Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 10, 2018 8:58 am

    http://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bizonytalansag-helyett-thury-gabor-jegyzete-2612177

    Ezekkel a sérülésekkel tényleg nincs szerencsénk. Mielőbbi felépülést kívánok neki.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 09, 2018 7:34 pm

    Vancsa: A játékoskeretünk többre képes az őszi eredményeknél

    Ha lehetőségünk lesz, minden poszton szeretnénk erősíteni. Alapvetően azonban a jelenlegi kerettel számol a klubvezetés.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vancsa_a_jatekoskeretunk_tobbre_kepes_az_oszi_eredmenyeknel-2894


    Azt hiszem a meghiúsult igazolás Bognár volt. Egerszegi mondjuk jó konkurencia lenne Vidának is ,ha valóban szó van róla .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 09, 2018 7:25 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Csapatunk megtartotta első idei edzését – részletes felkészülési program

    Michael Oenning vezetőedző ma délelőtt megtartotta csapatunk idei első gyakorlását, majd ezt követően a keret elindult a mátraházai edzőtáborba, ahol péntekig készül együttesünk.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_megtartotta_elso_idei_edzeset_reszletes_felkeszulesi_program-2893


    Bár az edzőt nem ,de engem azért zavar ,hogy csak a Honvéd és a Soroksár számít komoly edzőpartnernek. Félek evvel picit becsapjuk magunkat.

    Engem meg az fog zavarni hogyha ezeket a gyenge csapatokat sem tudjuk maga biztosan meg verni.Egy gyenge hír morzsa Egerszegi T.és Cseke B.állitólag érdeklődünk utánuk,de ezt még senki nem erősítette meg.A sok mérkőzésből,gyenge ellenfelekről szeretném azt hinni,új játékrendszert gyakorlunk mert akkor van is értelme.
    Én is így érzem ,hogy a gyenge ellenfelek ellen is lesznek nyögvenyelős meccseink. Ráadásul amiatt érzem becsapósnak mert ők biztos később kezdenek és hátrább is tartanak majd a felkészülésben. A védelmünk se lesz megfelelően letesztelve harmadosztályú támadók által.
    Honnan a hír a 2 fiúról ? Nem értem rá olvasgatni. Bármelyiknek örülnék ,bár mindkettőjük pályafutása gödörben van.
    Érdekes ,hogy Egerszegi a 2.ligás lengyel csapatban sem lett alapember .
    https://www.transfermarkt.de/tamas-egerszegi/leistungsdaten/spieler/142478
    Ennél jobb játékosnak gondoltam. Ha jönne akkor eltudom képzelni ,hogy James itteni karrierje is véget ér majd. Vergos után újabb légiós mehet haza.
    Cseke pályafutása megtört. Ősszel szinte nem is játszott.
    https://www.transfermarkt.de/benjamin-cseke/leistungsdaten/spieler/259919
    Berger idején a legnagyobb kedvencem volt (emiatt is örülnék ,ha jönne). Aztán Szanyó hadrendje és a szektások megtörték a pályafutását. Csoda lenne ,ha betudná futni azt a pályát ami benne volt. Viszont hajtós játékos (Egerszegi is) és ez hiányzott ősszel a csapatból.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 09, 2018 10:32 am

    Vasas1969 írta:Csapatunk megtartotta első idei edzését – részletes felkészülési program

    Michael Oenning vezetőedző ma délelőtt megtartotta csapatunk idei első gyakorlását, majd ezt követően a keret elindult a mátraházai edzőtáborba, ahol péntekig készül együttesünk.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_megtartotta_elso_idei_edzeset_reszletes_felkeszulesi_program-2893


    Bár az edzőt nem ,de engem azért zavar ,hogy csak a Honvéd és a Soroksár számít komoly edzőpartnernek. Félek evvel picit becsapjuk magunkat.

    Engem meg az fog zavarni hogyha ezeket a gyenge csapatokat sem tudjuk maga biztosan meg verni.Egy gyenge hír morzsa Egerszegi T.és Cseke B.állitólag érdeklődünk utánuk,de ezt még senki nem erősítette meg.A sok mérkőzésből,gyenge ellenfelekről szeretném azt hinni,új játékrendszert gyakorlunk mert akkor van is értelme.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 08, 2018 3:15 pm

    Csapatunk megtartotta első idei edzését – részletes felkészülési program

    Michael Oenning vezetőedző ma délelőtt megtartotta csapatunk idei első gyakorlását, majd ezt követően a keret elindult a mátraházai edzőtáborba, ahol péntekig készül együttesünk.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/csapatunk_megtartotta_elso_idei_edzeset_reszletes_felkeszulesi_program-2893


