Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
colocolo
Síposúr
csaposur
VasasTata
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 22, 2017 3:03 pm

    A honlapról:
    Oenning: Sikeresen gyakoroltuk a támadójátékot

    Michael Oenning vezetőedzőnk értékelte a Csepel elleni (8-0) felkészülési találkozót.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_2332


    - Látni lehetett, hogy milyen nagy örömmel és lelkesedéssel játszották le ezt a mérkőzést játékosaink. Ennek a meccsnek az egyik lényege éppen ez is volt, hogy a kemény alapozás után ismét kialakuljon a játék iránti éhség és öröm. Ezen a mérkőzésen lehetőségünk volt arra, hogy a támadójátékot gyakoroljuk, ami az eredményt látva sikerült is. Fontos volt, hogy aki teljes edzésterhelést kapott az utóbbi héten, azok közül mindenki játéklehetőséghez jusson. Mivel a keretünk megadja azt a lehetőséget, hogy mindegyik pozícióban két emberre számíthatok, így mindkét félidőben azonos játékrendszerrel léptünk pályára, csak más felállással. Rengeteg hasznos és fontos benyomást szereztem ezen a mérkőzésen, a második félidőben pedig még szép gólokat is láthattunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 22, 2017 2:31 pm

    colocolo írta:
    Reac-Siófok 1:3

    Gólszerző:Kiss T ill.Elek Gál Gréczi

    Siófok: Tajti(Kis T.)-Szilágyi Mogyorósi(Tamaskó)Szalai(Kovács M.)Czingráber(Micsinai)Nagy D.(Gréczi)Gál(Pendl)Berde Kovács D.(Farkas)Elek(Borvető)Nagy R.(Berki)

    Borvető Áron támadó
    Kovács Milán kp. a VKLA próba játékosai,akár még bővülhet is az eddigi Vasas kontingens.

    1-2 hete láttam egy cikket Borvetővel de most azt nem találtam csak ezt. Kicsit Ádámra emlékeztet csak hozzá képest vékonyabb. Egyébként 14 forduló után 7 góllal holtversenyben vezeti az U19 felsőházának góllövőlistáját.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Jan. 22, 2017 12:35 pm


    Reac-Siófok 1:3

    Gólszerző:Kiss T ill.Elek Gál Gréczi

    Siófok: Tajti(Kis T.)-Szilágyi Mogyorósi(Tamaskó)Szalai(Kovács M.)Czingráber(Micsinai)Nagy D.(Gréczi)Gál(Pendl)Berde Kovács D.(Farkas)Elek(Borvető)Nagy R.(Berki)

    Borvető Áron támadó
    Kovács Milán kp. a VKLA próba játékosai,akár még bővülhet is az eddigi Vasas kontingens.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 22, 2017 11:13 am

    Juhos2 írta:Tavaly kint voltunk az első edzőmeccsen. Nem tudom volt-e ilyen hideg, de én arra emlékszem, hogy olyan hideg volt, hogy a vége előtt elmenekültünk. Két napot úgyis kihagytunk a suliból, mert belázasodott. Inkább itthon maradtunk tanulni. Tehát a meccsről nem tudok semmit.
    A stadion szép kis ékszerdoboz. Tulajdonképpen én annyit várnék el az új stadiontól, hogy
    - legyen fedett /ne ázzunk szét, maradjon bent a hang/
    - üljünk minél közelebb a pályához
    - ne legyen túl zsúfolt, ne úgy oldják meg a bővitést /ha lesz/, hogy minden székből elvesznék még pár centit.Szerintem ez nagyon kellemetlen tud lenni.
    - legyen végre valami profi eredményjelző tábla, mint pl. ebben a stadionban.
    - Mellékhelyiség, büfé engem /egyelőre/ nem zavar. Legyen rendezett és elég. Esetleg a büféknél is legyen monitor, ahol már a meccs előtt indulhat a hangulat, beszélgetés egy sör     mellett a régebbi meccsek összefoglalóit nézve.
    - és persze legyünk elegen.

