Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 05, 2017 10:18 pm

    Juhos2 írta:

    Sajnálom, hogy nem tudsz jönni holnap. Kivesézhettük volna.
    Nagy a csend. Pedig mi ezekről a pillanatokról még évek múlva is beszélni fogunk.
    Szurkoljátok ki a továbbjutást és akkor a következő körben kivesézhetjük. Most számoltam össze az MLSZ oldalán eddig 2119 eladott jegy van a hazai szektorokban. Ebben benne van a VIP is akik közül nem biztos ,hogy mindenki ott lesz. Többet reméltem. Sajnos a kései időpont nem sok vidékinek jó. Nem úgy néz ki ,hogy 3 ezernél több Vasas drukker fogja biztatni holnap a csapatot. Remélem legalább annyi piros-kék érzelmű összegyűlik. 800 jegyet kapott a Beitar . Legjobb esetben 4000 néző lesz a meccsen.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Júl. 05, 2017 5:33 pm

    Vasas1969 írta:
    Szerintem is kell a keretbe egy ilyen ember. Ha játszott volna úgy érzem az x meglett volna. Csak most pénteken kezdődik az Arany-kupa ,ha múlt szombaton vagy vasárnap repült volna haza még tudott volna akklimatizálódni a tornára , bár mivel az Usában van a torna utazott volna rendesen. Viszont csak a Vasas a kenyéradója.
    http://canadasoccer.com/?t=csa_schedule&tid=all&genderId=0
    Ramos szerintem simán hozná azt amit a csatáraink ,ha végre elkerülik a sérülések. Én örülnék neki . Nem itt tartana ,ha korábban Kisvárdán nincs egy súlyos sérülése az elmúlt bajnokságot is sérüléssel kezdte. Én várom tőle a kiugrást. Gondolom mivel  légiós ezért kell az MTK-nak szabadulnia tőle (az NB2-ben nem játszhatnak) és tényleg nem volt jó szezonja sem.
    Szerintem a végére erősebb csapatot fog összehozni Vancsa . Kár ,hogy ez a legfontosabb meccsekre még nem alakult ki. Remélem ebből is tanulunk és azt is ,hogy jövő ilyenkor már bizonytalanabb lesz a pártcsapatok helyzete. Az megkönnyítené az ügyvezető dolgát.
    Amit nehezteltél múltkor szerintem ezt annak az ellensúlyozására tették fel.http://www.vasasfc.hu/hirek/a_beitar_a_nep_csapata_beszelgetes_egy_szurkolojukkal-2617

    Sajnálom, hogy nem tudsz jönni holnap. Kivesézhettük volna.
    Nagy a csend. Pedig mi ezekről a pillanatokról még évek múlva is beszélni fogunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 05, 2017 1:38 pm

    Juhos2 írta:

    Mindig szerettem volna a csapatban látni egy nyakigláb feketét szűrőben. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze.
    De egyetlen meccsre emlékszem az Újpest elleni kupára amikor nagyot játszott. Nem volt meg a helye, csodálkozom, hogy eddig bírta. Azért a csapatát ott hagyni a kupamérkőzés előtt . . . ajj.
    Ramos. Amikor ellenünk betalált mindenki oda volt érte, aztán kiderült az első gólja volt a szezonban.
    Vancsa ugyanazt mondja amit a szurkolók.
    Össze fogja rakni, de lassan a bajnokság is indul. Ennél több kellene már. A bajnoki harmadik helyért, a nemzetközi kupaindulásért járó pénzek /aminek annyira örültünk/ úgy látszik még mindig nem elegek egy nyugodtabb átigazolási szezon lebonyolításához.
    Szerintem is kell a keretbe egy ilyen ember. Ha játszott volna úgy érzem az x meglett volna. Csak most pénteken kezdődik az Arany-kupa ,ha múlt szombaton vagy vasárnap repült volna haza még tudott volna akklimatizálódni a tornára , bár mivel az Usában van a torna utazott volna rendesen. Viszont csak a Vasas a kenyéradója.
    http://canadasoccer.com/?t=csa_schedule&tid=all&genderId=0
    Ramos szerintem simán hozná azt amit a csatáraink ,ha végre elkerülik a sérülések. Én örülnék neki . Nem itt tartana ,ha korábban Kisvárdán nincs egy súlyos sérülése az elmúlt bajnokságot is sérüléssel kezdte. Én várom tőle a kiugrást. Gondolom mivel légiós ezért kell az MTK-nak szabadulnia tőle (az NB2-ben nem játszhatnak) és tényleg nem volt jó szezonja sem.
    Szerintem a végére erősebb csapatot fog összehozni Vancsa . Kár ,hogy ez a legfontosabb meccsekre még nem alakult ki. Remélem ebből is tanulunk és azt is ,hogy jövő ilyenkor már bizonytalanabb lesz a pártcsapatok helyzete. Az megkönnyítené az ügyvezető dolgát.
    Amit nehezteltél múltkor szerintem ezt annak az ellensúlyozására tették fel. http://www.vasasfc.hu/hirek/a_beitar_a_nep_csapata_beszelgetes_egy_szurkolojukkal-2617
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 05, 2017 11:26 am

