Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 27, 2019 8:42 am

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Ápr. 25, 2019 5:00 pm

    Kalapot emelek a csapat előtt ,hogy újra feljutásra esélyesek vagyunk . Én már feladtam magamban. Most ugyan nem fociztunk olyan szépen mint korábban ,de a győzelem volt a fontos . Cseppet se bánom ,hogy sokan hiányoztak a Gyirmótból . Ez sajnos vele jár a futballal. Tavaly mi is elfogytunk azt azért is vagyunk itt a kettőben. Drukkolok a Balajtinak ,hogy rúgja meg a 30 gólt . Az már valami még ha másodosztály is. Csak így tovább ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 24, 2019 3:01 pm

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Img_2033

    A click to see fullsize-ra kell kattintani.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 23, 2019 8:49 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 22, 2019 11:39 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:

    Balajti: Örülök , hogy lépkedünk előre






    hhttp://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_orulok_hogy_lepkedunk_elore-3652

    Valóban szépen lépkedünk előre. Ilyen jó szériánk rég volt,ennyi győztes mérkőzéssel.
    Sikerült a Gyirmótnak is visszavágni,még ha csak egy góllal is.Elején nem volt könnyű,de megúsztuk a rohamokat,majd jó taktikával haladtunk előre.Mindenki jól és összeszedetten játszott,igazi csapatként.Bízom a feljutásban,de ehhez a jó játék mellett
    egy rakás szerencse is kell. Gratula a csapatnak.
    Néztem , hogy az NB3-ban a Szolnok az élre állt a keleti csoportban . A Szeged meg növelte az előnyét a közép csoportban . Ha így maradna  akkor lenne 2 elérhető helyszín a számunkra de most úgy néz ki , hogy mi is feljuthatunk  és nem találkozunk ezekkel a csapatokkal . Amennyiben mégis lemaradunk legalább az vigasztal majd , hogy gyakrabban láthatjuk majd élőben a csapatot .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 22, 2019 11:27 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Nagyon fontos győzelem Gyirmóton

    http://www.vasasfc.hu/hirek/nagyon_fontos_gyozelem_gyirmoton-3650

    http://www.gyirmotfc.hu/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=118438&nyelv=0


    Hannich Péter:
    - Ki-ki meccset játszottunk, amiből sajnos megint alulmaradtunk. Fél csapatunk eltiltás és sérülés miatt hiányzott, ezért szinte új csapattal kellett kifutnunk a rangadóra. A gól után 19-re lapot kellett húznunk, hogy legalább döntetlenre visszahozzuk a meccset, de tíz emberrel sem adtuk fel a támadások lehetőségét, azonban ez nem vezetett eredményre. Szeretnénk előnyünket megtartani és valóra váltani a kitűzött célokat.

    Szanyó Károly:
    - Sajnos belementünk egy adok-kapok játékba, ami nem igazán ízlik nekünk. Örülök azonban, hogy a kombinatívabb játékunknak köszönhetően végül győztesként hagyhattuk el a pályát.

    - Zaklatott mérkőzést láthattunk, nem játszottunk túl jól. Nem értettem, hogy miért izgul a csapat, hiszen nem volt veszítenivalónk. A szünetben próbáltam nyugtatni a játékosokat. A kombinatív játékban mi voltunk jobbak, egy tizenegyessel sikerült eldönteni a mérkőzést, bár volt több olyan helyzetünk, amit ezen a szinten ki kellett volna használni. A lényeg azonban, hogy nyertünk. Nem állhatunk meg, hétről hétre kell terveznünk, most a következő mérkőzés van soron. Persze nem bánnánk, ha a végén a mi terveink egybecsengnének a szurkolókéval. Olyan érzésem volt, mintha hazai pályán játszottunk volna. A csapat nevében nagyon szépen köszönjük a népes szurkolótáborunknak a fergeteges, megállás nélküli biztatást.  Az ő szurkolásuk is nagyon kellett a mai győzelemhez – mondta vezetőedzőnk.




