Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 20, 2017 8:54 pm

    colocolo írta:

    Félek nem az átokkal van baj.értelmetlen döntések, sora mire volt jó a tegnapi mérkőzés.Mi volt a célja,az amúgy fáradtnak mondott csapatnak a plussz terhelés.Nem akarok a mesterbe megint bele rúgni,de nagyon úgy fest megint mellé nyúlt.Haszna semmi látható,kára annál több.A rá olvasás itt nem segít,más hogyan kell feloldani az átkot.
    Megmondom őszintén én is azt hittem segít majd egy 3-4 gólos siker. Ad talán egy pici önbizalmat. Nem gondoltam rá , hogy ennyire rosszul jövünk ki belőle és Totya jelenlegi csapata agyonrúgja a régit . Toldinak hitték magukat a kerületiek akiknek le kell győzni a cseh vitézt . Még jó ,hogy életben hagyták őket. Így hiába sikerült egy hibát javítani Vancsáéknak , mégis hosszú időre dőltek ki játékosok. Van egyébként valami ötleted ,hogyan lehetne felrázni a csapatot ?
    Egy dolog zavar még. A sérültek felépülése általában jóval több időbe telik nálunk az előzetesen vártnál . Pl: Osváth , Polekszics és most Berecz. Sajnos ,ha nem irányított támogatók lennének itthon,  több mindenre jutna pénz nálunk is. Remélem hamarosan eljön az az idő amikor Jámbor áldozatvállalását jelentős szponzorok is támogatják.  
    Látom reménységem Fülöp magyarországi karrierje véget is ért. Haza igazolt a magyar csapathoz a Sepsihez.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 20, 2017 7:01 pm

    Vasas1969 írta:

    Ez valóban így van. Már én sem vagyok 100%-ig biztos ,hogy nyerünk Balmazújvárosban ,de még bízom azért benne . Az új igazolásnak Vogyicskának örülök mert emlékszem biztató szép dolgokra a sráctól és meg is állapítottam magamban mennyit fejlődött ahhoz képest ,hogy nagyon látszott rajta az elején ,hogy csak a fiatal szabály miatt van az MTK-ban. http://adatbank.mlsz.hu/player/297202.htmlMivel
    Képes gyorsan átjátszani (vagy átrohanni) a középpályát . Berecznél még mindig heteket írnak gondolom ő játszik majd a helyén és Kleisz jobbközépben. Szerintem Vogyicska most olyan szinten van mint Berecz az első NB1-s évében. Jöhet a sikeres folytatás!

    Benes mégis a nap híre ! Nagyon örülök neki ! Majdnem új igazolásokat is írtam mert nem mertem volna mérget venni  rá ,hogy játszhat. De erre tegnap lerúgták lehet ,hogy az egész őszi szezonra. Simuneket is több hétre elvesztettük! Vegye már valaki le rólunk az átkot !

    Félek nem az átokkal van baj.értelmetlen döntések, sora mire volt jó a tegnapi mérkőzés.Mi volt a célja,az amúgy fáradtnak mondott csapatnak a plussz terhelés.Nem akarok a mesterbe megint bele rúgni,de nagyon úgy fest megint mellé nyúlt.Haszna semmi látható,kára annál több.A rá olvasás itt nem segít,más hogyan kell feloldani az átkot.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 20, 2017 4:57 pm

    colocolo írta:

    Nagy igazság,aki egész héten csak firkál az hétvégén sem tud szépen írni.

    Ez valóban így van. Már én sem vagyok 100%-ig biztos ,hogy nyerünk Balmazújvárosban ,de még bízom azért benne . Az új igazolásnak Vogyicskának örülök mert emlékszem biztató szép dolgokra a sráctól és meg is állapítottam magamban mennyit fejlődött ahhoz képest ,hogy nagyon látszott rajta az elején ,hogy csak a fiatal szabály miatt van az MTK-ban. http://adatbank.mlsz.hu/player/297202.htmlMivel
    Képes gyorsan átjátszani (vagy átrohanni) a középpályát . Berecznél még mindig heteket írnak gondolom ő játszik majd a helyén és Kleisz jobbközépben. Szerintem Vogyicska most olyan szinten van mint Berecz az első NB1-s évében. Jöhet a sikeres folytatás!

    Benes mégis a nap híre ! Nagyon örülök neki ! Majdnem új igazolásokat is írtam mert nem mertem volna mérget venni  rá ,hogy játszhat. De erre tegnap lerúgták lehet ,hogy az egész őszi szezonra. Simuneket is több hétre elvesztettük! Vegye már valaki le rólunk az átkot !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 20, 2017 4:21 pm

    A honlapról:
    Benes megkapta a sportorvosi engedélyt

    Egyedi elbírálás alapján, játékosunk, a cseh Vít Benes megkapta a magyarországi sportorvosi engedélyt - tájékoztatta honlapunkat, Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója.


    Hozzátette: ez több évtized után az első ilyen sportorvosi döntés hazánkban, amit természetesen a Vasas FC vezetése nagy örömmel vett tudomásul. Így e tekintetben elhárult az akadálya annak, hogy Benes pályára léphessen. Az más kérdés, hogy szerdán megsérült a III. kerületi TVE elleni felkészülési mérkőzésen.

    Mint ismert, a 28 esztendős belső védőnknek 14 évesen eltávolították az egyik veséjét, és azóta így teljesített a cseh első osztályban több száz bajnoki mérkőzést.

