Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Dec. 10, 2017 12:11 pm


    Vasas:Ferencváros 0:2

    1500 néző

    VASAS:Kamenár 4 - Szivacski 4 Burmeister 4 Vaskó Benes 4 Ádám 4- Berecz 5 Vida 5 - Gaál 5 Pavlov 4 Remili 5

    csere: Remili - Ferenczi 79.perc
    Szivacski - Vogyicska 83.perc

    Az előző hetekhez képest volt kis javulás,de ez a pontszerzéshez nem volt elég.A bent maradáshoz meg ennél is jóval több kell,most még nem látom hogy ez a többlet miből jön majd össze.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 09, 2017 1:25 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 08, 2017 3:19 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 07, 2017 8:18 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/csucs-es-melypont-sok-mulhat-kapusokon-vasas-fradin


    Érdemes letekerni a lap aljára a hozzászólásokig.

    Aláírnám, ha nem kapnánk ötösével a gombócokat. Ezt a kapuban elviselni is lélekromboló hétről hétre.
    Az a szomorú ,hogy egy 2-0-ás vereséget már aláírnék előre. Olyan hajmeresztő hibákat követnek el a játékosaink ,hogy egyre nehezebb nem szándékosságot feltételezni. Olyan mintha a kapu előtt nem lenne elosztva ,hogy ki kit fogjon.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 07, 2017 8:08 pm

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/maris-tavozhat-az-ujpest-komoly-nyari-fogasa-jatekoscsere-szoba-johet

    Ákos !Te és Böbö biztosan örülnétek ,ha jönne . Very Happy Biztosan nem rosszabb Pavlovnál ,de nem is jobb. Viszont a stílusa talán jobban illene a játékunkba ,bár én nem láttam olyan sokat játszani. Annyiból jól járnánk ,hogy egy légiós helyett hazai játékos jönne.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Dec. 07, 2017 8:07 pm

    Vasas1969 írta:A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/csucs-es-melypont-sok-mulhat-kapusokon-vasas-fradin


    Érdemes letekerni a lap aljára a hozzászólásokig.

    Aláírnám, ha nem kapnánk ötösével a gombócokat. Ezt a kapuban elviselni is lélekromboló hétről hétre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 07, 2017 8:46 am

    A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/csucs-es-melypont-sok-mulhat-kapusokon-vasas-fradin


    Érdemes letekerni a lap aljára a hozzászólásokig.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 06, 2017 5:18 pm

    A cikk folytatása.

    [url=Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Img_2013]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 06, 2017 5:11 pm

    Sinkovics a régi játékosokat kérdezte a sport mai cikkében. A click to full size-ra kattintva olvasható. Bocsi de szét kellett darabolnom az újságot.

    [url= Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Img_2012]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 05, 2017 3:47 pm

    colocolo írta:Azt én sem tudom mi a vezetés álláspontja,de hogy kell valamilyen változás az biztos.Az már eddig is láttuk,sem mentálisan sem taktikailag nem vagyunk toppon.Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék.Persze ennek semmi realitása,egy új edző 3-4 valóban erősitést jelentő játékos, ennek elégnek kellene lennie.
    "Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék." Őszintén szólva egyetlen játékost nem tudnék mondani aki ősszel jó átlagteljesítményt nyújtott volna. Ha visszaemlékezünk ,hogy ki voltunk akadva Debrecenire a Hali meccsen elkövetett óriási hibái után ,ami miatt végül mennie kellett, azóta pedig már a fél csapat elkövetett hasonló bakikat. Az a baj ,hogy most ki sem lehet nagyon rúgni játékosokat, mert nem maradunk elegen ,így sem tudnak már két kapuzni (nagypályázni) az edzéseken.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Dec. 05, 2017 10:08 am

    Azt én sem tudom mi a vezetés álláspontja,de hogy kell valamilyen változás az biztos.Az már eddig is láttuk,sem mentálisan sem taktikailag nem vagyunk toppon.Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék.Persze ennek semmi realitása,egy új edző 3-4 valóban erősitést jelentő játékos, ennek elégnek kellene lennie.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 05, 2017 7:54 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 04, 2017 10:07 pm

    Juhos2 írta:De most komolyan, normális ez a Simon Zoltán az nb1.hu-n? A Vasas - Ferencváros beharangozója kapcsán.
    http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-szurkoloi-altal-gyulolt-ellenfelhez-megy-a-fradi-az-utolso-forduloban---program
    Én sem értem minek szítja fel újra a kedélyeket. Idézek tőle.
    " Akármilyen színvonalú meccsei vannak,

    akármennyire tesznek meg mindent a szurkolók távoltartására egyesek

    , az NB I akkor is a mi kis bajnokságunk és akkor is az összes többinél jobban szeretjük."

