Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VasasTata
Síposúr
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 09, 2018 8:00 pm

    Szanyó Károly: A célunkat elértük

    Vezetőedzőnk értékelte a Monor elleni sikert.

    - Irreális körülmények között játszottuk a mai mérkőzést, amelyet mindenképpen szerettünk volna megnyerni. Már az első félidőben is voltak lehetőségeink, de nem sikerült gólt szereznünk, természetesen a folytatásra úgy jöttünk ki, hogy megharcolunk a győzelemért. Ez sikerült, hiszen két gólt is rúgtunk, ezzel a célunkat elértük, megszereztük a három pontot. A Monornak sok sikert kívánok – mondta Szanyó Károly.


    Horváth Dávid: – Nehéz talajon, küzdelmes mérkőzésen, hosszú ideig eltüntettük a két csapat közötti különbséget. De amíg mi tizenegyesből sem találtunk be, addig az ellenfél két villanásból megszerezte a győzelmet.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/legyoztuk_a_monort_is-3407

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-a-20-fordulo-elo-eredmenykovetese-az-nso-n-2673365


    Eddig remek ! Győztünk és felül is összetorlódott az élboly a Gyirmót veresége miatt . Sajnos a Siófok nem tudott segíteni a ZTE ellen .de összességében azért nem lehetünk elégedetlenek . Ha behúzzuk az utolsó meccset a Budafok ellen és Csákváron botlik a ZTE , akkor újra álmodozhatunk az élvonalról a télen .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 09, 2018 12:23 pm

    Szanyó Károly: Ha fejben gyorsulunk, nem lesz gond

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_karoly_ha_fejben_gyorsulunk_nem_lesz_gond-3405


    2018-12-09 13:00
    Monor - Vasas (0 - 0) Helyszín: III. kerület


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/monor_-_vasas-324
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 08, 2018 7:45 pm

    Síposúr írta:Nem volt ez rossz ! Azt mondom így ki lehet kapni . Hogy ezeknek a lokistáknak mindig piszok mázlijuk van ellenünk . Azért ilyen tizenegyesért vertek már meg bírót a megye 3-ban is . Ügyes ez a Kovács Milán csak ne szórna el annyi labdát . Többször nem is nézte van e ott csapattárs . Mondjuk én ifistaként sprinteltem ezekre. Még most is szaladnék , ha bírnék. Na szóval tényleg tetszett a gyerek . Lehet még belőle valaki. A gólunk is szép volt . Nyerjük meg a hátralévő két meccset azt nem bánkódom ezen a vereségen . A feljutás fontosabb . Hajrá Vasas !
    Tavaly annyi vereségben volt részünk,hogy nekem már mindenki ellen rossz emlékeim vannak. A lokitól 1-2 lélekromboló nagy zakót is kaptunk . Borzasztó a mérlegünk ellenük az utóbbi 15 évben.
    A másik ifistával Rétyivel szerződést kötöttünk .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/retyi_roberttel_profi_szerzodest_kotottunk-3398
    és a gólt szerző Király is nyilatkozik.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/kiraly_ezzel_az_elszantsaggal_begyujthetjuk_a_tervezett_hat_pontot-3402
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 08, 2018 7:31 pm

    colocolo írta:Egy döntetlen igazságosabb lett volna,de tehettünk volna mi is többet a siker érdekében.Szerintem néha túl toljuk  a fiatal játékosok szerepeltetését,az eredményesség kárára.Olyan volt mint egy focista divatbemutató Smile ,és kapus kérdésben sem lettem nyugodtabb.A küzdés,akarás meg volt,nem vagyok elégedetlen.Ha tudjuk hozni a hátra lévő két mérkőzést,bizakodva várhatjuk a tavaszt.
    Én is úgy voltam vele ,hogy erősebb felállásban talán meglett volna , mert a Loki evvel a kezdővel nem biztos ,hogy bennmaradna a mennyeiben. Persze egyértelműen fontosabb a hátralévő 2 bajnoki . Valószínűleg többet nem látjuk idén a csapatot ezért ennyiből kell kiértékelned a kapust. Remélem a 2 éllovas megint veszít pontokat és akkor tényleg bizakodhatunk a komoly hátrány ellenére. A kocsmában azt írták nem lesz kész a stadi március 16.-ra . Lehet ,hogy csak nyáron fogunk találkozni az avatón ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 08, 2018 7:18 pm

    vasassas írta:

    Szerintem a 11-s nem volt az,ilyet se az angol se a német bajnokságban nem adták volna meg. Csalódás volt így a meccs,és sajnos szerencsénk sem volt.Konkrétan öngólt fejeltünk....Maga a mérkőzés jó volt, nem jött össze a győzelem,de nem csak rajtunk múlott..
    Én is így láttam . Holnap 13 órakor játszunk a III. Kerület pályáján az utolsó Monor ellen . Lehet haza se érek akkorra . Te talán kihevered a mai bulit . Jövő héten a 17. Budafokot fogadjuk . Kell a 6 pont ,ha akarunk valamit . Lehet jobb is ,hogy nem nyúlt 120 percesre a kupameccs. Sok lett volna ennek a csapatnak. Tetszett valaki játéka a csapatból ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 07, 2018 10:09 pm

    „Mindent meg tudunk beszélni, egy hullámhosszon vagyunk” – páros interjú

    Szanyó Károly és Domonyai László beszélt többek között klubunk filozófiájáról, terveiről, a fiatal játékosok fontos szerepéről. Vezetőedzőnk és klubigazgatónk azt is elárulta, mit várhatnak szurkolóink a csapattól, rövid- és hosszútávon.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/mindent_meg_tudunk_beszelni_egy_hullamhosszon_vagyunk_paros_interju-3403
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 06, 2018 1:05 pm

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Síposúr Szer. Dec. 05, 2018 5:05 pm

    Nem volt ez rossz ! Azt mondom így ki lehet kapni . Hogy ezeknek a lokistáknak mindig piszok mázlijuk van ellenünk . Azért ilyen tizenegyesért vertek már meg bírót a megye 3-ban is . Ügyes ez a Kovács Milán csak ne szórna el annyi labdát . Többször nem is nézte van e ott csapattárs . Mondjuk én ifistaként sprinteltem ezekre. Még most is szaladnék , ha bírnék. Na szóval tényleg tetszett a gyerek . Lehet még belőle valaki. A gólunk is szép volt . Nyerjük meg a hátralévő két meccset azt nem bánkódom ezen a vereségen . A feljutás fontosabb . Hajrá Vasas !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Dec. 05, 2018 9:58 am

    Egy döntetlen igazságosabb lett volna,de tehettünk volna mi is többet a siker érdekében.Szerintem néha túl toljuk a fiatal játékosok szerepeltetését,az eredményesség kárára.Olyan volt mint egy focista divatbemutató Smile ,és kapus kérdésben sem lettem nyugodtabb.A küzdés,akarás meg volt,nem vagyok elégedetlen.Ha tudjuk hozni a hátra lévő két mérkőzést,bizakodva várhatjuk a tavaszt.
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Szer. Dec. 05, 2018 8:34 am


    Szerintem a 11-s nem volt az,ilyet se az angol se a német bajnokságban nem adták volna meg. Csalódás volt így a meccs,és sajnos szerencsénk sem volt.Konkrétan öngólt fejeltünk....Maga a mérkőzés jó volt, nem jött össze a győzelem,de nem csak rajtunk múlott..
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 05, 2018 8:21 am

    Vasas: „A borzasztó játék miatt megfogyatkozott a tábor, sírva fakadtam”

    A Debrecen kedden a Megyeri úton legyőzte a Vasast, és továbbjutott a Magyar Kupában. A találkozó előtt a szurkolókkal beszélgetett az angyalföldi klub helyzetéről az NSO Tv stábja.



