Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 21, 2016 11:43 am

    Juhos2 írta:

    A médiának kell a konc, így látatlanban.
    Különben is el tudja énekelni a magyar himnuszt?
    Na ugye.
    Bár Leandro biztos gyorsan megtanítaná neki, ha ezen múlna. Very Happy


    A válogatottba szerintem  beférne pár honosított játékos , bár talán nem a skót kettőből.  Pl a Lipcse Orbánja jó lenne a védelembe. A legtöbb európai válogatott tele van olyanokkal akik más nációhoz tartoznak. Akkor mi is játszassuk legalább a magyar származásúakat. Talán , ha korábban a másik Váradi
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Imre_Varadihttps://en.wikipedia.org/wiki/Imre_Varadi,
    vagy Limpar
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Anders_Limparhttps://hu.wikipedia.org/wiki/Anders_Limpar
    , esetleg Bölöni szerepelhetett volna a nemzeti színekben valamivel sikeresebb lett volna a válogatottunk.
    Igazából , ha figyelmesen végigolvasod a cikket akkor rájössz miért tettem be ,hisz priviben már írtam róla.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Szept. 21, 2016 11:18 am

    NS:
    Kifogni a nagyhalat

    A Vasastól kölcsönvett Novák Csanád sem gondolta volna néhány hete , hogy a piros-kékek ellen kell megpróbálkoznia a gólszerzéssel





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 46316#2https://digitalstand.hu/olvaso/46316#2
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Szept. 21, 2016 11:15 am

    Vasas1969 írta:origo.hu
    Storck úr, ha védő kell, hívja Skóciát!

    Huszonöt éves, védő létére gólerős, magyar származása révén akár a válogatottban is játszhatna. Ő Conrad Balatoni, aki jelenleg a skót másodosztályban szereplő Ayr United játékosa, és bár nem beszéli a nyelvünket, jelenlegi klubjában pedig nincs szem előtt, már csak a családi kötődése miatt is büszkévé tenné, ha egyszer megkeresnék a magyar csapattól. És nem ő az egyetlen, aki szóba jöhetne.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 20160915-conrad-balatoni-akar-a-skot-masodosztalybol-is-bekerulhetne-a-valogatottba-magyar-szarmazasa-miatthttp://www.origo.hu/sport/focivilag/20160915-conrad-balatoni-akar-a-skot-masodosztalybol-is-bekerulhetne-a-valogatottba-magyar-szarmazasa-miatt.html

    A médiának kell a konc, így látatlanban.
    Különben is el tudja énekelni a magyar himnuszt?
    Na ugye.
    Bár Leandro biztos gyorsan megtanítaná neki, ha ezen múlna. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 20, 2016 11:05 pm

    origo.hu
    Storck úr, ha védő kell, hívja Skóciát!

    Huszonöt éves, védő létére gólerős, magyar származása révén akár a válogatottban is játszhatna. Ő Conrad Balatoni, aki jelenleg a skót másodosztályban szereplő Ayr United játékosa, és bár nem beszéli a nyelvünket, jelenlegi klubjában pedig nincs szem előtt, már csak a családi kötődése miatt is büszkévé tenné, ha egyszer megkeresnék a magyar csapattól. És nem ő az egyetlen, aki szóba jöhetne.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 20160915-conrad-balatoni-akar-a-skot-masodosztalybol-is-bekerulhetne-a-valogatottba-magyar-szarmazasa-miatthttp://www.origo.hu/sport/focivilag/20160915-conrad-balatoni-akar-a-skot-masodosztalybol-is-bekerulhetne-a-valogatottba-magyar-szarmazasa-miatt.html
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 20, 2016 3:22 pm

    A honlapról:
    Oenning: Nekünk kell a játékot alakítani Gyirmóton

    Michael Oenning vezetőedzőnk elmondta várakozásait a szerdán 19:00 órakor kezdődő Gyirmót - Vasas mérkőzésről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_2132



    A 10. fordulóban, hétközi meccsen leszünk a feljutó Gyirmót vendégei. Véleménye szerint mik az erősségei szerdai ellenfelünknek?

