Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 29, 2018 8:42 pm

    Juhos2 írta:

    Egerszegi, hogy magyarázkodik a vereség miatt. Nem mondta még neki senki, hogy itt nem kell? Hozzászoktunk. Meg különben is a szurkoló a hibás, ha szólni mer.
    Remélem ilyen marad és azt is ,hogy minél kevesebbszer kell magyarázkodnia. Cseke úgy néz ki Windecker kapzsisága miatt nem jön.
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/2-millio-forint-feletti-fizetes-lakas-kocsi-sem-eleg-neki-az-ujpest-nekiment-sajat-jatekosanak
    Colo azt mesélte korábban ,hogy Windecker jó játékos és szívesen látná nálunk. Nem tudom ennyire jó ? Ér e ennyit ?

    A másik új igazolásról is egy cikk ,de sok új nincs benne.
    http://nepszava.hu/cikk/1151381-a-vasas-jatekosat-motivalja-hogy-a-kozepmezonyert-kuzdhet

    Jó volt az infódhttp://www.vasasfc.hu/hirek/kiralyt_kolcsonadjuk-2918
    Márciusban megyek.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/megvan_az_elso_6_fordulo_pontos_menetrendje-2919 :
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 29, 2018 8:35 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Oenning: “A Vasasnál a fiatalokra építünk, ennek van értelme” – nem a Vidi vagy a Fradi útját követné


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/oenning-vasasnal-fiatalokra-epitunk-ennek-van-ertelme-nem-vidi-vagy-fradi-utjat-kovetne

    Reggel olvastam. Nekem ami megmaradt, nem Boateng védekezik hátul. A csatár is hiányzik. A fiatalok pedig vagy elhullanak vagy megöregednek.
    Hát így egy kicsit nehéz lesz. Very Happy
    Laughing Ez megint nagyon tetszett ! Egyébként az az igazság ,hogy a mester taktikája zseniális lenne. Arról nem tehet ,hogy még senki nem szólt neki ,hogy bár a színek hasonlóak ,de ez nem a Bayern és nem is a Barcelona. A Vasas viszont nem egy gazdag klub. Itt abból kellene főznie ami van.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Jan. 29, 2018 3:02 pm


    Egerszegi, hogy magyarázkodik a vereség miatt. Nem mondta még neki senki, hogy itt nem kell? Hozzászoktunk. Meg különben is a szurkoló a hibás, ha szólni mer.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Jan. 29, 2018 2:55 pm

    Vasas1969 írta:Oenning: “A Vasasnál a fiatalokra építünk, ennek van értelme” – nem a Vidi vagy a Fradi útját követné


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/oenning-vasasnal-fiatalokra-epitunk-ennek-van-ertelme-nem-vidi-vagy-fradi-utjat-kovetne

    Reggel olvastam. Nekem ami megmaradt, nem Boateng védekezik hátul. A csatár is hiányzik. A fiatalok pedig vagy elhullanak vagy megöregednek.
    Hát így egy kicsit nehéz lesz. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 29, 2018 12:01 pm

    Oenning: “A Vasasnál a fiatalokra építünk, ennek van értelme” – nem a Vidi vagy a Fradi útját követné


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/oenning-vasasnal-fiatalokra-epitunk-ennek-van-ertelme-nem-vidi-vagy-fradi-utjat-kovetne
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 28, 2018 2:07 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 27, 2018 5:41 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-berecz-az-olaszok-elso-szamu-kiszemeltje-2615459

    Sajnos már érkezett is. Tényleg kezdhetünk félni ,már amennyiben valós és nem a menedzsere találmánya a hír. Kicsit szarakszik az oldal van amit háromszor küldtem el . Nem győztem törölni.
    Megmondom őszintén nem gondoltam volna ,hogy ekkora jelentősége lesz a kispesti sorcserének . Azt hittem összeszokottsággal ellensúlyozzuk. Mi például nem tudtuk kihasználni ,hogy az  első félidőben a Honvéd védőnégyese még nem igazán játszott együtt .  Heffler, Baráth, Artjunin, Kukoc . Heffler másfél hete van náluk , a két légiós meg próbázik . Ennyit ér a támadófocink ,de legalább még van idő lépni .  Ezért kell az erős ellenfél .