    Lehet ,hogy itt önmagáról beszél ? Persze pár balhézónak kedvet csinál ,de a többséget inkább távol tartja az ilyen cím. Mondjuk amikor még írogatott a kocsmába akkor valóban ez volt a helyzet.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 04, 2017 7:47 pm

    De most komolyan, normális ez a Simon Zoltán az nb1.hu-n? A Vasas - Ferencváros beharangozója kapcsán.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 04, 2017 7:15 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Mondhatnám ,hogy nézzük optimistán , már csak egy zakó van hátra az idei évből. Korábban úgy éreztem ,hogy 2018 tavasza a miénk lesz . Felépül mindenki és megcsípjük a dobogót. Ez az optimizmusom már oda. Kíváncsi leszek mit mond majd a vezetőség ,hogy mitől leszünk jobbak tavasszal ? A legnagyobb bajom ,hogy messze nem látom azt a fajta mentalitást a játékosainknál , mint például a balmazi csapaton (bár csak az összefoglalóikat látom). Rajtuk látszik a győzni akarás . Mi mintha beleszarnánk. Így viszont nehezen sorakozik fel újra a szurkolósereg mögöttük ,mint 2016 tavaszán a Puskás ellen. Pedig egyre inkább hasonló helyzetbe kerülünk. Az Egervári - Pintér féle csapatra emlékeztet a mostani . Sajnos tudjuk akkor mi lett a vége.

    Említettem múltkor a kis Szedlárt , most olvastam a dorogi összefoglalóban ,hogy ő lett az ősz játékosa náluk.

    Én is figyelem nem csak őt hanem Mészáros Á.is az utóbbi két fordulóban mind kettő szerzett gólt.Az a baj,ha vihar vert tavasz elé nézünk azonnal bevethető kész játékosokra lenne szükség.Ilyenkor nehéz csapatott építeni eredmény kényszer van.
    Este 19:45-től az M4-en Sepsiszentgyörgy - Dinamo Bukarest meccs lesz. A székely csapatban játszik most Fülöp akit korábban eltudtam volna képzelni a Vasasban ,aztán Diósgyőrben alig játszott Ugrai mellett. A Dinamo edzője meg Miriuta.

    Érdekes ,hogy Szedlár mellett Mészáros is volt Vasasos. Nem tudom ,hogy emiatt e ,de elég jól megértették egymást tegnap a gólok előtt.
    http://www.dorogifc.hu/hu/news/elo_online_kozvetites_-_dorogi_fc_-_szolnoki_mav_fc
    Szedlár konkurencia lehetne Remilinek és Kulcsárnak is. Bár csak 4 gólja van de a tegnapi már a 9.gólpassza volt és ez hiányzik nálunk nagyon ,hogy nincs aki kiszolgálja a középcsatárt. Ráadásul végre tudnánk gyors kontrákat is vezetni ,ha 2 gyors emberünk lenne egyszerre a pályán . Volt rá példa többször is ,hogy Kulcsár meghúzta a jobboldalt ,de nem tudta kinek beadni mert a többiek még a felezővonalnál poroszkáltak. Hangya is járt hasonlóan. Abban teljesen igazad van ,hogy ebből a kritikus helyzetből (amibe hoztuk magunkat) való kilábaláshoz kész játékosok kellenek , akiknek nem remeg meg a lábuk. Szedlár melléjük jöhetne ,hogy növelje a versenyhelyzetet. 2-3 jó mentalitású meghatározó embert hoznék ,többet nehéz lenne beépíteni.

