Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 19, 2019 5:59 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 18, 2019 10:36 pm

    http://www.vasasfc.hu/hirek/altalanos_iskolas_gyerekeknel_jartak_jatekosaink-3710

    Na végre ! Csak az a szégyen ,hogy ezt is a tanár úrnak kellett kezdeményezni mert mi nem értük fel ésszel .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 18, 2019 10:25 pm

    https://adatbank.mlsz.hu/match/49/0/19201/28/1413860.html

    Ma nagyon fontos meccset nyert meg az U17. Ha az első helyen végzünk a legjobb 8 utánpótlás klub k9zé kerülünk vissza. Bár még ettől nem fog a felnőtt csapat visszajutni csak a saját utánpótlásra támaszkodva , de könnyebb lesz annak a csapatnak a magját kialakítani .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 17, 2019 6:55 pm

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Img_2036
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 16, 2019 8:26 pm

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Május 16, 2019 4:18 pm

    Megnéztük a videót a Kiss Lacival. Én meg a vendéglős barátom is úgy voltunk 3 hete ,hogy biztos feljut a Vasas . Nagy pofára esés lett belőle . Nehezen emésztem meg ezt újra . Azt mondom amikor ott a lehetőség élni kell vele . Nem szabad holnapra hagyni . Ki tudja mit hoz a jövő ? Semmit nem tudni . Félek ezt jól elbasztuk . Akkor is Hajrá Vasas !
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Szer. Május 15, 2019 9:52 pm

    Vasas1969 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/haladas/haladas-magyar-fiatalokkal-epitjuk-ujra-a-klubot-halmai-szerint-aki-nyereseges-tud-lenni-a-fociban-az-varazslo


    Nem maradt más mint előre tekinteni . A Hali is hasonló helyzetbe került mint mi tavaly. Remélem megelőzzük majd őket .

    Majd a következő szezonban feljutunk....
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 15, 2019 3:12 pm

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/haladas/haladas-magyar-fiatalokkal-epitjuk-ujra-a-klubot-halmai-szerint-aki-nyereseges-tud-lenni-a-fociban-az-varazslo


    Nem maradt más mint előre tekinteni . A Hali is hasonló helyzetbe került mint mi tavaly. Remélem megelőzzük majd őket .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 15, 2019 3:07 pm



    Sajnos korábban lemaradtam róla de látjuk , hogy jól érezte Laci a dolgokat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 15, 2019 2:23 pm

    Birtalan: A ZTE ellen szépen fejezhetjük be a szezont

    http://www.vasasfc.hu/hirek/birtalan_a_zte_ellen_szepen_fejezhetjuk_be_a_szezont-3703


    - Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz, hiszen a Cegléd a bennmaradásért harcolt. Balajti Ádi góljával sikerült megszereznünk a vezetést, utána sorozatban alakítottuk ki a gólhelyzeteket, de nem tudtuk rárúgni a másodikat. Talán elhittük, hogy megvan a meccs, de egy hiba elég volt és az ellenfél kiegyenlített. Szerencsére azonnal sikerült betalálnom a kapott gól után, így végül elvittük a három pontot. Remélem, az utolsó fordulóban le tudjuk győzni a ZTE-t, és akkor szépen fejezhetjük be ezt a szezont. Bízom abban, hogy a csapatunk zöme együtt marad a következő szezonra, és akkor komoly esélyünk lehet a feljutásra. Jelenleg 13 gólnál tartok, ami figyelembevéve az őszi vállsérülésem miatti hosszú kihagyást és azt a tényt, hogy a csapatunkban az idén Ádi volt a tizenegyesrúgó, szerintem elfogadható teljesítmény – mondta Birtalan Botond.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 14, 2019 10:43 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 12, 2019 8:28 pm

    Győzelem a Cegléd ellen

    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_a_cegled_ellen-3700


    - Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk. Egy masszív csapattal játszottunk, amely az életéért küzdött. Ugyanakkor magunknak tettük nehézzé a meccset, hiszen korábban el kellett volna már döntenünk. Ehhez több mozgásra lett volna szükség, azaz több akarattal, lelkesedéssel, elszántsággal hamarabb lezárhattuk volna a mérkőzést. Most örülünk a három pontnak, az eredmények ismeretében pedig az utolsó fordulóra a harmadik hely megőrzését tűztük ki célul – mondta Szanyó Károly.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 12, 2019 4:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 12, 2019 8:07 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Szanyó Károly: Még nem vagyunk érettek az NB I-re

