Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 12, 2017 1:22 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Júl. 11, 2017 8:34 am

    Vasas változások

    Távozóban a csatár



    https://digitalstand.hu/olvaso/69953#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 10, 2017 5:44 pm

    Síposúr írta:Megint a szokásos hazai már le se kell játszani tudom az eredményt. Kint basztuk el de nagyon. A Berecz nélkül nem ugyanaz a csapat. Kell mellé még valaki .Ügyes a Kleisz gyerek itt azonban még kevés. Az újakban bízom ugyan de nagyon kéne még erősíteni elől és középen is. Olyan gyenge játék volt ,hogy a félek a Dvtk ellen is kevés lesz. Na bízzunk ,mást nem tehetünk . Hajrá Vasas !
    Én is a félelmetes Szuszás mérleg miatt félek a diók elleni meccstől. Ráadásul bennünk van a Beitár elleni 2 pofon. Annyi szerencsénk van ,hogy Lipták nem játszik. Oenning is ott volt a Galata elleni meccsükön remélem kitalál valami nyerő taktikát ellenük. Talán nem ártana felmagasítani picit a csapatot mert eddig is Európa legmagasabb csapata voltak a miskolciak és talán még növelték is előnyüket.

    DVTK: Rados  195 – Eperjesi 178 (Nagy T 183 ), Lipták 195 (Forgács 179), Karan 190, Tamás M. 190 – Busai 188 (Tóth B. 189) – Vela 167 (Fülöp I. 182), Nono 178 (Oláh B. 188), Óvári ? (Ugrai 174) – Joannidisz 187(Makrai 186 ), Szarka Á. 193(Bacsa 192)

    Erre nagyon figyelni kell. Talán Kamenárt védetném ő jobban jön ki Nagynál a beadásokra.  Sajnos több nagyon gyors emberük van ,ha látták a Beitar elleni meccseinket tudják ,hogy verjenek meg minket. Nem szabad területet adni nekik.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 10, 2017 4:59 pm

    colocolo írta:

    Azt sajnos nem tudom,de azt igen hogy  Simek Peti lett az egyik pályaedző,Bévárdi Siófok nevelés két éve vitte el a Vidi már U válogatott.A srácot nem ismerem,nem láttam focizni az apját viszont igen,ő jó ismerősöm bár már régen találkoztunk.
    Akkor ez egy Vidi - Vasas vegyes csapat már amennyiben egyáltalán a Vasashoz irányítja a sajátjait a Kubala. Látom Cicót is lapátra tették . Kevés volt oda is már. Azt nézted ,hogy egy volt siófokival Deákkal erősített a Honvéd ? Láttam a srác már Spanyolországot is megjárta.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Júl. 10, 2017 4:52 pm

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Júl. 09, 2017 7:33 pm

    Vasas1969 írta:Siófoki vereség, Kozma gól a Sorinak

    A szekszárdi siker után ezúttal kikapott egyetlen hazai edzőmeccsén a BFC Siófok, melyben az előbbiek elleni találkozón szerepelő ötös – Lorentz, Erőss, Opavszky, György, Bévárdi – mellett ezúttal a védő, Hídvégi Sándor is lehetőséget kapott.



    http://www.sonline.hu/somogy/sport/siofoki-vereseg-kozma-gol-a-sorinak-736307/


    BFC Siófok – Soroksár SC 1–2 (0–1)

    BFC Siófok, I. félidő: Tajti – Szilágyi, Lorentz, Hidvégi, Farkas N. – Gál M. Nagy D., Petneházi, Erőss, Kovács D. – Elek B.

    II. félidő: Kiss T. – Tamaskó, Lorentz (Szilágyi 67.p.), Opavszky, Farkas N. (Kovács D. 67.p.) – Berde, Gál M. (Erőss 67.p.) – Kozma, Petneházi (György N. 67.p.), Nagy R. – Bévárdi. Edző: Disztl László.

    Soroksár SC, I. félidő: Steer – Silye, Dvorschák, Gyepes, Valencsik – Tamási, Derekas, Huszák – Albert Á., Orosz, Pál A.

    II. félidő: Steer – Derekas, János, Valencsik, Silye – Csillag, Pintér A., Gera D. – Albert, Pergel, Lakatos. Edző: Lipcsei Péter.