    Amúgy ,ha már NB2 , a góllövő listát is egy volt Vasasos Birtalan vezeti. A 2.helyezett egy tehetséges fiatal akit szintén eltudnék képzelni nálunk .Szerintem Vasgabó már rég felhívta a szakvezetés figyelmét rá.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Dec. 04, 2017 3:25 pm

    Vasas1969 írta:
    Mondhatnám ,hogy nézzük optimistán , már csak egy zakó van hátra az idei évből. Korábban úgy éreztem ,hogy 2018 tavasza a miénk lesz . Felépül mindenki és megcsípjük a dobogót. Ez az optimizmusom már oda. Kíváncsi leszek mit mond majd a vezetőség ,hogy mitől leszünk jobbak tavasszal ? A legnagyobb bajom ,hogy messze nem látom azt a fajta mentalitást a játékosainknál , mint például a balmazi csapaton (bár csak az összefoglalóikat látom). Rajtuk látszik a győzni akarás . Mi mintha beleszarnánk. Így viszont nehezen sorakozik fel újra a szurkolósereg mögöttük ,mint 2016 tavaszán a Puskás ellen. Pedig egyre inkább hasonló helyzetbe kerülünk. Az Egervári - Pintér féle csapatra emlékeztet a mostani . Sajnos tudjuk akkor mi lett a vége.

    Említettem múltkor a kis Szedlárt , most olvastam a dorogi összefoglalóban ,hogy ő lett az ősz játékosa náluk.

    Én is figyelem nem csak őt hanem Mészáros Á.is az utóbbi két fordulóban mind kettő szerzett gólt.Az a baj,ha vihar vert tavasz elé nézünk azonnal bevethető kész játékosokra lenne szükség.Ilyenkor nehéz csapatott építeni eredmény kényszer van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 03, 2017 6:29 pm

    colocolo írta:
             Paks : Vasas     3 : 1

               842 néző

    VASAS : Kamenár 4 - James 4-2 Vaskó 4 Benes 5 - Burmeister 4 - Remii 5 Vida 5 Berecz 4 Ádám 5 - Vergosz 5 Gaál 5

         csere:Remili - Szivacski     67.perc
                  Vergosz - Pavlov      67.perc
                  Burmeister - Fernczi   85.perc


     Mindennek van határa,csak az általam nagyon tisztelt Jámbor J. türelme végtelen. Tudjuk a pokol kapuján is belül van a kilincs,oda sem mehet be bárki csak akit be engednek.Most még kinn vagyunk,de hétről-hétre teszünk róla hogy meg hallják két kézzel verjük az ajtót.
    Mondhatnám ,hogy nézzük optimistán , már csak egy zakó van hátra az idei évből. Korábban úgy éreztem ,hogy 2018 tavasza a miénk lesz . Felépül mindenki és megcsípjük a dobogót. Ez az optimizmusom már oda. Kíváncsi leszek mit mond majd a vezetőség ,hogy mitől leszünk jobbak tavasszal ? A legnagyobb bajom ,hogy messze nem látom azt a fajta mentalitást a játékosainknál , mint például a balmazi csapaton (bár csak az összefoglalóikat látom). Rajtuk látszik a győzni akarás . Mi mintha beleszarnánk. Így viszont nehezen sorakozik fel újra a szurkolósereg mögöttük ,mint 2016 tavaszán a Puskás ellen. Pedig egyre inkább hasonló helyzetbe kerülünk. Az Egervári - Pintér féle csapatra emlékeztet a mostani . Sajnos tudjuk akkor mi lett a vége.

    Említettem múltkor a kis Szedlárt , most olvastam a dorogi összefoglalóban ,hogy ő lett az ősz játékosa náluk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Dec. 03, 2017 10:19 am


    Paks : Vasas 3 : 1

    842 néző

    VASAS : Kamenár 4 - James 4-2 Vaskó 4 Benes 5 - Burmeister 4 - Remii 5 Vida 5 Berecz 4 Ádám 5 - Vergosz 5 Gaál 5

    csere:Remili - Szivacski 67.perc
    Vergosz - Pavlov 67.perc
    Burmeister - Fernczi 85.perc


    Mindennek van határa,csak az általam nagyon tisztelt Jámbor J. türelme végtelen. Tudjuk a pokol kapuján is belül van a kilincs,oda sem mehet be bárki csak akit be engednek.Most még kinn vagyunk,de hétről-hétre teszünk róla hogy meg hallják két kézzel verjük az ajtót.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 02, 2017 10:20 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 02, 2017 7:23 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Paks  -  Vasas   15:30


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/18/1240263.html


    https://www.m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2017/12/02/itt-nezheti-eloben-a-paks-vasas-merkozest


    Így ,hogy Barthát és Koltait nem látom náluk a keretben úgy érzem nem kapunk ki.


