Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Vasas1969

Hozzászólások száma : 2987

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 Yesterday at 9:20 pm

colocolo írta:Blikk hu.három hónap alatt 434 millióval ér többet a Vasas csapata.Érdemes elolvasni.

3 hónap alatt 434 millióval ér többet a tabellát vezető Vasas

http://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/3-honap-alatt-434-millioval-er-tobbet-a-vasas/fvrx54m

Köszi Colo !

colocolo

Hozzászólások száma : 304

Témanyitás by colocolo Yesterday at 7:21 pm

Blikk hu.három hónap alatt 434 millióval ér többet a Vasas csapata.Érdemes elolvasni.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Yesterday at 1:22 pm

Az NB I összes hétvégi gólja - videó

http://www.csakfoci.hu/nb-i/96180-az-nb-i-osszes-hetvegi-golja-video

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 Yesterday at 12:05 pm

NS:
    Szófogadó hátvéd

https://digitalstand.hu/olvaso/46389#2

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 7:24 pm

Juhos2 írta:

Érdekes én félfüllel valami menedzseres történetet hallottam. Te hol ültél?  Very Happy
    Legközelebb legyél bátrabb.
    Léphetnének valamit, de attól tartok a meccshiányból fakadóan egy-két rossz megoldás után jönne, a na ugye megmondtam.
    De amiről végeredményben írni akartam az Botond. Ma volt nálam egy pápai ismerősöm. Nagyon rossz véleménnyel volt róla /hozzáállás, mutatott játék a pápai évek alatt/ szóval várjunk még azzal a hozsannával.

2 székkel Tőled balra a fiad mellett . Very Happy Mi volt ez a menedzseres történet ? Az én verziómat az az idősebb nagydarab bajszos drukker mesélte a mellette lévőknek. A kocsmában is mintha említett volna valaki ilyesmit. Nem tudom valós e ? Gondoltam is ,hogy megkérdezhettük volna Vasgabót. Ő biztos tudta volna a tutit ?
    Nem olvastam még a kocsmát ,de tény ,hogy élet költözött a jobboldalunkba amikor Botond pályára lépett. Télen adott a feladat. Tudom ,hogy baloldali csapat vagyunk. Nincs is evvel bajom ,de azért a jobboldalunk is gyakrabban adhatna életjeleket (vonatkozik ez a középen játszókra is), főleg mert úgy érzem itt sem áll(t Könyves) rosszabb játékosanyag Oenning rendelkezésére mint a baloldalon. Ha nem sikerül változtatni ebben ,akkor rettenetesen kiszámíthatóak leszünk.

Juhos2

Hozzászólások száma : 205

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Dec. 04, 2016 5:50 pm

Vasas1969 írta:

2 sorral mögöttünk azt beszélték ,hogy beszólt az edzőnek és azért jegeli. Azt is mondta az illető ,hogy nem érti mert nem mostanában volt és már rég le kellett volna zárni az ügyet . Gondolom a nyári felkészülés alatt történhetett a dolog. Sajnos nem tudtam rákérdezni ,hogy ezt mennyire konkrétan vagy csak pletyka alapján tudja. Mindenesetre abból amit írtál kiderült ,hogy Oenning nem bírja Osváthot és sajnos ennek az ellenszenvnek a csapat látja kárát. Sürgősen rendezniük kellene az ügyet egymást közt. Vancsa vagy Jámbor úr lépjen már valamit mert elveszítjük az egyik legjobb játékosunkat. Ennyi büntetés szerintem elég volt neki.

