Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 22, 2018 7:09 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Pont néztem a ZTE - MTK meccset (5-4) . https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/20/legyoztek-a-bajnok-mtk-t-eletben-maradtak-a-remenyeik
    Már a 2. Mtk gólnál is Kulcsár adja a gólpasszt ,de a 3. góljuk 1:02-től az érdekesebb. Erre írtam múltkor ,hogy Barczi nem tudja saját magát szöktetni . Martin meg az életben nem fut be egy ilyen passzt és Pavlov se. Murkát most hagyjuk neki még idő kell. Az a kevés veszély is ami volt még ősszel a támadójátékunkban Kulcsár elengedésével eltűnt.
    Igenis szórakoztassál ! Very Happy  Amúgy is keveset írsz ,ráadásul Te vagy az egyedüli rendszeres meccsre járó közülünk , így tessék megosztani minden infót velünk.
    Pont fúrta is az oldalamat , hogy Berecz csak dísznek ült a padon vagy valami csoda folytán esetleg bevethető legalább a hátralévő meccseken ?
    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/31/1240341.html
    Az is érdekelne ,hogy Burmára számíthatunk e a Hali ellen ? Hallottál esetleg valamit ?

    Egyébként Huszti , Tamás ,Scepovic és Hadzic egészen biztosan beférnének a kezdőnkbe a kispadjukról .

    Nagy előny, hogy könnyű parkolóhelyet találni a stadion körül. Nagy hátrány a beléptető rendszer, egy perc egy ember minimum. Kínunkban azt számolgattuk, hogy a hét pénztár mondjuk ötezer embert mennyi idő alatt lenne képes beengedni. Rátok bízom a végeredményt . . . . . . igen annyi! De még 1500 is szép szám lenne.
    A kapu mögé kértük a jegyet a múltkor már említett okból. A beengedésnél derült ki többszöri próbálkozás után, hogy az A lelátóra kaptuk. Nem volt kedvünk újra beállni a kígyózó sorba, átsétáltunk a másik bejárathoz. Nem szeretek mostanában odaülni, idegesít. Amúgy is rossz passzban vagyok a kilátástalanság miatt. Nem kell idegenek örömködését hallgatnom meccs közben, meg biztos rám sem kíváncsiak mások.
    A meccset láttátok. Most mit írjak? Jót kevés játékosunkról tudnék, rosszat meg . . . ? Csak magamban dühöngök pl. az említett Kulcsár ügyön.
    Bereczet én is láttam, fel is kaptam a fejem, hátha. Nem beszélgettem senkivel a Vasasról, elkezdődött a meccs mire beértünk.
    Ha nem is 5000 ,de legalább 3 ezer drukkernek ki kellene menni a Hali ellen. Az első perctől az utolsóig biztatva a csapatot , ezzel győzelembe  hajszolva  őket . Amennyiben a drukkerek nem állnak ugyanúgy a csapat mellé , mint 2 éve a Puskás ellen , akkor  az amúgy is megcsappant bennmaradási esélyeink a nullához közelítenek és talán már szombaton meghúzhatják felettünk a vonalat. De aki ott lesz 12. játékosként még tehet ellene . Amire most van a legnagyobb szükség ,hisz látjuk ,hogy szinte nincs 11 épkézláb bevethető emberünk. Nem verhetetlen csapat ez a Haladás . Amennyiben jön a nézőtérről a támogatás , akkor 90 percen keresztül csúszva mászva le lehet győzni őket és még marad tétje a Honvéd elleni meccsnek. Talán Geressék is kihozhatnák a leendő utánpótlást ,mert minden emberre szükség lesz.
    Persze nem ártana ,ha be is jutnának a meccs kezdetére akik kimennek.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Május 21, 2018 6:17 am

