Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 12, 2019 10:49 pm

    Vereség Békéscsabán

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_bekescsaban-3863

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_meddo_volt_a_tamadojatekunk-3864


    Rossz volt nézni . A névtelen játékosokból álló Békéscsabával sem bírtunk . Ez harmatgyenge volt .Hátul egy kölyökcsapat normálisabban osztja el az embereket . Persze a középpályások is basznak visszaérni . A Békéscsaba nem tette meg azt a szívességet mint a Soroksár ,hogy kijöjjön a sündisznóállásból a vezetésénél. Lehet ,hogy kurva jó volt a felkészülés és nekünk van a legjobb kondink ,de ettől a tempótól nem fog elfáradni az ellenfél. A pontrúgásokat persze nem gyakoroltuk amivel fel lehetne törni a bekkelő ellenfelet . A legfájóbb ,hogy nem is látszik ,hogy fel akarna jutni a társaság .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 12, 2019 9:16 am

    Egy kis múltidézés .




    Hát jól átalakultunk pedig nem is olyan régen volt ez a meccs . Hasonló forgatókönyvben reménykedem ma is ezért is választottam ezt a videót . Persze Csabán nem könnyű nyerni emiatt a döntetlen sem lenne rossz eredmény . Fontos lenne megszereznünk a vezetést és onnan már nem szabad kiengedni kezünkből a meccset . A Csaba talán letámad az elején ,hátha rúg egy gólt és kedvére kontrázhat ,de az is elképzelhető ,hogy már elejétől kontrára játszik majd ellenünk. Nyílt sisakos meccsből mi jönnénk ki jobban mert mi vagyunk a jobb csapat . Vagyis inkább mi állunk jobb játékosokból . Akkor fogunk nyerni ,ha csapatként is jobbak leszünk .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 11, 2019 1:24 am

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:Balajti Ádám: Hittünk a fordításban


    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_adam_hittunk_a_forditasban-3855

    Ez a meccs a kötelezők közé tartozna,ha valamit akarunk az idényben keresni,de majdnem nem jött be. A 2 félidő viszont szép volt, tetszetős játékkal,szép gólokkal rukkoltunk ki. A győzelem nagyon kellett a Dorog után.
    Kíváncsi vagyok a folytatásra.
    Hétfőn este 8-tól az M4-en megnézhetjük ,ha már elmenni nem tudunk a kései időpont miatt . A dorogi vereség miatt nagyon jó lenne ezt behúzni . Az még elfogadható mérleg lenne három meccsből. Ez a cél .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_bekescsabara_is_a_harom_pontert_utazunk-3859
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Aug. 10, 2019 1:46 pm

    Labdarúgás: A Vasas ellen folytatja a Békéscsaba 1912 Előre együttese


    https://behir.hu/labdarugas-a-vasas-ellen-folytatja-a-bekescsaba-1912-elore-egyuttese


    "– Az biztos, hogy könnyebb lesz futballozni, mint az első fordulóban, hiszen a Tiszakécske egy defenzív csapat volt, amelyet nehezen tudtunk feltörni. A Vasas viszont bátor támadójátékot játszik Szanyó Károly keze alatt. Rengeteget mennek előre és ennek köszönhetően sok terület lesz előttünk, amiből támadásokat, kontrákat tudunk kialakítani. Remélem, hogy egy nagyon jó mérkőzést tudunk játszani és itthon tudjuk tartani a pontokat – emelte ki Schindler Szabolcs."


    Sajnos a receptet már mindenki ismeri ellenünk. Könnyebb lenne ,ha mi szereznénk meg a vezetést .
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Pént. Aug. 09, 2019 5:52 pm

    Vasas1969 írta:Balajti Ádám: Hittünk a fordításban


    http://www.vasasfc.hu/hirek/balajti_adam_hittunk_a_forditasban-3855

    Ez a meccs a kötelezők közé tartozna,ha valamit akarunk az idényben keresni,de majdnem nem jött be. A 2 félidő viszont szép volt, tetszetős játékkal,szép gólokkal rukkoltunk ki. A győzelem nagyon kellett a Dorog után.
    Kíváncsi vagyok a folytatásra.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Aug. 09, 2019 8:46 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 08, 2019 5:55 pm

    colocolo írta:  
    Vasas - Soroksár   5-2
       2000 néző

    Vasas - Szmola 6 - Szivacski 5 Szilágyi 6 Tóth B. 6 Lakatos 6 - Birtalan 6 Hinora 6 Kovács M. 6 Király B. 6 - Balajti 9 Szatmári 7

          csere - Kovács M. - Gál      81. perc
                     Király B.  -  Daróczi 81.perc
                     Birtalan -  Rétyi  87.perc

