Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Vasas1969

Hozzászólások száma : 3169

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 Today at 8:35 pm

Síposúr írta:

Bizakodjunk mán kicsit jobban hátha közelebb lesz a nyolchoz mint az öthöz. Csak költik azt a plusz pénzt valamire. Az Osváth gyereket meg  sajnálom. Jó lenne még Vasas mezben látni. Azt gondolom nem nagyon erősödtünk eddig . Csak a német edzőben meg a sok munkában bízhatunk. Lehet ugyan ,hogy nagy fogás lesz a Gál azért még kéne mellé 1 vagy 2 spíler. Meg aztán azt a jobboldalt is meg kéne már oldani ,ha csakugyan nagyot akarunk álmodni . Hajrá Vasas!

Nagyon jó lett volna a 8 ezres Uefa 4-es . A tegnapi sportban azt írják ,hogy Dubaiban az arabok ráizgultak a Vidi leendő stadionjára . Gondolom , ha másik arab klub is szeretne építtetni azt is a minimum 8 ezres Uefa 4-es magyar stadionok fogják érdekelni. Azt persze nem tudom ,hogy ebben az esetben az SC kapna e pénzt a tervekért ?
    Szerintem is kellene még egy olyan középpályás aki egyedül is képes meccset eldönteni. Bognárt és Kleinheislert is jónak tartottam volna. A jobbközép poszt megoldására nagyon kíváncsi leszek én is.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 8:14 pm

Juhos2 írta:Örülök, hogy nyertünk az ügyön. Akármennyit. Very Happy
    Béluskának a szobor, megtervezett helyre lassan aktuális. Jó volna, ha azt a szurkolók dobnák össze. Szerintem ez egy tartozásunk.

Szerintem azon múlik ,hogy az irodákat lehet e legalább 3 méterrel magasabbra építeni? Így ,ha 1 méterre számolunk 3 sort ,akkor 9 sort nyerhetnénk a főlelátón. Ugyanígy a másik hosszanti lelátón is.
    Mintha már lett volna gyűjtés a szoborra. Mindenképpen össze kell dobni az árát. Ez a minimum ami jár neki. Ezért is örülök ,hogy a kérdőíven van lehetőség megnevezni további 15 legendát akikről majd a szektorokat szeretnénk elnevezni. A Vasas ereklyék felkutatását is remek kezdeményezésnek tartom . Már régen szerettem volna pár Vasas kötődésű tárgyat feltenni ide amit a neten árulnak.

Juhos2

Hozzászólások száma : 245

Témanyitás by Juhos2 Today at 6:38 pm

Örülök, hogy nyertünk az ügyön. Akármennyit. Very Happy
    Béluskának a szobor, megtervezett helyre lassan aktuális. Jó volna, ha azt a szurkolók dobnák össze. Szerintem ez egy tartozásunk.

Síposúr

Hozzászólások száma : 155

Témanyitás by Síposúr Today at 5:57 pm

Vasas1969 írta:A VASAS SC honlapjáról:
    2017.01.24.
    Klub
    Közlemény

Markovits László, a Vasas klubelnöke a mai napon az Országházban megbeszélést folytatott Orbán Viktor miniszterelnökkel.
    A felek többek között az új Illovszky-stadion fejlesztéséről és a szurkolók ezzel kapcsolatban megfogalmazott kéréseiről egyeztettek. A lehetőségek áttekintése után az a döntés született, hogy a hosszú évek óta tartó, előrehaladott állapotban lévő rekonstrukciót a klub nem állítja le, de elvégez minden olyan változtatást, bővítést, ami a kivitelezés során megvalósítható, és nem befolyásolja a 2018/19-es szezon kezdetére tervezett átadási határidőt. Orbán Viktor jelezte, hogy a kormány ezeket a törekvéseket támogatja, és biztosítja a szükséges többletforrásokat az egyesület számára.