    A honlapról:
    Vaskó: Készen állok a játékra

    Térdsérülése miatt az első EL-mérkőzést kihagyni kényszerülő belső védőnk bizakodva várja a csütörtöki visszavágót.



    - Köszönöm, rendben vagyok. Remélem, csütörtökre még többet javul a térdem. Már nem érzek fájdalmat. Azért a keddi edzésen még egy kicsit óvatosabb voltam, de jó lesz. Így komoly esély van arra, hogy ha Michael Oenning úgy dönt, játszhassak a Beitar ellen. Társaim sokat segítettek és biztattak, amiben élen járt Remili Mohamed csapatkapitányunk.

    A múlt heti mérkőzésből én a pozitívumokat emelném ki. Szerintem a csapat túlteljesítette az előzetes elvárásokat. Rúgtunk három gólt idegenben, ami remek dolog egy Beitar Jeruzsálem ellen. Főleg úgy, hogy sérülések és egyéb balszerencsés történések miatt nagyon kevesen vagyunk. A kinti körülmények számunkra szokatlanok voltak, mert a 70-80 százalékos páratartalomban, szauna melegben játszani, új helyzetet teremtett számunkra. Ehhez nehéz volt alkalmazkodni, a végére elfáradtunk. A második negyedóra és az utolsó öt perc kivételével irányítottuk a mérkőzést és lefociztuk ellenfelünket. Úgy vélem, csütörtökön azt a játékot kell játszanunk, amit kint a 30. és a 87. perc között és akkor meglesz a továbbjutás.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 05, 2017 7:22 am

    colocolo írta:

    Ami Jamest illeti a döntését meg értem,de elfogadni nem tudom.Nem akart megint padozni,kanadai válogatottként nem fér be nálunk a kezdőbe légióst meg kispadra minek igazolunk.Ez megint kicsit Könyves, Osváth ügy edzőnk keze benne van hogy idáig fajultak a dolgok,sajnálom hogy nem derült ki milyen játékos is a kevés játék lehetőség miatt.Ezt a dolgot a szurkolók sem fogadják el,neki is jobb ha tovább áll.Siófokon nincs semmi fejlemény,hat edző mérkőzés lesz,abból öt idegenben még meg nézni sem tudom őket.Az információ ugyan olyan nehézkes mint nálunk,annyit hallani hogy a Vidi eddig máshova kölcsön adott fiataljai,most ide kerülnek.
    Sajnálom én is mert láttam volna benne fantáziát. Mondjuk nehéz versenyben tartani minden játékost . Berget is azért szidták mert nem rotált eleget és leépültek a többiek. Ilyenkor lenne jó a liga kupa ,de olyan sok játékosunk meg nincs ,még jó hogy versenyben voltunk végig az MK-ban. Nehéz kezelni egy játékosnak ,ha jó teljesítmény után kimarad a csapatból. Ilyenkor benne marad a tüske. Ezt kezelhetné jobban az edzőnk, de megoldani nem lehet mert 22 ember még nem játszhat a meccsen egy csapatból. Semmikép nem rúgnám ki. Legalább kapjunk már pénzt érte . Amúgy kicsit olyan volt szegény James itt , mint akinek mi vagyunk a mellékállása.

    Úgy látszik valóban a fű alatt lépik meg a dolgokat nálatok. Vajon mi lesz a kölcsönjátékosainkkal ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Júl. 04, 2017 9:08 pm

    colocolo írta:

    Ami Jamest illeti a döntését meg értem,de elfogadni nem tudom.Nem akart megint padozni,kanadai válogatottként nem fér be nálunk a kezdőbe légióst meg kispadra minek igazolunk.Ez megint kicsit Könyves, Osváth ügy edzőnk keze benne van hogy idáig fajultak a dolgok,sajnálom hogy nem derült ki milyen játékos is a kevés játék lehetőség miatt.Ezt a dolgot a szurkolók sem fogadják el,neki is jobb ha tovább áll.Siófokon nincs semmi fejlemény,hat edző mérkőzés lesz,abból öt idegenben még meg nézni sem tudom őket.Az információ ugyan olyan nehézkes mint nálunk,annyit hallani hogy a Vidi eddig máshova kölcsön adott fiataljai,most ide kerülnek.