    Aggodalomra semmi ok, ha minden posztra van két jó játékosunk. Bár néhány posztra mi inkább egyet /se/ látunk. Cicó pl. szerintem nem volt elég, inkább negatív élményeim vannak az őszi szerepléséről, ezzel azt akarom mondani, hogy ne mennyiségre legyünk meg. A csapat összeszokottsága mellettünk szól. Hab lenne a tortán, ha Oening egy másik játékrendszerben is tudná mozgatni a csapatot és meg tudnánk lepni az ellenfeleket az elkövetkező hetekben.

    Az a baj egy ötezresnél alig lesznek sorok. Olyan lenne mintha a pályát körbe rakták volna pár sor székkel. Ennél a svéd pályánál sincs sok , pedig 6500 fős és szerintem itt elég kényelmesen vannak a drukkerek. Nem kell szoronganiuk. Igazad van ez nagyon lényeges szempont. Ráadásul ,ha összezsúfolnák akkor tényleg sehogy se nézne ki az új stadi.
    Már írtam ,hogy szerintem az MTK pálya sem nézne ki rosszul ha lenne a kapuk mögött 5 - 5 sor úgy 3-4 méter magasságban kezdődően ,persze 2-3 méterrel lehetne hátrébb a fal. Olyan helyiségek is kellenének ahol lehetne beszélgetni a meccs után rossz idő esetén is ,hogy minél több barátság alakuljon ki. Ez esetben akkor is kimennének sokan a jó társaság miatt ,ha a csapat éppen szerényebben szerepel. Ezekbe a helyiségekbe programokat is lehetne szervezni. Remélem lesz benne egy múzeum rész is ahol a csapat múltját mutatnák be.

    Szerintem így , hogy Osváth elment továbbra is lyukasak maradtunk a jobboldali középpályás posztján. Ráadásul már szinte nem is maradt olyan magyar akit érdemes lenne idehozni a középpályára. Talán Bőle Lukács aki támadásban és játékszervezésben is tudna segíteni ,de védekezés vele sem lenne valószínűleg megoldva. Van még pár magyar származású középpályás aki erősítés lenne viszont sokba fájna az élő szerződés miatt. Szerintem németből hozzunk majd valakit . A sport is erre utalt ,amennyiben találunk megfelelőt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 22, 2017 10:31 am

    Vasas edzőmérkőzés

    A tökös , a török , az őr meg a nő




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 69623#2https://digitalstand.hu/olvaso/69623#2
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Jan. 22, 2017 8:34 am

    Tavaly kint voltunk az első edzőmeccsen. Nem tudom volt-e ilyen hideg, de én arra emlékszem, hogy olyan hideg volt, hogy a vége előtt elmenekültünk. Két napot úgyis kihagytunk a suliból, mert belázasodott. Inkább itthon maradtunk tanulni. Tehát a meccsről nem tudok semmit.
    A stadion szép kis ékszerdoboz. Tulajdonképpen én annyit várnék el az új stadiontól, hogy
    - legyen fedett /ne ázzunk szét, maradjon bent a hang/
    - üljünk minél közelebb a pályához
    - ne legyen túl zsúfolt, ne úgy oldják meg a bővitést /ha lesz/, hogy minden székből elvesznék még pár centit.Szerintem ez nagyon kellemetlen tud lenni.
    - legyen végre valami profi eredményjelző tábla, mint pl. ebben a stadionban.
    - Mellékhelyiség, büfé engem /egyelőre/ nem zavar. Legyen rendezett és elég. Esetleg a büféknél is legyen monitor, ahol már a meccs előtt indulhat a hangulat, beszélgetés egy sör mellett a régebbi meccsek összefoglalóit nézve.
    - és persze legyünk elegen.

    Aggodalomra semmi ok, ha minden posztra van két jó játékosunk. Bár néhány posztra mi inkább egyet /se/ látunk. Cicó pl. szerintem nem volt elég, inkább negatív élményeim vannak az őszi szerepléséről, ezzel azt akarom mondani, hogy ne mennyiségre legyünk meg. A csapat összeszokottsága mellettünk szól. Hab lenne a tortán, ha Oening egy másik játékrendszerben is tudná mozgatni a csapatot és meg tudnánk lepni az ellenfeleket az elkövetkező hetekben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 7:18 pm