    Én is törölgetek. Ja.
    Botond Csákvár. /Tudom mindig érdekel van-e valami friss hír./
    Az avatar stadi képnek próbáld levágni a 2 szélét. Legyen valamennyire kocka .150X150 max talán 200x200 amit még elbír, vagy 200x150 .
    Bár nagy képernyőn ez is jó lehet.
    Persze minden hírre szomjazok . A Csákvár csak 3-2-re kapott ki a Honvédtól 1 hete. Talán mégis megjönnek a csatárok ,ha Botond sem kell .
    Nem hallottál semmit ,hogy hol akadtak el ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 27, 2018 4:55 pm

    Vasas1969 írta:

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-berecz-az-olaszok-elso-szamu-kiszemeltje-2615459

    Sajnos már érkezett is. Tényleg kezdhetünk félni ,már amennyiben valós és nem a menedzsere találmánya a hír. Kicsit szarakszik az oldal van amit háromszor küldtem el . Nem győztem törölni.
    Megmondom őszintén nem gondoltam volna ,hogy ekkora jelentősége lesz a kispesti sorcserének . Azt hittem összeszokottsággal ellensúlyozzuk. Mi például nem tudtuk kihasználni ,hogy az  első félidőben a Honvéd védőnégyese még nem igazán játszott együtt .  Heffler, Baráth, Artjunin, Kukoc . Heffler másfél hete van náluk , a két légiós meg próbázik . Ennyit ér a támadófocink ,de legalább még van idő lépni .  Ezért kell az erős ellenfél .

    Én is törölgetek. Ja.
    Botond Csákvár. /Tudom mindig érdekel van-e valami friss hír./
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 27, 2018 3:05 pm

    colocolo írta:
    Juhos2 írta:

    Ahol abbahagytuk. Elsõ félidő Martin kiugrott Baráth ment vele, cselbe Baráth elfeküdt, Martin Grófba lőtte. Még egy James lövés. 2. félidő két kispesti hátvéd egymásra várt Pavlov kibújt köztük, hosszú kapufára lőtte. Ennyi.
    Ugyanúgy nem jön fel a labda. Mezőnyben még néha egyérintőben szépen jár a labda, de előre semmi. Vaskó erre a játékrendszerre képtelen. Életveszély.



    A mérkőzés előtt már írtam,de valahol eltünt az éterben,azt taglaltam csak öt cserénk van Ferenczivel együtt a Honvéd meg sort cserélhet.Hát be is jött,egyetértünk változásnak semmi jele vérszegény támadó játék,bizonytalan védelem.Az igért csatárok valahol elakadtak,vagy el sem indultak hát ez így nagyon nehéz lesz.Arra már gondolni sem merek,mi lesz akkor ha lesznek további sérülések,vagy érkezik olyan ajánlat amiért el kell engedni egy játékost.Pedig van esély mind két eshetőségre.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-berecz-az-olaszok-elso-szamu-kiszemeltje-2615459

    Sajnos már érkezett is. Tényleg kezdhetünk félni ,már amennyiben valós és nem a menedzsere találmánya a hír. Kicsit szarakszik az oldal van amit háromszor küldtem el . Nem győztem törölni.
    Megmondom őszintén nem gondoltam volna ,hogy ekkora jelentősége lesz a kispesti sorcserének . Azt hittem összeszokottsággal ellensúlyozzuk. Mi például nem tudtuk kihasználni ,hogy az első félidőben a Honvéd védőnégyese még nem igazán játszott együtt . Heffler, Baráth, Artjunin, Kukoc . Heffler másfél hete van náluk , a két légiós meg próbázik . Ennyit ér a támadófocink ,de legalább még van idő lépni . Ezért kell az erős ellenfél .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Jan. 27, 2018 2:19 pm

    Juhos2 írta:

    Ahol abbahagytuk. Elsõ félidő Martin kiugrott Baráth ment vele, cselbe Baráth elfeküdt, Martin Grófba lőtte. Még egy James lövés. 2. félidő két kispesti hátvéd egymásra várt Pavlov kibújt köztük, hosszú kapufára lőtte. Ennyi.
    Ugyanúgy nem jön fel a labda. Mezőnyben még néha egyérintőben szépen jár a labda, de előre semmi. Vaskó erre a játékrendszerre képtelen. Életveszély.