    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-borzaszto-jatek-miatt-megfogyatkozott-a-tabor-sirva-fakadtam-2672749
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 05, 2018 8:20 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 04, 2018 9:56 pm

    Nem érdemeltünk vereséget . A játékvezető döntötte el a meccset . Bár az első 20 percben osztálykülönbség volt a loki javára ,de utána a hátralévő időben valamivel a mieinket láttam jobbnak . Sajnos ma a szerencse is inkább a debreceniek mellé állt . Nagyon korán kelek . Bővebben holnap.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 04, 2018 4:23 pm

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Feljut10

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Feljut13
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 04, 2018 10:46 am

    Vasas - Debrecen Magyar Kupa
    2018. december 04. 20:00 TV : M4


    Herczeg András: Figyelemre méltóak a Vasas eredményei


    https://www.dvsc.hu/kiemelt-hirek/herczeg-andras-figyelemremeltoak-a-vasas-eredmenyei


    Talabér: Meglepetésre készülünk a kupában


    http://www.vasasfc.hu/hirek/talaber_meglepetesre_keszulunk_a_kupaban-3393
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 03, 2018 9:27 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 02, 2018 6:33 pm



    https://www.youtube.com/watch?v=nlnl2jrxouE

    Na most senki nem marad le a gólokról . Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 02, 2018 6:14 pm

    colocolo írta:
         
         ZTE FC - VASAS
     
             1813 néző

    Vasas:Bese 6 - Hinora 6 Szilágyi 6 Talabér 7 Hajdu 6 - Kovács M.6 Borbély 6 - Birtalan 6 Szatmári L.6 Bévárdi 6 - Balajti 7

      csere:Bévárdi - Rétyi      68.perc
              Szatmári - Murka    86.perc
              Birtalan - Hrepka    91.perc

     Először is gratulálok a csapatnak,nagyon szép és fontos győzelem volt.Az akarat,a kűzdés meg volt és helyenként a játékkal elégedettek lehetünk.Ami továbbra sincs rendben,az a védekezés itt még lesz dolog rendesen.Számra meg vagyunk itt is de nincs meg felelő minőség ide feltétlenül igazolni kellene a téren.Lehet hogy meglepő lesz amit írok ,de én a kapus teljesítménnyel sem vagyok teljesen meg elégedve.Erről majd írok bővebben külön,mik az okai a sok kapott gólnak.Kedden kupa meccs nem tudom mi a fontossági sorrend,de taktikai elemeket gyakorolni,ki próbálni minden képpen lehetne kockázat nélkül.
    Köszi az osztályzatokat ! Egy bajom volt a meccsen ,hogy nem igazán látszott a számozásunk . A riporter nagyon jól nyomta ,de ő sem látta mindenki mezszámát . A ZTE mezszámai jóval kivehetőbbek voltak . Hiába figyeltem volna Kovács Milán játékát ,ha nem tudtam ,hogy nála van a labda . Kedden a loki ellen biztos nem lesz gond , mert ott több kamera követi majd a meccset .
    Az akarattal és a küzdéssel valóban nem volt gond . Összességében is kimondottan jó iramú meccs volt . Lehet ,hogy mindig -2 fokban kellene játszani a meccseket ? Very Happy
    Említetted a védekezést . Szerintem idehozták a legjavát az elérhető védőknek . Félek erősítést jelentőt nem tudnánk idehozni mert muszáj magyarban gondolkozni . Ha van is az NB1-ben kevesebbet játszó számunkra erősítést jelentő védő , annak még sok a 11 pontos hátrány . Jó lenne ezért még 2 pontot fogni a zalaegerszegi csapaton a hátralévő 2 meccsen. Ebben a következő fordulóban éppen a Siófok tudna segíteni . A 9 pont is sok ,de a tavaszi 17 fordulóban elkophat . Ha nem sikerül minőségi hátvédet igazolni ,talán érdemes volna egy volt védőt hozni pályaedzőnek aki segítene összerakni a védekezést . Pál Zoli érkezésének is örülök , ebben azonban ő sem tud segíteni .
    A kapuskérdésre visszatérve sejtem mire gondolsz és nagyon kíváncsian várom is az írásodat . Ezért nem is próbálnám lelőni a poént . Egy kérdés megfogalmazódott bennem . Hány kapusedző kell ,hogy mindent megtanuljon egy kapus amit tudnia kell ? Megtud e tanítani olyat a tanítványának amiben ő sem volt jó ? Ez már kettő volt . Most nem a kapusedzőnkkel van bajunk .Általánosságban érzem a visszaesést a kapusképzésben a magyar labdarúgásban . Még egy évtizede is úgy látszott ,hogy ebben legalább nem vagyunk rosszak nemzetközileg sem .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Dec. 02, 2018 10:14 am