    A Vasas-Csepel edzőmeccsen eldöntötték az aranyérem sorsát

    Minden posztra két kiváló, Kleinheisler nem is kellett.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 A-vasas-csepel-edzomeccsen-eldontottek-az-aranyerem-sorsathttp://nb1.hu/m/otp-bank-liga/a-vasas-csepel-edzomeccsen-eldontottek-az-aranyerem-sorsat
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 5:34 pm




    Ez egy 6500 férőhelyes svéd stadion.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 1:15 pm

    Juhos2 írta:

    Kösz!
    Most akartam írni, hogy már csak sikeres pályafutást kívánhatunk neki.
    A második félidőre teljesen szétesett a Csepel. Nem szívták fel magukat mint a Fradi II ellen. Van egy ismerősöm aki támogatja a csepeli focit. Akkor mesélte, hogy amikor híre ment, hogy mennyi néző lesz, azon a héten mindenki lejött edzésre. Very Happy
    A gépezet ugyanúgy forog tovább nálunk. Gondolok itt az alsóbb osztályú ellenfelekre. Végül is . . . .

    Kicsit bővebben is kifejthetnéd a látottakat! Ebéd után is jó. Gaál és a próbajátékos milyen volt ? Ki tetszett a csapatból ?
    Nem igazán értem ,hogy miért csak 1 komoly ellenféllel játszunk ,de ha azt nézzük eddig bevált. Az edző első félévében bennmaradtunk , most meg 3.-ok vagyunk. Én még 1-2 erősebb csapat ellen megnéztem volna a mieinket. Esetleg dupla meccset is lekötöttem volna ,hogy a 2.sor is 90 percet játszhasson. Persze ebben az időben 1 félidő elég mindenkinek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 1:03 pm

    colocolo írta:

    Az Osváth kérdés egyelőre megoldva,szerződés hosszabítás ,félév kölcsön Dvsc ha már nem számol vele az edző még ez tűnik a legjobb megoldásnak.

    Köszi! Remélem nem csak a szurkolók megnyugtatása miatt mondják ,hogy később számítanának rá ? Félek a hosszabbítás csak azért történt ,hogy jobb áron lehessen majd eladni. Ne legyen igazam.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 21, 2017 1:03 pm

    colocolo írta:

    Az Osváth kérdés egyelőre megoldva,szerződés hosszabítás ,félév kölcsön Dvsc ha már nem számol vele az edző még ez tűnik a legjobb megoldásnak.

    Kösz!
    Most akartam írni, hogy már csak sikeres pályafutást kívánhatunk neki.
    A második félidőre teljesen szétesett a Csepel. Nem szívták fel magukat mint a Fradi II ellen. Van egy ismerősöm aki támogatja a csepeli focit. Akkor mesélte, hogy amikor híre ment, hogy mennyi néző lesz, azon a héten mindenki lejött edzésre. Very Happy
    A gépezet ugyanúgy forog tovább nálunk. Gondolok itt az alsóbb osztályú ellenfelekre. Végül is . . . .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 12:57 pm

    Osváth Attila fél évre kölcsönbe kerül a DVSC-hez

    Játékosunk június 30-ig a Debrecenben folytatja kölcsönben, ezzel egyidejűleg egyéves szerződés hosszabbítást írt alá 2019. június 30-ig.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_2330



    Vancsa Miklós a Vasas ügyvezető igazgatója elmondta: A Vasas továbbra is figyel és vigyáz az értékeire - így Osváth Attilára is, akit visszavárunk. A klubunk nem kért kölcsönadási díjat, inkább csak garanciát arra, hogy játékosunk folyamatos játéklehetőséget kapjon.

    Osváth Attila érdeklődésünkre elmondta: "Nagyon köszönöm a Vasas vezetőinek, különösen Vancsa Miklósak, a korrekt hozzáállást. Nagyon szerettem itt lenni és jelzi az egyéves hosszabbítás is, hogy szeretnék még a Vasasban bizonyítani a jövőben. Fontos csapat számomra a Vasas, hiszen itt lettem NBI-es játékos. Ám most fejlődésem érdekében mindenképpen ez a legjobb megoldás - amit a klub vezetői is megértettek - ha kölcsönbe kerülök. Remélem, minél több játéklehetőséghez jutok a Debrecen együttesében és nyáron visszatérek a Vasashoz."