    A mérkőzés előtt már írtam,de valahol eltünt az éterben,azt taglaltam csak öt cserénk van Ferenczivel együtt a Honvéd meg sort cserélhet.Hát be is jött,egyetértünk változásnak semmi jele vérszegény támadó játék,bizonytalan védelem.Az igért csatárok valahol elakadtak,vagy el sem indultak hát ez így nagyon nehéz lesz.Arra már gondolni sem merek,mi lesz akkor ha lesznek további sérülések,vagy érkezik olyan ajánlat amiért el kell engedni egy játékost.Pedig van esély mind két eshetőségre.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 27, 2018 1:44 pm


    Ahol abbahagytuk. Elsõ félidő Martin kiugrott Baráth ment vele, cselbe Baráth elfeküdt, Martin Grófba lőtte. Még egy James lövés. 2. félidő két kispesti hátvéd egymásra várt Pavlov kibújt köztük, hosszú kapufára lőtte. Ennyi.
    Ugyanúgy nem jön fel a labda. Mezőnyben még néha egyérintőben szépen jár a labda, de előre semmi. Vaskó erre a játékrendszerre képtelen. Életveszély.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 27, 2018 10:53 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 26, 2018 7:40 pm

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Jan. 26, 2018 5:52 pm

    Látom nincs még hír a csatárokról. Lehet ,hogy már nem is lesz, igaz még van a hétből. Nem tudom nem lehetett volna kinézni már valakit az ősz végén ? Nem vagyok képben, meg azt is tudom hozzánk nem öntik a pénzt ,csak a Jámbor úr tart életben minket.
    Azt beszéltük a vendéglős barátommal ,hogy a német csapatok is sokad osztályú csapatokkal játszanak a felkészülés elején. Utána már erős ellenfelekkel készülnek tovább . Nálunk nem így van pedig német az edzőnk . Miért ?
    Bízom befut még 2-3 jó játékos és nem kell megint a bajnokság végéig aggódnunk. Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 26, 2018 1:27 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Michael Oenning: Az antifutball nálam nem járható út


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/michael-oenning-az-antifutball-nalam-nem-jarhato-ut-2615083

    Azt hiszem nem alaptalan a félelmünk. Nagyon kellenek még minőségi igazolások ,ha nem lesz változás a taktikában. Az újságíró jó kérdéseket tett fel.

    Egyik régi cimbim a kosárlabdába ásta bele magát. Amikor szóba került, hogy a felnőtt nb1-es csapatnál gondok vannak kérdeztem nincs lehetősége előrébb lépni? Tf-t végzett, kosarazott, up edző, erőnléti edző sok éve. Azt mondta nincs felkészülve erre a szintre. Olyan gyorsan kell meccs közben reagálni egy változtatásra, mert simán elmehet a mérkőzés.
    Ránk fordítva. Azért akinek ez a munkája, ismeri a keretet ezen a szinten már a szakma a kisujjában kell, hogy legyen.
    Legyen?
    Nálunk szerintem igazán rutinosnak senki nem nevezhető Vancsán kívül. Még Lippai és Oenning sem . Pista és Keresztúri meg pályakezdő szakember még . Oenningnek is kb 140 komolyabb meccse volt eddig . Ennek nagyobb része nálunk. Ez persze már nem kevés ,de talán egyikünk sem mondaná rá ,hogy a kisujjában van a szakma.
    A kosárlabdához nem értek ,mondjuk a focihoz sem ,bár ahhoz képest sokat okoskodok itt. Very Happy Szerencsére a fociban nem mehet olyan gyorsan el egy meccs viszont ,ha az alapozás időszakában nem gyakorolunk más taktikát, akkor idény közben már nehezebb ezt begyakorolni. Ilyen szempontból még hamarabb , már a felkészülés alatt elmehet az egész idény. Emiatt örömteli ,hogy sok meccset kötöttünk le . Lenne lehetőség a változtatásra ,ha Oenning is ezt akarná. Mivel biztosan lesznek még érkezők , a játékosokkal is jobban tud majd sakkozni ,mint az ősz legvégén. Rajta múlik a legtöbb . Emiatt félek is egy kicsit. Sajnos az alsóbb ligás csapatok ellen az eddigi taktikát fogjuk tovább gyakorolni. Nem valószínű ,hogy ellenük állunk be kontrázni .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jan. 26, 2018 12:41 pm

    Vasas1969 írta:Michael Oenning: Az antifutball nálam nem járható út


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/michael-oenning-az-antifutball-nalam-nem-jarhato-ut-2615083

    Azt hiszem nem alaptalan a félelmünk. Nagyon kellenek még minőségi igazolások ,ha nem lesz változás a taktikában. Az újságíró jó kérdéseket tett fel.