    Vasas1969 írta:
    Pont néztem a ZTE - MTK meccset (5-4) . https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/20/legyoztek-a-bajnok-mtk-t-eletben-maradtak-a-remenyeik
    Már a 2. Mtk gólnál is Kulcsár adja a gólpasszt ,de a 3. góljuk 1:02-től az érdekesebb. Erre írtam múltkor ,hogy Barczi nem tudja saját magát szöktetni . Martin meg az életben nem fut be egy ilyen passzt és Pavlov se. Murkát most hagyjuk neki még idő kell. Az a kevés veszély is ami volt még ősszel a támadójátékunkban Kulcsár elengedésével eltűnt.
    Igenis szórakoztassál ! Very Happy  Amúgy is keveset írsz ,ráadásul Te vagy az egyedüli rendszeres meccsre járó közülünk , így tessék megosztani minden infót velünk.
    Pont fúrta is az oldalamat , hogy Berecz csak dísznek ült a padon vagy valami csoda folytán esetleg bevethető legalább a hátralévő meccseken ?
    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/31/1240341.html
    Az is érdekelne ,hogy Burmára számíthatunk e a Hali ellen ? Hallottál esetleg valamit ?

    Egyébként Huszti , Tamás ,Scepovic és Hadzic egészen biztosan beférnének a kezdőnkbe a kispadjukról .

    Nagy előny, hogy könnyű parkolóhelyet találni a stadion körül. Nagy hátrány a beléptető rendszer, egy perc egy ember minimum. Kínunkban azt számolgattuk, hogy a hét pénztár mondjuk ötezer embert mennyi idő alatt lenne képes beengedni. Rátok bízom a végeredményt . . . . . . igen annyi! De még 1500 is szép szám lenne.
    A kapu mögé kértük a jegyet a múltkor már említett okból. A beengedésnél derült ki többszöri próbálkozás után, hogy az A lelátóra kaptuk. Nem volt kedvünk újra beállni a kígyózó sorba, átsétáltunk a másik bejárathoz. Nem szeretek mostanában odaülni, idegesít. Amúgy is rossz passzban vagyok a kilátástalanság miatt. Nem kell idegenek örömködését hallgatnom meccs közben, meg biztos rám sem kíváncsiak mások.
    A meccset láttátok. Most mit írjak? Jót kevés játékosunkról tudnék, rosszat meg . . . ? Csak magamban dühöngök pl. az említett Kulcsár ügyön.
    Bereczet én is láttam, fel is kaptam a fejem, hátha. Nem beszélgettem senkivel a Vasasról, elkezdődött a meccs mire beértünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 20, 2018 10:54 pm

    Juhos2 írta:Nem akarom levonni a végső konklúziót. Elvégre a következő két fordulóban még bármi megtörténhet. Csak az eszem mondatja azt velem, hogy kettőből kettőt, amikor /talán/ húszból sikerült kettő? Ígérem nem szórakoztatlak többet vele benneteket, de a második félidőben két játékosunk melegített a cserék közül, a Vidinél hatan a pályaedzővel. Nem ismertem őket, de valószínűleg nálunk állandó kezdő szintűek. Nem a mi szintünk volt, csak a talán, a keserűség, a remény, a mi mentsvárunk.
    Pont néztem a ZTE - MTK meccset (5-4) . https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/20/legyoztek-a-bajnok-mtk-t-eletben-maradtak-a-remenyeik
    Már a 2. Mtk gólnál is Kulcsár adja a gólpasszt ,de a 3. góljuk 1:02-től az érdekesebb. Erre írtam múltkor ,hogy Barczi nem tudja saját magát szöktetni . Martin meg az életben nem fut be egy ilyen passzt és Pavlov se. Murkát most hagyjuk neki még idő kell. Az a kevés veszély is ami volt még ősszel a támadójátékunkban Kulcsár elengedésével eltűnt.
    Igenis szórakoztassál ! Very Happy  Amúgy is keveset írsz ,ráadásul Te vagy az egyedüli rendszeres meccsre járó közülünk , így tessék megosztani minden infót velünk.
    Pont fúrta is az oldalamat , hogy Berecz csak dísznek ült a padon vagy valami csoda folytán esetleg bevethető legalább a hátralévő meccseken ?
    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/31/1240341.html
    Az is érdekelne ,hogy Burmára számíthatunk e a Hali ellen ? Hallottál esetleg valamit ?