    A sérült térdét csütörtökön vetik MRI vizsgálat alá, és akkor állítható fel a pontos diagnózis a térdszalagjaival kapcsolatban.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/negy_jatekosunk_is_serulessel_bajlodik-2645
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 20, 2017 4:17 pm

    A honlapról:
    Vogyicska Bálint kölcsönben a Vasas játékosa lett

    A 19 éves Vogyicska Bálint egy évre kölcsönbe került a Vasas FC-hez az MTK-tól - nyilatkozta honlapunknak Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Pic2_2647


    - Nagyon örülök annak, hogy egy rendkívül tehetséges, fiatal játékossal gazdagodott a Vasas csapatának kerete. Az egyéves kölcsönadási szerződésben szerepel egy opció, ami szerint 2018 nyarán egy nem teljesíthetetlen összegért megvásárolhatjuk Bálint játékjogát. Köszöntöm Bálintot a Vasas családban és sok játéklehetőséget, remek, sikeres idényt kívánok neki - hangsúlyozta Vancsa Miklós.

    A 177 centiméter magas Vogyicska Bálint 1998. február 27-én született Mohácson és az MTK saját nevelésű játékosa. A 32 NB I-es mérkőzésén 1 gólt szerzett. 2016. augusztus 13-án Debrecenben lőtt gólt, ami egy pontot ért, az 1-1-gyel végződött mérkőzésen.

    A 2016/17-es NB I-es bajnokságban 24-szer lépett pályára, 20 alkalommal kezdett, 16-szor lecserélték, és 1.630 percet töltött a pályán.


    https://www.transfermarkt.de/balint-vogyicska/leistungsdaten/spieler/263384/plus/0?saison=2016
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 20, 2017 10:50 am

    Vasas1969 írta:III. kerületi TVE - Vasas


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/iii_keruleti_tve_-_vasas-247


    Hát nem ettől a győzelemtől jön vissza az önbizalmunk. Sad Ami örömteli ,hogy Gaál már játszott. Berecz viszont még nem ,de legalább nem rúgták le őt is Totyáék.

    Nagy igazság,aki egész héten csak firkál az hétvégén sem tud szépen írni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 19, 2017 6:53 pm

    III. kerületi TVE - Vasas


    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/iii_keruleti_tve_-_vasas-247


    Hát nem ettől a győzelemtől jön vissza az önbizalmunk. Sad Ami örömteli ,hogy Gaál már játszott. Berecz viszont még nem ,de legalább nem rúgták le őt is Totyáék.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 18, 2017 5:04 pm

    colocolo írta:

    Azt gondolom mind a három igazolás erősités lehet,bizakodom hogy Benes orvosija rendben lesz.De nagyon hiányzik egy labdaszerző "büntető"ember a kp.Szivacski,Murka,Kleisz nem elég agresszivak.Nem vagyok biztos benne,hogyha pénz nem számitana kapnának e ennyi lehetőséget.És persze a csatársor,ebben a rendszerben kéne két gyors vonal szélső akik ki tudják szolgálni a centert,és kapura is veszélyesek.Hiányzik egy igazi gólvágó is,de igazán az bánt hogy nem használtuk ki a keretben lévő lehetőségeket.Itt arra gondolok elpazaroltuk  Könyvest,Osit Kulcsár is talonban volt sokáig.Azt hittem hogy erre a szezonra ki talál valami mást az edzőnk,de nem maradt a régi nóta.A makacssága még sokba kerülhet,ha nagyon gonosz akarok lenni vele,akkor azt mondom ez a bajnoki aranyunkba került,persze a bronz is nagyon szép eredmény főleg az elmúlt évek fényében.Szerintem Vancsa kivárásra játszik,de Iszlait elfogadnám,de sokat rontottunk a renoménkon a kupa szereplés,a bajnoki rajt nem erősíti a vágyat hogy feltétlen hozzánk kell igazolni,de egy légiósnál ez nem annyira számít ,mint a magyar játékosoknál.
    Talán Iszlai lehetne a büntető játékos ,bár leginkább a nekünk fejelt góljai miatt emlékszem rá és az összefoglalókban másokat is keserített hasonlóval. Úgy rémlik ,hogy Gaállal is volt több eredményes közös akciójuk. Hátha jó hatással volna érkezése a csatárunkra. Persze ,ha minket választana. Még az is lehet ,hogy Bódog Tamás munkája szimpatikusabb neki . A diók stílusa jobban hasonlít a Haliéra mint a miénkre ,emiatt vannak Gaálnak is nehézségei.
    A fiatal kérdésben is van valami ami ebből is látszik. Ahová öntik a pénzt ott nem játszanak a fiatalok.http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/431164_nb_i_rajt_csupan_tiz_u20_as_fiatal_a_palyakon
    Persze ez sem teljesen jó .Ezért volt jobb a 16 csapat. Akkor a kis csapatoknál kaptak szerepet a tehetségek és tőlük vitték el a nagyok amikor már letettek valamit az asztalra. De ez más téma.
    Biztos a rosszindulat beszél belőlem ,de én egy kis Vancsa - Oenning ellentétet is beleérzek a fenti 3 játékos eltávolításában ill túl késői játéklehetőséghez jutásában. Hisz arról lehetett hallani Vancsa gondolkodott az edzőcserén tavaly tavasszal . De nem akarom bántani a mestert .Mindenkinek az lenne a legjobb ,ha bejönnének az elképzelései és megtanulna a kicsik ellen is meccselni.
    Sokat nézegetem kit lehetne igazolni külföldről és sajnos nem nagyon találni olyat aki megfizethető és erősítés is lenne egyben. Emiatt teljesen érthető Vancsa kivárása. Szerintem azért is nincs nálunk nagy bevásárlás ,mert ha a választásokon bukik a fidesz akkor alaposan vissza kell venni a játékosoknak az igényeikből és akciósan lehet itthoni sztárokat venni a mostani árukhoz és bérigényükhöz képest.