Érdekes én félfüllel valami menedzseres történetet hallottam. Te hol ültél?  Very Happy
    Legközelebb legyél bátrabb.
    Léphetnének valamit, de attól tartok a meccshiányból fakadóan egy-két rossz megoldás után jönne, a na ugye megmondtam.
    De amiről végeredményben írni akartam az Botond. Ma volt nálam egy pápai ismerősöm. Nagyon rossz véleménnyel volt róla /hozzáállás, mutatott játék a pápai évek alatt/ szóval várjunk még azzal a hozsannával.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 4:27 pm

Murka: Megmutattuk, hogy nem írhatnak le minket

Diósgyőr elleni 3-0-s győzelmünk egyik kulcsjátékosa volt fiatal szélsőnk, Murka Benedek, aki az első gólnál fontos szerepet töltött be. A mérkőzésről, a sérüléséről és az idei utolsó meccsünkről kérdeztük.

http://www.vasasfc.hu/hirek/murka_megmutattuk_hogy_nem_irhatnak_le_minket-2283

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 4:10 pm

Aqvital FC Csákvár - Siófok

http://aqvitalfc.hu/blog/2016/12/04/online-kozvetites-15-oratol-aqvital-fc-csakvar-siofok-0-0/

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 2:01 pm

Boon.hu Edzői nyilatkozatok

http://www.boon.hu/vasas-vs-dvtk-edzoi-nyilatkozatok-2016-2017/3289884

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 1:57 pm

Oenning: Nem volt kétséges, hogy melyik a jobb csapat

Vezetőedzőnk értékelte a Diósgyőr elleni (3-0) mérkőzést.

Michael Oenning: - Kiválóan játszottunk az első másodperctől az utolsóig, gratulálok a csapatomnak. Nem volt kétséges, hogy melyik a jobb csapat. Az első gólunk nehezen született meg, de azt követően már adott volt a mérkőzés iránya. A cserék kiválóan szálltak be, Vaskó gólt lőtt, Király pedig gólpasszt adott. A Honvéd elleni vereség után sem estünk össze, hétközben továbbjutottunk a kupában, most pedig magabiztos győzelmet arattunk. Nagy lépést tettünk afelé, hogy az első helyen telelhessünk.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Dec. 04, 2016 12:23 pm

colocolo írta:
      Vasas:Dvtk 3:0

Vasas: Nagy G.0 - Burmeister 4 Korcsmár 4 Risztevszki 5 -Murka 5 Vida 4 Berecz 5 Hangya 5 - Ádám 4 Pavlov 4 Remili 4

csere: Burmeister - Vaskó 5    57.perc
                       Ádám - Király B.   69.perc
                       Berecz - Czvitkovics   78. perc

Talán egy kicsit okosabbak leszünk Osváth ügyben.Az újságíró kérdése:Újra és újra téma,miért nem játszik a korosztályos válogatott Osváth Attila,mert hogy olykor nagyon lyukas a csapat jobb oldali védekezése?
    Michael Oenning:Huszonhárom tagú keretünk van,mindenki egyenlő esélyekkel küzd.Jelenleg Osváth Attila személye a legkisebb probléma nálunk.

Egyrészt én ezt nem így látom,másrészt pedig gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

2 sorral mögöttünk azt beszélték ,hogy beszólt az edzőnek és azért jegeli. Azt is mondta az illető ,hogy nem érti mert nem mostanában volt és már rég le kellett volna zárni az ügyet . Gondolom a nyári felkészülés alatt történhetett a dolog. Sajnos nem tudtam rákérdezni ,hogy ezt mennyire konkrétan vagy csak pletyka alapján tudja. Mindenesetre abból amit írtál kiderült ,hogy Oenning nem bírja Osváthot és sajnos ennek az ellenszenvnek a csapat látja kárát. Sürgősen rendezniük kellene az ügyet egymást közt. Vancsa vagy Jámbor úr lépjen már valamit mert elveszítjük az egyik legjobb játékosunkat. Ennyi büntetés szerintem elég volt neki.

colocolo

Hozzászólások száma : 304

Témanyitás by colocolo on Vas. Dec. 04, 2016 11:07 am

Vasas:Dvtk 3:0

Vasas: Nagy G.0 - Burmeister 4 Korcsmár 4 Risztevszki 5 -Murka 5 Vida 4 Berecz 5 Hangya 5 - Ádám 4 Pavlov 4 Remili 4

csere: Burmeister - Vaskó 5 57.perc
    Ádám - Király B. 69.perc
    Berecz - Czvitkovics 78. perc

Talán egy kicsit okosabbak leszünk Osváth ügyben.Az újságíró kérdése:Újra és újra téma,miért nem játszik a korosztályos válogatott Osváth Attila,mert hogy olykor nagyon lyukas a csapat jobb oldali védekezése?
    Michael Oenning:Huszonhárom tagú keretünk van,mindenki egyenlő esélyekkel küzd.Jelenleg Osváth Attila személye a legkisebb probléma nálunk.