    - Ha semleges néző lettem volna, csupa pozitív dolgot mondanék a mérkőzésről, a hat gól önmagáért beszél. Az első félidőt azonban nem tudom hová tenni, ekkor egyértelműen jobban, kreatívabban játszott a Budaörs. Természetesen szerettünk volna három pontot szerezni, de lehet, még nem vagyunk érettek arra, hogy az első osztályban szerepeljünk. Nagy sorozatunknak köszönhetően egy pontra feljöttünk a második hely mögé, de két mérkőzés alatt rombadöntöttük az álmainkat. Fiatal csapatunk van, sok tehetséges játékossal, amely a következő szezonban üde színfoltja lehet az NB II-es bajnokságnak – mondta Szanyó Károly.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_budaors_ellen-3684


    Nehéz megemészteni az eredményt mert úgy éreztem ,hogy sikerülni fog . Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb jövőre feljutni . Ha a DVTK bent marad és az MTK esik ki , akkor érdemesebb lett volna most feljutni mert a DVTK és a ZTE megelőzhető lett volna az élvonalban.

    Hidd el felejtős az egész történet,ha csak a saját utánpótlásunkra támaszkodva akarunk feljutni még 10 év múlva is az nb2 leszünk.Az idén felkerült Kovács M.váltakozó teljesítménnyel és Rétyi pár percekre.Ebben a tempóban szerinted mikor lesz annyi saját nevelésü játékosunk,hogy azt mondhassuk a saját nevelésre támaszkodunk.Az utánpótlás terén a fény évekkel előttünk levő Mtk sem volt képes erre,és ez még csak az nb2.Ha nem akarunk még éveket itt vegetálni,akkor kell egy tőke erős tulajdonos meg kell erősíteni a keretet,főleg kapust és védelembe kéne játékos.Ha nem lesz változás a tulajdonlás terén,akkor nem hiszem hogy sok reményt táplálhatnánk az nb1 illetően.Jámbor úrnak köszönet mindenért,de látni kell az ő céljai lehetőségei mások mint amit a foci drukkerek szeretnének.
    Egyetértünk ,hogy csak a saját utánpótlással nagyon nehéz lenne visszajutni . Bennmaradni meg képtelenség . Nekem még az is csoda ,hogy akadt egy Kovács Milán is az akadémián. Komoly minőségi ugrás kellene a szakmai munkában a Kubalán ,hogy támaszkodni lehessen a fiataljainkra . Az biztos ,hogy a jelenleginél jóval többet ki lehet ,hozni az akadémiából . Ha a fehérvári kis utánpótlásnevelő klubnál a Főnix Goldnál tudnak tehetségeket kinevelni akkor itt is sikerülhet .
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kapkodnak-a-fehervari-tehetsegekert-ftc-dinamo-zagreb-red-bull-2485671
    Persze nem biztos ,hogy találunk ehhez itthon megfelelő szakembereket . Megfigyelőhálózatunk sincs ,hogy megtaláljuk a tehetségeket. Egyedül Vasgabó járja a pályákat . Így kicsi az esély az újabb Kleiszekre . Pedig velük lehetne a 10 évnél jóval rövidebb idő alatt előrelépni . Ráadásul meg is kellene tartani a tehetségeket addig amíg be nem futnak itthon ,hogy megfelelő áron tudjanak külföldre igazolni.

    Én továbbra is azt szeretném ,ha Jámbor maradna és esetleg Nagy Miklós szerepvállalásával nőne a költségvetésünk . Szponzor mindenképpen kellene . Szóval jó lenne függetlennek maradni és nem NER csapattá válni . Szerintem NER csapatként sem osztanának nekünk lapot . Maximum állandó alsóházi csapatként tűrnének meg bennünket a narancsosok. Már a ministadion is erre predesztinál bennünket amit az elnök elintézett.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Május 12, 2019 7:09 am