    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-33-fordulo-elo-eredmenykovetese-az-nso-n-2695893



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez ! Nem értettem pár játékos mellőzését a hazaiaknál ,de akik a pályán voltak azok nyerni akartak annak ellenére is ,hogy tudatosan visszaálltak kontrára ellenünk. Kár ,hogy a kiállítás és a vezetés minket zavart meg, mert egy megérdemelt győzelmet tettünk kissé szerencséssé . Egy jó csapatot vertünk . Kevesebb lehetőségünk is volt mint a korábbi fordulókban ,emiatt sokkal jobban kellene figyelni ,hogy ne legyünk állandóan lesen .  Egyre élesedik a helyzet . Háromesélyes lett a 2. hely . Minden meccset hozni kell és akkor 50% az esélyünk a feljutásra . A Budaörs elleni meccstől félek leginkább .
    Tetszett ,hogy ilyen sok Vasas drukker volt Gyirmóton , ennél jobban csak a szurkolás tetszett . A gyirmóti drukkereket nem is lehetett hallani .

    Ez egy verejtékes győzelem volt,az már biztató hogy gyengébb játékkal is nyerni tudtunk.A Gyirmót nem rossz csapat,van egy pár játékos akit szívesen látnék nálunk is.A következő fordulóban Siófokra jön a Gyirmót,nem tartom lehetetlennek hogy döntetlen lesz a vége.Ami nekünk nagyon jól jönne,de én még mindig csak a dobogót tartom reálisnak.Főleg úgy hogy a háttérben csend van,igazán nem tudunk semmit a tervekről.
    Nagyon kíváncsi leszek erre a siófoki meccsre , hogy a hazaiak megtudják e ismételni a fáradt Soroksár elleni játékot ?
    Emlékszel , hogy a bajnokság előtt azt szerettem volna , hogy a légiós védősorunkat adjuk kölcsön ? Burmáért nem akkora kár , de Jamest sajnálom , hogy elment Dániába . Benest sikerült ugyan kölcsönadni ,de a Haladás rossz szereplése miatt ott nem számoltak a télen tovább vele ezért vele is szakítottunk . A legkomolyabb hibának azt tartottam , hogy Ristevskit nem tudtuk kölcsönadni . Legalább ő még a miénk lenne már akkor optimistább lennék feljutás esetén főleg , ha Vidát is ide vesszük . Az ő esete a feljutás esetén lesz igazán érdekes . Vajon visszahozzuk e Dunaszerdahelyről ? Valóban nem tudunk semmit a tervekről . Szerintem mindenkinek túl friss , hogy visszajött a remény . Ráadásul még azt sem tudjuk , hogy marad e Jámbor ?
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Hétf. Ápr. 22, 2019 9:30 pm

    Vasas1969 írta:

    Balajti: Örülök , hogy lépkedünk előre



    hhttp://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_orulok_hogy_lepkedunk_elore-3652

    Valóban szépen lépkedünk előre. Ilyen jó szériánk rég volt,ennyi győztes mérkőzéssel.
    Sikerült a Gyirmótnak is visszavágni,még ha csak egy góllal is.Elején nem volt könnyű,de megúsztuk a rohamokat,majd jó taktikával haladtunk előre.Mindenki jól és összeszedetten játszott,igazi csapatként.Bízom a feljutásban,de ehhez a jó játék mellett
    egy rakás szerencse is kell. Gratula a csapatnak.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Ápr. 22, 2019 7:21 pm

    Vasas1969 írta:Nagyon fontos győzelem Gyirmóton

    http://www.vasasfc.hu/hirek/nagyon_fontos_gyozelem_gyirmoton-3650

    http://www.gyirmotfc.hu/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=118438&nyelv=0


    Hannich Péter:
    - Ki-ki meccset játszottunk, amiből sajnos megint alulmaradtunk. Fél csapatunk eltiltás és sérülés miatt hiányzott, ezért szinte új csapattal kellett kifutnunk a rangadóra. A gól után 19-re lapot kellett húznunk, hogy legalább döntetlenre visszahozzuk a meccset, de tíz emberrel sem adtuk fel a támadások lehetőségét, azonban ez nem vezetett eredményre. Szeretnénk előnyünket megtartani és valóra váltani a kitűzött célokat.

    Szanyó Károly:
    - Sajnos belementünk egy adok-kapok játékba, ami nem igazán ízlik nekünk. Örülök azonban, hogy a kombinatívabb játékunknak köszönhetően végül győztesként hagyhattuk el a pályát.