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Jan. 21, 2017 12:40 pm

    Vasas1969 írta:Vasas - Csepel



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Vasas_-_csepel-207http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_csepel-207



    Hülyét kapok ,hogy Osváth most sincs a keretben. Tudnám ki ez a Farkas ? Van egy ilyen nevű játékos aki még magyarázat is lenne ,hogy miért nincs Osi a keretben.

    Az Osváth kérdés egyelőre megoldva,szerződés hosszabítás ,félév kölcsön Dvsc ha már nem számol vele az edző még ez tűnik a legjobb megoldásnak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 10:57 am

    Vasas - Csepel



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Vasas_-_csepel-207http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_csepel-207



    Hülyét kapok ,hogy Osváth most sincs a keretben. Tudnám ki ez a Farkas ? Van egy ilyen nevű játékos aki még magyarázat is lenne ,hogy miért nincs Osi a keretben.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 21, 2017 9:57 am

    Vasas játékossors

    Befógadó közeg




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 69621#3https://digitalstand.hu/olvaso/69621#3


    A 3. oldalon lévő fradi cikkből kiderült Bognárt és Kleinheislert is mi kerestük meg előbb. Eddig 2-0 nekik . Remélem majd a meccsen visszavágunk nekik. Talán ,ha Messit keressük meg előbb , akkor elfogy a pénzük .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 20, 2017 8:46 pm

    A honlapról:
    Hangya: Hiszem, hogy eredményesen vesszük az akadályokat

    Baloldali játékosunk ugyan pár nap csúszással kezdte a felkészülést, de a mátraházi edzőtábori kemény munkát már végigcsinálta. Beszélt a szabadságáról, a felkészülésről és várakozásairól.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_2329



    Miért nem tudtál az első naptól csatlakozni a csapathoz?


    - Egy gyomorrontás miatt csak Mátraházán csatlakoztam a csapathoz, de az edzőtábor első napjától teljes értékű munkát tudtam végezni. Vagyis jó erőben érzem magam, és a pár napos gyengélkedés, hála Istennek nem viselte meg a szervezetemet.

    Hol töltötted a karácsony körüli ünnepnapokat?


    - Szinte végig otthon voltam Baján, bár egy-két napot időztem Szegeden és Pécsett is. Végre tudtam hosszabb időt tölteni a szüleimmel és a barátaimmal. Mindenki elmesélte, mi történt velük az évben. Nagyon jól teltek a napok, élveztem, csak egy kicsit rövid volt. Sikerült magam kipihenni, de tudtam volna még 1-2 hetet.

    Harmadszorra voltál együtt a Vasas csapatával Mátraházán. Milyen benyomásokat szereztél most az itt töltött egy hét alatt?


    - Borzasztóan hideg volt a kinti levegő. Emiatt a rendes füves pálya fagyott és havas volt, így nem volt könnyű rajta játszani. Viszont a fizikai állóképességünk megalapozására teljes mértékben alkalmas volt az ott töltött idő, így összességében jól szolgálta a felkészülésünket.

    Milyen várakozásaid vannak a február közepén ránk váró kupa- és bajnoki meccsek előtt?


    - Én nagyon pozitívan állok e kihívások elé. Úgy érzem, hogy jó esélyünk van a Magyar Kupában a továbbjutásra. Természetesen nem nézzük le a Dorog együttesét, és mint minden ellenfelünk, megkapják a kellő tiszteletet, különösen, hogy idegenben kezdünk. Jól ismerjük kupaellenfelünket, hiszen az elmúlt másfél-két évben többször is megmérkőzhettünk velük, és minden alkalommal felszívták magukat ellenünk. Vannak ügyes, gyors labdarúgóik, köztük nem egy volt Vasas-játékossal. Már nagyon várom a dorogi találkozót. Kíváncsi vagyok, milyen időjárás és pálya viszonyok várnak majd minket február közepén. De összességében úgy vélem, hogy ebből a párosításból tovább kell jutnunk. Szombaton otthon a Csepel ellen elkezdjük két és fél hetes, 7 meccses edzőmeccs sorozatunkat. Már várom ezeket a mérkőzéseket, hogy még inkább összecsiszolódjon a csapat, másrészt a legjobb gyakorlás a mérkőzés. A bajnoki rajtot is optimistán várom. Ha azt a munkát elvégezzük, amit szakvezetésünk eltervezett és elkerülnek minket a sérülések, akkor hiszem, hogy minden rendben lesz és eredményesen vesszük az akadályokat tavasszal.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 20, 2017 7:03 pm

    Juhos2 írta:

    Miket nem olvasol!
    Pedig elég kormányközeli. Én majd akkor aggódom, ha már az origo is megírja. Very Happy
    Ha így lesz, sok lesz a bérletes.