    Gólszerzők: Albert Á (40.p.), Kozma (53.p.), Gera D. (82.p.)




    http://www.bfc-siofok.hu/magabiztosan-nyertunk-szekszardon


    Nem tudom ,hogy Erős Karcsi fia játszott e nálunk vagy csak próbajátékon volt ?

    Azt sajnos nem tudom,de azt igen hogy Simek Peti lett az egyik pályaedző,Bévárdi Siófok nevelés két éve vitte el a Vidi már U válogatott.A srácot nem ismerem,nem láttam focizni az apját viszont igen,ő jó ismerősöm bár már régen találkoztunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 09, 2017 5:10 pm

    Siófoki vereség, Kozma gól a Sorinak

    A szekszárdi siker után ezúttal kikapott egyetlen hazai edzőmeccsén a BFC Siófok, melyben az előbbiek elleni találkozón szerepelő ötös – Lorentz, Erőss, Opavszky, György, Bévárdi – mellett ezúttal a védő, Hídvégi Sándor is lehetőséget kapott.



    http://www.sonline.hu/somogy/sport/siofoki-vereseg-kozma-gol-a-sorinak-736307/


    BFC Siófok – Soroksár SC 1–2 (0–1)

    BFC Siófok, I. félidő: Tajti – Szilágyi, Lorentz, Hidvégi, Farkas N. – Gál M. Nagy D., Petneházi, Erőss, Kovács D. – Elek B.

    II. félidő: Kiss T. – Tamaskó, Lorentz (Szilágyi 67.p.), Opavszky, Farkas N. (Kovács D. 67.p.) – Berde, Gál M. (Erőss 67.p.) – Kozma, Petneházi (György N. 67.p.), Nagy R. – Bévárdi. Edző: Disztl László.

    Soroksár SC, I. félidő: Steer – Silye, Dvorschák, Gyepes, Valencsik – Tamási, Derekas, Huszák – Albert Á., Orosz, Pál A.

    II. félidő: Steer – Derekas, János, Valencsik, Silye – Csillag, Pintér A., Gera D. – Albert, Pergel, Lakatos. Edző: Lipcsei Péter.

    Gólszerzők: Albert Á (40.p.), Kozma (53.p.), Gera D. (82.p.)



    http://www.bfc-siofok.hu/magabiztosan-nyertunk-szekszardon


    Nem tudom ,hogy Erős Karcsi fia játszott e nálunk vagy csak próbajátékon volt ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Júl. 09, 2017 11:01 am

    Ezt eddig még nem is láttam.

    http://www.m4sport.hu/2017/07/07/a-vasas-szurkolok-nem-kimeltek-a-kedvenceket-miert-nem-hajtottatok/

    Nem látom túl optimistán a Dvtk ellen az esélyeinket. Totónyelven szólva Vasas - Dvtk  H 30%  D 30%  V 40%. Remélem sikerül győzni a Dorog ellen és végül egy picit optimistább lehetek. Nagyon elkeseredtem a Beitar meccs után. Próbáltam valami pozitív dologba kapaszkodni. Ezért próbáltam Simunekre rákeresni ,hátha találok róla valamit ,hogy mik az erényei. Mert az hogy a 14/15-s és 15/16-s bajnokságban összesen 661 percet játszott a Bundesliga2-ben (azt is túlnyomórészt 2014 nyarán) nem adott  túl sok optimizmusra okot. A Duklában is sok meccset kihagyott szerencsére a tavasz nagy részét végigjátszotta. Nem vert nagy vihart a távozása ,de ez inkább azért van mert a Dukla tábora is MTK méretű lehet . Hiába ott is távoli már a régi dicsőség . Csak a fórumukon és a facebookon találtam pár rövid hozzászólást a távozásával kapcsolatba.

    1. Kár ,az egyik legjobb játékos
    2. Nagyon jó játékos. Kár.
    3. Simunek távozása elszomorít.
    4. Kár ,hogy elmegy

    Egy volt ami nem volt pozitív ,de lehet hogy ez inkább szarkazmus volt és így mégiscsak az. Ezt az online fordító nem tudta visszaadni.
    - Végül is szarul játszott.