    - Az utóbbi három forduló eredményei magukért beszélnek, hiszen nem kaptak gólt. Az egyértelműen látszik ebből, hogy jó a védelmük. Feljutó csapatként amúgy is motiváltabb egy klub és kezd összeállni a csapat az átigazolási időszak utolsó pillanataiban végrehajtott igazolások után.

    Listavezetőként érkezünk a tabellát záró csapat ellen. Mire kell majd a hangsúlyt fektetnünk ezen a meccsen, hogy eredményesek lehessünk?


    - Ez a bajnokság már többször megmutatta, hogy nem érdemes a tabellára ilyen szinten figyelni. Úgy érzem, ez a mérkőzés sem lesz könnyebb az eddigieknél. Annyit azonban kijelenthetek, hogy a találkozón nekünk kell majd a játékot alakítani. Az új gyirmóti stadion szép és kiváló a pálya minősége, ez kedvező nekünk. Türelmesnek kell lennünk és figyelni kell arra, hogy megakadályozzuk ellenfelünk esetleges kontratámadásait.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Szept. 20, 2016 9:31 am

    GYIRMÓT-VASAS: BEHARANGOZÓ INTERJÚ URBÁNYI ISTVÁNNAL




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Indexhttp://www.gyirmotfc.hu/index.php?ugras=video&katszama=&elem_id=46968
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Hétf. Szept. 19, 2016 8:30 pm

    Vasas1969 írta:


    Gratulálok a győzelemhez és köszi a felvilágosítást ! így már összeáll a kép.

    szívesen
    ha kérdésed van, ne habozz
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 19, 2016 1:28 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Szept. 19, 2016 8:38 am

    csaposur írta:

    Gratulálok a győzelemhez és köszi a felvilágosítást ! így már összeáll a kép.
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Vas. Szept. 18, 2016 10:55 pm

    megvan a második győzelem is.

    jó kezdet.

    http://www.steelers.com
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Vas. Szept. 18, 2016 10:52 pm

    csaposur írta:
    Vasas1969 írta:
    csaposur írta:http://steelers.hu/afc-north-kezdodik/

    ma este 7-kor, sport 2, akit érdekel


    Bocs a tájékozatlanságért ,de ez még az előző cikkben volt és nem tudom pontosan mit jelent ez a szakzsargon?

    "A Steelers

    a labda mindkét oldalán


    felülmúlta ellenfelét és pillanatnyi kétséget sem hagyott, hogy melyik a jobb csapat."

    Gondolom mindkét félidőbent jelenthet , bár azt sem tudom ,hogy félidők vannak e nálatok ?

    a labda egyik oldala a támadás, a másik a védelem. mindkét oldalon jobbak voltunk.

    más, más sorok állnak fel a támadó, és a védőjátékhoz.
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Vas. Szept. 18, 2016 10:50 pm

    Vasas1969 írta:
    csaposur írta:http://steelers.hu/afc-north-kezdodik/

    ma este 7-kor, sport 2, akit érdekel


    Bocs a tájékozatlanságért ,de ez még az előző cikkben volt és nem tudom pontosan mit jelent ez a szakzsargon?

    "A Steelers

    a labda mindkét oldalán

    felülmúlta ellenfelét és pillanatnyi kétséget sem hagyott, hogy melyik a jobb csapat."

    Gondolom mindkét félidőbent jelenthet , bár azt sem tudom ,hogy félidők vannak e nálatok ?

    a labda egyik oldala a támadás, a másik a védelem. mindkét oldalon jobbak voltunk.

    más, más sorok állnak fel a támadó, és a védőjátékhoz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 18, 2016 3:18 pm




    Nem találtam hazai beharangozót a mai Siófok - Budaörs meccsről , így a balmazújvárosi bravúr videóját tettem fel. A BFC honlapján viszont van beharangozó és lesz élő közvetítés is.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 765-16-17-merkantil-bank-liga-10-fordulo-beharangozo-bfc-siofok-budaorshttp://bsc1924.com/index.php/765-16-17-merkantil-bank-liga-10-fordulo-beharangozo-bfc-siofok-budaors