    Csak betette a kocsmába egy új tag. Én sem olvasok ilyeneket ,de mivel rólunk volt szó legyőztem az ellenérzéseimet. Sajnos lassan nem marad választási lehetőség sem ,hogy mit olvassunk ,nézzünk ,hallgassunk.
    Írta is ezt a sok bérletest valaki az ivóban ,talán Fran. Egytől félek azért ,nehogy az olyan kisemberek ne jussanak majd be a komolyabb meccsekre akik alapították és akik miatt alapították a klubunkat és akik nem biztos ,hogy megengedhetnek egy bérletet maguknak. Persze ehhez még a jelenleginél is jobbnak kell lennie majd a csapatnak és sajnos jelenleg nemhogy az 5000 ,de talán még az 500 bérletestől is messze vagyunk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jan. 20, 2017 5:43 pm

    Vasas1969 írta:Vasas interjú Michael Oenninggel

    Kalózok kapitánya




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 69619#3https://digitalstand.hu/olvaso/69619#3



    A nap történése kapcsán ,hogy Kleinheisler a fradit választotta velünk szemben , érdemes nekünk drukkereknek is megfontolnunk edzőnk intelmét "ne azt kutassuk ami már nem lehet a miénk !" .

    Remélem a lenti linken olvasottak nem válnak valóra. Szomorú leszek ,ha semmi eredménye nem lesz a levélnek.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Nem-haromezer-kulonbseg-1341364http://magyaridok.hu/sport/nem-haromezer-kulonbseg-1341364/


    Miket nem olvasol!
    Pedig elég kormányközeli. Én majd akkor aggódom, ha már az origo is megírja. Very Happy
    Ha így lesz, sok lesz a bérletes.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 20, 2017 3:29 pm

    Vasas interjú Michael Oenninggel

    Kalózok kapitánya




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 69619#3https://digitalstand.hu/olvaso/69619#3



    A nap történése kapcsán ,hogy Kleinheisler a fradit választotta velünk szemben , érdemes nekünk drukkereknek is megfontolnunk edzőnk intelmét "ne azt kutassuk ami már nem lehet a miénk !" .

    Remélem a lenti linken olvasottak nem válnak valóra. Szomorú leszek ,ha semmi eredménye nem lesz a levélnek.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Nem-haromezer-kulonbseg-1341364http://magyaridok.hu/sport/nem-haromezer-kulonbseg-1341364/

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 19, 2017 9:16 pm

    Juhos2 írta:

    Ha így lesz.
    Szomorú történet. Ennyin  múlik, egy sérülés és mire felépülsz minden megváltozik. Pedig nem is tudom mikor volt utoljára ilyen, hogy egységesen kiállt a Vasas közössége valaki mellett. Ami még szomorúbb, hogy ennyit ér. Pedig csak az esélyt szerettük volna, hogy megkapja. Talán, ha többet írunk németül. Rossz lesz nézni idegen mezben, ahogy Csekét is /bár az más helyzet volt/.

    Erre mondják ,hogy ez több mint bűn ez hiba ,ha valóban lemondunk róla. Kidobunk egy zsák pénzt az ablakon ami jól jön majd a Lokinak amikor eladja . Anyagi gondok vannak náluk. A Könyves - Kulcsár csere se volt az év üzlete . Igaz Könyves ott sem talált még magára. Így ,hogy gyakorlatilag több mint 1 éve nem játszott (attól a minimális játéklehetőségtől eltekintve) nem is kérhetünk érte sokat.