Markovits László a következőket fűzte hozzá a hírhez: - A Vasas tervezett fejlesztései idáig is maximálisan szolgálták a klub érdekeit, a folyamat során végig éreztük a kormányzat megbecsülését. A mostani döntésnek köszönhetően pedig további lehetőséget kaptunk arra, hogy még többet hozzunk ki a stadionrekonstrukcióból, úgy, hogy közben az átadás tervezett határideje se sérüljön. Természetesen szót ejtettünk a többi sportágunkat érintő beruházásokról is, e tekintetben is várhatóak további pozitív fejlemények. 2020-ig egy olyan program fog megvalósulni, amire reményeim szerint, mindannyian nagyon büszkék lehetünk majd.

Hát talán nyertünk 500 széket . Jó lenne ezt legalább a fő lelátók növelésével elérni és nem összezsúfolással vagy a kapuk mögötti rész bővítésével. Mindenesetre az biztos ,hogy a 8 ezrest és ezáltal UEFA 4-est buktuk.

Bizakodjunk mán kicsit jobban hátha közelebb lesz a nyolchoz mint az öthöz. Csak költik azt a plusz pénzt valamire. Az Osváth gyereket meg  sajnálom. Jó lenne még Vasas mezben látni. Azt gondolom nem nagyon erősödtünk eddig . Csak a német edzőben meg a sok munkában bízhatunk. Lehet ugyan ,hogy nagy fogás lesz a Gál azért még kéne mellé 1 vagy 2 spíler. Meg aztán azt a jobboldalt is meg kéne már oldani ,ha csakugyan nagyot akarunk álmodni . Hajrá Vasas!

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 2:47 pm

A VASAS SC honlapjáról:
    Szurkolói kérdőív

Átfogó kutatást indítunk, amelynek célja újszerű formában feldolgozni a klub történetét. Ebben segíthetsz most nekünk.

http://www.vasassc.hu/hirek/7246/szurkoloi-kerdoiv

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 2:27 pm

A VASAS SC honlapjáról:
    2017.01.24.
    Klub
    Közlemény

Markovits László, a Vasas klubelnöke a mai napon az Országházban megbeszélést folytatott Orbán Viktor miniszterelnökkel.
    A felek többek között az új Illovszky-stadion fejlesztéséről és a szurkolók ezzel kapcsolatban megfogalmazott kéréseiről egyeztettek. A lehetőségek áttekintése után az a döntés született, hogy a hosszú évek óta tartó, előrehaladott állapotban lévő rekonstrukciót a klub nem állítja le, de elvégez minden olyan változtatást, bővítést, ami a kivitelezés során megvalósítható, és nem befolyásolja a 2018/19-es szezon kezdetére tervezett átadási határidőt. Orbán Viktor jelezte, hogy a kormány ezeket a törekvéseket támogatja, és biztosítja a szükséges többletforrásokat az egyesület számára.

Markovits László a következőket fűzte hozzá a hírhez: - A Vasas tervezett fejlesztései idáig is maximálisan szolgálták a klub érdekeit, a folyamat során végig éreztük a kormányzat megbecsülését. A mostani döntésnek köszönhetően pedig további lehetőséget kaptunk arra, hogy még többet hozzunk ki a stadionrekonstrukcióból, úgy, hogy közben az átadás tervezett határideje se sérüljön. Természetesen szót ejtettünk a többi sportágunkat érintő beruházásokról is, e tekintetben is várhatóak további pozitív fejlemények. 2020-ig egy olyan program fog megvalósulni, amire reményeim szerint, mindannyian nagyon büszkék lehetünk majd.

Hát talán nyertünk 500 széket . Jó lenne ezt legalább a fő lelátók növelésével elérni és nem összezsúfolással vagy a kapuk mögötti rész bővítésével. Mindenesetre az biztos ,hogy a 8 ezrest és ezáltal UEFA 4-est buktuk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 10:59 am

Akarta-e a Vasas Bognárt és Kleinheislert?