    Egyik régi cimbim a kosárlabdába ásta bele magát. Amikor szóba került, hogy a felnőtt nb1-es csapatnál gondok vannak kérdeztem nincs lehetősége előrébb lépni? Tf-t végzett, kosarazott, up edző, erőnléti edző sok éve. Azt mondta nincs felkészülve erre a szintre. Olyan gyorsan kell meccs közben reagálni egy változtatásra, mert simán elmehet a mérkőzés.
    Ránk fordítva. Azért akinek ez a munkája, ismeri a keretet ezen a szinten már a szakma a kisujjában kell, hogy legyen.
    Legyen?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 25, 2018 1:52 pm

    Michael Oenning: Az antifutball nálam nem járható út


    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/michael-oenning-az-antifutball-nalam-nem-jarhato-ut-2615083

    Azt hiszem nem alaptalan a félelmünk. Nagyon kellenek még minőségi igazolások ,ha nem lesz változás a taktikában. Az újságíró jó kérdéseket tett fel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 24, 2018 7:51 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Azért ne vegyük már el tőle a 3 gólt mert a végén el megy a kedve a mesterhármasoktól. Very Happy  Amúgy a többiben sajnos teljesen igazad van. A "talán" nem kellett volna a hozzászólásomba. Ahhoz mit szólsz ,hogy Moha őszi 5 gólja és 5 gólpassza még így is jobb ,mint Barczinak az egész évi legjobb teljesítménye , amikor pedig ő is balszélsőt játszott ?
    Emlékszem amikor Moha hozzánk került még kimondottan gyors játékos volt. Most viszont már csak ő gondolja ezt magáról . Régebben ,ha csak tehettem mindig néztem az atlétikát ,főleg a sprintszámokat. Megfigyeltem ,hogy sok már a 30-on bőven túljáró futó sebessége semmit nem kopott. Talán hasznos lenne emiatt egy atlétaedző a csapat mellé. Moha (és a csapat is ) biztosan sokkal eredményesebb lett volna ,ha nem veszíti el mostanra a sebességét. Érdekes ,hogy a 4 évvel idősebb Kulcsár viszont még mindig gyorsnak számít .

    Nem tudom mi az oka de mostanában könnyebben meg találom a negatívumot mint a pozitívumot.A gyorsaság alapjában testi adottság ami további edzésekkel növelhető.Szerintem Kulcsár alapból gyorsabb azért nem fog rajta annyit az idő.És erről jut eszembe hogy már azon is gondolkoztam,jó ötlet volt e F. Pistára bízni az erőnléti felkészítést.Pályakezdőként,megfelelő tapasztalat hiányában ez komoly feladat eddig mindig a másik oldalon állt.Ami látható nem tudunk 90 percen át robotolni,az utólsó negyed órára elfogy az erő.A másik dolog ami foglalkoztat,van e összefüggés az edzés munka és a rengeteg sérülés között.Ha Pista magához méri az adagot nem is lenne meg lepő,mivel semmit nem tudni az elvégzett munkáról nem is akarom rá fogni az egészet.Az igazolásokkal kapcsolatban még ott tartok hogy kettővel többen lettünk,ami fontos de jobb lenne ha ez átmenne a minőségbe is.Sajnos a mi pénztárcánkat nem töltik mindig újra,annak kell örülni hogy van olyan ember aki a saját pénzét költi a csapatra ezer köszönet érte.Mindig várom hátha egyszer mi is kifogunk egy aranyhalat én afrikában horgászgatnék.

