Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Feb. 11, 2017 6:03 pm

    Végre elkezdődött.
    Szinte a várható alapcsapattal álltunk fel, ahogy olvastam sérülés nem történt /Gaál remélem hadra fogható/. Várom a a kicsit jobb időt meg a Halit.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 11, 2017 2:06 pm

    colocolo írta:

    Nehéz mérkőzésre számitok a pálya talaja nem kedvez a mi sok passzos játékunknak.Inkább a küzdelem fog dominálni,abban meg könnyebb eltüntetni a csapatok közti osztály különbséget.Az biztos Korcsmár beteg,Pavlov,Vida sérült Remili biztonsági okok miatt nem játszhat.Ha elakarunk érni valamit,ezt így is meg kell oldani főleg hogy két mérkőzésen dől el a tovább jutás.Privi ment.

    Ehhez még annyit ,hogy Sitkura és Simonra nagyon vigyázni kell. Ráadásul több exünk is játszik ott , akik biztosan bizonyítani akarnak a volt csapatuk ellen. Remélem pontrúgás után fejjel sikerül bevenni a kapujukat. A privikben van elmaradásom feléd. Este pótolom.

    Már vezetünk! Saglik!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 11, 2017 1:53 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Feb. 11, 2017 1:49 pm

    A honlapról:
    Oenning: Végre megmutathatjuk, hogy jó felkészülést végeztünk

    Hosszú szünet után ismét tétmérkőzést játszik csapatunk. A Magyar Kupa nyolcad döntőjének első mérkőzésén a másodosztályú Doroghoz látogatunk. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a várakozásairól, valamint, hogy értékelje a felkészülési időszakot.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Pic2_2359


    A héten hallani lehetett, hogy a talajviszonyok miatt elmaradhat a meccs, amit ellenfelünk kezdeményezett is az MLSZ-nél. Ezzel összefüggésben mik a várakozásai a győzelmen és a továbbjutáson kívül?

    - Először is, mindenki alig várja már, hogy elkezdődjön a szezon. Fontos, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint, játszhatunk szombaton. A talaj nem a legdöntőbb kérdés, mert tudtuk, hogy erre számíthatunk. Ezért is maradtunk a felkészülési időszak alatt Magyarországon, hogy szokjuk a viszonyokat. Másrészt meg amúgy is mindkét csapatot egyaránt befolyásolja ez a körülmény, így ez nem lehet kifogás nekünk. Örülök annak, hogy most megmutathatjuk, jó felkészülést végeztünk. Egy ilyen kupamérkőzés kezdésként segíthet nekünk a következő lépés megtételében, a bajnokság sikeres folytatásában is.

    Több alkalommal említette, hogy a kupa fontos szerepet tölt be Önnél. Mire kell ügyelni a Doroggal kapcsolatosan, akik az előző fordulóban kiejtettek egy élvonalbeli csapatot, mégpedig az MTK-t?

    - Természetesen azt a hibát nem fogjuk elkövetni, hogy alábecsüljük őket. Ez is indokolta azt, hogy több másodosztályú csapattal játszottunk edzőmérkőzést. Ezek a meccsek segítettek minket abban, hogy jobban ráérezzünk az általuk használt játékrendszerekre. Tehát a cél nem az volt, hogy olyan ellenfeleink legyenek, akiket "gyengébbnek" tartunk, hanem épp ellenkezőleg: legyünk felkészülve rájuk. Ennek következtében tudjuk, hogy mire számíthatunk. A célunk az, hogy a két mérkőzés után mi álljunk jobban. Bizakodó vagyok, mert jó felkészülést végeztünk, és ezt a pályán is meg kell majd mutatnunk.

    A felkészülés során két hazai edzőtáborban is járt a csapat. Megítélése szerint mennyire sikerült elérni a kitűzött célokat?