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Május 10, 2019 3:54 pm

    Vasas1969 írta:Szanyó Károly: Még nem vagyunk érettek az NB I-re

    - Ha semleges néző lettem volna, csupa pozitív dolgot mondanék a mérkőzésről, a hat gól önmagáért beszél. Az első félidőt azonban nem tudom hová tenni, ekkor egyértelműen jobban, kreatívabban játszott a Budaörs. Természetesen szerettünk volna három pontot szerezni, de lehet, még nem vagyunk érettek arra, hogy az első osztályban szerepeljünk. Nagy sorozatunknak köszönhetően egy pontra feljöttünk a második hely mögé, de két mérkőzés alatt rombadöntöttük az álmainkat. Fiatal csapatunk van, sok tehetséges játékossal, amely a következő szezonban üde színfoltja lehet az NB II-es bajnokságnak – mondta Szanyó Károly.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_budaors_ellen-3684


    Nehéz megemészteni az eredményt mert úgy éreztem ,hogy sikerülni fog . Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb jövőre feljutni . Ha a DVTK bent marad és az MTK esik ki , akkor érdemesebb lett volna most feljutni mert a DVTK és a ZTE megelőzhető lett volna az élvonalban.

    Hidd el felejtős az egész történet,ha csak a saját utánpótlásunkra támaszkodva akarunk feljutni még 10 év múlva is az nb2 leszünk.Az idén felkerült Kovács M.váltakozó teljesítménnyel és Rétyi pár percekre.Ebben a tempóban szerinted mikor lesz annyi saját nevelésü játékosunk,hogy azt mondhassuk a saját nevelésre támaszkodunk.Az utánpótlás terén a fény évekkel előttünk levő Mtk sem volt képes erre,és ez még csak az nb2.Ha nem akarunk még éveket itt vegetálni,akkor kell egy tőke erős tulajdonos meg kell erősíteni a keretet,főleg kapust és védelembe kéne játékos.Ha nem lesz változás a tulajdonlás terén,akkor nem hiszem hogy sok reményt táplálhatnánk az nb1 illetően.Jámbor úrnak köszönet mindenért,de látni kell az ő céljai lehetőségei mások mint amit a foci drukkerek szeretnének.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 09, 2019 12:39 am

    Szanyó Károly: Még nem vagyunk érettek az NB I-re

    - Ha semleges néző lettem volna, csupa pozitív dolgot mondanék a mérkőzésről, a hat gól önmagáért beszél. Az első félidőt azonban nem tudom hová tenni, ekkor egyértelműen jobban, kreatívabban játszott a Budaörs. Természetesen szerettünk volna három pontot szerezni, de lehet, még nem vagyunk érettek arra, hogy az első osztályban szerepeljünk. Nagy sorozatunknak köszönhetően egy pontra feljöttünk a második hely mögé, de két mérkőzés alatt rombadöntöttük az álmainkat. Fiatal csapatunk van, sok tehetséges játékossal, amely a következő szezonban üde színfoltja lehet az NB II-es bajnokságnak – mondta Szanyó Károly.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_budaors_ellen-3684


    Nehéz megemészteni az eredményt mert úgy éreztem ,hogy sikerülni fog . Nem vagyok biztos benne ,hogy jobb jövőre feljutni . Ha a DVTK bent marad és az MTK esik ki , akkor érdemesebb lett volna most feljutni mert a DVTK és a ZTE megelőzhető lett volna az élvonalban.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 04, 2019 11:03 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Május 04, 2019 10:56 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Május 03, 2019 3:38 pm

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Img_2035
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 02, 2019 10:25 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vereség Mosonmagyaróváron

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_mosonmagyarovaron-3674

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/mosonmagyarovar_-_vasas-347


    - Bár bosszantó a vereség, egy szép sorozat áll a csapat mögött, és nagyon sajnálom, hogy ez megszakadt. A teljes képhez hozzátartozik, hogy kisebb sérülések hátráltatták a csapatot, emiatt meg kellett változtatnom a kezdőnk összetételét. A mérkőzés nagy részében uraltuk a játékot, az ellenfél nem nagyon szeretett volna ma futballozni. Nem először találkozunk szembe ilyen ellenféllel, ezeket a feladatokat nehezebben oldjuk meg, pedig készültünk rá, megbeszéltük, hogy melyek azok a játékhelyzetek, ahol fel tudjuk őket törni. Gratulálok a Mosonmagyaróvárnak, mi pedig vasárnap javítani fogunk – mondta Szanyó Károly.

