Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    colocolo

Hozzászólások száma : 448

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by colocolo Yesterday at 10:02 am

Vasas1969 írta:
    Azért ne vegyük már el tőle a 3 gólt mert a végén el megy a kedve a mesterhármasoktól. Very Happy  Amúgy a többiben sajnos teljesen igazad van. A "talán" nem kellett volna a hozzászólásomba. Ahhoz mit szólsz ,hogy Moha őszi 5 gólja és 5 gólpassza még így is jobb ,mint Barczinak az egész évi legjobb teljesítménye , amikor pedig ő is balszélsőt játszott ?
    Emlékszem amikor Moha hozzánk került még kimondottan gyors játékos volt. Most viszont már csak ő gondolja ezt magáról . Régebben ,ha csak tehettem mindig néztem az atlétikát ,főleg a sprintszámokat. Megfigyeltem ,hogy sok már a 30-on bőven túljáró futó sebessége semmit nem kopott. Talán hasznos lenne emiatt egy atlétaedző a csapat mellé. Moha (és a csapat is ) biztosan sokkal eredményesebb lett volna ,ha nem veszíti el mostanra a sebességét. Érdekes ,hogy a 4 évvel idősebb Kulcsár viszont még mindig gyorsnak számít .

Nem tudom mi az oka de mostanában könnyebben meg találom a negatívumot mint a pozitívumot.A gyorsaság alapjában testi adottság ami további edzésekkel növelhető.Szerintem Kulcsár alapból gyorsabb azért nem fog rajta annyit az idő.És erről jut eszembe hogy már azon is gondolkoztam,jó ötlet volt e F. Pistára bízni az erőnléti felkészítést.Pályakezdőként,megfelelő tapasztalat hiányában ez komoly feladat eddig mindig a másik oldalon állt.Ami látható nem tudunk 90 percen át robotolni,az utólsó negyed órára elfogy az erő.A másik dolog ami foglalkoztat,van e összefüggés az edzés munka és a rengeteg sérülés között.Ha Pista magához méri az adagot nem is lenne meg lepő,mivel semmit nem tudni az elvégzett munkáról nem is akarom rá fogni az egészet.Az igazolásokkal kapcsolatban még ott tartok hogy kettővel többen lettünk,ami fontos de jobb lenne ha ez átmenne a minőségbe is.Sajnos a mi pénztárcánkat nem töltik mindig újra,annak kell örülni hogy van olyan ember aki a saját pénzét költi a csapatra ezer köszönet érte.Mindig várom hátha egyszer mi is kifogunk egy aranyhalat én afrikában horgászgatnék.
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4272

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Jan. 22, 2018 10:25 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

Csapatkapitányunk szerint már a tavaszi szezon legelején feljebb kell kapaszkodnunk a tabellán, hogy később ne legyenek gondjaink.

http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnem_stabilabba_tenni_a_jatekomat-2910

Érdekes ,hogy Mohának 18 bajnokin 5 gólja és 5 gólpassza volt ősszel ami szerintem elég jó mérleg . Ennek ellenére összességében a teljesítménye talán még a közepest sem érte el.

Nézőpont kérdése az egész,mert én meg azt mondom 17 bajnokin 2 gól 5 gólpassz.Mivel ebből 3 gólt egy mérkőzésen lőtt,már nem is olyan kedvező a kép,és akkor még a mezőny munkájáról még nem szóltam semmit.Annak fényében hogy ő a csapatban a csk.tőlem ez a teljesítmény kevés.
    Azért ne vegyük már el tőle a 3 gólt mert a végén el megy a kedve a mesterhármasoktól. Very Happy Amúgy a többiben sajnos teljesen igazad van. A "talán" nem kellett volna a hozzászólásomba. Ahhoz mit szólsz ,hogy Moha őszi 5 gólja és 5 gólpassza még így is jobb ,mint Barczinak az egész évi legjobb teljesítménye , amikor pedig ő is balszélsőt játszott ?
    Emlékszem amikor Moha hozzánk került még kimondottan gyors játékos volt. Most viszont már csak ő gondolja ezt magáról . Régebben ,ha csak tehettem mindig néztem az atlétikát ,főleg a sprintszámokat. Megfigyeltem ,hogy sok már a 30-on bőven túljáró futó sebessége semmit nem kopott. Talán hasznos lenne emiatt egy atlétaedző a csapat mellé. Moha (és a csapat is ) biztosan sokkal eredményesebb lett volna ,ha nem veszíti el mostanra a sebességét. Érdekes ,hogy a 4 évvel idősebb Kulcsár viszont még mindig gyorsnak számít .
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Hétf. Jan. 22, 2018 7:03 pm

