Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Nov. 04, 2019 3:32 pm

    Vasas1969 írta:

    Emberhátrányban játszottunk döntetlent a Siófok ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/emberhatranyban_jatszottunk_dontetlent_a_siofok_ellen-4048

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_tiz_emberrel_is_nyerhettunk_volna-4049


    Hát az első 10 perc után biztos voltam benne ,hogy nyerünk és nem is egy góllal . A végén mégis örülni kellett a döntetlennek is . Még párszor vissza kell néznem ,hogy megtudjam ítélni mekkora szerepe volt a játékvezetőnek a mérkőzés alakulásában. Viszont a riporternek jó meglátásai voltak a a felállásunkkal  kapcsolatban. Valóban nagyon Balajti centrikus volt a támadásépítés  Többet kellett volna foglalkoztatni Birtalant és Szedlárt akkor talán kevesebb védő jutott volna Balajtira . A játékban volt némi előrelépés . Nem az a nézhetetlen szar volt mint eddig ,de bőven vannak hibák a játékunkban.

    El kell fogadnunk,jelenleg ez a csapat gyenge középszer.Még ha volt is hajtás,kűzdés a második félidőben.Nem tudjuk át lépni saját árnyékunkat,gyenge kapusok és a védelemben is van egy hibázó ember mindig.Minden héten változik a kezdő,és nem feltétlen sérülés .vagy eltiltás miatt.Szanyó egyszerűen nem képes az általa kért játékosokhoz,meg felelő taktikát rendszert kialakítani.Juhos nagyon találóan írta,egyes posztokra nem hogy két,hanem egy megfelelő játékos sincs.Azt hiszem megint el tékozoltunk egy évet,és az akadémia sem tudja majd megoldani a problémákat egyelőre.Persze tévedett a bíró is,nem is keveset de hogy Magasföldi két játékosunk mellet is gólt fejel,arról nem ő tehet.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Nov. 04, 2019 9:19 am

    Vasas1969 írta:

    Emberhátrányban játszottunk döntetlent a Siófok ellen




    http://www.vasasfc.hu/hirek/emberhatranyban_jatszottunk_dontetlent_a_siofok_ellen-4048

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_tiz_emberrel_is_nyerhettunk_volna-4049


    Hát az első 10 perc után biztos voltam benne ,hogy nyerünk és nem is egy góllal . A végén mégis örülni kellett a döntetlennek is . Még párszor vissza kell néznem ,hogy megtudjam ítélni mekkora szerepe volt a játékvezetőnek a mérkőzés alakulásában. Viszont a riporternek jó meglátásai voltak a a felállásunkkal  kapcsolatban. Valóban nagyon Balajti centrikus volt a támadásépítés  Többet kellett volna foglalkoztatni Birtalant és Szedlárt akkor talán kevesebb védő jutott volna Balajtira . A játékban volt némi előrelépés . Nem az a nézhetetlen szar volt mint eddig ,de bőven vannak hibák a játékunkban. .


    Valaki felmászott a Szabadság hídra. Így Balajti első góljáról lemaradtunk. Ami először feltűnt, hogy mennyire nem vették be a játékba Bőszt. Illetve a mérkőzés folyamán milyen jól felügyelte a hátvédek mögötti területet. Birtalan egy lövésére emlékszem, Szedlár játéka nem jön ki, pedig várom tőle. Nem tudom eldönteni, hogy a játékosok képességeivel van gond, vagy a szerkezet miatt nem találjuk a helyünket. De valahogy legalább a vereséget sikerült elkerülnünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 03, 2019 8:50 pm

    Emberhátrányban játszottunk döntetlent a Siófok ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/emberhatranyban_jatszottunk_dontetlent_a_siofok_ellen-4048

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_tiz_emberrel_is_nyerhettunk_volna-4049