    Egyébként Huszti , Tamás ,Scepovic és Hadzic egészen biztosan beférnének a kezdőnkbe a kispadjukról .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Május 20, 2018 9:19 pm

    Nem akarom levonni a végső konklúziót. Elvégre a következő két fordulóban még bármi megtörténhet. Csak az eszem mondatja azt velem, hogy kettőből kettőt, amikor /talán/ húszból sikerült kettő? Ígérem nem szórakoztatlak többet vele benneteket, de a második félidőben két játékosunk melegített a cserék közül, a Vidinél hatan a pályaedzővel. Nem ismertem őket, de valószínűleg nálunk állandó kezdő szintűek. Nem a mi szintünk volt, csak a talán, a keserűség, a remény, a mi mentsvárunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 20, 2018 3:31 pm

    colocolo írta:
               Vasas : Videoton   0:3

                  1200 néző

    Vasas:Nagy G.5 - James 5 Benes 4 Risztevszki 4 - Egerszegi 5 - Vogyicska 4 Murka 5 Barczi 5 Hangya 5 - Ádám 4 Gaál 4

     csere:Ádám - Pavlov (5)      57.perc
              Vogyicska - Laczkó     66.perc
              James - Vaskó           70.perc

    Ez a mérkőzés is csak 5 percig tartott a gólig,már akkor láttam ennek mérkőzésnek jó vége nem lesz.Már te is ,én is leírtam ezt a játékot lehet támadók nélkül játszani,csak nem érdekes.Más, a bogarak bajnokságában a hátul álló csapat edzője azt mondja nincs más hátra meg kell vásárolnunk a 100 lábú bogarat.Ha lett volna elől két százlábú bogarunk nem itt állnánk . Amíg nincs vége reménykedünk mást nem tehetünk.
    "Ez a mérkőzés is csak 5 percig tartott a gólig ,már akkor láttam ennek mérkőzésnek jó vége nem lesz." Pontosan ezt éreztem én is. Olyanok vagyunk mint egy törött kezű bokszoló a ringben aki csak védekezni tud ,de képtelen visszaütni és emiatt eleve vereségre van ítélve. Mivel a 2.félidőt nem láttam azt még vissza kellene néznem . Nem vagyok biztos benne ,hogy lesz elég lelkierőm hozzá. Összeszorul a szívem ettől az állapottól amibe kerültünk. Olyan mint egy rossz álom amiből hiába próbálunk felébredni .
    A meccsre visszatérve csupán az összefoglaló alapján lehet ,hogy Pavlovot kezdetném inkább Ádám vagy esetleg Gaál helyett. Ő legalább helyzetbe került . Azt nem tudom ,hogy a szokásos flegma hozzáállását hozta e ? Sajnos Vogyicskával kapcsolatban Neked volt igazad. Nem képes segíteni a csapatnak. Még a valós tudásának a töredékét sem tudja nyújtani . Látszik ,hogy megbénítja a tét , a folyamatos kiesés elleni harc ,hisz tavaly az Mtk-val is a bennmaradásért küzdöttek.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Május 20, 2018 10:06 am


    Vasas : Videoton 0:3

    1200 néző

    Vasas:Nagy G.5 - James 5 Benes 4 Risztevszki 4 - Egerszegi 5 - Vogyicska 4 Murka 5 Barczi 5 Hangya 5 - Ádám 4 Gaál 4

    csere:Ádám - Pavlov (5) 57.perc
    Vogyicska - Laczkó 66.perc
    James - Vaskó 70.perc

    Ez a mérkőzés is csak 5 percig tartott a gólig,már akkor láttam ennek mérkőzésnek jó vége nem lesz.Már te is ,én is leírtam ezt a játékot lehet támadók nélkül játszani,csak nem érdekes.Más, a bogarak bajnokságában a hátul álló csapat edzője azt mondja nincs más hátra meg kell vásárolnunk a 100 lábú bogarat.Ha lett volna elől két százlábú bogarunk nem itt állnánk.Amig nincs vége reménykedünk mást nem tehetünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 19, 2018 10:04 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 19, 2018 9:06 pm

