Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 513

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Dec. 15, 2017 11:29 pm

Vasas1969 írta:
    Osztom a véleményed . Annyit jegyeznék meg ,hogy a létesítmény biztosítása mintha az SC feladata lenne . Csak találgatok ,de talán az edzőpályáké is. Ezt Markovits letudja a műfüvesekkel és ő biztos nem fog pályát bérelni a csapatnak ,már persze ,ha valóban az ő sara . Jámbor meg úgy érzem beletolta a maximumot ,hogy az utóbbi 15 év legerősebb keretét hozza össze. Talán emiatt beszél csak 1-2 érkezőről Vancsa. Ha lehetne kérdezni a vezetőktől én ezt a kérdést tenném fel.

Valami ésszerű magyarázata kell, hogy legyen ennek a lehetetlen helyzetnek. De, ne legyen rá megoldás? Nem értem.
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4207

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 15, 2017 11:08 pm

Juhos2 írta:A költségvetése a csapatnak több kell, hogy legyen mint tavaly volt a kupával, bajnoki 3. helyezéssel. Az ebbõl adódó szélesebb merítési lehetőség szintén egy stabilabb csapatot kellett volna, hogy eredményezzen. Oening egy ideje itt él. Az első meccses rutintalanságán már túl lehetne.
    Az edzés lehetőséget sem értem. Sehol nem lehet egy fūvespályát bérelni?
    Sok a sérūlt. 69 már a transfermarkt-ról kiderítette, hogy a csehek keveset játszottak.
    És, hogy midezek tetejébe még a szurkolók legyenek a hibásak bárkik szemében.
    Meccsek teltek el helyzet nélkül. Én ilyenre, hogy 90 perceken keresztūl ne jussunk el az ellenfél kapujáig nem emlékszem. Ez már nekem is sok. Mindenkit el fogunk veszíteni, ide egy gyerek nem fog jönni, hogy piros-kék mezben szurkoljon a hétvégén kedvenc csapatának. Ha ezt nem értik meg a Vasasnál áshatjuk a sírt.
    Lehet, hogy nem karácsonyi téma, de én már azon gondolkodtam a Pancho vagy az új Fáy lesz hamarabb az enyészet birodalma. Sad
    Osztom a véleményed . Annyit jegyeznék meg ,hogy a létesítmény biztosítása mintha az SC feladata lenne . Csak találgatok ,de talán az edzőpályáké is. Ezt Markovits letudja a műfüvesekkel és ő biztos nem fog pályát bérelni a csapatnak ,már persze ,ha valóban az ő sara . Jámbor meg úgy érzem beletolta a maximumot ,hogy az utóbbi 15 év legerősebb keretét hozza össze. Talán emiatt beszél csak 1-2 érkezőről Vancsa. Ha lehetne kérdezni a vezetőktől én ezt a kérdést tenném fel.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 15, 2017 10:51 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Vigasztaljon a tudat ,hogy nálatok legalább van fogorvos .Sajnos tudom ,hogy milyen amikor nincs . Aki meg volt annál még Mekk Elekkel is jobban jártunk volna.
    Egyébként én sem vagyok biztos ,hogy Oenning megérdemli Jámbor úr bizalmát. Nagyon korrekt a tulaj ,hogy mivel közel sem voltak optimálisak a feltételek ( hazai pálya hiánya , a sok sérülés és ,hogy nem tudtunk fűvőn edzeni) ezért továbbra is lehetőséget ad a németnek. Szerintem a másik 11 csapattól már kirúgták volna. Félek ,hogy nem fog tudni változtatni a német az ellenfelek által már jól kiismert taktikáján,  emiatt akár bajba is kerülhetünk ,pedig ez az állomány ennél többre hívatott. Abban azért bízom ,hogy inkább Vancsa szava lesz a döntő a téli igazolások során.