Vasas1969 írta:Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

Csapatkapitányunk szerint már a tavaszi szezon legelején feljebb kell kapaszkodnunk a tabellán, hogy később ne legyenek gondjaink.

Érdekes ,hogy Mohának 18 bajnokin 5 gólja és 5 gólpassza volt ősszel ami szerintem elég jó mérleg . Ennek ellenére összességében a teljesítménye talán még a közepest sem érte el.

Nézőpont kérdése az egész,mert én meg azt mondom 17 bajnokin 2 gól 5 gólpassz.Mivel ebből 3 gólt egy mérkőzésen lőtt,már nem is olyan kedvező a kép,és akkor még a mezőny munkájáról még nem szóltam semmit.Annak fényében hogy ő a csapatban a csk.tőlem ez a teljesítmény kevés.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Jan. 22, 2018 3:48 pm

Egy kis bulvár .

Focistafeleség lesz a szépségkirálynő

http://www.borsonline.hu/celeb/focistafeleseg-lesz-a-szepsegkiralyno/146702

Sok boldogságot Nekik ! Remélem Tamás játéka  a jövendőbelijéhez hasonló minőségű lesz.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Jan. 22, 2018 1:53 pm

Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Jan. 21, 2018 11:05 am

NB I: „Adtam egy utolsó esélyt magamnak, hogy futballista legyek” – Barczinak szüksége volt a Vasasra

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/adtam-egy-utolso-eselyt-magamnak-hogy-futballista-legyek-barczinak-szuksege-volt-vasasra

http://fociakobon.cafeblog.hu/2018/01/19/golkiraly-nelkuli-eroproba-angyalfoldon/

Sajnos a beharangozóról lemaradtam.

Juhos2

Hozzászólások száma : 524

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Jan. 20, 2018 5:00 pm

Vasas1969 írta:
    Amúgy Pista ,hogy mozgott hátul ? Valamiért nekem is az a téveszmém ,hogy ott még lehetne 1-2 éve ,ha nem is az élvonalban ,de a másodosztályban el tudnám képzelni. Benesnél és Vaskónál nem lassabb és nem is ügyetlenebb ráadásul olyan kevés a védőnk , hogy én is megnéztem volna ott Pistát.
    Valami fülest nem hallottál a 2 külföldi csatárral kapcsolatban ? Barczit milyennek találtad ? A kocsmában azt írta egy lila ,hogy keveset fut .
    Odatette magát, de Botond cseleit is ette az ellen, ezért nehéz megítélni. Pista is megítélhetetlen volt, egy Molnár nagyságú nagyon fiatal gyerkőcre próbálták felívelni a labdát Pistáék mellett esélytelenül.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 20, 2018 4:06 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

Remélem Juhos kint lesz a meccsen és véleményt mond Barcziról és persze Egerszegiről. Bár a Vecsés eredményei alapján eléggé lefelé lóg ki az NB3-ból és inkább egy erős megye 1 -es csapatnak felel meg, emiatt nem igazán lesznek mérvadóak ez ellenük látottak. Én úgy gondolom ,hogy a közepes vagy a közepesnél talán egy picivel jobb játékosok.( Olyan szempontból biztosan erősítések lesznek ,hogy szerintem közepes teljesítményt is alig nyújtott valaki az őszi csapatból.) Sajnos magyarból még ilyet is nehéz szerezni , főleg télen . Ráadásul időben jöttek, így van idejük beépülni . Abban bízom ,hogy a próbajátékra várt 2 külföldiből az egyik legalább beválik és igazi erősítés lesz. Beérném egy kicsit fiatalabb ,kicsit gyorsabb ,kicsit többet futó ,kicsit magasabb és jobban fejelő Saglikkal is. Szerintem egyébként az egyik próbázó talán Kamenár honfitársa lehet , aki játszott abban a csapatban is amelyiknél Oenning is edzősködött korábban ,de nem volt a játékosa. A jövő héten már okosabbak leszünk .