    - Ezt összességében inkább majd csak később lehet értékelni. A felkészülés során pontos terv szerint dolgoztunk, és ehhez választottuk az ellenfeleket is. A céljaink eléréséhez ezt tekintettük a célravezető útnak. Alapvetően természetesen elégedett vagyok, sikerült nagyobb sérülések nélkül teljesíteni a felkészülést. Az edzőmérkőzéseket követően a játékosok olyan állapotban vannak, hogy tétmérkőzéseken jól tudjanak teljesíteni. Néhány játékosunk közelmúltbeli kiesése inkább betegségekből fakadt. Elsősorban az ebben az időszakban gyakori influenza vette le őket a lábukról. Ők a közeljövőben visszatérhetnek az edzésmunkába. Akik játékra készek, száz százalékosan fittek, ezt is szerettük volna elérni. Ami a mérkőzésbeli teljesítményt illeti, a tétmeccsek megmutatják a helyünket.

    A felkészülés során egyedüli új játékosként érkezett hozzánk Gaál Bálint. Hogyan látja, milyen gyorsan sikerült neki beilleszkednie a csapatba? Milyenre értékeli a teljesítményét?

    - Örülök annak, hogy Bálintot sikerült megnyernünk magunknak. Az mindig egyszerűbb, ha egy embert kell egy már jól működő közösségbe beépíteni, mintha mondjuk egy félcsapatnyi új játékost. Az is segítette az összeérés folyamatát, hogy Bálintban és a csapat tagjaiban is kölcsönös volt erre a szándék. A lényeg az, hogy Bálint segítsen minket a céljaink elérésében. Azt látni lehet minden edzésen és az eddigi mérkőzéseken is, hogy ő egy rendkívül intelligens és sokoldalú játékos, ez pedig pont az, amire nekünk szükségünk van. Ehhez párosul, hogy igen motivált és ambiciózus, szeretne kiemelkedő eredményeket elérni. Bizonyos vagyok benne, hogy jó lépés volt a leigazolása.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Feb. 11, 2017 11:11 am

    Vasas1969 írta:

    Legalább lesz miért izgulnunk szombaton és lesz mit kitárgyalnunk. Csak meg ne sérüljön senki a dagonyában. Köteleznék minden csapatot ,hogy az MLSZ pénzekből vegyenek egy akkora ponyvát amivel az egész pályát le lehet takarni. Sőt központilag a szövetséggel rendeltetném meg ,hogy olcsóbb legyen.

    Nehéz mérkőzésre számitok a pálya talaja nem kedvez a mi sok passzos játékunknak.Inkább a küzdelem fog dominálni,abban meg könnyebb eltüntetni a csapatok közti osztály különbséget.Az biztos Korcsmár beteg,Pavlov,Vida sérült Remili biztonsági okok miatt nem játszhat.Ha elakarunk érni valamit,ezt így is meg kell oldani főleg hogy két mérkőzésen dől el a tovább jutás.Privi ment.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 10, 2017 9:24 pm

    A VIDEOTONTÓL ÉRKEZIK AZ ÚJ SZAKMAI STÁB

    A mai naptól klubunk új vezetőedzője Disztl László, segítői Disztl Péter és ifj. Horváth Gábor lesznek.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 A-videotontol-erkezik-az-uj-szakmai-stabhttp://www.bfc-siofok.hu/a-videotontol-erkezik-az-uj-szakmai-stab



    Inkább rosszat sejtek Colo. Elszomorodtam a hírtől és nem Kopunovics távozása miatt.Úgy érzem nem volt véletlen ,hogy Jámbor úr olyan nehezen tudott visszajönni a Vasashoz. Többeknek fájhat a csapat sikeressége ,olyanoknak akik elméletileg a klubbért dolgoznak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 10, 2017 12:16 pm

    colocolo írta:



    A mai NS.szerint lesz mérkőzés szombaton Dorogi infókra hivatkozva.

