Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4513

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Május 06, 2018 2:30 pm

Síposúr írta:A vendéglőben elottem rakták meg nagy hanggal V-re a meccsünket. Oda se megyek egy ideig megint . Az igazi baj a helyezésünk . Én nem vagyook egy pesszimista ember ,de sok jót nem várok .Ennél rosszabb ugyan már nem jöhet . Mondanám innen csak felfelé rem vezethet az út.Az állami csapatok ellen ez teljesítmény édeskevés lesz. Kérem a vezetőket próbáljanak meg mindent és rázzák gatyába a csapatot.Hajrá Vasas !
    A " Folytassa Cleó " című remek filmvígjátékban az egyik angol feltalálta a négyszögletű kereket. Kérdezte a barátja ,hogy ez mire jó ? Azt mondta a feltaláló ,hogy a lejtőn nem gurul hátra . A barát következő kérdése ,hogy vajon előre megy e ? A zseni válasza ,hogy ha hátra nem mehet , akkor mi más marad neki mint az előre .
    Sajnos a csapat is ilyen a védelmünk kezd stabilizálódni ,de előre már nem megy.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Május 06, 2018 2:19 pm

colocolo írta:
         Vasas - Paks    0:1
            1000 néző

Vasas:Nagy G.5 - James 6 Vaskó 5 Benes 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Egerszegi 4 Risztevszki 5 Hangya 5 - Barczi 6 Remili 4

Csere: Remili - Pavlov      66.perc
                   Egerszegi - Gaál     77.perc
                   Vogyicska - Murka  85.perc

Ha rövid akarok lenni,azt mondom szégyen legyen az játékos,edző, vagy vezető.Mindenkinek meg van a felellőssége abban hogy idáig jutottunk,az akarat a kűzdés nem pénz kérdés.
    Bár nem láttam az első félidő nagy részét mégis azon gondolkoztam ,hogy Moha az NB2-es csapatok többségénél sem volna kezdő jelenleg. Mintha eggyel kevesebben lettünk volna . Sajnos nem csak vele volt baj. Tudom ,hogy nem sokra mentünk volna az 1 ponttal ,de én a meccs előtt aláírtam volna . Erre azért szerintem volt is esély . Valóban megvan mindenkinek a felelőssége ,de a kérdésem az ,hogy lehet szerinted csinálni még valamit ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Május 06, 2018 2:03 pm

Juhos2 írta:Végig szurkoltam az egész meccset, hátha. A kapu mögé mentünk, de ez sem segített. Ilyen érzésem már volt. Az akkori önmagam olyan naívnak tűnt később. A mai?
    Nem Te lengettél egy nagy Vasas zászlót ? Csak egy pillanatra láttam ,hogy egy Peti korú srácnak az apja próbálja a piros-kék lobogóval próbálja lelkesíteni a csapatot. Gondolom az Egervári és Pintér edzősége alatti sztárocskák csapatára célzol ?
    Onnan ,hogy látszott Gaál és Murka tud még érdemi segítséget nyújtani a kiesés elleni harcban ?
    Juhos2

Hozzászólások száma : 561

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Május 06, 2018 1:46 pm

Végig szurkoltam az egész meccset, hátha. A kapu mögé mentünk, de ez sem segített. Ilyen érzésem már volt. Az akkori önmagam olyan naívnak tűnt később. A mai?
    Síposúr

Hozzászólások száma : 202

Témanyitás by Síposúr on Vas. Május 06, 2018 11:32 am

A vendéglőben elottem rakták meg nagy hanggal V-re a meccsûnket. Oda se megyek egy ideig megint . Az igazi baj a helyezésünk . Én nem vagyook egy pesszimista ember ,de sok jót nem várok .Ennél rosszabb ugyan már nem jöhet . Mondanám innen csak felfelé rem vezethet az út.Az állami csapatok ellen ez teljesítmény édeskevés lesz. Kérem a vezetőket próbáljanak meg mindent és rázzák gatyába a csapatot.Hajrá Vasas !
    colocolo

