Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 459

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Júl. 23, 2017 6:18 am

Még mindig nem hagy nyugodni a múlt heti mérkőzésünk, ezért bele-belenéztem a Honvéd meccsbe tegnap. Ugyanúgy nem tudtak mit kezdeni a Diósgyőr labdakihozatalt támadó taktikájával, mint mi. Ezen azt nem értem hogy egy nb1-es edző akinek számtalan variáció kell, hogy a fejében éljen, hogy nem tud belenyúlni egy meccsbe a mérkőzés folyamán? Erre azért van megoldás, ha letámad az ellenfél.
    Ha nem is a 4. percben, de csak sikerült előnyhöz jutnia a Diósgyőrnek.
    Majd tényleg előjött a Vasas és a Honvéd közötti különbség. Eppel simán bevágta amit nálunk Kuli kihagyott, Lanzafame meg simán bevágta a szabadrúgást amit Hangya a nézőket elválasztó hálóba vágott vagy 5/!/ méterrel a kapu fölé. A végjáték egyenlítő gólja olyan volt mint a mi első kapott gólunk. Hosszú percekig nem tudott felszabadítani a Honvéd.
    Azt, hogy a Honvéd ezt az eredményt 10 emberrel érte el még a hab a tortán. Nekik legalább ennyi vigaszuk/reményük/ van az első félidő kilátástalan játéka után.
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3979

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Júl. 22, 2017 5:48 pm

colocolo írta:

Logikus egy magyar szabadon igazolható,remélhetőleg gólerős játékos lenne,de sajna én ilyet nem tudok.Marad a légiós,avval meg az a bajom hogy már most is hat játékos van öt helyre.Nálunk a pénz számít,tehát betartjuk a légiós szabályt is,kispadra meg vétek igazolni.És van egy most még nem látható része a dolognak.Mi van ha jövőre nem végzünk kupa induló helyen,és csak három légiós játszhat nálunk nem bírja el a pénzügyi keret hogy a padon is légiós ücsörögjön.Ráadásul egy fiatal reménység sem meg oldás,nekünk olyan kell aki azonnal elkezdi termelni a gólokat.
    Nem véletlen ,hogy nem tudsz mert nincs. Egyedül Bajner Bálint neve lehet ismerős ,de ő meg addig válogatott ,hogy lehet ráment a pályafutása.
    Akkor az újabb légióssal dupla vagy semmit játszunk. Ha kupás helyre lő bennünket akkor jól jártunk ,ha nem akkor tetéztük a gondot. Kamenárt honosítani akarjuk a magyar felmenői miatt. Kérdés a szlovákok mit szólnak ehhez ? Benes félő ,hogy legfeljebb tavasszal játszhat majd újra. Ristevskit szerintem nem tudjuk ennél a bajnokságnál tovább megtartani ,főleg ,ha összeszedi magát . Akkor jövőre maradna Burma ,Benes , Simunek ,Pavlov és lehet Mamjrekár. Ez valóban még így is sok. Bár a 2 cseh fiút látatlanban jobbnak gondolom a többinél. Tehát jelenleg egy újabb légióssal a pillanatnyi helyzet már 8 légiós lenne. Így végiggondolva az általad leírtakat könnyen lehet ,hogy kivásárlunk vagy kölcsönveszünk inkább valakit itthonról mert légiós magyar aki talán elérhető az Adorján volna , ő az aki otthon érzi magát csatárként is.
    Az MTK-s Gerának még 1 éves szerződése van , talán vele lehetne próbálkozni. Bobált már írtam korábban, mást nem nagyon tudok akiben benne van ,hogy a hasznunkra lenne. Csiki is eszembe jutott ,de 1 gól és 2 gólpassz nem elég erős érv mellette.

A legfontosabb hír ,sajnos Benes csak tavasszal fog majd játszani .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/rossz_hir_benes_terdenek_oldalszalagja_elszakadt-2650
    colocolo

Hozzászólások száma : 390

Témanyitás by colocolo on Szomb. Júl. 22, 2017 3:40 pm

Vasas1969 írta:
    Rendesen mellé trafáltam akkor. Én is olvastam amúgy a cikket és láttam Sáfár klubjától jött. A Vasasra visszatérve így ,hogy Debő elmegy
    http://www.vasasfc.hu/hirek/debreceni_tavozik-2648
    jó lenne ,ha nem sérülne meg senki hátul amíg legalább Simunek fel nem épül . Neked van tipped ki jöhet előre ?

Ha már Sáfár szóba hoztam . Éppen nézek egy videót egy csatárról és pont Safi védi ki az egyik lövését.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q8W_pN2911s

https://www.youtube.com/watch?v=-P9bJTM2fSk

Logikus egy magyar szabadon igazolható,remélhetőleg gólerős játékos lenne,de sajna én ilyet nem tudok.Marad a légiós,avval meg az a bajom hogy már most is hat játékos van öt helyre.Nálunk a pénz számít,tehát betartjuk a légiós szabályt is,kispadra meg vétek igazolni.És van egy most még nem látható része a dolognak.Mi van ha jövőre nem végzünk kupa induló helyen,és csak három légiós játszhat nálunk nem bírja el a pénzügyi keret hogy a padon is légiós ücsörögjön.Ráadásul egy fiatal reménység sem meg oldás,nekünk olyan kell aki azonnal elkezdi termelni a gólokat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Júl. 22, 2017 12:59 pm

colocolo írta:Egy korábbi kérdésedre már van válasz,Erőss Csaba Siófoki saját nevelés.Ausztriából jött vissza,ezért valószínű nem Erőss Károly fia.
    Rendesen mellé trafáltam akkor. Én is olvastam amúgy a cikket és láttam Sáfár klubjától jött. A Vasasra visszatérve így ,hogy Debő elmegy
    http://www.vasasfc.hu/hirek/debreceni_tavozik-2648
    jó lenne ,ha nem sérülne meg senki hátul amíg legalább Simunek fel nem épül . Neked van tipped ki jöhet előre ?