    Király József: – Nagyon jó erőkből álló, nagyszerű ellenfelet sikerült legyőznünk fegyelmezett játékkal. Gratulálok a csapatnak, nagy dolgot vittünk ma véghez.





    Félő ,hogy evvel véget ért az álom . Bár még van egy kis remény ,de nem tudom ,hogy fel akarunk e jutni egyáltalán ?

    Mikor meg láttam az össze állitást már rossz érzéseim voltak.Azt nem mondom hogy készakarva kaptunk ki,de azt igen hogy nem tettünk meg mindent a győzelem érdekében.Legyen szó az edzőről,vezetőröl,tulajdonosról.A nagy szerű sorozat ellenére,az elmúlt hetek alatt egyetlen utalás sem, semmilyen hír nem érkezett a jövőt illető tervekről.Az egyetlen levonható jel mutatás az a fiatal játékosok játék perceinek növelése,ezáltal a bevétel növelése volt.Nem volt itt tervbe véve az nb1,azt sem tudjuk hogy az el nem fogadott licencet mire kérték meg.Sajnálom a történteket,de a nem akarásnak néha nyögés a vége.

    Bevallom én is úgy terveztem ,hogy a Budaörs elleni meccs után már arról írok ,hogyan kellene megerősíteni a csapatot ,hogy legyen némi esélyünk megkapaszkodni az NB1-ben . Az egyik legbiztosabb tavaszi 3 pontnak gondoltam a mosonmagyaróvári meccset . Látatlanban azt kell mondanom ,hogy hiányzott Szivacski , Murka , Kelemen , Hajdú , Kovács Milán és Birtalan . A Kazincbarcika elleni 2. félidőben is nagyon érződött a hiányuk . Nem igaz ,hogy megint elfogyunk a hajrára.
    A meccsről lemaradtam . Utólag olvastam el a közvetítést úgy ,hogy ne lássam meg előre a végeredményt . Engem is rossz érzés fogott el az összeállítás láttán. Sajnos okkal. Nekem is elsőre az ugrott be ,hogy nem akarunk feljutni ,de úgy néz ki sérülések és eltiltás miatt hiányoztak. Kelemen , Hajdú és Kovács Milán akik segíteni tudtak volna csak dísznek ültek a padon ,hogy ott is meglegyen a létszám. Pont úgy mint tavaly tavasszal . Akkor is sérültek ültek a padon . A tegnap pályára lévő gárda nem ugyanaz mint akik a győzelmi sorozatot alkották . A kezdőből Szilágyi , Hinora és Borbély is nemrég jött vissza sérülésből . A csatársor tagjai Balajti , Rétyi és Király nem brusztolós játékosok . Bősznél az NB2-ben is jobb kapus kellene. Szóval ez a csapat kikaphatott Óváron . Hogy tudtunk volna e erősebb csapattal is kiállni azt szerintem mi sosem fogjuk megtudni . A teljes csapat szerintem hozná a 9 pontot a hátralévő 3 meccsen . A tegnapinál ez kizárt hiába hibázna kétszer is a Kaposvár .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Május 02, 2019 3:51 pm

    Vasas1969 írta:Vereség Mosonmagyaróváron

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_mosonmagyarovaron-3674

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/mosonmagyarovar_-_vasas-347


    - Bár bosszantó a vereség, egy szép sorozat áll a csapat mögött, és nagyon sajnálom, hogy ez megszakadt. A teljes képhez hozzátartozik, hogy kisebb sérülések hátráltatták a csapatot, emiatt meg kellett változtatnom a kezdőnk összetételét. A mérkőzés nagy részében uraltuk a játékot, az ellenfél nem nagyon szeretett volna ma futballozni. Nem először találkozunk szembe ilyen ellenféllel, ezeket a feladatokat nehezebben oldjuk meg, pedig készültünk rá, megbeszéltük, hogy melyek azok a játékhelyzetek, ahol fel tudjuk őket törni. Gratulálok a Mosonmagyaróvárnak, mi pedig vasárnap javítani fogunk – mondta Szanyó Károly.