Megkérdeztük az edzőt az erőnléti edző játékáról is.

http://nb1.hu/otp-bank-liga/akarta-e-a-vasas-bognart-es-kleinheislert

Hát a mesterünk elég szűkszavú volt a címekben szereplő témákkal kapcsolatban.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 10:52 am

A nap híre: http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/405894_az_ujpest_eladasarol_targyal_duchatelet

Ha még a kínaiak is jönnek Kispestre , akkor nagyon nehéz dolgunk lesz az elkövetkező években. Idén kellene még valami nagyot alkotni a biztonság kedvéért.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 10:38 am

A honlapról:
    Szurkolói információk a Nyíregyháza elleni edzőmérkőzésről

A január 25-én, szerdán 14:30-kor kezdődő Vasas-Nyíregyháza edzőmérkőzést a rendőrség határozata alapján a nézők csak korlátozott számban tekinthetik meg.

Ez azt is jelenti, hogy a nézők kizárólag a Mészöly Kálmán műfüves pálya déli, hosszanti oldalán található alumínium lelátón tartózkodhatnak, az azok mellett található földsáncon nem.

A rendőrség döntése értelmében a mérkőzést 124 Vasas-szurkoló és 50 vendég drukker tekintheti meg.

Bár a mérkőzés hétköznap, kora délután kezdődik és csupán felkészülési jellegű, ám a rendőrség a nyíregyházi szurkolók miatt rendelte el a fent említett korlátozásokat.

Ezért kérjük azon szurkolóinkat, akik tervezték a találkozó helyszíni megtekintését, hogy időben, legalább 20-30 perccel a mérkőzés kezdete előtt érkezzenek meg és foglalják el helyüket.

Tájékoztatjuk tisztelt szurkolóinkat, hogy a mérkőzésről élő online szöveges tudósításban számolunk be, de természetesen fotók, interjúk is készülnek és várhatóan videó összefoglaló is lesz.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Today at 10:13 am

Vasas csatárvirtus

Ha keményen melózunk

https://digitalstand.hu/olvaso/53035#3

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Yesterday at 10:58 am

Vasas öltöző

Hosszú kihagyás után edzhet a kapus

https://digitalstand.hu/olvaso/69625#2

Ez alapján április 1.-én a Loki ellen már biztosan védhetne. Természetesen nem a Fáyban lesznek a hazai meccsek.

2017-02-18 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC SWIETELSKY HALADÁS

2017-02-25 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC GYIRMÓT FC GYŐR

2017-03-04 , MEZŐKÖVESD, MEZŐKÖVESD VÁROSI STADION
    - MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC VASAS FC

2017-03-11 , BUDAPEST, HIDEGKUTI NÁNDOR STADION
    - MTK BUDAPEST VASAS FC

2017-04-01 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC DVSC

2017-04-08 , FELCSÚT, PUSKÁS AKADÉMIA PANCHO ARÉNA
    - VIDEOTON FC VASAS FC

2017-04-12 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC ÚJPEST FC

2017-04-15 , BUDAPEST, GROUPAMA ARÉNA
    - FERENCVÁROSI TC VASAS FC

2017-04-22 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC BUDAPEST HONVÉD

2017-04-29 , MEZŐKÖVESD, MEZŐKÖVESD VÁROSI STADION
    - DVTK VASAS FC

2017-05-06 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC PAKSI FC

2017-05-13 , SOPRON, SOPRONI VÁROSI STADION
    - SWIETELSKY HALADÁS VASAS FC

2017-05-20 , GYŐR-GYIRMÓT, ALCUFER STADION
    - GYIRMÓT FC GYŐR VASAS FC

2017-05-27 , BUDAPEST, ILLOVSZKY RUDOLF STADION
    - VASAS FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Yesterday at 10:44 am

A honlapról:
    Gaál: Mindenképp gólt akartam szerezni

Új szerzeményünk, Gaál Bálint első mérkőzését játszotta csapatunkban a Csepel ellen.