Az első a két új fiú kényszerítőjéből esett. Barczi szépen elcsavarta a hosszúba. Egerszegi Berecz helyett próbált irányítani, szerintem kevés sikerrel. Betömörülő ellenfél, sakk-mattig játszott helyzetek a második félidőben. Martin felső kapufás bombagólt lőtt, Vogyicska nagyon jól indult be Barczi mintapasszt nyomott neki. Monyó 44, a középső hátvédjük enyhe túlsúly /,hogy ne bántsam meg/, messzemenő következtetés levonhatatlan. Pista beállt védőnek/!/, ezt nem nagyon értettem miért kell? Kicsit elvesztette számomra a felkészülési mérkőzés jellegét. A közönség az ismert arcok, napsütés, néhány jó beszólás, vidám délelőtt.
    Amúgy Pista ,hogy mozgott hátul ? Valamiért nekem is az a téveszmém ,hogy ott még lehetne 1-2 éve ,ha nem is az élvonalban ,de a másodosztályban el tudnám képzelni. Benesnél és Vaskónál nem lassabb és nem is ügyetlenebb ráadásul olyan kevés a védőnk , hogy én is megnéztem volna ott Pistát.
    Valami fülest nem hallottál a 2 külföldi csatárral kapcsolatban ? Barczit milyennek találtad ? A kocsmában azt írta egy lila ,hogy keveset fut .

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Jan. 20, 2018 2:51 pm

Vasas1969 írta:

Remélem Juhos kint lesz a meccsen és véleményt mond Barcziról és persze Egerszegiről. Bár a Vecsés eredményei alapján eléggé lefelé lóg ki az NB3-ból és inkább egy erős megye 1 -es csapatnak felel meg, emiatt nem igazán lesznek mérvadóak ez ellenük látottak. Én úgy gondolom ,hogy a közepes vagy a közepesnél talán egy picivel jobb játékosok.( Olyan szempontból biztosan erősítések lesznek ,hogy szerintem közepes teljesítményt is alig nyújtott valaki az őszi csapatból.) Sajnos magyarból még ilyet is nehéz szerezni , főleg télen . Ráadásul időben jöttek, így van idejük beépülni . Abban bízom ,hogy a próbajátékra várt 2 külföldiből az egyik legalább beválik és igazi erősítés lesz. Beérném egy kicsit fiatalabb ,kicsit gyorsabb ,kicsit többet futó ,kicsit magasabb és jobban fejelő Saglikkal is. Szerintem egyébként az egyik próbázó talán Kamenár honfitársa lehet , aki játszott abban a csapatban is amelyiknél Oenning is edzősködött korábban ,de nem volt a játékosa. A jövő héten már okosabbak leszünk .

Az első a két új fiú kényszerítőjéből esett. Barczi szépen elcsavarta a hosszúba. Egerszegi Berecz helyett próbált irányítani, szerintem kevés sikerrel. Betömörülő ellenfél, sakk-mattig játszott helyzetek a második félidőben. Martin felső kapufás bombagólt lőtt, Vogyicska nagyon jól indult be Barczi mintapasszt nyomott neki. Monyó 44, a középső hátvédjük enyhe túlsúly /,hogy ne bántsam meg/, messzemenő következtetés levonhatatlan. Pista beállt védőnek/!/, ezt nem nagyon értettem miért kell? Kicsit elvesztette számomra a felkészülési mérkőzés jellegét. A közönség az ismert arcok, napsütés, néhány jó beszólás, vidám délelőtt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 20, 2018 11:25 am

Síposúr írta:Nem volt meg ,hogy kicsoda is ,de nekem ez a Barczi gyerek nem tűnik használhatatlannak. Nagyon mennek neki ezek a sarkazások és még a bal szélt is jól megtudja húzni . Mondjuk ez még magában kevés . Lehet ezért is nem ismertem pedig már 28 éves . Magam is keveslem a góljai számát . Azért bízok a vezetésben ,hogy jönnek még jobb játékosok is. Hajrá Vasas !

