Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 3816

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jún. 01, 2017 5:58 pm

A kupadöntő margójára

A Ferencváros tizenegyesekkel (és nem büntetőkkel!) megnyerte a Magyar Kupát. Ráadásul sorrendben harmadszor tette ezt meg, és ezért minden tiszteletet és dicséretet megérdemel. Ám szóljon most ez a cikk a Vasasról. Az angyalföldiekről, akik egy év leforgása alatta igazi csapattá értek.

http://www.mifocink.com/?p=6194
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jún. 01, 2017 5:54 pm

A honlapról:
    Oenning: 120 percig azt csináltuk, amit megígértünk

Michael Oenning a mérkőzés után értékelte a Magyar Kupa döntőjét.

- Gratulálok a Ferencvárosnak. A két csapat közül az egyiknek ma nyernie kellett. Különleges mérkőzés volt, 120 percig azt csináltuk, amit előzetesen megígértünk. Megpróbáltuk megnyerni a döntőt, előrefelé játszottunk, nem lankadtunk, az utolsó erőnkig küzdöttünk. A második félidőben átvettük a mérkőzés irányítását, nagy nyomást helyeztünk a Ferencvárosra, de a gyors egyenlítés után sajnos a második gólt nem sikerült megszereznünk. A végén apróságok döntenek, a helyzetei alapján mindkét csapat megnyerhette volna a találkozót a rendes játékidőben, a legnagyobb helyzetünk nekünk volt a 88. percben, de ez már történelem. Megkérdeztem egy-két játékost, hogy akarnak-e rúgni 11-est, mindenki igent mondott. Megbeszéltük, hogyha valaki elhibázza, nem lesz bűnbak. Nagyon le vannak törve a fiatal játékosaink, ami érthető is. Jövőre szeretnénk újra itt lenni és akkor talán már a győzelem is összejön.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jún. 01, 2017 4:07 pm

Juhos2 írta:Eltelt az év, rosszabb ne jöjjön. A kupa győzelem erkölcsi és anyagi hasznának örültem volna. Ez a meccs is rávilágított gyengébb pontjainkra, de az alap összeállt nb1-es szinten. A középpálya Vidával újra a kezdőben /az elnézős passzai Very Happy / nagyon ott van. Az nb1-es szintet azért írtam, mert rövid időn belül kiderül mit is érünk EURÓPÁBAN.
    Peti még sírdogálva ringatta magát álomba éjszaka, megfogta az este.
    Még én is lábadozom a tegnap esti meccs után. Valóban kijöttek a hibák . Gergő megint benne volt . Bár mentségére szolgál ,hogy sarokra ment és szitált is a labda viszont annál is messzebb volt ,mint mi hittük . Pedig valamiért az motoszkált bennem ,hogy ő lesz a hős és akkor nem a sajnálatos Lovrencsics sérülésre gondoltam (tényleg nagyszerű volt Gergőtől amit tett) azt hittem a tizenegyeseknél jön el az ő ideje. Talán egy kicsit korán dobálta el magát ,de sajnos a fradisták jól is rúgták a büntetőket.  Elől is több kellett volna, jóval több . Kulcsár nem volt rossz ,de nem 90 perces játékos sajnos (pedig benne volt legalább némi lendület) a másik 2 játékosra viszont hatványozottan igaz. Saglik még néha igyekezett ,de Moha olyan volt mintha délelőtt futott volna Pistával egy félmaratont. Mintha éveket öregedett volna a bajnokság kezdete óta. Csak a tizenegyesek miatt maradhattak a pályán. Biztosan Oenning fejében is az lehetett ,hogy lehozzam őket és 2 friss emberrel megpróbáljuk a rendes játékidőben vagy a hosszabbításban eldönteni ,vagy 2 biztos lövőmet pályán hagyjam a büntetőkig . Mondtam is ,de tényleg úgy gondoltam ,hogy több jó rúgónk van és jobban fogunk kijönni a büntetőkből . Tévedtem.