    Dorog - Vasas

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/dorog_-_vasas-244
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Júl. 08, 2017 12:29 pm

    EL-selejtező Vasas - Beitar

    Megfojtott játék



    https://digitalstand.hu/olvaso/69947#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 07, 2017 7:45 pm

    Juhos2 írta:

    Isten vagy! Tényleg, a Makrai.
    Egy jó hozzászólás volt Osival kapcsolatban. Ha ezt a hisztit fogja lerendezni Pintérnek az érdekes lesz.
    Én teszem hozzá. Lehet, hogy agyon is veri.
    Csak emlékeztem mert írtad a diók meccse után is. Az a baj még mindig nem tudjuk pontosan mi volt az a hiszti ? De tanult belőle. Az a benyalós nyilatkozat nem véletlen volt Pintér felé . Ezt a tanulságot szűrte le az edzőnkkel való viszonyából ,hogy ezt várják el. Persze az is lehet ,hogy Osváth egy kis gyökér mint a legtöbb fiatal és pozitív volt az eltávolítása ,de infó hiányában ezt soha nem fogjuk megtudni. Abban biztos vagyok ,ha bűnős is nem ő az egyedüli.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 07, 2017 7:33 pm

    Vasas1969 írta:
    Ez az ami nem látszik ! Azt csinálnám ,hogy hét közben mindig közös meccsnézés lenne a csapatnak a stábbal együtt a 2 edzés között. Először az elmúlt hétvégi meccset. Majd a következő napokban az aktuális ellenfél meccseit nézetném meg köztük a velünk játszott meccseikkel. A mi gyengéinket már mindenki tudja ,de nem igen veszem észre ,hogy mi is kielemeznénk őket. Csak erőltetjük a sablont ,de ha hiányzik az aki ehhez plusszt tud tenni(Berecz) ,akkor ez van mint tegnap. Bár valószínűleg hülye is vagyok hozzá ,hogy észrevegyem , ahogy mi rontjuk el az ellenfél játékát.
    Igen valóban van hasonlóság. Amúgy is eszembe jutott mi lett volna a bajnokságban , a kupában és az EL-ben , ha Könyves és Osváth nálunk játszik ? Kíváncsi leszek mit produkálnak a mostani bajnokságban ? Mondjuk Osváthnak is jobb helye lett volna a lokinál . Könyvesnek úgy érzem jó éve lesz ,12-15 pontja biztosan lesz a kanadai táblázaton.
    Szerintem erre gondoltál.
    https://www.youtube.com/watch?v=nIBWeueRwqA

    Isten vagy! Tényleg, a Makrai.
    Csak a tanulni kell a hibákból frázisról jutott eszembe.

    Egy jó hozzászólás volt Osival kapcsolatban. Ha ezt a hisztit fogja lerendezni Pintérnek az érdekes lesz.
    Én teszem hozzá. Lehet, hogy agyon is veri.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 07, 2017 7:19 pm

    Juhos2 írta:

    Nem olvastam még el a cikket. Csak a címét.
    Tanulni kell a hibáinkból.
    Nem volt deja vu-d? A második gól nem juttatta eszedbe Könyves gólját? Hogy csak kísérjük és senki nem vetődik a labda útjába.
    Pedig volt még egy ilyen csak most nem jut eszembe melyik meccsen.
    Ez az ami nem látszik ! Azt csinálnám ,hogy hét közben mindig közös meccsnézés lenne a csapatnak a stábbal együtt a 2 edzés között. Először az elmúlt hétvégi meccset. Majd a következő napokban az aktuális ellenfél meccseit nézetném meg köztük a velünk játszott meccseikkel. A mi gyengéinket már mindenki tudja ,de nem igen veszem észre ,hogy mi is kielemeznénk őket. Csak erőltetjük a sablont ,de ha hiányzik az aki ehhez plusszt tud tenni(Berecz) ,akkor ez van mint tegnap. Bár valószínűleg hülye is vagyok hozzá ,hogy észrevegyem , ahogy mi rontjuk el az ellenfél játékát.
    Igen valóban van hasonlóság. Amúgy is eszembe jutott mi lett volna a bajnokságban , a kupában és az EL-ben , ha Könyves és Osváth nálunk játszik ? Kíváncsi leszek mit produkálnak a mostani bajnokságban ? Mondjuk Osváthnak is jobb helye lett volna a lokinál . Könyvesnek úgy érzem jó éve lesz ,12-15 pontja biztosan lesz a kanadai táblázaton.
    Szerintem erre gondoltál.
    https://www.youtube.com/watch?v=nIBWeueRwqA
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Pént. Júl. 07, 2017 5:45 pm