Hozzászólások száma : 489

Témanyitás by colocolo on Vas. Május 06, 2018 11:13 am

Vasas - Paks 0:1
    1000 néző

Vasas:Nagy G.5 - James 6 Vaskó 5 Benes 6 - Vogyicska 5 Vida 5 Egerszegi 4 Risztevszki 5 Hangya 5 - Barczi 6 Remili 4

Csere: Remili - Pavlov 66.perc
    Egerszegi - Gaál 77.perc
    Vogyicska - Murka 85.perc

Ha rövid akarok lenni,azt mondom szégyen legyen az játékos,edző, vagy vezető.Mindenkinek meg van a felellősége abban hogy idáig jutottunk,az akarat a kűzdés nem pénz kérdés.
    VasasTata

Hozzászólások száma : 59

Témanyitás by VasasTata on Vas. Május 06, 2018 2:00 am

Vasas1969 írta:
    Egyre inkább az az érzésem , hogy ezekkel a Paks elleni meccsekkel  bünteti Isten a Vasas szurkolókat. Csak tudnám mit vétettünk ? Ráadásul ennyit ,hogy szinte az egész szezonunk egy Paks elleni meccs. Kezdhetek megbarátkozni a gondolattal ,hogy következő bajnokságban elég lesz Szegedre és Békéscsabára elmennem ,hogy lássam a Vasast .
    Legalább a humorérzéked nem hagyott el. Very Happy  Kint voltatok ? Láttál vagy legalább hallottál valami biztatót ? Nekem igencsak lesgyanús volt a paksi gól.

Kíváncsi voltam és kikockáztam... a lényegen ugyan semmit nem változtat, de szerintem is jó volt a megérzésed, hogy les gyanús Rolling Eyes Gyakorlatilag a gólvonalról született a gól, mivel Nagy Gergely a védés után már a kapuba került - és az összes Vasas játékos hátrébb áll... hát ilyen ez...
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Május 05, 2018 11:05 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Május 05, 2018 8:13 pm

Juhos2 írta:Ez egy elég egyoldalú szerelem. Sad
    Az asszony is átbasz néha, de legalább néha jó. Very Happy
    Egyre inkább az az érzésem , hogy ezekkel a Paks elleni meccsekkel  bünteti Isten a Vasas szurkolókat. Csak tudnám mit vétettünk ? Ráadásul ennyit ,hogy szinte az egész szezonunk egy Paks elleni meccs. Kezdhetek megbarátkozni a gondolattal ,hogy következő bajnokságban elég lesz Szegedre és Békéscsabára elmennem ,hogy lássam a Vasast .
    Legalább a humorérzéked nem hagyott el. Very Happy  Kint voltatok ? Láttál vagy legalább hallottál valami biztatót ? Nekem igencsak lesgyanús volt a paksi gól.
    Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szomb. Május 05, 2018 7:44 pm

Ez egy elég egyoldalú szerelem. Sad
    Az asszony is átbasz néha, de legalább néha jó. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Május 05, 2018 3:11 pm

Vasas  -  Paks     17:00  

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_lehet_hogy_nem_lesz_sok_helyzet-3042

http://paksifc.hu/news.php?extend.7693

http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/29/1240329.html

A meccset itt nézhetjük majd. https://www.m4sport.hu/ Az itt nézheti élőben az NB1-es forduló mérkőzéseit vagy valami hasonló cím alatt. A feljövő oldalon kell kiválasztani a Vasas-Paks meccset és rákattintani.

Remélem ,hogy a sok védővel lehozzuk kapott gól nélkül és kis szerencsével rúgunk egyet nekik.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Május 03, 2018 10:40 am

A Vasas 35 éve nyerte az utolsó nemzetközi futball klubtrófeánkat

http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/32635/
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Május 02, 2018 2:57 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Május 01, 2018 10:20 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 30, 2018 5:06 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Ápr. 30, 2018 4:21 pm

Juhos2 írta:Egy kis oxigénhez jutottunk.