A védelem szerintem rendben volt. Zsolti nagyon fog hiányozni , hatalmas köszönet illeti mindazért amit értünk tett ! A középpálya is ,itt voltak a legjobban teljesítők . Hangyát nagyon sajnáltam ,hogy le kellett mennie,bár Murka sem volt rossz ,de Szilveszter akkor is hiányzott. Talán a Mohával való összeszokottsága segített volna eldönteni a meccset és Moha nem lett volna ennyire halvány. Kleisz is JÓ volt. Azt hiszem ennek a szerencsétlen Osváth sztorinak annyi haszna volt ,hogy olyan posztra kényszerítette a srácot ahol megkellet tanulnia küzdeni és menni az emberrel ,mert muszáj , bár itt még van némi hiányosság. Páran Galaschek Péterhez hasonlították,  már én is ,de a fentiek miatt sikerülhet azt a mentalitást belenevelni ,hogy olyan játékos legyen belőle amire Galaschek is hívatott lett volna. Vida nagyon tetszett . Én még nem is láttam ilyen jól játszani . Jobb volt mint újkorában . Ha másoknak is így sikerült volna a formaidőzítés akkor simán behúzzuk .

Nem volt jó meccs . Ami foci volt a  pályán az a Vasas érdeme. Mi jobban megérdemeltük volna a sikert. Gera lecserélése után nagyon bíztam  éreztem nincs gól másban tőlük , szinte csak favágók voltak már a pályán a végén. . Elől a vidi szerbjeivel 2-3 gól különbséggel vertük volna őket onnan nagyon hiányzott a futás és a lendület.  Sajnálom mert a +75 milliónak is jobb helye lett volna nálunk és méltó megkoronázása lett volna ennek az idénynek. Viszont így is annyi szépet kaptunk ettől az évtől amit máskor 5 év alatt sem. Köszönöm mindenkinek játékosnak ,vezetőknek ,a stábnak, a szurkolóknak és Jámbor úrnak ,hogy a Vasas labdarúgása ÚJRA ÉL !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Jún. 01, 2017 9:33 am

Magyar Kupa, döntő:

Vasas–Ferencváros 1–1 (0–1) - tizenegyesekkel: 4–5

Videó

http://www.m4sport.hu/2017/05/31/tizenegyesparbajt-kovetoen-mk-gyoztes-a-ferencvaros/

Juhos2

Hozzászólások száma : 407

Témanyitás by Juhos2 on Csüt. Jún. 01, 2017 7:04 am

Eltelt az év, rosszabb ne jöjjön. A kupa győzelem erkölcsi és anyagi hasznának örültem volna. Ez a meccs is rávilágított gyengébb pontjainkra, de az alap összeállt nb1-es szinten. A középpálya Vidával újra a kezdőben /az elnézős passzai Very Happy / nagyon ott van. Az nb1-es szintet azért írtam, mert rövid időn belül kiderül mit is érünk EURÓPÁBAN.
    Peti még sírdogálva ringatta magát álomba éjszaka, megfogta az este.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Máj. 31, 2017 4:35 pm

Most jöttem át a felüljárón. A pénztáraknal hemzsegnek a ződek.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Máj. 31, 2017 9:11 am

Üllői út ,végállomás

https://digitalstand.hu/olvaso/69873#2
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Máj. 30, 2017 9:37 pm

Juhos2 írta:

Nagyon meglepődnék már akkor is, ha a kapu mögötti rész piros-kékbe burkolózna. De ne legyen igazam.
    Én is így vagyok vele. Felemelő lenne ,ha valóban ennyien lennénk. Lepi már 5130 eladott jegyet említ. Én még csak a felénél járok. A D4 továbbra is rejtély . Remélem nem lesz tele zöld-fehér zászlókkal. Tavaly a lilák 6 ezren voltak ,ha mi is annyian lennénk kíváncsi leszek M.L. véleményére a bővítéssel kapcsolatosan. Ezen a létszámon múlhat, hogy mekkora stadink lesz 40 évig .

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd. Máj. 30, 2017 8:24 pm

Vasas1969 írta:Még kétezer jegy maradt

A Vasas szurkolók számára a szerdai Magyar Kupa döntőre biztosított, mintegy 6.500 jegyből az MLSZ jegyértékesítési felülete szerint még nagyjából 2.000 darab elővételben megvásárolható online és a Fáy utcában személyesen.

http://www.vasasfc.hu/hirek/meg_ketezer_jegy_maradt-2550

Kicsit gyanús nekem ,hogy a D4-s szektort teljesen megvettük volna ? Összevissza mindent mutatott már az MLSZ oldala. A mostani állás szerint már közel 20 ezer néző lenne . De ,ha valóban így van és már tényleg 4500-n vagyunk az  SZUPER !