    Bár az edzőt nem ,de engem azért zavar ,hogy csak a Honvéd és a Soroksár számít komoly edzőpartnernek. Félek evvel picit becsapjuk magunkat.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 08, 2018 12:51 pm

    Oenning: A kiegyensúlyozottabb teljesítmény a cél

    Hétfőn kezdődik csapatunk téli felkészülése, ennek kapcsán beszéltünk Michael Oenning vezetőedzővel, amelyben röviden értékeltük a 2017-es évet, illetve a felkészülés céljairól is kérdeztük.




    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_kiegyensulyozottabb_teljesitmeny_a_cel-2891

    http://www.vasasfc.hu/hirek/hetfon_kezdodik_a_teli_felkeszulesunk-2892
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 07, 2018 3:57 pm

    Síposúr írta:Azt mondom én is mint Kiss Laci. Kell egy olyan gólvágó előre mint ő volt , aki a semmiből is rúg gólt . Nem volnánk ekkora gondban ,ha már ősszel is lett volna. A stadionkérdésben nem foglalnék állást ,évtizedek óta nem voltam. Azt azért sose gondoltam volna ,hogy egyszer ennyire pici stadionja lesz Farkas és Mészöly egykori csapatának. Akkor még világviszonylatban is voltunk valakik.
    Nem búslakodok tovább, várom a híreket. Már hiányzanak a meccsek. Hajrá Vasas !
    Egy jó szélsővel is beérném ,bár inkább kettő kellene. Kiss Lacinak is nehéz dolga lenne most ,mert nincs aki kiszolgálja. Megpróbálnám Gaált középen , hátha felnőne a feladathoz ,persze tudom ,hogy nem egy Kiss Laci.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-nem-tudtunk-ketszer-ugyanazzal-a-kezdovel-kiallni-2611695

    Nehéz dolga lesz Vancsának mert szűk a hazai választék ,idegenlégiósból pedig már így is sok van. Azért nem ragaszkodom mindenáron szélsőkhöz ,de sajnos hozzánk valóban nem vágnak milliárdokat amiből minőségi középcsatárra futná télen.

    A stadiról most csak annyit amit a sport írt vagyis fényképezett.

    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-igy-all-az-uj-illovszky-stadion-epitese-kepek-2611707
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Jan. 06, 2018 1:24 pm

    Azt mondom én is mint Kiss Laci. Kell egy olyan gólvágó előre mint ő volt , aki a semmiből is rúg gólt . Nem volnánk ekkora gondban ,ha már ősszel is lett volna. A stadionkérdésben nem foglalnék állást ,évtizedek óta nem voltam. Azt azért sose gondoltam volna ,hogy egyszer ennyire pici stadionja lesz Farkas és Mészöly egykori csapatának. Akkor még világviszonylatban is voltunk valakik.
    Nem búslakodok tovább, várom a híreket. Már hiányzanak a meccsek. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 04, 2018 10:20 pm

    Hangya: Tavasszal feledtetnénk a gyengébb őszt

    Mozgalmas éve volt a 2017-es, a 24. születésnapját a héten ünneplő Hangya Szilveszternek: januárban szerződéshosszabbítás a Vasassal, májusban bajnoki bronz és kupa ezüst, júniusban újabb válogatott behívó, szereplés az oroszok ellen, majd Berecz Zsomborral együtt beválasztották a 2016/17-es szezon legjobb tizenegyébe.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/hangya_tavasszal_feledtetnenk_a_gyengebb_oszt-2889


    Sajnos ő is elfogyott a végére. Nála megértem, mert ő és Ristevski a válogatott miatt szinte semmit sem pihent. Nagy szükség lesz tavasszal a régi fáradhatatlan Hangyára.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 04, 2018 10:05 pm