    ZTE FC - VASAS

    1813 néző

    Vasas:Bese 6 - Hinora 6 Szilágyi 6 Talabér 7 Hajdu 6 - Kovács M.6 Borbély 6 - Birtalan 6 Szatmári L.6 Bévárdi 6 - Balajti 7

    csere:Bévárdi - Rétyi 68.perc
    Szatmári - Murka 86.perc
    Birtalan - Hrepka 91.perc

    Először is gratulálok a csapatnak,nagyon szép és fontos győzelem volt.Az akarat,a kűzdés meg volt és helyenként a játékkal elégedettek lehetünk.Ami továbbra sincs rendben,az a védekezés itt még lesz dolog rendesen.Számra meg vagyunk itt is de nincs meg felelő minőség ide feltétlenül igazolni kellene a téren.Lehet hogy meglepő lesz amit írok ,de én a kapus teljesítménnyel sem vagyok teljesen meg elégedve.Erről majd írok bővebben külön,mik az okai a sok kapott gólnak.Kedden kupa meccs nem tudom mi a fontossági sorrend,de taktikai elemeket gyakorolni,ki próbálni minden képpen lehetne kockázat nélkül.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 10:15 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 10:11 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:
    Teljesült a vágyad . A hozzáállással sem volt gond és a Fortuna is velünk volt . Sikerült is ! Igaz ,hogy csak 80 percet láttam ,de kimaradt Vasas helyzetre nem emlékszem .  Ilyen helyzetkihasználással még akár fel is juthatunk. Very Happy  Egész jó meccs volt ! Gratulálok a csapatnak és az edzőnek ! Azt azért el kell ismerni ,hogy a helyzetek alapján a ZTE közelebb állt a győzelemhez.  Másnak is eszébe jutott a feljutáskor az ősz végi mezőkövesdi meccs . Az visszahozta a reményt  és a hitet . Reméljük ez is ! A Zalasport közvetítése is jó volt . Sokkal színvonalasabb mint az M4 közvetítései . Nekik is jár a gratuláció !

    Sajna én sem láttam csak a meccs és gólok felét, de valami úgy látom elindult,és ez az egész játékunkon meg látszott. Koncentráltan,jól játszottunk,és a csapat CSAPAT volt.Ráadásul gólerősnek bizonyultunk most is. Gratuláció a Csapatnak.HAJRÁ VASAS!
    Én csak  kb 6-7 percet voltam távol. Közvetlenül az első ZTE gól után volt dolgom amivel 1-1 lett . Mire visszatértem már 2-2 volt . Ahogy leültem a gép elé már rúgta is Birtalan a harmadikat. Utána viszont az Istennek nem akart telni az idő . Azt hittem sosem lesz vége . Szerencsére vissza tudjuk nézni a meccset.


    ZTE FC - Vasas FC teljes meccs


    https://www.youtube.com/watch?v=Tkg0OSqki-M
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by vasassas Szomb. Dec. 01, 2018 9:13 pm

    Vasas1969 írta:
    Teljesült a vágyad . A hozzáállással sem volt gond és a Fortuna is velünk volt . Sikerült is ! Igaz ,hogy csak 80 percet láttam ,de kimaradt Vasas helyzetre nem emlékszem .  Ilyen helyzetkihasználással még akár fel is juthatunk. Very Happy  Egész jó meccs volt ! Gratulálok a csapatnak és az edzőnek ! Azt azért el kell ismerni ,hogy a helyzetek alapján a ZTE közelebb állt a győzelemhez.  Másnak is eszébe jutott a feljutáskor az ősz végi mezőkövesdi meccs . Az visszahozta a reményt  és a hitet . Reméljük ez is ! A Zalasport közvetítése is jó volt . Sokkal színvonalasabb mint az M4 közvetítései . Nekik is jár a gratuláció !

