Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 9:08 am

    Vasas játékossors

    Itt a nagy esély!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 69655#3https://digitalstand.hu/olvaso/69655#3


    A csehek elleni meccsen még nem igazán volt meggyőző ,bár evvel nem volt egyedül. A  játékhiányt nem lehet ilyen gyorsan eltüntetni. A Bolesláv Takács nevű védője is meglepte a fejesnél. Mondjuk az picit szabálytalannak tűnt. Jobban össze kell még szoknia a többiekkel ,de úgy érzem a csapat irányításában nem tud segíteni Berecznek. Persze ezt egy meccs alapján nehéz eldönteni. Ma a SZEOL ellen mindenki pihentebb lesz és jobban fog mozogni. Minimum 4-5 gólt rúgunk ,talán nyolcat is nekik.
    A Hali meccs kapcsán úgy érzem a vasiak lecsapnak Kemenesre.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 11:41 pm

    Juhos2 írta:

    Nem ismertem ezt a jelvényt. A zászlócska viszont nagyon jó állapotban van, így képről. A nagyobbikat nem érdekli a foci. Pedig irigyeltük, mert egy időben nagyon sokat dolgozott az Emirates-ben.

    Rosszul fogalmaztam. Helyesen ilyen volt az én zászlócskám is. Azért tettem fel ,hogy segítsek ötleteket adni ,ha egyszer majd nekifogsz. Hogy lehet ebben a családban immúnis a Vasasra ? Bár így legalább nincs akkora honvágya.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 07, 2017 11:28 pm

    Vasas1969 írta:

    Az a baj 100%-ig még abban sem vagyok biztos ,hogy hol lesz az első meccs ? Viszont a fiad kérdése már nekem is eszembe jutott. Szerencsére olyan csapatokat választott akik nem valószínű ,hogy sikeresebbek lesznek majd a Vasasnál. Very Happy A nagyobbik is igazhitű ?

    Tegnap este sajnos más nyerte a licitet. Az utolsó percben mivel én nem vagyok regisztrálva Vasastata licitált volna rá ,de mert nem volt olyan sok vásárlása neki sem amit az érmebolt hitelesnek talált volna , így nem engedte licitálni. Hát nagyon fájlaltam a dolgot.  Sad Félek nem is Vasas drukker nyerte meg . Ha esetleg lesz más dolog akkor is számíthatok Rád ? Ezt a címert ismerted e ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Jelveny

    Ez volt az első zászlóm amit a klubtól kaptam.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Pgug6Nl3eiGdQgCDBgb4FFvLfSRmHzmu88GlONU5xKnLJiUh



    Nem ismertem ezt a jelvényt. A zászlócska viszont nagyon jó állapotban van, így képről. A nagyobbikat nem érdekli a foci. Pedig irigyeltük, mert egy időben nagyon sokat dolgozott az Emirates-ben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 11:11 pm

    Juhos2 írta:

    A hétvége egyik szösszenete ami ide kapcsolódik.
    Apu, szerinted melyik pályán fogjuk idegenben ünnepelni a bajnoki címet?
    A másik.
    Szóba került régebben a spanyol és az angol bajnokság. Kérdezem melyik a kedvenc csapatod?
    - a spanyoloknál a Getafe.
    - ???, és az angoloknál?
    - hát a Stoke City.
    Azt hiszem megmarad Vasas drukkernek. Very Happy

    Az a baj 100%-ig még abban sem vagyok biztos ,hogy hol lesz az első meccs ? Viszont a fiad kérdése már nekem is eszembe jutott. Szerencsére olyan csapatokat választott akik nem valószínű ,hogy sikeresebbek lesznek majd a Vasasnál. Very Happy A nagyobbik is igazhitű ?