    A győzelmet nem kell magyarázni,ahogyan született az már kicsit el gondolkodtató.A védelem ott tart ahol tavaly,mind személyi mind teljesitményi szinten is.Ha nagyon egyszerű akarok lenni,azt mondom győzelmünk attól függ több gólt rúgunk e ,mint amit kapunk.Nem történt semmi előre lépés ez ügyben,vagy legalábbis nem látszik.Kell egy- két forduló ahhoz hogy reálisabb képet kapjunk,hogy hogyan is állunk.A következő fordulóban a Békéscsaba is értékmérő lehet,talán tisztul a kép mire is számíthatunk.
    Gyakorlatilag a tavalyi csapat kezdett . Mivel Bese már nincs így a fiatal szabály miatt került Szmola a kapuba . Abban pedig igaza van Szanyónak ,ha nálunk is mindenki védekezne akkor kevesebb gólt kapnánk. Ebben sajnos valóban semmi előrelépés nem történt . Arra gondoltam ,hogy Ferencinek meccs előtt minden játékosnak le kéne kevernie 7-8 sallert ,hogy felébredjen megelőzve a bealvást .
    A legnagyobb gond az ,hogy továbbra sincs mivel megbontanunk a visszaálló csapatokat . A szögleteink szinte teljesen veszélytelenek az ellenfél kapujára . Ebben, ha nem történik előrelépés még sereghajtók is lehetünk a végén 0 szöglet után szerzett góllal .
    A vereség szóba sem jöhet Csabán. Ők szerintem ráadásul picit gyengültek is. Minimum a pontszerzés ,de már tavasszal is mi érdemeltük volna meg inkább a győzelmet .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 08, 2019 5:14 pm

    í
    Juhos2 írta:Rajtam is átfutott. Ez érdekes lesz, a  "szüzességünket" hamar elveszik. Más oldalra le sem merném írni.
    A., ez a kapus, húúú. Szerencsénk volt, hogy a második félidőben nem lőttek kapura.
    B., Szivacski. Ez a fiú a focira veszélyes. Egy meccsen ne legyen egy beadása?  Ennyi játékperc után? Húú.
    C., Király. Ő úgy ott volt. Mégse legyünk 10-en.
    Nincs kétségem ,hogy vereség esetén ellepték volna a fórumokat a makik . Szerencsére nem ültek rá az eredményre a 2. félidőben a soroksáriak , hanem megpróbáltak támadni . Ha nem 10 emberrel védekezik az ellenfél akkor már nem gond megbontani a támadóinknak.
    Szmolát muszáj volt berakni . Egyre ellenszenvesebb ez a fiatal szabály csak arra jó ,hogy még nagyobb legyen a különbség a 2 osztály között . Lehet tartósan is a kapuban marad mert nincs jó fiatalunk. Nagy szerencse ,hogy Kovács Milán tegnap már életjeleket adott ,de a másik MLSZ fiatal hely a kezdőben még nincs megoldva.
    Szivacskin ennek ellenére pici fejlődést vettem észre . Még 2-3 év és jó lesz . Very Happy Napi 0,5 - 1 óra gyakorlás valakivel biztos jót tenne a beadásainak. Emlékszel valakire a Vasasból aki nagyon jó volt ebben ?
    Király gyakran eltűnik sajnos ,de amikor beindul az élményszámba megy. Nem lazsálhat mert Daróczi és Szedlár kiszoríthatja a kezdőből . Ráadásul Daróczival meglenne a 2 fiatal a kezdőben és akkor már védhetne Rados . Szedlárral mi lehet ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Aug. 08, 2019 3:31 pm


    Vasas - Soroksár 5-2
    2000 néző

    Vasas - Szmola 6 - Szivacski 5 Szilágyi 6 Tóth B. 6 Lakatos 6 - Birtalan 6 Hinora 6 Kovács M. 6 Király B. 6 - Balajti 9 Szatmári 7

    csere - Kovács M. - Gál 81. perc
    Király B. - Daróczi 81.perc
    Birtalan - Rétyi 87.perc