Gaál a második félidőben állt be és első labdaérintéséből rögtön betalált és két gólunkban is aktívan részt vett.

- Nagyon jól éreztem magam a pályán, bár még eléggé ismerkedő fázisban vagyok. Szerencsére góllal sikerült bemutatkoznom, remélem ugyanezen az úton tudok tovább haladni. A célom az volt, hogy mindenképpen betaláljak első mérkőzésemen. Ez hamar sikerült és még több gólt is rúghattam volna. Eddig négy edzésen vettem részt, de ennek ellenére jó volt a kommunikáció a társakkal. Bízom abban, hogy a jövőben még jobban be tudok illeszkedni a kiváló közösségbe és hasznos tagja leszek a csapatnak.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Jan. 22, 2017 3:03 pm

A honlapról:
    Oenning: Sikeresen gyakoroltuk a támadójátékot

Michael Oenning vezetőedzőnk értékelte a Csepel elleni (8-0) felkészülési találkozót.

- Látni lehetett, hogy milyen nagy örömmel és lelkesedéssel játszották le ezt a mérkőzést játékosaink. Ennek a meccsnek az egyik lényege éppen ez is volt, hogy a kemény alapozás után ismét kialakuljon a játék iránti éhség és öröm. Ezen a mérkőzésen lehetőségünk volt arra, hogy a támadójátékot gyakoroljuk, ami az eredményt látva sikerült is. Fontos volt, hogy aki teljes edzésterhelést kapott az utóbbi héten, azok közül mindenki játéklehetőséghez jusson. Mivel a keretünk megadja azt a lehetőséget, hogy mindegyik pozícióban két emberre számíthatok, így mindkét félidőben azonos játékrendszerrel léptünk pályára, csak más felállással. Rengeteg hasznos és fontos benyomást szereztem ezen a mérkőzésen, a második félidőben pedig még szép gólokat is láthattunk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Jan. 22, 2017 2:31 pm

colocolo írta:
    Reac-Siófok 1:3

Gólszerző:Kiss T ill.Elek Gál Gréczi

Siófok: Tajti(Kis T.)-Szilágyi Mogyorósi(Tamaskó)Szalai(Kovács M.)Czingráber(Micsinai)Nagy D.(Gréczi)Gál(Pendl)Berde Kovács D.(Farkas)Elek(Borvető)Nagy R.(Berki)

Borvető Áron támadó
    Kovács Milán kp. a VKLA próba játékosai,akár még bővülhet is az eddigi Vasas kontingens.

1-2 hete láttam egy cikket Borvetővel de most azt nem találtam csak ezt. Kicsit Ádámra emlékeztet csak hozzá képest vékonyabb. Egyébként 14 forduló után 7 góllal holtversenyben vezeti az U19 felsőházának góllövőlistáját.

colocolo

Hozzászólások száma : 323

Témanyitás by colocolo on Vas. Jan. 22, 2017 12:35 pm

Reac-Siófok 1:3

Gólszerző:Kiss T ill.Elek Gál Gréczi

Siófok: Tajti(Kis T.)-Szilágyi Mogyorósi(Tamaskó)Szalai(Kovács M.)Czingráber(Micsinai)Nagy D.(Gréczi)Gál(Pendl)Berde Kovács D.(Farkas)Elek(Borvető)Nagy R.(Berki)

Borvető Áron támadó
    Kovács Milán kp. a VKLA próba játékosai,akár még bővülhet is az eddigi Vasas kontingens.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Jan. 22, 2017 11:13 am