    colocolo írta:Mivel minket nem dob meg az állam 1-2 milliárdal,lehetőségeink eléggé be szűkültek.Van 9 nyáron lejáró szerződésű játékosunk,vagy szerződést hosszabbitasz,vagy most kell eladni amig pénzt kaphatsz érte.Már ha lesz érdeklődés irántuk,sikerült az ősszel le amortizálni az értéküket.Abban eddig sem volt vita köztünk,azt kellene játszani ami leg jobban ki hozza a játékosok képességeit.Ha a vezetés el tudja érni az edzőnél a változtatást,az már fél siker.Így sem lesz könnyű,és közben már építeni kéne a jövő csapatát,6-7 játékos távozására számitok most vagy a bajnokság végén.Nagyon úgy néz ki le kell mondanunk min.3 légiósról pénzügyi vagy teljesítményi okok miatt.Nehéz tavasz elé nézünk,ezért nagyon kellene pár jól sikerült igazolás.
    Ebben sincs vita köztünk ! Sajnálatos ,hogy annyira önfejű ember az edzőnk aki nem képes magától belátni a hibáit. Félek ,hogy a vezetés sem lesz képes meggyőzni. Nem tudom észrevetted e ,hogy a Csakfocinál Jámbor a legjobb edző kategóriában Bódogra szavazott . Azt hiszem a későbbiekben valamikor ennek még lesz jelentősége.
    Köszi ,hogy rávilágítasz a jelen és a közeljövő nehézségeire . Nem mindennel voltam tisztában ,de ez segít legalább a földön maradni nekem is aki általában az optimistább kimenetelben bízok. Annyit tennék még hozzá az általad leírtakhoz, hogy a  jó igazolások mellett, jó felkészülés is kellene. Egy éve nem igazán volt sikeres . Idén talán az időjárás is jobban a kegyeibe fogad majd bennünket .  Amire szükség is lesz ,ha itthon készülünk . Fagyban , hóban megint műfűre kényszerülünk és hallottuk eleget ,hogy ez mekkora hátrány. Persze nem tudom van e tervben külföldi edzőtábor valamerre délebre ? Azt sem tudom ,hogy a légiósaink vajon tisztában vannak e avval ,hogy többüknek lapát az év végén ,ha nem lesz meg a 3.hely ? Mindenesetre Vancsa talán közölhetné velük ,bármennyire is kicsi az esély már a dobogóra ,de legalább lenne egy kis versenyhelyzet köztük.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Jan. 04, 2018 1:52 pm

    Mivel minket nem dob meg az állam 1-2 milliárdal,lehetőségeink eléggé be szűkültek.Van 9 nyáron lejáró szerződésű játékosunk,vagy szerződést hosszabbitasz,vagy most kell eladni amig pénzt kaphatsz érte.Már ha lesz érdeklődés irántuk,sikerült az ősszel le amortizálni az értéküket.Abban eddig sem volt vita köztünk,azt kellene játszani ami leg jobban ki hozza a játékosok képességeit.Ha a vezetés el tudja érni az edzőnél a változtatást,az már fél siker.Így sem lesz könnyű,és közben már építeni kéne a jövő csapatát,6-7 játékos távozására számitok most vagy a bajnokság végén.Nagyon úgy néz ki le kell mondanunk min.3 légiósról pénzügyi vagy teljesítményi okok miatt.Nehéz tavasz elé nézünk,ezért nagyon kellene pár jól sikerült igazolás.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 04, 2018 12:20 pm

    colocolo írta:Az sosem baj ha van 1-2 gyors focista a csapatban,de nem lennék meglepve ha a jelenlegi egy gyors játékosunk Kulcsár sem nálunk fojtatná.Lejár a szerződése nyáron,már nem fiatal,az edző sem favorizálja.Még csak egy hír morzsa sincs velünk kapcsolatban,pedig minden nap, minden oldalt átnézek de még semmit nem találtam.Hétfőn talán tisztúl a kép,a Mátraházára utazó keret név sora ad majd valami információt,ha mást nem a távozók talán kiderűlnek.
    Eltudom képzelni amit írsz Kulcsárral kapcsolatban. Eléggé visszaesett az ősz második felére . Én ennek ellenére nem engedném el mert korántsem biztos ,hogy tudunk majd igazolni gyors embereket. Nálam nyárig még maradna. Azt látom a legnagyobb problémának ,hogy nincsenek gyors játékosaink és egy örökkévalóság míg felérünk az ellenfél kapuja elé és ez még a jobbik eset ,mert sokszor elhal már a középpályán a támadás.

