Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Nov. 27, 2016 5:23 pm

    colocolo írta:
     Honvéd - Vasas  2:1

       Vasas: Nagy G. 4 -Burmeister 4 Vaskó 4 Risztevszki 4 - Korcsmár 4 Berecz 5 Vida 5 Hangya 5 - Murka 4 Pavlov 4 Remili 4

       csere: Murka - Kleisz   86. perc
                Remili - Czvitkovics  89. perc
                Pavlov - Ádám    91. perc


    Most érkeztem haza lett volna időm meg emészteni a tegnapi játékot,és eredményt de nem nagyon sikerül. Néha olyan érzésem van hogy saját magunk alatt vágjuk a fát.Én el tudom fogadni hogy mi,miért történik de úgy gondolom hogy a végén nem jó felé billen a serpenyő oldala, pedig pakoltuk mind két oldalát.

    Tudod, elnézve ezt a pár sort. Még szembetűnőbb.
    A 3 cserével, amit ha valamit akarunk simán meg lehetett volna lépni a 2. félidő elején, annyira gyengék voltunk. Mit akart/unk/ 86., 89., 91. percben?
    Költői kérdés. Én meccs közben arra gondoltam, hogy ezekkel az időhúzó cserékkel az egy pontra hajtunk.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Nov. 27, 2016 3:03 pm


    Honvéd - Vasas 2:1

    Vasas: Nagy G. 4 -Burmeister 4 Vaskó 4 Risztevszki 4 - Korcsmár 4 Berecz 5 Vida 5 Hangya 5 - Murka 4 Pavlov 4 Remili 4

    csere: Murka - Kleisz 86. perc
    Remili - Czvitkovics 89. perc
    Pavlov - Ádám 91. perc


    Most érkeztem haza lett volna időm meg emészteni a tegnapi játékot,és eredményt de nem nagyon sikerül. Néha olyan érzésem van hogy saját magunk alatt vágjuk a fát.Én el tudom fogadni hogy mi,miért történik de úgy gondolom hogy a végén nem jó felé billen a serpenyő oldala, pedig pakoltuk mind két oldalát.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 9:54 pm

    Juhos2 írta:

    Ebben ma mindenki benne volt.
    Meccs közben arra gondoltam, hogy a 16-osunknál elvesztett labdákból egy komolyabb csapat hány gólt rúgott volna. Még szerencse, hogy a kispesttel játszottunk.

    Ha rosszindulatú lennék azt mondanám ,hogy olyan teljesítményt nyújtottunk ma , ami után Hemi röstell majd pálya bérleti díjat kérni tőlünk. Ez a teljesítmény és akarás még a Győr ellen is kevés lesz. Remélem ott Osváth és Kulcsár is lehetőséget kap. Nem értem a mellőzésüket.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 26, 2016 9:23 pm

    Vasas1969 írta:

    Sajnos ma a linken is nagyon gyenguszok voltunk. Pedig a Honvéd is elég harmatos teljesítményt nyújtott ,de azt is sikerült alulmúlnunk. Az igazsághoz hozzá tartozik ,hogy közel negyedóráig nem indult el nálam a link és néha közben is akadt , ezalatt lehet ,hogy voltak jó pillanataink. Láttál ilyesmit tőlünk ?

    Ebben ma mindenki benne volt.
    Meccs közben arra gondoltam, hogy a 16-osunknál elvesztett labdákból egy komolyabb csapat hány gólt rúgott volna. Még szerencse, hogy a kispesttel játszottunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 8:23 pm

    A Rangadó.hu szakértője
    Kikapott a listavezető Vasas

    Prosser szögletét Nagy Gergely a saját kapujába sodorta.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 397042_sorozatban_negyedik_dontetlenjet_jatszotta_a_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/397042_sorozatban_negyedik_dontetlenjet_jatszotta_a_vasas


    A találkozót a Rangadó.hu állandó szakértője, Szurgent Lajos, a Bp. Honvéd korábbi vezetőedzője értékelte:

    – Szép számú közönség előtt az unalmas első harminc percet követően jó meccset játszott a két csapat. Az elején egyik kapu sem forgott komolyabban veszélyben, mezőnymunka folyt. Már akkor is érezni lehetett egy minimális Honvéd-fölényt, de ez lehetőségekben még nem mutatkozott meg. Az első játékrész utolsó tizenöt percében aztán már a hazaiak fölénye jellemezte a találkozót. Egy támadás végén King akár a vezetést is megszerezhette volna. A második félidőt is jól kezdte a Honvéd, úgy, ahogy azt hazai pályán szokta is. Nem mondom, hogy sok gólszerzési lehetősége volt, de a bekapott gól után még inkább rákapcsolt az együttes, még nagyobb nyomást gyakorolt ellenfelére. Egy szögletből sikerült egyenlíteni, igaz a szerencse is a kispestiekkel volt, hiszen abból a támadásból a Vasas kapufát rúgott, melynek kontrái most is veszélyesek voltak. A végén az a kis plusz, a nagyobb győzni akarás döntött – jobban akarta a győzelmet a Honvéd, mint riválisa, többet is tett érte, így az egygólos hazai siker megérdemelt.




    Még a linkben is látszik ,hogy a cikkíró is elkönyvelte már a döntetlent.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 8:18 pm

    Juhos2 írta:

    A linken is olyan jól játszottunk, mint élőben?

    Sajnos ma a linken is nagyon gyenguszok voltunk. Pedig a Honvéd is elég harmatos teljesítményt nyújtott ,de azt is sikerült alulmúlnunk. Az igazsághoz hozzá tartozik ,hogy közel negyedóráig nem indult el nálam a link és néha közben is akadt , ezalatt lehet ,hogy voltak jó pillanataink. Láttál ilyesmit tőlünk ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 26, 2016 6:25 pm


    A linken is olyan jól játszottunk, mint élőben?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 3:47 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 3:06 pm

    Vida: Meglepetésre készülünk a Honvéd ellen

    A Honvéd-Vasas mérkőzéssel kapcsolatos várakozásairól Vida Mátét kérdeztük.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Pic2_2263




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Vida_meglepetesre_keszulunk_a_honved_ellen-2263http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_meglepetesre_keszulunk_a_honved_ellen-2263





    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 3:02 pm

    Remili: Létfontosságú a pontszerzés a Honvéd ellen

    Újabb pesti rangadó következik szombaton 15:30-tól, amikor is ideiglenes hazai pályánkon vendégként lépünk pályára a Honvéd ellen. Csapatkapitányunkat, Remili Mohamedet kérdeztük várakozásairól.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Pic2_2261



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Remili_letfontossagu_a_pontszerzes_a_honved_ellen-2261http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_letfontossagu_a_pontszerzes_a_honved_ellen-2261





    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 1:06 pm

    Megy a vita a kocsmában az új  stadion befogadóképessége kapcsán. Szerintem más szempontokat is érdemes lenne megvizsgálni az 5 - 8 ezres kérdésben . Nagyon nem szerettem volna ezt érvként felhozni ,de mi lesz a Jámbor éra után? Abban talán mindenki egyetért ,hogy egy stadiont általában 40 - 50 évre építenek (nemrég olvastam, hogy pl olaszban is) és és sajnos elfog jönni az idő amikor Jámbor úr már kevesebb szerepet fog vállalni a csapat működtetésében és félek ez ennél az időpontnál korábban fog bekövetkezni. Tőle sem várhatjuk ,hogy a végtelenségig dolgozzon ,hogy cégei elegendő bevételt termeljenek a működtetéshez. Hálistennek a vele készült interjúból kiderült ,hogy nemcsak ránézésre tagadhatna le legalább egy tízest ,de az ő elmondása szerint is remek formában van. Így szerencsére ez az idő még jóval odébb van. Ráadásul azt hiszem nála a munka nemcsak munka ,de hobbi is ezért sokáig fogja űzni ,de egyszer sokára a brazil nyaralások kerülnek majd túlsúlyba. Azok közül akik ma gazdagodnak Magyarországon nem fogunk egy "Jámbort" találni. Marad a külföldi befektető keresés megint.

    Nem volt még olyan rég ez a gyászos időszak , emlékezhetünk rá. A legnagyobb hátrányunk pont a lepusztult stadionunk volt ,hisz emiatt a befektetőnek még egy új stadiont és építenie kellett volna. Ez a helyzet az új 5 ezres stadionnál már nem áll fent ,de ha megnézzük ,hogy mi motiválhat egy focibolond befektetőt , akkor már nem annyira optimális a helyzet. A külföldi tulajdonosjelölt , vagy szponzor olyan csapatot fog vonzónak találni amellyel sikereket bajnoki címeket érhet el sok néző előtt és egy 5000-es stadion még , ha tele is van nem számít sok nézőnek. Persze az igaz ,hogy a nagyobb stadionnal rendelkező csapatoknál sem lesz több néző ,de abban benne lesz a lehetőség ,hogy több lehet és egy befektetőnél , vagy szponzornál ez fog számítani. Hisz a stadion bővítésének, átépítésének árát is a csapatra fordíthatja a mielőbbi sikerek érdekében. Ebből a szempontból pedig a mennyeis csapatok nagy többsége előnyben lesz velünk szemben és  ,ha mindenáron hazánkban akarnak befektetni nincs kétségem ,hogy másik magyar csapatot fognak választani.