    Mindig szerettem volna a csapatban látni egy nyakigláb feketét szűrőben. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze.
    De egyetlen meccsre emlékszem az Újpest elleni kupára amikor nagyot játszott. Nem volt meg a helye, csodálkozom, hogy eddig bírta. Azért a csapatát ott hagyni a kupamérkőzés előtt . . . ajj.
    Ramos. Amikor ellenünk betalált mindenki oda volt érte, aztán kiderült az első gólja volt a szezonban.
    Vancsa ugyanazt mondja amit a szurkolók.
    Össze fogja rakni, de lassan a bajnokság is indul. Ennél több kellene már. A bajnoki harmadik helyért, a nemzetközi kupaindulásért járó pénzek /aminek annyira örültünk/ úgy látszik még mindig nem elegek egy nyugodtabb átigazolási szezon lebonyolításához.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Júl. 04, 2017 7:11 pm

    Vasas1969 írta:
    Helyére raktam a hozzászólást. Very Happy Én is örülök Kamenárnak ,bár megmondom őszintén nem tudom milyen kapus. Nem nagyon tudott első számú kapus lenni az utóbbi években. Még Győrben sem a bajnoki címet követő évben .Wroclawban sem pedig nem volt nagyágyú előtte. Talán légiós korlát lehetett a lengyeleknél.  Mondjuk Nagy nem tette magasra előtte a mércét. Az viszont tetszik Kamenárban ,hogy sokkal jobb a beadásoknál mint Nagy ,ha több nyugalmat ad majd a védelemnek mint a vetélytársa már megérte leigazolni. Kölcsönadni nem merném azért Gergelyt amilyen pechszériában vagyunk eddig idén.
    A csatárral kapcsolatban még ötletem sincs. Azt tudom ,hogy az MTK ukránját akartuk(aki végül visszament a hazájába). Gondolom ő nem lett volna olcsó ez azért reménykeltő ,hogy pénzt áldoznánk rá. Ahogy telik az idő már az MTK braziljával Ramossal is beérném. Szerintem benne komoly tartalékok vannak ahhoz képest amit a kék-fehéreknél nyújtott. Ott már nem kell ,de biztosan megkérnék az árát. Persze komolyabb érkezőben reménykedem.
    James ügyéről mi a véleményed ?

    Ami Jamest illeti a döntését meg értem,de elfogadni nem tudom.Nem akart megint padozni,kanadai válogatottként nem fér be nálunk a kezdőbe légióst meg kispadra minek igazolunk.Ez megint kicsit Könyves, Osváth ügy edzőnk keze benne van hogy idáig fajultak a dolgok,sajnálom hogy nem derült ki milyen játékos is a kevés játék lehetőség miatt.Ezt a dolgot a szurkolók sem fogadják el,neki is jobb ha tovább áll.Siófokon nincs semmi fejlemény,hat edző mérkőzés lesz,abból öt idegenben még meg nézni sem tudom őket.Az információ ugyan olyan nehézkes mint nálunk,annyit hallani hogy a Vidi eddig máshova kölcsön adott fiataljai,most ide kerülnek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 04, 2017 4:26 pm

    colocolo írta:
    Kamenárnak örülök mivel nem a padra hozták,Nagy G.került nehéz helyzetbe.A cserepadról nem fogják behívni az U válogatottba,ami nem jó nekünk hiszen csökkenni fog az értéke.Talán kölcsön kéne adni ahol védhetne,és hozni egy fiatal tehetséget addig a helyére.Persze ez csak az én verzióm. Na arra csatárra nagyon kiváncsi leszek,erről az egy posztról nem volt semilyen infó még csak be dobott nevek sem.
    Helyére raktam a hozzászólást. Very Happy Én is örülök Kamenárnak ,bár megmondom őszintén nem tudom milyen kapus. Nem nagyon tudott első számú kapus lenni az utóbbi években. Még Győrben sem a bajnoki címet követő évben .Wroclawban sem pedig nem volt nagyágyú előtte. Talán légiós korlát lehetett a lengyeleknél.  Mondjuk Nagy nem tette magasra előtte a mércét. Az viszont tetszik Kamenárban ,hogy sokkal jobb a beadásoknál mint Nagy ,ha több nyugalmat ad majd a védelemnek mint a vetélytársa már megérte leigazolni. Kölcsönadni nem merném azért Gergelyt amilyen pechszériában vagyunk eddig idén.
    A csatárral kapcsolatban még ötletem sincs. Azt tudom ,hogy az MTK ukránját akartuk(aki végül visszament a hazájába). Gondolom ő nem lett volna olcsó ez azért reménykeltő ,hogy pénzt áldoznánk rá. Ahogy telik az idő már az MTK braziljával Ramossal is beérném. Szerintem benne komoly tartalékok vannak ahhoz képest amit a kék-fehéreknél nyújtott. Ott már nem kell ,de biztosan megkérnék az árát. Persze komolyabb érkezőben reménykedem.
    James ügyéről mi a véleményed ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Júl. 04, 2017 4:11 pm