Juhos2 írta:Tavaly kint voltunk az első edzőmeccsen. Nem tudom volt-e ilyen hideg, de én arra emlékszem, hogy olyan hideg volt, hogy a vége előtt elmenekültünk. Két napot úgyis kihagytunk a suliból, mert belázasodott. Inkább itthon maradtunk tanulni. Tehát a meccsről nem tudok semmit.
    A stadion szép kis ékszerdoboz. Tulajdonképpen én annyit várnék el az új stadiontól, hogy
    - legyen fedett /ne ázzunk szét, maradjon bent a hang/
    - üljünk minél közelebb a pályához
    - ne legyen túl zsúfolt, ne úgy oldják meg a bővitést /ha lesz/, hogy minden székből elvesznék még pár centit.Szerintem ez nagyon kellemetlen tud lenni.
    - legyen végre valami profi eredményjelző tábla, mint pl. ebben a stadionban.
    - Mellékhelyiség, büfé engem /egyelőre/ nem zavar. Legyen rendezett és elég. Esetleg a büféknél is legyen monitor, ahol már a meccs előtt indulhat a hangulat, beszélgetés egy sör     mellett a régebbi meccsek összefoglalóit nézve.
    - és persze legyünk elegen.

Aggodalomra semmi ok, ha minden posztra van két jó játékosunk. Bár néhány posztra mi inkább egyet /se/ látunk. Cicó pl. szerintem nem volt elég, inkább negatív élményeim vannak az őszi szerepléséről, ezzel azt akarom mondani, hogy ne mennyiségre legyünk meg. A csapat összeszokottsága mellettünk szól. Hab lenne a tortán, ha Oening egy másik játékrendszerben is tudná mozgatni a csapatot és meg tudnánk lepni az ellenfeleket az elkövetkező hetekben.

Az a baj egy ötezresnél alig lesznek sorok. Olyan lenne mintha a pályát körbe rakták volna pár sor székkel. Ennél a svéd pályánál sincs sok , pedig 6500 fős és szerintem itt elég kényelmesen vannak a drukkerek. Nem kell szoronganiuk. Igazad van ez nagyon lényeges szempont. Ráadásul ,ha összezsúfolnák akkor tényleg sehogy se nézne ki az új stadi.
    Már írtam ,hogy szerintem az MTK pálya sem nézne ki rosszul ha lenne a kapuk mögött 5 - 5 sor úgy 3-4 méter magasságban kezdődően ,persze 2-3 méterrel lehetne hátrébb a fal. Olyan helyiségek is kellenének ahol lehetne beszélgetni a meccs után rossz idő esetén is ,hogy minél több barátság alakuljon ki. Ez esetben akkor is kimennének sokan a jó társaság miatt ,ha a csapat éppen szerényebben szerepel. Ezekbe a helyiségekbe programokat is lehetne szervezni. Remélem lesz benne egy múzeum rész is ahol a csapat múltját mutatnák be.

Szerintem így , hogy Osváth elment továbbra is lyukasak maradtunk a jobboldali középpályás posztján. Ráadásul már szinte nem is maradt olyan magyar akit érdemes lenne idehozni a középpályára. Talán Bőle Lukács aki támadásban és játékszervezésben is tudna segíteni ,de védekezés vele sem lenne valószínűleg megoldva. Van még pár magyar származású középpályás aki erősítés lenne viszont sokba fájna az élő szerződés miatt. Szerintem németből hozzunk majd valakit . A sport is erre utalt ,amennyiben találunk megfelelőt.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Jan. 22, 2017 10:31 am