    Szerencsére csak az első félidőt láttam mert úton voltam hazafelé a munkából. Az alapján azt gondolom egy közepes teljesítmény is elég lett volna az 1 ponthoz. Sajnos annyira elfogytunk ,hogy nincs nemhogy 11 ,de még 9 megfelelő állapotban lévő játékosunk sem és kisebb számmal még közelebb lettem volna az igazsághoz. Gyakorlatilag olyan mintha emberhátrányban játszanánk az összes meccsünket. A támadójátékunk nulla . Abban reménykedem ,hogy Vida mellett talán Burma is tud játszani és remélhetőleg Gaál és Murka teljesítménye is legalább egy picit javulni fog.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 19, 2018 4:31 pm

    Labdarúgó közvetítés
    2018. május 19. szombat 17:00 Tv  M4

    OTP Bank Liga: Vasas FC - Videoton FC mérkőzés

    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/31/1240341.html

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 19, 2018 10:19 am

    Egy átfogóbb cikk az utánpótlással kapcsolatban.


    https://24.hu/sport/foci/2018/05/18/kidobtak-250-gyereket-az-utcara-a-vasas-akademianal/

    "Bő egy éve attól hangos a zuhanyhíradó, hogy György Tamás nem engedi a Vasas FC-be a tehetséges akadémistákat, mert legutóbbi két föllépő játékosa, Vida Máté és Berecz Zsombor külföldi értékesítését, így az értük járó akadémiai részesedést, a remélt euró százezreket, megtorpedózta Jámbor János, aki nem akarta eladni – vagy legalábbis csak még némi érlelés és válogatottságszám-növelés után – két húzóemberét."

    Szerintem Jámbornak igaza volt ,hogy érlelni akarta még a 2 fiút ( pedig korábban neki is más volt az álláspontja) . Az idei teljesítményük alapján még az első lépcsőnek számító lengyel bajnokság is túl nagy lépés lenne nekik , ami Egerszegi esetéből is látszik. Korábban is hangoztatták Jámborék ,hogy fontos nekik a játékosok további pályafutása és olyan csapathoz engedik csak el őket , ahol esélyük van a kezdőbe kerülésre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 18, 2018 9:41 pm

    Egy kis múltidézés amikor kísértetiesen hasonló helyzetben volt a két csapat és a jelen az edző várakozásaival . Remélem holnap megismétlődik a 29 évvel ezelőtti forgatókönyv.




    https://www.youtube.com/watch?v=rX594f01kQg

    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_szuksegunk_van_minden_pontra-3065
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 17, 2018 5:23 pm

    „Tudatosan hergelem magam a kapuban” – interjú az NB I legjobb formában lévő kapusával

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/tudatosan-hergelem-magam-a-kapuban-interju-az-nb-i-legjobb-formaban-levo-kapusaval
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 17, 2018 3:52 pm

    A szép játék miatt került nehéz helyzetbe a Vasas, nyafogás helyett bennmaradunk

    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/33028/


    Jól látja Egerszegi , a szép játék az eredményesség rovására megy. Sőt az élvonalbeli tagságunk bánhatja.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 15, 2018 5:20 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 15, 2018 2:57 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 14, 2018 5:48 pm

    Vasas1969 írta:
    colocolo írta:Fent van a közlemény az utánpótlással kapcsolatban.Vasas Labdarúgás fész.
    Köszi !

    Közlemény a Vasas utánpótlás labdarúgásának jövőjével kapcsolatban

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kozlemeny_a_vasas_utanpotlas_labdarugasanak_jovojevel_kapcsolatban-3060

    Hátha lesz valami bővebb cikk a holnapi sportban.

    Már a maiban is volt. Végre megszabadulhatunk GY.T.-től.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-megvennek-gyorgy-tamas-tulajdonjogat-az-akademiaban-2635487

    A bennmaradással és evvel már maximálisan sikeresnek tartanám az idényt , főleg a jövő szempontjából.

    Viszont egy problémám van , hogy a Pasarétről való távozást nem említi a nyilatkozat ,de lehet hogy én tudom rosszul és ott nem használ semmit az Akadémia .