Nagyon meglepődnék már akkor is, ha a kapu mögötti rész piros-kékbe burkolózna. De ne legyen igazam.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Máj. 30, 2017 7:23 pm

A Honvédban lehet annyi dac, hogy zárt kapuk mögött is továbblépjen a BL-ben

Állandó szakértőnk, Glázer Róbert értékelte az NB I 2016–2017-es idényét.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/425960_a_honvedban_van_annyi_dac_hogy_zart_kapuk_mogott_a

Hát bővebb lére engedhette volna rólunk szóló részt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Máj. 30, 2017 12:27 pm

Még kétezer jegy maradt

A Vasas szurkolók számára a szerdai Magyar Kupa döntőre biztosított, mintegy 6.500 jegyből az MLSZ jegyértékesítési felülete szerint még nagyjából 2.000 darab elővételben megvásárolható online és a Fáy utcában személyesen.

http://www.vasasfc.hu/hirek/meg_ketezer_jegy_maradt-2550

Kicsit gyanús nekem ,hogy a D4-s szektort teljesen megvettük volna ? Összevissza mindent mutatott már az MLSZ oldala. A mostani állás szerint már közel 20 ezer néző lenne . De ,ha valóban így van és már tényleg 4500-n vagyunk az SZUPER !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd. Máj. 30, 2017 7:38 am

MK-döntő Vasas - Ferencváros

Kalandos kupamúlt

https://digitalstand.hu/olvaso/69871#2
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Máj. 29, 2017 6:34 pm

Juhos2 írta:

A gyereknap meg a család.
    Az én kétezremhez képest már előre lépés. Very Happy
    Úgysem a mennyiség hanem a minőség számít. Szurkolunk egy nagyot, rajtunk ne múljon.
    Hát ebbe a Tamásiba nagyon belenyúltam, ezek kiestek.
    Egy darabig eltartott az ünneplés. Nagy tett volt ez a harmadik hely. Fogjuk fel úgy, hogy ebből lehet építkezni. A pénz több lesz, meg talán a Vasas név is szebben cseng. Egészen más helyzet, mint a legutóbbi bronz után. Bár pont az Mtk példája alapján, résen kell lenni.
    Szerintem most mutat pontos adatot az MLSZ jegyértékesítési oldala. 2120 néző lesz eddig a részünkről. Ez még nagyon gáz. Talán ennyi budafoki is volt a grupiban az elődöntőben. Lesz majd cikizés a többi csapat drukkereitől, hogy mit akartunk a 8 ezressel ?
    Remélem nem basz ki velem a csapat mert bő 2 órás ünneplést terveztem ,mert csak 23:30-kor indulok vissza a Népligetből. Addig muszáj valahogy eltöltenem az időt! Smile
    Te Tamásiba szaladtál bele én Fülöpbe. Ugrait nem tudta kiszorítani a dióktól. Az edzői pálya hullámvasút ,még Tamási is lehet majd fent , lásd Pintért.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Máj. 29, 2017 5:43 pm

Vasas1969 írta:
    Ki az a hajcsár aki ennyire hajt ? Very Happy Sikerült a közeletekben jegyet venni. Még ki kell nyomtattatnom valahol. Remélem egyenpóló nélkül is beengednek a szektorba ? Remili megnyugodhat biztosan 10 ezer felett lesz a nézőszám. Így ,hogy nyertek az Újpest ellen 8-9 ezer fradista biztos lesz. Remélem mi a 3.5 ezret legalább elérjük ,bár többet reméltem eredetileg. Jó esetben 14-15 ezer néző is lehet. Hányra értek a grupihoz ?
    Közben megsaccoltam az eladott jegyeket jelölő kockákat. Sajnos max 2200 igazhitű jött így csak össze. Hát így még sajnos ez nagyon kevés! Sad

A gyereknap meg a család.
    Az én kétezremhez képest már előre lépés. Very Happy
    Úgysem a mennyiség hanem a minőség számít. Szurkolunk egy nagyot, rajtunk ne múljon.
    Hát ebbe a Tamásiba nagyon belenyúltam, ezek kiestek.
    Egy darabig eltartott az ünneplés. Nagy tett volt ez a harmadik hely. Fogjuk fel úgy, hogy ebből lehet építkezni. A pénz több lesz, meg talán a Vasas név is szebben cseng. Egészen más helyzet, mint a legutóbbi bronz után. Bár pont az Mtk példája alapján, résen kell lenni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Máj. 29, 2017 3:20 pm