    Megint a szokásos hazai már le se kell játszani tudom az eredményt. Kint basztuk el de nagyon. A Berecz nélkül nem ugyanaz a csapat. Kell mellé még valaki .Ügyes a Kleisz gyerek itt azonban még kevés. Az újakban bízom ugyan de nagyon kéne még erősíteni elől és középen is. Olyan gyenge játék volt ,hogy a félek a Dvtk ellen is kevés lesz. Na bízzunk ,mást nem tehetünk . Hajrá Vasas !
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 07, 2017 5:33 pm

    Vasas1969 írta:Szerettünk volna rácáfolni a várakozásokra – Interjú Remili Mohameddel

    A játékos szerint tanulni kell a hibákból.



    http://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/szerettunk-volna-racafolni-a-varakozasokra--interju-remili-mohameddel

    Nem olvastam még el a cikket. Csak a címét.
    Tanulni kell a hibáinkból.
    Nem volt deja vu-d? A második gól nem juttatta eszedbe Könyves gólját? Hogy csak kísérjük és senki nem vetődik a labda útjába.
    Pedig volt még egy ilyen csak most nem jut eszembe melyik meccsen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 07, 2017 4:51 pm

    A honlapról:
    Oenning: A kulcsmomentum az volt, ami a meccs elején történt

    A meccs utáni sajtótájékoztatón így értékelt a két szakvezető.


    Michael Oenning (a Vasas edzője):
    - Természetesen szomorúak, csalódottak vagyunk. Az kijelenthető, hogy ha nem megyünk kellően eleget előre, és nem rúgunk gólt, úgy nem lehet meccset nyerni. A meccs elején látható volt, hogy mi szeretnénk betalálni, de aztán jött az egész meccs kulcsmomentuma: bár jól kezdtünk, de összehoztunk egy 11-est, ami ugyan kimaradt, de utána egyből összehoztunk egy szögletet, amiből jött a gól. Ez az eset benne maradt a fejekben végig a hátralévő 80 percre, márpedig a nemzetközi kupameccsek sokszor a fejekben dőlnek el. Félidőben még próbáltam felrázni a csapatot, de a folytatásban sem tudtuk sajnos azt elérni, amit elterveztünk, a Beitar pedig nagyon rutinosan és okosan játszotta a saját játékát a meccs végéig. Meglátszódott, hogy a nemzetközi kupa egy külön lépcsőfok. Azt sajnálom, hogy ennek a fiatal csapatnak az eddigi erőfeszítéseit nem koronázta siker. Viszont péntektől le kell zárni ezt a meccset, rendezni a sorokat és azért dolgozni, hogy jövőre ismét megmutathassuk magunkat Európában, már némi tapasztalattal felvértezve.

    Saron Mimer (a Beitar edzője):
    - Sokkal szervezettebbek voltunk, mint egy hete. Mentálisan jobban felkészültünk a párharcra, kihasználtuk azt, hogy az előző meccs végén nagy hátrányból fel tudtunk állni, az egész továbbjutásunk ennek köszönhető. Ott sem volt gond az első 30 percben, utána viszont a Vasas remekül kihasználta a hibáinkat, de aztán az a meccs is jól alakult a számunkra.



    http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-beitar-megolte-a-jatekunkat-a-sajatjaval-oenning-2579147

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vasarnap_edzomeccset_jatszunk-2628
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 07, 2017 4:04 pm

    Szerettünk volna rácáfolni a várakozásokra – Interjú Remili Mohameddel

    A játékos szerint tanulni kell a hibákból.



    http://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/szerettunk-volna-racafolni-a-varakozasokra--interju-remili-mohameddel
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Júl. 07, 2017 8:50 am

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Júl. 07, 2017 12:24 am

    Vasas1969 írta:

    Pedig Téged egy végtelenül higgadt embernek gondoltalak. El se tudom képzelni milyenek lehettek akik kitudtak hozni a sodrodból. Gondolom ők legközelebb a stadion avatón lesznek újra Vasas meccsen. Sajnálom ,mintha nem lett volna elég a vereség az ilyesmi még rosszabbul esik. Amúgy abban ,hogy nem lett meg a 7. mi drukkerek is benne vagyunk . Közel sem volt olyan a szurkolás mint a Felcsút és az MTK ellen 2016 tavaszán.