    A győzelmet nem kell magyarázni,ahogyan született az már kicsit el gondolkodtató.A védelem ott tart ahol tavaly,mind személyi mind teljesitményi szinten is.Ha nagyon egyszerű akarok lenni,azt mondom győzelmünk attól függ több gólt rúgunk e ,mint amit kapunk.Nem történt semmi előre lépés ez ügyben,vagy legalábbis nem látszik.Kell egy- két forduló ahhoz hogy reálisabb képet kapjunk,hogy hogyan is állunk.A következő fordulóban a Békéscsaba is értékmérő lehet,talán tisztul a kép mire is számíthatunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Aug. 08, 2019 11:43 am

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Aug. 08, 2019 10:12 am

    Rajtam is átfutott. Ez érdekes lesz, a "szüzességünket" hamar elveszik. Más oldalra le sem merném írni.
    A., ez a kapus, húúú. Szerencsénk volt, hogy a második félidőben nem lőttek kapura.
    B., Szivacski. Ez a fiú a focira veszélyes. Egy meccsen ne legyen egy beadása? Ennyi játékperc után? Húú.
    C., Király. Ő úgy ott volt. Mégse legyünk 10-en.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 07, 2019 10:01 pm

    0-2-ről fordítva 5-2-re győztük le a Soroksárt


    http://www.vasasfc.hu/hirek/0-2-rol_forditva_5-2-re_gyoztuk_le_a_soroksart-3853

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_nehezen_indultunk_de_utana_latvanyos_futballt_produkaltunk-3854


    Azt hiszem ezt a győzelmet a Soroksárnak is köszönhetjük ,mivel  feladta a jól bevált sündisznóállását és kijött nyílt futballt játszani a vezetésük ellenére . Nagy hiba volt , mert evvel tálcán kínálta a lehetőségeket a lendületes ellentámadásainknak . Balajtiék éltek is vele és végül igazán emlékezetessé és széppé tették az első otthoni bajnokit az új stadionban . Pedig már kezdtem félni ,hogy a kis fradi visszaadja a fricskát amit a nagy fradinak adtunk 1974-ben. Szerették is volna nagyon a zöldek.
    https://ulloi129.hu/2019/08/07/a-sori-a-vasas-otthonaba-latogat/
    Nagyon örülök ,hogy nem így lett . Gratulálok a győzelemhez !!!!
    Aki lemaradt itt újranézheti !
    https://www.youtube.com/watch?v=m2U1SF32mI0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR32HAFFDJQT47CXM4OcgQVP7fn8dVEykX7Swe4NrXYEaWoX86L7eErn33E
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 07, 2019 5:47 pm

    Vasas FC - Soroksár SC | Merkantil Bank NB2 | 2.forduló | ÉLŐ KÖZVETÍTÉS  19 : 00




    https://www.youtube.com/watch?v=m2U1SF32mI0

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_soroksar-362
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 07, 2019 9:57 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Aug. 07, 2019 8:17 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 06, 2019 4:00 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Nekem az a bajom , hogy nem látszott meg ,hogy mi voltunk az összeszokottabb csapat . Még úgysem ,hogy tényleg rekordgyorsasággal állt össze a keret már a felkészülés kezdetére itt volt minden új fiú . Jó lenne ,ha valóban csak a formaidőzítéssel lenne probléma .Nagyon halványan bízom csak benne , hogy mindössze 72 órával tévedtünk és a szerdán a Soroksár ellen csúcsformában lép pályára a társaság . Persze már ez is 3 pontunkba fájt . Nem tudom Fekete János erőnléti edző visszament e már az emírségekbe ? Valami el lett rontva . Nem tudom ,hogy ez e a gond mert Fekete ,ha Vlaknak is jó volt korábban akkor biztos jó szakember lehet . Avval is problémám van ,hogy továbbra is csak az ellenfél figyeli ki a mi gyenge pontjainkat .( A kocsmai vélemények alapján Terbét .) Mi továbbra sem találjuk a vetélytársakét pedig már van edzőnk az ellenfelek feltérképezésére . Persze ,ha Szanyó annyit sem fog változtatni a taktikán ,hogy ezeket a feltérképezéseket figyelembe vegye akkor nem megyünk sokra vele . Amúgy is azt hiszem a mester taktikájának kiismerhetősége a legnagyobb problémánk . Remélhetőleg nem a játékosok kezdték el máris fúrni a keményebb munka miatt ?