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 766-16-17-merkantil-bank-liga-10-fordulo-bfc-siofok-budaors-elo-szoveges-kozvetiteshttp://bsc1924.com/index.php/766-16-17-merkantil-bank-liga-10-fordulo-bfc-siofok-budaors-elo-szoveges-kozvetites
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 18, 2016 3:08 pm

    csaposur írta:http://steelers.hu/afc-north-kezdodik/

    ma este 7-kor, sport 2, akit érdekel


    Bocs a tájékozatlanságért ,de ez még az előző cikkben volt és nem tudom pontosan mit jelent ez a szakzsargon?

    "A Steelers

    a labda mindkét oldalán

    felülmúlta ellenfelét és pillanatnyi kétséget sem hagyott, hogy melyik a jobb csapat."

    Gondolom mindkét félidőbent jelenthet , bár azt sem tudom ,hogy félidők vannak e nálatok ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 18, 2016 3:00 pm

    Juhos2 írta:Nekem ami nagyon nagy pozitívum volt, hogy először éreztem úgy, hogy akkor van jó helyen a labda, ha Berecznél van.
    Örülök, hogy ezt is megéltem.

    Reméltem ,hogy így lesz ,bár jövőre vártam tőle az igazi kiugrást. Több cikket olvastam régebben Müller Sándorról még a 77-es bajnoki cím kapcsán . Mindben az volt ,hogy 28 éves koráig örök ígéret volt és csak a bajnokság évében , amikor a sport osztályzatai alapján az év játékosa lett Bélával közösen, kezdett úgy teljesíteni ,ahogy évek óta várták tőle a drukkerek. Azt nem tudom ,hogy valóban így volt e ? Talán Colo , vagy Síposúr emlékszik még rá . Ha így nézzük, akkor Berecznek még sok ideje van ,hogy az év játékosa legyen . Abba már nehéz lesz bele kötnünk. Very Happy
    csaposur
    csaposur
    Admin


    Hozzászólások száma : 2729
    Join date : 2015. Mar. 03.
    Tartózkodási hely : raumban

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by csaposur Vas. Szept. 18, 2016 2:53 pm

    http://steelers.hu/afc-north-kezdodik/

    ma este 7-kor, sport 2, akit érdekel
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Szept. 18, 2016 2:10 pm

    Nekem ami nagyon nagy pozitívum volt, hogy először éreztem úgy, hogy akkor van jó helyen a labda, ha Berecznél van.
    Örülök, hogy ezt is megéltem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 18, 2016 11:29 am

    colocolo írta:
          Haladás - Vasas  1:0

    Haladás: Rózsa 6 - Polgár 5 Wils 5 Hegedüs 5 Bosnjak 5-2=3 - Kovács 6 Iszlai 6 - Németh M.5 Rácz 5 Halmosi 5 - Williams 5


      csere: Rácz - Tóth M.    70. perc

              Németh M.- Schimmer 80. perc


      Vasas: Nagy G.5 - Korcsmár 5 Debreceni 5 Risztevszki 5 - Szivacski 4 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Ádám 4 Pavlov 4 Remili 4

        csere: Debreceni - Saglik     74.perc
         
                 Ádám - Vaskó           74.perc

                 Pavlov - James          79.perc


    Foci mentes hetem volt, távol a számítógéptől a hírektől, nem ezt vártam mikor haza érek most még meg kell emészteni egy-két dolgot aztán talán reálisabban látom majd ha útol érem magam a héten történt dolgok elolvasásával.