    Lehet ,ha nem sérül meg ,még Szanyó az edző ma is. Osváth mögött pedig már 10 válogatott meccs állna . Az értéke már 1 millió euró felett lenne .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jan. 19, 2017 7:37 pm

    Vasas1969 írta:A Vasasból erősítene a Loki

    A csakfoci.hu információi szerint  a Vasas utánpótlás válogatott védője Debrecenben köthet ki.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 97076-a-vasasbol-erositene-a-lokihttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97076-a-vasasbol-erositene-a-loki




    Ha így lesz.
    Szomorú történet. Ennyin múlik, egy sérülés és mire felépülsz minden megváltozik. Pedig nem is tudom mikor volt utoljára ilyen, hogy egységesen kiállt a Vasas közössége valaki mellett. Ami még szomorúbb, hogy ennyit ér. Pedig csak az esélyt szerettük volna, hogy megkapja. Talán, ha többet írunk németül. Rossz lesz nézni idegen mezben, ahogy Csekét is /bár az más helyzet volt/.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 19, 2017 6:53 pm

    A Vasasból erősítene a Loki

    A csakfoci.hu információi szerint a Vasas utánpótlás válogatott védője Debrecenben köthet ki.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 97076-a-vasasbol-erositene-a-lokihttp://www.csakfoci.hu/nb-i/225-vasas/97076-a-vasasbol-erositene-a-loki



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 11:46 pm

    VASAS77 írta:
    Ha már megszólítattam.  Laughing
    Az igazolásnak igazán örülök,bár az ügyvezetővel kapcsolatban furcsaságokat hallottam mostanság, a stadionnal kapcsolatban mindennek örülni kell, de valóban jobb lenne a nagyobb.

    A stadival kapcsolatban ,bár most nagyon közel vagyunk a nemzetközi szerepléshez ,de ha nem árusítjuk ki a csapatot talán az új Illovszky elkészülte után is kupaindulók lehetünk. Jámbor nagyon komoly autógyárakkal áll kapcsolatban.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Befekteti-szemmel-interj-jmbor-jnossalhttp://cmbp.hu/befekteti-szemmel-interj-jmbor-jnossal/

    Szerintem ezek közül talán sikerülne bevonnia valakit szponzornak. Viszont egy 5 ezres stadionba nem biztos ,hogy szívesen kitennék a reklámjaikat. Bár talán még egy 8 ezres sem elég tekintélyes ezeknek az autómárkáknak a nemzetközi piacon elfoglalt helyükhöz. De egy 8 ezres stadionnal biztos komolyabban vennék és több esélye lenne erre. Persze gondolom az se mindegy ,hogy BL vagy El selejtezőkben indulunk majd.

    Lehet ebben valami ,vagy csak az én képzelgéseim ezek?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 10:56 pm

    HAJRÁBAN SZERZETT GÓLLAL NYERT A PAKS




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Hajraban-szerzett-gollal-nyert-a-paks-http://www.bfc-siofok.hu/hajraban-szerzett-gollal-nyert-a-paks-



    Paksi FC – BFC Siófok 1:0 (0:0)

    Paksi FC: Székely (Rácz), Kulcsár (Nagy Á.), Zachán (Lenzsér), Kovács G. (Gévay), Szabó J. (Báló), Papp (Kesztyűs), Haraszti, Kecskés, Bertus, Koltai (Simon), Jelena (Hajdú). Vezetőedző: Csertői Aurél

    BFC Siófok: Tajti (Filipánics), Szilágyi (Tamaskó), Czingráber, Mogyorósi, Farkas, Nagy D. (Kovács D.), Gréczi (Berki), Berde (Pendl), Gál (Micsinai), Petneházi (Nagy R.), Elek. Vezetőedző: Goran Kopunovic

    Gólszerző: Hajdú (85’)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 9:58 pm

    Juhos2 írta:

    Rákérdeztem a nagyobbik fiamra, aki harmadik éve ott él. Tényleg az Olimpiai Stadionba költöztek át. Nem tudtam, hogy ez az.
    Ezek szerint, ha Budapest olimpiát rendez . . . .  Csepelnek is lesz új stadi.

    Nekem se jött le eddig . Futólag olvastam róla ,hogy új stadijuk lett ,de erről én sem tudtam. Nagyon szeretem a sportot ,de remélem nem mi rendezzük. Félek úgy járnánk mint Görögország.