    Hát az első 10 perc után biztos voltam benne ,hogy nyerünk és nem is egy góllal . A végén mégis örülni kellett a döntetlennek is . Még párszor vissza kell néznem ,hogy megtudjam ítélni mekkora szerepe volt a játékvezetőnek a mérkőzés alakulásában. Viszont a riporternek jó meglátásai voltak a a felállásunkkal kapcsolatban. Valóban nagyon Balajti centrikus volt a támadásépítés Többet kellett volna foglalkoztatni Birtalant és Szedlárt akkor talán kevesebb védő jutott volna Balajtira . A játékban volt némi előrelépés . Nem az a nézhetetlen szar volt mint eddig ,de bőven vannak hibák a játékunkban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 03, 2019 2:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 01, 2019 6:32 pm

    Juhos2 írta:Minden meccsünk ilyen nyögvenyelős, aztán elsülhet így is,  meg úgy is. Most éppen így is.
    Hajlok arra a következtetésre, hogy egy posztra nem két játékosunk van hanem egy se.
    Meg arra, hogy kell-e nekünk ez a kupaküzdelem az idén? Még valami sérülés hiányzik a nagy menetelésben.
    Azért akik elutaztak erre a mérkőzésre bíztatni a csapatot, minden tisztelet.

    Valóban nyögvenyelős az összes . Pont emiatt nem értem ,hogy szinte egyetlen begyakorolt figurát sem látni nálunk . Még az NB3-as Pápánál is vannak ilyenek . Kaptunk is gólt belőle . Fogalmam sincs mit csinálunk az edzéseken ? Ha ezt a nyögvenyelős focit gyakoroljuk akkor teljesen rendben van dolog mert 100%-ban visszaköszön a mérkőzéseken . Viszont nem ártana valami olyasmit is gyakorolni amivel hozni lehet a bajnokikat . Én hiányolom a tudatosságot a játékunkból , persze a lelátóról jobban lehet ezt látni . A kupát én nem adnám fel mert minden meccs segíthet összecsiszolni a csapatot (bár az idő előrehaladtával inkább egyre jobban szétesünk ) és a kevesebbet játszóknak ill a sérülésből visszatérőknek is jól jön a formába hozáshoz a meccsterhelés . Viszont a III.Kerület ellen már nem kísérletezgethetünk , muszáj a legerősebb csapattal kiállni mert még velük is végállomás lehet az a meccs ráadásul bekövetkezhet amitől tartasz , valóban kidőlhet 1-2 alapember . Emiatt teljesen jogos a felvetésed . Remélem december 4.-én még aktuális lesz a kérdés és nem úszik el a remény az addig előttünk álló 6 bajnoki meccsen .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Nov. 01, 2019 6:58 am

    Minden meccsünk ilyen nyögvenyelős, aztán elsülhet így is, meg úgy is. Most éppen így is.
    Hajlok arra a következtetésre, hogy egy posztra nem két játékosunk van hanem egy se.
    Meg arra, hogy kell-e nekünk ez a kupaküzdelem az idén? Még valami sérülés hiányzik a nagy menetelésben.
    Azért akik elutaztak erre a mérkőzésre bíztatni a csapatot, minden tisztelet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 31, 2019 9:17 am

    Síposúr írta:Rettenetesen csalódott vagyok a gyalázatos szereplés miatt . Bárkivel fogadtam volna ,hogy ilyenkor már feljutó helyen leszünk . Nagyon kérem a Jámbor urat tegyen rendet az öltözőben . Nem látszik a képernyőn keresztül ,hogy mindent megtennének a győzelemért . Nincs egy játékos aki jó teljesítményt nyújtana. A vendéglős barátom is azt mondja ezek nem úgy mennek mint aki fel akar jutni . A  játékosok akarása nem megfelelő , a Szanyó tudása meg  ide is kevés . A sérüléseket is furcsállom . Azt mondom szét kell rúgni néhány segget . Micsoda dolog mán ,hogy divat lett a Vasasban csalni a futballt . Ez megy mán 3 éve . Ne engedje Jámbor úr !
    Hajrá Vasas !
    A héten kirúgták Supkát a Halitól . Én őt eltudnám képzelni nálunk ,ahogy a Pápa edzőjét Lengyel Ferencet is. Meglepődtem rajta ,hogy csak az NB3-ban jut neki kispad . 120 meccses kupameccs után általában kikap minden csapat a következő bajnokin , emiatt meleg lehet a kispad Szanyónak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 31, 2019 8:47 am