    Kedden délután 1 órától adja le az M4 a meccset. Utána mi is jobban képben leszünk. Sajnos én sem tudtam folyamatosan nézni . Újra telepítették a gépem a héten és nem akart elindulni rajta a meccs. Úgy érzem ,ha mi húztuk volna be a 3 pontot, akkor a Halit már végig mögöttünk tartottuk volna. Vigasztalódjunk avval ,hogy már szerdán Gyirmóton lehet javítani.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Szept. 18, 2016 11:10 am


    Haladás - Vasas 1:0

    Haladás: Rózsa 6 - Polgár 5 Wils 5 Hegedüs 5 Bosnjak 5-2=3 - Kovács 6 Iszlai 6 - Németh M.5 Rácz 5 Halmosi 5 - Williams 5


    csere: Rácz - Tóth M. 70. perc

    Németh M.- Schimmer 80. perc


    Vasas: Nagy G.5 - Korcsmár 5 Debreceni 5 Risztevszki 5 - Szivacski 4 Vida 5 Berecz 5 Hangya 5 - Ádám 4 Pavlov 4 Remili 4

    csere: Debreceni - Saglik 74.perc

    Ádám - Vaskó 74.perc

    Pavlov - James 79.perc


    Foci mentes hetem volt, távol a számítógéptől a hírektől, nem ezt vártam mikor haza érek most még meg kell emészteni egy-két dolgot aztán talán reálisabban látom majd ha útol érem magam a héten történt dolgok elolvasásával.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Szept. 18, 2016 8:25 am

    HaladásFC Nyugat.hu
    Valódi dobogós csata győzelemmel

    Magas színvonalú, remek iramú meccsen nyert a Haladás.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Szombathelyi_swietelsky_haladas_vasas_fc_onlinehttp://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cikk/szombathelyi_swietelsky_haladas_vasas_fc_online

    Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Vasas FC 1–0 (0–0)
    Sopron, 2136 néző
    Játékvezető: Berke

    Haladás: Rózsa 9 - Polgár 6, Wils 6, Hegedűs 7, Bosnjak 6-2=4 - Kovács 6, Iszlai 7 - Németh M. 6 (85., Schimmer 0), Rácz 6 (70., Tóth M. 0), Halmosi 6 - Williams 6.

    Vasas: Nagy G. 6 - Korcsmár 6, Debreceni 5 (75., Vaskó 0), Ristevski 6 - Szivacski 6, Vida 6, Berecz 6, Hangya 5 - Remili 5, Pavlov 6 (78., James 0), Ádám 5 (75., Saglik 0).

    Gólszerző:Iszlai (61., 1-0)




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Edzoi_hali_vasashttp://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/cikk/edzoi_hali_vasas



    Michael Oenning: Elégedett vagyok a játékosaimmal. Kifejezetten jó meccs volt, amire jó állapotban érkeztünk. Sok helyzet volt itt is, ott is, ehhez hozzájárult a pálya jó állapota. Gyors volt a játék, ráadásul folyamatos. Talán túl sokszor fújt a játékvezető, még élvezetesebb lehetett volna a játék. Gratulálok a Haladásnak. Nem "terveztem", hogy itt szakad meg a jó sorozatunk, de a Haladás kifejezetten jó csapat képét mutatta. A szombathelyiek "játsszák" a futballt, ezt tették ma is. Óriási taktikai csata folyt a pályán, ma kikaptunk, de ettől függetlenül veszélyesek voltunk, akár lehetett volna más is az eredmény, ám ma mi nem tudtuk a helyzeteinket kihasználni.

    Mészöly Géza: Nagyon tetszett a stabilitásunk! Taktikailag jól szervezettek voltunk, a célunk az volt, hogy ne kerüljön az ellenfél helyzetbe. A második félidő első negyedórájában lefociztuk a Vasast: rúgtunk egy lesgólt, aztán egy "rendeset" is, Iszlai Bence szép találatot szerzett. Rangadó volt ez a mai, sokat tettünk a győzelemért. Sok játékost ki lehetne emelni, Rózsa Dani szenzációsan védett, de nem feledkezhetek meg a közönségünkről sem: ilyen időben is ennyien itt voltak, le a kalappal előttük, a soproni stadiont igazi hazai pályának érezhettük. Működött a középpályás-védekezésünk, Iszlai és Kovács is kitette a szívét-lelkét. Sokat kivett belőlünk ez a meccs, ahogy a válogatott-szünet előtti négy meccs is így volt, a szerda-szombat ritmus kemény. Bosnjak Predrag fura kiállítása miatt ő biztosan pihenni fog, a többieknek pedig gyors regeneráció következik. És talán még ennél is jobb meccs lett volna a mai, ha szerdán nem Békés megyei jelenésünk lett volna.