    "Ha nincs megállapodás, György Tamásnak el kell költöztetnie a Fáy utcából a tulajdonában lévő akadémiát, de a Kubala nevet az SC tájékoztatása alapján már nem használhatja."
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 14, 2018 5:37 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:

    Ugyan csak x lett ,de nagyon értékes az 1 pont . Végre egy olyan meccs amikor büszke lehetek a fiúkra ! Ugyan nagy mezőnyfölényben játszott a fradi ,de akkorát küzdöttek a játékosaink ,hogy abszolút megérdemelt a pontszerzés. A hátsó alakzatunk remekelt( és a többiek is megtették a magukét ). Lehet ,hogy összeállt a végére a védelmünk. Sokkal jobb is ez az emberanyag annál, mint amit a kapott gólok száma mutat . A hátvédeink
    elszántságát szeretném látni minden játékosunkon , akkor meglehet a bennmaradás. Gratulálok a csapatnak és Egerszeginek is a remek góljához !

    Neked kinek a játéka tetszett ?

    Ez a pontszerzés egy győzelemmel felért,kár,hogy csak egy pontot adtak értek.
    Tipikus a meccs, azaz a kisebb csapat felszívja és kitesz magáért. Ez több volt annál mivel a VASAS-ról van
    szó.James jól játszott-a többiek is- ha a gólnál nincs a kihagyása győzhettünk volna .Mindehez kellett Egerszegi szerintem pazar gólja.HAJRÁ VASAS!!!
    Abban bízom ,hogy összekovácsolja a döntetlen a csapatot és emiatt végül többet nyerünk vele a megszerzett 1 pontnál. James játéka nekem is egyre jobban kezd tetszeni , eddig is voltak biztató meccsei ,de a következőn már hajmeresztőt hibázott. Már kevesebbet hibázik , ha nem szerepelnénk ilyen pocsékul és nem volna néha olyan eszetlen, még nagy kedvenc is lehetne belőle . Pedig voltak olyan húzásai amiért akár ki is rúghatták volna már Vancsáék.
    Ha minden igaz ma 19:45-kor is ismétli a tévé a meccsünket .

    800-1500 forintot mondott egy parkolóhelyért a csabai srác. Nem tudta pontosan ,mert idén még nem volt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 14, 2018 4:43 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Merted e nézni élőben ? Mert még engem is megviseltek az izgalmak . Szerencsére csak pár percig tartott a letargia . Szerda este 9-kor ismétlik . Kíváncsi vagyok a véleményedre. Félek a Vidi ellen még nehezebb lesz, mert lassan már cserénk sincs .

    Bele- bele nézegettem az interneten meg folyamatosan követtem a mérkőzést.Ez a pont sokat érhet még,de egy győzelem feltétlenül kell meg persze a többi mérkőzés szerencsés alakulása is. Csapatként nem voltunk rosszak,inkább az egyéni hibák miatt fájhat a fejünk.A Vidi játéka szerintem döcögősebb mint a Fradié,remélem nem leszünk ekkora nyomás alatt mint most.Valóban kevesen vagyunk,és mindig akad 2-3 ember aki lefelé lóg ki a csapatból.Nálam most 30% esélyünk van,de ha a hétvégén is a vonal felett leszünk ez meg duplázódik.
    Annyi szerencsénk lesz ,hogy Lazovics még ellenünk sem játszhat és csak nem nyernek kétszer egymásután nélküle . Viszont engem is a nemlétező támadójátékunk aggaszt . Ahhoz ,hogy Gaál és Murka érdemben segíteni tudjon kisebb csoda kell ennyi kihagyás után . Barczi meg nem tudja megcsinálni ,hogy a középpályán is irányít és szökteti is magát elől. Ha tudná akkor ő lenne Paintsil. Pedig elől is villannia kellene valakinek , hogy tehermentesítve legyen a hátsó alakzat.
    Hasonlóan látom az esélyeket mint Te.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 14, 2018 1:23 pm

    colocolo írta:Fent van a közlemény az utánpótlással kapcsolatban.Vasas Labdarúgás fész.
    Köszi !