    Legalább lesz miért izgulnunk szombaton és lesz mit kitárgyalnunk. Csak meg ne sérüljön senki a dagonyában. Köteleznék minden csapatot ,hogy az MLSZ pénzekből vegyenek egy akkora ponyvát amivel az egész pályát le lehet takarni. Sőt központilag a szövetséggel rendeltetném meg ,hogy olcsóbb legyen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 10, 2017 11:43 am

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Feb. 10, 2017 11:36 am

    Vasas1969 írta:

    Valamelyik exünk apukája az illető ?


    Nem feltartott kézzel várja a Vasast a Magyar Kupa meglepetéscsapata

    Nem feltartott kézzel várja a Vasas elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntőt a másodosztályú Dorog.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Nem-feltartott-kezzel-varja-a-vasast-a-magyar-kupa-meglepetescsapatahttp://www.m4sport.hu/2017/02/10/nem-feltartott-kezzel-varja-a-vasast-a-magyar-kupa-meglepetescsapata/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 _16http://www.dorogifc.hu/hu/news/_16



    A mai NS.szerint lesz mérkőzés szombaton Dorogi infókra hivatkozva.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Feb. 10, 2017 9:51 am

    Juhos2 írta:Felhívtam az egyik ismerősömet akinek a fia a Dorogban focizik. Ma van az első edzésük a pályán, eddig nem használták. Még tocsog. Úgy néz ki megtartják, csak a játékvezetőn múlik.

    Valamelyik exünk apukája az illető ?


    Nem feltartott kézzel várja a Vasast a Magyar Kupa meglepetéscsapata

    Nem feltartott kézzel várja a Vasas elleni Magyar Kupa-nyolcaddöntőt a másodosztályú Dorog.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Nem-feltartott-kezzel-varja-a-vasast-a-magyar-kupa-meglepetescsapatahttp://www.m4sport.hu/2017/02/10/nem-feltartott-kezzel-varja-a-vasast-a-magyar-kupa-meglepetescsapata/


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 _16http://www.dorogifc.hu/hu/news/_16
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Feb. 10, 2017 9:21 am

    Felhívtam az egyik ismerősömet akinek a fia a Dorogban focizik. Ma van az első edzésük a pályán, eddig nem használták. Még tocsog. Úgy néz ki megtartják, csak a játékvezetőn múlik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 09, 2017 7:56 pm

    colocolo írta:

    Nálam ez a kezdő

    Nagy G.- Risztevszki Vaskó Korcsmár - Hangya Vida Berecz Manjrekár -Remili Saglik Gaál

    Gondolom a baloldalról kezdted. Kicsit megleptél Manjrekárral jobbközépben.( Vagy Vida lenne ott?) Mondjuk nehezen mennének át rajta. Igaz ,hogy a támadásokat nem tudná úgy segíteni ,viszont előtte a mozgékony Gaált játszatnád aki egyedül is képes lehet ezt megoldani. Fejjel talán ebben az összeállításban lennénk a legveszélyesebbek az ellenfél kapuja előtt.
    Tegnap megnéztem a Loki meccséből azt a 20 percet amikor Osváth pályán volt a Shaktar Doneck ellen. Nem igazán az ő oldala volt játékban. Közepes teljesítményt nyújtott.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 09, 2017 7:33 pm

    Vasas1969 írta:

    Akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy melyik lenne a legerősebb csapatunk,ha nem tartanánk be a szabályokat ? Nem jöttek jól a sérülések még szerencse ,hogy a Hali is hasonló cipőben jár. Érdekes lesz kinek a kapujában áll majd Kemenes ? Ha a miénkben ,akkor Póser még mehet hozzátok is.
    Olvastam ,hogy a Siófok stadionját is felújítják. Tudni ,hogy mekkora lesz ?

    Nálam ez a kezdő

    Nagy G.- Risztevszki Vaskó Korcsmár - Hangya Vida Berecz Manjrekár -Remili Saglik Gaál
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 09, 2017 4:36 pm

    colocolo írta:

    Több variáció létezik nem tudom melyik fog majd bejönni.