    Király József: – Nagyon jó erőkből álló, nagyszerű ellenfelet sikerült legyőznünk fegyelmezett játékkal. Gratulálok a csapatnak, nagy dolgot vittünk ma véghez.




    Félő ,hogy evvel véget ért az álom . Bár még van egy kis remény ,de nem tudom ,hogy fel akarunk e jutni egyáltalán ?

    Mikor meg láttam az össze állitást már rossz érzéseim voltak.Azt nem mondom hogy készakarva kaptunk ki,de azt igen hogy nem tettünk meg mindent a győzelem érdekében.Legyen szó az edzőről,vezetőröl,tulajdonosról.A nagy szerű sorozat ellenére,az elmúlt hetek alatt egyetlen utalás sem, semmilyen hír nem érkezett a jövőt illető tervekről.Az egyetlen levonható jel mutatás az a fiatal játékosok játék perceinek növelése,ezáltal a bevétel növelése volt.Nem volt itt tervbe véve az nb1,azt sem tudjuk hogy az el nem fogadott licencet mire kérték meg.Sajnálom a történteket,de a nem akarásnak néha nyögés a vége.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Május 02, 2019 8:30 am

    Vereség Mosonmagyaróváron

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_mosonmagyarovaron-3674

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/mosonmagyarovar_-_vasas-347


    - Bár bosszantó a vereség, egy szép sorozat áll a csapat mögött, és nagyon sajnálom, hogy ez megszakadt. A teljes képhez hozzátartozik, hogy kisebb sérülések hátráltatták a csapatot, emiatt meg kellett változtatnom a kezdőnk összetételét. A mérkőzés nagy részében uraltuk a játékot, az ellenfél nem nagyon szeretett volna ma futballozni. Nem először találkozunk szembe ilyen ellenféllel, ezeket a feladatokat nehezebben oldjuk meg, pedig készültünk rá, megbeszéltük, hogy melyek azok a játékhelyzetek, ahol fel tudjuk őket törni. Gratulálok a Mosonmagyaróvárnak, mi pedig vasárnap javítani fogunk – mondta Szanyó Károly.

    Király József: – Nagyon jó erőkből álló, nagyszerű ellenfelet sikerült legyőznünk fegyelmezett játékkal. Gratulálok a csapatnak, nagy dolgot vittünk ma véghez.



    Félő ,hogy evvel véget ért az álom . Bár még van egy kis remény ,de nem tudom ,hogy fel akarunk e jutni egyáltalán ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 30, 2019 10:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 29, 2019 3:21 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    VASAS  -  KAZINCBARCIKA    17 : 00




    https://www.youtube.com/watch?v=_ut4wEBppkY


    Vasas : Kazincbarcika  3:2

        1250 néző

    Vasas:Bősz 6 - Murka 6 Talabér 5 Tóth B.5 Lakatos 4 - Szivacski 5 Kovács M.6 - Birtalan 7 Szatmári 6 Király 6 - Balajti 6

        csere: Murka - Hinora (5)   szünetben
                  Szivacski - Szilágyi (5) szünetben
                  Szatmári - Bévárdi     79.perc

    Most nem tudok sok jót írni,eléggé szenvedős nehéz mérkőzés volt.Sok hibával játszottunk főleg a védekezésünk volt nagyon gyenge.Nem csak elől hanem hátul is gól erősek voltunk,a védelem sehogy sem akar össze állni.Lehetnénk taktikusabbak is ,két gólos előnynél nem kéne fejetlenül előre rohangálni.Addig jó amig a csatársor többet lő,mint amit a védelem kap.Már Tóth B. is le sülyedt a többiek szintjére a védelemben, ez a csapat rész szorulna a leg több erősítésre.Kicsit javultak az esélyeink,ha a Budaörs mérkőzésen is győznénk már mernék reménykedni.Azért az sem volt rossz hogy a Siófok hozta a titkon várt eredményt,és a Gyírmót már mögöttünk van.Szerdán újabb forduló,most a Balmaztól várnék egy kis segítséget.
    A győzelmen kívül valóban nem nagyon lehet örülni másnak. Ráadásul még Murka miatt is aggódhatunk pedig már kezdett életjeleket adni és sokkal többet tudott hozzátenni az előrejátékhoz mint Szilágyi . Nekem Kelemen is hiányzott . Már kezdett kialakulni egy alapcsapat és nem igazán tudjuk pótolni a kiesőket . Sajnos néha olyan érzésem volt mintha a barcikaiaknak lenne fontosabb a mérkőzés . Remélem Szanyó tart egy kis fejmosást ., mert a siófoki segítség miatt egyre jobb helyzetben vagyunk ne rontsuk már el . Én is bízom a Balmazban , hogy pontokat vesznek el a Kaposváriaktól.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Ápr. 29, 2019 2:59 pm