Juhos2 írta:

Majd írok még a meccsről, egyelőre D3 29/15,16. Őszintén nem foglalkoztam vele hova adják, remélem szektoron belül nem lesz gond. 1800 volt a póló. Vettünk egy pirosat meg egy kéket. Sajnos már hajtanak, mennem kell.
    Ki az a hajcsár aki ennyire hajt ? Very Happy Sikerült a közeletekben jegyet venni. Még ki kell nyomtattatnom valahol. Remélem egyenpóló nélkül is beengednek a szektorba ? Remili megnyugodhat biztosan 10 ezer felett lesz a nézőszám. Így ,hogy nyertek az Újpest ellen 8-9 ezer fradista biztos lesz. Remélem mi a 3.5 ezret legalább elérjük ,bár többet reméltem eredetileg. Jó esetben 14-15 ezer néző is lehet. Hányra értek a grupihoz ?
    Közben megsaccoltam az eladott jegyeket jelölő kockákat. Sajnos max 2200 igazhitű jött így csak össze. Hát így még sajnos ez nagyon kevés! Sad
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Máj. 29, 2017 3:11 pm

VASAS77 írta:

Pocsékul játszottunk, hiányzott Hangya,
    Saglik nem odavaló , a kapus bizonytalan
    de a lényeg, hogy örülhettünk!
    A szerda kemény lesz , de remélem hogy felszabadultan hozzuk a jó játékot!

Én se láttam valami meggyőző játékot a neten, amikor éppen nem frissítettem . Komolyan féltem , hogy kikapunk. Valóban csak a 3.hely a fontos és a lényeg ,hogy meglett. Meddig ünnepeltetek? Szerencsére Hangya valószínűleg rendben lesz szerdára. Most vettem meg a jegyemet . Olyan 2710 eladott jegynél járhatunk. Jó volna még ma átlépni a 3 ezret. Remélem lehet majd a helyszínen is jegyet venni mert sok idősebb drukkernek online nem biztos ,hogy sikerül és a vidékieknek is egyszerűbb lenne a grupinál megvenni.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Máj. 29, 2017 1:30 pm

Velük játszhat a Honvéd, a Vidi, a Fradi és a Vasas Európában - a lista

A magyar klubcsapatok közül a Honvéd a Bajnokok Ligája, a Videoton, a Vasas és a Ferencváros pedig az Európa Liga selejtezőjében való indulásra szerzett jogot. Megnéztük, hányadik fordulóban kapcsolódnak majd be a küzdelmekbe, illetve melyik együttesünk lehet kiemelt a sorsolásnál. Itt vannak a lehetséges ellenfelek is!

http://www.csakfoci.hu/nb-i/100046-ok-az-europai-kupainduloink-mutatjuk-ki-mikor-kapcsolodik-be-es-ki-lehet-kiemelt
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Máj. 29, 2017 1:24 pm

Remili a szezon elején még nevetett, amikor szóba került az európai kupaporond

Michael Oenning támadni akar a Groupamában, és kilencven perc alatt eldöntené a találkozót.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/426040_michael_oenning_nyilatkozata_a_kupadonto_elott
    VASAS77

Hozzászólások száma : 65

Témanyitás by VASAS77 on Hétf. Máj. 29, 2017 10:34 am

Vasas1969 írta:

https://www.youtube.com/watch?v=tTFFL5qJ6AQ

Pocsékul játszottunk, hiányzott Hangya,
    Saglik nem odavaló , a kapus bizonytalan
    de a lényeg, hogy örülhettünk!
    A szerda kemény lesz , de remélem hogy felszabadultan hozzuk a jó játékot!