    - Zaklatott mérkőzést láthattunk, nem játszottunk túl jól. Nem értettem, hogy miért izgul a csapat, hiszen nem volt veszítenivalónk. A szünetben próbáltam nyugtatni a játékosokat. A kombinatív játékban mi voltunk jobbak, egy tizenegyessel sikerült eldönteni a mérkőzést, bár volt több olyan helyzetünk, amit ezen a szinten ki kellett volna használni. A lényeg azonban, hogy nyertünk. Nem állhatunk meg, hétről hétre kell terveznünk, most a következő mérkőzés van soron. Persze nem bánnánk, ha a végén a mi terveink egybecsengnének a szurkolókéval. Olyan érzésem volt, mintha hazai pályán játszottunk volna. A csapat nevében nagyon szépen köszönjük a népes szurkolótáborunknak a fergeteges, megállás nélküli biztatást.  Az ő szurkolásuk is nagyon kellett a mai győzelemhez – mondta vezetőedzőnk.



    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-33-fordulo-elo-eredmenykovetese-az-nso-n-2695893



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez ! Nem értettem pár játékos mellőzését a hazaiaknál ,de akik a pályán voltak azok nyerni akartak annak ellenére is ,hogy tudatosan visszaálltak kontrára ellenünk. Kár ,hogy a kiállítás és a vezetés minket zavart meg, mert egy megérdemelt győzelmet tettünk kissé szerencséssé . Egy jó csapatot vertünk . Kevesebb lehetőségünk is volt mint a korábbi fordulókban ,emiatt sokkal jobban kellene figyelni ,hogy ne legyünk állandóan lesen .  Egyre élesedik a helyzet . Háromesélyes lett a 2. hely . Minden meccset hozni kell és akkor 50% az esélyünk a feljutásra . A Budaörs elleni meccstől félek leginkább .
    Tetszett ,hogy ilyen sok Vasas drukker volt Gyirmóton , ennél jobban csak a szurkolás tetszett . A gyirmóti drukkereket nem is lehetett hallani .

    Ez egy verejtékes győzelem volt,az már biztató hogy gyengébb játékkal is nyerni tudtunk.A Gyirmót nem rossz csapat,van egy pár játékos akit szívesen látnék nálunk is.A következő fordulóban Siófokra jön a Gyirmót,nem tartom lehetetlennek hogy döntetlen lesz a vége.Ami nekünk nagyon jól jönne,de én még mindig csak a dobogót tartom reálisnak.Főleg úgy hogy a háttérben csend van,igazán nem tudunk semmit a tervekről.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 22, 2019 3:39 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 21, 2019 9:21 pm

    Nagyon fontos győzelem Gyirmóton

    http://www.vasasfc.hu/hirek/nagyon_fontos_gyozelem_gyirmoton-3650

    http://www.gyirmotfc.hu/index.php?ugras=hirolvaso&hirszama=118438&nyelv=0


    Hannich Péter:
    - Ki-ki meccset játszottunk, amiből sajnos megint alulmaradtunk. Fél csapatunk eltiltás és sérülés miatt hiányzott, ezért szinte új csapattal kellett kifutnunk a rangadóra. A gól után 19-re lapot kellett húznunk, hogy legalább döntetlenre visszahozzuk a meccset, de tíz emberrel sem adtuk fel a támadások lehetőségét, azonban ez nem vezetett eredményre. Szeretnénk előnyünket megtartani és valóra váltani a kitűzött célokat.

    Szanyó Károly:
    - Sajnos belementünk egy adok-kapok játékba, ami nem igazán ízlik nekünk. Örülök azonban, hogy a kombinatívabb játékunknak köszönhetően végül győztesként hagyhattuk el a pályát.

    - Zaklatott mérkőzést láthattunk, nem játszottunk túl jól. Nem értettem, hogy miért izgul a csapat, hiszen nem volt veszítenivalónk. A szünetben próbáltam nyugtatni a játékosokat. A kombinatív játékban mi voltunk jobbak, egy tizenegyessel sikerült eldönteni a mérkőzést, bár volt több olyan helyzetünk, amit ezen a szinten ki kellett volna használni. A lényeg azonban, hogy nyertünk. Nem állhatunk meg, hétről hétre kell terveznünk, most a következő mérkőzés van soron. Persze nem bánnánk, ha a végén a mi terveink egybecsengnének a szurkolókéval. Olyan érzésem volt, mintha hazai pályán játszottunk volna. A csapat nevében nagyon szépen köszönjük a népes szurkolótáborunknak a fergeteges, megállás nélküli biztatást. Az ő szurkolásuk is nagyon kellett a mai győzelemhez – mondta vezetőedzőnk.