    Sajna én sem láttam csak a meccs és gólok felét, de valami úgy látom elindult,és ez az egész játékunkon meg látszott. Koncentráltan,jól játszottunk,és a csapat CSAPAT volt.Ráadásul gólerősnek bizonyultunk most is. Gratuláció a Csapatnak.HAJRÁ VASAS!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 7:24 pm

    Parádés győzelmet arattunk a ZTE otthonában!

    Remekül futballozva, és szép gólokat lőve, teljesen megérdemelten győztük le idegenben a Zalaegerszeg csapatát. Három alkalommal is vezetést tudtunk szerezni a találkozón, amelyet végül Balajti, Talabér és Birtalan góljaival 3-2-re nyertünk meg!


    http://www.vasasfc.hu/hirek/parades_gyozelmet_arattunk_a_zte_otthonaban-3388

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szanyo_karoly_kalapot_emelek_a_jatekosaim_elott-3389?fbclid=IwAR0Qwdr0YKh6xANKai9-vet6_EKYtPeBVSvKQA7xT4ReFlxBmEGU1LseL2U
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 7:13 pm

    Síposúr írta:Gratulálok a győzelemhez ! Úgy gondolom magam is ,hogy nyugtával dicsérjük csak a napot . Összefutottam a vendéglőssel . Azt kérdezte fogadjon e ránk ? 20 volna a szorzó az első helyre , 3,1 meg a zete elleni győzelemre . Optimista ember vagyok mégse mertem neki mondani ,hogy tegye ránk a pénzét . Végül döntetlenben egyeztünk meg . Én örülnék a legjobban ,ha nem volna igazam azt győznénk megint . Ha a hozzáállás olyan lesz meg a Fortuna is velünk marad akár még sikerülhet is. Azt gondolom a Birtalan gyerek most gólt fog rúgni . Hátha elég lesz . Hajrá Vasas !
    Teljesült a vágyad . A hozzáállással sem volt gond és a Fortuna is velünk volt . Sikerült is ! Igaz ,hogy csak 80 percet láttam ,de kimaradt Vasas helyzetre nem emlékszem . Ilyen helyzetkihasználással még akár fel is juthatunk. Very Happy Egész jó meccs volt ! Gratulálok a csapatnak és az edzőnek ! Azt azért el kell ismerni ,hogy a helyzetek alapján a ZTE közelebb állt a győzelemhez. Másnak is eszébe jutott a feljutáskor az ősz végi mezőkövesdi meccs . Az visszahozta a reményt és a hitet . Reméljük ez is ! A Zalasport közvetítése is jó volt . Sokkal színvonalasabb mint az M4 közvetítései . Nekik is jár a gratuláció !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 4:15 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 3:08 pm

    Szanyó Károly: Az 5-1-ből erőt meríthetünk a ZTE ellen

    - Nehéz meccs lesz, hiszen a Zalaegerszeg egy jó csapat, nem véletlenül áll a tabella második helyén. Az a feladatunk, hogy bebizonyítsuk, nekünk is ott a helyünk. Amikor elvállaltam a munkát, azt mondtam, hogy a hátralévő idei négy bajnoki meccsből hozzuk ki a maximumot, a Cegléd ellen sikerült, ez a célunk szombaton is. Az 5-1-es sikerből lehet erőt és önbizalmat meríteni – mondta vezetőedzőnk.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/bevardi_a_zte_ellen_bebizonyithatjuk_hogy_joval_feljebb_van_a_helyunk-3384

    http://www.vasasfc.hu/hirek/ezt_erdemes_tudni_a_zte-rol-3382
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 01, 2018 9:54 am

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Köszi ! Sajnos nem találom. Csak ez a tavaly januári van meg még .
    http://www.digisport.hu/search/24179/
    Nem is tudtam ,hogy dolgozott a III.Kerületnél . Akkor még Totya is ott volt . Viszont csak találtam valamit . A "Semleges térfél " vendége volt a múlt héten . Lassan indul csak el a videó .