Ez a Paks. Tavaly az Mtk-t is simán kiejtette. Nekünk is sűrűn tör borsot az orrunk alá, ebben a szezonban már nem lesz könnyű meccsünk. Megjósolhatatlan a következő pár hét.
    Az összes hátralévő meccsünkön visszaállnék és próbálnám kapott gól nélkül lehozni őket . Közben reménykednék ,hogy Hangya és Barczi , esetleg Vida megfutja az ellenfeleket. Úgy érzem azért voltunk most valamivel veszélyesebbek a korábbiaknál mert végre nem tökörésztünk annyit a középpályán ,hanem próbáltuk minél gyorsabban végigvinni a támadásainkat. Amúgy sem bírjuk kondival végig és így legalább nem kontráznának le minket. Most annyiból mázlink volt ,hogy a loki szervező játékosai hiányoztak és Könyves is korán lesérült ,de azért így is necces volt a vége. Jó lenne ,ha a szerencsénk kitartana vagy legalább visszaadna valamit Fortuna , mert a Paks jó párszor hatalmas malaccal nyert ellenünk.
    Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Ápr. 29, 2018 9:03 pm

Egy kis oxigénhez jutottunk.

Ez a Paks. Tavaly az Mtk-t is simán kiejtette. Nekünk is sűrűn tör borsot az orrunk alá, ebben a szezonban már nem lesz könnyű meccsünk. Megjósolhatatlan a következő pár hét.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 29, 2018 12:59 pm

colocolo írta:      Dvsc - Vasas  2:3

3214 néző

Vasas:Nagy G.7 - Burmeister 6 James 6 Risztevszki 6 - Egerszegi 7 -Szivacski 6 Vida 6 Benes 7 Hangya 6 -Barczi 7 Ádám 6 -2=4

csere:Szivacski - Vogyicska     57.perc
                Risztevszki - Vaskó        80.perc
                Barczi - Pavlov               87.perc

Sajnos nem igazán vagyok most képben,internet modem cserére várok hol van elérhetőség hol nincs,csak az újság marad.

Nekem is gépet kellene már cserélnem ,de ezer más dologra sincs pénzem . Így kb 60 perceket látok ezekből a meccsekből a neten. Viszont hamarosan tévés meccseink lesznek . Sajnos a bajnokesélyesek elleni meccsek , ahol nem mi vagyunk az esélyesek. Holnap reggel 8-kor megy le a meccsünk az M4-en. Az elég emberi időpont. Utána tudunk érte értekezni . Nagyon kíváncsi vagyok mit szűrsz le belőle ? Én csak a 2.félidőre érek haza a munkából ,de most úgyis az első félidőből láttam többet. Very Happy
    Nem igazi értékmérő a sport ,de 4 hetes azért nem rossz ! Very Happy
    Vogyicska nem kapott osztályzatot ?
    colocolo

Hozzászólások száma : 489

Témanyitás by colocolo on Vas. Ápr. 29, 2018 12:35 pm

Dvsc - Vasas 2:3

3214 néző

Vasas:Nagy G.7 - Burmeister 6 James 6 Risztevszki 6 - Egerszegi 7 -Szivacski 6 Vida 6 Benes 7 Hangya 6 -Barczi 7 Ádám 6 -2=4

csere:Szivacski - Vogyicska 57.perc
    Risztevszki - Vaskó 80.perc
    Barczi - Pavlov 87.perc

Sajnos nem igazán vagyok most képben,internet modem cserére várok hol van elérhetőség hol nincs,csak az újság marad.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 29, 2018 12:31 pm

Szia Péter !
    Ha válaszolni akarsz egy hozzászólásra , akkor az adott hozzászólásnál jobboldalt alul van egy +quote gomb. Arra kell kattintanod. Majd arra kell vigyázni ,hogy az előző hozzászólásba ne írj bele csak a zárójeles quote után kezdj el írni. Elküldeni akkor is a send-el kell alul a kis téglalapban . Természetesen külön is írhatsz akkor a kék vonal felett az Add reply-re kell kattintani és a send-el elküldeni.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 29, 2018 12:36 pm-kor.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 29, 2018 8:19 am