    A venezuelai magyar Miku szabadlistán van. Ő azt mondja magáról ,hogy Vasas drukker. Talán egy telefont megérne ,ha elfogadja ,hogy ennyi pénzünk van . Amúgy is játszott az araboknál akkor keresett eleget. Amúgy a Barca neveléseket nézegettem még mert ők illenének a játékunkba ,de egyértelműen jót nem találtam akinél mi is szóba jöhetnénk és pont ott erősítés ahol legjobban kellene. Vancsa 1-1 játékost ígért előre és középre az a baj ,hogy inkább 2-2 kellene ,de hátha Jámbor nyeri meg a lottóötöst ,bár rám jobban rám férne. Very Happy
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Júl. 18, 2017 3:55 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is úgy érzem ,hogy azért ragaszkodik a 3-4-3-hoz mert nem tud mást kitalálni a mester. Bereczzel és remélem mielőbb Gaállal jobbak leszünk azért. Az edzőmeccset jó ötletnek tartom mert azon remélhetőleg győzelemnek lehet majd örülni és talán jót tesz egy picit a megtépázott önbizalomnak. Szerintem Balmazújvárosban nyerünk is , de a lényegen amiről írsz nem változtat majd.
    Iszlai azért lenne jó mert én úgy emlékszem benne megvan az állandó győzni akarás ,bár ez sok sárgával is jár .,de hiánycikk nálunk az utóbbi időben . A 6 gól és 5 gólpassz ellenére az irányítást nem bíznám rá ,de védekező középpályásnak itthoni szinten elég jó ! Előre is mindenképpen kellene egy gyors játékos mert a jelenlegiek elég keveset tesznek bele a közösbe és akkor Berecz helyettesítése még mindig nincs megoldva. Ki tetszett tőlünk ?

    Azt gondolom mind a három igazolás erősités lehet,bizakodom hogy Benes orvosija rendben lesz.De nagyon hiányzik egy labdaszerző "büntető"ember a kp.Szivacski,Murka,Kleisz nem elég agresszivak.Nem vagyok biztos benne,hogyha pénz nem számitana kapnának e ennyi lehetőséget.És persze a csatársor,ebben a rendszerben kéne két gyors vonal szélső akik ki tudják szolgálni a centert,és kapura is veszélyesek.Hiányzik egy igazi gólvágó is,de igazán az bánt hogy nem használtuk ki a keretben lévő lehetőségeket.Itt arra gondolok elpazaroltuk Könyvest,Osit Kulcsár is talonban volt sokáig.Azt hittem hogy erre a szezonra ki talál valami mást az edzőnk,de nem maradt a régi nóta.A makacssága még sokba kerülhet,ha nagyon gonosz akarok lenni vele,akkor azt mondom ez a bajnoki aranyunkba került,persze a bronz is nagyon szép eredmény főleg az elmúlt évek fényében.Szerintem Vancsa kivárásra játszik,de Iszlait elfogadnám,de sokat rontottunk a renoménkon a kupa szereplés,a bajnoki rajt nem erősíti a vágyat hogy feltétlen hozzánk kell igazolni,de egy légiósnál ez nem annyira számít ,mint a magyar játékosoknál.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 18, 2017 2:00 pm

    colocolo írta:

    Persze van véleményem,röviden azt kaptuk amit meg érdemeltünk.Hosszabban van egy öntelt hibákat mindig másokban kereső edző,nulla motíválási képességekkel,  bérelt helyekkel a csapatban.Ez a magyarokra is vonatkozik,olyan hogy taktika nekünk nincs,vagy nagyon jól titkolják a fiúk.Jön az ellenfél,elkezd futni,ütközni,küzdeni mi meg csak nézünk,90 perc alatt nem vagyunk képesek egy valamire való helyzet kialakitására.Ha egyesek elhiszik hogy van élet a bronzérem árnyékában,azoktól sürgősen meg kell szabadulni,legyen az edző,vagy játékos.Tudom csak az első mérkőzés volt,nem lehet pálcát törni senki felett egy mérkőzés után van bőven lehetőség még javításra.De a kialakult trend nem tetszik,nem lesz jó vége ha minden marad a régiben.A mérkőzésről is irhattam volna,ha lett volna mit,volt 1-2 ember aki elfogadhatóan játszott,de mint csapat csödöt mondtunk.Maradjunk annyiban,hogy ne bántsak meg senkit én nem vagyok bizakodó a jövőre nézve.
    Én is úgy érzem ,hogy azért ragaszkodik a 3-4-3-hoz mert nem tud mást kitalálni a mester. Bereczzel és remélem mielőbb Gaállal jobbak leszünk azért. Az edzőmeccset jó ötletnek tartom mert azon remélhetőleg győzelemnek lehet majd örülni és talán jót tesz egy picit a megtépázott önbizalomnak. Szerintem Balmazújvárosban nyerünk is , de a lényegen amiről írsz nem változtat majd.
    Iszlai azért lenne jó mert én úgy emlékszem benne megvan az állandó győzni akarás ,bár ez sok sárgával is jár .,de hiánycikk nálunk az utóbbi időben . A 6 gól és 5 gólpassz ellenére az irányítást nem bíznám rá ,de védekező középpályásnak itthoni szinten elég jó ! Előre is mindenképpen kellene egy gyors játékos mert a jelenlegiek elég keveset tesznek bele a közösbe és akkor Berecz helyettesítése még mindig nincs megoldva. Ki tetszett tőlünk ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 18, 2017 1:24 pm