    A korábbi hozzászólásodra visszatérve . Én is jobban szeretek hinni a saját szememnek és fülemnek. Nem szeretem a rajtakapott feleség féle magyarázatokat ,mint pl a stadi férőhely ügyében ,pedig egyértelmű volt a hunyó személye.
    Benesre rátérve sajnos lassú . Vaskónál azért ő is gyorsabb . A fejjátéka azonban nincs olyan jó ,mint Tamásnak ,de sokan nem előzik meg a mennyeiben. Az indításai jók lennének ,csak sajnos annyira kiszámítható a játékunk ,hogy így könnyebben lefülelhetik őket az ellenfél játékosai. A szerelőkészsége a fő erőssége a cseh fiúnak. Ebben ő a legjobb a csapatban. Sajnos azonban erényei kevésbé jönnek ki a játékstílusunk miatt . Mindegy ,hogy Debreceni ,Vaskó ,vagy Benes van hátul , a lendületből jövő támadók ellen kiszolgáltatott helyzetben vannak. Igaz csak egy cseh meccsét néztem majdnem végig Benesnek és 2-3 összefoglalóba néztem bele ,de az látszott ,hogy csapata zártan védekezett . Legalább 6-7 ember mindig hátul volt az ellenfél támadásainál és nem tudták lekontrázni őket.
    Ha sikerülne zártabban védekeznünk és végre lenne valaki a soknemzetiségű védelemben aki elosztja az embereket akkor talán nem lennének olyan óriási szarvashibák mint az ellenfél szögletrúgásainál . Legalábbis remélem ,hogy ezek voltak a kirívó bakik okai és nem más.
    Amennyiben a játékstílusunkat sikerülne jobban a játékosállományra szabni , akkor Benes is bizonyítani tudja majd ,hogy a mennyei legjobb védői közé tartozik. Eddig ez nem sikerült neki ,de ez nem csak az ő hibája ,ráadásul szerencséje sem volt a sérülések miatt.

    Jó lenne már , ha valamelyik pozitív várakozásom is beigazolódna a játékosokkal kapcsolatban ,mert eddig még egyik sem jött be ebben a bajnokságban.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Jan. 04, 2018 9:54 am

    Az sosem baj ha van 1-2 gyors focista a csapatban,de nem lennék meglepve ha a jelenlegi egy gyors játékosunk Kulcsár sem nálunk fojtatná.Lejár a szerződése nyáron,már nem fiatal,az edző sem favorizálja.Még csak egy hír morzsa sincs velünk kapcsolatban,pedig minden nap, minden oldalt átnézek de még semmit nem találtam.Hétfőn talán tisztúl a kép,a Mátraházára utazó keret név sora ad majd valami információt,ha mást nem a távozók talán kiderűlnek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 03, 2018 5:36 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/negyen-fradibol-ketten-az-ujpestbol-legjobb-igazolasok-valogatottja

    Most akkor kinek higgyen az ember Benessel kapcsolatban ? Itt dicsérik és az egyik legjobb átigazolásnak tarják , a sportnál meg tök utolsó lett.

    Inkább hagyatkozz magadra,arra hogy te milyennek láttad az én véleményem szerint egy külfölditől több kell.Persze minden relatív,nem mindegy hogy  mi alapján rangsorolsz ,mit helyezel előtérbe.Van még hova javulnia,de a jelenlegi szintett nem nehéz felül múlni.Persze ez igaz minden labdarúgónkra is,és akkor az edzőről még nem is beszéltem.Új év, új remények nálam most alacsonyan van a léc egy izgalom mentes bent maradással már be érném.
    Sajnos tegnap éppen lefagyott a gépem amikor el akartam küldeni a választ. Pedig elég bő lére eresztettem. Este még egyszer nekifutok. Most olvasom ,hogy Makrai menne Miskolcról. Őt eltudnám képzelni nálunk is. Fiatal és van benne sebesség. Bódog tévés nyilatkozata után amikor a hozzáállását kritizálta már akarat is volt benne. Sajnos ellenünk is.
    http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/444194_szinte_biztos_hogy_tavozik_a_dvtk_jatekosa

    https://www.transfermarkt.de/gabor-makrai/profil/spieler/332052
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 02, 2018 10:22 am

    Vasas1969 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/negyen-fradibol-ketten-az-ujpestbol-legjobb-igazolasok-valogatottja

    Most akkor kinek higgyen az ember Benessel kapcsolatban ? Itt dicsérik és az egyik legjobb átigazolásnak tarják , a sportnál meg tök utolsó lett.