    [quote="Vasas1969"]
    Elég volt ,hogy picit határozottabban fogalmaztál és mindjárt lett eredménye (Kamenár). Very Happy Csak egy gondolatot fűznék hozzá ,hogy hiába Vancsa és Jámbor úr korrektsége nem emlékszem ,hogy e miatt igazolt volna hozzánk valaki ,hacsak nem volt már túl a harmincon vagy a csúcson . Arra nem gondolnak itthon a játékosok ,hogy jövőre választások lesznek és adja Isten ,hogy vége lehessen a rablásnak. Akkor talán eljöhet végre Jámborék ideje ,ha lesz valaki olyan becsületes és tökös ,hogy elszámoltat ebben az országban és magára is kötelezőnek érzi majd ezt. De mivel Istent emlegettem ez jelzi elég alacsony a bizalom indexem a pártok és a politikusok felé. Ebben az országban lassan 30 éve hiányzik a normális értékrend és nemcsak a játékosok k.... .
    Elkanyarodtam picit ,bár ez a mai viszonyokhoz ez hozzá tartozik. Óriási versenyhátránnyal indulunk a pártcsapatokkal szemben. Talán ,ha az Akadémia egyszer méltó kezekbe kerül , akkor kialakulhat valami klubhűség szerű a játékosokban is.

    Kamenárnak örülök mivel nem a padra hozták,Nagy G.került nehéz helyzetbe.A cserepadról nem fogják behívni az U válogatottba,ami nem jó nekünk hiszen csökkenni fog az értéke.Talán kölcsön kéne adni ahol védhetne,és hozni egy fiatal tehetséget addig a helyére.Persze ez csak az én verzióm.

    Úgy érzem ma vagy holnap még biztos jelent be érkezőt Vancsa. A legnagyobb talány nekem a csatárkérdés. A fentiek miatt megértem a titkolózást . Lassan csak azért leigazolnak valakit a pártcsapatok ,hogy ne lehessen a miénk. [/quote

    Na arra csatárra nagyon kiváncsi leszek,erről az egy posztról nem volt semilyen infó még csak be dobott nevek sem.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 04, 2017 2:35 pm

    Juhos2 írta:

    A hócipőm kezd teli lenni az elmúlt napokkal. Aki itt van elvágyódik, vagy vinnék aztán elvágyódik.
    A megegyezéseink hosszúra nyúlnak. Gondolom nem 50000 ft miatt nem írnak még alá. Mindegyik futball k...., mi meg kiabáljuk Aki ugrál . .  .
    Egy bevethető játékos nem érkezett az El-re, sérültek, elmenő játékosok.
    Még ki fog besértődni?
    Meg vannak fizetve, rendezett közegben nyomhatják. Vicc.
    Elég volt ,hogy picit határozottabban fogalmaztál és mindjárt lett eredménye (Kamenár). Very Happy Csak egy gondolatot fűznék hozzá ,hogy hiába Vancsa és Jámbor úr korrektsége nem emlékszem ,hogy e miatt igazolt volna hozzánk valaki ,hacsak nem volt már túl a harmincon vagy a csúcson . Arra nem gondolnak itthon a játékosok ,hogy jövőre választások lesznek és adja Isten ,hogy vége lehessen a rablásnak. Akkor talán eljöhet végre Jámborék ideje ,ha lesz valaki olyan becsületes és tökös ,hogy elszámoltat ebben az országban és magára is kötelezőnek érzi majd ezt. De mivel Istent emlegettem ez jelzi elég alacsony a bizalom indexem a pártok és a politikusok felé. Ebben az országban lassan 30 éve hiányzik a normális értékrend és nemcsak a játékosok k.... .
    Elkanyarodtam picit ,bár ez a mai viszonyokhoz ez hozzá tartozik. Óriási versenyhátránnyal indulunk a pártcsapatokkal szemben. Talán ,ha az Akadémia egyszer méltó kezekbe kerül , akkor kialakulhat valami klubhűség szerű a játékosokban is.