    Vasas1969 írta:

    VASAS  -  KAZINCBARCIKA    17 : 00



    https://www.youtube.com/watch?v=_ut4wEBppkY


    Vasas : Kazincbarcika 3:2

    1250 néző

    Vasas:Bősz 6 - Murka 6 Talabér 5 Tóth B.5 Lakatos 4 - Szivacski 5 Kovács M.6 - Birtalan 7 Szatmári 6 Király 6 - Balajti 6

    csere: Murka - Hinora (5) szünetben
    Szivacski - Szilágyi (5) szünetben
    Szatmári - Bévárdi 79.perc

    Most nem tudok sok jót írni,eléggé szenvedős nehéz mérkőzés volt.Sok hibával játszottunk főleg a védekezésünk volt nagyon gyenge.Nem csak elől hanem hátul is gól erősek voltunk,a védelem sehogy sem akar össze állni.Lehetnénk taktikusabbak is ,két gólos előnynél nem kéne fejetlenül előre rohangálni.Addig jó amig a csatársor többet lő,mint amit a védelem kap.Már Tóth B. is le sülyedt a többiek szintjére a védelemben, ez a csapat rész szorulna a leg több erősítésre.Kicsit javultak az esélyeink,ha a Budaörs mérkőzésen is győznénk már mernék reménykedni.Azért az sem volt rossz hogy a Siófok hozta a titkon várt eredményt,és a Gyírmót már mögöttünk van.Szerdán újabb forduló,most a Balmaztól várnék egy kis segítséget.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 29, 2019 2:59 pm

    Szanyó: Szenzációs játék után visszaestünk


    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_szenzacios_jatek_utan_visszaestunk-3665


    Hát a lényeget elmondta az edzőnk. Örülök , hogy látja a hibákat.


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29, 2019 3:01 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 28, 2019 2:00 pm

    VASAS - KAZINCBARCIKA 17 : 00


    https://www.youtube.com/watch?v=_ut4wEBppkY
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 27, 2019 9:18 am

    Szenzációs teljesítménnyel nyerte meg hat év után újra a bajnokságot a Vasas Óbuda női röplabdacsapata.

    http://www.vasassc.hu/hirek/9381/bajnokcsapat



    Gratulálok a lányoknak ! Meglepve olvastam ,hogy ez volt a 6.bajnoki aranyunk . Azt hittem jóval több bajnoki címünk van . Így akkor egálban vannak a focistákkal . Vajon kinek lesz meg hamarabb a hetedik ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 27, 2019 9:06 am

    Síposúr írta:Kalapot emelek a csapat előtt ,hogy újra feljutásra esélyesek vagyunk . Én már feladtam magamban. Most ugyan nem fociztunk olyan szépen mint korábban ,de a győzelem volt a fontos . Cseppet se bánom ,hogy sokan hiányoztak a Gyirmótból . Ez sajnos vele jár a futballal. Tavaly mi is elfogytunk azt azért is vagyunk itt a kettőben. Drukkolok a Balajtinak ,hogy rúgja meg a 30 gólt . Az már valami még ha másodosztály is. Csak így tovább ! Hajrá Vasas !
    Nagyon meg kellene táltosodni a vetélytársaknak ,hogy a HLSZ szavazásán ne Balajti nyerjen.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_adam_is_a_jeloltek_kozott_a_hlsz_szavazasan-3660
    Amúgy 3 éve álltunk vissza a 20 csapatos bajnokságra az NB2-ben. 2 éve a kisebbik Lovrencsics lett a gólkirály 23 góllal. Tavaly a Birtalan - Lencse páros lett holtversenyben a gólkirály 22 góllal . Idén Balajti már 27 gólnál tart. Szerintem is meglesz a 30 gól.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 9 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 4:38 am