VasasTata írta:Shocked A nagyfater nem tudom, látta-e a meccset, én úton voltam és a kocsiban hallgattam a körkapcsolásokat a Petőfin. (tiszta nosztalgia) Smile  Még az eredmény is (0:3) úgy a 70. percig. Szinte hallottam, ahogy zúg a debreceni Nagyerdő! Végre! Összekapta magát a csapat! De kellett ez már...
    Aztán egy kör, eltelik pár perc és a Loki szerez egy becsületgólt... jól van, belefér, így is nagy volt a meglepetés, hogy ilyen széria után... idegenben sunny  oda se neki, örüljünk, vigadjunk azért...
    Ja... 2 percig! Shocked Mert akkorra kaptunk még egyet! WTF!? Evil or Very Mad
    Na, neba.... hogy majd még innen bukjuk be ezt is!!! 3 gólos vezetésről!!!
    És majdnem sikerült, mert ahogy a tudósítást hallottam, nem sokon múlott.
    Szóval örülök - de azért nem felhőtlenül. Azt hiszem, ez érthető...
    Mindegy. Hajrá Vasas!
    Mert még menni kell!
    Gyomoridegem lett a kiállítástól . Éreztem ,hogy baj lesz belőle. Tényleg reménykedem benne ,hogy majd Martinnak köszönhetően nem kell vadászni a környékünkön a Vasas drukkereket , de az ilyen húzásokkal csak azért nem játssza ki magát a csapatból, mert alig vagyunk egy kezdőcsapatnyian. Pedig az a sarkazás Hangyának a 2. gólnál talán még Egerszegi lövésénél is szebb volt.( Érdemes megnézni pazar volt az egész támadás .)
    Tényleg mindegy most már, a lényeg a 3 pont , de legalább tanulna a hibáiból. Úgy érzem a meccs előtt csak 25% esélyünk volt a bennmaradásra , ez most 35%-ra nőtt . Örülök ,hogy elkezdtél írni ,remélem a többiek is megemberelik magukat és követik a példádat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Ápr. 29, 2018 7:28 am

VasasTata

Témanyitás by VasasTata on Vas. Ápr. 29, 2018 3:40 am

Vasas1969 írta:
    Ez nagyon jó ! Ki is emeltem ,hogy jobban látszódjon . 2 éve amikor hasonló szar helyzetben voltunk talán utalt is valaki erre ,de sajnos nem volt fent a teljes sztori . Köszi ,hogy megosztottad ! Ha véletlenül olvassa egy játékos talán még összekapja magát a hétvégére. Először azt hittem Juhos tette fel , mert nagyon otthon van az ilyen lelkesítő szövegekben. Kár ,hogy az edzőnket tolmácsolni kell ,ha buzdítani akarja a csapatot . Ennél csak az a nagyobb baj ,hogy nem az a lelkesítős fajta.
    Egyébként mikor lettél ilyen éjszakai bagoly ?

Éjszakai bagolyságom eseti és véletlenszerű - így jött ki a lépés. Smile De így legalább ha kicsit is, nyomon követhetem az eseményeket, amire nap közben kisebb az esély. Az előző felháborodásom némiképp csillapodott, ahogy megnéztem az aktuális tabellát, mert a Balmaz veresége is jól jött, de mint egy falat kenyér, úgy kellett nekünk ez a 3 pont!
    Na, hogy ne is kelljen keresni: http://adatbank.mlsz.hu/league/46/0/16811/28.html
    VasasTata