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-33-fordulo-elo-eredmenykovetese-az-nso-n-2695893



    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez ! Nem értettem pár játékos mellőzését a hazaiaknál ,de akik a pályán voltak azok nyerni akartak annak ellenére is ,hogy tudatosan visszaálltak kontrára ellenünk. Kár ,hogy a kiállítás és a vezetés minket zavart meg, mert egy megérdemelt győzelmet tettünk kissé szerencséssé . Egy jó csapatot vertünk . Kevesebb lehetőségünk is volt mint a korábbi fordulókban ,emiatt sokkal jobban kellene figyelni ,hogy ne legyünk állandóan lesen .  Egyre élesedik a helyzet . Háromesélyes lett a 2. hely . Minden meccset hozni kell és akkor 50% az esélyünk a feljutásra . A Budaörs elleni meccstől félek leginkább .
    Tetszett ,hogy ilyen sok Vasas drukker volt Gyirmóton , ennél jobban csak a szurkolás tetszett . A gyirmóti drukkereket nem is lehetett hallani .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 21, 2019 5:27 pm

    A Gyirmót-Vasas bajnoki mérkőzés vasárnap 18 órakor kezdődik, amelyet az M4 Sport élőben közvetít.


    https://adatbank.mlsz.hu/match/49/0/18937/33/1345906.html



    Akiktől legjobban félek azok a cserepadon ülnek a vendégeknél. Strestik , Szarka , Sandal .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 21, 2019 10:08 am

    Szanyó: Van miért visszavágnunk a Gyirmótnak


    - Kemény mérkőzésre számítok a Gyirmót ellen. Ellenfelünk szerezte a legtöbb gólt az NB II-ben, ráadásul ősszel hazai pályán 4-0-ra kikaptunk tőlünk, így van miért visszavágnunk. Bízom benne, hogy sokan biztatnak majd minket Gyirmóton is, nagy szükségünk lesz rá. Mindent megteszünk, hogy a népes szurkolótáborunknak ezúttal is örömet szerezzünk. Hajdú Ádám még nem épült fel, ő nem léphet pályára, Kovács MIlán játéka pedig kérdéses - mondta Szanyó Károly.


    A Gyirmót-Vasas bajnoki mérkőzés vasárnap 18 órakor kezdődik, amelyet az M4 Sport élőben közvetít.


    Hannich Péter várakozásai .



    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_gyirmot_egyutteset-3648
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 20, 2019 4:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 16, 2019 6:41 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 15, 2019 6:09 pm

    colocolo írta:
      Vasas - Soroksár  4:0
        1100 néző

    Vasas:Bese 7 - Murka 6 Kelemen 5 Tóth B.6 Lakatos 5 - Szivacski 6 Kovács M.5 - Király 6 Szatmári 7 Birtalan 7 - Balajti 7

      csere:Birtalan - Rétyi       66.perc
               Szatmári - Hinora   80.perc


    Na most aztán nagyon nincs mibe belekötni,rúgtunk négyet nem kaptunk egyet sem.Jó lenne ha maradt volna még 1-2 gól a Gyirmót elleni mérkőzésre is.
    Valamiért teljesen nyugodtan tudtam nézni a mérkőzést,nem voltak rossz érzéseim.Máskor oda -vissza kapcsolgatok a csatornák közt,de most teljes nyugalomban néztem a mérkőzést.Nagyon szép győzelem volt,gratulálok a csapatnak.
    Látatlanban lefogadnám én is (mert a többi csapatot nem látom) ,hogy tavasszal mi játsszuk a legszebb focit a másodosztályban, az utóbbi fordulók alapján mindenképpen. Tény ,hogy a Soroksár duplán terhelt a kupa miatt ,de nem feltartott kézzel futottak ki a pályára. Szerették volna megcsípni a bronzot , ahogy néztem nem olyan feladós csapat . Tegnap bárkit vertünk volna az NB2-ben. Örömteli ,hogy hátul is egyre kevesebb a kihagyás és végre tényleg nem kaptunk gólt . Egyre többen kapják el a fonalat . Még Szivacski is jó volt . Időnként nagy kedvencemre Szilveszter Ferire emlékeztetett lendületes megindulásaival. Birtalan magára találásának örülök a legjobban. Ha a formája kitart akkor Balajtival még a végén az első osztályba lőnek bennünket .