    1. Vida játszik vagy nem
    2.Betartjuk a légiós,és fiatal szabályt vagy nem.
    3.Az egyik szabályt betartjuk,a másikat nem.
    Vida nélkül betartva a fiatal szabályt,nem lehet nagyon jó csapatott össze rakni.

    Akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy melyik lenne a legerősebb csapatunk,ha nem tartanánk be a szabályokat ? Nem jöttek jól a sérülések még szerencse ,hogy a Hali is hasonló cipőben jár. Érdekes lesz kinek a kapujában áll majd Kemenes ? Ha a miénkben ,akkor Póser még mehet hozzátok is.
    Olvastam ,hogy a Siófok stadionját is felújítják. Tudni ,hogy mekkora lesz ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Feb. 09, 2017 4:24 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Feb. 09, 2017 10:49 am

    Vasas1969 írta:

    Megkaptam és válaszoltam is. Te kit játszatnál Vida helyén ? Milyen kezdőt tippelsz a rajtra ?

    Több variáció létezik nem tudom melyik fog majd bejönni.

    1. Vida játszik vagy nem
    2.Betartjuk a légiós,és fiatal szabályt vagy nem.
    3.Az egyik szabályt betartjuk,a másikat nem.
    Vida nélkül betartva a fiatal szabályt,nem lehet nagyon jó csapatott össze rakni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 11:02 pm

    Juhos2 írta:

    Láttam nemrég egy drón felvételt a Hungária körútról. Még gondolkoztam rajta, hogy betegyem-e a linket. Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . .
    Lengyelország. Varsó kb., mint Budapest. De Krakkó 760, Lodz is több mint 700, Wroclaw 600. + vonzáskörzet. Az első tíz +300. Nem/csak/ focira vonatkoztatva, de gazdaságilag is egy teljesen más potenciál. Budapest 12. Európában. De Debrecen? Csak mint érdekességet írom, hogy egy más világ.

    "Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . ."  Na pont ez az. A svéd stadinak is amit felraktam alacsonyak a lelátói. Pedig az már 6500 fős. Annak is a főlelátóit kellett volna még növelni ,hogy szebb legyen. Talán a kapu mögötti lelátókat a Panchóhoz hasonlóan kellene megoldani. Olyan van is meg nincs is ,de összességében jól néz ki az egész. Tehát minél kevesebb nézőt vinnék az alapvonal mögötti lelátókra és a főlelátókat növelném amennyire csak lehet.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 28_Pancho_Arena_-_Felcsut_Hungary_-_Photo_Jozsef_Takacs

    Lengyelország természetesen más kategória. Ott is kellettek volna plusz programok amivel az új nézőket meglehetett volna tartani . Nálunk meg főleg kellene.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Feb. 08, 2017 10:38 pm

    Vasas1969 írta:

    Azért vendégdrukkereknek nem lesz rossz (a drágább belépőt leszámítva) , mivel a kapu mögé nem ültethetik őket ,emiatt valószínűleg az MTK pályáján lehet a legjobb helyről nézni a meccset a vendégszektorból. Az más kérdés ,hogy nem néz ki jól ,de a mienk se fog ,ha 5 ezres lesz. Olyan alacsonyak lesznek a főlelátók , hogy úgy fog tűnni csak körbeépítették a pályát. Persze csak látatlanban okoskodom ,de ha az MTK stadionja 5322 fős és a mienk még kisebb is lesz , a végén még lehet , hogy ők nevetnek rajtunk. Az biztos ,hogy a mienk nem lesz túl nagy ,mint a lengyeleknél néhány.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibolhttp://magyarepitok.hu/aktualis/2017/02/mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibol


    Láttam nemrég egy drón felvételt a Hungária körútról. Még gondolkoztam rajta, hogy betegyem-e a linket. Az 5300 fő kapu mögötti lelátók nélkül is kicsinek tűnik. Nálunk az 5000 fő kapu mögötti lelátókkal, hát . . . . .
    Lengyelország. Varsó kb., mint Budapest. De Krakkó 760, Lodz is több mint 700, Wroclaw 600. + vonzáskörzet. Az első tíz +300. Nem/csak/ focira vonatkoztatva, de gazdaságilag is egy teljesen más potenciál. Budapest 12. Európában. De Debrecen? Csak mint érdekességet írom, hogy egy más világ.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 9:34 pm

    NB I: a Vasasnál is szóba került Kemenes szerződtetése

    Az már korábban eldőlt, hogy Kemenes Szabolcs fél év után távozik a Paksi FC-től, és úgy tudjuk, a Vasas a kapus egyik kérője.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Nb-i-a-vasasnal-is-szoba-kerult-kemenes-szerzodtetese-2551251http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-vasasnal-is-szoba-kerult-kemenes-szerzodtetese-2551251



    Inkább középpályást vártam volna ,de Kemenes esetleges érkezése még nem zárná ki egy akár légiós középpályás érkezését .Sőt!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 9:19 pm

    Juhos2 írta:

    Valamelyik nap jártam arra és még mindig hitetlenkedve néztem a levágott stadionjukat. Elforgatni, amikor nincs hozzá elég hely. Szerintem, mintha egy jó nagy sallert kaptak volna a szurkolók. Persze bővebben majd, ha személyes tapasztalataink is lesznek.

    Azért vendégdrukkereknek nem lesz rossz (a drágább belépőt leszámítva) , mivel a kapu mögé nem ültethetik őket ,emiatt valószínűleg az MTK pályáján lehet a legjobb helyről nézni a meccset a vendégszektorból. Az más kérdés ,hogy nem néz ki jól ,de a mienk se fog ,ha 5 ezres lesz. Olyan alacsonyak lesznek a főlelátók , hogy úgy fog tűnni csak körbeépítették a pályát. Persze csak látatlanban okoskodom ,de ha az MTK stadionja 5322 fős és a mienk még kisebb is lesz , a végén még lehet , hogy ők nevetnek rajtunk. Az biztos ,hogy a mienk nem lesz túl nagy ,mint a lengyeleknél néhány.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibolhttp://magyarepitok.hu/aktualis/2017/02/mit-tanulhatunk-az-elmult-tiz-ev-lengyel-stadionepiteseibol

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Feb. 08, 2017 6:51 pm

    Vasas1969 írta:Olyat emelkedett az MTK nézőszáma, hogy Deutsch Tamás csökkenti a jegyárakat


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745http://www.portfolio.hu/short/olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745.html



    Legalább olcsóbban jutnak be a vendégdrukkerek is.

    Valamelyik nap jártam arra és még mindig hitetlenkedve néztem a levágott stadionjukat. Elforgatni, amikor nincs hozzá elég hely. Szerintem, mintha egy jó nagy sallert kaptak volna a szurkolók. Persze bővebben majd, ha személyes tapasztalataink is lesznek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 4:50 pm

    Interjú az aranylabdás sportvezetővel

    Friss átigazolási hírrel is szolgált a Vasas ügyvezetője.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Interju-az-aranylabdas-sportvezetovelhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/interju-az-aranylabdas-sportvezetovel


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Az-nb-i-eselyesetol-erkezik-jatekos-cegledrehttp://nb2.hu/hirek/az-nb-i-eselyesetol-erkezik-jatekos-cegledre
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 4:18 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - SZEOL SC



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Vasas_-_szeol_sc-212http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_szeol_sc-212



    Nagy - Burmeister, Vaskó, Risztevszki - Gaál, James, Berecz, Hangya - Ádám, Saglik, Remili


    Prokop - Konstatntinos, Gál Szabolcs, Fehér, Vágó - Mendebaba, Ferkó, Nagy Richárd, Maksimovics - Péter, Tomisics.