    Tegnap este sajnos más nyerte a licitet. Az utolsó percben mivel én nem vagyok regisztrálva Vasastata licitált volna rá ,de mert nem volt olyan sok vásárlása neki sem amit az érmebolt hitelesnek talált volna , így nem engedte licitálni. Hát nagyon fájlaltam a dolgot.  Sad Félek nem is Vasas drukker nyerte meg . Ha esetleg lesz más dolog akkor is számíthatok Rád ? Ezt a jelvényt ismerted e ?

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Jelveny

    Ez volt az első zászlóm amit a klubtól kaptam.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Images?q=tbn:ANd9GcQ6Pgug6Nl3eiGdQgCDBgb4FFvLfSRmHzmu88GlONU5xKnLJiUh
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Feb. 07, 2017 10:14 pm

    Vasas1969 írta:VASAS: LÁTOGATÁS A FÁY UTCÁBAN. Stadionsirató

    Lassan az építkezésé lesz a főszerep a bontási munkálatok után a Fáy utcában. A Vasas otthonában az Illovszky Rudolf Stadionnak immár se híre, se hamva. A Foci a köbön a helyszínen járt és fotógalériával színesített írással jelentkezik.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsiratohttp://fociakobon.cafeblog.hu/2017/02/06/vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsirato/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas_kopf

    A hétvége egyik szösszenete ami ide kapcsolódik.
    Apu, szerinted melyik pályán fogjuk idegenben ünnepelni a bajnoki címet?
    A másik.
    Szóba került régebben a spanyol és az angol bajnokság. Kérdezem melyik a kedvenc csapatod?
    - a spanyoloknál a Getafe.
    - ???, és az angoloknál?
    - hát a Stoke City.
    Azt hiszem megmarad Vasas drukkernek. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 6:59 pm

    A honlapról:
    Vida kihagyja a kupameccset



    - Amiatt fájhatott a térdem, mert másképpen terheltem a lábam, ezért alakulhatott ki gyulladás is a térdemben. Azt már az orvosi diagnózisok megállapították, hogy sem törés, sem pedig szalagszakadás nem volt benne.
    A szombati meccsen biztos, hogy nem játszhatok. Hamarosan kiderül, hogy mikor tudok beszállni az edzésekbe, bízom benne hogy hamarosan. A futóedzéseket, óvatosan legkésőbb már a jövő héten szeretném elkezdeni –



    Lehet a csapat is kihagyja majd a kupameccset mert nem biztos ,hogy játékra alkalmas lesz a dorogi pálya. Ez esetben jó lenne edzőmeccset lekötni ,ha időben kiderül a halasztás.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 6:26 pm

    VASAS: LÁTOGATÁS A FÁY UTCÁBAN. Stadionsirató

    Lassan az építkezésé lesz a főszerep a bontási munkálatok után a Fáy utcában. A Vasas otthonában az Illovszky Rudolf Stadionnak immár se híre, se hamva. A Foci a köbön a helyszínen járt és fotógalériával színesített írással jelentkezik.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsiratohttp://fociakobon.cafeblog.hu/2017/02/06/vasas-latogatas-a-fay-utcaban-stadionsirato/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas_kopf
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 2:27 pm

    Magyar Aranylabda 2016 - Az öreg halász és a tenger

    A legjobb sportvezetőt Sinkovics Gábor, a Nemzeti Sport főmunkatársa méltatja.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Magyar-aranylabda-216---az-oreg-halasz-es-a-tengerhttp://nb1.hu/hazai-labdarugas/magyar-aranylabda-216---az-oreg-halasz-es-a-tenger
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 9:42 am

    Vasas munkában

    Súrlódás helyett csiszolás



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 69653#3https://digitalstand.hu/olvaso/69653#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Feb. 07, 2017 12:26 am

    Vasas: döntöttek Remili Mohamed műtétjéről

    Már kedden edzésbe állhat Remili Mohamed, a Vasas labdarúgójának ugyanis nem kell megoperálni törött gyűrűsujját a bal kezén.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas-dontottek-remili-mohamed-mutetjerol-2550889http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-dontottek-remili-mohamed-mutetjerol-2550889
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 06, 2017 11:18 pm

