Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!!

Share
    Síposúr

Hozzászólások száma : 223

Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

Témanyitás by Síposúr on Kedd Okt. 23, 2018 8:31 pm

Hát nagyon elszomorodtam a videó láttán . Inkább meg se néztem volna . Olyan volt mintha öregfiúk játszottak volna a Soroksáriak ellen. Az Úristenit már mit csinálunk mi az edzésen ? Csak kocogunk, nem csoda ,hogy nem érünk oda sehova. Nem igaz már ,hogy mindig elfáradunk a második félidőre . Na nem is bosszankodom tovább . A Gyirmót meccset adja a tévé ? Ha adja , ha nem verni kell őket . A Jámbor úr előtte tarthatna egy jó alapos fejmosást az öltözőben . Akkor biztos sikerül . Hajrá Vasas !
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4989

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Okt. 22, 2018 11:36 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 21, 2018 9:42 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 21, 2018 8:41 pm

Sajnos bejöttek a balsejtelmeim. Mondhatnám ,hogy Soroksáron ki lehet kapni ,de ez így összességében már kezd kevés lenni. Ha több pontot szerzünk korábban belefért volna ez a vereség . Viszont hamar jöhet a második a Gyirmót elleni meccsen.  Nem tudom befolyásolja e a mai eredmény ,hogy ki ül majd a jövő héten a kispadon ? Mindenesetre nehezen születik meg az edzői nyilatkozat. Én mondjuk nem is varrnám csak Kiss Károly nyakába a vártnál gyengébb eredményeket és a még gyengébb játékot az erőnlétről nem is beszélve. Az biztos ,hogy a tulajdonosunknak megint álmatlan éjszakái lesznek . Még egyáltalán nem behozhatatlan a hátrány ,de mivel a következő 2 meccsen sem vennék mérget a győzelmünkre , 2 hét múlva már több csapattal szemben is 8-10 pontos hátrányban lehetünk . Az pedig már jelentős és hol van még az év vége ? Ha akkor nem leszünk lőtávolságon belül arra jobb nem is gondolni.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-13-fordulo-eredmenykovetese-eloben-az-nso-n-2664651
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 21, 2018 2:08 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 19, 2018 9:02 am

https://www.youtube.com/watch?v=HiCfDI0KWVg

Ezt az eredményt most is elfogadnám.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 19, 2018 8:49 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 17, 2018 4:03 pm

Kis Károly: Minden vagyok, csak elégedett nem! - interjú

​A bajnoki szünetet kihasználva készítettünk egy alapos számvetést vezetőedzőnkkel, akit arra kértünk, elemezzük közösen az eddig eltelt időszakot.

http://www.vasasfc.hu/hirek/kis_k_minden_vagyok_csak_elegedett_nem_-_interju-3312?fbclid=IwAR2hDbXeHmSuFwDAiYwxUCkNPUOARSCwAzhAIvs1yPZ1IJ-aQmqkb1NNH3Y
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 11, 2018 2:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=LpifGwdnJCw&t=0s&list=PLYiqs8Yz_dUr-ctSNSLpCqXMJmKmlMOSH&index=7

http://www.vasasfc.hu/hirek/jol_halad_kleisz_mark_felepulese-3306

Remélem sikeresen vissza tud térni. Bár biztosan sok időbe telik majd . Mindegy csak sikerüljön neki !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Okt. 09, 2018 9:47 pm

Rossi is figyeli a DAC játékosát: “Nem mondanám, hogy az NB I-ben elsők vagy másodikok lennénk”

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/__trashed-7
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Okt. 09, 2018 9:22 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Okt. 08, 2018 5:46 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Lehet ,hogy pont a Ti szurkolásotok hiányzott ! Pedig azt hittem ,hogy összejön minden balsejtelmem ellenére . Az összefoglalót olvasva úgy tűnt mintha már kicsit jobban játszottunk volna. Remélem Botinak  (Birtalan) a 2 hét szünet elég lesz ,hogy utolérje magát . Ádámra is szükség lesz ,hogy a Soroksár és a Gyirmót ellen ne mondjunk búcsút a veretlenségünknek. Evvel az újabb x-el nem kell attól félni ,hogy elégedettek lesznek magukkal a fiúk. Rá kellene tenni 1-2 lapáttal mert ,ha az állomány nem is ,de az edzésmunka lehetne első osztályú . A jobb kondi biztosan kifizetődne előbb-utóbb . 1-2 edzőmeccsel nem ártana a játékon is csiszolni a szünetben.
    Te aki látod is a csapatot , hogy látod a helyzeted ?