Egyrészt én ezt nem így látom,másrészt pedig gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Dec. 04, 2016 1:47 am

A meccs után keresgéltük az agyunkban vajon mikor vertük meg utoljára a diókat? Itt a válasz. Nem csoda, hogy ehhez már évkönyv kell. Egy újabb győzelem ami már nagyon "járt". Ez az év tele van ilyen régi adósságok törlesztésével.
    Ki lehetett volna tömni őket jobban, hamár így alakult. Bármilyen felállásban megverni őket szép eredmény.
    Elbúcsúztattuk a kispest pályát, avassuk fel a Szuszát jövőre, közben egy újabb adósságot kéne meg lerendezni Tolna megyében. Egyéb kívánság?

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Dec. 03, 2016 9:59 pm

Helyzetre sem nagyon futotta a tartalékos Diósgyőrnek a Vasas ellen

Simán nyert az éllovas, 2010 után először győzték le ismét a miskolciakat.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/398082_diosgyor_vasas

Már a Honvég gyirmóti győzelmétől sem voltam boldog ,de a Vidi debreceni sikere elrontotta a diók feletti győzelem örömét. Persze a fradi zakó kárpótol azért.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 02, 2016 10:43 pm

Oenning: Nyerni és támadóbb szellemben játszani

A 2016-os év hajrájához közeledünk, az OTP Bank Liga 18. fordulójában a DVTK lesz csapatunk ellenfele. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük a mérkőzéssel kapcsolatos várakozásairól.

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_nyerni_es_tamadobb_szellemben_jatszani-2277

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Dec. 02, 2016 5:57 pm

Vasas1969 írta:

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/magyar-kupa-a-nyolcaddonto-sorsolasa-eloben-az-nso-n-2539565

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
    NYOLCADDÖNTŐ

Cegléd (NB II)–DVTK (NB I)
    ZTE (NB II)–Újpest (NB I)
    Dorog (NB II)–Vasas (NB I)
    Szentlőrinc (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II)
    Csákvár (NB II)–Soproni VSE (NB II)
    Ferencváros (NB I)–Bp. Honvéd (NB I)
    Érd (NB III)–Budafoki MTE (NB III)
    Mezőkövesd (NB I)–Gyirmót FC Győr (NB I)

A nyolcaddöntő játéknapjai: 2017. február 11. és 2017. március 1.

Na, jöhet a kupa feeling!!
    Idegenben, aztán"otthon". Két meccs azért már egy kicsit más.

Síposúr

Hozzászólások száma : 150

Témanyitás by Síposúr on Pént. Dec. 02, 2016 5:26 pm

Azt mondom kötelező továbbmenni a kupában. Már az első meccsen döntésre kell vinni azt a visszavágón meg játszanak a cserék.  Hétvégén a Dvtk ellen is hozni kell a 3 pontot. Kötelező! Nem szabad balfaszoskodni mint az előző meccseken. Oda kell tenni magatokat gyerekek ahogy az elején . Tutyimutyin nem lehet pályára lépni. Harcoljatok, focizzatok.  Még 2 meccs ,utána lehet pihenni. Mindent bele! Hajrá Vasas !

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 02, 2016 1:36 pm

Egy kis múltidézés:

Sajnos kicsit halk. Összehasonlítva az akkori és a mostani csapatot azt tartom a legnagyobb különbségnek ,hogy akkor az elől játszók sokkal mozgékonyabb és gyorsabb emberek voltak. Részben emiatt is ,de sokkal gyorsabban értünk a kapu elé, míg most kicsit körülményesnek tűnik a támadójátékunk . Viszont a maiaknak még sikerülhet a 7. .