    Úgy érzem ma vagy holnap még biztos jelent be érkezőt Vancsa. A legnagyobb talány nekem a csatárkérdés. A fentiek miatt megértem a titkolózást . Lassan csak azért leigazolnak valakit a pártcsapatok ,hogy ne lehessen a miénk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 04, 2017 1:34 pm

    A honlapról:
    Leigazoltuk Lubos Kamenárt

    Új játékossal bővült keretünk, a lengyel Slask Wroclaw csapatától szerződtettük a szlovák kapust, Lubos Kamenárt. A korábban a Győri ETO-ban is megfordult harminc éves játékossal hároméves szerződést kötöttünk.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Pic2_2618

    Lubos Kamenár a nagyszombati Spartak Trnava játékosaként kezdte pályafutását, előbb az ifjúsági csapatoknál, majd a felnőtt együttesben is bemutatkozhatott.


    2005 elején a Petržalka csapatába került, ahol kezdetben második számú kapusként számítottak rá, majd a 2005/06-os szezon tavaszi felében már ő védte az akkori szlovák bajnok kapuját. A csapattal 2008-ban ismét szlovák bajnokságot, illetve kupagyőzelmet ünnepelhetett. Ebben az időszakban mutatkozott be a szlovák válogatottban is.
    2009-ben kezdte el légiós pályafutását, amikor a francia élvonalbeli Nantes csapatához szerződött, itt 2012-ig játszott, de kölcsönjátékosként szerepelt Törökországban és Csehországban is.
    A 2012/13-as szezont a skót Celticnél töltötte, ezt követően igazolt 2013 februárjában a Győri ETO-hoz, ahol összesen harminchét NB I-es meccsen állt a kapuban. Tagja volt a 2013-as győri bajnokcsapatnak is. 2015-ben hazatért nevelőegyütteséhez, az előző szezont pedig a lengyel Slask Wroclawnál töltötte. Mostani szerződtetésével visszatért Magyarországra.

    Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója az aláírást követően elmondta:
    - Lubossal erősödött a keretünk, és mivel jól ismertük korábbról a képességeit, így nem volt "zsákbamacska" a leszerződtetése. Szeretettel köszöntjük a Vasas-családban és eredményes éveket kívánok neki! Mivel Lubos rendelkezik magyar felmenőkkel, így nem lesz akadálya a honosításának, vagyis hamarosan nem számít már külföldinek, ami szintén előnyös mindkét fél számára!


    https://www.transfermarkt.de/lubos-kamenar/profil/spieler/34417

    Sok sikert nálunk ! Örülök ,hogy honosítható lesz. A szlovákok remélem nem tesznek be a dolognak. Elég negatívan álltak eddig a kettős állampolgársághoz . Így akkor marad légiós hely más posztra. Furcsálltam amúgy ,hogy Kemenes csak az NB2-ben talált magának csapatot.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Júl. 04, 2017 11:50 am

    Vasas1969 írta:Vasas EL-selejtező előtt

    Első helyen az egészség


    https://digitalstand.hu/olvaso/69939#3

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-horvat-rekordbajnok-erdeklodik-a-valogatott-jatekos-irant-2578601

    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/430100_a_horvat_sztarcsapat_igazolna_le_a_vasas

    Bereczért minimum a dupláját kérném és a felét annak az összegnek amelyért majd továbbadja a Dinamo. Zágráb megfelelő ugródeszka lenne neki ,de én most még semmi esetre sem engedném el. Egy itthoni év után is képes lehet még ennél nagyobbat lépni.