Szurkolásunk? Kiveszett belőlem, nem akarom összezavarni a csapatot. Mert könnyen lehet, hogy azokra sértődnek meg akik még jegyet vesznek.
    Hogy látom a csapatot?
    Visszasírom az előző feljutó csapatunkat /Vas Patrikékat/ vagy az azt megelőzőt /Schulz Leventééket/. Vagy csak Szapor Gábort /bár Kis Karcsival nekem nincs bajom/, de valahogy most nem tudok lelkesedni.
    Coloval találkoztam Mórahalmon , elhozott nekem egy olyan üveget 10 literesbe ami nálad is volt. Megbeszéltük ,ha előbb nem is ,de a stadionavatón találkozunk. Láttam a Vasas újság elején ,hogy nemcsak a siófoki Colo -Colo de esetleg a chilei is jönne . Hát a Dél-Amerikaiaknak kár lenne ekkorát utaznia . Érdemesebb lenne azt a pénzt is inkább játékosvásárlásra fordítani. Persze nagyon jó lenne a kapcsolatépítés a chileiekkel . Most sokan azt mondják teljesen felesleges feljutnunk úgyis kiesünk . A bennmaradás legfontosabb záloga a jól kiválasztott légiós kontingens. Ilyenek biztosan tudnának ajánlani az egykori Libertadores kupagyőztes vezetői .
    Jelenleg azonban úgy érzem sem a jelenlegi csapatra ,sem a másodosztályra ,sem az 5 ezres stadionra nem lehetünk büszkék. A rekordbajnok chileiek meglepődnének hová süllyedtek egykori legyőzőik . Ők lehet ,hogy még most is európai nagy csapatnak hisznek minket. Hamar szertefoszlatnánk a mítoszunk .
    Egy picit eltértem a tárgytól ,de értem a gondolatmenetedet . A legnagyobb baj ,ha megkérdezik bármelyik Vasas drukkert ,hogy kik a kedvencei a mostani csapatból , sajnos nem nagyon tud kit mondani . Talán csak Balajtit . Majd ,ha legalább 5-6 név elhangzik , akkor már megváltozott valami pozitív irányba . Ehhez nem kell mindnek minden meccsen gólt szereznie, nekem elég ,ha 90 percen keresztül kifulladásig hajt . Amúgy is szeretem a csupa szív játékosokat ,nem véletlen volt nagy kedvencem Szilveszter Feri.
    Mindegy ki lesz az ellenfél ,ha a Balmaz ,ha a Colo-Colo ott leszek az avatón a mi Colonktól ajándékba kapott Vasas sállal a nyakamban. Bár az ötezres stadit nem tudom ünnepelni ,de nagyon égő lenne ,ha nem lenne tele.
    Juhos2

Hozzászólások száma : 640

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Okt. 08, 2018 5:19 am

Vasas1969 írta:
    Lehet ,hogy pont a Ti szurkolásotok hiányzott ! Pedig azt hittem ,hogy összejön minden balsejtelmem ellenére . Az összefoglalót olvasva úgy tűnt mintha már kicsit jobban játszottunk volna. Remélem Botinak  (Birtalan) a 2 hét szünet elég lesz ,hogy utolérje magát . Ádámra is szükség lesz ,hogy a Soroksár és a Gyirmót ellen ne mondjunk búcsút a veretlenségünknek. Evvel az újabb x-el nem kell attól félni ,hogy elégedettek lesznek magukkal a fiúk. Rá kellene tenni 1-2 lapáttal mert ,ha az állomány nem is ,de az edzésmunka lehetne első osztályú . A jobb kondi biztosan kifizetődne előbb-utóbb . 1-2 edzőmeccsel nem ártana a játékon is csiszolni a szünetben.