    Juhos2 írta:

    Eggyel több ok a kupára. Mióta Jámborék visszajöttek minden szezonban még egy kicsit hozzá tudtak tenni, remélem nem áll meg ez a tradíció a hátralévő fordulókban. Very Happy

    Én is bízom benne ,hogy sikerül hozzátenniük. Talán Lepete írta a kocsmában ,hogy enyhül a fiatal szabály a bajnokságban. Ez fontos lenne mert nem segíti a betartók sikerességét a nemzetközi kupákban. A már magyar állampolgársággal is rendelkező külföldiek esetében sem kellene ennyire szigorúnak lenni. Legalább azok esetében akik több éve játszanak nálunk. Például Polekszics és Kamber. Talán kupacsapatként már sikeresebbek leszünk az átigazolási harcban. Azt mondom egy jó irányítani tudó középpályás még most is jöhetne. Az első 4 forduló alatti idő és az utána lévő 3 hét szünet elég lenne a beépítéséhez az utolsó 10 meccsre.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Feb. 06, 2017 10:54 pm

    Vasas1969 írta:

    Én is egy picit berágtam első olvasásra. Viszont, ha megnézem a transfermarkton a bundesliga 2 játékoskereteinek értékeit ,akkor azt mondom még hízelgően is nyilatkozott. Bár azt is tapasztaljuk ,hogy kicsit túl is vannak értékelve az ottani játékosok. Úgy gondolom ebben a rendszerben kell hátul egy magas és gyors ember mint amilyen ő. Hogy játéktudása elég e? Arra kell még neki egy fél év bizalom ,hogy kiderüljön. Neki nehezebb dolga is van mert az ő oldalán nincs meg az az állandóság mint a baloldalon. Viszont úgy érzem ahhoz ,hogy csapatként szintet tudjunk egyszer lépni ahhoz még jobb légiósok kellenek. Ristevskire ez nem vonatkozik . Persze a többiek is jók és ,ha jobbak lesznek mint ősszel akkor biztos a dobogó. Legjobban Saglik és az ő tavaszára leszek kíváncsi. Érdekes lesz ,ha kupaindulóként mi is 5 légióssal állhatunk majd fel minden bajnokin. Így nyártól a Polekszics kérdés meg is oldódik emiatt ,mert most úgy érzem ,hogy Csabán nehezen lesz meg a visszajutás.

    Eggyel több ok a kupára. Mióta Jámborék visszajöttek minden szezonban még egy kicsit hozzá tudtak tenni, remélem nem áll meg ez a tradíció a hátralévő fordulókban. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 06, 2017 9:16 pm




    Ezt ismerte valaki ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Feb. 06, 2017 10:08 am

    Juhos2 írta:

    Már csak az a kérdés hol húzza meg a vonalat. Kapott lehetőséget az elején bőven. Más rég kikerült volna a kezdőből. Felesleges két idegenlégiós helyet elpuffogtatni hátul. Mi lesz, ha visszatér a csodakapus? De tervei mindig legyenek az embernek, így helyes /BL/. Szerintem felesleges ennyire őszintének lenni, más kérdés, hogy német lapnak nyilatkozott. Én minden meccsen azt érzem bármi megtörténhet velünk is, kiélezett mérkőzéseket játszunk, akkor mi melyik kategóriába tarozunk?