Ha már Sáfár szóba hoztam . Éppen nézek egy videót egy csatárról és pont Safi védi ki az egyik lövését.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q8W_pN2911s

https://www.youtube.com/watch?v=-P9bJTM2fSk
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Szomb. Júl. 22, 2017 12:49 pm

Egy korábbi kérdésedre már van válasz,Erőss Csaba Siófoki saját nevelés.Ausztriából jött vissza,ezért valószínű nem Erőss Károly fia.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Júl. 22, 2017 10:23 am

Juhos2 írta:

Na, akkor a Dukla szurkolói csak aktívabbak, mint az mtk szimpatinzásai.
    Azért csak sikerült elhozni tőlük egy fecskét.
    Ki lesz a csatár?
    El kellett volna mennem egy stadiontúrára. Hátha összefutottam volna egy gyémánttal. Aztán lehet, hogy a reptéren a Felcsútba igazolt volna. Very Happy
    Még annyit Vogyicskáról az U19-s válogatottban már játszott együtt Kleisszel ,Murkával és Szivacskival ,de még Czingráberrel is. Ez 5 U19-s válogatott játékos a keretünkben. Ha még idevesszük a szintén U19-s válogatott Szilágyi Zoltánt (Siófok) és csapattársát Kovács Dávidot akkor elmondhatjuk ,hogy még Bereczék után is lehet itt élet ,ha töretlenül fejlődnek.

Nagyon sajnálatos ,hogy üres kézzel tértél haza Londonból. Kiben bízzon az ember ,ha már benned sem lehet ? Very Happy Szegény Vancsának nem könnyítetted meg a dolgát a csatárkérdésben.
    Én mindenképpen

gyors

magas jól fejelő és cselező játékost javasolnék. Viszont azt is eltudom esetleg képzelni ,hogy a vezetőség elől is marad a cseh vonalnál. Van 2  cseh torony is aki szabadon igazolható komoly múlttal , ők tényleg jól fejelnek , de a gyorsaság és a cselezés valószínűleg nem tartozik az erényeik közé. Viszont attól tartok Saglik fizujához még bőven hozzá kellene tenni ,hogy valamelyik is ide jöjjön és akkor még mindig alig van gyors játékosunk. Annyit tudunk ,hogy az MTK ukránját akartuk .Valószínűleg hasonló játékost szeretnénk. Hogy ő milyen volt ? Fogalmam sincs !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Júl. 22, 2017 9:20 am

Egy kis múltidézés:

https://www.youtube.com/watch?v=cNpi2w3_IwY

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Júl. 21, 2017 10:08 pm

Vasas1969 írta:
    Szinte semmit nem találni a srácról. Nincsenek vélemények csak Benes ügyéről pár. Ezt találtam Vogyicskáról ,de ezek is régiek és nem tudunk meg sokat az erényeiről.
    http://www.mohacsiujsag.hu/mohacs/hir/sport/a-mohacsi-vogyicska-balint-volt-iden-a-labdarugo-nb-i-legfiatalabb-jatekosa

http://fociakobon.cafeblog.hu/2015/10/07/jatekossors-vogyicska-balint-mtk-eddig-keves-golt-lottunk-de-a-helyzeteink-mindig-megvoltak/

http://www.goal.com/hu/news/20932/nb-i/2016/08/18/26531142/vogyicska-fel-sem-tudtam-fogni-mi-t%C3%B6rt%C3%A9nik-k%C3%B6r%C3%BCl%C3%B6ttem

http://mtk.hu/hirek/vogyicska-balint-beszel-multrol-jovorol

Még annyit ,hogy Vancsa említette a mai sportban ,hogy a Viktoria Plzen (cseh 2. akik a legkevesebb gólt kapták ,tehát jó csapat ,csak 2 ponttal maradtak le a bajnoktól) megpróbálta kivásárolni tőlünk Benest amikor kiderült ,hogy nem játszhat és egyre emelték a tétet az idő előrehaladtával.

Itt azért lehet bírálni a játékosokat ,ha jogos . Az sem jó, ha rózsaszínre festünk le mindent pedig látjuk ,hogy nem az. Persze a pályán csak a biztatásnak van helye ! Az ad támogatást ,hogy mindent kiadjanak magukból. Ebből van adósságunk nekünk drukkereknek is a csapat felé.