Szurkolásunk? Kiveszett belőlem, nem akarom összezavarni a csapatot. Mert könnyen lehet, hogy azokra sértődnek meg akik még jegyet vesznek.
    Hogy látom a csapatot?
    Visszasírom az előző feljutó csapatunkat /Vas Patrikékat/ vagy az azt megelőzőt /Schulz Leventééket/. Vagy csak Szapor Gábort /bár Kis Karcsival nekem nincs bajom/, de valahogy most nem tudok lelkesedni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 07, 2018 9:23 pm

Kis Károly: 1-0 után el kellett volna döntenünk

- Gratulálok a vendégeknek a pontszerzéshez. 1-0 után el kellett volna dönteni a találkozókat. Tudtuk, hogy kontrákat fognak vezetni. Ma győzelmet érdemeltünk volna, elég, ha csak az utolsó percre gondolok, amikor két kapufát fejeltünk. A hajrában tudtunk újítani, sokszor kerültünk a tizenhatoson belülre. Sajnálom, hogy így alakult, ebben most több volt – zárta Kis Károly.

Miskei Attila: – Érett a Vasas vezető gólja, de a szünetben rendeztük sorainkat, a második játékrészben zavart okoztunk, és megérdemelten egyenlítettünk. Büszke vagyok a srácokra.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 07, 2018 8:46 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Vasas  -  Dorog

Szusza Ferenc Stadion, 2018-10-07 17:00

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_dorog-313

http://adatbank.mlsz.hu/match/49/0/18937/12/1345695.html

Nem tudom mi történt ? Hrepka a padon . Hajdú végre a kezdőben. Szükség is lesz rá . Remélem Ákos kint lesz és nemcsak a meccsről ,de a volt Vasasosok teljesítményéről is beszámol.

Sajnos nem jutottunk ki. Marad a Pool-City.
    Lehet ,hogy pont a Ti szurkolásotok hiányzott ! Pedig azt hittem ,hogy összejön minden balsejtelmem ellenére . Az összefoglalót olvasva úgy tűnt mintha már kicsit jobban játszottunk volna. Remélem Botinak (Birtalan) a 2 hét szünet elég lesz ,hogy utolérje magát . Ádámra is szükség lesz ,hogy a Soroksár és a Gyirmót ellen ne mondjunk búcsút a veretlenségünknek. Evvel az újabb x-el nem kell attól félni ,hogy elégedettek lesznek magukkal a fiúk. Rá kellene tenni 1-2 lapáttal mert ,ha az állomány nem is ,de az edzésmunka lehetne első osztályú . A jobb kondi biztosan kifizetődne előbb-utóbb . 1-2 edzőmeccsel nem ártana a játékon is csiszolni a szünetben.
    Juhos2

Hozzászólások száma : 640

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Okt. 07, 2018 6:03 pm

Vasas1969 írta:Vasas  -  Dorog

Nem tudom mi történt ? Hrepka a padon . Hajdú végre a kezdőben. Szükség is lesz rá . Remélem Ákos kint lesz és nemcsak a meccsről ,de a volt Vasasosok teljesítményéről is beszámol.

Sajnos nem jutottunk ki. Marad a Pool-City.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Okt. 07, 2018 4:15 pm

Vasas - Dorog

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 06, 2018 9:30 am

Bemutatjuk a Dorog együttesét

http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_dorog_egyutteset-3298

Sitku Illés: Nehéz meccsre számítok. Nagyon jó csapat a Vasas, bár kisebb hullámvölgyben voltak, egymás után hét döntetlent értek el, a legutóbbi meccsig, mert a Vác ellen már sikerült győzniük. Természetesen mi úgy állunk hozzá, hogy győzni szeretnénk. Az NBII mezőnye elég kiegyenlített, szinte minden mérkőzés 3 esélyes. Úgy gondolom felkészültünk, várjuk már az összecsapást.