    Én is egy picit berágtam első olvasásra. Viszont, ha megnézem a transfermarkton a bundesliga 2 játékoskereteinek értékeit ,akkor azt mondom még hízelgően is nyilatkozott. Bár azt is tapasztaljuk ,hogy kicsit túl is vannak értékelve az ottani játékosok. Úgy gondolom ebben a rendszerben kell hátul egy magas és gyors ember mint amilyen ő. Hogy játéktudása elég e? Arra kell még neki egy fél év bizalom ,hogy kiderüljön. Neki nehezebb dolga is van mert az ő oldalán nincs meg az az állandóság mint a baloldalon. Viszont úgy érzem ahhoz ,hogy csapatként szintet tudjunk egyszer lépni ahhoz még jobb légiósok kellenek. Ristevskire ez nem vonatkozik . Persze a többiek is jók és ,ha jobbak lesznek mint ősszel akkor biztos a dobogó. Legjobban Saglik és az ő tavaszára leszek kíváncsi. Érdekes lesz ,ha kupaindulóként mi is 5 légióssal állhatunk majd fel minden bajnokin. Így nyártól a Polekszics kérdés meg is oldódik emiatt ,mert most úgy érzem ,hogy Csabán nehezen lesz meg a visszajutás.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Feb. 06, 2017 7:55 am

    Vasas1969 írta:"Az NB I legjobb csapatai Bundesliga 2-szintűek, a többiek harmadosztályúak"

    A BL-be vágyik a Vasas légiósa.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuakhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuak

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Burmeister1-fill-670x450

    Már csak az a kérdés hol húzza meg a vonalat. Kapott lehetőséget az elején bőven. Más rég kikerült volna a kezdőből. Felesleges két idegenlégiós helyet elpuffogtatni hátul. Mi lesz, ha visszatér a csodakapus? De tervei mindig legyenek az embernek, így helyes /BL/. Szerintem felesleges ennyire őszintének lenni, más kérdés, hogy német lapnak nyilatkozott. Én minden meccsen azt érzem bármi megtörténhet velünk is, kiélezett mérkőzéseket játszunk, akkor mi melyik kategóriába tarozunk?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 05, 2017 8:16 pm

    "Az NB I legjobb csapatai Bundesliga 2-szintűek, a többiek harmadosztályúak"

    A BL-be vágyik a Vasas légiósa.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuakhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97447-az-nb-i-legjobb-csapatai-bundesliga-2-szintuek-a-tobbiek-harmadosztalyuak

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Burmeister1-fill-670x450
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Feb. 05, 2017 12:39 pm

    BFC Siófok honlapjáról:
    GÓLGAZDAG MÉRKŐZÉSEN SZERENCSÉTLEN VÉGJÁTÉKKAL VESZTETTÜNK A HORVÁTOK ELLEN



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Golgazdag-merkozesen-szerencsetlen-vegjatekkal-vesztettunk-a-horvatok-ellenhttp://www.bfc-siofok.hu/golgazdag-merkozesen-szerencsetlen-vegjatekkal-vesztettunk-a-horvatok-ellen


    BFC Siófok – NK Slaven Belupo 3:4 (1:2)

    Vezette: Szilasi Szabolcs (Aradi József, Mohos Milán)

    BFC Siófok: Tajti (Kis T.), Tamaskó (Lázár), Szalai (Szilágyi), Mogyorósi (Farkas), Czingráber, Nagy D., Gál (Micsinai), Berde, Gréczi (Petneházi majd Pendl), Berki (Kovács D.), Elek. Vezetőedző: Goran Kopunovic

    NK Slaven Belupo: Martinovic, Zirdum, Martinaga, Srbljinovic, Melnjak, Jajalo, Baric, Bistrovic, Hajdinjak, Radic, Bogojevic. Cserék: Kurtanjak, Jovicic, Aliti, Arap. Vezetőedző: Zeljko Kopic

    Gólszerzők: Berki, Petneházi, Berde, ill. Radic (3), Bistrovic

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 04, 2017 8:58 pm

    Juhos2 írta:Jó kis csapatnak tűnik ez a Boleslav. Csak néztem, hogy támadták, zárták körbe állandóan a labdát. Már a kirúgásnál problémáink adódtak. Gyorsan törölni kellene ezt a videót. Ilyen pressinget ellenünk nem tudom mikor láttam utoljára. Látszott, hogy tudják kinek hová kell érkeznie. A jelenlegi csapatunkból erre a játékstílusra szerintem csak Moha alkalmas. Gaált nem tudom megítélni, de Martinékat úgy érzem meg tudom.