    Továbbjutás a kupában



    http://www.vasasfc.hu/hirek/tovabbjutas_a_kupaban-4038

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_karoly_egyedul_a_tovabbjutasnak_lehet_orulni-4039


    Tegnap egyedül a 43 éves Pál Zoltán nyújtott jó teljesítményt . http://www.vasasfc.hu/hirek/magyar_kupa_a_iii_keruleti_tve_csapataval_jatszunk-4040
    Bár ,ha a katasztrofális játékunkat nézem és ezeket rendes játék időbeni az eredményeket
    Vasas - Haladás 3-2
    Haladás -Nyíregyháza 1-3
    III.Kerület - Pápa 4-1
    III.Kerület - Nyíregyháza 5-0
    Pápa - Vasas 2-2
    akkor inkább a Kerület lesz annak a meccsnek az esélyese .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 30, 2019 7:26 pm

    Juhos2 írta:Elolvastam a gyirmóti kezdőt. Pár embert szívesen láttam volna közülük az elmúlt években nálunk. Sétagalopp nem lesz gondoltam. A győzelmi kényszer ami rajta van a csapaton még feszültebbé teszi az adott 90 percet. A bíróval sokat foglalkoztak a csapatot elkísérők. Ideggyilkos meccs lehetett,  a végén a slusszpoénnal. Én ezeket nagyon nehezen viselem.
    Aki fel akar jutni annak viszont, ezt meg kell oldania. Nincs mellébeszélés, ezért kerültek ide.
    Megnéztem én is a kezdőjüket . Egyből lejött ,hogy 3 ilyen toronnyal mint Hudák , Lipták és Szarka nem tudjuk felvenni a versenyt a fejpárbajokban. Hudákot valamint Vass Ádámot most is szívesen láttam volna nálunk és a most nem játszó Nagy Patrik is jó játékos. Az a szomorú ,hogy szerintem nem jobb a keretük semmivel sem . Jobb az edzőjük és pont alkalmas a Gyirmót kerete arra a focira amit Csertői játszat velük . Ők már megindultak nekünk egyelőre a Pápát kellene verni ma. Hétvégén a III.Kerület 4-1 -re verte őket .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 30, 2019 6:45 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Okt. 30, 2019 6:38 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!! Img_2041[/img]
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Okt. 30, 2019 11:13 am

    Elolvastam a gyirmóti kezdőt. Pár embert szívesen láttam volna közülük az elmúlt években nálunk. Sétagalopp nem lesz gondoltam. A győzelmi kényszer ami rajta van a csapaton még feszültebbé teszi az adott 90 percet. A bíróval sokat foglalkoztak a csapatot elkísérők. Ideggyilkos meccs lehetett, a végén a slusszpoénnal. Én ezeket nagyon nehezen viselem.
    Aki fel akar jutni annak viszont, ezt meg kell oldania. Nincs mellébeszélés, ezért kerültek ide.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Síposúr Kedd Okt. 29, 2019 4:53 pm