- Egy nagyon jól védekező, szervezett, masszív csapat lesz az ellenfelünk, amelynek a magja már régóta együtt játszik. Nem vár ránk könnyű mérkőzés, de felkészültünk és csak a győzelem lebeg a szemünk előtt. A Vác elleni siker jót tett a lelkeknek, nagyon fontos volt a három pont begyűjtése. Folyamatosan tapasztaljuk, hogy nincs könnyű mérkőzés, hiszen mindenki a biztonságos védekezésre rendezkedik be. Bízom benne, hogy a legutóbbi győzelmünk elindította a csapatot egy olyan úton, melynek a végén elérhetjük a céljainkat – mondta Kis Károly.

"Házi góllövőlistájukat 3-3 találattal két angyalföldi nevelésű labdarúgó, a 25 éves Mészáros Áron (2009-2012) és a 24 éves Szedlár Zoltán  (2009-2014) vezeti."
    Az FC cikkében említett 2 játékost szívesebben nézném Vasas mezben mint 1-2 jelenlegit. Szedlár egyik góljára már felhívtam múltkor a figyelmet. Itt egy másik gól Colo kedvencétől Mészáros Árontól. Ez már a 4. gólja idén. A videón a 2.perctől láthatjátok ezt a pazar szabadrúgást.
    https://www.youtube.com/watch?v=tIrOJVIKZTc
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Okt. 06, 2018 6:45 am

vasassas írta:
    Vasas1969 írta:
    Nagy nehezen ,de csak sikerült ! El se akarom hinni . Már megszoktam ,hogy nem nyerünk . Végre valami kellemes meglepetés . Talán jobb is ,hogy nem láttuk mert ez még a közvetítést olvasva is túl izgalmas volt. Besének egyre többet köszönhetünk . Akkor érne valamit ez a győzelem ,ha a Dorog ellenit is sikerülne behúzni  ,mert félek a 2 hetes szünet után megcsíp minket valaki. Remélem Ádám nem dőlt ki , mert Birtalannal és Balajtival elől már nem szabadna ,hogy gond legyen.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Megtört a jég, győőztüünk. Többen felnőttek a feladathoz,csak így tovább!!

https://www.youtube.com/watch?v=sWJCTyBT_aY

A videó alapján úgy látom a többieknek is fel kellene nőni a feladathoz mert bár nagy piros - kék fölény volt a meccsen ,de mi fehérben játszottunk. Szerencsére a legfontosabbat a gólt azt mi rúgtuk.
    Érdekes ,hogy még 2 perces összefoglalót sem lehetett készíteni a meccsből. Ez persze leginkább a csapatok hibája ,de a készítők felé is kritikus lennék mert nem hiszem el ,hogy a legrosszabb meccsen is ne lenne 5 percnyi érdekesség. Jó persze tudom ,hogy nem profik dolgoznak ezen a kluboknál és ennek is örülni kell ,bár az MLSZ részéről követelmény az összefoglaló.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 05, 2018 1:14 pm

colocolo írta:
         Vác FC - Vasas   0 - 1

570 néző

Vasas:Bese 6 - Szivacski 6 Vaskó 5 Kelemen 6 Rokszin 4 - Murka 5 Hinora 6 Szatmári 5 - Ádám 4 Balajti 6 Hrepka 4

csere:Murka - Birtalan (5) szünetben
                Ádám - Hajdú (6)  31.perc
                Hrepka - Szilágyi   85.perc