    Inkább hagyatkozz magadra,arra hogy te milyennek láttad az én véleményem szerint egy külfölditől több kell.Persze minden relatív,nem mindegy hogy mi alapján rangsorolsz ,mit helyezel előtérbe.Van még hova javulnia,de a jelenlegi szintett nem nehéz felül múlni.Persze ez igaz minden labdarúgónkra is,és akkor az edzőről még nem is beszéltem.Új év, új remények nálam most alacsonyan van a léc egy izgalom mentes bent maradással már be érném.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 01, 2018 1:31 pm

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/negyen-fradibol-ketten-az-ujpestbol-legjobb-igazolasok-valogatottja

    Most akkor kinek higgyen az ember Benessel kapcsolatban ? Itt dicsérik és az egyik legjobb átigazolásnak tarják , a sportnál meg tök utolsó lett.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 31, 2017 6:04 pm



    https://www.youtube.com/watch?v=9_1LGb-yDHs


    Végre olyasmi ami méltó a Vasas hagyományaihoz és könnyet csal a szemembe !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 31, 2017 5:56 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 31, 2017 5:44 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 646905
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Dec. 31, 2017 4:41 pm

    Nehéz új év érkezik minden téren! Lehetnének kívánságaim, de néha úgy érzem inkább a csodát kellene várnom. Egyet tudok, rajtam ne múljon.
    Sikeres Új Évet topic lakók!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 30, 2017 8:47 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Ez nagyon tetszett ! Very Happy Elemedben vagy ! Persze a lenti cikket nézve mi sem reklamálhatunk . http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/443854_majdnem_dupla_annyi_penzbol_epul_uj_stadion_mint
    Ráadásul ,ha feljut a Kisvárda akkor biztosan nem a mienk lesz a legkisebb stadi a mennyeiben.  Sad Csak ne essünk ki !

    Milyen hatezer?
    Nem akartam feszíteni az ünnepeket.
    Mónit amikor megtudtam, hogy kint volt megvenni az ajándékot megkérdeztem mi a véleménye az épülő stadionról. Azt mondta /nagyon/ kicsinek tůnt.

    Pont emiatt azt hiszem kár lenne komoly csapatot meghívni a megnyitóra. Csak lesajnálnának minket a néhány soros lelátóinkkal. Azt hinnék edzőpályát avatnak. Fontos lett volna a 8 ezres ,de legalább egy 6,5-7 ezres , erre Markovits még ezt a 6250 fős tervet is megfúrta. Az fáj legjobban ,hogy evvel elveszi a jövőt ,a lehetőséget arra ,hogy új szurkolókat szólítsunk meg. Látszik ,hogy ez még véletlenül sem célja. Pedig ennek az itthoni stadionépítéseknek azon kívül ,hogy a tűz közeliek megtömjék a zsebüket ,talán a labdarúgás népszerűsítése is célja. Hogy minél több ember szeresse meg és űzze ezt a gyönyörű sportágat. Az elnök a mini stadion mellett érvel, úgy érzi a picivel nagyobb már felesleges pénzkidobás a lenne költségvetésből. Én meg pont azt érzem luxusnak ,hogy csak ennyi nézőnek épül egy élvonalbeli csapat stadionja. Főleg ,ha valóban szeretnénk megszerettetni a sportot ,a mozgást az eltunyult fiatalsággal. Egy munkabíróbb ,egészségesebb ifjúság pedig pozitív hozadéka lehetne a stadionépítéseknek.
    Arról már nem is beszélek ,hogy evvel bebetonozza a csapat szerepét a mennyeiben. Ha legalább megpróbáltuk volna megközelíteni az UEFA 4-es kategóriát ,akkor talán a későbbiekben a kis országok közösen lobbizhattak volna az európai szövetségnél ,hogy lejjebb vigyék a kritériumokat.  Persze ötezerre sosem fogják levinni ,az már lehet ,hogy kicsit komolytalan lenne. Bár valahol ez sem igazságos a még nálunk is kisebb országok csapataival szemben.

    A Portfolió fórumán már külön topik is indult.
    https://forum.portfolio.hu/topics/majdnem-megduplazta-a-kormany-a-vasas-stadionjanak-tamogatasat/26519
    Igaz a cím ellenére a hozzászólásokban nem igazán szereplünk.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Dec. 29, 2017 5:01 pm

    Vasas1969 írta:
    Ez nagyon tetszett ! Very Happy Elemedben vagy ! Persze a lenti cikket nézve mi sem reklamálhatunk . http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/443854_majdnem_dupla_annyi_penzbol_epul_uj_stadion_mint
    Ráadásul ,ha feljut a Kisvárda akkor biztosan nem a mienk lesz a legkisebb stadi a mennyeiben.  Sad Csak ne essünk ki !