Na, akkor a Dukla szurkolói csak aktívabbak, mint az mtk szimpatinzásai.
    Azért csak sikerült elhozni tőlük egy fecskét.
    Ki lesz a csatár?
    El kellett volna mennem egy stadiontúrára. Hátha összefutottam volna egy gyémánttal. Aztán lehet, hogy a reptéren a Felcsútba igazolt volna. Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Júl. 21, 2017 1:11 pm

Juhos2 írta:Vogyicskáról lehet valami reakciót olvasni a kölcsönadásával kapcsolatban? A kocsma Mtk oldalán nem találtam semmit. Hetek óta nincs náluk új beírás.
    Szinte semmit nem találni a srácról. Nincsenek vélemények csak Benes ügyéről pár. Ezt találtam Vogyicskáról ,de ezek is régiek és nem tudunk meg sokat az erényeiről.
    http://www.mohacsiujsag.hu/mohacs/hir/sport/a-mohacsi-vogyicska-balint-volt-iden-a-labdarugo-nb-i-legfiatalabb-jatekosa

http://fociakobon.cafeblog.hu/2015/10/07/jatekossors-vogyicska-balint-mtk-eddig-keves-golt-lottunk-de-a-helyzeteink-mindig-megvoltak/

http://www.goal.com/hu/news/20932/nb-i/2016/08/18/26531142/vogyicska-fel-sem-tudtam-fogni-mi-t%C3%B6rt%C3%A9nik-k%C3%B6r%C3%BCl%C3%B6ttem

http://mtk.hu/hirek/vogyicska-balint-beszel-multrol-jovorol

Még annyit ,hogy Vancsa említette a mai sportban ,hogy a Viktoria Plzen (cseh 2. akik a legkevesebb gólt kapták ,tehát jó csapat ,csak 2 ponttal maradtak le a bajnoktól) megpróbálta kivásárolni tőlünk Benest amikor kiderült ,hogy nem játszhat és egyre emelték a tétet az idő előrehaladtával.

Itt azért lehet bírálni a játékosokat ,ha jogos . Az sem jó, ha rózsaszínre festünk le mindent pedig látjuk ,hogy nem az. Persze a pályán csak a biztatásnak van helye ! Az ad támogatást ,hogy mindent kiadjanak magukból. Ebből van adósságunk nekünk drukkereknek is a csapat felé.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Júl. 21, 2017 11:52 am

colocolo írta:

Hát nem ezt vártam középre Bognár,Iszlai közül az egyiket a többi jelölt már elkelt.Vogyicska nem tudom jobb lesz e ,mint a saját fiatalok attól félek neki is az életkora döntően esett latba a választáskor meg persze a fizetési igénye is.Ha előre is csak ilyen megoldást találunk,nehéz évünk lesz a kérdés még mindig az ki fog itt gólt lőni?
    Szerintem nem jön más középre ill jó eséllyel James marad. Én úgy emlékszem Vogyicskára ,hogy ügyes és van benne lendület , ráadásul a labdával együtt is. Valószínűleg még így is jobban járunk anyagilag (Vogyicska+James) mintha bármelyik jelöltünk jött volna. Ha ezt az összeget is a csatárra költik úgy akár még jól is kijöhetünk az egészből. Persze az igaz ,hogy a kátyúba ragadt szekeret nem egy 19 éves srác fogja kirántani és pl Iszlai ,Bognár vagy Hidi egyedül jobb mint a mi két játékosunk. De 2 év múlva szerintem Vogyicska is hasonló szinten lesz mint pl Hidi. Szerintem fogod Te még őt itt dicsérni és ehhez nem is kell 2 év ,de még talán egy se. Egy picit Oenning dolga is könnyebb lesz mert már sakkozhat a fiatalokkal és ráadásul Murkáéknak is lett vetélytársuk a "fiatal szabályos" csapatba kerülésért.

Azért a bolgárok rendesen kiütötték a Beitart. http://www.eredmenyek.com/merkozes/UmQdgIC0/#osszefoglalas
    A Plovdiv csak 5. volt a bolgár bajnokságban. http://www.focitipp.hu/tabella/Bulgaria1/2016-2017

Viszonyításképpen  a  DVSC 2009-ben és 2010-ben is bolgár ellenfelet kapott. A Levszkit és a Liteksz Lovcsevet is egyaránt 2-0-ra verte itthon és mindkétszer 2-1-s győzelemmel tért haza Bulgáriából.

A Plovdiv a portugál Maritimot kapta a 3. körben aki szintén nem lett volna legyőzhetetlen akadály. http://www.focitipp.hu/tabella/Portugalia1/2016-2017
    40-45% esélyünk lett volna ellenük. Nem panaszkodhattunk volna a szerencsére ,de ebből is látszik mindenki a saját szerencséje kovácsa.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Pént. Júl. 21, 2017 11:24 am

Vasas1969 írta:
    Nekem az tetszett legjobban amikor azt említette ,hogy a játékosoknak FÉRFIKÉNT kellene küzdeni ,hogy kilábaljunk a gödörből. James ügyében nem tudom mennyire befolyásolta enyhülésünket ,hogy Hidi és Egerszegi nem jött össze és Iszlai is kérdéses? Gondolom az is használt a kompromisszumképességnek ,hogy a nagydarab diók ellen látszott nem árt ,ha vannak ilyen magas emberek a mi keretünkben is. Amúgy az első 2 meccs után a Honduras elleni 0 - 0 -án végig pályán volt . Éjszaka  2 - 1 - re kaptak ki Jamaikától . Az 56.percben állt be amikor már 2-0-ra vezetett az ellenfél. Evvel szerintem ki is estek így jöhet vissza.
    Előre azért nem ígéret kellene ,hanem már kész játékos aki gyors ,technikás emellett jól cselez és fejel.