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Máj. 28, 2017 5:48 pm

Vasas1969 írta:

Előbb 2591 eladott helyet számoltam. Ez még elég kevés bár eggyel még biztosan szaporodik. Úgy néz ki nem kell félnem , hogy nem tudok majd a helyszínen jegyet venni , bár nem is biztos ,hogy ott egyáltalán lehet . Szerintem a D4-be még nem is adtak el jegyet . Gondolom ,ha esetleg betelnek az eredeti helyek. Pontosan hova szól a jegyetek a D3-ban? Ha az MLSZ oldalán fogok venni , akkor megpróbálok esetleg valahova a környéketekre venni. Nem is tudtam ,hogy egyenpóló is van ? Mennyibe került ?
    Mesélj már volt ünneplés és meddig tartott ?

Majd írok még a meccsről, egyelőre D3 29/15,16. Őszintén nem foglalkoztam vele hova adják, remélem szektoron belül nem lesz gond. 1800 volt a póló. Vettünk egy pirosat meg egy kéket. Sajnos már hajtanak, mennem kell.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Máj. 28, 2017 5:00 pm

https://www.youtube.com/watch?v=tTFFL5qJ6AQ
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Máj. 28, 2017 2:08 pm

Juhos2 írta:Tegnap a  családi napon akárhányszor elmentem a kupapénztár előtt folyamatosan vették a jegyeket a szerdai meccsre. Kérdezgettem az ismerősöket ki hova ül? D3.
    Oldalra szerettem volna, de a szurkolást választottuk. Megvettük az egyenpólót. Nem avattuk fel kabalából tegnap este.

Előbb 2591 eladott helyet számoltam. Ez még elég kevés bár eggyel még biztosan szaporodik. Úgy néz ki nem kell félnem , hogy nem tudok majd a helyszínen jegyet venni , bár nem is biztos ,hogy ott egyáltalán lehet . Szerintem a D4-be még nem is adtak el jegyet . Gondolom ,ha esetleg betelnek az eredeti helyek. Pontosan hova szól a jegyetek a D3-ban? Ha az MLSZ oldalán fogok venni , akkor megpróbálok esetleg valahova a környéketekre venni. Nem is tudtam ,hogy egyenpóló is van ? Mennyibe került ?
    Mesélj már volt ünneplés és meddig tartott ?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Máj. 28, 2017 1:40 pm

A honlapról:
    Vaskó: Nagyon jó helyre igazoltam

Nyerő húzásnak minősült Vaskó Tamás 68. percben történő becserélése, ráadásul a középcsatár posztján, mert alig töltött el négy percet a pályán, és gólt szerzett, ami a csapatunk számára bronzérmet ért.

Milyen helyet foglal el eddigi sikeres pályafutásod során ez a bronzérem, hiszen a Videotonnal 1-szeres magyar bajnok, és 1-szeres ezüstérmes, míg az Újpesttel kétszeres ezüstérmes voltál?

- Nos, ha a korábbi két bajnoki idényemet tekintem - amikor először 2015 nyarán a Dunaújvárossal, majd 2016 nyarán a Békéscsabával kiestem az első osztályból -, akkor nagyon jó érzés a dobogón végezni. De én mindig előretekintek, pozitívan. Örülök ennek a bronzéremnek, de én maximalista vagyok és többre vágyom. Ez az év úgy érzem nagyon jól sikerült nekem is és a csapatnak is. A múlt év nyarán jó helyre igazoltam, és köszönöm a vezetőségnek, hogy bizalmat szavaztak nekem. Remélem a következő évad még jobban sikerül majd a csapatnak. A csapatunk megérdemelte ezt a harmadik helyet. Úgy vélem, akár még a bajnoki címet is megszerezhettük volna, hiszen 18 fordulón keresztül vezettünk. Úgy gondolom, hogy fantasztikusan jó csapatunk van, most így alakult, nem vagyok elkeseredve. És még jön a kupadöntő, ami még fényesebbé teheti a szezonunkat.

Mire gondoltál, amikor Oenning mester azt mondta, hogy Vasi beállsz, de nem az eredeti középhátvéd, hanem az ék posztján?

- A bemelegítő társakkal latolgattuk az esélyeket, hogy vajon ki fog bemenni. Arra gondoltunk, hogy Ádám Martin lesz a kiválasztott, aki majd csak begyömöszöl egy gólt. Aztán mégis engem hívtak. Nem is gondolkodtam, hogy milyen posztra fogok beállni, mert természetes volt, hogy leghátra. De vezetőedzőnk azt mondta, hogy csatár leszek. Lehet, hogy furcsa lesz, amit most mondok, de nem is lepődtem meg nagyon. Mert az azt megelőző 20 percben volt körülbelül 15 beadásunk, ami nem volt hatásos, veszélytelenek voltak.