    Hát sajnos rosszul érezted.
    Azt már jó tíz perc után éreztem ,hogy gólt nem nagyon tudunk rúgni és ,ha gólt kapunk akkor végünk. Szerintem mi vagyunk az NB1 leglassabb csapata , főleg Murka ,Kulcsár és Hangya nélkül. Pavlov gólja után még el se kezdhettünk reménykedni máris megkaptuk a kegyelemdöfést. A Pakson látszott ,hogy gyakorolnak valamit hét közben az edzéseken ,de a mienkről ez nem derült ki. Fogalmam sincs a szögleteknél hová mentek a védőink ? Mintha direkt hagyták volna szabadon középen a paksiakat fejelni. Amíg Kamenár ezen csodálkozott az atomvárosiak meg befejelték . Sajnos a magassági fölény önmagában semmit sem ér ,ha ilyen eszetlenül védekezünk . A támadójátékról nem beszélek mert nekünk olyan nincs.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Dec. 02, 2017 6:46 pm

    Vasas1969 írta:Paks  -  Vasas   15:30


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/18/1240263.html


    https://www.m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2017/12/02/itt-nezheti-eloben-a-paks-vasas-merkozest


    Így ,hogy Barthát és Koltait nem látom náluk a keretben úgy érzem nem kapunk ki.


    Hát sajnos rosszul érezted.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 02, 2017 3:06 pm

    Paks  -  Vasas   15:30


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/18/1240263.html


    https://www.m4sport.hu/m4-lelato/cikk/2017/12/02/itt-nezheti-eloben-a-paks-vasas-merkozest


    Így ,hogy Barthát és Koltait nem látom náluk a keretben úgy érzem nem kapunk ki.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 02, 2017 1:40 pm

    A honlapokról:

    Michael Oenning nehéz mérkőzésre számít a Paks ellen.
    "Szoros és eléggé küzdelmes mérkőzésre számítok, mivel két olyan csapat fog találkozni egymással, amelyek – nézőponttól függően – nagyon, vagy nagyon nem passzolnak egymáshoz.
    A paksi együttes kifejezetten erős hazai pályán, ehhez még hozzájárul az is, hogy jelenleg pontegyenlőség áll fenn közöttünk. Mindkét csapatnak voltak erős és gyenge fázisai ebben a szezonban, így mindkét félnek fontos lesz, hogy pontot vagy pontokat szerezzen" - mondta vezetőedzőnk.


    Csertői Aurél előzetese a Vasas elleni meccsről
    - Győznünk kell, mert nagyon kellenek a pontok. Olyan helyen szeretnénk zárni az őszt, amely megnyugtató lehet a tavaszi folytatásra, ehhez pedig még kellenek a pontok. Ez lesz az év utolsó hazai mérkőzése, tehát mindent el kell követnünk annak érdekében, hogy itthon tartsuk mindhárom pontot. Ugyanakkor ellenfelünknek is nagy szüksége van minden sikerre, ezért nagy csata várható. A lényeg az, hogy mi kerüljünk ki belőle győztesen.


    Ezek összebeszéltek.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Dec. 01, 2017 5:43 pm

    Vasas1969 írta:

    Este majd bővebben. Most csak bemásolnám levelezésemet evvel a Vasas drukker ismerősömmel akit már korábban emlegettem és akibe a Vasas ifiben még másfajta szellemiséget neveltek annak idején (Ihász Gabi csapattársa volt) mint ami a maiakon látszik.

    Ő kérdezte.

    Kiesünk ?




    Az én válaszom:
    Szégyen lenne ! Ez az utóbbi 15 év legjobb kerete nálunk. Kellene egy normális edző, meg egy villámgyors jól cselező technikás csatár. Olyan lassan érünk fel az ellenfél kapuja elé ,hogy gyötrelem nézni . Emiatt ellenünk a legkönnyebb védekezni. Persze a középpályára is kellene egy lendületes valaki aki ért a játékszervezéshez is. Ez a minimum és egy jó kiadós büntetés a játékosoknak . Szerinted mit kéne csinálni ?

    Amit leírtál azt szorozd meg hárommal és helyezd a végtelenbe, amit csak egy módszerrel találsz. PÉNZ, PÉNZ és PÉNZ!
    Természetesen nem ezeknek a csodagyerekeknek a finanszírozására. Ezek meg vannak elégedve az életszínvonalukkal és nem fogják egész nap azt gyakorolni, hogy tökéletesítsék, hogy 100-ból 100-szor lerúgom a kapufa tetejéről a kalapomat. Ez akkor lenne lehetséges, ha elvinnék külföldre, mert ott ez követelmény. Oda meg nem kell. Marad az itthoni vergődés a pályán. A VASAS MEZ és SZÍV már csak emlék, részemre is.
    Már csak a címer a régi.
    Kiss Laciékkal lezárult egy korszak, Az új már nem "csak" a fociról szól.