Amúgy reménykedem ,hogy szégyenszemre Juhos sem jön haza üres kézzel Angliából és ,ha nem is a Premiershipből ,de legalább a Championshipből hoz egy gólvágót. Very Happy Itthonról már nem nagyon van kit igazolni , emiatt inkább légiósra tippelnék. Bár mondjuk Bobál eléggé tallonban van most a Honvédnál , de ő meg nem egy villámléptű játékos.

Hát nem ezt vártam középre Bognár,Iszlai közül az egyiket a többi jelölt már elkelt.Vogyicska nem tudom jobb lesz e ,mint a saját fiatalok attól félek neki is az életkora döntően esett latba a választáskor meg persze a fizetési igénye is.Ha előre is csak ilyen megoldást találunk,nehéz évünk lesz a kérdés még mindig az ki fog itt gólt lőni?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Júl. 21, 2017 10:38 am

colocolo írta:Nem tudom olvastad e a mai NS.mini interjú  Vancsa M. sok jó nincs benne. Az ígért középpályás Vogyicska személyében meg van,hétvégén akár már  játszhat is.Bereczről azt mondja tárgyalnak a hosszabításról,a sérülésről nem tudni mikor lesz bevethető,James jön vissza tárgyalni fognak állitólag félre értésen alapult az egész történet .Saglik nem fogadta el az új szerződést,csatár ügyben jövő héten lehet előre lépés.
    Nekem az tetszett legjobban amikor azt említette ,hogy a játékosoknak FÉRFIKÉNT kellene küzdeni ,hogy kilábaljunk a gödörből. James ügyében nem tudom mennyire befolyásolta enyhülésünket ,hogy Hidi és Egerszegi nem jött össze és Iszlai is kérdéses? Gondolom az is használt a kompromisszumképességnek ,hogy a nagydarab diók ellen látszott nem árt ,ha vannak ilyen magas emberek a mi keretünkben is. Amúgy az első 2 meccs után a Honduras elleni 0 - 0 -án végig pályán volt . Éjszaka  2 - 1 - re kaptak ki Jamaikától . Az 56.percben állt be amikor már 2-0-ra vezetett az ellenfél. Evvel szerintem ki is estek így jöhet vissza.
    Előre azért nem ígéret kellene ,hanem már kész játékos aki gyors ,technikás emellett jól cselez és fejel.

Amúgy reménykedem ,hogy szégyenszemre Juhos sem jön haza üres kézzel Angliából és ,ha nem is a Premiershipből ,de legalább a Championshipből hoz egy gólvágót. Very Happy Itthonról már nem nagyon van kit igazolni , emiatt inkább légiósra tippelnék. Bár mondjuk Bobál eléggé tallonban van most a Honvédnál , de ő meg nem egy villámléptű játékos.

A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 21, 2017 11:30 am-kor.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Pént. Júl. 21, 2017 10:10 am

Nem tudom olvastad e a mai NS.mini interjú Vancsa M. sok jó nincs benne. Az ígért középpályás Vogyicska személyében meg van,hétvégén akár már játszhat is.Bereczről azt mondja tárgyalnak a hosszabításról,a sérülésről nem tudni mikor lesz bevethető,James jön vissza tárgyalni fognak állitólag félre értésen alapult az egész történet .Saglik nem fogadta el az új szerződést,csatár ügyben jövő héten lehet előre lépés.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Júl. 21, 2017 9:24 am

Vogyicskáról lehet valami reakciót olvasni a kölcsönadásával kapcsolatban? A kocsma Mtk oldalán nem találtam semmit. Hetek óta nincs náluk új beírás.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Júl. 21, 2017 9:05 am

Sajnos minden felkészülési meccsben benne van a sérülés. Ha lehozzuk sérülés nélkül nálam már az is egy eredmény. A sok bizonyításra váró, élete meccsét játszó szomorú dolgokat tud művelni. Aztán, ha nem vagy egy Beckham /a Kabát sztori/, még nem is foglalkoznak veled.
    Sajnos néha én is elkeseredem, de pár nap múlva rájövök, ha mi nem bíztatjuk a csapatot kitől várjuk el?
    Itt lebeg előttünk a Honvéd története, vagy a sokat emlegetett bent maradás. Más sokkal nehezebb keresztet viselt, ezt bírni kell.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Júl. 20, 2017 8:54 pm

colocolo írta:

Félek nem az átokkal van baj.értelmetlen döntések, sora mire volt jó a tegnapi mérkőzés.Mi volt a célja,az amúgy fáradtnak mondott csapatnak a plussz terhelés.Nem akarok a mesterbe megint bele rúgni,de nagyon úgy fest megint mellé nyúlt.Haszna semmi látható,kára annál több.A rá olvasás itt nem segít,más hogyan kell feloldani az átkot.
    Megmondom őszintén én is azt hittem segít majd egy 3-4 gólos siker. Ad talán egy pici önbizalmat. Nem gondoltam rá , hogy ennyire rosszul jövünk ki belőle és Totya jelenlegi csapata agyonrúgja a régit . Toldinak hitték magukat a kerületiek akiknek le kell győzni a cseh vitézt . Még jó ,hogy életben hagyták őket. Így hiába sikerült egy hibát javítani Vancsáéknak , mégis hosszú időre dőltek ki játékosok. Van egyébként valami ötleted ,hogyan lehetne felrázni a csapatot ?
    Egy dolog zavar még. A sérültek felépülése általában jóval több időbe telik nálunk az előzetesen vártnál . Pl: Osváth , Polekszics és most Berecz. Sajnos ,ha nem irányított támogatók lennének itthon,  több mindenre jutna pénz nálunk is. Remélem hamarosan eljön az az idő amikor Jámbor áldozatvállalását jelentős szponzorok is támogatják.  
    Látom reménységem Fülöp magyarországi karrierje véget is ért. Haza igazolt a magyar csapathoz a Sepsihez.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Csüt. Júl. 20, 2017 7:01 pm

Vasas1969 írta:

Ez valóban így van. Már én sem vagyok 100%-ig biztos ,hogy nyerünk Balmazújvárosban ,de még bízom azért benne . Az új igazolásnak Vogyicskának örülök mert emlékszem biztató szép dolgokra a sráctól és meg is állapítottam magamban mennyit fejlődött ahhoz képest ,hogy nagyon látszott rajta az elején ,hogy csak a fiatal szabály miatt van az MTK-ban. http://adatbank.mlsz.hu/player/297202.htmlMivel
    Képes gyorsan átjátszani (vagy átrohanni) a középpályát . Berecznél még mindig heteket írnak gondolom ő játszik majd a helyén és Kleisz jobbközépben. Szerintem Vogyicska most olyan szinten van mint Berecz az első NB1-s évében. Jöhet a sikeres folytatás!

Benes mégis a nap híre ! Nagyon örülök neki ! Majdnem új igazolásokat is írtam mert nem mertem volna mérget venni  rá ,hogy játszhat. De erre tegnap lerúgták lehet ,hogy az egész őszi szezonra. Simuneket is több hétre elvesztettük! Vegye már valaki le rólunk az átkot !

Félek nem az átokkal van baj.értelmetlen döntések, sora mire volt jó a tegnapi mérkőzés.Mi volt a célja,az amúgy fáradtnak mondott csapatnak a plussz terhelés.Nem akarok a mesterbe megint bele rúgni,de nagyon úgy fest megint mellé nyúlt.Haszna semmi látható,kára annál több.A rá olvasás itt nem segít,más hogyan kell feloldani az átkot.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Júl. 20, 2017 4:57 pm

colocolo írta:

Nagy igazság,aki egész héten csak firkál az hétvégén sem tud szépen írni.

Ez valóban így van. Már én sem vagyok 100%-ig biztos ,hogy nyerünk Balmazújvárosban ,de még bízom azért benne . Az új igazolásnak Vogyicskának örülök mert emlékszem biztató szép dolgokra a sráctól és meg is állapítottam magamban mennyit fejlődött ahhoz képest ,hogy nagyon látszott rajta az elején ,hogy csak a fiatal szabály miatt van az MTK-ban. http://adatbank.mlsz.hu/player/297202.htmlMivel
    Képes gyorsan átjátszani (vagy átrohanni) a középpályát . Berecznél még mindig heteket írnak gondolom ő játszik majd a helyén és Kleisz jobbközépben. Szerintem Vogyicska most olyan szinten van mint Berecz az első NB1-s évében. Jöhet a sikeres folytatás!

Benes mégis a nap híre ! Nagyon örülök neki ! Majdnem új igazolásokat is írtam mert nem mertem volna mérget venni  rá ,hogy játszhat. De erre tegnap lerúgták lehet ,hogy az egész őszi szezonra. Simuneket is több hétre elvesztettük! Vegye már valaki le rólunk az átkot !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Júl. 20, 2017 4:21 pm

A honlapról:
    Benes megkapta a sportorvosi engedélyt

Egyedi elbírálás alapján, játékosunk, a cseh Vít Benes megkapta a magyarországi sportorvosi engedélyt - tájékoztatta honlapunkat, Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója.

Hozzátette: ez több évtized után az első ilyen sportorvosi döntés hazánkban, amit természetesen a Vasas FC vezetése nagy örömmel vett tudomásul. Így e tekintetben elhárult az akadálya annak, hogy Benes pályára léphessen. Az más kérdés, hogy szerdán megsérült a III. kerületi TVE elleni felkészülési mérkőzésen.

Mint ismert, a 28 esztendős belső védőnknek 14 évesen eltávolították az egyik veséjét, és azóta így teljesített a cseh első osztályban több száz bajnoki mérkőzést.

A sérült térdét csütörtökön vetik MRI vizsgálat alá, és akkor állítható fel a pontos diagnózis a térdszalagjaival kapcsolatban.

http://www.vasasfc.hu/hirek/negy_jatekosunk_is_serulessel_bajlodik-2645
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Júl. 20, 2017 4:17 pm

A honlapról:
    Vogyicska Bálint kölcsönben a Vasas játékosa lett

A 19 éves Vogyicska Bálint egy évre kölcsönbe került a Vasas FC-hez az MTK-tól - nyilatkozta honlapunknak Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója.