A mester eddigi mérlege nálunk:

2016 tavasza
    4  4  6  13-23

2016 ősze
    10 4 5   30-18

2017 tavasza
    5 3 6    20-22

2017 ősze
    6  3 10   24-37

Összesen:
    25 14 27   87-100

Hátha még látnád,fiatal csinos pályakezdő doktornő most voltam harmadszor nála,és már jövőre is van két időpontom.Ha a csapatom nem is,de legalább a fogaim rendben lesznek.Ami a csapatott illeti,1-2 igazolás kevés még akkor is ha nem lenne ennyi sérültünk.Valamit még ki kell találni,mondjuk Oenning kap karácsonyra egy varázspálcát és meg változtat mindent.Már a mesékben is jobban hiszek mint benne,amúgy is jön a karácsony ,kezdésnek egy jó csatárt mindjárt elfogadnék a csapat fenyőfája alá.
    Volt szerencsém a most pályakezdő korosztályhoz 2 éve még tanulóként ,azóta nem nagyon kell mosolyra húzni a számat .Sad Nem irigylem azokat akik a kezeik közé kerülnek. De leginkább a helyi Mekk Elek fogorvos volt a főbűnős. Örülök ,hogy a Tied legalább csinos és ha a fogaid is valóban jól megcsinálja ,akkor duplán szerencsés vagy.
    Szerintem is kevés az 1-2 . Úgy érzem 2 minőségi legalább kellene és legalább még 2 olyan mint a Szedlár , akiben meg van a lehetőség arra ,hogy jó legyen. Félek ,hogy 1-2 fecske még nem csinálna nyarat. Amilyen lassan épülnek fel a játékosaink félő ,hogy a sérültek többsége majd csak a bajnokság közben tudna elkezdeni alapozni és a bajnokság többi része pedig elmenne a formába lendülésükkel. Hamar lemegy a 14 forduló , már nem lehet hibázni. 4 érkezőnek azért már elégnek kell lenni a biztos bent maradáshoz. A túl sok új igazolás is kockázatos lenne ,még eg Oenningnél jobb edző számára is.
    Jó csatár nagyon kellene ! Én a csatársort érzem a leggyengébb csapatrészünknek vagyis inkább úgy fogalmaznék ,hogy szerintem ez a csapatrész nyújtotta a leggyengébb teljesítményt. A mester után.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 15, 2017 2:44 pm

[url=]

Elnézést ezért , holnap megpróbálom olvasható minőségben feltenni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 15, 2017 1:26 pm

colocolo írta:
    Juhos2 írta:A költségvetése a csapatnak több kell, hogy legyen mint tavaly volt a kupával, bajnoki 3. helyezéssel. Az ebbõl adódó szélesebb merítési lehetőség szintén egy stabilabb csapatot kellett volna, hogy eredményezzen. Oening egy ideje itt él. Az első meccses rutintalanságán már túl lehetne.
    Sok a sérūlt. 69 már a transfermarkt-ról kiderítette, hogy a csehek keveset játszottak.
    Meccsek teltek el helyzet nélkül. Én ilyenre, hogy 90 perceken keresztūl ne jussunk el az ellenfél kapujáig nem emlékszem. Ez már nekem is sok. Mindenkit el fogunk veszíteni, ide egy gyerek nem fog jönni, hogy piros-kék mezben szurkoljon a hétvégén kedvenc csapatának. Ha ezt nem értik meg a Vasasnál áshatjuk a sírt.
    Lehet, hogy nem karácsonyi téma, de én már azon gondolkodtam a Pancho vagy az új Fáy lesz hamarabb az enyészet birodalma. Sad

Most mondhatnám elég le hangoló a jelenről, jövőről vázolt képed de nem teszem mert valami hasonlót érzek én is.Ha másért nem Rudi bácsi emlékének adózva,ki sokat tett azért hogy most legyen miről beszélnünk.A róla elnevezett stadion várhatóan méltó lesz a nevéhez,most a csapaton a sor hogy fel nőjjön a feladathoz.

http://www.market.hu/hu/epitkezes/928/vasas-stadion
    colocolo

Hozzászólások száma : 433

Témanyitás by colocolo on Pént. Dec. 15, 2017 11:56 am

Most mondhatnám elég le hangoló a jelenről, jövőről vázolt képed de nem teszem mert valami hasonlót érzek én is.Ha másért nem Rudi bácsi emlékének adózva,ki sokat tett azért hogy most legyen miről beszélnünk.A róla elnevezett stadion várhatóan méltó lesz a nevéhez,most a csapaton a sor hogy fel nőjjön a feladathoz.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Dec. 15, 2017 11:15 am