A három ponton kívül sok mindennek nem örülhettünk,de ami a lényeg a győzelem meg volt.A vezérkar kint volt a mérkőzésen,szívesen bele hallgattam volna a beszélgetésükbe.Nem mondhatom hogy jó úton járunk akkor,amikor Bese jó formája és a szerencse kellett a győzelemhez.Jóval több van ebben a keretben,Kis K.egyelőre nem tud felnőni a feladathoz.Hétvégén az előttünk állók egymás ellen játszanak,ha verjük a Dorogot vissza zárkózhatunk az ellőttünk állókra.De ennek a csapatnak extra motívációk nélkül is hoznia kellene a mérkőzést.
    Köszi Colo ! Bár az osztályzatokban már elég sok 6-os van szinte kivétel nélkül csak kritikus véleményeket olvastam a helyszínen lévőktől . Engem is Jámbor és Domonyai beszélgetése érdekelt volna . Meglátjuk ,hogy a Dorog elleni meccs után történik e valami ? Avval maximálisan egyetértek ,hogy több van ebben a keretben . Úgy gondolom bár cseppet sem kiemelkedő ,de mégis ez a legjobb keret a másodosztályban . Persze a tavalyi feljutókénál és amint Mórahalmon említetted a Szanyó csapatnál is jóval gyengébb a mostani játékosállomány. Ennek ellenére valóban előrébb kellene tartanunk a csapatépítésben.
    Tartok a Dorog elleni meccstől. A volt Vasas játékosok biztos motiváltak lesznek és több tehetséges fiataljuk van. Már verték Bereczéket is edzőmeccsen a Fáyban . Sajnos ezt most is eltudom képzelni ,ha egy Vác ekkora fölényben tudott lenni ellenünk. Pedig nagyon kéne a győzelem nyernénk egy kis időt a rangadók előtt. A szünetben megint nem tud a teljes kerettel dolgozni Kiss Károly. http://www.vasasfc.hu/hirek/ket_jatekosunk_kapott_meghivot_az_u21-es_valogatottba-3294Az U21-esekre és Martinra sem számíthat a csapatjáték összecsiszolásában nem beszélve a tartósan sérültekről. Szóval nincs könnyű dolga ,de az erőnlétünk ettől függetlenül lehetne kiemelkedő sőt első osztályú . Ehhez csak dolgozni kellene és akkor lenne látszatja. Ha mindenhez így állunk hozzá akkor nem csoda a nézőket távol tartó játék.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Okt. 05, 2018 11:43 am

https://www.youtube.com/watch?v=Y6lsyfUifas

Ez még csak a balmazújvárosi meccsünk videója. Remélem a szerdaira nem kell ennyit várni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Okt. 04, 2018 5:27 pm

Birtalan: Hiszem, hogy tudok lendíteni a csapaton

http://www.vasasfc.hu/hirek/birtalan_hiszem_hogy_tudok_lenditeni_a_csapaton-3295

http://www.vasasfc.hu/hirek/adam_martinra_kethetes_piheno_var-3297

Az egyik visszatér erre a másik kiesik. Remélem valóban csak 2 hét lesz ,de ahogy nálunk gyógyulnak lehet belőle 1 hónap is. Abba viszont beleesne a Soroksár és a Gyirmót elleni meccs .
    VasasTata

Hozzászólások száma : 69

Témanyitás by VasasTata on Csüt. Okt. 04, 2018 2:22 pm

colocolo írta:
         Vác FC - Vasas   0 - 1
               570 néző
    Vasas:Bese 6 - Szivacski 6 Vaskó 5 Kelemen 6 Rokszin 4 - Murka 5 Hinora 6 Szatmári 5 - Ádám 4 Balajti 6 Hrepka 4
             Ádám - Hajdú (6)  31.perc
             Hrepka - Szilágyi   85.perc
    Éppen ideje is volt már a 3 pontnak, nagyfatert már szinte menetrendszerűen tájékoztattam az x-ekről. Nem vagyok mostanában se az urán aktivitásának a szintjén, de kimondottan örültem még annak az egy gólnak is! A közeljövőben viszont több fog kelleni, ha komoly a fel- illetve visszajutási szándékunk. A totósok is - mint Siposúr - tudják jól, hogy a fix ikszek csak a helyben topogáshoz elegek... mint az olasz B ligában. Na, de bizakodjunk Kis Károllyal együtt, hogy behúzzuk majd a 3 pontokat! Smile
    colocolo