    Közlemény a Vasas utánpótlás labdarúgásának jövőjével kapcsolatban

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kozlemeny_a_vasas_utanpotlas_labdarugasanak_jovojevel_kapcsolatban-3060

    Hátha lesz valami bővebb cikk a holnapi sportban.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Május 14, 2018 12:52 pm

    Fent van a közlemény az utánpótlással kapcsolatban.Vasas Labdarúgás fész.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Május 14, 2018 9:54 am

    Vasas1969 írta:
    Merted e nézni élőben ? Mert még engem is megviseltek az izgalmak . Szerencsére csak pár percig tartott a letargia . Szerda este 9-kor ismétlik . Kíváncsi vagyok a véleményedre. Félek a Vidi ellen még nehezebb lesz, mert lassan már cserénk sincs .

    Bele- bele nézegettem az interneten meg folyamatosan követtem a mérkőzést.Ez a pont sokat érhet még,de egy győzelem feltétlenül kell meg persze a többi mérkőzés szerencsés alakulása is. Csapatként nem voltunk rosszak,inkább az egyéni hibák miatt fájhat a fejünk.A Vidi játéka szerintem döcögősebb mint a Fradié,remélem nem leszünk ekkora nyomás alatt mint most.Valóban kevesen vagyunk,és mindig akad 2-3 ember aki lefelé lóg ki a csapatból.Nálam most 30% esélyünk van,de ha a hétvégén is a vonal felett leszünk ez meg duplázódik.
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by vasassas Vas. Május 13, 2018 10:01 pm

    Vasas1969 írta:

    Ugyan csak x lett ,de nagyon értékes az 1 pont . Végre egy olyan meccs amikor büszke lehetek a fiúkra ! Ugyan nagy mezőnyfölényben játszott a fradi ,de akkorát küzdöttek a játékosaink ,hogy abszolút megérdemelt a pontszerzés. A hátsó alakzatunk remekelt( és a többiek is megtették a magukét ). Lehet ,hogy összeállt a végére a védelmünk. Sokkal jobb is ez az emberanyag annál, mint amit a kapott gólok száma mutat . A hátvédeink
    elszántságát szeretném látni minden játékosunkon , akkor meglehet a bennmaradás. Gratulálok a csapatnak és Egerszeginek is a remek góljához !

    Neked kinek a játéka tetszett ?

    Ez a pontszerzés egy győzelemmel felért,kár,hogy csak egy pontot adtak értek.
    Tipikus a meccs, azaz a kisebb csapat felszívja és kitesz magáért. Ez több volt annál mivel a VASAS-ról van
    szó.James jól játszott-a többiek is- ha a gólnál nincs a kihagyása győzhettünk volna .Mindehez kellett Egerszegi szerintem pazar gólja.HAJRÁ VASAS!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 13, 2018 4:37 pm

    colocolo írta:
      Ferencváros - Vasas   1:1

           11345 néző

     Vasas: Nagy G.8 - James 6 Benes 7 Risztevszki 6 - Murka 6 Vida 6 Burmeister 6 Hangya 6 - Barczi 6 Gaál 6 - Ádám 6

    csere:Murka - Egerszegi (7) szünetben
             Burmeister - Vogyicska (6)  51.perc
             Ádám - Pavlov  67. perc
    Merted e nézni élőben ? Mert még engem is megviseltek az izgalmak . Szerencsére csak pár percig tartott a letargia . Szerda este 9-kor ismétlik . Kíváncsi vagyok a véleményedre. Félek a Vidi ellen még nehezebb lesz, mert lassan már cserénk sincs .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 13, 2018 4:23 pm

    Síposúr írta:Rég örültem ennyire egy pontnak. Elhagyott az erőm amikor gólt kaptunk. Nem adtam volna egy lyukas garast sem a pontszerzésért. Gratulálok a csapatnak, hogy nem adták fel. Még most is vigyorgok. Azért a támadójátékunk gyengusz volt .Ebben muszáj javulnunk. A Nagy Gergely kellemes meglepetés nekem. Korábban a hideg rázott tőle.  A Videoton ellen is pont kell. Mindent bele ! Hajrá Vasas !
    Tessék egy interjú vele .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/a-vasas-egyik-legjobbja-a-fradi-elleni-ponttal-senki-nem-szamolt
    Igazi katarzis volt az egyenlítés ! Idén én sem emlékszem arra ,hogy a végén nekünk lett volna szerencsénk.