Vasas edzőmérkőzés

A tökös , a török , az őr meg a nő

https://digitalstand.hu/olvaso/69623#2

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Jan. 22, 2017 8:34 am

Tavaly kint voltunk az első edzőmeccsen. Nem tudom volt-e ilyen hideg, de én arra emlékszem, hogy olyan hideg volt, hogy a vége előtt elmenekültünk. Két napot úgyis kihagytunk a suliból, mert belázasodott. Inkább itthon maradtunk tanulni. Tehát a meccsről nem tudok semmit.
    A stadion szép kis ékszerdoboz. Tulajdonképpen én annyit várnék el az új stadiontól, hogy
    - legyen fedett /ne ázzunk szét, maradjon bent a hang/
    - üljünk minél közelebb a pályához
    - ne legyen túl zsúfolt, ne úgy oldják meg a bővitést /ha lesz/, hogy minden székből elvesznék még pár centit.Szerintem ez nagyon kellemetlen tud lenni.
    - legyen végre valami profi eredményjelző tábla, mint pl. ebben a stadionban.
    - Mellékhelyiség, büfé engem /egyelőre/ nem zavar. Legyen rendezett és elég. Esetleg a büféknél is legyen monitor, ahol már a meccs előtt indulhat a hangulat, beszélgetés egy sör mellett a régebbi meccsek összefoglalóit nézve.
    - és persze legyünk elegen.

Aggodalomra semmi ok, ha minden posztra van két jó játékosunk. Bár néhány posztra mi inkább egyet /se/ látunk. Cicó pl. szerintem nem volt elég, inkább negatív élményeim vannak az őszi szerepléséről, ezzel azt akarom mondani, hogy ne mennyiségre legyünk meg. A csapat összeszokottsága mellettünk szól. Hab lenne a tortán, ha Oening egy másik játékrendszerben is tudná mozgatni a csapatot és meg tudnánk lepni az ellenfeleket az elkövetkező hetekben.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 7:18 pm

A Vasas-Csepel edzőmeccsen eldöntötték az aranyérem sorsát

Minden posztra két kiváló, Kleinheisler nem is kellett.

http://nb1.hu/m/otp-bank-liga/a-vasas-csepel-edzomeccsen-eldontottek-az-aranyerem-sorsat

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 5:34 pm

Ez egy 6500 férőhelyes svéd stadion.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 1:15 pm

Juhos2 írta:

Kösz!
    Most akartam írni, hogy már csak sikeres pályafutást kívánhatunk neki.
    A második félidőre teljesen szétesett a Csepel. Nem szívták fel magukat mint a Fradi II ellen. Van egy ismerősöm aki támogatja a csepeli focit. Akkor mesélte, hogy amikor híre ment, hogy mennyi néző lesz, azon a héten mindenki lejött edzésre. Very Happy
    A gépezet ugyanúgy forog tovább nálunk. Gondolok itt az alsóbb osztályú ellenfelekre. Végül is . . . .

Kicsit bővebben is kifejthetnéd a látottakat! Ebéd után is jó. Gaál és a próbajátékos milyen volt ? Ki tetszett a csapatból ?
    Nem igazán értem ,hogy miért csak 1 komoly ellenféllel játszunk ,de ha azt nézzük eddig bevált. Az edző első félévében bennmaradtunk , most meg 3.-ok vagyunk. Én még 1-2 erősebb csapat ellen megnéztem volna a mieinket. Esetleg dupla meccset is lekötöttem volna ,hogy a 2.sor is 90 percet játszhasson. Persze ebben az időben 1 félidő elég mindenkinek.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 1:03 pm

colocolo írta:

Az Osváth kérdés egyelőre megoldva,szerződés hosszabítás ,félév kölcsön Dvsc ha már nem számol vele az edző még ez tűnik a legjobb megoldásnak.

Köszi! Remélem nem csak a szurkolók megnyugtatása miatt mondják ,hogy később számítanának rá ? Félek a hosszabbítás csak azért történt ,hogy jobb áron lehessen majd eladni. Ne legyen igazam.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Jan. 21, 2017 1:03 pm

colocolo írta:

Az Osváth kérdés egyelőre megoldva,szerződés hosszabítás ,félév kölcsön Dvsc ha már nem számol vele az edző még ez tűnik a legjobb megoldásnak.

Kösz!
    Most akartam írni, hogy már csak sikeres pályafutást kívánhatunk neki.
    A második félidőre teljesen szétesett a Csepel. Nem szívták fel magukat mint a Fradi II ellen. Van egy ismerősöm aki támogatja a csepeli focit. Akkor mesélte, hogy amikor híre ment, hogy mennyi néző lesz, azon a héten mindenki lejött edzésre. Very Happy
    A gépezet ugyanúgy forog tovább nálunk. Gondolok itt az alsóbb osztályú ellenfelekre. Végül is . . . .