Pályafutásod során, játszottál-e valaha középcsatárt?

- Igen, többször is. Még utánpótláskoromban itt a Vasasnál, de felnőtt NB I-es játékosként, sőt a Bristolban és az Avellinóban is. Természetesen ezek a Mezőkövesd meccshez hasonlóan, olyan alkalmak voltak, amikor „égett a ház”, vesztésre álltunk, vagy mindenképpen kellett a győzelem. Angliában pedig nem voltak ritkák akkor sem a gladiátor alkatú védők, ám ennek ellenére többször gólhoz segítettem a csapatot.

Hogyan emlékszel vissza a gólodra?

- Kleisz Márk robogott el a jobb oldalon. Mindig mondom a szélsőknek, hogy nem kell feltétlenül levinni a labdát az alapvonalig, ahhoz, hogy veszélyes centerezés alakulhasson ki. Nos, Márk ezúttal megfogadta a kérésemet, nagyon jól jött a beadás, csak oda kellett tennem a jobb lábam, nem is volt más dolgom, és a góllal mégis én arattam le a babért.

Ezt az évedet tekintve, úgy tűnik, hogy mentálisan nagyon erős vagy, hiszen, voltak időszakok, amikor nem kerültél be a játszó keretbe, illetve többször bár a padon ültél, mégsem kaptál játéklehetőséget. Honnan merítettél erőt, ezekben a nehezebb időszakokban?

- Bevallom, az a típusú sportoló vagyok, aki ezeket az időszakokat nehezen éli meg. Ilyenkor a családom segít és belőlük merítek erőt. A feleségem az, aki mindig pozitívan áll a dolgokhoz, és ő az aki - amikor nagyon nehéz -, tartja bennem a lelket. Nyilván mindenki játszani szeretne a 22 fős keretből, de csak 18-an ülhetnek le a kispadra, négyen törvényszerűen még oda sem, és a játszó keretből is legfeljebb 14-en állhatnak be.

A megszerzett harmadik hely adhat-e plusz energiákat csapatunk játékosainak a szerdai kupadöntőre?

- Ez az egész fantasztikus szezon önbizalmat ad játékosainknak. A mi sikerünk a csapategység diadala. Kiváló az öltözői hangulat, remekek az edzőink, a stábunk, a vezetőségünk, és kiváló lelkes közönségünk. Ha külső körülmények negatívan befolyásolják egy meccs alakulását, akkor sem adjuk fel, mintahogyan tapasztalható volt a szezonban többször. Ez az egész kiadta ezt a harmadik helyet. Nagyon pozitív várakozással és reménnyel tekintek a szerdai kupadöntőre.

Az mennyire ad neked erőt, hogy láthatóan közönség-kedvenc vagy, és érzed a szurkolók szeretetét?

- Magyarországon úgy gondolom itt a Vasasnál egyedülálló, ahogy érezni a szurkolók szeretetét. Ahol korábban játszottam, azokon a helyeken is szerettek és pozitívan álltak hozzám, de én Angyalföldön is lakom, és nagyon sokan megállítanak az utcán, autóból kikiabálnak, a piacon odajönnek hozzám az emberek és bíztatnak. Rengeteg szeretetet kapok a Vasas szurkolóktól, ami borzasztóan jól esik. Sehol sem, még Újpesten sem kaptam ennyi szeretetet, mint itt a nevelő egyesületemnél. Kicsit hasonló, mint az angliai közeg, nagyon pozitív, inspiráló, felemelő.

Remélhetőleg Vaskó Tamással még találkozunk júliustól a Vasas csapatában?

- Még élő szerződésem van június 30-a után is, így remélem, hogy lesz még lehetőségem bizonyítani és gólokat lőni piros-kék mezben.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Máj. 28, 2017 1:34 pm

A honlapról:
    Oenning: Óriási mentális erő van a csapatunkban

Michael Oenning vezetőedzőnk boldogan értékelte a Mezőkövesd elleni döntetlent, és a kiharcolt bajnoki harmadik helyet.