    Amúgy szerintem jól igazoltunk viszont a fiatalabb MLSZ fiatal helyén gyengébbek lettünk bármennyire nem volt tökéletes Bese . Ráadásul a vélemények szerint Kovács Milán is gyengén nyomja .

    Lehet ,hogy Gál kerül majd a védősorba és Viczián a középpályára . Viczián csapatban tartása azért lenne jó ,hogy fejjel is veszélyesek legyünk végre az ellenfél kapujára . Hátul Szilágyi és Gál játszott már egymás mellett Siófokon. Colo majd megmondja ,ha ráér, hogy működhet e ez jól ? Kovács magára találása kulcskérdés lenne mert támadni és védekezni is tud csak a védekezéshez eddig sokszor elfogyott az ereje . Várom már az összefoglalót ,hogy ne csak a mások által látottakra kelljen hivatkoznom. [/quote ]
    Lehet hogy már megint gonosz vagyok,de nálam Szanyó a fő felelős a vereségért.Amivel gondok voltak mint taktika,erőnlét,forma időzítés mind az ő kompetenciája.Eddig sem tartottam jó edzőnek,meg ezután sem fogom még akkor sem ha felkerül a csapattal.Tipikus az az edző aki azt mondja amit a szurkolók hallani szeretnének.Ha meg nem sikerül valami ,rá fogja a csapatra nem akarták eléggé a sikert.Azt hogy le fociztak bennünket szerinte nem számit.Az erősítés sem sikerült valami jól,továbbra is meg vannak a lyukas posztok,pl.védelem.Ami Szilágyi és Gált illeti én nem láttam olyan mérkőzést ahol egymás mellett játszottak volna belső védőt.Olyat igen,Szilágyi jobb bekk Gál belső védő,és olyat is Szilágyi belső védő Gál védekező kp.Szerintem Szilágyi lassú körülményes,Gál pedig a sok futással a kp. a leg hasznosabb.
    Akkor én is gonosz vagyok picit mert amikor az ankéton elhangzott Domonyaitól , hogy épp aznap este írják alá a hosszabbítást Szanyóval azt gondoltam most dobja ki Jámbor pénzét az ablakon mert evvel a taktikával kizárt ,hogy bennmaradjunk még ,ha fel is jutunk . Az ankéton volt is egy hasonlóan gonosz kérdés az edzőhöz , hogy miben fejlődött amíg nem volt a Vasasnál ? Szegény nem mondhatta , hogy mindenütt megbuktam . Azért a feljutásban továbbra is bízom mert eddig az itteni eredményei nem rosszak Szanyónak ,bár a tavaszi hajrára már tudták a riválisok , hogy mit kell játszani ellenünk .

    Szmola - Szilágyi , Gál , Tóth , Lakatos
    Ezt a hátsó alakzatot írtam Juhosnak . Emlékeztem rá korábbról amikor írtad hogy Szilágyi volt a jobbhátvéd Gál meg a belső védő a Siófokban. Figyelek ám arra amit írsz ! Very Happy

    Amúgy az igazolásoknál szerintem eléggé köti a kezünket ,hogy csak magyar játékost igazolhatunk. Sajnos a felhozatal a gyenge ők leigazolták az NB2 javát . Egy jó fiatalt hiányolok nagyon és a jobbhátvédet meg belsőhátvédet játszani tudó Belényesi is jöhetett volna, Ezt a Bora Györgyöt nézegettem még aki a Balmazban ellenetek is játszott a hétvégén. Hogy muzsikált ellenetek ? Egyáltalán ,hogy tudtak döntetlent játszani egy hét felkészüléssel Siófokon ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Aug. 06, 2019 2:05 pm