    A vetélytársakénál kisebb stadion már a közeljövőt , a remélhetőleg minél tovább tartó Jámbor érát is érintheti. Jámbor úr említette ,hogy egy új modern stadionba könnyebb lesz jó nyugati (német) játékost hozni. De, ha ez a picit fiatalabb és gyorsabb és kevésbé forrófejű új Saglik ránéz a transfermarktra az 5000-es stadi láttán inkább egy 3.ligás német csapatot választ , legalábbis a tulajunknak mélyebben a zsebébe kell nyúlnia ,hogy ezt ellensúlyozni tudja. Abban az esetben,ha a tulajdonosunk más befektetőtársat vagy szponzort szeretne bevonni (esetleg pont Németországból ,hogy a nemzetközileg is sikeresek lehessünk) szerintem jóval kedvezőbb tárgyalási pozícióban lenne egy 8000-es stadionnál a fentiek miatt. Persze tudom ,hogy manapság inkább már a tv szereplés számít ,de ennek is az egyik záloga ,hogy jó legyen a csapat és ehhez általában gazdag befektető és szponzor kell.

    Nem zárható ki azért ,hogy a mostani és későbbi sikerek hatására már ott van a lelátón egy olyan fiatal , aki később az üzleti életben sikeres lehet és átveheti Jámbor úrtól egyszer majd a stafétát ,ha elég sokáig tart és minél sikeresebb lesz majd ez a jelenlegi időszak. Már említettem ,hogy mi miatt , de külföldinek nagyobb esélyt adok és ő valószínűleg nem lesz Vasas szurkoló . Hacsak nemzetközileg a BL-ben nem tudunk egy emlékezeteset villantani. Ennek a reményéhez is az kellene ,hogy legalább 2-3 évig még együtt tartsuk a csapatot és ne adjuk el a fiataljainkat , mert  az összeszokottság lehet a legfőbb fegyverünk a gazdagabb , drágább kerettel rendelkező csapatok ellen külföldön és (talán) itthon is egyaránt. Álmodoztam kicsit.

    Az 5000-es stadionban előre kódolva van az a hátrány amire próbáltam rámutatni és még nem került itt szóba és ezzel Markovitsnak kellene a legjobban tisztába lennie és mindent megtennie egy nagyobb stadionért. Természetesen elismerés jár neki ,hisz a mostani férőhely is duplája már az eredetileg tervezettnek. Nekünk inkább azon kellene gondolkoznunk ,hogy ha sikerülne egy Honvédéhoz hasonló 8000-est kiharcolni ,hogyan próbáljuk minél jobban megtölteni? Egy ekkora stadionnal lehetőséget  kapnánk ,hogy akár növekedjen is  a szurkolótáborunk száma. Kevés szó esett róla ,de szurkolóinknak is ugyanakkora kalapemelés jár mint a csapatnak. Olyan hangulatot sikerült csinálni a meccseken ami miatt is vonzó lett meccsre járni és megfoghatja a fiatalokat . Még ebben és másban is van előrelépési lehetőség ,hogy többen legyünk ,de most mást említek. Bár ez nem a mi táborunkat növelné ,de ha az MLSZ törekvéseinek lesz eredménye  és nem huligánok járnak meccsre , akkor a maximum kötelezően adható 10% helyett biztosíthatnánk akár 20 %-ot is a vendégszurkolóknak. Az is bevétel lenne. Amennyiben normális helyről nézhetnék a meccset (nem a kapu mögül és a kanyarból) akkor biztosan többen lennének a vendégben ,főleg a fővárosi derbiken. Hisz az egyik legfőbb visszatartó erő a magyar pályákon az elhelyezés ,hogy a vendégből nem látni a meccset. Emiatt nem is akkora ostobaság az MTK 2 lelátója. Ezért a kapu mögött maximum 5-6 sort helyeznék el azt is megfelelő magasságban ,hogy onnan ne csak nézni ,de látni is lehessen a meccset. Emiatt egy kapu mögött bővíthető stadi pl szerintem nem megoldás.