A költségvetése a csapatnak több kell, hogy legyen mint tavaly volt a kupával, bajnoki 3. helyezéssel. Az ebbõl adódó szélesebb merítési lehetőség szintén egy stabilabb csapatot kellett volna, hogy eredményezzen. Oening egy ideje itt él. Az első meccses rutintalanságán már túl lehetne.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Pént. Dec. 15, 2017 10:26 am

Vasas1969 írta:
    Vigasztaljon a tudat ,hogy nálatok legalább van fogorvos .Sajnos tudom ,hogy milyen amikor nincs . Aki meg volt annál még Mekk Elekkel is jobban jártunk volna.
    Egyébként én sem vagyok biztos ,hogy Oenning megérdemli Jámbor úr bizalmát. Nagyon korrekt a tulaj ,hogy mivel közel sem voltak optimálisak a feltételek ( hazai pálya hiánya , a sok sérülés és ,hogy nem tudtunk fűvőn edzeni) ezért továbbra is lehetőséget ad a németnek. Szerintem a másik 11 csapattól már kirúgták volna. Félek ,hogy nem fog tudni változtatni a német az ellenfelek által már jól kiismert taktikáján,  emiatt akár bajba is kerülhetünk ,pedig ez az állomány ennél többre hívatott. Abban azért bízom ,hogy inkább Vancsa szava lesz a döntő a téli igazolások során.

2016 tavasza
    4  4  6  13-23

2016 ősze
    10 4 5   30-18

2017 tavasza
    5 3 6    20-22

2017 ősze
    6  3 10   24-37

Összesen:
    25 14 27   87-100

Hátha még látnád,fiatal csinos pályakezdő doktornő most voltam harmadszor nála,és már jövőre is van két időpontom.Ha a csapatom nem is,de legalább a fogaim rendben lesznek.Ami a csapatott illeti,1-2 igazolás kevés még akkor is ha nem lenne ennyi sérültünk.Valamit még ki kell találni,mondjuk Oenning kap karácsonyra egy varázspálcát és meg változtat mindent.Már a mesékben is jobban hiszek mint benne,amúgy is jön a karácsony ,kezdésnek egy jó csatárt mindjárt elfogadnék a csapat fenyőfája alá.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 15, 2017 12:03 am

Ha már belekezdtem Oenning eddigi mérlegébe. 25 14 27 87-100

A Fáy utcában 13 hazai meccsen 8 2 3 21-14 volt a mérleg.

A kispesti , újpesti és dunaújvárosi 19 "hazai" meccs eredménysora. 6 4 9 26-31

Ebből is látszik mennyire visszaesett a teljesítményünk a semleges hazai pályákon. Érdekességképpen Mészöly Géza alatt a Haladás soproni mérlege a 27 meccsből : 13 7 7 38-31

Egyébként a két edző összesített mérlege a 12 csapatos bajnokságban:

Oenning 66 meccs : 25 14 27 87-100

Mészöly 73 meccs : 27 18 28 80-98

Azt hiszem nagyjából hasonlóan teljesítettek a csapatukkal.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 14, 2017 6:24 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:„Nem téma az edzőváltás” - lapszemle

Vancsa Miklós a Nemzeti Sportnak nyilatkozott.

http://www.vasasfc.hu/hirek/nem_tema_az_edzovaltas_-_lapszemle-2872

http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_januar_8-an_kezdi_meg_a_teli_felkeszuleset-2871

Már tegnap reggel a fogorvosi rendelőben a soromra várva elolvastam a cikket.Erre nem lehet mit mondani,ez van el kell fogadni aztán lesz ami lesz.Ez a hír jobban fájt mint a kezelés.