Hozzászólások száma : 570

Témanyitás by colocolo on Csüt. Okt. 04, 2018 1:40 pm

Vác FC - Vasas 0 - 1

570 néző

Ádám - Hajdú (6) 31.perc
    Hrepka - Szilágyi 85.perc

A három ponton kívül sok mindennek nem örülhettünk,de ami a lényeg a győzelem meg volt.A vezérkar kint volt a mérkőzésen,szívesen bele hallgattam volna a beszélgetésükbe.Nem mondhatom hogy jó úton járunk akkor,amikor Bese jó formája és a szerencse kellett a győzelemhez.Jóval több van ebben a keretben,Kis K.egyelőre nem tud felnőni a feladathoz.Hétvégén az előttünk állók egymás ellen játszanak,ha verjük a Dorogot vissza zárkózhatunk az ellőttünk állókra.De ennek a csapatnak extra motívációk nélkül is hoznia kellene a mérkőzést.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 03, 2018 8:42 pm

vasassas írta:
    Vasas1969 írta:
    Nagy nehezen ,de csak sikerült ! El se akarom hinni . Már megszoktam ,hogy nem nyerünk . Végre valami kellemes meglepetés . Talán jobb is ,hogy nem láttuk mert ez még a közvetítést olvasva is túl izgalmas volt. Besének egyre többet köszönhetünk . Akkor érne valamit ez a győzelem ,ha a Dorog ellenit is sikerülne behúzni  ,mert félek a 2 hetes szünet után megcsíp minket valaki. Remélem Ádám nem dőlt ki , mert Birtalannal és Balajtival elől már nem szabadna ,hogy gond legyen.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Megtört a jég, győőztüünk. Többen felnőttek a feladathoz,csak így tovább!!
    Azt mondják pont az ilyen kiszenvedett győzelem kell ahhoz ,hogy összeálljon egy csapat. Mondjuk a szenvedés eddig is megvolt az összes meccsen csak a győzelmek maradtak el. Az eddigiek alapján idén már nem is várok jó játékot , beérném a győzelmekkel. Az éllovas Csaba 6 : 3 -as vesztésre áll ,de a többi rivális nyert. Szombaton verni kellene a Dorogot és jobb szájízzel mennénk az újabb válogatott szünetre .

vasassas

Hozzászólások száma : 20

Témanyitás by vasassas on Szer. Okt. 03, 2018 8:30 pm

Vasas1969 írta:

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 03, 2018 7:17 pm

Kis Károly: Bízom benne, hogy megtört a jég

Vezetőedzőnk értékelte a Vác elleni győztes mérkőzésünket.
    - Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Bár a Vácnak is voltak helyzetei, de látni lehetett, hogy nagyon akartuk a sikert, még ha nem is játszottunk ma jól. Balajti Ádám nagyon jó helyzetfelismerése most három pontot ért számunkra. Bízom benne, hogy megtört a jég és innentől kezdve nem csak a veretlenségünket őrizzük, hanem egyre jobban fogunk játszani. Biztos vagyok benne, ha a sérültjeink felépülnek, valamint jó formába lendülnek, akkor el fogjuk érni a céljainkat. Annak külön örülök, hogy Birtalan Botond újra pályára tudott lépni, az ő becserélése egy szerkezetváltást hozott, aminek következtében az ék mögött játszott - mondta vezetőedzőnk.

Zoran Szpisljak: – Aki látta a mérkőzést, tudja, hogy csak egy csapat volt a pályán. Végig mi irányítottunk és domináltunk, de a Vasas az egyetlen hibánkat megbüntette. Hozzáállásunk és teljesítményünk is dicséretes volt, ezen az úton kell tovább haladnunk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 03, 2018 5:04 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vác  -  Vasas

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vac_-_vasas_-312

http://adatbank.mlsz.hu/match/49/0/18937/11/1345680.html

Hajdú és Szokol nálam kezdő lenne . Hrepka meg igazán mutathatna már valamit . Legalább a nagy számok törvénye alapján.

Talált,sülyedt még van egy félidő.
    colocolo

Hozzászólások száma : 570

Témanyitás by colocolo on Szer. Okt. 03, 2018 3:55 pm

Vasas1969 írta:Vác  -  Vasas

Hajdú és Szokol nálam kezdő lenne . Hrepka meg igazán mutathatna már valamit . Legalább a nagy számok törvénye alapján.

Talált,sülyedt még van egy félidő.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Okt. 03, 2018 2:21 pm

Vác  -  Vasas

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Jan. 18, 2019 6:53 pm