    Ránk visszatérve ,kíváncsi leszek Ádám visszanyeri e szezon eleji formáját ? Saglik milyen lesz ,ha végigcsinál nálunk egy alapozást ? Kondiproblémát éreztem mindkettőnél.
    Persze arra is Kulcsár meg tud e újulni ? Remili ilyen alázattal játszik e mint a szezon végén ? Hangyánál jönnek e végre a megérdemelt gólok és gólpasszok ? Arra is ,hogy Vida és Berecz olyat nyújt e ami miatt nem csak a sportnál ,de nálunk is a legjobbak lesznek ? Osi megkapja e a bizalmat és tud e élni vele ennyi kihagyás után ? Ristevski felteszi e végre góllal(gólokkal) a koronát a fantasztikus szólóira ? A védelmünk továbbra is megbízható lesz e és az a pár baki eltűnik e tavaszra ? A kapusunk bajnokcsapathoz méltó teljesítményt nyújt e és melyikük lesz az ? Meg persze ki jön még ? A többiekre meg még rá se tértem.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jan. 18, 2017 8:01 pm

    Vasas1969 írta:

    Így ,hogy felhívtad rá a figyelmem megnéztem. Én amúgy szeretek a kezdőkörrel nagyjából egy vonalba ülni ,hogy viszonylag jól láthassam mindkét térfelet. Hát ott nem lenne az igazi mert legalább 15 méterrel hátrábbról nézhetném a meccset. Az eredményjelző mögött sem ülnék mert a hozzám közeli kaput nem biztos ,hogy látnám. Láttam róla futópályás képet is, ami némileg megmagyarázza a dolgokat meg ,hogy Olympic stadionnak hívják.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 West_ham_olympic_stadium_fifa_17_04_279944

    Rákérdeztem a nagyobbik fiamra, aki harmadik éve ott él. Tényleg az Olimpiai Stadionba költöztek át. Nem tudtam, hogy ez az.
    Ezek szerint, ha Budapest olimpiát rendez . . . . Csepelnek is lesz új stadi.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 7:21 pm

    Juhos2 írta:

    Láttad már a West Ham új stadionját? Jól kitették a szurkolókat. Nem is értem, hogyan lehetett azt a katlant így elszúrni. Egyáltalán ki fogadta el a terveket? Lehet, hogy ez lesz az új trendi?

    Így ,hogy felhívtad rá a figyelmem megnéztem. Én amúgy szeretek a kezdőkörrel nagyjából egy vonalba ülni ,hogy viszonylag jól láthassam mindkét térfelet. Hát ott nem lenne az igazi mert legalább 15 méterrel hátrábbról nézhetném a meccset. Az eredményjelző mögött sem ülnék mert a hozzám közeli kaput nem biztos ,hogy látnám. Láttam róla futópályás képet is, ami némileg megmagyarázza a dolgokat meg ,hogy Olympic stadionnak hívják.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 West_ham_olympic_stadium_fifa_17_04_279944
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jan. 18, 2017 3:24 pm

    Vasas1969 írta:

    Ha meglesz leporolom a nézőszám növelési terveimet is. Igen , a fedett lelátó biztosan segít legyőzni a lustaságot. Amikor tűz a nap árnyékot nyújt, eső esetén meg fedelet . A felcsúti példában is igazad van. Sajnos Makovecz már nem tud stadiont tervezni , de az a luxus talán nem is illik a mi múltunkhoz és valóban lennének fontosabb dolgok is az országban. . Ettől függetlenül biztosan rengeteg kreatív ember van a Vasas drukkerek között is akiknek lenne ötletük amivel szebbé és egyedivé lehetne tenni az új stadiont. Ezáltal még a Fáy utcában is megállhat majd még kirándulóbusz. Vasas77 mondott is magáról valamit a tudtán kívül , amivel tudna ezekben a kirándulásokban sokat segíteni.

    Láttad már a West Ham új stadionját? Jól kitették a szurkolókat. Nem is értem, hogyan lehetett azt a katlant így elszúrni. Egyáltalán ki fogadta el a terveket? Lehet, hogy ez lesz az új trendi?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 3:07 pm

    A honlapról:
    Ádám célja: szép futball és eredményesség

    Házi góllövő listánkat 6 találattal vezető támadónkat, Ádám Martint kérdeztük az őszi szereplésünkről, az elmúlt hetekről és a felkészülésről.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_2328



    Hogyan értékeled a csapat és saját magad őszi szezonban mutatott teljesítményét?