- Nagyon örülök annak, hogy egy rendkívül tehetséges, fiatal játékossal gazdagodott a Vasas csapatának kerete. Az egyéves kölcsönadási szerződésben szerepel egy opció, ami szerint 2018 nyarán egy nem teljesíthetetlen összegért megvásárolhatjuk Bálint játékjogát. Köszöntöm Bálintot a Vasas családban és sok játéklehetőséget, remek, sikeres idényt kívánok neki - hangsúlyozta Vancsa Miklós.

A 177 centiméter magas Vogyicska Bálint 1998. február 27-én született Mohácson és az MTK saját nevelésű játékosa. A 32 NB I-es mérkőzésén 1 gólt szerzett. 2016. augusztus 13-án Debrecenben lőtt gólt, ami egy pontot ért, az 1-1-gyel végződött mérkőzésen.

A 2016/17-es NB I-es bajnokságban 24-szer lépett pályára, 20 alkalommal kezdett, 16-szor lecserélték, és 1.630 percet töltött a pályán.

https://www.transfermarkt.de/balint-vogyicska/leistungsdaten/spieler/263384/plus/0?saison=2016
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Csüt. Júl. 20, 2017 10:50 am

Vasas1969 írta:III. kerületi TVE - Vasas

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/iii_keruleti_tve_-_vasas-247

Hát nem ettől a győzelemtől jön vissza az önbizalmunk. Sad Ami örömteli ,hogy Gaál már játszott. Berecz viszont még nem ,de legalább nem rúgták le őt is Totyáék.

Nagy igazság,aki egész héten csak firkál az hétvégén sem tud szépen írni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Júl. 19, 2017 6:53 pm

III. kerületi TVE - Vasas

http://www.vasasfc.hu/kozvetites/iii_keruleti_tve_-_vasas-247

Hát nem ettől a győzelemtől jön vissza az önbizalmunk. Sad Ami örömteli ,hogy Gaál már játszott. Berecz viszont még nem ,de legalább nem rúgták le őt is Totyáék.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Júl. 18, 2017 5:04 pm

colocolo írta:

Azt gondolom mind a három igazolás erősités lehet,bizakodom hogy Benes orvosija rendben lesz.De nagyon hiányzik egy labdaszerző "büntető"ember a kp.Szivacski,Murka,Kleisz nem elég agresszivak.Nem vagyok biztos benne,hogyha pénz nem számitana kapnának e ennyi lehetőséget.És persze a csatársor,ebben a rendszerben kéne két gyors vonal szélső akik ki tudják szolgálni a centert,és kapura is veszélyesek.Hiányzik egy igazi gólvágó is,de igazán az bánt hogy nem használtuk ki a keretben lévő lehetőségeket.Itt arra gondolok elpazaroltuk  Könyvest,Osit Kulcsár is talonban volt sokáig.Azt hittem hogy erre a szezonra ki talál valami mást az edzőnk,de nem maradt a régi nóta.A makacssága még sokba kerülhet,ha nagyon gonosz akarok lenni vele,akkor azt mondom ez a bajnoki aranyunkba került,persze a bronz is nagyon szép eredmény főleg az elmúlt évek fényében.Szerintem Vancsa kivárásra játszik,de Iszlait elfogadnám,de sokat rontottunk a renoménkon a kupa szereplés,a bajnoki rajt nem erősíti a vágyat hogy feltétlen hozzánk kell igazolni,de egy légiósnál ez nem annyira számít ,mint a magyar játékosoknál.
    Talán Iszlai lehetne a büntető játékos ,bár leginkább a nekünk fejelt góljai miatt emlékszem rá és az összefoglalókban másokat is keserített hasonlóval. Úgy rémlik ,hogy Gaállal is volt több eredményes közös akciójuk. Hátha jó hatással volna érkezése a csatárunkra. Persze ,ha minket választana. Még az is lehet ,hogy Bódog Tamás munkája szimpatikusabb neki . A diók stílusa jobban hasonlít a Haliéra mint a miénkre ,emiatt vannak Gaálnak is nehézségei.
    A fiatal kérdésben is van valami ami ebből is látszik. Ahová öntik a pénzt ott nem játszanak a fiatalok.http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/431164_nb_i_rajt_csupan_tiz_u20_as_fiatal_a_palyakon
    Persze ez sem teljesen jó .Ezért volt jobb a 16 csapat. Akkor a kis csapatoknál kaptak szerepet a tehetségek és tőlük vitték el a nagyok amikor már letettek valamit az asztalra. De ez más téma.
    Biztos a rosszindulat beszél belőlem ,de én egy kis Vancsa - Oenning ellentétet is beleérzek a fenti 3 játékos eltávolításában ill túl késői játéklehetőséghez jutásában. Hisz arról lehetett hallani Vancsa gondolkodott az edzőcserén tavaly tavasszal . De nem akarom bántani a mestert .Mindenkinek az lenne a legjobb ,ha bejönnének az elképzelései és megtanulna a kicsik ellen is meccselni.
    Sokat nézegetem kit lehetne igazolni külföldről és sajnos nem nagyon találni olyat aki megfizethető és erősítés is lenne egyben. Emiatt teljesen érthető Vancsa kivárása. Szerintem azért is nincs nálunk nagy bevásárlás ,mert ha a választásokon bukik a fidesz akkor alaposan vissza kell venni a játékosoknak az igényeikből és akciósan lehet itthoni sztárokat venni a mostani árukhoz és bérigényükhöz képest.