    Sorai eléggé összecsengenek a Tiéddel és azt még nem is tudja ,hogy Markovits a címert is megváltoztatta.
    Hát ez bizony már nem az ötvenes - hatvanas évek csapata ,ami miatt Vasas drukker lettem. Se nem a 77-sek . Vácziékhoz sem hasonlítanám őket. Azt hittem tavaly elindult valami . Na azt már sikerült lerombolni. Ezek miatt nem sok gyerek kezd el nekünk drukkolni. A vezetőségnek sürgősen helyre kell tenni őket. Pontok kellenek a hátralévő meccseken ,különben nagy baj lehet. De ,hogy kiben bízzak a csapatból , aki segít pontot hozni Paksról azt a Jó Isten se tudja. Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 30, 2017 10:51 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Vasas-függők az Illovszky-stadionban

    Exkluzív videó és fotógaléria a szombati stadionbejárásról.



    http://www.vasassc.hu/hirek/8016/vasas-fuggok-az-illovszky-stadionban


    Ákos ,ha voltál mesélhetnél ,hogy tetszett ?

    Annyira vártuk, de Peti szülinapi bulija délig tartott hivatalosan. 1/4 1-re kaptunk időpontot az SC-től, így kénytelenek voltunk lemondani, de nagyon jó volt érezni a levelezésből, hogy mennyire korrekt a közeg. A meccsen kérdeztem, azt mondták, hogy szép lesz. Más örömünk nem nagyon volt.
    El fogunk fogyni, mert ez már egészségre ártalmas. Vártam a breaking news-t, de úgy látszik vagy minden nagyon jó, vagy jobb megoldás se égen, se földön.
    Nagyon el vagyok keseredve. Azt hittem valami elindult, a nyáron megkeresett pénz, a csapat ázsiójának emelkedése egy további fejlődésre ad majd lehetőséget. Beszoptam. Az üres dumát, az év menedzserét, az elmúlt jó harminc évemet.
    Az egész közeget, a folyamatos anyázást. Arra gondoltam tényleg ezt akarom adni a 11 éves fiamnak? Se én nem így nőttem fel, se itthon nem hallja ezt a mocskot amit pl. ezek a debreceni szutykok műveltek.
    Erre ki kíváncsi? Mérkőzések telnek el helyzet nélkül, a teljes nihil ami körbevesz bennünket.
    Az egyenlőket meg a még egyenlőbbeket. Amiről sehol nem olvastam, hogy a válogatott meccsein kiállított játékosok talán nem véletlen, hogy a fradiból kerültek ki. Mert nekik itthon ez természetes, ahogy talán a kupameccsüket sem tudták 11-en befejezni? Az, hogy késekkel a zsebében érkezhetnek büntetett előéletű fazonok a stadionba. Hihetetlen.
    Tényleg ezt akarom?

    Este majd bővebben. Most csak bemásolnám levelezésemet evvel a Vasas drukker ismerősömmel akit már korábban emlegettem és akibe a Vasas ifiben még másfajta szellemiséget neveltek annak idején (Ihász Gabi csapattársa volt) mint ami a maiakon látszik.

    Ő kérdezte.

    Kiesünk ?


    Az én válaszom:
    Szégyen lenne ! Ez az utóbbi 15 év legjobb kerete nálunk. Kellene egy normális edző, meg egy villámgyors jól cselező technikás csatár. Olyan lassan érünk fel az ellenfél kapuja elé ,hogy gyötrelem nézni . Emiatt ellenünk a legkönnyebb védekezni. Persze a középpályára is kellene egy lendületes valaki aki ért a játékszervezéshez is. Ez a minimum és egy jó kiadós büntetés a játékosoknak . Szerinted mit kéne csinálni ?