    A szegedi kezdőben négy ex piros-kék.

    Hát ez totógyilkos meccs lett! Pedig fogadni mertem volna a nagy gólkülönbségű győzelemre. Remélem lesz meccs szombaton is ,mert ebből a maiból nem sok önbizalmat meríthettek a fiúk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 4:08 pm

    Olyat emelkedett az MTK nézőszáma, hogy Deutsch Tamás csökkenti a jegyárakat


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745http://www.portfolio.hu/short/olyat_emelkedett_az_mtk_nezoszama_hogy_deutsch_tamas_csokkenti_a_jegyarakat.243745.html



    Legalább olcsóbban jutnak be a vendégdrukkerek is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 2:46 pm

    Juhos2 írta:Olyan tekintélyt parancsoló figura. Emlékszem amikor játszott ellenünk a Fáyban. Már nem vagyok benne biztos, de talán a Győrnek volt valami fekete szűrője aki egyedül vert meg bennünket Angyalföldön. Lehet, hogy ez van bennem vele kapcsolatban. Mondjuk én szeretném többet látni a csapatban, de hátha nem veszti kedvét és jövőre nagyobb célokért küzd a csapat.

    Én is láttam már jó meccsét. Az a baj ,hogy sokat volt sérült és emiatt nem szokott össze úgy a többiekkel. Válogatott meccsek miatt is sokszor volt távol. A vezetés úgy nézz ki most bízik benne. Ha játszani fog akkor már 4 magas ember lesz hátul. Itthon nem szabad ,hogy megverjenek fejjel a saját kapunk előtt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 2:37 pm

    colocolo írta:

    Ezzel kapcsolatban küldök egy privit.

    Megkaptam és válaszoltam is. Te kit játszatnál Vida helyén ? Milyen kezdőt tippelsz a rajtra ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 2:27 pm

    Vasas - SZEOL SC



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Vasas_-_szeol_sc-212http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_szeol_sc-212



    Nagy - Burmeister, Vaskó, Risztevszki - Gaál, James, Berecz, Hangya - Ádám, Saglik, Remili


    Prokop - Konstatntinos, Gál Szabolcs, Fehér, Vágó - Mendebaba, Ferkó, Nagy Richárd, Maksimovics - Péter, Tomisics.


    A szegedi kezdőben négy ex piros-kék.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 08, 2017 2:57 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Feb. 08, 2017 2:24 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Feb. 08, 2017 1:13 pm

    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Vida kihagyja a kupameccset



    - Amiatt fájhatott a térdem, mert másképpen terheltem a lábam, ezért alakulhatott ki gyulladás is a térdemben. Azt már az orvosi diagnózisok megállapították, hogy sem törés, sem pedig szalagszakadás nem volt benne.
    A szombati meccsen biztos, hogy nem játszhatok. Hamarosan kiderül, hogy mikor tudok beszállni az edzésekbe, bízom benne hogy hamarosan. A futóedzéseket, óvatosan legkésőbb már a jövő héten szeretném elkezdeni –




    Lehet a csapat is kihagyja majd a kupameccset mert nem biztos ,hogy játékra alkalmas lesz a dorogi pálya. Ez esetben jó lenne edzőmeccset lekötni ,ha időben kiderül a halasztás.

    Ezzel kapcsolatban küldök egy privit.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Feb. 08, 2017 12:56 pm

    Olyan tekintélyt parancsoló figura. Emlékszem amikor játszott ellenünk a Fáyban. Már nem vagyok benne biztos, de talán a Győrnek volt valami fekete szűrője aki egyedül vert meg bennünket Angyalföldön. Lehet, hogy ez van bennem vele kapcsolatban. Mondjuk én szeretném többet látni a csapatban, de hátha nem veszti kedvét és jövőre nagyobb célokért küzd a csapat.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 7:20 am