    Nem semmi ,hogy a szombathelyiek 9-es osztályzatot adtak saját kapusuknak. A sportét majd Colo remélem felteszi.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 17, 2016 9:15 pm

    Juhos2 írta:Kár, hogy átszállt a labda Korcsmár felett, írhatnám azt is, hogy ki a f@szomnak kellett volna figyelni a góllövőre. Vida semmit nem játszott /szvsz/. A második félidő elejét nagyon megnyomták, meleg volt. Volt vagy három nagy helyzetük. A gól után szabadrúgás, bedobás, kirúgás. Fél, egy perces szünetekkel, rengeteg reklamálással.   Kihúzták, pedig voltak helyzeteink. Feszült, olyan igazi Gézás meccs volt.

    Sajnos csak kb a felét láttam. Ezért nem is mondanék semmit , bár ez alapján úgy tűnt a Fortuna elpártolt tölünk , ma a szombathelyiekkel volt. Igaz mi se voltunk jók ,de ők se érdemelték meg a 3 pontot. Ha tévén megtudom nézni akkor bővebben kifejtem majd a látottakat ,hisz 90 perc alapján teljesebb képet kapok.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Szept. 17, 2016 8:45 pm

    Kár, hogy átszállt a labda Korcsmár felett, írhatnám azt is, hogy ki a f@szomnak kellett volna figyelni a góllövőre. Vida semmit nem játszott /szvsz/. A második félidő elejét nagyon megnyomták, meleg volt. Volt vagy három nagy helyzetük. A gól után szabadrúgás, bedobás, kirúgás. Fél, egy perces szünetekkel, rengeteg reklamálással. Kihúzták, pedig voltak helyzeteink. Feszült, olyan igazi Gézás meccs volt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Szept. 17, 2016 5:31 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 16, 2016 9:46 pm

    A honlapról:
    Oenning: Szoros mérkőzést és győzelmet várok

    Michael Oenning vezetőedzőnk mondta el várakozásait a szombaton 18:30-kor Sopronban kezdődő Haladás-Vasas mérkőzésről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Pic2_2125


    A következő bajnoki ellenfelünk a Haladás lesz. Milyen  várakozásai vannak a mérkőzéssel kapcsolatban?

    - Nem várok könnyű mérkőzést. Az előző fordulók is megmutatták, hogy a Haladás nem véletlenül helyezkedik el a tabella 3. helyén.  Kifejezetten erős baloldaluk van, erre különösen oda kell figyelnünk. Jól felkészített csapat, így szoros mérkőzésre számítok, amit természetesen szeretnénk megnyerni.

    Ezek szerint úgy véli, hogy az előző fordulóban a Videotontól elszenvedett 3 gólos vereségük csalóka?

    - Igen, egyrészt a megerősített Videoton ellen ki lehet kapni, másrészt szerencséjük sem volt és több játékosuk sérülések miatt nem állhatott rendelkezésre. Az a véleményem, hogy összességében kell nézni az eredményeket, ami teljesen más képet mutat. Ezt a játékosaink is jól tudják.

    Mire kell majd a leginkább figyelnünk a mérkőzésen?

    - Ahogy már említettem, a baloldalukra, onnan igazán veszélyesek, illetve arra, hogy a szokott játékszervezést elvégezzük, amit eddig is alkalmaztunk. Bízom benne, hogy ez a szombati meccsen is működni fog.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 16, 2016 9:31 pm

    Juhos2 írta:

    Aha. Mekkora élmény lenne mindenkinek, de elsősorban az idősekre gondolok, megélni még egy ekkora sikert.
    Na jó, ne ragozzuk. Jöjjön a holnap!!