    Juhos2 írta:Én azt láttam a meccsen, hogy a csatáraik izomból nem hagyták a labda kihozatalainkat elvégezni. Koncentráltan visszatámadtak. A felívelt kapuskirúgásainknál meg esélyünk nem volt. Néha amikor teret nyertünk akkor meg megvártuk amíg visszaérnek.
    Igen ezért is hiányzott nagyon Berecz . Ő az aki képes 2-3 embert is átjátszani úgy , hogy előrébb is vagyunk vele . Jó persze Ristevskitől is látunk ilyet. Előre meg kell gyors ember. Ramos Gézának kellett. Szerintem nálunk még jobb lett volna. Az ausztrállal a fiatal Ráczcal és vele még veszélyesebb lesz a hali kontrajátéka.
    Simunek milyen volt szerinted?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 18, 2017 12:55 pm

    Síposúr írta:Asztalra kéne csapni a vezetésnek amig nem lesz nagyobb baj. Már régóta kétszer sírunk és csak egyszer nevetünk . Nem kéne megint a kiesés ellen harcolni. A Berecz gyerekben én is bízok egyedül azonban kevés lesz. A kapus azért jobbnak tűnt Nagynál . Lehet ,hogy jól jártunk vele. Szurkolók a vezetésnek ,hogy találjunk még erősítést jelentő spílereket,  meg a csapatnak is ,hogy magára találjon végre vagy legalább harcoljon az utolsó percig ,ha már a játék nem megy. Ez azt hiszem a minimum ehhez csak akarni kell ! Aki erre sem képes annak útilaput kötnék a talpára ! Ne rontsa a levegőt !  Hajrá Vasas !

    Egy ismerősöm azt kérdezte ,hogy mi lesz ,ha Berecz elmegy ? Félek ugyanaz mint a 2 legutóbbi hazai meccsen. 0 előre játék és vereség. Az erősítés kapcsán egy Vasas - Dvtk meccs még tart Iszlaiért.
    http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/431234_iszlainak_ket_lehetosege_maradt
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 18, 2017 12:38 pm

    Király Botond játéka továbbra is kérdéses

    A hasfalhúzódással bajlódó Király Botond egyelőre a csapattól külön készül.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/kiraly_botond_jateka_tovabbra_is_kerdeses-2641


    http://www.vasasfc.hu/hirek/szerdan_edzomeccset_jatszunk-2642
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Hétf. Júl. 17, 2017 7:34 pm

    Vasas1969 írta:Nem vagyok boldog ,hogy igazam lett. Sad Elmegyek és kiszellőztetem a fejem. Remélem majd Colo azért megírja a véleményét. Sajnos semmi olyan nincs a játékunkban amivel meccset lehetne nyerni. Sok az alibizés. Ha megnézzük a tavalyi első meccset és azon az akarást és a mostani tökvakarást akkor nem váratlan a mostani eredmény. Persze Bereczzel más lehet ,de rajta kívül nincs minőség az előre játékban. Ezt talán hiányolhatja Oenning ,de akkor nem kellett volna megszabadulni Osváthtól és Könyvestől. Minimum még egy-egy kreatív és harcos játékos kell előre és a középpályára is . Nehéz egy ilyen csapat ellen játszani ,de taktikában a mester még az NB1 átlagát is inkább csak alulról súrolja. Azt kellett volna játszani amit a fradi a dánok ellen az első félidőben ,de ahhoz futni és akarni kell és több kreatív játékos sem árt.

    Persze van véleményem,röviden azt kaptuk amit meg érdemeltünk.Hosszabban van egy öntelt hibákat mindig másokban kereső edző,nulla motíválási képességekkel, bérelt helyekkel a csapatban.Ez a magyarokra is vonatkozik,olyan hogy taktika nekünk nincs,vagy nagyon jól titkolják a fiúk.Jön az ellenfél,elkezd futni,ütközni,küzdeni mi meg csak nézünk,90 perc alatt nem vagyunk képesek egy valamire való helyzet kialakitására.Ha egyesek elhiszik hogy van élet a bronzérem árnyékában,azoktól sürgősen meg kell szabadulni,legyen az edző,vagy játékos.Tudom csak az első mérkőzés volt,nem lehet pálcát törni senki felett egy mérkőzés után van bőven lehetőség még javításra.De a kialakult trend nem tetszik,nem lesz jó vége ha minden marad a régiben.A mérkőzésről is irhattam volna,ha lett volna mit,volt 1-2 ember aki elfogadhatóan játszott,de mint csapat csödöt mondtunk.Maradjunk annyiban,hogy ne bántsak meg senkit én nem vagyok bizakodó a jövőre nézve.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Júl. 17, 2017 7:13 pm

    Én azt láttam a meccsen, hogy a csatáraik izomból nem hagyták a labda kihozatalainkat elvégezni. Koncentráltan visszatámadtak. A felívelt kapuskirúgásainknál meg esélyünk nem volt. Néha amikor teret nyertünk akkor meg megvártuk amíg visszaérnek.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Hétf. Júl. 17, 2017 3:54 pm

    Asztalra kéne csapni a vezetésnek amig nem lesz nagyobb baj. Már régóta kétszer sírunk és csak egyszer nevetünk . Nem kéne megint a kiesés ellen harcolni. A Berecz gyerekben én is bízok egyedül azonban kevés lesz. A kapus azért jobbnak tűnt Nagynál . Lehet ,hogy jól jártunk vele. Szurkolók a vezetésnek ,hogy találjunk még erősítést jelentő spílereket,  meg a csapatnak is ,hogy magára találjon végre vagy legalább harcoljon az utolsó percig ,ha már a játék nem megy. Ez azt hiszem a minimum ehhez csak akarni kell ! Aki erre sem képes annak útilaput kötnék a talpára ! Ne rontsa a levegőt !  Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 17, 2017 11:10 am

    Megégett a Vasas az újpesti albérletben Videó

    A Vasas labdarúgócsapata 2–0-ra kikapott a Diósgyőrtől az OTP Bank Liga 2017/18-as szezonjának első fordulójában, vasárnap.