    Vasas1969 írta:
    Nekem az a bajom , hogy nem látszott meg ,hogy mi voltunk az összeszokottabb csapat . Még úgysem ,hogy tényleg rekordgyorsasággal állt össze a keret már a felkészülés kezdetére itt volt minden új fiú . Jó lenne ,ha valóban csak a formaidőzítéssel lenne probléma .Nagyon halványan bízom csak benne , hogy mindössze 72 órával tévedtünk és a szerdán a Soroksár ellen csúcsformában lép pályára a társaság . Persze már ez is 3 pontunkba fájt . Nem tudom Fekete János erőnléti edző visszament e már az emírségekbe ? Valami el lett rontva . Nem tudom ,hogy ez e a gond mert Fekete ,ha Vlaknak is jó volt korábban akkor biztos jó szakember lehet . Avval is problémám van ,hogy továbbra is csak az ellenfél figyeli ki a mi gyenge pontjainkat .( A kocsmai vélemények alapján Terbét .) Mi továbbra sem találjuk a vetélytársakét pedig már van edzőnk az ellenfelek feltérképezésére . Persze ,ha Szanyó annyit sem fog változtatni a taktikán ,hogy ezeket a feltérképezéseket figyelembe vegye akkor nem megyünk sokra vele . Amúgy is azt hiszem a mester taktikájának kiismerhetősége a legnagyobb problémánk . Remélhetőleg nem a játékosok kezdték el máris fúrni a keményebb munka miatt ?

    Amúgy szerintem jól igazoltunk viszont a fiatalabb MLSZ fiatal helyén gyengébbek lettünk bármennyire nem volt tökéletes Bese . Ráadásul a vélemények szerint Kovács Milán is gyengén nyomja .

    Lehet ,hogy Gál kerül majd a védősorba és Viczián a középpályára . Viczián csapatban tartása azért lenne jó ,hogy fejjel is veszélyesek legyünk végre az ellenfél kapujára . Hátul Szilágyi és Gál játszott már egymás mellett Siófokon. Colo majd megmondja ,ha ráér, hogy működhet e ez jól ? Kovács magára találása kulcskérdés lenne mert támadni és védekezni is tud csak a védekezéshez eddig sokszor elfogyott az ereje . Várom már az összefoglalót ,hogy ne csak a mások által látottakra kelljen hivatkoznom. [/quote ]
    Lehet hogy már megint gonosz vagyok,de nálam Szanyó a fő felelős a vereségért.Amivel gondok voltak mint taktika,erőnlét,forma időzítés mind az ő kompetenciája.Eddig sem tartottam jó edzőnek,meg ezután sem fogom még akkor sem ha felkerül a csapattal.Tipikus az az edző aki azt mondja amit a szurkolók hallani szeretnének.Ha meg nem sikerül valami ,rá fogja a csapatra nem akarták eléggé a sikert.Azt hogy le fociztak bennünket szerinte nem számit.Az erősítés sem sikerült valami jól,továbbra is meg vannak a lyukas posztok,pl.védelem.Ami Szilágyi és Gált illeti én nem láttam olyan mérkőzést ahol egymás mellett játszottak volna belső védőt.Olyat igen,Szilágyi jobb bekk Gál belső védő,és olyat is Szilágyi belső védő Gál védekező kp.Szerintem Szilágyi lassú körülményes,Gál pedig a sok futással a kp. a leg hasznosabb.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 06, 2019 1:26 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 06, 2019 12:06 pm

    Vasas1969 írta:
    Juhos2 írta:Évek óta próbáljuk ezt a hangzatos támadófocit, aztán mindig meglepődünk. Pedig azt hittem/hiszem, hogy Ģállal, Kováccsal, Hinorával stabilabb lesz a védekezésünk a középpályán. Szatmári, Birtalan meg nb 2-es szinten van annyira kreatív, hogy előre meglegyünk.
    Elszállt egy hosszú hozzászólásom . Majd holnap újra nekifutok.  El tudnék képzelni egy
    Szmola - Szilágyi , Gál , Tóth , Lakatos -  Szedlár , Hinora , Szatmári , Király -  Birtalan , Balajti
    kezdőt szerdára a kocsmában olvasottak alapján.
    Nekem az a bajom , hogy nem látszott meg ,hogy mi voltunk az összeszokottabb csapat . Még úgysem ,hogy tényleg rekordgyorsasággal állt össze a keret már a felkészülés kezdetére itt volt minden új fiú . Jó lenne ,ha valóban csak a formaidőzítéssel lenne probléma .Nagyon halványan bízom csak benne , hogy mindössze 72 órával tévedtünk és a szerdán a Soroksár ellen csúcsformában lép pályára a társaság . Persze már ez is 3 pontunkba fájt . Nem tudom Fekete János erőnléti edző visszament e már az emírségekbe ? Valami el lett rontva . Nem tudom ,hogy ez e a gond mert Fekete ,ha Vlaknak is jó volt korábban akkor biztos jó szakember lehet . Avval is problémám van ,hogy továbbra is csak az ellenfél figyeli ki a mi gyenge pontjainkat .( A kocsmai vélemények alapján Terbét .) Mi továbbra sem találjuk a vetélytársakét pedig már van edzőnk az ellenfelek feltérképezésére . Persze ,ha Szanyó annyit sem fog változtatni a taktikán ,hogy ezeket a feltérképezéseket figyelembe vegye akkor nem megyünk sokra vele . Amúgy is azt hiszem a mester taktikájának kiismerhetősége a legnagyobb problémánk . Remélhetőleg nem a játékosok kezdték el máris fúrni a keményebb munka miatt ?