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Dec. 02, 2016 8:39 am

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/magyar-kupa-a-nyolcaddonto-sorsolasa-eloben-az-nso-n-2539565

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
    NYOLCADDÖNTŐ

Cegléd (NB II)–DVTK (NB I)
    ZTE (NB II)–Újpest (NB I)
    Dorog (NB II)–Vasas (NB I)
    Szentlőrinc (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II)
    Csákvár (NB II)–Soproni VSE (NB II)
    Ferencváros (NB I)–Bp. Honvéd (NB I)
    Érd (NB III)–Budafoki MTE (NB III)
    Mezőkövesd (NB I)–Gyirmót FC Győr (NB I)

A nyolcaddöntő játéknapjai: 2017. február 11. és 2017. március 1.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 7:17 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 7:11 pm

Saglik: Felálltunk a Honvéd elleni vereség után

Parádés szabadrúgásgóllal nyitotta meg a 3-2-re megnyert Győri ETO elleni kupameccs góláradatát német-török játékosunk, Mahir Saglik. Csatárunkat kérdeztük a fordulatos meccsről.

http://www.vasasfc.hu/hirek/saglik_felalltunk_a_honved_elleni_vereseg_utan-2272

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 7:03 pm

Pavlov: Folyamatosan fejlődnünk kell

A Ferencváros, a Videoton és legutóbb a Honvéd elleni idegenbeli mérkőzés után ismét gólt szerzett ukrán-orosz játékosunk, Jevgenyij Pavlov. Csatárunkat kérdeztük a kupameccsről.

http://www.vasasfc.hu/hirek/pavlov_folyamatosan_fejlodnunk_kell_-2274

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 6:27 pm

DVTK SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ VÁGATLANUL

http://www.amigeleken.hu/hirek/dvtk/sajtotajekoztato-vagatlanul-2016-12-01

Ki kell használni a DVTK nehézségeit ,de amit az utóbbi időben mutattunk az ehhez kevés lesz.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 5:39 pm

Bocs,hogy késve raktam fel.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 5:35 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Dec. 01, 2016 5:25 pm

Juhos2 írta:

Ez nagyon jó!! Percek óta mosolygok.
    Felsoroltál 3 csapatot mindegyiknek megvan a maga története. De drukkolni attól még lehet/kell.
    Drukkoltál volna a fradinak, hátha továbbjut a Felcsút.
    A felcsúti túrák úgyis hangulatosak szoktak lenni. Nem baj hátha majd Budafokon hangulatba kerülünk

Hát igen, nem éppen ezek a csapatok a Vasas drukkerek legnagyobb kedvencei. Ettől függetlenül hétvégén 90 percre Kövesd drukker is leszek.
    Azt nézem a Szentlőrinc is jó lenne ellenfélnek ,bár Budafokra tényleg könnyebben tudsz eljutni. A Szentlőrincről eszembe jutott Tamás Laci. Valamikor ott is nyomta. Most a Balmazújvárosban alapembernek számít ,ahogy nézem.
    Holnap reggel 7:30-tól drukkolhatunk a tv előtt ,hogy kit kapjunk.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mk-sorsolas-penteken-csak-7-nb-i-es-a-16-kozott-2539467

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Dec. 01, 2016 2:20 pm

Vasas1969 írta:

Én azért nem bánnám a nemzetközi kupaszereplést. A BL-t se. Ha sikerül legyen Jámborék "baja ", szerintem ők se fogják bánni. Amúgy persze igazad van , én is csak a hosszú böjt miatt szeretném ,mert nagyon kellene a siker nekünk drukkereknek. Idén kerültünk helyzetbe, most kell belőni. A következő bajnoki évben nem biztos ,hogy ilyen helyzetbe kerülünk.
    Ma 120 percig Felcsút drukker voltam. Sajnos nem sikerült nekik ,de legalább hosszabbításra kényszerítették a fradit. Hátha így elkapják őket Kövesden.