A venezuelai magyar Miku szabadlistán van. Ő azt mondja magáról ,hogy Vasas drukker. Talán egy telefont megérne ,ha elfogadja ,hogy ennyi pénzünk van . Amúgy is játszott az araboknál akkor keresett eleget. Amúgy a Barca neveléseket nézegettem még mert ők illenének a játékunkba ,de egyértelműen jót nem találtam akinél mi is szóba jöhetnénk és pont ott erősítés ahol legjobban kellene. Vancsa 1-1 játékost ígért előre és középre az a baj ,hogy inkább 2-2 kellene ,de hátha Jámbor nyeri meg a lottóötöst ,bár rám jobban rám férne. Very Happy
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Júl. 18, 2017 3:55 pm

Vasas1969 írta:
    Én is úgy érzem ,hogy azért ragaszkodik a 3-4-3-hoz mert nem tud mást kitalálni a mester. Bereczzel és remélem mielőbb Gaállal jobbak leszünk azért. Az edzőmeccset jó ötletnek tartom mert azon remélhetőleg győzelemnek lehet majd örülni és talán jót tesz egy picit a megtépázott önbizalomnak. Szerintem Balmazújvárosban nyerünk is , de a lényegen amiről írsz nem változtat majd.
    Iszlai azért lenne jó mert én úgy emlékszem benne megvan az állandó győzni akarás ,bár ez sok sárgával is jár .,de hiánycikk nálunk az utóbbi időben . A 6 gól és 5 gólpassz ellenére az irányítást nem bíznám rá ,de védekező középpályásnak itthoni szinten elég jó ! Előre is mindenképpen kellene egy gyors játékos mert a jelenlegiek elég keveset tesznek bele a közösbe és akkor Berecz helyettesítése még mindig nincs megoldva. Ki tetszett tőlünk ?

Azt gondolom mind a három igazolás erősités lehet,bizakodom hogy Benes orvosija rendben lesz.De nagyon hiányzik egy labdaszerző "büntető"ember a kp.Szivacski,Murka,Kleisz nem elég agresszivak.Nem vagyok biztos benne,hogyha pénz nem számitana kapnának e ennyi lehetőséget.És persze a csatársor,ebben a rendszerben kéne két gyors vonal szélső akik ki tudják szolgálni a centert,és kapura is veszélyesek.Hiányzik egy igazi gólvágó is,de igazán az bánt hogy nem használtuk ki a keretben lévő lehetőségeket.Itt arra gondolok elpazaroltuk Könyvest,Osit Kulcsár is talonban volt sokáig.Azt hittem hogy erre a szezonra ki talál valami mást az edzőnk,de nem maradt a régi nóta.A makacssága még sokba kerülhet,ha nagyon gonosz akarok lenni vele,akkor azt mondom ez a bajnoki aranyunkba került,persze a bronz is nagyon szép eredmény főleg az elmúlt évek fényében.Szerintem Vancsa kivárásra játszik,de Iszlait elfogadnám,de sokat rontottunk a renoménkon a kupa szereplés,a bajnoki rajt nem erősíti a vágyat hogy feltétlen hozzánk kell igazolni,de egy légiósnál ez nem annyira számít ,mint a magyar játékosoknál.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Júl. 18, 2017 2:00 pm

colocolo írta:

Persze van véleményem,röviden azt kaptuk amit meg érdemeltünk.Hosszabban van egy öntelt hibákat mindig másokban kereső edző,nulla motíválási képességekkel,  bérelt helyekkel a csapatban.Ez a magyarokra is vonatkozik,olyan hogy taktika nekünk nincs,vagy nagyon jól titkolják a fiúk.Jön az ellenfél,elkezd futni,ütközni,küzdeni mi meg csak nézünk,90 perc alatt nem vagyunk képesek egy valamire való helyzet kialakitására.Ha egyesek elhiszik hogy van élet a bronzérem árnyékában,azoktól sürgősen meg kell szabadulni,legyen az edző,vagy játékos.Tudom csak az első mérkőzés volt,nem lehet pálcát törni senki felett egy mérkőzés után van bőven lehetőség még javításra.De a kialakult trend nem tetszik,nem lesz jó vége ha minden marad a régiben.A mérkőzésről is irhattam volna,ha lett volna mit,volt 1-2 ember aki elfogadhatóan játszott,de mint csapat csödöt mondtunk.Maradjunk annyiban,hogy ne bántsak meg senkit én nem vagyok bizakodó a jövőre nézve.
    Én is úgy érzem ,hogy azért ragaszkodik a 3-4-3-hoz mert nem tud mást kitalálni a mester. Bereczzel és remélem mielőbb Gaállal jobbak leszünk azért. Az edzőmeccset jó ötletnek tartom mert azon remélhetőleg győzelemnek lehet majd örülni és talán jót tesz egy picit a megtépázott önbizalomnak. Szerintem Balmazújvárosban nyerünk is , de a lényegen amiről írsz nem változtat majd.
    Iszlai azért lenne jó mert én úgy emlékszem benne megvan az állandó győzni akarás ,bár ez sok sárgával is jár .,de hiánycikk nálunk az utóbbi időben . A 6 gól és 5 gólpassz ellenére az irányítást nem bíznám rá ,de védekező középpályásnak itthoni szinten elég jó ! Előre is mindenképpen kellene egy gyors játékos mert a jelenlegiek elég keveset tesznek bele a közösbe és akkor Berecz helyettesítése még mindig nincs megoldva. Ki tetszett tőlünk ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Júl. 18, 2017 1:24 pm