    Amúgy szerintem jól igazoltunk viszont a fiatalabb MLSZ fiatal helyén gyengébbek lettünk bármennyire nem volt tökéletes Bese . Ráadásul a vélemények szerint Kovács Milán is gyengén nyomja .

    Lehet ,hogy Gál kerül majd a védősorba és Viczián a középpályára . Viczián csapatban tartása azért lenne jó ,hogy fejjel is veszélyesek legyünk végre az ellenfél kapujára . Hátul Szilágyi és Gál játszott már egymás mellett Siófokon. Colo majd megmondja ,ha ráér, hogy működhet e ez jól ? Kovács magára találása kulcskérdés lenne mert támadni és védekezni is tud csak a védekezéshez eddig sokszor elfogyott az ereje . Várom már az összefoglalót ,hogy ne csak a mások által látottakra kelljen hivatkoznom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Aug. 06, 2019 12:06 am

    Juhos2 írta:Évek óta próbáljuk ezt a hangzatos támadófocit, aztán mindig meglepődünk. Pedig azt hittem/hiszem, hogy Ģállal, Kováccsal, Hinorával stabilabb lesz a védekezésünk a középpályán. Szatmári, Birtalan meg nb 2-es szinten van annyira kreatív, hogy előre meglegyünk.
    Elszállt egy hosszú hozzászólásom . Majd holnap újra nekifutok. El tudnék képzelni egy
    Szmola - Szilágyi , Gál , Tóth , Lakatos - Szedlár , Hinora , Szatmári , Király - Birtalan , Balajti
    kezdőt szerdára a kocsmában olvasottak alapján.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Aug. 05, 2019 10:33 pm

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Aug. 05, 2019 8:27 am

    Évek óta próbáljuk ezt a hangzatos támadófocit, aztán mindig meglepődünk. Pedig azt hittem/hiszem, hogy Ģállal, Kováccsal, Hinorával stabilabb lesz a védekezésünk a középpályán. Szatmári, Birtalan meg nb 2-es szinten van annyira kreatív, hogy előre meglegyünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 9:01 pm

    Németh Szabolcs: Maximálisan elégedett vagyok!


    http://www.dorogifc.hu/hu/news/nemeth_szabolcs_
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 8:45 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Idegenbeli vereséggel kezdtük a szezont

    http://www.vasasfc.hu/hirek/idegenbeli_vereseggel_kezdtuk_a_szezont-3841


    Megint azért kell szorítani ,hogy legalább a vetélytársak ne nyerjenek. A közvetítések alapján még a döntetlenhez is kevesek voltunk. Nem gondoltam volna ,hogy még a támadójátékunk is ennyire csődöt mond . Hát ennél csak jobb jöhet . Ez nem volt jó kedvcsináló az első hazai bajnokihoz .