    A hócipőm kezd teli lenni az elmúlt napokkal. Aki itt van elvágyódik, vagy vinnék aztán elvágyódik.
    A megegyezéseink hosszúra nyúlnak. Gondolom nem 50000 ft miatt nem írnak még alá. Mindegyik futball k...., mi meg kiabáljuk Aki ugrál . . .
    Egy bevethető játékos nem érkezett az El-re, sérültek, elmenő játékosok.
    Még ki fog besértődni?
    Meg vannak fizetve, rendezett közegben nyomhatják. Vicc.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 04, 2017 9:47 am

    Vasas EL-selejtező előtt

    Első helyen az egészség


    https://digitalstand.hu/olvaso/69939#3

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-a-horvat-rekordbajnok-erdeklodik-a-valogatott-jatekos-irant-2578601

    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/430100_a_horvat_sztarcsapat_igazolna_le_a_vasas

    Bereczért minimum a dupláját kérném és a felét annak az összegnek amelyért majd továbbadja a Dinamo. Zágráb megfelelő ugródeszka lenne neki ,de én most még semmi esetre sem engedném el. Egy itthoni év után is képes lehet még ennél nagyobbat lépni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 04, 2017 9:38 am

    Elhunyt Nell Lajos

    Korábbi labdarúgónk 75 évet élt.



    http://www.vasassc.hu/hirek/7651/elhunyt-nell-lajos

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-a-vasas-1965-os-bajnokcsapatanak-tagja-2578595

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcSFUm4aKrtbI66ysr-QwrvKkp0HkidrrxDQ9Av4I5z-0lhn-mxUyg

    Őszinte részvétem!
    Nemrég volt Rózner Győző temetése. Jár a kalapemelés azoknak akik mindig ott vannak az ilyen alkalmakkor is. Szerintem egy klub nagysága nemcsak az eredményekben mutatkozik meg ,hanem abban is ,hogy nem feledkezik meg a régiekről.

    http://www.vasassc.hu/hirek/7644/rozner-gyozo-temetese


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 04, 2017 10:20 am-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 03, 2017 6:18 pm

    Juhos2 írta:

    Arra miért volt szükség,hogy azt taglalják a kommünikében, hogy mit követtek el az elmúlt években a Beitar szurkolói?
    Mi közünk van hozzá? Oldja meg a izraeli illetve a nemzetközi szövetség.
    Magam sem tudom. Talán arra gondoltak ,hogy a beitarosok biztosan provokálni fognak és ezt tényekkel is alátámasztották ,hogy ne üljünk fel nekik. Nagyon remélem ,hogy nem lesz balhé mert még reménykedem a továbbjutásban és jó lenne legalább a 2. fordulóban ott lenni és nem a tévén nézni.
    Szerencsésebb lett volna más nációjú csapatot kapni a zsidózás miatt .Sajnos több drukkertársunk is megbántódhatott, pedig avval azt hiszem mindenki egyetért ,hogy a Vasassal kapcsolatosan KIVÁLÓ EMBEREKET ismerhettünk meg közülük.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 03, 2017 5:58 pm

    Juhos2 írta:


    Szerintem ez egy jó összefoglalása az elmúlt csütör . . . töknek.
    Hihetetlen történet.
    Szerintem is (még a szójátékkal is egyetértek). Látszik ,hogy olvassa a kocsmát a szerző és leszűrte a lényeget. Sajnos szinte biztos ,hogy nem tudok menni a visszavágóra a kései kezdés miatt. Viszont legalább nem lesz melegük a fiúknak és ez nem lehet majd kifogás. Még az is lehet ,hogy szakad az eső és áll a víz majd a pályán ,ehhez meg az izraeliek nem szokhattak hozzá.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 03, 2017 5:39 pm

    Vasas1969 írta:„Egy vesével 200 cseh bajnokit lenyomtam” – megoldódhat a Vasas-légiós furcsa ügye

    Úgy tűnik, megoldódhat a Vasas új szerzeményének igencsak különleges ügye. Vít Benes 14 éve egy vesével futballozik, ami Európa több bajnokságában is megengedett, nálunk azonban eddig nem kaphatott sportorvosi igazolást.




    http://www.csakfoci.hu/serulesek/egy-vesevel-200-cseh-bajnokit-lenyomtam-megoldodhat-vasas-legios-furcsa-ugye

    http://www.vasasfc.hu/hirek/sportszeruen_biztassuk_csapatunkat_-2615

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_m4_kozvetiti_az_el-visszavagot-2614

    Arra miért volt szükség,hogy azt taglalják a kommünikében, hogy mit követtek el az elmúlt években a Beitar szurkolói?
    Mi közünk van hozzá? Oldja meg a izraeli illetve a nemzetközi szövetség.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 03, 2017 5:22 pm

    Vasas1969 írta:Vasas háttér

    Összeomlástételek



    https://digitalstand.hu/olvaso/69937#3




    Szerintem ez egy jó összefoglalása az elmúlt csütör . . . töknek.
    Hihetetlen történet.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 03, 2017 4:23 pm

    „Egy vesével 200 cseh bajnokit lenyomtam” – megoldódhat a Vasas-légiós furcsa ügye