2016 tavasza
    4  4  6  13-23

2016 ősze
    10 4 5  30-18

2017 tavasza
    5 3 6    20-22

2017 ősze
    6  3 10  24-37

Összesen:
    25 14 27   87-100
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Szer. Dec. 13, 2017 9:52 am

Vasas1969 írta:„Nem téma az edzőváltás” - lapszemle

Vancsa Miklós a Nemzeti Sportnak nyilatkozott.

http://www.vasasfc.hu/hirek/nem_tema_az_edzovaltas_-_lapszemle-2872

http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_januar_8-an_kezdi_meg_a_teli_felkeszuleset-2871

Már tegnap reggel a fogorvosi rendelőben a soromra várva elolvastam a cikket.Erre nem lehet mit mondani,ez van el kell fogadni aztán lesz ami lesz.Ez a hír jobban fájt mint a kezelés.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 12, 2017 11:37 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 10, 2017 2:49 pm

colocolo írta:
             Vasas:Ferencváros  0:2

1500 néző

VASAS:Kamenár 4 - Szivacski 4 Burmeister 4 Vaskó Benes 4 Ádám 4- Berecz 5 Vida 5 - Gaál 5 Pavlov 4 Remili 5

csere: Remili - Ferenczi    79.perc
               Szivacski - Vogyicska  83.perc

Az előző hetekhez képest volt kis javulás,de ez a pontszerzéshez nem volt elég.A bent maradáshoz meg ennél is jóval több kell,most még nem látom hogy ez a többlet miből jön majd össze.
    Végre látszott az akarás a csapaton . Nem tudom ,hogy ez annak szólt e ,hogy többen nem szeretnék ,ha télen lapátra kerülnének vagy csak a hideg miatt volt nagyobb az igyekezet ? Sajnos igazán komoly helyzeteket nem sikerült kidolgozni igaz a fradinak sem ,de ők jobban éltek a kevés lehetőségükkel. Emiatt tudtak nyerni pedig semmivel nem nyujtottak jobb teljesítményt nálunk. Ha az előző meccseken is látszott volna a játékosokon az igyekezet ,akkor nem lennénk ennyire közel a kieső helyekhez.
    Még én sem látom ,hogy mitől leszünk jobbak mert ahogy nálunk a sérültek felépülése halad nem csodálkoznék ,ha féltucat játékosunk a tavaszi rajtkor sem lenne bevethető. Így meg azért kell igazolni ,hogy legalább a kispadon egészséges játékosok üljenek ,emiatt nehéz lesz hátsó fertályon rúgni azokat akik ezt idei teljesítményükkel kiérdemelték.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 10, 2017 2:26 pm

A Ferencváros 2-0-ra legyőzte vendégként a Vasast a labdarúgó OTP Bank Liga 19. fordulójának zárómérkőzésén, a Szusza Ferenc Stadionban, ezzel az élre állt a tabellán.

https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2017/12/09/a-ferencvaros-gyozelemmel-a-tabella-elrol-megy-teli-szunetre
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Vas. Dec. 10, 2017 12:11 pm

Vasas:Ferencváros 0:2

1500 néző

VASAS:Kamenár 4 - Szivacski 4 Burmeister 4 Vaskó Benes 4 Ádám 4- Berecz 5 Vida 5 - Gaál 5 Pavlov 4 Remili 5

csere: Remili - Ferenczi 79.perc
    Szivacski - Vogyicska 83.perc

Az előző hetekhez képest volt kis javulás,de ez a pontszerzéshez nem volt elég.A bent maradáshoz meg ennél is jóval több kell,most még nem látom hogy ez a többlet miből jön majd össze.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 09, 2017 1:25 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 08, 2017 3:19 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 07, 2017 8:18 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/csucs-es-melypont-sok-mulhat-kapusokon-vasas-fradin

Érdemes letekerni a lap aljára a hozzászólásokig.

Aláírnám, ha nem kapnánk ötösével a gombócokat. Ezt a kapuban elviselni is lélekromboló hétről hétre.
    Az a szomorú ,hogy egy 2-0-ás vereséget már aláírnék előre. Olyan hajmeresztő hibákat követnek el a játékosaink ,hogy egyre nehezebb nem szándékosságot feltételezni. Olyan mintha a kapu előtt nem lenne elosztva ,hogy ki kit fogjon.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 07, 2017 8:08 pm

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/maris-tavozhat-az-ujpest-komoly-nyari-fogasa-jatekoscsere-szoba-johet