    A facebookon is már átlépte a csapat oldalát kedvelők száma a 6000-es számot. A rajt óta legalább 1500-2000 fővel nőt a létszám. Azt már említettem és Réz is megerősítette , hogy alig volt több 1500-nál a létszám amikor Jámborék átvették a klubbot. Ha így szerepel továbbra is a csapat legalább 10000 rajongó lesz ott. Még a nagybátyámnak is eszébe jutott ,hogy ő Vasas drukker egy józan pillanatában , mert amúgy a vörös és fehér színekért rajong sajnos. A vörös és fehérborért . Ő is már épp hatvanon túl van. Ha annak idején a nagyapámmal nem a Gladbach-Vasas meccset nézik a tévében ,akkor most lehet ,hogy én sem vagyok Vasas drukker. Bár a véletlen műve volt ,de felnőtt fejjel már tudom ,hogy a legjobb társaságba kerültem amikor Vasas drukker lettem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 16, 2016 9:11 pm

    Vaol.hu
    A Haladás a Vasast fogadja Sopronban

    Szombathely - A labdarúgó NB I. 9. fordulójában szombaton 18.30-as kezdéssel a Szombathelyi Swietelsky-Haladás a listavezető Vasas FC-t látja vendégül.





    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Az-ellovas-a-vendeg-1789505http://vaol.hu/sport/az-ellovas-a-vendeg-1789505
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Szept. 16, 2016 9:05 pm

    Vasas1969 írta:

    Csak egy kérésem volna evvel a korszakkal kapcsolatosan , hogy tartson minél tovább és így minél több anekdota születhessen róla. Nagyon ránkfér már egy sikeres időszak a sok - sok sanyarú év után.

    Aha. Mekkora élmény lenne mindenkinek, de elsősorban az idősekre gondolok, megélni még egy ekkora sikert.
    Na jó, ne ragozzuk. Jöjjön a holnap!!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Szept. 16, 2016 9:03 pm

    Vasas1969 írta:

    Csak egy kérésem volna evvel a korszakkal kapcsolatosan , hogy tartson minél tovább és így minél több anekdota születhessen róla. Nagyon ránkfér már egy sikeres időszak a sok - sok sanyarú év után.

    Aha. Mekkora élmény lenne mindenkinek, de elsősorban az idősekre gondolok, megélni még egy ekkora sikert.
    Na jó, ne ragozzuk. Jöjjön a holnap!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Szept. 16, 2016 10:22 am

    Juhos2 írta:

    Minden korszaknak vannak olyan pillanatai amire /szívesen/ emlékszünk. Jó lesz anekdótázni erről az időszakról is.
    Akárhogy is alakul.

    Csak egy kérésem volna evvel a korszakkal kapcsolatosan , hogy tartson minél tovább és így minél több anekdota születhessen róla. Nagyon ránkfér már egy sikeres időszak a sok - sok sanyarú év után.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Szept. 16, 2016 10:01 am

    Vasas1969 írta:

    A remélt 3 pont megszerzéséhez mindenesetre nem jön rosszul Király és Gaál Bálint sérülése . Az sem baj ,hogy Calvente és Jagodics régóta sérült ,ha Németh Márió sem lenne bevethető az komoly sansz lenne számunkra ,de nélkülük is erősek. Az 1 pont sem rossz eredmény ellenük , jól erősítettek a nyáron. Mivel szerintem ők is harcban lesznek a dobogóért jó lenne megcsípni őket és mégjobban leszakítani Gézáékat.

    Idén a sikeres szereplés miatt szerencsére már nem vagy egyedül evvel az optimizmussal. Tavaly ősszel összesen 16 pontot szereztünk , most pedig már 19 pontunk van 8 forduló után. Már én sem lennék elégedett a 9.hellyel . A dobogóról álmodozom és talán nem is alaptalanul.

    Minden korszaknak vannak olyan pillanatai amire /szívesen/ emlékszünk. Jó lesz anekdotázni erről az időszakról is.
    Akárhogy is alakul.


    A hozzászólást Juhos2 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 16, 2016 8:48 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 22 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 8:09 pm