    Az szerintem egyáltalán nem baj ,ha kritikusabb és többet akar valaki . Előrébb tartanánk ,ha eszerint működne a magyar labdarúgás . Petry is említ ilyesmit ebben a cikkben.
    http://nepszava.hu/cikk/1150929/1
    "Azon kevés tehetséges magyar játékosok pedig elkényeztetett módszerrel vannak "kinevelve", vagy úgy jutnak oda ezekhez a csapatokhoz, hogy eltűnik belőlük a becsvágy. Olyan pénzeket adnak nekik, hogy a céltudatosság eltűnik ebben a rendszerben a gyerekekből. Nagyon hamar megkapják a közegtől azt a fajta elismerést, és itt nem csak anyagi dolgokra gondolok, hogy ők irányítják a rendszert, nem pedig a rendszer őket."

    Ezt a gyorsaság kérdést nem ránk és Ferenczi Pistára akartam kihegyezni általános jelenség itthon. Persze az én aranycsapatom is Klink Zoli , Gróf és Antal Peti lenne a stábban. Amúgy megértem ,hogy megkapta a lehetőséget Pista Jámbortól . Épp nézegettem ,hogy talán az utóbbi 15 évben egy játékos hozta annyira magát ,mint Pista. Érdekességként kigyűjtöttem a mérlegét a Vasasban.

    NB1 : 52 meccs 3534 perc 23 gól 2 gólpassz
    NB2 : 39 meccs 2627 perc 23 gól 9 gólpassz
    MK : 5 meccs 303 perc 6 gól

    Persze ez attól megelőlegezett (de a számok alapján megszolgált) bizalom és én is gondolkoztam azon ,hogy egy tapasztaltabb szakember jelenleg még többet segíthetne. Pista győzni akarását ismerve biztosan itt is a maximumra törekszik és képzi magát ,de nem tudom kitől tudna így tanulni ,hogy nincs mellette senki tapasztaltabb szakember ? Itthon meg eléggé gyerekcipőben jár az egész.

    A 2 külföldi csatárra nagyon kíváncsi leszek . Amúgy én sem értem ,hogy miért nem próbálkozunk afrikaiakkal ? Talán azért mert egyszer több mint fél évig jött egy srác onnan és végül soha nem érkezett meg. Emiatt vannak rossz tapasztalatai a vezetőségnek. Pedig egy igazán nagy hal kifogását már nagyon megérdemelné Jámbor az általad leírtak miatt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 23, 2018 10:02 am

    Vasas1969 írta:
    Azért ne vegyük már el tőle a 3 gólt mert a végén el megy a kedve a mesterhármasoktól. Very Happy  Amúgy a többiben sajnos teljesen igazad van. A "talán" nem kellett volna a hozzászólásomba. Ahhoz mit szólsz ,hogy Moha őszi 5 gólja és 5 gólpassza még így is jobb ,mint Barczinak az egész évi legjobb teljesítménye , amikor pedig ő is balszélsőt játszott ?
    Emlékszem amikor Moha hozzánk került még kimondottan gyors játékos volt. Most viszont már csak ő gondolja ezt magáról . Régebben ,ha csak tehettem mindig néztem az atlétikát ,főleg a sprintszámokat. Megfigyeltem ,hogy sok már a 30-on bőven túljáró futó sebessége semmit nem kopott. Talán hasznos lenne emiatt egy atlétaedző a csapat mellé. Moha (és a csapat is ) biztosan sokkal eredményesebb lett volna ,ha nem veszíti el mostanra a sebességét. Érdekes ,hogy a 4 évvel idősebb Kulcsár viszont még mindig gyorsnak számít .

    Nem tudom mi az oka de mostanában könnyebben meg találom a negatívumot mint a pozitívumot.A gyorsaság alapjában testi adottság ami további edzésekkel növelhető.Szerintem Kulcsár alapból gyorsabb azért nem fog rajta annyit az idő.És erről jut eszembe hogy már azon is gondolkoztam,jó ötlet volt e F. Pistára bízni az erőnléti felkészítést.Pályakezdőként,megfelelő tapasztalat hiányában ez komoly feladat eddig mindig a másik oldalon állt.Ami látható nem tudunk 90 percen át robotolni,az utólsó negyed órára elfogy az erő.A másik dolog ami foglalkoztat,van e összefüggés az edzés munka és a rengeteg sérülés között.Ha Pista magához méri az adagot nem is lenne meg lepő,mivel semmit nem tudni az elvégzett munkáról nem is akarom rá fogni az egészet.Az igazolásokkal kapcsolatban még ott tartok hogy kettővel többen lettünk,ami fontos de jobb lenne ha ez átmenne a minőségbe is.Sajnos a mi pénztárcánkat nem töltik mindig újra,annak kell örülni hogy van olyan ember aki a saját pénzét költi a csapatra ezer köszönet érte.Mindig várom hátha egyszer mi is kifogunk egy aranyhalat én afrikában horgászgatnék.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 22, 2018 10:25 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