    http://www.vasasfc.hu/hirek/birtalan_elkaptuk_a_ritmust-3637

    Csak azt sajnálom ,hogy a helyszínen mindössze 1100-an látták. Nagyon lassan térnek vissza a nézők .
    Amúgy ez nekem is szokásom ,hogy ide oda kapcsolgatok a tévén , bár a focinál legkevésbé . Amikor még jó volt a Vasas kézi és a vízilabda ott rendszeresen ezt csináltam az izgalmasabb meccseknél .
    A focira visszatérve . Lehet ,hogy mégis fel kell menni a ZTE elleni meccsre ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Ápr. 15, 2019 2:32 pm


    Vasas - Soroksár 4:0
    1100 néző

    Vasas:Bese 7 - Murka 6 Kelemen 5 Tóth B.6 Lakatos 5 - Szivacski 6 Kovács M.5 - Király 6 Szatmári 7 Birtalan 7 - Balajti 7

    csere:Birtalan - Rétyi 66.perc
    Szatmári - Hinora 80.perc


    Na most aztán nagyon nincs mibe belekötni,rúgtunk négyet nem kaptunk egyet sem.Jó lenne ha maradt volna még 1-2 gól a Gyirmót elleni mérkőzésre is.
    Valamiért teljesen nyugodtan tudtam nézni a mérkőzést,nem voltak rossz érzéseim.Máskor oda -vissza kapcsolgatok a csatornák közt,de most teljes nyugalomban néztem a mérkőzést.Nagyon szép győzelem volt,gratulálok a csapatnak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 15, 2019 12:42 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 14, 2019 9:38 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 14, 2019 3:27 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 14, 2019 3:05 pm

    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Pént. Ápr. 12, 2019 8:53 pm

    Vasas1969 írta:http://www.vasasfc.hu/hirek/hinora_csaknem_szazszazalekos_allapotban_vagyok-3624

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_m4_sport_eloben_kozvetiti_a_nyitomerkozest-3625


    Hát a késői kezdés el is dönti a kérdést a vidékiek többsége számára . Remélem nélkülünk is telt ház lesz .

    Sajnos a késői kezdés,meg egyébként az időpont is eddig úgy néz ki,hogy klappol a stadion avatóhoz,de majd kiderül addig.Nem tudom,hogy telt ház lesz-e?
    Mindenesetre a Dorog elleni meccshez gratulálok a csapatnak,így hasonló eredményt elfogadnék a Soroksár ellen is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 11, 2019 12:24 pm

    http://www.vasassc.hu/kabala


    Az a baj , hogy ez már megint látszat megoldás a valós nézőszám növelés helyett . Amúgy a hiúz nem rossz , de az égadta világon semmi köze nincs a klub hagyományaihoz. Ez még piros- kék islett volna.

    http://www.mme.hu/magyarorszagmadarai/madaradatbazis-faltin
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 11, 2019 12:23 am

    http://www.vasasfc.hu/hirek/hinora_csaknem_szazszazalekos_allapotban_vagyok-3624

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_m4_sport_eloben_kozvetiti_a_nyitomerkozest-3625


    Hát a késői kezdés el is dönti a kérdést a vidékiek többsége számára . Remélem nélkülünk is telt ház lesz .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 11, 2019 12:00 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 09, 2019 2:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 08, 2019 9:44 pm

    colocolo írta:
       Dorogi Fc.- Vasas  1:2

              900 néző

    Vasas:Bese 6 - Murka 5 Kelemen 6 Tóth B.5 Lakatos 6 - Szivacski 5 Szatmári 5 Kovács M.6 - Birtalan 5 Balajti 6 Király B.6

       csere : Király B. - Rétyi R.         77.perc
                  Kovács M. - Hinora         80.perc
                  Balajti -  Hrepka             88.perc