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 12:57 pm

Osváth Attila fél évre kölcsönbe kerül a DVSC-hez

Játékosunk június 30-ig a Debrecenben folytatja kölcsönben, ezzel egyidejűleg egyéves szerződés hosszabbítást írt alá 2019. június 30-ig.

Vancsa Miklós a Vasas ügyvezető igazgatója elmondta: A Vasas továbbra is figyel és vigyáz az értékeire - így Osváth Attilára is, akit visszavárunk. A klubunk nem kért kölcsönadási díjat, inkább csak garanciát arra, hogy játékosunk folyamatos játéklehetőséget kapjon.

Osváth Attila érdeklődésünkre elmondta: "Nagyon köszönöm a Vasas vezetőinek, különösen Vancsa Miklósak, a korrekt hozzáállást. Nagyon szerettem itt lenni és jelzi az egyéves hosszabbítás is, hogy szeretnék még a Vasasban bizonyítani a jövőben. Fontos csapat számomra a Vasas, hiszen itt lettem NBI-es játékos. Ám most fejlődésem érdekében mindenképpen ez a legjobb megoldás - amit a klub vezetői is megértettek - ha kölcsönbe kerülök. Remélem, minél több játéklehetőséghez jutok a Debrecen együttesében és nyáron visszatérek a Vasashoz."

colocolo

Hozzászólások száma : 323

Témanyitás by colocolo on Szomb. Jan. 21, 2017 12:40 pm

Vasas1969 írta:Vasas - Csepel

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_csepel-207

Hülyét kapok ,hogy Osváth most sincs a keretben. Tudnám ki ez a Farkas ? Van egy ilyen nevű játékos aki még magyarázat is lenne ,hogy miért nincs Osi a keretben.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 10:57 am

Vasas - Csepel

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_csepel-207

Hülyét kapok ,hogy Osváth most sincs a keretben. Tudnám ki ez a Farkas ? Van egy ilyen nevű játékos aki még magyarázat is lenne ,hogy miért nincs Osi a keretben.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Jan. 21, 2017 9:57 am

Vasas játékossors

Befógadó közeg

https://digitalstand.hu/olvaso/69621#3

A 3. oldalon lévő fradi cikkből kiderült Bognárt és Kleinheislert is mi kerestük meg előbb. Eddig 2-0 nekik . Remélem majd a meccsen visszavágunk nekik. Talán ,ha Messit keressük meg előbb , akkor elfogy a pénzük .

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Jan. 20, 2017 8:46 pm

A honlapról:
    Hangya: Hiszem, hogy eredményesen vesszük az akadályokat

Baloldali játékosunk ugyan pár nap csúszással kezdte a felkészülést, de a mátraházi edzőtábori kemény munkát már végigcsinálta. Beszélt a szabadságáról, a felkészülésről és várakozásairól.

Miért nem tudtál az első naptól csatlakozni a csapathoz?

- Egy gyomorrontás miatt csak Mátraházán csatlakoztam a csapathoz, de az edzőtábor első napjától teljes értékű munkát tudtam végezni. Vagyis jó erőben érzem magam, és a pár napos gyengélkedés, hála Istennek nem viselte meg a szervezetemet.

Hol töltötted a karácsony körüli ünnepnapokat?

- Szinte végig otthon voltam Baján, bár egy-két napot időztem Szegeden és Pécsett is. Végre tudtam hosszabb időt tölteni a szüleimmel és a barátaimmal. Mindenki elmesélte, mi történt velük az évben. Nagyon jól teltek a napok, élveztem, csak egy kicsit rövid volt. Sikerült magam kipihenni, de tudtam volna még 1-2 hetet.