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 20, 2018 9:59 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 20, 2018 8:45 am

http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/30696/

http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/445608_vasas_es_dvtk_jatekossal_erositett_az_nb_ii_es

Így már mindenképpen kell hátra igazolnunk ,mert létszámra is kevesen vagyunk. Colo újra igazad volt ! Megmondtad előre ,hogy Czingi még kevés az élvonalhoz .
    Az utánpótlással kapcsolatos dolgokat már többször is hallottuk még sincs változás.
    VasasTata

Hozzászólások száma : 48

Témanyitás by VasasTata on Pént. Jan. 19, 2018 5:48 pm

Ez most nem lesz komoly - vagy nagyon is az - de Kálmán bá' most is megmondja a tutit! cyclops cyclops
    A "migránsokról" kicsit másképpen.
    https://www.youtube.com/watch?v=iQn_d8Hetzw

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Jan. 19, 2018 2:07 pm

Vaskó: A középmezőnyben van a reális helyünk

Csapatunk egyik vezéregyénisége, a Vasas-nevelésű Vaskó Tamás, a Szekszárd elleni csereként beállva góllal és gólpasszal járult hozzá a 3-0-s győzelemhez. Védőnk az apaság szépségeiről, a csapatba való kerülés küzdelmeiről és tavaszi várakozásairól beszélt honlapunknak.

http://www.vasasfc.hu/hirek/vasko_a_kozepmezonyben_van_a_realis_helyunk-2906
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jan. 18, 2018 10:31 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Ha mégis lesz meglepetés,  akkor mi ketten fogunk a legjobban meglepődni ! Very Happy Egerszegi is megvan. Talán ő a legjobb a 3 felmerült névből. Ma már ez az első gól nem születhetne meg.

https://www.youtube.com/watch?v=eQh4Fdwp-nk

Csekének azért még mindig örülnék. Csatárban egy minőségi kellene ,azt se bánom , ha nem magyar. Egyedül Feczeseinről hallani ,hogy szabad.  Ár(fizetés) érték arányában nem tudom jó lenne e ? Remélem én is ,hogy Tischlernél jobb jön. Amúgy valamiért azt hiszem benne azért lenne még tartalék . Lehet csak az ellenünk rúgott góljai miatt . Védőben Kovács Gábor is szabad listán van . El tudom képzelni  ,hogy cserének esetleg megpróbálják ,ha nem lesz jobb.

Tavaly még egy közvetítésben Csekét az Újpest jövőbeli csapatának alappilléreként emlegették. Aztán ez is hamar elmúlt.
    Én elkezdtem reménykedni, hogy a góllövés is megoldódik. Ha végig gondolom találhatunk végre valakit mi is ennyi idő után. De el fog jutni egyáltalán a labda hozzá vagy olyan csatárt kel találni aki egyből egy?
    Szerintem Barczit szánják annak aki eljuttassa a labdát annak a csatárnak. Nézegettem ,hogy ki lehetne jó ,de nem találok minden szempontból megfelelőt még a Transfermarkton sem. Remélem találunk olyan kevés lehetőséget kapót , akit a klubja elenged és hozzánk is szívesen jönne. Jó lenne egy Hámori Feri féle nagy fogás . Már egy nulla volt amikor hozzánk jött és micsoda feltámadást produkált.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Jan. 18, 2018 9:07 pm

Vasas1969 írta:
    Ha mégis lesz meglepetés,  akkor mi ketten fogunk a legjobban meglepődni ! Very Happy Egerszegi is megvan. Talán ő a legjobb a 3 felmerült névből. Ma már ez az első gól nem születhetne meg.