    Rettenetesen csalódott vagyok a gyalázatos szereplés miatt . Bárkivel fogadtam volna ,hogy ilyenkor már feljutó helyen leszünk . Nagyon kérem a Jámbor urat tegyen rendet az öltözőben . Nem látszik a képernyőn keresztül ,hogy mindent megtennének a győzelemért . Nincs egy játékos aki jó teljesítményt nyújtana. A vendéglős barátom is azt mondja ezek nem úgy mennek mint aki fel akar jutni . A játékosok akarása nem megfelelő , a Szanyó tudása meg ide is kevés . A sérüléseket is furcsállom . Azt mondom szét kell rúgni néhány segget . Micsoda dolog mán ,hogy divat lett a Vasasban csalni a futballt . Ez megy mán 3 éve . Ne engedje Jámbor úr !
    Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 29, 2019 1:45 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 28, 2019 10:14 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 28, 2019 9:13 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    Balszerencsés vereség Gyirmóton




    http://www.vasasfc.hu/hirek/balszerencses_vereseg_gyirmoton-4031


    Csertői Aurél: – Ha komoly sikereket akarunk elérni, sorozatban kell meccseket nyerni, szerencsére most mi jó passzban vagyunk. Voltak fordulópontok a találkozón, az elején többet hibáztunk, például a tizenegyesnél, de ezek után is sikerült felállnunk, sőt, döntetlen állásnál két meccslabdánk is volt, szerencsére a végén mi tettük föl az i-re a pontot.

    Szanyó Károly : - Nehéz ilyenkor mit mondani. Úgy érzem, hogy három pontot hagytunk Gyirmóton. Nem az ellenfél nyerte meg a mérkőzést, hanem mi vesztettük el. Nem tudom, mi rosszat tettünk, hogy minket sújtanak mindenféle rossz dolgokkal. Azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy a 92. percben egy oldalszabadrúgást le kell tudni védekezni. Ilyenkor kellenek az olyan „tökös” játékosok, akik megoldják az ehhez hasonló helyzetet és eltakarítják a labdát a kapunk előteréből. Sajnos ma nem akadt ilyen a csapatban.






    Sokan azt mondják mindenáron győzni kellett volna ,de ha belegondolok ,hogy az MTK és a Gyirmót elleni meccsünk döntetlen maradt volna akkor az MTK 6 a Gyirmót pedig 5 ponttal volna csak előttünk és nem lenne ennyire reménytelen a hangulat . A Vogyicskában szinte biztos voltam ,hogy gólt rúg jó volt Vasas játékos szokás szerint . Ez az eredmény komoly gyomros volt nekem is . Az örök optimizmusom kicsit megrendült . Itt már nagyon nagy hajrá kell . Nem lehetetlen ,de a sérülések nem a legjobbkor jöttek .

    Lassan ott tartok,hogy teljesen elveszik a kedvem mindentől ami Vasas foci.A drukker kocsmában írta valaki találóan,alkalmatlan vezetés,alkalmatlan edzővel és játékosokkal.És nagyjából egyet is tudok érteni vele.Én nem is értem hogy te miért vagy bizakodó,Szanyóból lesz jó edző,vagy a játékoskeret tanul meg focizni?A szerencse változó,ami a múlt héten jött ,most meg elment.Arra alapozni nem lehet,hogy ki vagy be fele pattan a labda vagy milyen bírót fogunk ki.Nem én találtam ki,hogy aki nb 1 re készül,annak már most az nb2 ben 4-5 stabil nb 1 színtű játékosnak kellene lennie.Azok köré lehetne fel építeni egy fiatal csapatott,ha lehet saját nevelési játékosokkal.Szerinted hol tartunk mi most,Birtalan ,Balajti, Szatmári elég szilárd alap?Jelenleg mások a vágyak,és más a realitás amig valamiben nem lesz kedvező változás addig marad az ami most van.

    Tudod amíg matematikai esély van addig remélek . A Tamási-féle csapat is 2003-2004 -ben hasonlóan szenvedve jutott fel . Tudom most nagyobb már a hátrány és Szanyó is Jámbor nagy tévedése ,de még mindig reménykedem ,hogy hamarosan összeáll a dolog . Persze a héten kivégezhet bennünket a Pápa és a Siófok is , akkor talán Jámbor is edzőt vált és amiatt fogok reménykedni . Említettem már ,hogy életem első Vasas meccse a Mönchengladbach - Vasas volt 1977 őszén a tv előtt . Bár csak 82-től figyeltem folyamatosan a csapat eredményeit ,de a lényeg az ,hogy egyetlen élvonalbeli bajnoki címet sem ünnepelhettem , emiatt megtanultam folyamatosan reménykedni abban ,hogy egyszer jobb lesz . Most éppen abban ,hogy a hátralévő 8 meccsen minimum 16 pontot gyűjtünk és ledolgozunk pár pontot a hátrányból a téli szünetig és én tovább álmodozhatok a feljutásról .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 28, 2019 8:11 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Okt. 28, 2019 2:27 pm