    A Bolesláv a felkészülés alatt egy döntetlen kivételével az összes meccsét megnyerte. Hradec Kralove 1-0, Liberec 4-1, Trencin 2-0, Varnsdorf 3-0, Jablonec 1-1, Bohémians Praga 2-0, Pardubice 4-0 , Spartak Tranava 3-2 . Csupán a Varsdorf volt alsóbb ligás. A többiek cseh és szlovák elsőosztályú csapatok. Bár csak a Tranavát lehet élcsapatnak tekinteni. Szerintem ezért is lehettek élesebbek a csehek , meg tényleg a 4. meccsünk volt 4 nap alatt és jobb is a cseh bajnokság a miénknél. Írta is a sport ,hogy habkönnyű ellenfeleket választottunk eddig a Bolesláv kivételével , míg a Vidi és a fradi erős ellenfelekkel játszott . Eddig azért bejött ez a típusú felkészülés. Viszont rápihenhettünk volna 1 napot a csehekre ,ha már ez volt az egyetlen komoly csapat akivel játszottunk. Persze nem számolhattunk vele ,hogy 4 ember is kiesik sérülés miatt. Sajnos a SZEOL sem erős gárda. Kunticsnak csodát kellene csinálnia ,hogy bent tudja őket tartani az NB2-ben. Most még elmegy ,hogy gyenge csapatok ellen játszunk ,de a nyáron remélem változtatni kell a nemzetközi kupameccsek miatt. Fel kell venni a nemzetközi ritmust és ehhez ilyen csapatok kellenek mint a Mlada Bolesláv. Mint már írtam a Dorog elleni első kupameccs egyben a főpróba is lesz. Nyerni kell Dorogon.

    Az aggaszt még ,hogy a válogatott szünetekben Berecz nélkül ,hogy gyakoroljuk majd a támadójátékot ?

    Vége a túrának ,hazaértetek ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Feb. 04, 2017 6:24 pm

    Jó kis csapatnak tűnik ez a Boleslav. Csak néztem, hogy támadták, zárták körbe állandóan a labdát. Már a kirúgásnál problémáink adódtak. Gyorsan törölni kellene ezt a videót. Ilyen pressinget ellenünk nem tudom mikor láttam utoljára. Látszott, hogy tudják kinek hová kell érkeznie. A jelenlegi csapatunkból erre a játékstílusra szerintem csak Moha alkalmas. Gaált nem tudom megítélni, de Martinékat úgy érzem meg tudom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 04, 2017 12:49 pm

    Vasas edzőmérkőzés

    Csattogós cseh csontzene



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 69647#2https://digitalstand.hu/olvaso/69647#2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 03, 2017 4:13 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 03, 2017 11:54 am

    Vida Máté gyakorlatilag maga döntött úgy, hogy marad a Vasasban

    Makacs sérülés hátráltatja a Magyar Kupa-győzelemben bizakodó angyalföldi reménységet.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 407170_magyar_kupa_gyozelemrol_almodik_a_vasas_es_ahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/407170_magyar_kupa_gyozelemrol_almodik_a_vasas_es_a


    – Már télen felmerült, hogy távozhat az angyalföldi klubtól, ám jól látható, hogy a Vasas minden értékéhez maximálisan ragaszkodik, így ön is maradt a klubnál, sőt, 2019 nyaráig szerződést hosszabbított. Volt realitása már a januári klubváltásnak?