    http://www.m4sport.hu/2017/07/16/megegett-a-vasas-az-ujpesti-alberletben/


    Ha megnézzük a lenti gólt és a tegnapi másodikat akkor csak az a különbség ,hogy akkor a kapus most meg a védők reagálták le későn a beadást. Mindenesetre ebből is látszik milyen jól kielemeztük őket. Sad

    https://www.youtube.com/watch?v=aUo2_osWB8s
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 16, 2017 10:36 pm

    Vasas - Diósgyőr 0-2

    Michael Oenning (Vasas): – Most először kell azt mondanom, hogy rosszul játszottunk. Nem találtuk a meccs ritmusát, az első 5 perc nem jól indult, jött is a gól, ami egyértelműen kulcsmomentum volt ezen a találkozón. Sejtettük, hogy nehéz meccs lesz, hiszen az ellenfél, a Diósgyőr egy intenzív, futásra alapuló játékot játszik, fizikálisan erősek. A játék képe alapján el kell fogadnunk a kialakult végeredményt. Picit bonyolult felkészülésünk volt, végig kellett játszani gyakorlatilag a nyarat, kevés szünettel. Ez egy komoly kihívás, hogy ezt hogyan kezeljük majd, az edzésprogramot ennek megfelelően kell alakítani. Ráadásul vannak hiányzóink, emellett néhány új játékost is be kell még építeni. Természetesen egyáltalán nem azt mondom, hogy vereségekre készülnénk a folytatásban, de tisztában vagyok azzal, hogy a fentiek tudatában a folytatás nem lesz egyik pillanatról a másikra zökkenőmentes. (vasasfc.hu)

    Bódog Tamás (Diósgyőr): – Nehéz mérkőzés volt, azonban az első perctől kezdve uraltuk a találkozót, ezért megítélésem szerint megérdemelten győztünk. Amit elterveztünk, az megvalósult, próbáltuk korán és magasan letámadni az ellenfelet, ami többé-kevésbé sikerült. Még van hová fejlődni, mert sokszor egy-két ütemmel később értünk oda, vagy el sem indultunk. Ezzel együtt le a kalappal a játékosok előtt, futómennyiségben, hozzáállásban hozzátették, ami elvárható, így tudtunk a Vasas fölé kerekedni.

    Ha Magyarországon egy csapat 90 percen keresztül tud sprintelni, ütközni, akkor nagy esélye van a győzelemre, mert dinamikában és futómennyiségben le vagyunk maradva az európai középmezőnytől. Szép győzelmet arattunk, a pillanatot lehet ünnepelni, de kőkeményen kell tovább edzeni. Holnaptól kezdődnek a szürke hétköznapok.

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 16, 2017 8:32 pm

    Vasas1969 írta:Nem vagyok boldog ,hogy igazam lett. Sad Elmegyek és kiszellőztetem a fejem. Remélem majd Colo azért megírja a véleményét. Sajnos semmi olyan nincs a játékunkban amivel meccset lehetne nyerni. Sok az alibizés. Ha megnézzük a tavalyi első meccset és azon az akarást és a mostani tökvakarást akkor nem váratlan a mostani eredmény. Persze Bereczzel más lehet ,de rajta kívül nincs minőség az előre játékban. Ezt talán hiányolhatja Oenning ,de akkor nem kellett volna megszabadulni Osváthtól és Könyvestől. Minimum még egy-egy kreatív és harcos játékos kell előre és a középpályára is . Nehéz egy ilyen csapat ellen játszani ,de taktikában a mester még az NB1 átlagát is inkább csak alulról súrolja. Azt kellett volna játszani amit a fradi a dánok ellen az első félidőben ,de ahhoz futni és akarni kell és több kreatív játékos sem árt.

    Ott folytattuk ahol abbahagytuk. Rém gyenge meccsen ahol elméletileg nekünk már pörögni kellett volna sikerült szinte helyzet nélkül lehozni a 93 percet. A 2. félidőben Kulcsár ill. Murka lövésére emlékszem. Az első gól maga volt a kabaré, a 2.-at a momentum nélküli Vida egyetlen emlékezetes labdavesztése eredményezte. Pedig pont mondtam, hogy Felixel a középpályán stabilabbak lettünk.
    Kövér azt mondta, forró ősz lesz. Hát a végén még igaza lesz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 16, 2017 7:29 pm

    Nem vagyok boldog ,hogy igazam lett. Sad Elmegyek és kiszellőztetem a fejem. Remélem majd Colo azért megírja a véleményét. Sajnos semmi olyan nincs a játékunkban amivel meccset lehetne nyerni. Sok az alibizés. Ha megnézzük a tavalyi első meccset és azon az akarást és a mostani tökvakarást akkor nem váratlan a mostani eredmény. Persze Bereczzel más lehet ,de rajta kívül nincs minőség az előre játékban. Ezt talán hiányolhatja Oenning ,de akkor nem kellett volna megszabadulni Osváthtól és Könyvestől. Minimum még egy-egy kreatív és harcos játékos kell előre és a középpályára is . Nehéz egy ilyen csapat ellen játszani ,de taktikában a mester még az NB1 átlagát is inkább csak alulról súrolja. Azt kellett volna játszani amit a fradi a dánok ellen az első félidőben ,de ahhoz futni és akarni kell és több kreatív játékos sem árt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 16, 2017 5:04 pm

    http://www.m4sport.hu/2017/07/16/itt-nezheti-eloben-a-vasas-dvtk-nb-i-es-merkozest/

    Sajnos ezt vártam. Berecz nélkül nincs semmi kreativitás a csapatban ami előre vinné a támadójátékunkat. Itt csoda kell vagy legalább egy 100%-os Berecz és Kulcsár .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 16, 2017 3:04 pm

    Juhos2 írta:

    Vagyunk páran így, hogy nehéz kabalának érezzük magunkat a csapat számára.
    Ettől függetlenül remélem nem ragadunk be,  tehát nyerünk.