     Most is döcögött erősen a szekér,de amig szépen halad előre nincs baj.Reálisan elérhetőnek a harmadik helyet gondolom,ha ezután is be tudjuk húzni a két esélyes mérkőzéseket.És persze hozzuk a kötelezően hozni valókat is.De ezzel a kerettel kár is lenne bele vágni az nb1 -be.Annyi poszton kéne erősíteni hogy ne legyünk pofozó gépek,hogy megoldani ennyi idő alatt lehetetlen.És akkor még a piszkos anyagi részről nem is beszéltem.Tudatosan erősíteni,felépíteni a csapatott és akkor reális esély lehet jövőre a feljutás.Persze most még rettentő sok a kérdőjel a csapat körül,ha tisztul a helyzet látni fogjuk mire számíthatunk.A találkozót mindenképpen össze hozzuk valamelyik mérkőzésen.
    https://adatbank.mlsz.hu/club/49/0/18937/31/177212.html
    Ha a Soroksárt és a gyirmóti meccset is behúznánk akkor a dobogó már biztos. A Kaposvárnak nehezebb meccsei lesznek. A Soroksár utánunk hétközben kupameccset játszik a Honvéddal. Szerintem tartalékolni fognak legalábbis bízom benne mert tartok tőlük . Gyirmóton kiderül mennyire gondolják komolyan a feljutást a hazaiak. . Utána már csak a Budaőrs nehéz ellenfél akiknek a kontráiktól okkal félhetünk . Úgy néz kifelcsillant a remény a feljutásra. Az biztos , hogy ekkora hátrányban is nagyobb esély van a feljutásra mint az azt követő bennmaradásra. Teljesen egyetértek az általad leírtakkal , hogy reménytelennek tűnik megcsinálni ilyen rövid idő alatt , de például a Kisvárdának lehet , hogy sikerül . 4 jól kiválasztott légióssal a ZTE-t és a már említett Kisvárdát azért meg lehetne előzni . Persze csak akkor , ha a NER csapatok nem adják le egymásnak a pontokat. Valóban rengeteg a kérdőjel még . Azt sem tudjuk ,hogy mi fel akarunk e jutni ? Nem is beszélve a játékosokról.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Ápr. 08, 2019 2:26 pm


    Dorogi Fc.- Vasas 1:2

    900 néző

    Vasas:Bese 6 - Murka 5 Kelemen 6 Tóth B.5 Lakatos 6 - Szivacski 5 Szatmári 5 Kovács M.6 - Birtalan 5 Balajti 6 Király B.6

    csere : Király B. - Rétyi R. 77.perc
    Kovács M. - Hinora 80.perc
    Balajti - Hrepka 88.perc

    Most is döcögött erősen a szekér,de amig szépen halad előre nincs baj.Reálisan elérhetőnek a harmadik helyet gondolom,ha ezután is be tudjuk húzni a két esélyes mérkőzéseket.És persze hozzuk a kötelezően hozni valókat is.De ezzel a kerettel kár is lenne bele vágni az nb1 -be.Annyi poszton kéne erősíteni hogy ne legyünk pofozó gépek,hogy megoldani ennyi idő alatt lehetetlen.És akkor még a piszkos anyagi részről nem is beszéltem.Tudatosan erősíteni,felépíteni a csapatott és akkor reális esély lehet jövőre a feljutás.Persze most még rettentő sok a kérdőjel a csapat körül,ha tisztul a helyzet látni fogjuk mire számíthatunk.A találkozót mindenképpen össze hozzuk valamelyik mérkőzésen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 08, 2019 10:35 am

    colocolo írta:

    Ami engem illet sem az időpont,sem az ellenfél személye sem tetszik.Nálunk ez a föszezon a Balaton parti vállalkozások nagy része,valamilyen szinten a vendéglátásból él.Vagy válalkozóként,vagy alkalmazotként de a fő szezonban dolgozni kell.Nem könnyű el szabadúlni akár csak egy napra sem.Az ellenféllel kapcsolatban Vida Mátén kívül semmilyen közös pontról nem tudok,ami miatt ez jó választás lehetne.Sem a csapat színek,sem közös múlt nem indokolja a választást,azon kívül hogy mindkét csapat stadionja  Magyar állami segítséggel épült.Nem tudom kizárni annak lehetőségét,hogy van valami köze ennek egymáshoz.És akkor közeledünk ahhoz amit nagyon nem szerettél volna,a politika meg jelenését nálunk.És akkor még nem beszéltem
    az esetleges tulajdonos váltás esetén meg lebegtetett cég csoportról.Kicsit keserű a szám íze,nagyon vártam már hogy elkészüljön a stadion és most könnyen lehet nem tudok ott lenni az avatón.
    Az ellenféllel nincs bajom ,bár tényleg semmilyen kötödés nincs a 2 Vidán kívül. Jámbor úr azért kellemetlen helyzetbe került mert Mátét visszaigazolhatta volna eladási áron és esetleg eladhatta volna haszonnal külföldre . Így ettől a bevételtől is elesett valószínűleg.
    Én is dolgoztam 1 évet a Balcsin emiatt tisztában vagyok a viszonyokkal. Még nem beszéltem Vasassassal a nyitómeccsről . Ha túlságosan NER-es lesz akkor lehet ,hogy nem akarunk mindenáron ott lenni . Jó lesz majd valamelyik bajnoki is. Szerintem össze tudjuk,hozni a találkozót .
    Félek a politika valóban megjelent nálunk . A kocsmát is visszaolvasva nekem nem jött le ,hogy Jámbor úr teljesen ki akart volna szállni . Attól tartok küldik. Emiatt az én szám íze is keserű és nem is kicsit . Gyakorlatilag ugyanaz következik be mintha György Tamás vette volna át az FC-t.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 07, 2019 9:20 pm

    Szanyó: Megérdemelten hoztuk el a három pontot


    - Tudtuk, hogy nehéz mérkőzésre számíthatunk, és ez be is igazolódott. Mégis a pálya talaja nehezítette meg leginkább a játékosok dolgát, és különösen a mi sok passzos játékunkat akadályozta. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk, úgy gondolom, hogy megérdemelten hoztuk el a három pontot. Különösen köszönöm a többszáz fős Vasas- szurkolótábornak a bíztatást és a meccs végi ünneplést – mondta Szanyó Károly.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_dorogon-3618


    Gratulálok a győzelemhez ! Ráadásul minden eredmény jól alakult . Még akár reménykedni is lehet a feljutásban ,bár kezd úgy tűnni ,hogy senki nem akar feljutni a ZTE-n kívül.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 07, 2019 3:05 pm

    Vasas1969 írta:A védekezésünkre visszatérve . Mivel Bese és Kelemen nyáron jött , Lakatos és Tóth Bence pedig a téli átigazolási szezonban ezért nem igazán szokhattak még össze . A már régebb óta itt lévő Murka pedig nem jobbhátvéd. Csak azt akarom kihozni ebből ,hogy még nem csiszolódhattak össze . Talán akkor is várható lenne némi javulás ,ha együtt maradnának. Persze ez csak feltételezés mivel hárman is (Bese , Kelemen , Tóth Bence ) csak kölcsönben vannak . Emiatt nyáron valószínűleg több új játékos érkezhet hátra. Félő azonban ,hogy az érkezők nem lesznek jobbak mint a mostaniak , sőt talán jobban járnánk a jelenlegiekkel .
    A nyáron a Geress Zoli által Gerso adta volna az utánpótlást ,ha nem sikerül Nagy Miklósnak megvásárolnia a Kubalát. Talán ő is lehetne az a szakember aki segíthetne összerakni a védekezést .
    Balajti is említette ,hogy a Vác védelme volt a legjobb mielőtt megszórtuk őket . Mivel az élvonalból nem hiszem , hogy tudunk védőt hozni kérdéses milyet tudunk a másodosztályból ,ha legjobb védelem tagjai hetet kapnak tőlünk ?

    Maga a koncepció sem jó,olyan csapatnak az alapjait kellene lerakni akik az esetleges fel kerülés után fel lehet építeni egy NB 1 csapatott.A mostani csapatnak nagy része még az NB 2 sem meg határozó játékos,vagy kölcsönben van itt.Ha jól szerepel vissza viszik,ha nem akkor meg nekünk sem kell,addig amíg az akadémia nem tud minőségi játékosokat adni minden posztra,addig oda minőséget kell igazolni.És akkor vissza értünk oda,ahhoz pénz kell nem is kevés ,ami jelenleg még nincs.Ami a Vácot illeti csak azt tudom mondani,hogy jobb egyszer hetet kapni,mint hétszer egyet.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 3:40 am