    Itt meg mi történt?
    Amíg a saját szememmel nem látom, úgy sem hiszem el. Very Happy
    Ha egy Balajtit és egy Kovács Milánt le kell cserélni akiktől azt várnánk ,hogy az élvonalban is erősségeink legyenek , akkor látatlanban is sejthetjük ez gyenge muzsika volt . Igaz anélkül csak okoskodni tudok én is. Bármilyen fájó is meg kell nézni ,hogy megfejtsük a vereség okát . Sajnos a Győr nyert Ajkán , de legalább az MTK kikapott Csákváron .
    Remélem azért ettől a vereségtől függetlenül legalább a nyaraláson jól érzitek magatokat ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Aug. 04, 2019 7:53 pm

    Vasas1969 írta:Idegenbeli vereséggel kezdtük a szezont

    http://www.vasasfc.hu/hirek/idegenbeli_vereseggel_kezdtuk_a_szezont-3841


    Megint azért kell szorítani ,hogy legalább a vetélytársak ne nyerjenek. A közvetítések alapján még a döntetlenhez is kevesek voltunk. Nem gondoltam volna ,hogy még a támadójátékunk is ennyire csődöt mond . Hát ennél csak jobb jöhet . Ez nem volt jó kedvcsináló az első hazai bajnokihoz .

    Itt meg mi történt?
    Amíg a saját szememmel nem látom, úgy sem hiszem el. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 7:39 pm

    Idegenbeli vereséggel kezdtük a szezont

    http://www.vasasfc.hu/hirek/idegenbeli_vereseggel_kezdtuk_a_szezont-3841


    Megint azért kell szorítani ,hogy legalább a vetélytársak ne nyerjenek. A közvetítések alapján még a döntetlenhez is kevesek voltunk. Nem gondoltam volna ,hogy még a támadójátékunk is ennyire csődöt mond . Hát ennél csak jobb jöhet . Ez nem volt jó kedvcsináló az első hazai bajnokihoz .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 6:14 pm

    Juhos2 írta:Nyaralunk a tengernél. Majd jövő héten otthon. Feljöttünk a szobába, hogy tudjuk követni.

    Sajnos eddig még helyzeteink sincsenek a közvetítés alapján.  Már a dorogi honlapot olvasom ,de ott se. Sőt már 2-0 oda. Sad

    http://www.dorogifc.hu/hu/news/dorog_-_vasas_online_szoveges_kozvetites_2
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Aug. 04, 2019 5:56 pm

    Nyaralunk a tengernél. Majd jövő héten otthon. Feljöttünk a szobába, hogy tudjuk követni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 5:27 pm

    https://adatbank.mlsz.hu/match/52/0/20851/1/1446489.html


    A kezdők alapján az összeszokottságunkban bízom. Nálunk 4 , a hazaiaknál 6 új igazolás a kezdőben. Talán meglesz a meccs .


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/dorog_-_vasas-361
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6468
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Aug. 04, 2019 11:37 am

    Juhos2 írta:Végre elérkezett. Remélem egy emlékezetes év áll előttünk. Sikerült összerakni egy olyan keretet amelyik sok örömmel, làtványos játékkal és gólokkal fog megajándékozni bennünket.
    Nem lesz egyszerű, de ránk férne!

    Én is ebben bízom. Remélem az új igazolások annyira be fognak válni ,hogy többen is sok évre alapemberei lesznek az élvonalbeli Vasasnak. Megmondom őszintén ezt a mai meccset nem mertem volna fix kettesre venni. A Paksot is elkapta a Dorog , bár több  atomvárosi alapember hiányzott. Kibekkelték a paksi támadásokat és egyszer betaláltak.
    http://www.dorogifc.hu/hu/news/dorog_-_paks_online_szoveges_kozvetites
    Úgy érzem az álmaink akkor válnak valóra ,ha képesek leszünk a védekezésen is javítani . Kevés azt mondani ,hogy addig nincs baj amíg többet rúgunk . Maximálisan törekedni kell arra ,hogy már a csatárok is azonnal visszatámadjanak labdavesztéskor,  ráadásul ne állítsanak meg meccsenként 10 támadást miattuk , mert lesen állnak. Szerencsére az új igazolások miatt az elől játszók sem kényelmesedhetnek el . Amennyiben valóban az egész csapat védekezik majd 90 percen keresztül meglesz a feljutás . A támadójátékkal akkor sem lehet gond ,ha többet vállalnak a védekezésből a gólkirályok. Nemcsak a csatároktól ,de a többi csapatrésztől is több kell mert az MTK a Gyirmót a Hali és a Győr nagyon kemény rivális lesz.
    Mentek Dorogra ?
    Egy fontos dolog lemaradt ami az ankéton is elhangzott . A saját stadinak és az új edzőpálya pozitív hatásainak pontokban kell megmutatkoznia.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/szurkoloi_anketot_tartottunk-3828

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 6 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 12:18 pm