    Remélem kitudjátok szurkolni a sikert . Nem mertem menni mert legutóbb is összevesztél a körülötted ülőkkel . Féltem most is így lesz és ott hagysz a végén és emiatt nem fogom elérni vonatot. Very Happy

    A viccet félretéve olyan érzésem van mint abban a szezonban amikor a 3.Kerület elleni 6-0-ból 0-3 lett az óvás miatt , csak most a nagy csalódást kupapárharc nyerő helyzetből való elbukása okozta. Bízom benne ,hogy kiheverjük a nagy pofont és nem csak tántorgunk egész évben mint akkor.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Júl. 16, 2017 2:39 pm

    Vasas1969 írta:A honlapról:
    Remili: Eredményesek lehetünk a bajnoki nyitányon

    Csapatkapitányunk, Remili Mohamed beszélt a 2017/18-as idény első bajnoki mérkőzése előtt a csapat állapotáról és a győzelemhez vezető helyes útról.




    Milyenre értékeled a felkészülési időszakot?

    - Az ismert okokból nekünk ez rövidebbre sikerült. Már volt két Európa Liga-mérkőzésünk, és bár kiestünk, de meggyőződésem, hogy pozitív tanulságokat ezekből is le lehet vonni. Két éles meccsel a hátunk mögött várjuk a bajnoki rajtot, ez remélem, hogy előnyünkre szolgálhat vasárnap az első bajnoki mérkőzésünkön. Kíváncsi vagyok, hogy a többi csapat milyen erőt képvisel. De a legfontosabbnak azt tartom, hogy a mi játékunkat továbberősítsük a tavalyihoz képest is. Úgy vélem, hogyha stabilabbak tudunk lenni hátul, ha nem kapunk annyi gólt, mint az előző két kupameccsen, akkor eredményesek lehetünk a bajnoki nyitányon.

    Játékosaink mennyire frissek az első bajnoki meccs előtt?

    - Úgy érzékelem, hogy nincs fáradtság a játékostársaimban. Szerintem a bajnokság kezdete mindenki számára plusz motivációt jelent.

    Az EL-kiesés miatt most már csak a bajnokságra kell összpontosítani.

    - Sajnos nem tapasztalhattuk meg, hogy milyen többszörös terheléssel játszani, a bajnokságban, a hazai és nemzetközi kupákban. De ha visszagondolunk a múlt évi bajnokság kezdetére, amikor kupacsapataink eléggé beragadtak a bajnokság kezdeti szakaszában, most így remélem, hogy minket elkerül ez a sors. Tavaly nagyon fontos volt számunkra a jó bajnoki rajt, ami szinte végigrepített minket a teljes őszi idény során, és eredményezte a sikeres dobogós helyezést. Most is nagyon bízom abban, hogy ezúttal sem lesz ez másképp.

    Jól ismerjük a DVTK csapatát. Most igazoltak néhány új játékost, akik tovább növelték, az eddig sem alacsony átlagmagasságot. Ez ellen hogyan lehet felkészülni?

    - Valóban, a pontrúgásaik eddig is veszélyesek voltak. Ez ellen részben úgy védekezhetünk, ha lehetőség szerint nem szabálytalankodunk a kapunk előterében. De vezetőedzőnk, Michael Oenning kidolgozott egy nagyszerű taktikát, amit már napok óta gyakorlunk. Természetesen erről többet nem árulhatok el, de meggyőződésem, hogy ha sikerül kiviteleznünk elgondolásait, akkor meglepetést okozunk a Diósgyőr csapatának. Hozzánk hasonlóan agresszív letámadást alkalmaznak, de remélem mi fogunk jól kijönni ebből a párharcból.





    Nagyon pesszimista vagyok. Ötletem sincs ,hogy miképp tudnánk megverni a Diósgyőrt a kupameccseken látottak alapján. A Szusza és a Moha nyilatkozat sem jó kabala .Szerencsére a mesternek van elképzelése , nagyon remélem bejön a  taktikája és sikerül nyerni. A biztonság kedvéért megjátszom a tippmixen vendégre ,hogy véletlenül se legyen az az eredmény. Sajnos csak netem nézem és nem a helyszínen . Talán ez is jó kabala lesz a csapat számára.

    Vagyunk páran így, hogy nehéz kabalának érezzük magunkat a csapat számára.
    Ettől függetlenül remélem nem ragadunk be,  tehát nyerünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 16, 2017 2:14 pm

    A honlapról:
    Remili: Eredményesek lehetünk a bajnoki nyitányon

    Csapatkapitányunk, Remili Mohamed beszélt a 2017/18-as idény első bajnoki mérkőzése előtt a csapat állapotáról és a győzelemhez vezető helyes útról.




    Milyenre értékeled a felkészülési időszakot?

    - Az ismert okokból nekünk ez rövidebbre sikerült. Már volt két Európa Liga-mérkőzésünk, és bár kiestünk, de meggyőződésem, hogy pozitív tanulságokat ezekből is le lehet vonni. Két éles meccsel a hátunk mögött várjuk a bajnoki rajtot, ez remélem, hogy előnyünkre szolgálhat vasárnap az első bajnoki mérkőzésünkön. Kíváncsi vagyok, hogy a többi csapat milyen erőt képvisel. De a legfontosabbnak azt tartom, hogy a mi játékunkat továbberősítsük a tavalyihoz képest is. Úgy vélem, hogyha stabilabbak tudunk lenni hátul, ha nem kapunk annyi gólt, mint az előző két kupameccsen, akkor eredményesek lehetünk a bajnoki nyitányon.