    Adom. Mondtam is, hogy azért tartunk itt.

    Mellettem ülő hölgy megjegyezte - Hogy örülnek a Beitar szurkolói -. Erre már nem is reagáltam.
    1. Hogy szégyen, hogy leszurkolnak egy ilyen fontos meccsen.
    2. Ez az érzés nem arról szól, hogy nyerünk vagy vesztünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 11:37 pm

    Juhos2 írta:

    Szerintem amilyen volt az ülő, olyan volt a csapat. Összevesztem mindenkivel aki körülöttünk ült. El kell gondolkodnom, hogy máshová kell ülnünk, mert valószínűleg másképp élek át egy meccset mint ezek a soha nem látott arcok. A 68. percben a sokadik vita után eljöttünk. További jó szurkolást kívánva. /ami persze nem volt, mert egy Hajrá, Vasas nem jött ki a torkukon addig/

    Pedig Téged egy végtelenül higgadt embernek gondoltalak. El se tudom képzelni milyenek lehettek akik kitudtak hozni a sodrodból. Gondolom ők legközelebb a stadion avatón lesznek újra Vasas meccsen. Sajnálom ,mintha nem lett volna elég a vereség az ilyesmi még rosszabbul esik. Amúgy abban ,hogy nem lett meg a 7. mi drukkerek is benne vagyunk . Közel sem volt olyan a szurkolás mint a Felcsút és az MTK ellen 2016 tavaszán.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 11:24 pm

    Hát sajnos nem sikerült. Nagyon látszott ,hogy ők kielemezték a játékunkat. Jó pár meccsünket végignézhettek. Nem tudom mi tettünk e hasonlót vagy mi mindig csak magunkra figyelünk? Nem gondoltam volna ,hogy olyan meccs lesz amikor Nagy Gergelyt és Szivacskit lehet dicsérni. Olyan volt mintha mi most is az izraeli forróságban játszottunk volna. Sokkal frissebb volt a Beitár és sokkal gyorsabbak a játékosai akik ellen teljesen hatástalanok voltak a lassú kényszerítőink ,háromszögeléseink. Biztató dolgokat nem láttam , némi akarást a végén .Teljesen széteső volt a játékunk . Abban reménykedem ,hogy a bajnokságban erősebb csapatunk lesz. Ha Berecz nem marad akkor meleg lehet. Vele és 2-3 új igazolással jövőre újra megpróbálhatjuk. Ami hibát csapat ,edző és vezetés elkövethet azt elkövettük. Remélem tanulunk belőle és akkor újra a dobogó lehet a cél. Persze ehhez nem ártana több szerencse is , mert ebben a párharcban abból volt nekünk a legkevesebb.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Júl. 06, 2017 11:07 pm

    Vasas1969 írta:
    Túl sok jó igazolása ment már kukába. Harcoljon érte. Ha tavasszal játszhat már az is jó. Addig meg az a legjobb ,ha játszik. Mondjuk arra ,hogy ebből igazán jól jöjjünk ki minimális az esély. Esetleg egy játékoscsere olyan klubbal aki bővelkedik minőségi csatárokban. Kölcsönösen 1-1 év kölcsönadással.
    Mehetne a Duklába is Simunek helyére. Valaki azt írta a kocsmában ,hogy szerződésből lett kivásárolva Simunek. Ha így van lehetne Benes kölcsönadásával csökkenteni az árat a Dukla felé.
    Csak azt nem tudom ,hogy Simunek a 72 kilójával ,hogy fogja lebirkózni Bödét. Bár a Wikipédián a korábbi versenysúlya 65 kg volt. Talán ez a + 7 kg izom elég lesz Böde ellen. Very Happy
    Hányan mentek ? Nagyon üres megint a jobboldali főlelátórész. Szurkoljátok ki a továbbjutást !!!