    Nem is mennék jobban bele , csak a majd évtizedekig (akár fél évszázadig) fennálló versenyhátrányra szerettem volna felhívni a figyelmet a többi NB1 -es csapattal szemben , amennyiben csak 5 ezres stadionunk lesz. Legyünk minél többen a hátralévő meccseken és ezzel is érveljünk , hátha még lehet számunkra kedvezően változtatni a befogadóképességet illetően .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 26, 2016 9:13 am

    Honvéd - Vasas

    Karmesterverseny




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 46380#3https://digitalstand.hu/olvaso/46380#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 9:26 pm

    Egy kis múltidézés. Sajnos nagyon rossz a minőség ,de olyan szép az első gól ,hogy ezt választottam. Holnap 1 gólos győzelemmel is beérném.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 9:15 pm

    colocolo írta:
      Az minden esetre biztató hogy kényszerből nem kell senkit eladnunk,őszintén szólva most hirtelen nem is tudnék olyan bajnokságot mondani ami előre lépés lenne,és rendszeres játék lehetőséget is kapnának.Szerintem még minimum egy évet le kell húzni itthon van még hova fejlődniük.ha tudják tartani a jó formájukat  lesz majd lehetőségük érdeklődő biztos lesz irántuk.Ami most jobban izgat hogy melyik az a két poszt a kezdőben ahova igazolni akarunk,és az is nyugtalanit hogy a foci kft.tulajdonlása körül sincs még minden meg oldva. Van valamilyen infód ki lehet a jelentkező a tulajdon részre?

    Sajnos nincs infóm ,de ahogy látom Juhosnak se. Régebben szó volt arról ,hogy György is tulajdonos lesz a KFT-ben talán 20 %-ban és Jámborék is hasonló arányban az Akadémiában. Emiatt kár ő is szóba jöhet. Én is kíváncsi vagyok ki lehet a 2 lehetséges érkező. Szerintem a csatársorba és a középpályára jöhet érkező. Előre gyors játékos kellene. Amikor olvastalak be is villant egy lábadozó légiósunk akiről ma írtak a csakfocin.
    Holnap még hozzáfűzők valamit a hozzászólásod első felével kapcsolatosan is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 8:59 pm

    A honlapokról:


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Mg-5800

    Marco Rossi (Honvéd): „Meglepő módon, de megérdemelten vezeti a Vasas a bajnokságot. Fiatal, válogatottakkal, stabil, átgondolt taktikával játszik leendő ellenfelünk. Nagyon nagyot fogunk küzdeni. Harcos, éles mérkőzésre számítok, nagy taktikai csatával, nagyon fegyelmezetten és lelkesen kell játszanunk ahhoz, hogy eredményesek lehessünk. Minden szurkolói támogatásra kiemelten szükségünk lesz, hiszen ha a drukkereink mellettünk vannak, sokkal jobb teljesítményre vagyunk képesek.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Pic2_2260

    Michael Oenning (Vasas): „Nagyon várom már a Honvéd – Vasas szombat délutáni mérkőzést, mert a két csapat több tekintetben is hasonló egymáshoz. Egyrészt mindkét csapat bátran nyúl a fiatal játékosokhoz, amit az is mutat, hogy az utánpótlás és felnőtt válogatottakban többen szerepelnek innen és onnan is. Elég, ha csak a kispestiektől Bobál Dávidot, és Botka Endrét említem, míg tőlünk a fél csapatunkat, Nagy Gergőt, Hangya Szilvesztert, Berecz Zsombort, Vida Mátét és Ádám Martint. Másrészt abban is rokon a két együttes, hogy szombati ellenfelünk és mi is játszani akarjuk a futballt. Harmadrészt pedig úgy vélem, hogy mindkét együttes taktikailag nagyon jól képzett. Ez utóbbi a Honvéd esetében nem csoda, hiszen Marco Rossi személyében olasz edzőjük van. Így összességében egy kifejezetten izgalmas "hazai-idegenbeli" mérkőzésre számítok, amin bízom a csapatomban, hogy eredményesek leszünk.”