    Játékosaink mennyire frissek az első bajnoki meccs előtt?

    - Úgy érzékelem, hogy nincs fáradtság a játékostársaimban. Szerintem a bajnokság kezdete mindenki számára plusz motivációt jelent.

    Az EL-kiesés miatt most már csak a bajnokságra kell összpontosítani.

    - Sajnos nem tapasztalhattuk meg, hogy milyen többszörös terheléssel játszani, a bajnokságban, a hazai és nemzetközi kupákban. De ha visszagondolunk a múlt évi bajnokság kezdetére, amikor kupacsapataink eléggé beragadtak a bajnokság kezdeti szakaszában, most így remélem, hogy minket elkerül ez a sors. Tavaly nagyon fontos volt számunkra a jó bajnoki rajt, ami szinte végigrepített minket a teljes őszi idény során, és eredményezte a sikeres dobogós helyezést. Most is nagyon bízom abban, hogy ezúttal sem lesz ez másképp.

    Jól ismerjük a DVTK csapatát. Most igazoltak néhány új játékost, akik tovább növelték, az eddig sem alacsony átlagmagasságot. Ez ellen hogyan lehet felkészülni?

    - Valóban, a pontrúgásaik eddig is veszélyesek voltak. Ez ellen részben úgy védekezhetünk, ha lehetőség szerint nem szabálytalankodunk a kapunk előterében. De vezetőedzőnk, Michael Oenning kidolgozott egy nagyszerű taktikát, amit már napok óta gyakorlunk. Természetesen erről többet nem árulhatok el, de meggyőződésem, hogy ha sikerül kiviteleznünk elgondolásait, akkor meglepetést okozunk a Diósgyőr csapatának. Hozzánk hasonlóan agresszív letámadást alkalmaznak, de remélem mi fogunk jól kijönni ebből a párharcból.



    Nagyon pesszimista vagyok. Ötletem sincs ,hogy miképp tudnánk megverni a Diósgyőrt a kupameccseken látottak alapján. A Szusza és a Moha nyilatkozat sem jó kabala .Szerencsére a mesternek van elképzelése , nagyon remélem bejön a taktikája és sikerül nyerni. A biztonság kedvéért megjátszom a tippmixen vendégre ,hogy véletlenül se legyen az az eredmény. Sajnos csak netem nézem és nem a helyszínen . Talán ez is jó kabala lesz a csapat számára.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 15, 2017 8:11 am

    A honlapról:
    Michael Oenning bizakodva várja a bajnoki rajtot

    Vasárnap útjára indul a labda az OTP Bank Ligában, ahol csapatunk a DVTK együttesét fogadja. Ennek kapcsán kérdeztük Michael Oenning vezetőedzőt a várakozásairól, a felkészülésről és az ideiglenes otthonunkról.




    A Diósgyőr lesz az első ellenfelünk a bajnokságban, amely csapattal legutóbb igen küzdelmes mérkőzést vívtunk. Mit vár a mostani találkozótól?

    - Új szezon kezdődik, új csapatokkal és keretekkel, ezzel együtt pedig új kiindulási alapokkal, szóval nem érdemes csak az előző mérkőzésből kiindulni. Örülünk annak, hogy végre elkezdődik a bajnokság, igaz, a korán kezdődött felkészülés miatt már rendes mérkőzésütemben vagyunk. Az EL-kiesés után a bajnokság új lehetőségeket nyújt számunkra, ezeket szeretnénk kihasználni. Természetesen ehhez egy jó rajtot akarunk venni, erre pedig a Diósgyőr ellen is van lehetőségünk. Bizonyos vagyok abban, hogy nem adják könnyen magukat, és mindent meg is fognak tenni azért, hogy nyomás alatt tartsanak bennünket. Erre viszont megvannak a válaszaink és az eszközeink. Bizakodó vagyok abban, hogy itthon tartjuk a három pontot.

    Említette a korai felkészülést. Mennyire lehet előny az, hogy több mérkőzés van már a hátunk mögött?

    - Az elmondható, hogy felvettük a mérkőzésritmust, de a Diósgyőr sem aludta végig az elmúlt heteket, vélhetően ők is egy koncentrált és nyugodt felkészülést tudhatnak maguk mögött. Meglátjuk, hogy mire jutottak vele. Ismerjük a Diósgyőrt, tudjuk, hogy fizikailag masszív és stabil csapatról van szó, emellett magasak is. Tehát minden erőnket mozgósítanunk kell majd, hogy a játéktudásunkkal felülkerekedjünk velük szemben.

    Egy sajtótájékoztatón azt mondta, hogy a Szusza Ferenc Stadiont még nem tudtuk teljesen megszokni. Hogyan lehetne ezen javítani?


    - Többször kell nyernünk pályaválasztóként, akkor jobban fogjuk magunkat érezni ott. Az, hogy nyerjünk, nem a stadionon múlik, hanem rajtunk. A helyzet azt mutatja meg, hogy mennyire nehéz, ha egy csapat elveszíti a saját stadionját és hozzá kell szoknia egy új környezethez. Ehhez pedig idő kell. Nem is akarom nagyon túlbeszélni a dolgot, jó a pálya most Újpesten, ez nem lehet probléma a mérkőzésen. Nyertünk már mérkőzéseket pályaválasztóként is, szóval egyáltalán nem lehetetlen a feladat.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/mar_kaphatok_a_jegyek_a_szezonnyitora-2630
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 13, 2017 7:44 pm

    colocolo írta:Mtk- Siófok 0:1        Agárd

    Mtk: Fadgyas- Bori,Gengeliczki,Baki,Deutsch,Vass Á.Schafer,Vass P.Korozmán,Torghelle ,Lencse

    Siófok:Tajti- Szilágyi (Tamaskó)Lorentz,Hidvégi,(Opavszky)Farkas,Gál,Erőss,(Berde)Nagy D.(Kozma.Balogh B.)Kovács D.(Bévárdi)Petneházy,(György)Elek (Nagy R.)