Témanyitás by VasasTata on Szomb. Ápr. 28, 2018 10:50 pm

Shocked A nagyfater nem tudom, látta-e a meccset, én úton voltam és a kocsiban hallgattam a körkapcsolásokat a Petőfin. (tiszta nosztalgia) Smile Még az eredmény is (0:3) úgy a 70. percig. Szinte hallottam, ahogy zúg a debreceni Nagyerdő! Végre! Összekapta magát a csapat! De kellett ez már...
    Aztán egy kör, eltelik pár perc és a Loki szerez egy becsületgólt... jól van, belefér, így is nagy volt a meglepetés, hogy ilyen széria után... idegenben sunny oda se neki, örüljünk, vigadjunk azért...
    Ja... 2 percig! Shocked Mert akkorra kaptunk még egyet! WTF!? Evil or Very Mad
    Na, neba.... hogy majd még innen bukjuk be ezt is!!! 3 gólos vezetésről!!!
    És majdnem sikerült, mert ahogy a tudósítást hallottam, nem sokon múlott.
    Szóval örülök - de azért nem felhőtlenül. Azt hiszem, ez érthető...
    Mindegy. Hajrá Vasas!
    Mert még menni kell!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 28, 2018 7:05 pm

https://www.eredmenyek.com/tabella/KIQSwbuU/YBBPtAPs/#table;overall

http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_fizikalisan_tulleptuk_a_hatarainkat-3034

A 75. percig úgy voltam vele ,hogy milyen szuper összefoglalót lehet majd ebből a meccsből készíteni , amit sok év múlva szívesen néznek vissza a Vasas drukkerek. Sajnos utána Martin felelőtlensége majdnem tönkretette az egész csapat munkáját. Ha csak egyszeri eset lenne akkor azt mondanám , hogy belefér ,de a meccsek többségén ki lehetne állítani annyi teljesen felesleges kirívó szabálytalansága van . A reklamálásairól nem is beszélve. Én Csongrád megyeiként duplán szorítok neki és reménykedek benne ,hogy majd neki köszönhetően több gyerek kezd el a Vasasnak drukkolni. Most azonban megérdemelne egy kiadós büntetést , mert eszetlenségével kockára tette az NB1-es tagságunkat. Amúgy nem játszott rosszul ,de a kiállításával nagyon felidegesített.
    Szerencsére több jó teljesítmény is volt ,de még vissza kell néznem mert nem szeretnék kihagyni senkit , hisz olyan ritkán lehet dicsérni.
    Mindhárom gólunk szép volt ,de a másodikat szerintem még a Reálnál is állva tapsolták volna a szurkolók.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 28, 2018 4:08 pm

Dvsc  -  Vasas    17:00

http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/28/1240324.html

Persze ,hogy játszik Könyves és Mengolo . Sad  Ennek ellenére úgy érzem ,hogy ez a Loki elkapható és nem fogunk kikapni.

Az M4 sport oldalán https://www.m4sport.hu/
    kattintsunk az itt nézheti élőben az NB1 délutáni meccseitre , majd válasszuk ki a miénket.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Ápr. 28, 2018 1:52 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Ápr. 27, 2018 9:00 pm

Genzwein Ferenc: Szakmailag hibás döntés a 12 csapatos NB I!

http://www.mifocink.com/?p=6340
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Ápr. 27, 2018 8:49 pm

Valóban nem győzni járunk Debrecenbe ,de néha azért sikerült. Ez a meccs jó példa ,hogy azért fel lehet állni a padlóról. Kár ,hogy az egy más Vasas volt.

https://www.youtube.com/watch?v=JIuwfLYDLGI

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-rivalis-klubok-is-helyet-kapnak-az-illovszky-stadionban-2632373
    Síposúr

Hozzászólások száma : 202

Témanyitás by Síposúr on Pént. Ápr. 27, 2018 6:54 pm

Csőstül jön a baj .Ez nem tesz jót az amúgy is gyászos kedvemnek ! Nem megyek már a vendéglőbe ,ne baszogasson a sok idióta is a csapattal. Debrecenbe nem győzni járunk ,ott se várok semmi jót . Jól seggbe kéne már rúgni a társaságot a vezetőknek ,hátha megemberelnék magukat. Csak szégyent hoznak azokra akik naggyá tették valaha ezt a csapatot. Hajrá Vasas !

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Május 27, 2018 5:48 pm