Ákos !Te és Böbö biztosan örülnétek ,ha jönne . Very Happy Biztosan nem rosszabb Pavlovnál ,de nem is jobb. Viszont a stílusa talán jobban illene a játékunkba ,bár én nem láttam olyan sokat játszani. Annyiból jól járnánk ,hogy egy légiós helyett hazai játékos jönne.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Dec. 07, 2017 8:07 pm

Vasas1969 írta:A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/csucs-es-melypont-sok-mulhat-kapusokon-vasas-fradin

Aláírnám, ha nem kapnánk ötösével a gombócokat. Ezt a kapuban elviselni is lélekromboló hétről hétre.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 07, 2017 8:46 am

A csúcs és a mélypont: sok múlhat a kapusokon a Vasas-Fradin

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 06, 2017 5:18 pm

A cikk folytatása.

[url=]
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Dec. 06, 2017 5:11 pm

Sinkovics a régi játékosokat kérdezte a sport mai cikkében. A click to full size-ra kattintva olvasható. Bocsi de szét kellett darabolnom az újságot.

[url= ]
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 05, 2017 3:47 pm

colocolo írta:Azt én sem tudom mi a vezetés álláspontja,de hogy kell valamilyen változás az biztos.Az már eddig is láttuk,sem mentálisan sem taktikailag nem vagyunk toppon.Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék.Persze ennek semmi realitása,egy új edző 3-4 valóban erősitést jelentő játékos, ennek elégnek kellene lennie.
    "Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék." Őszintén szólva egyetlen játékost nem tudnék mondani aki ősszel jó átlagteljesítményt nyújtott volna. Ha visszaemlékezünk ,hogy ki voltunk akadva Debrecenire a Hali meccsen elkövetett óriási hibái után ,ami miatt végül mennie kellett, azóta pedig már a fél csapat elkövetett hasonló bakikat. Az a baj ,hogy most ki sem lehet nagyon rúgni játékosokat, mert nem maradunk elegen ,így sem tudnak már két kapuzni (nagypályázni) az edzéseken.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Dec. 05, 2017 10:08 am

Azt én sem tudom mi a vezetés álláspontja,de hogy kell valamilyen változás az biztos.Az már eddig is láttuk,sem mentálisan sem taktikailag nem vagyunk toppon.Már ott tartok hogy több azok száma akit elküldenék,mint akit meg tartanék.Persze ennek semmi realitása,egy új edző 3-4 valóban erősitést jelentő játékos, ennek elégnek kellene lennie.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Dec. 05, 2017 7:54 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Dec. 04, 2017 10:07 pm

Juhos2 írta:De most komolyan, normális ez a Simon Zoltán az nb1.hu-n? A Vasas - Ferencváros beharangozója kapcsán.
    http://nb1.hu/otp-bank-liga/a-szurkoloi-altal-gyulolt-ellenfelhez-megy-a-fradi-az-utolso-forduloban---program
    Én sem értem minek szítja fel újra a kedélyeket. Idézek tőle.
    " Akármilyen színvonalú meccsei vannak,

akármennyire tesznek meg mindent a szurkolók távoltartására egyesek

, az NB I akkor is a mi kis bajnokságunk és akkor is az összes többinél jobban szeretjük."

Lehet ,hogy itt önmagáról beszél ? Persze pár balhézónak kedvet csinál ,de a többséget inkább távol tartja az ilyen cím. Mondjuk amikor még írogatott a kocsmába akkor valóban ez volt a helyzet.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Dec. 04, 2017 7:47 pm

De most komolyan, normális ez a Simon Zoltán az nb1.hu-n? A Vasas - Ferencváros beharangozója kapcsán.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Dec. 04, 2017 7:15 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Mondhatnám ,hogy nézzük optimistán , már csak egy zakó van hátra az idei évből. Korábban úgy éreztem ,hogy 2018 tavasza a miénk lesz . Felépül mindenki és megcsípjük a dobogót. Ez az optimizmusom már oda. Kíváncsi leszek mit mond majd a vezetőség ,hogy mitől leszünk jobbak tavasszal ? A legnagyobb bajom ,hogy messze nem látom azt a fajta mentalitást a játékosainknál , mint például a balmazi csapaton (bár csak az összefoglalóikat látom). Rajtuk látszik a győzni akarás . Mi mintha beleszarnánk. Így viszont nehezen sorakozik fel újra a szurkolósereg mögöttük ,mint 2016 tavaszán a Puskás ellen. Pedig egyre inkább hasonló helyzetbe kerülünk. Az Egervári - Pintér féle csapatra emlékeztet a mostani . Sajnos tudjuk akkor mi lett a vége.