    Csapatkapitányunk szerint már a tavaszi szezon legelején feljebb kell kapaszkodnunk a tabellán, hogy később ne legyenek gondjaink.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnem_stabilabba_tenni_a_jatekomat-2910


    Érdekes ,hogy Mohának 18 bajnokin 5 gólja és 5 gólpassza volt ősszel ami szerintem elég jó mérleg . Ennek ellenére összességében a teljesítménye talán még a közepest sem érte el.

    Nézőpont kérdése az egész,mert én meg azt mondom 17 bajnokin 2 gól 5 gólpassz.Mivel ebből 3 gólt egy mérkőzésen lőtt,már nem is olyan kedvező a kép,és akkor még a mezőny munkájáról még nem szóltam semmit.Annak fényében hogy ő a csapatban a csk.tőlem ez a teljesítmény kevés.
    Azért ne vegyük már el tőle a 3 gólt mert a végén el megy a kedve a mesterhármasoktól. Very Happy Amúgy a többiben sajnos teljesen igazad van. A "talán" nem kellett volna a hozzászólásomba. Ahhoz mit szólsz ,hogy Moha őszi 5 gólja és 5 gólpassza még így is jobb ,mint Barczinak az egész évi legjobb teljesítménye , amikor pedig ő is balszélsőt játszott ?
    Emlékszem amikor Moha hozzánk került még kimondottan gyors játékos volt. Most viszont már csak ő gondolja ezt magáról . Régebben ,ha csak tehettem mindig néztem az atlétikát ,főleg a sprintszámokat. Megfigyeltem ,hogy sok már a 30-on bőven túljáró futó sebessége semmit nem kopott. Talán hasznos lenne emiatt egy atlétaedző a csapat mellé. Moha (és a csapat is ) biztosan sokkal eredményesebb lett volna ,ha nem veszíti el mostanra a sebességét. Érdekes ,hogy a 4 évvel idősebb Kulcsár viszont még mindig gyorsnak számít .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Jan. 22, 2018 7:03 pm

    Vasas1969 írta:Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

    Csapatkapitányunk szerint már a tavaszi szezon legelején feljebb kell kapaszkodnunk a tabellán, hogy később ne legyenek gondjaink.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnem_stabilabba_tenni_a_jatekomat-2910


    Érdekes ,hogy Mohának 18 bajnokin 5 gólja és 5 gólpassza volt ősszel ami szerintem elég jó mérleg . Ennek ellenére összességében a teljesítménye talán még a közepest sem érte el.

    Nézőpont kérdése az egész,mert én meg azt mondom 17 bajnokin 2 gól 5 gólpassz.Mivel ebből 3 gólt egy mérkőzésen lőtt,már nem is olyan kedvező a kép,és akkor még a mezőny munkájáról még nem szóltam semmit.Annak fényében hogy ő a csapatban a csk.tőlem ez a teljesítmény kevés.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 22, 2018 3:48 pm

    Egy kis bulvár .

    Focistafeleség lesz a szépségkirálynő


    http://www.borsonline.hu/celeb/focistafeleseg-lesz-a-szepsegkiralyno/146702

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 1287410_19885672-10206841463193839-867645370-o


    Sok boldogságot Nekik ! Remélem Tamás játéka  a jövendőbelijéhez hasonló minőségű lesz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 22, 2018 1:53 pm

    Remili: Szeretném stabilabbá tenni a játékomat

    Csapatkapitányunk szerint már a tavaszi szezon legelején feljebb kell kapaszkodnunk a tabellán, hogy később ne legyenek gondjaink.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/remili_szeretnem_stabilabba_tenni_a_jatekomat-2910


    Érdekes ,hogy Mohának 18 bajnokin 5 gólja és 5 gólpassza volt ősszel ami szerintem elég jó mérleg . Ennek ellenére összességében a teljesítménye talán még a közepest sem érte el.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 21, 2018 11:05 am