    Vasas1969 írta:

    Balszerencsés vereség Gyirmóton



    http://www.vasasfc.hu/hirek/balszerencses_vereseg_gyirmoton-4031


    Csertői Aurél: – Ha komoly sikereket akarunk elérni, sorozatban kell meccseket nyerni, szerencsére most mi jó passzban vagyunk. Voltak fordulópontok a találkozón, az elején többet hibáztunk, például a tizenegyesnél, de ezek után is sikerült felállnunk, sőt, döntetlen állásnál két meccslabdánk is volt, szerencsére a végén mi tettük föl az i-re a pontot.

    Szanyó Károly : - Nehéz ilyenkor mit mondani. Úgy érzem, hogy három pontot hagytunk Gyirmóton. Nem az ellenfél nyerte meg a mérkőzést, hanem mi vesztettük el. Nem tudom, mi rosszat tettünk, hogy minket sújtanak mindenféle rossz dolgokkal. Azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy a 92. percben egy oldalszabadrúgást le kell tudni védekezni. Ilyenkor kellenek az olyan „tökös” játékosok, akik megoldják az ehhez hasonló helyzetet és eltakarítják a labdát a kapunk előteréből. Sajnos ma nem akadt ilyen a csapatban.





    Sokan azt mondják mindenáron győzni kellett volna ,de ha belegondolok ,hogy az MTK és a Gyirmót elleni meccsünk döntetlen maradt volna akkor az MTK 6 a Gyirmót pedig 5 ponttal volna csak előttünk és nem lenne ennyire reménytelen a hangulat . A Vogyicskában szinte biztos voltam ,hogy gólt rúg jó volt Vasas játékos szokás szerint . Ez az eredmény komoly gyomros volt nekem is . Az örök optimizmusom kicsit megrendült . Itt már nagyon nagy hajrá kell . Nem lehetetlen ,de a sérülések nem a legjobbkor jöttek .

    Lassan ott tartok,hogy teljesen elveszik a kedvem mindentől ami Vasas foci.A drukker kocsmában írta valaki találóan,alkalmatlan vezetés,alkalmatlan edzővel és játékosokkal.És nagyjából egyet is tudok érteni vele.Én nem is értem hogy te miért vagy bizakodó,Szanyóból lesz jó edző,vagy a játékoskeret tanul meg focizni?A szerencse változó,ami a múlt héten jött ,most meg elment.Arra alapozni nem lehet,hogy ki vagy be fele pattan a labda vagy milyen bírót fogunk ki.Nem én találtam ki,hogy aki nb 1 re készül,annak már most az nb2 ben 4-5 stabil nb 1 színtű játékosnak kellene lennie.Azok köré lehetne fel építeni egy fiatal csapatott,ha lehet saját nevelési játékosokkal.Szerinted hol tartunk mi most,Birtalan ,Balajti, Szatmári elég szilárd alap?Jelenleg mások a vágyak,és más a realitás amig valamiben nem lesz kedvező változás addig marad az ami most van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 27, 2019 9:25 pm

    Balszerencsés vereség Gyirmóton



    http://www.vasasfc.hu/hirek/balszerencses_vereseg_gyirmoton-4031


    Csertői Aurél: – Ha komoly sikereket akarunk elérni, sorozatban kell meccseket nyerni, szerencsére most mi jó passzban vagyunk. Voltak fordulópontok a találkozón, az elején többet hibáztunk, például a tizenegyesnél, de ezek után is sikerült felállnunk, sőt, döntetlen állásnál két meccslabdánk is volt, szerencsére a végén mi tettük föl az i-re a pontot.