Csekének azért még mindig örülnék. Csatárban egy minőségi kellene ,azt se bánom , ha nem magyar. Egyedül Feczeseinről hallani ,hogy szabad.  Ár(fizetés) érték arányában nem tudom jó lenne e ? Remélem én is ,hogy Tischlernél jobb jön. Amúgy valamiért azt hiszem benne azért lenne még tartalék . Lehet csak az ellenünk rúgott góljai miatt . Védőben Kovács Gábor is szabad listán van . El tudom képzelni  ,hogy cserének esetleg megpróbálják ,ha nem lesz jobb.

Tavaly még egy közvetítésben Csekét az Újpest jövőbeli csapatának alappilléreként emlegették. Aztán ez is hamar elmúlt.
    Én elkezdtem reménykedni, hogy a góllövés is megoldódik. Ha végig gondolom találhatunk végre valakit mi is ennyi idő után. De el fog jutni egyáltalán a labda hozzá vagy olyan csatárt kel találni aki egyből egy?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jan. 18, 2018 8:38 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Szerintem a lényeget tekintve Colo is ugyanezt írta volna. Ha szombaton délelőtt ki tudsz menni az edzőmeccsre megírhatnád ,hogy mit tapasztaltál a Vecsés ellen ?
    Szerintem mivel a kis Bognár Kövesdre ment emiatt került csak Barczi a képbe. Kérdés ,hogy hol veszik számításba ? Pista csatárt és védőt említett . Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki szabad és még a hasznunkra is lenne . Neked van tipped ?

Nagyon jól látod,az lesz a meglepetés hogy nem lesz meglepetés legalábbis a jelek eddig erre mutattak.Állitólag közel kerültünk Egerszegi leigazolásához is.még egy kp.na de ki fog majd gólt lőni?Jó lenne már egy gólerős csatár,de ne Tischler mert egy csere üzlet keretében az ő neve is felmerült.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jan. 18, 2018 8:18 pm

A Vasasnál tudják, többre képes a csapat

A csapat német vezetőedzője szerint kellenek a jó eredmények, hogy kijöjjenek a gödörből.

https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/01/17/a-vasasnal-tudjak-tobbre-kepes-a-csapat/#
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jan. 18, 2018 8:14 pm

Újabb igazolás: Egerszegi

Egerszegi Tamás aláírta 2020-ig szóló szerződését csapatunkhoz.

http://www.vasasfc.hu/hirek/ujabb_igazolas_egerszegi-2905

colocolo

Témanyitás by colocolo on Csüt. Jan. 18, 2018 2:27 pm

Vasas1969 írta:
    Szerintem a lényeget tekintve Colo is ugyanezt írta volna. Ha szombaton délelőtt ki tudsz menni az edzőmeccsre megírhatnád ,hogy mit tapasztaltál a Vecsés ellen ?
    Szerintem mivel a kis Bognár Kövesdre ment emiatt került csak Barczi a képbe. Kérdés ,hogy hol veszik számításba ? Pista csatárt és védőt említett . Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki szabad és még a hasznunkra is lenne . Neked van tipped ?

Nagyon jól látod,az lesz a meglepetés hogy nem lesz meglepetés legalábbis a jelek eddig erre mutattak.Állitólag közel kerültünk Egerszegi leigazolásához is.még egy kp.na de ki fog majd gólt lőni?Jó lenne már egy gólerős csatár,de ne Tischler mert egy csere üzlet keretében az ő neve is felmerült.
    Síposúr

Hozzászólások száma : 188

Témanyitás by Síposúr on Csüt. Jan. 18, 2018 11:08 am

Nem volt meg ,hogy kicsoda is ,de nekem ez a Barczi gyerek nem tűnik használhatatlannak. Nagyon mennek neki ezek a sarkazások és még a bal szélt is jól megtudja húzni . Mondjuk ez még magában kevés . Lehet ezért is nem ismertem pedig már 28 éves . Magam is keveslem a góljai számát . Azért bízok a vezetésben ,hogy jönnek még jobb játékosok is. Hajrá Vasas !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Jan. 17, 2018 8:56 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek  ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni  télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.
    Ha Oenning továbbra is önfejű lesz bajban lehetünk ,ha viszont zártabban játszunk (nem megyünk fejjel a falnak) és jobban a játékosokra szabja a taktikát , akkor szóba sem jöhet a kiesés. Annál sokkal jobb ez a játékosállomány ,persze csak akkor ,ha mindent megtesznek a pályán.