    – Egyáltalán nem vagyok csalódott amiatt, hogy tavasszal is a Vasas sikeréért tehetek meg mindent a pályán. Gyakorlatilag az én döntésem volt, hogy maradtam a klubnál, örülök, hogy továbbra is az angyalföldieket erősíthetem. Ha később jön majd értem konkrét ajánlat külföldről, akkor számba vesszük a lehetőségeket – nincs olyan liga, amelyiket jobban favorizálnám a másiknál, ugyanakkor még két és fél évig szerződés köt a klubomhoz. Ha futunk egy újabb nagyon jó félszezont a Vasassal, és sikerül szezon végén is előkelő helyen végeznünk, akkor szerintem felesleges lenne külföldi lehetőségen gondolkozni. Hosszú évek óta erősítem a Vasast, boldog vagyok, hogy megtaláltam a számításaimat a klubnál és nem kellett klubot váltanom, hiszen a társaság kiváló, a klub pedig eredményes – nyilatkozta Vida Máté.



    Olyan jó ezeket a sorokat olvasni . Jó lenne ,ha minél több játékosunk gondolkozna hasonlóan. Sokan szorítunk ezért a nagyon jó második félszezonért.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 03, 2017 6:07 am

    Vasas Győzelmek

    Jön az igazi felmérő




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 69645#3https://digitalstand.hu/olvaso/69645#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 02, 2017 6:13 pm

    Vasas  4 - 0  Mosonmagyaróvári TE  



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Vasas_-_mosonmagyarovari_te-218http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_mosonmagyarovari_te-218



    Eddig biztosan vettük az akadályokat ,de holnap már végre hozzánk hasonló erejű csapat lesz az ellenfelünk. Ez lesz az igazi értékmérő a felkészülés során. Sajnos az egyetlen. Szerencsére még a kupában is versenyben vagyunk , így a Dorog elleni első meccs egyben főpróba is lesz a bajnokságra. Amit az első meccsen el kellene dönteni ,hogy a Kövesdi bajnokira tartalékolni tudjunk. Remélhetőleg a Honvéd - fradi 2.meccse is éles lesz. Így az Újpest elkaphatja a zöldeket ,bár a Vidi dolgát megkönnyítheti a Honvéd ellen ,ami nem éppen jó. A kétfrontos helytállásunkhoz azonban nem ártana még egy jó támadó középpályás. Remélem egyik sérülés sem komoly és mindenki rendben lesz a rajtig.

    A holnapi cseh ellenfelünk a Mlada Boleslav remek formában van. Veretlenül nyert meg egy nagy téli felkészülési tornát. Ahol tucatnál is több csapat indult köztük másik 5 cseh első ligás, bár nem élcsapatok . A torna után február elsején a Spartak Tranava (szlovák 4.helyezett) csapatát verték 3-2-re Szlovákiában. Érdekesség,hogy a csehek keretében 3 , jó eséllyel magyar felmenőkkel rendelkező játékos is van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 02, 2017 1:02 pm

    BFC SIÓFOK:hu
    MAGABIZTOS, JÓ JÁTÉKKAL GYŐZTÜK LE A SZIGETSZENTMIKLÓST!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Magabiztos-jo-jatekkal-gyoztuk-le-a-szigetszentmiklosthttp://www.bfc-siofok.hu/magabiztos-jo-jatekkal-gyoztuk-le-a-szigetszentmiklost


    BFC Siófok – SZTK-Erima 4:0 (1:0)

    BFC Siófok: Tajti (Kis T.), Tamaskó, Szalai, Mogyorósi (Farkas), Czingráber (Lázár), Nagy D. (Petneházi), Gál (Micsinai), Berde, Gréczi, Elek, Berki (Pendl). Vezetőedző: Goran Kopunovic

    SZTK-Erima: Mikler, Palkó, Kovács J., Rodenbücher, Fritz, Barna, Despatovic, Sipos, Gyökér, Nabil, Imecz. Cserék: Szabó E., Erdei, Földes, Vass, Májer, Szanyó, Pintér, Tarnóczi. Vezetőedző: Csurka Zoltán