    Szanyó Károly : - Nehéz ilyenkor mit mondani. Úgy érzem, hogy három pontot hagytunk Gyirmóton. Nem az ellenfél nyerte meg a mérkőzést, hanem mi vesztettük el. Nem tudom, mi rosszat tettünk, hogy minket sújtanak mindenféle rossz dolgokkal. Azért a teljes képhez hozzátartozik, hogy a 92. percben egy oldalszabadrúgást le kell tudni védekezni. Ilyenkor kellenek az olyan „tökös” játékosok, akik megoldják az ehhez hasonló helyzetet és eltakarítják a labdát a kapunk előteréből. Sajnos ma nem akadt ilyen a csapatban.




    Sokan azt mondják mindenáron győzni kellett volna ,de ha belegondolok ,hogy az MTK és a Gyirmót elleni meccsünk döntetlen maradt volna akkor az MTK 6 a Gyirmót pedig 5 ponttal volna csak előttünk és nem lenne ennyire reménytelen a hangulat . A Vogyicskában szinte biztos voltam ,hogy gólt rúg jó volt Vasas játékos szokás szerint . Ez az eredmény komoly gyomros volt nekem is . Az örök optimizmusom kicsit megrendült . Itt már nagyon nagy hajrá kell . Nem lehetetlen ,de a sérülések nem a legjobbkor jöttek .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 27, 2019 4:52 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Okt. 27, 2019 4:04 pm

    Gyirmót - Vasas 17:00



    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_minden_merkozesunk_egy_uj_fejezet-4026

    http://www.vasasfc.hu/hirek/viczian_visszaterhet_gyirmoton-4027

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_gyirmot_egyutteset-4025

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kleisz_mark_722_nap_utan_ujra_bajnokit_jatszik-4030


    Bősz - Szivacski, Tóth B., Hajdú - Terbe, Kleisz, Hinora, Kovács M., Lakatos - Birtalan, Szedlár


    Cserék: Rados, Tóth L., Köböl, Daróczi, Gál, Viczián, Torghelle


    Balajti és Szatmári nem játszik ma. Viszonylag gyors csapattal kezdünk . Kíváncsi leszek mi lesz a vége ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Okt. 25, 2019 9:55 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Okt. 24, 2019 12:06 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 22, 2019 9:28 pm

    vasassas írta:
    Juhos2 írta:

    Hinora játékát kedvelem, de amennyi labdát elszórt így tv-n keresztül, nagyot csalódtam. Terbe beadásánál felszisszentem, de jó lenne, ha nem az első ilyen pontos beadást láttam volna tőle /eddig/. Szanyó 19-re húzta a lapot, őrült menet volt. Nekünk az elkövetkező meccseinken továbbra is csak a három pont jelent esélyt. Nem tudom lehet-e bírni. Pontosabban nem nekünk hanem a stábnak. Késhegy élén táncolunk. Amíg lehet.

    Az eredmény jó,a többiről lenne mit beszélni...
    Pont azért vagyunk itt , hogy beszéljünk róla . Attól lesz érdekesebb a topik . Neked ki vagy mi tetszett ? Persze tudom a negatívum több volt és az is biztos hogy sokat kell javulni november 6.-ig amíg Szegedre jön a csapat ,hogy ne logó orral menjünk haza majd az eredmény miatt .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 22, 2019 9:07 pm

    Juhos2 írta:
    colocolo írta:
      Vasas :Szombathely  3:2

          2200 néző

    Vasas - Bősz 4 - Terbe 5 Szivacski 6 Tóth B.6 Hajdú 5 Lakatos 7 - Szatmári 5 Kovács M. 5 Hinora 6 - Király B. 5 Szedlár 5

      csere:Király - Balajti 6         55.perc
               Hajdú - Birtalan 7       64.perc
               Szatmári - Torghelle    80,perc

    Az első félidőt láttam,nagyon gyenge volt a csapat ,ötlettelen rengeteg rossz átadás gyenge csatársor.Nekem ennyi elég volt,elmentem inkább vacsorázni.A győzelemhez gratulálok,de a véleményem továbbra sem változott.Sajnos sokkal több kritizálni való van,mint dicsérni való.Amíg ez nem változik,addig felesleges bár miben is reménykedni.És persze most volt egy jó bírónk is,kellet az is.