    G:Kovács D. 30.perc

    Alakulgat a dolog,miként Kovács is biztató formában.
    Nagyon örülök Kovácsnak. http://mtkbudapest.hu/hirek/egy-gyozelem-egy-vereseg-galeriaÚgy érzem többre viheti mint bármelyik jelenlegi csatárunk . Persze ehhez már idén is le kellene valamit tennie az asztalra. Remélhetőleg annyit ami elég lesz ahhoz ,hogy egy év múlva már a Fáyban kezdhessen hisz akkor már 20,5 éves lesz ami már nem is annyira fiatal.
    Nagyon jó lenne ,ha Benes is játszhatna. Legalább hátul erősödjünk mert előre még nem érkezett erősítés. Akkor sor kerülhetne akár egy Debreceni Ramos cserére ,ha már az MTK szóba került. Nem tudom Iszlaival mi van ? Már ő szinte az egyetlen aki még nem kelt el a szóba került játékosok közül.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 13, 2017 7:22 pm

    A honlapról:
    Ristevski: Harcban lehetünk az első helyekért

    Hétvégén kezdetét veszi az OTP Bank Liga 2017/18-as kiírása. Első mérkőzésünket a Diósgyőr ellen vívjuk az újpesti Szusza Ferenc Stadionban, vasárnap 17 órától. Macedón válogatott belső védőnket, Kire Ristevskit kérdeztük a várakozásairól, az ellenfélről és az új védőtársairól.


    Vasárnap elkezdődik a bajnokság. Gondolom, vártad már.

    – Természetesen, jó lesz újra a bajnokikon a pályán lenni, még ha szünetünk rövidre sikerült is. Szeretnénk azt a stílust és támadójátékot tovább vinni, ami az előző szezonban ránk jellemző volt, azonban egy picit még visszakanyarodnék az elmúlt két hétre. A két EL-selejtezős mérkőzésen láthattuk, hogy a védelemben jobban kell játszanunk ebben a szezonban, mert sok gólt kaptunk. Meg kell mutatnunk, hogy továbbra is jó csapat vagyunk és harcban lehetünk az első helyekért a tabellán. Bízom benne, hogy ezt el is érjük.

    Ahogy említetted, rövid volt a szünet, és a bajnokira történő felkészülés is.

    – Valóban, de azért mindettől függetlenül hasznos volt. Próbáltunk néhány újabb taktikai elemet begyakorolni, amit hasznosíthatunk a bajnokság során. Valamint tudatosult bennünk, hogy a végsőkig kell menni, ha szeretnénk valami kézzelfoghatót összehozni a bajnokság végére. Ehhez pedig jók voltak az erősebb ellenfelek az első edzőmérkőzéseken.

    Első ellenfelünk a Diósgyőr lesz, akik ellen szoros mérkőzést vívtunk legutóbb. Mit vársz most tőlük?


    – A Diósgyőr összeszedett csapat, azt várom tőlük, hogy a középpályán megpróbálnak nyomást helyezni ránk és küzdeni fognak a pálya minden részén. Az előző mérkőzésen látható volt, hogy a motivációval és a küzdeni akarással nincsen bajuk. Ez nem hiszem, hogy változott volna. Ők is szeretnének egy jó rajtot a szezonba, szóval nem lesz unalmas meccs.

    Kapust és új védőket igazoltunk. Sikerült már jobban összeismerkedni velük?


    – Igen, az edzőmérkőzéseken játszottunk már együtt. Remélem, hogy mindenkire számíthatunk majd. Mindegyikük, aki jött, segítségünkre lehet, hisz sok tapasztalattal rendelkeznek, amivel előrébb juthatunk. Mentalitásuk is rendben van, könnyen beilleszkednek a csapatba és a rendszerbe is. Várom a további közös munkát velük, izgalmas szezonunk lesz.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Júl. 13, 2017 2:54 pm

    Mtk- Siófok 0:1        Agárd

    Mtk: Fadgyas- Bori,Gengeliczki,Baki,Deutsch,Vass Á.Schafer,Vass P.Korozmán,Torghelle ,Lencse

    Siófok:Tajti- Szilágyi (Tamaskó)Lorentz,Hidvégi,(Opavszky)Farkas,Gál,Erőss,(Berde)Nagy D.(Kozma.Balogh B.)Kovács D.(Bévárdi)Petneházy,(György)Elek (Nagy R.)

    G:Kovács D. 30.perc

    Alakulgat a dolog,miként Kovács is biztató formában.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 12, 2017 2:39 pm

    Játékos leltár csapatunknál

    A játékospiacon az egyik legfontosabb dátum június 30-a, jellemzően ilyenkor jár le számos labdarúgó szerződése. A másik jelentős határidő pedig az augusztus 31-e, az átigazolási időszak vége. Bár csapatunknál nem volt nagy mozgás, de egy kis leltárt készítettünk a jelenlegi állapotról.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/jatekos_leltar_csapatunknal-2632


    Megnéztem Jamesnak eddig nem jött össze az Arany-kupa . Kanada eddigi 2 meccsén egyetlen percet sem játszott. 4 pontjuk van így jó eséllyel továbbmennek és még lesz alkalma pályára lépni ,de lehet ,hogy 2 szék közül a pad alá esik a végén.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 12, 2017 2:01 pm

    Szikla a magaslaton

    Hegyi Iván interjúja Mészöly Kálmánnal.



    http://www.vasassc.hu/hirek/7662/szikla-a-magaslaton

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 2 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 1:22 pm