    Úgy tűnik, megoldódhat a Vasas új szerzeményének igencsak különleges ügye. Vít Benes 14 éve egy vesével futballozik, ami Európa több bajnokságában is megengedett, nálunk azonban eddig nem kaphatott sportorvosi igazolást.




    http://www.csakfoci.hu/serulesek/egy-vesevel-200-cseh-bajnokit-lenyomtam-megoldodhat-vasas-legios-furcsa-ugye

    http://www.vasasfc.hu/hirek/sportszeruen_biztassuk_csapatunkat_-2615

    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_m4_kozvetiti_az_el-visszavagot-2614
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 03, 2017 8:14 am

    Vasas háttér

    Összeomlástételek



    https://digitalstand.hu/olvaso/69937#3


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 02, 2017 12:20 pm

    colocolo írta:Ha nem akarsz mérgelődni akkor ma ne olvas NS.

    Megnéztem. Ugyanaz amit reggel feltetettem ,csak a cím más . https://digitalstand.hu/olvaso/69935#2
    Este már volt róla szó a kocsmában. Nem akartam elhinni. Hát nem vagyunk jó passzban. Sőt talán ,ha ez nincs és olyan valaki jön aki játszhat akkor nem kapunk ki Izraelben. Valószínűleg a kis Szalai is azért választotta a Kövesdet mert sokadik védő lett volna nálunk. http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/mezokovesd/rapid-wientol-hozott-haza-magyar-jatekost-kovesd
    Szerintem még sok is lett volna neki a mennyeibe. Kellett volna neki is 1 év Siófok. Majd 3 év múlva megszerezzük. Hirtelen ötletem sincs ,hogy kit lehetne igazolni hátra. Megint külföldön kell keresgélni vagy találunk valami átmeneti megoldást.
    Azért jó hír is akadt a cikk végén igaz még feltételes módban volt. Alakul Berecz hosszabbítása és hétfőn talán már Hidi is velünk lesz. A Siófokról valami ? Bejelentés nélkül lett a Vidi fiókcsapata ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Júl. 02, 2017 7:51 am

    Ha nem akarsz mérgelődni akkor ma ne olvas NS.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 02, 2017 5:42 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 01, 2017 6:17 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 01, 2017 12:55 pm

    EL-Selejtező Beitar - Vasas

    Összeomlott , amit felépítettek



    https://digitalstand.hu/olvaso/69933#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 8:03 pm

    colocolo írta:

    De sajnos láttam,egy álmatlan éjszakával megúsztam az egészet.Nem akarja senki ki mondani,hogy meztelen a király? Még mindig nem tud a csapat mérkőzés közben formációt váltani,nem tudjuk az eredmény tudatában változtatni a játékunkat.Ha egyszer majd a semmit mondó nyilatkozatok helyet,ön kritikát is gyakorol majd edzőnk,talán nem azoknak kéne elmenni mind akik miatta mentek el.Nagyon szép a bronz érem,azt most hagyjuk mi lehetett volna,és mért nem lett.Csak egy kérdés azoknak akiknek ez a bronz mindent felül ír.Mikor lesz olyan legközelebb olyan,hogy egy csapat 33 mérkőzésből 11 elveszítve oda ér a harmadik helyre?Kezeljük helyén a dolgokat,mivel tegnap sikerült megint ki hozni belőlem a rosszat most én is azt mondom éppen hárommal több német van nálunk mint kellene.Jövő héten lehet cáfolni ezt,remélem sikerül.
    Nagyon vártam már ,hogy boncolgasd kicsit a dolgokat és teljesen egyet is értek veled. Ha Könyves és Osváth is megkapja tőle az esélyt nem ez az eredmény tegnap. Szerintem jó edzéseket tarthat és a részletekben jobb a mennyeis edzőknél ,de taktikailag az átlag alatt van. Leginkább pedagógusként csalódtam benne. Persze az is lehet mivel nem ismerjük a részleteket ,hogy neki volt igaza. Remélem lesz pár változás a jövő héten már a keretben. Nagyon kellene 2-3 új ember.
    Jövő csütörtökön ,hogy állítanád össze a csapatot ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 30, 2017 7:49 pm

    Juhos2 írta:

    Nekem a fájó pont a cserék.
    Nem hiszem el,
    1., hogy 25 percre nem tudnak beszállni egy ilyen fontos meccsbe
    2., a vissza se záró izraeliek mellett nem tudnak eljutni a kapuig
    3., hogy legalább lezárnák, űznék a felpasszokat 25 perc erejéig
    4., de kezdhetném távolabbról is, a körülményekkel amik mind külön történetek.
    5., hogy védők nélkül érkezünk meg Jerusalembe
    stb.
    Teljesen egyetértek. Azért megyek fel a pályára ,hogy tehermentesítsem a védelmet és új lendületet adjak a csapatnak. Ez EL volt nem valami matiné vagy május elsejei nősök-nőtlenek meccs ahol elég ,ha megmutatom magam és bemutatok 1-2 cselt és lövést . A balszerencse ellen nem tudunk mit tenni ,de sok mindenben fejlődnünk kell. Sajnos az előny náluk , a Szusza-beli mérlegünk meg nem túl biztató ! Reménykedem egy olyan 1-0-ban mint ami a Honvéd ellen volt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jún. 30, 2017 7:35 pm

    Vasas1969 írta:Nagyon mérges vagyok! Amit az utolsó 20 percben bemutattunk annak nem is lehetett volna más a vége. Akár 3-4 gólt is rúghattunk volna ,de mivel csiga lassú embereink voltak elől inkább elszórakoztuk a kontralehetőségeket vagy visszafordultunk. Ki lehetett volna ütni őket és eldönthettük volna az első meccsen a továbbjutást. Sajnos lehet ,hogy így is . Sad   Kulcsár lecserélése lefejezte a csapatot. Tudom ,hogy nem bír már többet ,ezért mindenképpen kellene egy gyors ember még előre.

    Csak abban reménykedem ,hogy Colo nem nézte .

    De sajnos láttam,egy álmatlan éjszakával megúsztam az egészet.Nem akarja senki ki mondani,hogy meztelen a király? Még mindig nem tud a csapat mérkőzés közben formációt váltani,nem tudjuk az eredmény tudatában változtatni a játékunkat.Ha egyszer majd a semmit mondó nyilatkozatok helyet,ön kritikát is gyakorol majd edzőnk,talán nem azoknak kéne elmenni mind akik miatta mentek el.Nagyon szép a bronz érem,azt most hagyjuk mi lehetett volna,és mért nem lett.Csak egy kérdés azoknak akiknek ez a bronz mindent felül ír.Mikor lesz olyan legközelebb olyan,hogy egy csapat 33 mérkőzésből 11 elveszítve oda ér a harmadik helyre?Kezeljük helyén a dolgokat,mivel tegnap sikerült megint ki hozni belőlem a rosszat most én is azt mondom éppen hárommal több német van nálunk mint kellene.Jövő héten lehet cáfolni ezt,remélem sikerül.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Jún. 30, 2017 6:46 pm

    Vasas1969 írta:
    Látom sikerült lemondanod a tornát.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/megsem_veszunk_reszt_a_kiraly_kupan-2612

    A tegnapiról még annyit ,hogy 90 perces letükrözése volt a bajnoki szezonunknak. Ott is nyerő helyzetből sikerült elbukni a dolgokat és csak saját magunkat okolhatjuk érte. A bajnokságban és tegnap is ott volt a lehetőség ,de engedtük kicsúszni a markunkból. Az a baj az EL párharcban a 2.hely semmit sem ér. Akármit is mondanak egyesek ,de a kupadöntőben és tegnap is elfogyott az erőnk a végére ,az ellenfél jobban bírta. Bár az izraeli melegben ez várható volt . A többség így is nagyon nagyot hajtott ,amiért dicséret illeti őket a végétől függetlenül.

    Nekem a fájó pont a cserék.
    Nem hiszem el,
    1., hogy 25 percre nem tudnak beszállni egy ilyen fontos meccsbe
    2., a vissza se záró izraeliek mellett nem tudnak eljutni a kapuig
    3., hogy legalább lezárnák, űznék a felpasszokat 25 perc erejéig
    4., de kezdhetném távolabbról is, a körülményekkel amik mind külön történetek.
    5., hogy védők nélkül érkezünk meg Jerusalembe
    stb.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Jún. 30, 2017 6:30 pm

    Úgy káromkodtam a végén , hogy minden szomszéd halotta meg tudta az eredményt ma reggel. Így eltöketlenkedni szétbasz az ideg ,ha rágondolok. Olyan balfaszkodás folyt mintha sose fociztak volna ès meccset se láttak volna életükbe. Az edző miért nem ordibált ,hogy mit csináljanak. Biztos nem bírta túlkiabálni a 30000 izraelit?Elkúrtuk ! Feladni nem szabad ! Meg kell csinálni ! Hajrá Vasas!

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 4 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:11 am