    Hinora játékát kedvelem, de amennyi labdát elszórt így tv-n keresztül, nagyot csalódtam. Terbe beadásánál felszisszentem, de jó lenne, ha nem az első ilyen pontos beadást láttam volna tőle /eddig/. Szanyó 19-re húzta a lapot, őrült menet volt. Nekünk az elkövetkező meccseinken továbbra is csak a három pont jelent esélyt. Nem tudom lehet-e bírni. Pontosabban nem nekünk hanem a stábnak. Késhegy élén táncolunk. Amíg lehet.

    Érdekes ,hogy a Haladás honlapján Hinorát is a jók közé sorolták mert nagy betűvel írták a nevét .
    https://www.haladas.hu/hirek/2249/vezetes-utan-vereseg
    Terbével kapcsolatban nekem is ez jutott eszembe . Persze Birtalan is remekül előzte meg a védőt . Mindenesetre javulgat a kisgyerek de még a közepes teljesítményhez is több kell . Szedlártól többet vártam . Legalább 2-3 alkalommal megverte volna Jancsót de szinte mindig a vasi védő nyerte a párharcukat. Az is igaz hogy a jó indítás is hiányzott,  még meg kell tanulni kiugratni Szedlárt . Mondjuk szerintem Jancsó az egyik legjobb Haladás játékos Németh Márió mellett . Mindkettőt szívesen látnám a Vasasban . Kapusposzton is erősebbek mint mi .
    Szivacskit milyennek láttátok ? A vasiak őt is jónak látták . Én is úgy éreztem ,hogy miatta lett gyorsabb a védelmünk és emiatt nem tudtak megkontrázni minket Gaál Bálinték .
    3 hetet pihentek,  bírniuk kell . Csertői - Szanyó csata vasárnap Gyirmóton . Sajnos nem a mi kispadunkon ül a jobbik edző de most megmutathatják a játékosok  , hogy fel akarnak jutni . Amúgy ha nem sikerólt volna fordítani akkor az Ajka megelőzött volna bennünket . Nem tudom akkor mi lett volna Kis Károly és Szanyó megítélése ? Szerencsére nem következett be .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Okt. 22, 2019 8:33 pm

    Lakatos: Nem szeretnék egy gólnál megállni



    http://www.vasasfc.hu/hirek/lakatos_nem_szeretnek_egy_golnal_megallni-4021

    http://www.vasasfc.hu/hirek/torghelle_mondtam_hogy_izombol_megkuldom_-_video-4019



    Örülök Lakatos góljának . Főleg amiatt ,hogy végre kezdünk fejjel is veszélyesek lenni az ellenfél kapuja előtt . Mondjuk ez Sanyinak is köszönhető aki leköti a védők figyelmét megkönnyítve ezzel a többiek dolgát . Nem tudom másnak is volt e az az érzése ,hogy Balajti nem biztos ,hogy be akarta rúgni a kihagyott büntetőt . Mintha ezért is vette volna el előle Sanyi a labdát a 2. büntetőnél . Remélem nem így van ,de az biztos ,hogy nem így szokta rúgni Balajti a tizenegyeseket . Persze lehet csak sportszerű volt mert valóban nem tűnt jogosnak az a büntető .
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Hétf. Okt. 21, 2019 9:53 pm

    Juhos2 írta:

    Hinora játékát kedvelem, de amennyi labdát elszórt így tv-n keresztül, nagyot csalódtam. Terbe beadásánál felszisszentem, de jó lenne, ha nem az első ilyen pontos beadást láttam volna tőle /eddig/. Szanyó 19-re húzta a lapot, őrült menet volt. Nekünk az elkövetkező meccseinken továbbra is csak a három pont jelent esélyt. Nem tudom lehet-e bírni. Pontosabban nem nekünk hanem a stábnak. Késhegy élén táncolunk. Amíg lehet.