"Magának a mérkőzésnek az értékelése kicsit háttérbe szorul a nagyon fontos eredmény tudatában, hogy megszereztük a dobogó harmadik fokát. Tragikus lett volna, hogy ha a bajnokság hajrájában veszítjük el a harmadik helyet, főleg a találkozó alakulását nézve. A végeredmény mutatja, hogy mekkora mentális erő és egység van ebben a csapatban. Meg akarták mutatni, hogy ezt a mérkőzést is vissza tudják hozni vesztett állásból, ami nagyrészt sikerült is.

Büszke vagyok a csapat egész szezonbeli teljesítményére. Ezzel megjutalmaztuk magunkat ezért a különleges időszakért, amit együtt töltöttünk.

Edzői pályafutásom eddigi legnagyobb sikere ez a bronzérem. Azon még gondolkodom, hogy a polcomon hol lesz a helye, de, hogy legfelül, az teljesen nyilvánvaló.

Vaskó becserélésén már a bekapott gól után gondolkodtam. Furcsa, de gyakran megtörténik a futballban, hogy egy vélt előnyből – Fótyik kiállítására gondolok - hátrány lesz. Vasi meg is lepődött azon, hogy középcsatárként fog játszani, de csodálatosan megoldotta a feladatát. A góllal pedig megjutalmazta magát, a csapatot és az egész Vasas közösséget.

Számunkra a legnagyobb nyári erősítés az lenne, ha a csapat együtt maradna. Az új igazolások kapcsán: ahogy már télen, úgy most is alaposan megvizsgáljuk a lehetséges érkezőket. Azt is figyelembe kell venni, hogy a futballban mára sok dolog megváltozott, és a játékosok arra törekszenek, hogy minél később kelljen eldönteniük hova igazolnak. Azonban nagyon jó úton járunk akkor, ha a csapatmag megtartása mellett egyes pozíciókon erősítünk.

A kupadöntő után, június 1-től mindössze 11 nap nyári szünet következik, a felkészülés pedig június 12-én, hétfőn kezdődik.”

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Máj. 28, 2017 6:20 am

Tegnap a  családi napon akárhányszor elmentem a kupapénztár előtt folyamatosan vették a jegyeket a szerdai meccsre. Kérdezgettem az ismerősöket ki hova ül? D3.
    Oldalra szerettem volna, de a szurkolást választottuk. Megvettük az egyenpólót. Nem avattuk fel kabalából tegnap este.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Máj. 27, 2017 10:46 pm

A döntetlennel megőrizte harmadik helyét a Vasas

Emberhátrányban szerzett egy pontot a Mezőkövesd az angyalföldiek vendégeként.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/425772_vasas_fc_mezokovesd_zsory
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Máj. 27, 2017 9:30 pm

Síposúr írta:Gratulálok a csapatnak ! Így éremmel a nyakban az igazi! Szebb lett volna  győzelemmel búcsúzni de majd a ződek ellen. Köszönöm mindenkinek akinek része van benne! Hajrá Vasas!

Erre már iszunk ! isz Ha ,nem is a nagy pezsgőből. Remélem szerdán meg kell venned ! Very Happy
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Máj. 27, 2017 9:24 pm

Gratulálok a 3. helyhez a CSAPATNAK a STÁBNAK és a VEZETŐKNEK! Nem hittem volna el ,ha valaki a bajnokság kezdete előtt ezt mondja. Végig féltem mert a játék nem volt az igazi és tartottam tőle kedvezőtlenül hat a jegyvásárlásra a kupadöntőre , ha nem lesz meg a dobogó. Remélem így sokan leszünk és újra ünnepelhetünk! Néztem Hemit a tévében . Szerdán Jámbor úr szeretném látni nyilatkozni! Very Happy
    Gratulálok még egyszer és köszönöm én is !!! bounce bounce bounce
    Síposúr

Hozzászólások száma : 164

Témanyitás by Síposúr on Szomb. Máj. 27, 2017 8:54 pm

Gratulálok a csapatnak ! Így éremmel a nyakban az igazi! Szebb lett volna győzelemmel búcsúzni de majd a ződek ellen. Köszönöm mindenkinek akinek része van benne! Hajrá Vasas!
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Máj. 27, 2017 7:04 pm

http://www.m4sport.hu/2017/05/27/itt-nezheti-eloben-vasas-mezokovesd-bajnokit/

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szomb. Jún. 24, 2017 10:48 am