    A gólszerző is nyilatkozott.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/egerszegi_az_utolso_pillanatig_hinni_kell_a_golszerzesben-3058
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Május 13, 2018 2:43 pm

    Rég örültem ennyire egy pontnak. Elhagyott az erőm amikor gólt kaptunk. Nem adtam volna egy lyukas garast sem a pontszerzésért. Gratulálok a csapatnak, hogy nem adták fel. Még most is vigyorgok. Azért a támadójátékunk gyengusz volt .Ebben muszáj javulnunk. A Nagy Gergely kellemes meglepetés nekem. Korábban a hideg rázott tőle.  A Videoton ellen is pont kell. Mindent bele ! Hajrá Vasas !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Május 13, 2018 9:36 am


    Ferencváros - Vasas 1:1

    11345 néző

    Vasas: Nagy G.8 - James 6 Benes 7 Risztevszki 6 - Murka 6 Vida 6 Burmeister 6 Hangya 6 - Barczi 6 Gaál 6 - Ádám 6

    csere:Murka - Egerszegi (7) szünetben
    Burmeister - Vogyicska (6) 51.perc
    Ádám - Pavlov 67. perc
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 12, 2018 11:08 pm

    A Fradinak nem volt elég a 90. percben szerzett vezetés a Vasas ellen


    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/12/a-fradinak-nem-volt-eleg-a-90-percben-szerzett-vezetes-a-vasas-ellen


    Valami balhé lehetett a meccs után mert olyanok is besárgultak akik nem is játszottak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 12, 2018 10:40 pm

    Juhos2 írta:Úgy kellett, mint egy falat kenyér. 1/2 5-kor keltem. 1/2 6-kor indultam észak németországból, hogy legalább a tv-hez odaérjek. Nagyon örülünk. Végig izgultuk. Féltem, hogy az egészségünk megsinyli, de minden jó, ha a vége jó.
    Törlesztettünk valamit az elvesztett kupadöntőért és az őszi 2 meccsért , akkor amikor a fradinak a legjobban fáj. Ami örvendetes még ,hogy mintha a végén a szurkolótábor és a csapat egymásra talált volna. Amire hatalmas szükség is lesz , mert valószínűleg megint elvesztettünk 2 játékost . Burma szerintem nem tud majd játszani és Vida (bár remélem rosszul számoltam) 5 sárgás lett . Remélem a Vidi ellen már ott lesztek és valami jó eredményt hoz a szurkolásotok .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Május 12, 2018 10:09 pm

    Úgy kellett, mint egy falat kenyér. 1/2 5-kor keltem. 1/2 6-kor indultam észak németországból, hogy legalább a tv-hez odaérjek. Nagyon örülünk. Végig izgultuk. Féltem, hogy az egészségünk megsinyli, de minden jó, ha a vége jó.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 12, 2018 9:38 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:Vida Máté: A Groupamában másképp nem lehet


    Szombat 19:30  Ferencváros–Vasas   M4 Sport




    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/05/10/vida-mate-a-groupamaban-maskepp-nem-lehet/

    Hiába nyom a fradi szerintem nyerünk!!!

    Ugyan csak x lett ,de nagyon értékes az 1 pont . Végre egy olyan meccs amikor büszke lehetek a fiúkra ! Ugyan nagy mezőnyfölényben játszott a fradi ,de akkorát küzdöttek a játékosaink ,hogy abszolút megérdemelt a pontszerzés. A hátsó alakzatunk remekelt( és a többiek is megtették a magukét ). Lehet ,hogy összeállt a végére a védelmünk. Sokkal jobb is ez az emberanyag annál, mint amit a kapott gólok száma mutat . A hátvédeink elszántságát szeretném látni minden játékosunkon , akkor meglehet a bennmaradás. Gratulálok a csapatnak és Egerszeginek is a remek góljához !

    Neked kinek a játéka tetszett ?

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 7 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 3:50 am