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Nov. 25, 2016 8:33 pm

    colocolo írta:
      Az minden esetre biztató hogy kényszerből nem kell senkit eladnunk,őszintén szólva most hirtelen nem is tudnék olyan bajnokságot mondani ami előre lépés lenne,és rendszeres játék lehetőséget is kapnának.Szerintem még minimum egy évet le kell húzni itthon van még hova fejlődniük.ha tudják tartani a jó formájukat  lesz majd lehetőségük érdeklődő biztos lesz irántuk.Ami most jobban izgat hogy melyik az a két poszt a kezdőben ahova igazolni akarunk,és az is nyugtalanit hogy a foci kft.tulajdonlása körül sincs még minden meg oldva. Van valamilyen infód ki lehet a jelentkező a tulajdon részre?

    Úgy tűnik, végre biztos alapokon nyugszik a klub. Milyen jó érzés ezt leírni, annyi hányattatás után. Végre a munkára lehet koncentrálni, amit ki is fizetnek. Nem attól tartani ki mikor akar bundával pénzt keresni, mert az a biztos.
    Remélem ez a tulajdonlási ügy minél hamarabb a csapat számára pozitívan oldódik meg. Vacak érzés volna végig nézni.
    /alap idézet: Ha több tulajdonos van egy cégnél. Ha van pénz azon vesznek össze, ha nincs pénz akkor meg azon/
    Szóval, jó lenne, ha a mostani status quo /triumvirátus/ nem recsegne ropogna, főleg ha jónak tűnik az irány.
    Nem beszéltem senkivel csak ezek jutottak eszembe, mert ezek a bevételek megmozgatják biztos sok ember fantáziáját.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Nov. 25, 2016 7:02 pm


    Az minden esetre biztató hogy kényszerből nem kell senkit eladnunk,őszintén szólva most hirtelen nem is tudnék olyan bajnokságot mondani ami előre lépés lenne,és rendszeres játék lehetőséget is kapnának.Szerintem még minimum egy évet le kell húzni itthon van még hova fejlődniük.ha tudják tartani a jó formájukat lesz majd lehetőségük érdeklődő biztos lesz irántuk.Ami most jobban izgat hogy melyik az a két poszt a kezdőben ahova igazolni akarunk,és az is nyugtalanit hogy a foci kft.tulajdonlása körül sincs még minden meg oldva. Van valamilyen infód ki lehet a jelentkező a tulajdon részre?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 4:13 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 3:50 pm

    colocolo írta:

    Nem erre gondoltam,bár ezt is olvastam még a csere játékost is vinnék külföldre.valami ilyesmi a címe a DK már fenn van nem újság cikk.


    Elképesztő, ami a Vasassal történik! „Még a cserejátékost is külföldre vinnék”


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Elkepeszto-ami-a-vasassal-tortenik-meg-a-cserejatekost-is-kulfoldre-vinnek-2538283http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/elkepeszto-ami-a-vasassal-tortenik-meg-a-cserejatekost-is-kulfoldre-vinnek-2538283


    Köszi! Máskor is írtam ,hogy szerintem korai volna még fiataljaink számára a légióskodás. Még könnyen megtörhet a karrierjük. Ristevskit meg nem tudnánk pótolni ,már előre félek amikor meglesz az 5. sárgája. Te hogy látod ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Nov. 25, 2016 3:39 pm

    Vasas1969 írta:

    VASAS Rontás után

    Büntető? Vállalom.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 46379#3https://digitalstand.hu/olvaso/46379#3


    Nem tudom erre gondoltál e Colo , vagy van másik is ?

    Nem erre gondoltam,bár ezt is olvastam még a csere játékost is vinnék külföldre.valami ilyesmi a címe a DK már fenn van nem újság cikk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 3:00 pm

    colocolo írta:Remélem elolvasod az NSO mai rólunk írt cikkét,nagyon érdekes dogok vannak benne.

    VASAS Rontás után

    Büntető? Vállalom.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 46379#3https://digitalstand.hu/olvaso/46379#3


    Nem tudom erre gondoltál e Colo , vagy van másik is ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Nov. 25, 2016 1:26 pm

    Remélem elolvasod az NSO mai rólunk írt cikkét,nagyon érdekes dogok vannak benne.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 25, 2016 1:28 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 24, 2016 10:09 am

    EDZŐSORS. Tóth Bálint, aki megmártózott az élmények tengerében: „Úgy izgultam, mint az első meccsemen”




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Edzosors-toth-balint-aki-megmartozott-az-elmenyek-tengereben-ugy-izgultam-mint-az-elso-meccsemenhttp://fociakobon.cafeblog.hu/2016/11/17/edzosors-toth-balint-aki-megmartozott-az-elmenyek-tengereben-ugy-izgultam-mint-az-elso-meccsemen/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 24, 2016 9:42 am