Harmadszorra voltál együtt a Vasas csapatával Mátraházán. Milyen benyomásokat szereztél most az itt töltött egy hét alatt?

- Borzasztóan hideg volt a kinti levegő. Emiatt a rendes füves pálya fagyott és havas volt, így nem volt könnyű rajta játszani. Viszont a fizikai állóképességünk megalapozására teljes mértékben alkalmas volt az ott töltött idő, így összességében jól szolgálta a felkészülésünket.

Milyen várakozásaid vannak a február közepén ránk váró kupa- és bajnoki meccsek előtt?

- Én nagyon pozitívan állok e kihívások elé. Úgy érzem, hogy jó esélyünk van a Magyar Kupában a továbbjutásra. Természetesen nem nézzük le a Dorog együttesét, és mint minden ellenfelünk, megkapják a kellő tiszteletet, különösen, hogy idegenben kezdünk. Jól ismerjük kupaellenfelünket, hiszen az elmúlt másfél-két évben többször is megmérkőzhettünk velük, és minden alkalommal felszívták magukat ellenünk. Vannak ügyes, gyors labdarúgóik, köztük nem egy volt Vasas-játékossal. Már nagyon várom a dorogi találkozót. Kíváncsi vagyok, milyen időjárás és pálya viszonyok várnak majd minket február közepén. De összességében úgy vélem, hogy ebből a párosításból tovább kell jutnunk. Szombaton otthon a Csepel ellen elkezdjük két és fél hetes, 7 meccses edzőmeccs sorozatunkat. Már várom ezeket a mérkőzéseket, hogy még inkább összecsiszolódjon a csapat, másrészt a legjobb gyakorlás a mérkőzés. A bajnoki rajtot is optimistán várom. Ha azt a munkát elvégezzük, amit szakvezetésünk eltervezett és elkerülnek minket a sérülések, akkor hiszem, hogy minden rendben lesz és eredményesen vesszük az akadályokat tavasszal.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Jan. 20, 2017 7:03 pm

Juhos2 írta:

Miket nem olvasol!
    Pedig elég kormányközeli. Én majd akkor aggódom, ha már az origo is megírja. Very Happy
    Ha így lesz, sok lesz a bérletes.

Csak betette a kocsmába egy új tag. Én sem olvasok ilyeneket ,de mivel rólunk volt szó legyőztem az ellenérzéseimet. Sajnos lassan nem marad választási lehetőség sem ,hogy mit olvassunk ,nézzünk ,hallgassunk.
    Írta is ezt a sok bérletest valaki az ivóban ,talán Fran. Egytől félek azért ,nehogy az olyan kisemberek ne jussanak majd be a komolyabb meccsekre akik alapították és akik miatt alapították a klubunkat és akik nem biztos ,hogy megengedhetnek egy bérletet maguknak. Persze ehhez még a jelenleginél is jobbnak kell lennie majd a csapatnak és sajnos jelenleg nemhogy az 5000 ,de talán még az 500 bérletestől is messze vagyunk.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Jan. 20, 2017 5:43 pm

Vasas1969 írta:Vasas interjú Michael Oenninggel

Kalózok kapitánya

https://digitalstand.hu/olvaso/69619#3

A nap történése kapcsán ,hogy Kleinheisler a fradit választotta velünk szemben , érdemes nekünk drukkereknek is megfontolnunk edzőnk intelmét "ne azt kutassuk ami már nem lehet a miénk !" .

Remélem a lenti linken olvasottak nem válnak valóra. Szomorú leszek ,ha semmi eredménye nem lesz a levélnek.

http://magyaridok.hu/sport/nem-haromezer-kulonbseg-1341364/

Miket nem olvasol!
    Pedig elég kormányközeli. Én majd akkor aggódom, ha már az origo is megírja. Very Happy
    Ha így lesz, sok lesz a bérletes.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 10:16 pm

Pontos idő: Kedd. Jan. 24, 2017 10:16 pm