Említettem múltkor a kis Szedlárt , most olvastam a dorogi összefoglalóban ,hogy ő lett az ősz játékosa náluk.

Én is figyelem nem csak őt hanem Mészáros Á.is az utóbbi két fordulóban mind kettő szerzett gólt.Az a baj,ha vihar vert tavasz elé nézünk azonnal bevethető kész játékosokra lenne szükség.Ilyenkor nehéz csapatott építeni eredmény kényszer van.
    Este 19:45-től az M4-en Sepsiszentgyörgy - Dinamo Bukarest meccs lesz. A székely csapatban játszik most Fülöp akit korábban eltudtam volna képzelni a Vasasban ,aztán Diósgyőrben alig játszott Ugrai mellett. A Dinamo edzője meg Miriuta.

Érdekes ,hogy Szedlár mellett Mészáros is volt Vasasos. Nem tudom ,hogy emiatt e ,de elég jól megértették egymást tegnap a gólok előtt.
    http://www.dorogifc.hu/hu/news/elo_online_kozvetites_-_dorogi_fc_-_szolnoki_mav_fc
    Szedlár konkurencia lehetne Remilinek és Kulcsárnak is. Bár csak 4 gólja van de a tegnapi már a 9.gólpassza volt és ez hiányzik nálunk nagyon ,hogy nincs aki kiszolgálja a középcsatárt. Ráadásul végre tudnánk gyors kontrákat is vezetni ,ha 2 gyors emberünk lenne egyszerre a pályán . Volt rá példa többször is ,hogy Kulcsár meghúzta a jobboldalt ,de nem tudta kinek beadni mert a többiek még a felezővonalnál poroszkáltak. Hangya is járt hasonlóan. Abban teljesen igazad van ,hogy ebből a kritikus helyzetből (amibe hoztuk magunkat) való kilábaláshoz kész játékosok kellenek , akiknek nem remeg meg a lábuk. Szedlár melléjük jöhetne ,hogy növelje a versenyhelyzetet. 2-3 jó mentalitású meghatározó embert hoznék ,többet nehéz lenne beépíteni.

Amúgy ,ha már NB2 , a góllövő listát is egy volt Vasasos Birtalan vezeti. A 2.helyezett egy tehetséges fiatal akit szintén eltudnék képzelni nálunk .Szerintem Vasgabó már rég felhívta a szakvezetés figyelmét rá.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Hétf. Dec. 04, 2017 3:25 pm

Vasas1969 írta:
    Mondhatnám ,hogy nézzük optimistán , már csak egy zakó van hátra az idei évből. Korábban úgy éreztem ,hogy 2018 tavasza a miénk lesz . Felépül mindenki és megcsípjük a dobogót. Ez az optimizmusom már oda. Kíváncsi leszek mit mond majd a vezetőség ,hogy mitől leszünk jobbak tavasszal ? A legnagyobb bajom ,hogy messze nem látom azt a fajta mentalitást a játékosainknál , mint például a balmazi csapaton (bár csak az összefoglalóikat látom). Rajtuk látszik a győzni akarás . Mi mintha beleszarnánk. Így viszont nehezen sorakozik fel újra a szurkolósereg mögöttük ,mint 2016 tavaszán a Puskás ellen. Pedig egyre inkább hasonló helyzetbe kerülünk. Az Egervári - Pintér féle csapatra emlékeztet a mostani . Sajnos tudjuk akkor mi lett a vége.

Említettem múltkor a kis Szedlárt , most olvastam a dorogi összefoglalóban ,hogy ő lett az ősz játékosa náluk.

Én is figyelem nem csak őt hanem Mészáros Á.is az utóbbi két fordulóban mind kettő szerzett gólt.Az a baj,ha vihar vert tavasz elé nézünk azonnal bevethető kész játékosokra lenne szükség.Ilyenkor nehéz csapatott építeni eredmény kényszer van.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Vas. Dec. 17, 2017 3:23 am