    ST Live Extra - Edzőképzési Anomáliák - Vendég Klink Zoltán





    https://www.youtube.com/watch?v=5ryB89ktkwE

    Most látom csak ez egy régi riport Digi Sport reggeli 2013.okt.17.
    Elég népszerű a digin szinte minden évben van vele riport. Itt az a videó amit említettél.
    https://www.youtube.com/watch?v=rgOp9HUCtYU
    Sajnos igaza lett és az utóbbi 5 évben sem változott semmi . Nem tudom elképzelni ,hogy nincs egy keretnyi labdarúgó aki szeretné a maximumot kihozni a pályafutásából . Persze biztos ,hogy nem egyszerű összeszedni ennyi motivált játékost. Úgy gondolom ,hogy egyszerűbb lenne a helyzet ,ha már az akadémián elkezdenék ezt. Érdekes ,hogy annak idején a Szoboszlai apukáéknak saját klubbot kellett csinálniuk mert valami hasonlót akartak.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/kapkodnak-a-fehervari-tehetsegekert-ftc-dinamo-zagreb-red-bull-2485671
    Pedig nem utópisztikus Klink Zoli elképzelése mert többször téma volt már köztünk a Dortmund . Ott is valahogy így működik . Napi 8-10 órát  töltenek bent a játékosok és nem lötyögéssel.  De az egy másik sportág is, mint amit itthon művelnek a futball címén.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Nov. 30, 2018 5:26 pm

    Gratulálok a győzelemhez ! Úgy gondolom magam is ,hogy nyugtával dicsérjük csak a napot . Összefutottam a vendéglőssel . Azt kérdezte fogadjon e ránk ? 20 volna a szorzó az első helyre , 3,1 meg a zete elleni győzelemre . Optimista ember vagyok mégse mertem neki mondani ,hogy tegye ránk a pénzét . Végül döntetlenben egyeztünk meg . Én örülnék a legjobban ,ha nem volna igazam azt győznénk megint . Ha a hozzáállás olyan lesz meg a Fortuna is velünk marad akár még sikerülhet is. Azt gondolom a Birtalan gyerek most gólt fog rúgni . Hátha elég lesz . Hajrá Vasas !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Nov. 30, 2018 2:56 pm

    Vasas1969 írta:
    Köszi ! Sajnos nem találom. Csak ez a tavaly januári van meg még .
    http://www.digisport.hu/search/24179/
    Nem is tudtam ,hogy dolgozott a III.Kerületnél . Akkor még Totya is ott volt . Viszont csak találtam valamit . A "Semleges térfél " vendége volt a múlt héten . Lassan indul csak el a videó .

    ST Live Extra - Edzőképzési Anomáliák - Vendég Klink Zoltán


    https://www.youtube.com/watch?v=5ryB89ktkwE

    Most látom csak ez egy régi riport Digi Sport reggeli 2013.okt.17.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 30, 2018 12:23 pm

    colocolo írta: A Digi Sporton van egy interjú Klink Zolival.
    Köszi ! Sajnos nem találom. Csak ez a tavaly januári van meg még .
    http://www.digisport.hu/search/24179/
    Nem is tudtam ,hogy dolgozott a III.Kerületnél . Akkor még Totya is ott volt . Viszont csak találtam valamit . A "Semleges térfél " vendége volt a múlt héten . Lassan indul csak el a videó .

    ST Live Extra - Edzőképzési Anomáliák - Vendég Klink Zoltán

    https://www.youtube.com/watch?v=5ryB89ktkwE

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!! - Page 21 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 3:04 am