Barczi olyan szempontból jó ,hogy bár én is csak közepes játékosnak tartom ,de van benne lendület és helyzetbe tudja hozni a társait és ez hiánycikk volt nálunk az ősszel.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Ez egy jól sikerült válasz volt . . . . /szerintem/.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Jan. 17, 2018 7:58 pm

Vasas1969 írta:
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek  ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni  télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.
    Ha Oenning továbbra is önfejű lesz bajban lehetünk ,ha viszont zártabban játszunk (nem megyünk fejjel a falnak) és jobban a játékosokra szabja a taktikát , akkor szóba sem jöhet a kiesés. Annál sokkal jobb ez a játékosállomány ,persze csak akkor ,ha mindent megtesznek a pályán.

Barczi olyan szempontból jó ,hogy bár én is csak közepes játékosnak tartom ,de van benne lendület és helyzetbe tudja hozni a társait és ez hiánycikk volt nálunk az ősszel.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Ez egy jól sikerült válasz volt . . . . /szerintem/.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Jan. 17, 2018 4:35 pm

Juhos2 írta:Várom a híreket. Kitalált vajon valami meglepit Oening mester a tavaszra?
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Jan. 17, 2018 3:05 pm

Várom a híreket. Kitalált vajon valami meglepit Oening mester a tavaszra?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Jan. 16, 2018 9:55 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Jan. 16, 2018 7:21 pm

colocolo írta:
    Juhos2 írta:

Behúztuk. Most már csak azon kell imádkozni, hogy ne 700 percenként lőjön egy gólt.

Gondolom nagyon fontos érv volt mellette hogy nem kellet fizetni érte,118 mérkőzés 11 gól ha jól emlékszem nem igazán parádés.Persze attól még lehet nagyon hasznos játékos reméljük hogy nálunk az lesz.

Újra egyetértünk . Én is közepes játékosnak gondolom. Voltak korábban meccsei még Újpesten amikor azt hittem több van benne , de sajnos nem jött ki belőle. Reménykedjünk ,hogy későn érő típus. Ezt a régi cikket csak azért teszem be mert itt elmondja hol szeret legjobban játszani.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/diosgyor-megfordult-a-fejemben-a-tavozas-gondolata-barczi-2384813
    Szerintem ez Berecz helye. Szerencsére neki sincs komoly baja.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_nagyobb_volt_az_ijedtseg-2902
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Jan. 16, 2018 7:03 pm

Barczi Dávid két és féléves szerződést írt alá

Új játékossal bővült csapatunk, leigazoltuk Barczi Dávidot. A középpálya középén és szélén is bevethető 28 éves játékos legutóbb a Videoton együttesében szerepelt.

http://www.vasasfc.hu/hirek/barczi_david_ket_es_feleves_szerzodest_irt_ala-2903

colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Jan. 16, 2018 6:26 pm

Juhos2 írta:

Behúztuk. Most már csak azon kell imádkozni, hogy ne 700 percenként lőjön egy gólt.

Gondolom nagyon fontos érv volt mellette hogy nem kellet fizetni érte,118 mérkőzés 11 gól ha jól emlékszem nem igazán parádés.Persze attól még lehet nagyon hasznos játékos reméljük hogy nálunk az lesz.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Jan. 16, 2018 3:05 pm

colocolo írta:Tegnap Barczi szerződést bontott a Vidinél,szabadon igazolhatóvá vált így már csak vele kell egyezkedni az érdeklődőknek.Nem tudom,olyan keveset játszott nálam egyáltalán nincs képben.Azon is csodálkoztam amikor le igazolta a Vidi,mit láttak benne nem tudom.Sajnálom hogy nincsenek nálunk próba játékosok,hátha találnánk valakit főleg a fiatalok között.Nem vagyok türelmetlen,de jó lenne már ha valami alakulna mert az új fiúknak be is kell épülni a csapatba.Arra nem is merek gondolni,hogy nem azonnal bevethető kezdő embereket igazolunk.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szer. Jan. 24, 2018 2:33 am