Juhos2 írta:Én azt láttam a meccsen, hogy a csatáraik izomból nem hagyták a labda kihozatalainkat elvégezni. Koncentráltan visszatámadtak. A felívelt kapuskirúgásainknál meg esélyünk nem volt. Néha amikor teret nyertünk akkor meg megvártuk amíg visszaérnek.
    Igen ezért is hiányzott nagyon Berecz . Ő az aki képes 2-3 embert is átjátszani úgy , hogy előrébb is vagyunk vele . Jó persze Ristevskitől is látunk ilyet. Előre meg kell gyors ember. Ramos Gézának kellett. Szerintem nálunk még jobb lett volna. Az ausztrállal a fiatal Ráczcal és vele még veszélyesebb lesz a hali kontrajátéka.
    Simunek milyen volt szerinted?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Júl. 18, 2017 12:55 pm

Síposúr írta:Asztalra kéne csapni a vezetésnek amig nem lesz nagyobb baj. Már régóta kétszer sírunk és csak egyszer nevetünk . Nem kéne megint a kiesés ellen harcolni. A Berecz gyerekben én is bízok egyedül azonban kevés lesz. A kapus azért jobbnak tűnt Nagynál . Lehet ,hogy jól jártunk vele. Szurkolók a vezetésnek ,hogy találjunk még erősítést jelentő spílereket,  meg a csapatnak is ,hogy magára találjon végre vagy legalább harcoljon az utolsó percig ,ha már a játék nem megy. Ez azt hiszem a minimum ehhez csak akarni kell ! Aki erre sem képes annak útilaput kötnék a talpára ! Ne rontsa a levegőt !  Hajrá Vasas !

Egy ismerősöm azt kérdezte ,hogy mi lesz ,ha Berecz elmegy ? Félek ugyanaz mint a 2 legutóbbi hazai meccsen. 0 előre játék és vereség. Az erősítés kapcsán egy Vasas - Dvtk meccs még tart Iszlaiért.
    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/431234_iszlainak_ket_lehetosege_maradt
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Júl. 18, 2017 12:38 pm

Király Botond játéka továbbra is kérdéses

A hasfalhúzódással bajlódó Király Botond egyelőre a csapattól külön készül.

http://www.vasasfc.hu/hirek/kiraly_botond_jateka_tovabbra_is_kerdeses-2641

http://www.vasasfc.hu/hirek/szerdan_edzomeccset_jatszunk-2642
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Hétf. Júl. 17, 2017 7:34 pm

Vasas1969 írta:Nem vagyok boldog ,hogy igazam lett. Sad Elmegyek és kiszellőztetem a fejem. Remélem majd Colo azért megírja a véleményét. Sajnos semmi olyan nincs a játékunkban amivel meccset lehetne nyerni. Sok az alibizés. Ha megnézzük a tavalyi első meccset és azon az akarást és a mostani tökvakarást akkor nem váratlan a mostani eredmény. Persze Bereczzel más lehet ,de rajta kívül nincs minőség az előre játékban. Ezt talán hiányolhatja Oenning ,de akkor nem kellett volna megszabadulni Osváthtól és Könyvestől. Minimum még egy-egy kreatív és harcos játékos kell előre és a középpályára is . Nehéz egy ilyen csapat ellen játszani ,de taktikában a mester még az NB1 átlagát is inkább csak alulról súrolja. Azt kellett volna játszani amit a fradi a dánok ellen az első félidőben ,de ahhoz futni és akarni kell és több kreatív játékos sem árt.

Persze van véleményem,röviden azt kaptuk amit meg érdemeltünk.Hosszabban van egy öntelt hibákat mindig másokban kereső edző,nulla motíválási képességekkel, bérelt helyekkel a csapatban.Ez a magyarokra is vonatkozik,olyan hogy taktika nekünk nincs,vagy nagyon jól titkolják a fiúk.Jön az ellenfél,elkezd futni,ütközni,küzdeni mi meg csak nézünk,90 perc alatt nem vagyunk képesek egy valamire való helyzet kialakitására.Ha egyesek elhiszik hogy van élet a bronzérem árnyékában,azoktól sürgősen meg kell szabadulni,legyen az edző,vagy játékos.Tudom csak az első mérkőzés volt,nem lehet pálcát törni senki felett egy mérkőzés után van bőven lehetőség még javításra.De a kialakult trend nem tetszik,nem lesz jó vége ha minden marad a régiben.A mérkőzésről is irhattam volna,ha lett volna mit,volt 1-2 ember aki elfogadhatóan játszott,de mint csapat csödöt mondtunk.Maradjunk annyiban,hogy ne bántsak meg senkit én nem vagyok bizakodó a jövőre nézve.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Júl. 17, 2017 7:13 pm

Én azt láttam a meccsen, hogy a csatáraik izomból nem hagyták a labda kihozatalainkat elvégezni. Koncentráltan visszatámadtak. A felívelt kapuskirúgásainknál meg esélyünk nem volt. Néha amikor teret nyertünk akkor meg megvártuk amíg visszaérnek.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Aug. 17, 2017 11:21 pm