízhatunk,szerencséje meg annak van aki tesz is érte,nálunk sajnos nem így van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 21, 2018 11:29 pm

    Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC 0-0

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/esemenytelen-meccsen-ikszelt-a-vasas-es-a-kovesd/#

    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/04/21/ferenczi-a-vasasrol-hitehagyott-csapat-vagyunk##

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_sajat_kezunkben_van_a_sorsunk-3026


    Sajnos ma sem sikerült . Bár még nem reménytelen a helyzetünk ,de a hátralévő meccseken szinte csak erősebb ellenfeleink lesznek mint az elmúlt fordulókban . Bizakodásra talán csak az ad némi okot ,hogy remélhetőleg Kire és Hangya visszatérhet. Ma velük elképzelhető ,hogy sikerült volna . Hogy a többiek ellen mire lesz elég elég nem tudom ,de úgy érzem jogosan aggódom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 21, 2018 5:01 pm

    https://www.m4sport.hu


    Az m4 sport oldalána jobb felső sarokban az itt követheti élőben az nb1-es forduló összes meccsét-re kell kattintani és a feljövő oldalon kiváladztani a mi meccsünket.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 21, 2018 2:19 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 12:57 pm