    Gólszerzők: Berki, Gréczi, Petneházi, Micsinai


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 01, 2017 10:07 pm

    Egy magyar futballcsapat már ezt is megteheti! Így maradt itthon Korcsmár

    Mint arról kedden beszámoltunk, Korcsmár Zsoltért a nemzetközi átigazolási időszak utolsó napján ajánlatot tett az Európa-ligában ősszel a Videotont búcsúztató, a dán élvonalban jelenleg 3. helyen álló Midtjylland. A Vasas azonban ezt nem fogadta el, így a válogatott védő kitölti nyárig szóló szerződését Angyalföldön. Az üggyel kapcsolatban a futballista és egyik képviselője, Papp Gábor is megszólalt a Nemzeti Sport Online érdeklődésére.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Egy-magyar-futballcsapat-mar-ezt-is-megteheti-igy-maradt-itthon-korcsmar-2550021http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/egy-magyar-futballcsapat-mar-ezt-is-megteheti-igy-maradt-itthon-korcsmar-2550021
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 01, 2017 9:13 pm

    Juhos2 írta:

    Persze. Holnap elutazom pár napra, nem leszek gép közelben.

    Küldtem emailt ,hogy miről is lenne szó. Addig nem is teszem fel ide a többi hasonló dolgot. Bár ,ha valamelyik drukkertársunké lesz azt nem bánom.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Feb. 01, 2017 5:52 pm

    Vasas1969 írta:

    Még nem tudtam meghallgatni , épp készülődök a holnapra. Vajon ,hogy tud majd drukkolni a focicsapatnak az elkövetkező években ,hogy nemzetközi kupaindulást jelentő helyen végezzünk ?
    Majd szeretnék egy szívességet kérni Tőled ,de csak ha megoldható ? Később megírom emailben ,hogy miről lenne szó.

    Persze. Holnap elutazom pár napra, nem leszek gép közelben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 01, 2017 4:11 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 01, 2017 2:05 pm

    A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a tavaszi NB I-es szezon első hat fordulójának menetrendjét.


    20. forduló, február 18.
    15:30: Gyirmót FC Győr - Paksi FC
    15.30: Mezőkövesd Zsóry FC - DVTK
    15.30: MTK Budapest - Budapest Honvéd
    15.30: Vasas FC - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - Újpest FC (M4 Sport)
    18:00: DVSC - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

    21. forduló, február 25.
    15:30: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Újpest FC
    15.30: DVTK - MTK Budapest
    15.30: Paksi FC - Mezőkövesd Zsóry FC
    15.30: Vasas FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: Budapest Honvéd - DVSC (M4 Sport)
    18:00: Ferencvárosi TC - Videoton FC (M4 Sport)

    22. forduló, március 4.
    15:30: Mezőkövesd Zsóry FC - Vasas FC
    15.30: MTK Budapest - Paksi FC
    15.30: DVSC - DVTK
    15.30: Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - Budapest Honvéd (M4)
    18:00: Újpest FC - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

    23. forduló, március 11.
    15:30: Ferencvárosi TC - Szombathelyi Swietelsky Haladás
    15.30: Videoton FC - DVTK
    15.30: DVSC - Paksi FC
    15.30: Mezőkövesd Zsóry FC - Gyirmót FC Győr
    15.30: MTK Budapest - Vasas FC (M4 Sport)
    18:00: Újpest FC - Budapest Honvéd (M4 Sport)

    24. forduló, április 1.
    18:00: Gyirmót FC Győr - MTK Budapest
    18.00: Vasas FC - DVSC
    18.00: Paksi FC - Videoton FC
    18.00: DVTK - Újpest FC
    18.00: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC (M4 Sport)
    20:30: Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC (M4 Sport)

    25. forduló, április 11.
    18:00: Újpest FC - Paksi FC
    18.00: DVSC - Gyirmót FC Győr
    18.00: MTK Budapest - Mezőkövesd Zsóry FC
    18.00: Szombathelyi Swietelsky Haladás - Budapest Honvéd
    18.00: Videoton FC - Vasas FC (M4 Sport)
    20:30: Ferencvárosi TC - DVTK (M4 Sport)


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 6:31 am