    - A csapat a megszerzett 34 pontjával a harmadik helyen áll, de senki nincs pontszámban előttünk, és ez pozitívum számunkra. A saját teljesítményemet illetően ketté osztanám az őszt. A sérülésemig úgy vélem jó, már-már kiugró szezonom volt, lőttem a gólokat, gólpasszokat is jegyeztem. A sérülésem után nem sikerült zökkenőmentesre a visszatérésem, ezért természetesen hiányérzetem van.

    Hogyan töltötted a szabadságodat?

    - A feleségemmel elmentünk egy téli nyaralásra, délre. Hazatérésünk után a családdal töltöttük napjainkat. A Karácsonyt és a szilvesztert is a szüleimmel ünnepeltük.

    Milyennek ítéled meg az évkezdetet?

    - Január ötödikén tulajdonképpen rávezető edzésekkel kezdtük a felkészülést, ekkor még nem voltak nagyon megerőltető edzések. A mátraházi edzőtáborban már erős terhelésnek lettünk kitéve, futásokkal, edzőtermi gyakorlatokkal, melyek után jól eső érzés volt pihenni az ágyban. Nem szokatlan ez egyébként számunkra, mert itt a Vasasnál mindig ilyen komoly fizikai felkészítés folyt. Tudjuk, hogy mire számíthatunk az erőnléti edzőnktől, Ferenczi Pistától. Szereti a kemény munkát, és mi játékosok partnerek vagyunk ebben. Ez az erőteljes felkészülés mindig is meglátszott rajtunk az előző időszakokban, jó erőben voltunk, és ez a tavasszal is így lesz reményeim szerint, mert talán most még az eddigieknél is keményebb munkában van részünk. Ezért hiszem azt, hogy a jövőben sem fáradunk el a hatvanadik perc táján, hanem éppen azt követően fogjuk tudni megnyerni a meccseinket. Bízom benne, hogy mindenki sérülésmentesen végig tudja csinálni a felkészülést.

    Mit vársz a tavaszi szezontól?

    - Mindent meg fogunk tenni azért, hogy minél előbb végezzünk a bajnokságban. A jól sikerült őszt nem szeretnénk elrontani gyengébb tavaszi eredményekkel. Az ősszel is jellemző volt ránk a szép futball. Ezt a tavasszal is próbáljuk majd ötvözni az eredményességgel, amely legalább a dobogóra repítené a csapatot. A sporttörténelmi lehetőség is szemünk előtt lebeg, hogy hosszú idő után kiugró eredményt érhet el a Vasas. Ugyan két évvel ezelőtt NB II-es bajnoki címet többen is nyertünk a csapatból, de az első osztályban előkelő helyen végezni különleges élmény lenne.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 18, 2017 11:44 am

    Juhos2 írta:

    Ha így lesz, akkor már csak a jó szereplés, az emberbaráti hangulat és a mérsékelt jegyárak kellenek, hogy ne vesszünk el benne.
    Csak a fedett lelátó remélem min. 10-15 %-os növekedést fog hozni éves szinten.
    Nem írtam, mondtam ki soha, de szerintem Felcsúton a kiélezett meccsek mellett hozzájárul a Vasas tábor nagy létszámához a gyönyörű stadionjuk is. Mindenki kíváncsi rá.

    Ha meglesz leporolom a nézőszám növelési terveimet is. Igen , a fedett lelátó biztosan segít legyőzni a lustaságot. Amikor tűz a nap árnyékot nyújt, eső esetén meg fedelet . A felcsúti példában is igazad van. Sajnos Makovecz már nem tud stadiont tervezni , de az a luxus talán nem is illik a mi múltunkhoz és valóban lennének fontosabb dolgok is az országban. . Ettől függetlenül biztosan rengeteg kreatív ember van a Vasas drukkerek között is akiknek lenne ötletük amivel szebbé és egyedivé lehetne tenni az új stadiont. Ezáltal még a Fáy utcában is megállhat majd még kirándulóbusz. Vasas77 mondott is magáról valamit a tudtán kívül , amivel tudna ezekben a kirándulásokban sokat segíteni.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 7:00 am