    Milyen hatezer?
    Nem akartam feszíteni az ünnepeket.
    Mónit amikor megtudtam, hogy kint volt megvenni az ajándékot megkérdeztem mi a véleménye az épülő stadionról. Azt mondta /nagyon/ kicsinek tůnt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 29, 2017 2:24 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:http://www.portfolio.hu/gazdasag/ket-kezzel-szorja-a-penzt-a-kormany-sportra-16-milliardot-odadobtak-a-fradinak.272155.html

    Úgy nézz ki a fradi minden támogatást megkap ,hogy továbbra is az ország első számú klubja legyen.

    A fradit mindenki bántja. Ők mégis hihetetlen mentális erõvel, fradi szívvel az egész világnak megmutatják, hogy legyõzhetetlenek.
    A kövesd 800 milliója is elég ütős.
    Ez nagyon tetszett ! Very Happy Elemedben vagy ! Persze a lenti cikket nézve mi sem reklamálhatunk . http://rangado.24.hu/tartalom/cikk/443854_majdnem_dupla_annyi_penzbol_epul_uj_stadion_mint
    Ráadásul ,ha feljut a Kisvárda akkor biztosan nem a mienk lesz a legkisebb stadi a mennyeiben. Sad Csak ne essünk ki !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 29, 2017 2:00 pm

    Az angyalföldiek gyengén szerepeltek az ősszel, a középpályás Berecz Zsombor szerint a tabella nem hazudik.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Berecz10

    Volt egy kis keretes cikk is ami azt írta ,hogy nemcsak Murka ,de könnyen lehet, hogy Kleisz is kidőlt erre a bajnokságra.Szokás szerint a bel felső sarokba kell kattintani . Mindkét méretben olvasható szerencsére , legalábbis remélem ,hogy nálatok is.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Pént. Dec. 29, 2017 9:22 am

    Vasas1969 írta:http://www.portfolio.hu/gazdasag/ket-kezzel-szorja-a-penzt-a-kormany-sportra-16-milliardot-odadobtak-a-fradinak.272155.html

    Úgy nézz ki a fradi minden támogatást megkap ,hogy továbbra is az ország első számú klubja legyen.

    A fradit mindenki bántja. Ők mégis hihetetlen mentális erõvel, fradi szívvel az egész világnak megmutatják, hogy legyõzhetetlenek.
    A kövesd 800 milliója is elég ütős.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 28, 2017 11:20 pm



    https://www.youtube.com/watch?v=ZDZm7q17Rvo


    A változatosság kedvéért megint Kiss Laci ugyanabban a témában. 2:30-nál kezdődik, addig reklám van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 28, 2017 6:02 pm

    http://www.portfolio.hu/gazdasag/ket-kezzel-szorja-a-penzt-a-kormany-sportra-16-milliardot-odadobtak-a-fradinak.272155.html

    Úgy nézz ki a fradi minden támogatást megkap ,hogy továbbra is az ország első számú klubja legyen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 28, 2017 10:42 am

    A Vasas tavaly túlteljesített, most vérbeli csatár kellene

    Kiss László korábbi válogatott labdarúgó volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.



    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/30154/


    Már nem friss videó ,de még aktuális.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Dec. 28, 2017 1:18 am

    Visszatekintő a 2017-es évre – I. rész: Január

    Leltárkészítő sorozatunkban visszatekintünk a 2017-es év történéseire, sikereire és az esetleges kudarcaira is.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/visszatekinto_a_2017-es_evre_i_resz_januar-2882
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 27, 2017 9:03 am

    Egy nagyon szomorú hír az SC honlapjáról. Ha ő nincs ,szerintem már a röplabda szakosztályunk is megszűnt volna.

    Elhunyt Fördős László

    A Vasas SC örökös tiszteletbeli elnöke december 25-én este, 85 esztendős korában halt meg.



    Fördős László 1985-ben lett a Vasas röplabdázóinak elnöke, és több mint huszonöt éven keresztül, egy kiemelkedően sikeres időszakban irányította a szakosztály életét.
    Nemcsak a röplabda sportághoz, hanem az egész klubhoz szorosan kötődött, hiszen 2006 óta ő volt a Vasas Sport Club tiszteletbeli, majd később örökös tiszteletbeli elnöke.
    Egyesületünk Életműdíjjal, az Óbudai Önkormányzat pedig a kerületért végzett munkásságáért Pro-Óbuda díjjal tüntette ki.
    A Vasas Sport Club Fördős Lászlót saját halottjának tekinti, temetéséről később intézkednek.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcT-4uIIL1zK0tUhqI7gFlkWYgxME2fHdgtk2lu2_kQPGjwD6OrO


    Őszinte részvétem !

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 19 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 5:42 pm