    Vasas életút

    Nemecsek a középpályán




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 46378#2https://digitalstand.hu/olvaso/46378#2



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Pic2_2195
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Kedd Nov. 22, 2016 5:11 pm

    Magam sem tudtam a meccs után ,hogy most félig tele van a pohár vagy félig üres. Gera gólja után olyan mérges lettem ,hogy fogtam magam és kimentem a vendéglőből. Majd szétbaszott az ideg. Úgy kiabáltak utánam. Még most se hiszem el ,hogy egyenlítettünk. Ezért az akarásért jár dicséret a fiúknak. Duplán fájt volna kikapni a zöldektől. Már basztattak a fradisták. Korán örültek. Azért a büntetőket gyakoroljuk edzésen ,még ha nem is biztos ,hogy fogunk kapni most egy darabig olyan cirkuszt csinálnak a zöldek. Azért is Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 22, 2016 11:05 am

    Labdarúgás: eddigi legnagyobb hazai vereségét szenvedte el a SZEOL + FOTÓK

    SZEOL SC – BFC Siófok –  0 - 5




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Labdarugas-szeol-siofok-13-oratol-elohttp://szegedma.hu/hir/szeged/2016/11/labdarugas-szeol-siofok-13-oratol-elo.html


    Goran Kopunovic: “Gratulálok a srácoknak, korábban is bíztam a csapatomban, mert tudtam, hogy keményen dolgoztunk. Tudtam, hogy valaki nagyon bele fog szaladni a késbe, ezt mondtam is a srácoknak, azt nem tudom, hogy ez pont a Szeged lesz. Az utolsó hat fordulóban nagyon játszottunk, csak nem tudtunk gólt lőni. Ma két csatárral álltunk fel, ez abszolút bejött, és eredménye lett a kőkemény munkának. Megyünk tovább, nem szeretném azt, ha itt megállnánk. Mindenki fáradt már ilyenkor, de nekünk még keményebben kell dolgoznunk, mert soha nem leszek annyira elégedett, hogy hátradőlhessünk. Köszönöm a SZEOL-nak is, nem rossz ellenfél, vannak ilyen napok, amikor így alakul, sok sikert kívánok nekik a folytatásban!”




    A fradi meccs lázában teljesen megfeledkeztem erről a meccsről , pedig ki akartam menni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 22, 2016 10:55 am

    Juhos2 írta:

    Sajnos az első góljuk is egy 11. perces rövidzárlat volt. Bereczéknek nem kellett volna hagyni a szabadrúgás gyors elvégzését, hamár sikerült valahogy megállítani. Szerintem ott volt a hiba. Persze én meg csak abból okoskodom, amit kint láttam, ezért jobb többször megnézni.

    Én is úgy érzem ez a gól meghatározott mindent. Ha ez nincs megnyerjük a meccset. A másik dolog meg az , hogy nem hagyta a fradi ,hogy szögleteket harcoljunk ki. Evvel sikerült nekik Vaskó Tomit kikapcsolni. Talán emiatt is hiányolta Colo a gyors szélsőket. Nem tudom ,hogy a csatárokkal foglakozik e külön valaki a csapatnál ? Tudom ,hogy ott van Pista ,de olyan valaki is kéne aki a szélsőknek tudna többet segíteni.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Nov. 22, 2016 10:13 am

    Vasas1969 írta:

    Érdemes lenne megpróbálni a Kulcsár , Ferenczi (Pavlov), Remili csatártriót a hátralévő pár idei meccsen. Hátha észhez kap eltiltása alatt Saglik is.
    Ha Osváth végre a csapatba kerülne sok problémánk megoldódhatna. A hátralévő meccsek is nagyon kemények lesznek (Honvéd , DVTK , Paks ), ránk férne egy kis  házon belüli erősítés .

    Sajnos az első góljuk is egy 11. perces rövidzárlat volt. Bereczéknek nem kellett volna hagyni a szabadrúgás gyors elvégzését, hamár sikerült valahogy megállítani. Szerintem ott volt a hiba. Persze én meg csak abból okoskodom, amit kint láttam, ezért jobb többször megnézni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 22, 2016 9:48 am

    NS:
    Rangadó felmérés

    Bejött az agresszivitás




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 46376#3https://digitalstand.hu/olvaso/46376#3



    Kiegészítésként még itt az instatindex is.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Hungaryhttp://instatfootball.tv/hungary/

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 7:31 am