    Amit leírtál azt szorozd meg hárommal és helyezd a végtelenbe, amit csak egy módszerrel találsz. PÉNZ, PÉNZ és PÉNZ!
    Természetesen nem ezeknek a csodagyerekeknek a finanszírozására. Ezek meg vannak elégedve az életszínvonalukkal és nem fogják egész nap azt gyakorolni, hogy tökéletesítsék, hogy 100-ból 100-szor lerúgom a kapufa tetejéről a kalapomat. Ez akkor lenne lehetséges, ha elvinnék külföldre, mert ott ez követelmény. Oda meg nem kell. Marad az itthoni vergődés a pályán. A VASAS MEZ és SZÍV már csak emlék, részemre is.
    Már csak a címer a régi.
    Kiss Laciékkal lezárult egy korszak, Az új már nem "csak" a fociról szól.


    Sorai eléggé összecsengenek a Tiéddel és azt még nem is tudja ,hogy Markovits a címert is megváltoztatta.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 30, 2017 10:34 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Géza mondjuk szabad . A válságkezelés talán megy is neki ,de én a helyében inkább elmennék tanulni valamelyik volt francia klubjához. Elég komoly hiányosságokat vágtak a fejéhez a szombathelyi játékosok. Főleg ,hogy miatta szar a kondijuk. Emlékszem annak idején is inkább Klink Zolira és Barta Csabára volt ez bízva nálunk is.
    Neked volna ötleted ki lenne jó erre a 2 meccsre ? Van aki Ferenczit mondja ,de én őt sem érzem jó megoldásnak . Prukner is szabad ,de neki is megkopott a varázsa.  Ráadásul sztárocskákkal máshol sem boldogult . Olyan játékosokkal volt sikeres akik feltudták túrni a pályát ,ha az kellett.

    Vártam pár napot a válasszal hátha történik valami,de jelenleg semmi jele hogy változás várható.Igazából én sem tudok olyan hazai edzőt aki alkalmasnak találnék.Ami Gézát illeti a megítélése vegyes a táborban,én szeretem ha a játékosnak,edzőnek van Vasas kötödése.Ő benne azért van tűz,nem egy halvérű edző.Pruknerrel kapcsolatban most pont olyan játékosok kellenének,akik ha kell képesek fel túrni a pályát ha már a játék nem megy.
    Úgy érzem ez a cikk válasznak íródott .

    http://www.vasasfc.hu/hirek/het_jatekosunk_serult-2853

    Emiatt ,ha véletlenül nyerünk valamelyik hátralévő meccsen ,félek nem lesz változás a téli szünetben sem. Akkor inkább a keret kisebb átalakítása várható. Télen nem is egyszerű komolyan megerősíteni a keretet. Normális magyar játékost meg még nehezebb igazolni . Talán a kis Szedlárt érdemes lenne megnézni a hátralévő meccseken ,hátha fejlődött annyit ,hogy segíteni tudna tavasszal ,hisz Murka még akkor sem lesz bevethető és Kulcsár is elég sérülékeny. Nézegettem 1-2 összefoglalót és mostanában inkább a bal szélen játszik ,tehát 1-2 mindkét szélen bevethető szélsőt nyerhetnénk vele , akiben van sebesség is ami legjobban hiányzik a csapatból. Azt nem tudom megítélni ,hogy megüti e az NB1-es szintet ? Sajnos ez a jelenlegi kerettagok játékát látva is felmerül. Mindenesetre elég eredményes ősze van .

    https://www.transfermarkt.de/zoltan-szedlar/leistungsdaten/spieler/220673

    Bár inkább gólpasszai vannak. Ez nem tudom mennyire köszönhető annak ,hogy a pontrúgásokat is ő végzi el csapatában ? Ellenetek elég jó meccse volt. Piros -fekete 16-os mezben és sárga cipőben . Mondjuk ilyen potyaízű szabadrúgást Szili Attila is rúgott talán az első meccsén nálunk.

    https://www.youtube.com/watch?v=u8IEW-0pqgA
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Nov. 28, 2017 8:53 pm

    Vasas1969 írta:Vasas-függők az Illovszky-stadionban

    Exkluzív videó és fotógaléria a szombati stadionbejárásról.



    http://www.vasassc.hu/hirek/8016/vasas-fuggok-az-illovszky-stadionban


    Ákos ,ha voltál mesélhetnél ,hogy tetszett ?