    Szerintem amilyen volt az ülő, olyan volt a csapat. Összevesztem mindenkivel aki körülöttünk ült. El kell gondolkodnom, hogy máshová kell ülnünk, mert valószínűleg másképp élek át egy meccset mint ezek a soha nem látott arcok. A 68. percben a sokadik vita után eljöttünk. További jó szurkolást kívánva. /ami persze nem volt, mert egy Hajrá, Vasas nem jött ki a torkukon addig/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 7:41 pm

    Vasas - Beitar 20:30 M4


    1 Gergely Nagy - 19 Felix Burmeister , 28 Tamás Vaskó , 4 Kire Ristevski - 27 Benedek Murka , 23 Máté Vida , 20 Márk Kleisz ,
    7 Szilveszter Hangya - 70 Tamás Kulcsár , 17 Yevgen Pavlov , 10 Mohamed Remili



    Mindenki a tévé elé aki nem tud ott lenni a Szuszába ! Hajrá Vasas !


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 6:43 pm

    Juhos2 írta:Kezembe került ma valamelyik "újság", talán Blikk/?/.
    Benessel foglalkoztak a sportoldalon. Vancsa azt nyilatkozta, hogy végig csinálják, legfeljebb most elmegy kölcsönbe. Hát . . . . ez elég gáz.
    Túl sok jó igazolása ment már kukába. Harcoljon érte. Ha tavasszal játszhat már az is jó. Addig meg az a legjobb ,ha játszik. Mondjuk arra ,hogy ebből igazán jól jöjjünk ki minimális az esély. Esetleg egy játékoscsere olyan klubbal aki bővelkedik minőségi csatárokban. Kölcsönösen 1-1 év kölcsönadással.
    Mehetne a Duklába is Simunek helyére. Valaki azt írta a kocsmában ,hogy szerződésből lett kivásárolva Simunek. Ha így van lehetne Benes kölcsönadásával csökkenteni az árat a Dukla felé.
    Csak azt nem tudom ,hogy Simunek a 72 kilójával ,hogy fogja lebirkózni Bödét. Bár a Wikipédián a korábbi versenysúlya 65 kg volt. Talán ez a + 7 kg izom elég lesz Böde ellen. Very Happy
    Hányan mentek ? Nagyon üres megint a jobboldali főlelátórész. Szurkoljátok ki a továbbjutást !!!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Júl. 06, 2017 5:25 pm

    Kezembe került ma valamelyik "újság", talán Blikk/?/.
    Benessel foglalkoztak a sportoldalon. Vancsa azt nyilatkozta, hogy végig csinálják, legfeljebb most elmegy kölcsönbe. Hát . . . . ez elég gáz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 3:10 pm

    Juhos2 írta:

    Lehet hogy túl spilázom, de hajnalban azon gondolkodtam, vajon a játékosok éjszakája is olyan forgolódva telt, mint a miénk?
    Ez a Benajun gyerek kifejezetten zavar. Miért pont MOST kellett IDE igazolnia?
    Annyi csapat van, meg nyugdijba is mehetett volna. Élvezhetné a jól megérdemelt pihenést. DE NEM. Ideigazol júniusban. Az eszem megáll. Very Happy
    Többször belém nyílalt ,hogy mit hagytunk ki. Még most sem hiszem el. Benayount sem akarom túlmisztifikálni . Ez előző bajnokságban 1 gólja és 1 gólpassza volt (gondolom ezért engedték el a Maccabitól). Ehhez ellenünk elég volt 33 perc ,bár a kupákban picit jobban ment neki.
    https://www.transfermarkt.de/yossi-benayoun/leistungsdaten/spieler/7858/plus/0?saison=2016
    Biztosan van a neten meccse ,kilehetne elemezni a játékát ,hogy hogyan kell kikapcsolni. Ettől függetlenül azt a meccset mi vesztettük el és nem ő nyerte meg.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Júl. 06, 2017 1:25 pm


    Lehet hogy túl spilázom, de hajnalban azon gondolkodtam, vajon a játékosok éjszakája is olyan forgolódva telt, mint a miénk?
    Ez a Benajun gyerek kifejezetten zavar. Miért pont MOST kellett IDE igazolnia?
    Annyi csapat van, meg nyugdijba is mehetett volna. Élvezhetné a jól megérdemelt pihenést. DE NEM. Ideigazol júniusban. Az eszem megáll. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 1:05 pm

    EL-selejtező visszavágó 1.forduló Vasas - Beitar

    Nagyvad ellen bizonyíthatnak .



    https://digitalstand.hu/olvaso/69943#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 12:04 pm

    A szekszárdi honlapon találtam.