Ez nagyon jó!! Percek óta mosolygok.
    Felsoroltál 3 csapatot mindegyiknek megvan a maga története. De drukkolni attól még lehet/kell.
    Drukkoltál volna a fradinak, hátha továbbjut a Felcsút.
    A felcsúti túrák úgyis hangulatosak szoktak lenni. Nem baj hátha majd Budafokon hangulatba kerülünk

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 30, 2016 9:07 pm

Juhos2 írta:Úgy ültem le a tv elé, hogy megnézem Osit. Meglepődtem a komoly felálláson. Magamban úgy értékeltem, hogy egy könnyebb ellenfél elleni önbizalom növelő játszadozásra készülünk. A kapu előtt ugyanolyan esetlegesek voltunk, mint a bajnokikon. A szabadrúgás megint jól sült el. Azt hittem negyedóránként beverünk egyet, kapott gól nélkül. A folytatás rávilágított, hogy Kleisz nem odavaló. /persze nem ráhúzni akarom csak megemlítem, mint feltűnő problémát a jobb oldalt/ Remélem rögzült a Mesterben. Minden meccsből van mit tanulni.
    Gondoltam, hogy legkésőbb a meccs végére bedaráljuk őket, bár rettegtem egy Kabát cserétől a végjátékra, nehogy megtréfáljon bennünket.
    Lehetett volna egyszerűbb, de csak kiszenvedtük.
    Amit nagyon félve írok, ez nagyon messze van egy nemzetközi kupa megmérettetéstől, én még annyira nem kívánom.
    ÉLJEN A NAGYCSAPAT!!

Én azért nem bánnám a nemzetközi kupaszereplést. A BL-t se. Ha sikerül legyen Jámborék "baja ", szerintem ők se fogják bánni. Amúgy persze igazad van , én is csak a hosszú böjt miatt szeretném ,mert nagyon kellene a siker nekünk drukkereknek. Idén kerültünk helyzetbe, most kell belőni. A következő bajnoki évben nem biztos ,hogy ilyen helyzetbe kerülünk.
    Ma 120 percig Felcsút drukker voltam. Sajnos nem sikerült nekik ,de legalább hosszabbításra kényszerítették a fradit. Hátha így elkapják őket Kövesden.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Nov. 30, 2016 7:01 pm

colocolo írta:

Volt már olyan infó is,hogy volt olyan játékos aki nem fogadta el a szerződés hosszabbítási ajánlatot.Nem nagyon csepeg infó az fc.től sem,talán ha lezárul a tulajdonlási procedúra több infót osztanak meg a szurkolókkal.

Gyanús ,hogy ha ilyesmiről van szó akkor a későbbiek során sem fogunk erről több infót olvasni a honlapon. Hamarabb várható füles valamelyik tűz közeli drukkertársuktól. Majd megpróbálok Juhosból kihúzni valamit szombaton és majd megsúgom Neked is. Very Happy

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Nov. 30, 2016 6:14 pm

Úgy ültem le a tv elé, hogy megnézem Osit. Meglepődtem a komoly felálláson. Magamban úgy értékeltem, hogy egy könnyebb ellenfél elleni önbizalom növelő játszadozásra készülünk. A kapu előtt ugyanolyan esetlegesek voltunk, mint a bajnokikon. A szabadrúgás megint jól sült el. Azt hittem negyedóránként beverünk egyet, kapott gól nélkül. A folytatás rávilágított, hogy Kleisz nem odavaló. /persze nem ráhúzni akarom csak megemlítem, mint feltűnő problémát a jobb oldalt/ Remélem rögzült a Mesterben. Minden meccsből van mit tanulni.
    Gondoltam, hogy legkésőbb a meccs végére bedaráljuk őket, bár rettegtem egy Kabát cserétől a végjátékra, nehogy megtréfáljon bennünket.
    Lehetett volna egyszerűbb, de csak kiszenvedtük.
    Amit nagyon félve írok, ez nagyon messze van egy nemzetközi kupa megmérettetéstől, én még annyira nem kívánom.
    ÉLJEN A NAGYCSAPAT!!

A hozzászólást Juhos2 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 30, 2016 7:43 pm-kor.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content Today at 1:49 am

Pontos idő: Kedd. Dec. 06, 2016 1:49 am