    NB I: „Adtam egy utolsó esélyt magamnak, hogy futballista legyek” – Barczinak szüksége volt a Vasasra


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/adtam-egy-utolso-eselyt-magamnak-hogy-futballista-legyek-barczinak-szuksege-volt-vasasra

    http://fociakobon.cafeblog.hu/2018/01/19/golkiraly-nelkuli-eroproba-angyalfoldon/

    Sajnos a beharangozóról lemaradtam.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 20, 2018 5:00 pm

    Vasas1969 írta:
    Amúgy Pista ,hogy mozgott hátul ? Valamiért nekem is az a téveszmém ,hogy ott még lehetne 1-2 éve ,ha nem is az élvonalban ,de a másodosztályban el tudnám képzelni. Benesnél és Vaskónál nem lassabb és nem is ügyetlenebb ráadásul olyan kevés a védőnk , hogy én is megnéztem volna ott Pistát.
    Valami fülest nem hallottál a 2 külföldi csatárral kapcsolatban ? Barczit milyennek találtad ? A kocsmában azt írta egy lila ,hogy keveset fut .
    Odatette magát, de Botond cseleit is ette az ellen, ezért nehéz megítélni. Pista is megítélhetetlen volt, egy Molnár nagyságú nagyon fiatal gyerkőcre próbálták felívelni a labdát Pistáék mellett esélytelenül.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 20, 2018 4:06 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Remélem Juhos kint lesz a meccsen és véleményt mond Barcziról és persze Egerszegiről. Bár a Vecsés eredményei alapján eléggé lefelé lóg ki az NB3-ból és inkább egy erős megye 1 -es csapatnak felel meg, emiatt nem igazán lesznek mérvadóak ez ellenük látottak. Én úgy gondolom ,hogy a közepes vagy a közepesnél talán egy picivel jobb játékosok.( Olyan szempontból biztosan erősítések lesznek ,hogy szerintem közepes teljesítményt is alig nyújtott valaki az őszi csapatból.) Sajnos magyarból még ilyet is nehéz szerezni , főleg télen . Ráadásul időben jöttek, így van idejük beépülni . Abban bízom ,hogy a próbajátékra várt 2 külföldiből az egyik legalább beválik és igazi erősítés lesz. Beérném egy kicsit fiatalabb ,kicsit gyorsabb ,kicsit többet futó ,kicsit magasabb és jobban fejelő Saglikkal is. Szerintem egyébként az egyik próbázó talán Kamenár honfitársa lehet , aki játszott abban a csapatban is amelyiknél Oenning is edzősködött korábban ,de nem volt a játékosa. A jövő héten már okosabbak leszünk .

    Az első a két új fiú kényszerítőjéből esett. Barczi szépen elcsavarta a hosszúba. Egerszegi Berecz helyett próbált irányítani, szerintem kevés sikerrel. Betömörülő ellenfél, sakk-mattig játszott helyzetek a második félidőben. Martin felső kapufás bombagólt lőtt, Vogyicska nagyon jól indult be Barczi mintapasszt nyomott neki. Monyó 44, a középső hátvédjük enyhe túlsúly /,hogy ne bántsam meg/, messzemenő következtetés levonhatatlan. Pista beállt védőnek/!/, ezt nem nagyon értettem miért kell? Kicsit elvesztette számomra a felkészülési mérkőzés jellegét. A közönség az ismert arcok, napsütés, néhány jó beszólás, vidám délelőtt.
    Amúgy Pista ,hogy mozgott hátul ? Valamiért nekem is az a téveszmém ,hogy ott még lehetne 1-2 éve ,ha nem is az élvonalban ,de a másodosztályban el tudnám képzelni. Benesnél és Vaskónál nem lassabb és nem is ügyetlenebb ráadásul olyan kevés a védőnk , hogy én is megnéztem volna ott Pistát.
    Valami fülest nem hallottál a 2 külföldi csatárral kapcsolatban ? Barczit milyennek találtad ? A kocsmában azt írta egy lila ,hogy keveset fut .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jan. 20, 2018 2:51 pm

    Vasas1969 írta:

    Remélem Juhos kint lesz a meccsen és véleményt mond Barcziról és persze Egerszegiről. Bár a Vecsés eredményei alapján eléggé lefelé lóg ki az NB3-ból és inkább egy erős megye 1 -es csapatnak felel meg, emiatt nem igazán lesznek mérvadóak ez ellenük látottak. Én úgy gondolom ,hogy a közepes vagy a közepesnél talán egy picivel jobb játékosok.( Olyan szempontból biztosan erősítések lesznek ,hogy szerintem közepes teljesítményt is alig nyújtott valaki az őszi csapatból.) Sajnos magyarból még ilyet is nehéz szerezni , főleg télen . Ráadásul időben jöttek, így van idejük beépülni . Abban bízom ,hogy a próbajátékra várt 2 külföldiből az egyik legalább beválik és igazi erősítés lesz. Beérném egy kicsit fiatalabb ,kicsit gyorsabb ,kicsit többet futó ,kicsit magasabb és jobban fejelő Saglikkal is. Szerintem egyébként az egyik próbázó talán Kamenár honfitársa lehet , aki játszott abban a csapatban is amelyiknél Oenning is edzősködött korábban ,de nem volt a játékosa. A jövő héten már okosabbak leszünk .

    Az első a két új fiú kényszerítőjéből esett. Barczi szépen elcsavarta a hosszúba. Egerszegi Berecz helyett próbált irányítani, szerintem kevés sikerrel. Betömörülő ellenfél, sakk-mattig játszott helyzetek a második félidőben. Martin felső kapufás bombagólt lőtt, Vogyicska nagyon jól indult be Barczi mintapasszt nyomott neki. Monyó 44, a középső hátvédjük enyhe túlsúly /,hogy ne bántsam meg/, messzemenő következtetés levonhatatlan. Pista beállt védőnek/!/, ezt nem nagyon értettem miért kell? Kicsit elvesztette számomra a felkészülési mérkőzés jellegét. A közönség az ismert arcok, napsütés, néhány jó beszólás, vidám délelőtt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 20, 2018 11:25 am

    Síposúr írta:Nem volt meg ,hogy kicsoda is ,de nekem ez a Barczi gyerek nem tűnik használhatatlannak. Nagyon mennek neki ezek a sarkazások és még a bal szélt is jól megtudja húzni . Mondjuk ez még magában kevés . Lehet ezért is nem ismertem pedig már 28 éves . Magam is keveslem a góljai számát . Azért bízok a vezetésben ,hogy jönnek még jobb játékosok is. Hajrá Vasas !

    Remélem Juhos kint lesz a meccsen és véleményt mond Barcziról és persze Egerszegiről. Bár a Vecsés eredményei alapján eléggé lefelé lóg ki az NB3-ból és inkább egy erős megye 1 -es csapatnak felel meg, emiatt nem igazán lesznek mérvadóak ez ellenük látottak. Én úgy gondolom ,hogy a közepes vagy a közepesnél talán egy picivel jobb játékosok.( Olyan szempontból biztosan erősítések lesznek ,hogy szerintem közepes teljesítményt is alig nyújtott valaki az őszi csapatból.) Sajnos magyarból még ilyet is nehéz szerezni , főleg télen . Ráadásul időben jöttek, így van idejük beépülni . Abban bízom ,hogy a próbajátékra várt 2 külföldiből az egyik legalább beválik és igazi erősítés lesz. Beérném egy kicsit fiatalabb ,kicsit gyorsabb ,kicsit többet futó ,kicsit magasabb és jobban fejelő Saglikkal is. Szerintem egyébként az egyik próbázó talán Kamenár honfitársa lehet , aki játszott abban a csapatban is amelyiknél Oenning is edzősködött korábban ,de nem volt a játékosa. A jövő héten már okosabbak leszünk .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 20, 2018 9:59 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6469
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 20, 2018 8:45 am

    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/30696/

    http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/445608_vasas_es_dvtk_jatekossal_erositett_az_nb_ii_es


    Így már mindenképpen kell hátra igazolnunk ,mert létszámra is kevesen vagyunk. Colo újra igazad volt ! Megmondtad előre ,hogy Czingi még kevés az élvonalhoz .
    Az utánpótlással kapcsolatos dolgokat már többször is hallottuk még sincs változás.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 17 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 1:29 am