    Annyira vártuk, de Peti szülinapi bulija délig tartott hivatalosan. 1/4 1-re kaptunk időpontot az SC-től, így kénytelenek voltunk lemondani, de nagyon jó volt érezni a levelezésből, hogy mennyire korrekt a közeg. A meccsen kérdeztem, azt mondták, hogy szép lesz. Más örömünk nem nagyon volt.
    El fogunk fogyni, mert ez már egészségre ártalmas. Vártam a breaking news-t, de úgy látszik vagy minden nagyon jó, vagy jobb megoldás se égen, se földön.
    Nagyon el vagyok keseredve. Azt hittem valami elindult, a nyáron megkeresett pénz, a csapat ázsiójának emelkedése egy további fejlődésre ad majd lehetőséget. Beszoptam. Az üres dumát, az év menedzserét, az elmúlt jó harminc évemet.
    Az egész közeget, a folyamatos anyázást. Arra gondoltam tényleg ezt akarom adni a 11 éves fiamnak? Se én nem így nőttem fel, se itthon nem hallja ezt a mocskot amit pl. ezek a debreceni szutykok műveltek.
    Erre ki kíváncsi? Mérkőzések telnek el helyzet nélkül, a teljes nihil ami körbevesz bennünket.
    Az egyenlőket meg a még egyenlőbbeket. Amiről sehol nem olvastam, hogy a válogatott meccsein kiállított játékosok talán nem véletlen, hogy a fradiból kerültek ki. Mert nekik itthon ez természetes, ahogy talán a kupameccsüket sem tudták 11-en befejezni? Az, hogy késekkel a zsebében érkezhetnek büntetett előéletű fazonok a stadionba. Hihetetlen.
    Tényleg ezt akarom?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Nov. 28, 2017 3:44 pm

    Vasas1969 írta:
    Géza mondjuk szabad . A válságkezelés talán megy is neki ,de én a helyében inkább elmennék tanulni valamelyik volt francia klubjához. Elég komoly hiányosságokat vágtak a fejéhez a szombathelyi játékosok. Főleg ,hogy miatta szar a kondijuk. Emlékszem annak idején is inkább Klink Zolira és Barta Csabára volt ez bízva nálunk is.
    Neked volna ötleted ki lenne jó erre a 2 meccsre ? Van aki Ferenczit mondja ,de én őt sem érzem jó megoldásnak . Prukner is szabad ,de neki is megkopott a varázsa.  Ráadásul sztárocskákkal máshol sem boldogult . Olyan játékosokkal volt sikeres akik feltudták túrni a pályát ,ha az kellett.

    Vártam pár napot a válasszal hátha történik valami,de jelenleg semmi jele hogy változás várható.Igazából én sem tudok olyan hazai edzőt aki alkalmasnak találnék.Ami Gézát illeti a megítélése vegyes a táborban,én szeretem ha a játékosnak,edzőnek van Vasas kötödése.Ő benne azért van tűz,nem egy halvérű edző.Pruknerrel kapcsolatban most pont olyan játékosok kellenének,akik ha kell képesek fel túrni a pályát ha már a játék nem megy.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 27, 2017 7:15 pm

    Vasas-függők az Illovszky-stadionban

    Exkluzív videó és fotógaléria a szombati stadionbejárásról.



    http://www.vasassc.hu/hirek/8016/vasas-fuggok-az-illovszky-stadionban


    Ákos ,ha voltál mesélhetnél ,hogy tetszett ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 26, 2017 8:26 pm

    colocolo írta:Dvsc:Nagy S. 7.- Bényei 6 Kinyik 6 Mészáros 6 Ferenczi 6 - Bódi 7 Jovanovic 7 Filip 6 Varga 6 - Könyves 7 Takács 8

    Erre a két mérkőzésre ki kell nevezni valakit,a téli szünetben lesz idő meg találni a véglegest.Ha ennek a mérkőzésnek sem lesznek következményei akkor magunkra vessünk.
    Géza mondjuk szabad . A válságkezelés talán megy is neki ,de én a helyében inkább elmennék tanulni valamelyik volt francia klubjához. Elég komoly hiányosságokat vágtak a fejéhez a szombathelyi játékosok. Főleg ,hogy miatta szar a kondijuk. Emlékszem annak idején is inkább Klink Zolira és Barta Csabára volt ez bízva nálunk is.
    Neked volna ötleted ki lenne jó erre a 2 meccsre ? Van aki Ferenczit mondja ,de én őt sem érzem jó megoldásnak . Prukner is szabad ,de neki is megkopott a varázsa. Ráadásul sztárocskákkal máshol sem boldogult . Olyan játékosokkal volt sikeres akik feltudták túrni a pályát ,ha az kellett.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 11:56 am