    Az eredmény jó,a többiről lenne mit beszélni...
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Okt. 21, 2019 7:08 pm

    colocolo írta:
      Vasas :Szombathely  3:2

          2200 néző

    Vasas - Bősz 4 - Terbe 5 Szivacski 6 Tóth B.6 Hajdú 5 Lakatos 7 - Szatmári 5 Kovács M. 5 Hinora 6 - Király B. 5 Szedlár 5

      csere:Király - Balajti 6         55.perc
               Hajdú - Birtalan 7       64.perc
               Szatmári - Torghelle    80,perc

    Az első félidőt láttam,nagyon gyenge volt a csapat ,ötlettelen rengeteg rossz átadás gyenge csatársor.Nekem ennyi elég volt,elmentem inkább vacsorázni.A győzelemhez gratulálok,de a véleményem továbbra sem változott.Sajnos sokkal több kritizálni való van,mint dicsérni való.Amíg ez nem változik,addig felesleges bár miben is reménykedni.És persze most volt egy jó bírónk is,kellet az is.

    Hinora játékát kedvelem, de amennyi labdát elszórt így tv-n keresztül, nagyot csalódtam. Terbe beadásánál felszisszentem, de jó lenne, ha nem az első ilyen pontos beadást láttam volna tőle /eddig/. Szanyó 19-re húzta a lapot, őrült menet volt. Nekünk az elkövetkező meccseinken továbbra is csak a három pont jelent esélyt. Nem tudom lehet-e bírni. Pontosabban nem nekünk hanem a stábnak. Késhegy élén táncolunk. Amíg lehet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 21, 2019 5:23 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Okt. 21, 2019 5:22 pm

    colocolo írta:
      Vasas :Szombathely  3:2

          2200 néző

    Vasas - Bősz 4 - Terbe 5 Szivacski 6 Tóth B.6 Hajdú 5 Lakatos 7 - Szatmári 5 Kovács M. 5 Hinora 6 - Király B. 5 Szedlár 5

      csere:Király - Balajti 6         55.perc
               Hajdú - Birtalan 7       64.perc
               Szatmári - Torghelle    80,perc

    Az első félidőt láttam,nagyon gyenge volt a csapat ,ötlettelen rengeteg rossz átadás gyenge csatársor.Nekem ennyi elég volt,elmentem inkább vacsorázni.A győzelemhez gratulálok,de a véleményem továbbra sem változott.Sajnos sokkal több kritizálni való van,mint dicsérni való.Amíg ez nem változik,addig felesleges bár miben is reménykedni.És persze most volt egy jó bírónk is,kellet az is.

    Azért ,ha másért nem is de Birtalan fejese és Torgelle kapáslövése miatt érdemes megnézni a második félidőt.
    https://www.youtube.com/watch?v=B0VcRc9o3BE
    Az év gólja lett volna ,ha bemegy . Annak idején egy Hrepka - Divic összjáték után született ennyire szép gól mint ez lett volna. Sokkal több pozitív változást reméltem a csapat játékában a szünet alatt . Egyet láttam . Sokkal gyorsabban rendeződtünk vissza az ellenfél ellentámadásainál . Gyakorlatilag nem tudtak megkontrázni bennünket . ezen kívül másban előrelépést nem vettem észre . Hát a bíró tényleg jó volt ez még akkor is igaz ,ha nem tévedett a javunkra . Majd a videó eldönti . A következő fordulóban Gyirmóton kiderül ,hogy lehet e reménykedni ?

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 10:34 am