    Lejátszotta első felkészülési mérkőzését felnőttcsapatunk.

    Eredmény. Szekszárdi UFC–BFC Siófok (NB II) 0–5 (0–2). Jv.: Álló T.

    Szekszárd: Filipánics (Szűcs K.)– Kvanduk J. (Rácz F.), Arena Á., Károly, Hegedűs M. (Preininger)– Kovács D. (Nagyváradi), Lékó– Lőrincz, Turi T. (Major), Ihos (Varga P.)– Fejes. Vezetőedző: Kvanduk János.

    Siófok: Tajti– Tamaskó, Szilágyi Z., Lorentz, Farkas N., Gál, Berde, Nagy D., Petneházi, Kozma, Kovács D. Vezetőedző: Disztl László. Csere: Elek B.

    Gólszerzők: Elek B. 2 (az elsőt 11-esből), Kovács D. 2, Lorentz.


    Legalább a 2 kölcsönjátékosunk játszott . Kovács még duplázott is.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Júl. 06, 2017 11:05 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Júl. 05, 2017 10:26 pm

    Új szerzeményünk: Jan Simunek

    Cseh válogatott játékost igazoltunk a védelmünk megerősítésére. A harminc éves Jan Simunek 3 évre írt alá klubunkhoz. A belső védőként játszó Simunek a cseh Dukla Praha csapatától érkezik hozzánk.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Pic2_2621


    Jan Simunek bár Prágában született, de a foci alapjaival Svájcban ismerkedett meg, majd a Bohemians és a Sparta Praha ifjúsági csapataiban játszott, első felnőtt mérkőzését is utóbbi klubnál teljesítette. 2006-ban kölcsönadták az akkor frissen feljutott SK Kladno csapatának, ahol a kezdőcsapat tagja lett. 2007-ben Németországba igazolt, a VfL Wolfsburg játékosa lett. Első szezonjában az UEFA-Kupa-indulást jelentő ötödik helyen végzett a Bundesligában, majd egy évre rá a bajnokságot megnyerő csapat tagja volt, a tavaszi szezonban stabil kezdőként. Ebben az időszakban mutatkozott be a cseh felnőtt válogatottban is, miután végigjárta a korosztályos csapatokat is.

    2010-ben a Kaiserslautern csapatához szerződött, a frissen feljutó csapatnál összesen négy szezonban szerepelt, itt szerezte első profi góljait is. 2014 és 2016 között a VfL Bochum játékosa volt, az előző szezont pedig a cseh élvonalbeli Dukla Praha csapatánál töltötte. Innen igazolt hozzánk, első magyarországi csapatához.

    Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója az aláírást követően honlapunknak elmondta:
    - Jan személyében egy értékes, kiváló játékost köszönhetünk a Vasas-családban, aki hosszú évek óta a Bundesliga első osztályában edződött. Michael Oenning is jól ismeri képességeit. Kiemelném, hogy nem azért igazoltuk le, mert nem hinnénk abban, hogy Vít Benes hamarosan játszhat csapatunkban, hanem azért, hogy minőségi játékossal erősítsük meg a védelmünket.


    https://www.transfermarkt.de/jan-simunek/leistungsdaten/spieler/56360/plus/0?saison=2016

    http://fotbal.idnes.cz/databanka.aspx?t=hrac_kariera&id=3001892#1000416

    http://fotbal.idnes.cz/databanka.aspx?t=hrac_kariera&id=3007070#1000416

    Benes és Simunek osztályzatainak átlaga szinte teljesen egyforma. Érdekes ,hogy mindössze 72kg a srác. Remélem ez azt jelenti ,hogy gyors játékos.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 3 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:54 am