Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 16, 2016 1:44 pm

    NS: Galambos Dániel


    VASAS - Küzdés


    Négy meccs az élet


    Az éves fizetését is feltenné a bennmaradásra Berecz Zsombor , a piros-kékek fiatal középpályása, akinek szívügye az egyesület



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 M4-82946-03150300



    Elég elcsépelt szólam az élet -halál harc - de ha egyszer azt vívja az immár hetek óta a Vasas , a Puskás Akadémia és a Békéscsaba!
    A levegőért kapkodó 3 klub közül az utóbbi kettő egymással meccsel a hétvégén , az angyalföldiek pedig a Diósgyőrt látják vendégül ,feltételeznénk a víz felett maradásért zajló csata a piros-kékek saját neveltjeit különösen érzékenyen érinti.

    "Persze szívügyem a klub sorsa - mondta Berecz Zsombor a Vasas 20 éves középpályása. - Itt nevelkedtem , rengeteget jelent nekem a Vasas , a jelene és a jövője , tökéletesen tisztában vagyok  azzal  , mennyire fontos a következő 3 meccsünk."

    Merthogy a piros-kékek a Diósgyőr vendégül látása után Békéscsabára utaznak, majd fogadják a Felcsútot - ezen a 3 találkozón alighanem el is dől a sorsuk.

    "Feltételezhetően igen - bólintott a fedezet. - A Diósgyőr ellen is igyekszünk megszerezni a 3 pontot  , de a 2 közvetlen rivális elleni mérkőzéseink  , ha lehet még lényegesebbek. Most tényleg csak a bennmaradás körül forognak a gondolataim, van egy célunk , azért küzdünk , ami nyilván teher , de rajtunk múlt , hogy eddig nem sikerült ledobni magunkról. Úgy vélem viszont a hátralévő 4 fordulóban megbirkózunk vele. Szerintem bent marad a Vasas."

    Ahhoz azért a fogadkozáson túl több is kellene , bár ami a verbális nekibuzdulást illeti , annak nem voltak híján a szezon elején Angyalföldön , csakhogy a játékosok középmezőnyt megcélzó tervei hamar a hamvába holtak.

    "Azért beszéltünk a középmezőnyről ,mert úgy éreztük , ez a garnitúra alkalmas rá , hogy elérje és most sem gondolom másként, ugyanakkor el kell ismerni , sokszor nem úgy futballoztunk , hogy megérdemeljük a jobb helyezést , máskor viszont a szerencse hiányzott. Az Újpest ellen mellénk állt, az a 3 pont az önbizalmunknak is jót tett, erősítette a hitünket , jó volt újra győztes csapat tagjának lenni . Most tényleg az a legfontosabb, hogy megőrizzük NB1-es tagságunkat, ezért teszünk meg mindent , a következő szezonban pedig igazolnánk , nem a levegőbe beszéltünk a bajnokság elején. "

    Az első osztályban maradásnak nyilvánvalóan nem ártana , ha Berecz gólok születnének , mint ahogy az sem  , ha "csak" minőségi futballal segítené szeretett klubját. Merthogy korosztálya vitathatatlanul legtehetségesebb játékosa az idén adós a góllal , valamint a ragyogó játékával , amellyel az NB2-ben többször is jelentkezett.

    "Én is többet vártam magamtól , játékban és a gólszerzést illetően is  , de tiszta a lelkiismeretem , mindent megtettem azért , hogy a legjobbamat nyújtsam. Azért az egyértelmű , hogy az első és a másodosztály közt jókora a különbség , meg kell szoknom , tapasztalatott kell még szereznem az élfutballból. De azon vagyok , hogy a kritikus hangokat elnémítsam , és gólt rúgjak végre, vagy gólpasszal szolgáljak , mert a csapat sikere a legfontosabb . Hosszú távon persze szeretnék meghatározó labdarúgóvá válni."

    Berecz Zsombor képességei feltétlenül addva vannak hozzá ,de vajon az idény eleji fogadkozásnál több van a Vasasban? Szóvel Berecz Zsombor fel merné tenni egész éves apanázsát a bentmaradásra?

    " Olyannyira hiszek magunkban , hogy igen fel. "

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 16, 2016 11:43 am

    Szerző: dfcwolf | 2016.04.15 12:04

    KÉT VASAS CSAPAT



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Ket-vasas-csapat-2016-04-15http://amigeleken.hu/hirek/ket-vasas-csapat-2016-04-15


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Vasas-dvtk2
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 16, 2016 11:08 am

    VASAS - Diósgyőr


    Ellépni a riválisoktól


    Levetkőzné a kishitűséget Elek Ákos , Korcsmár Zsolt viszont a hazai pályán mutatott formát emlegeti szívesen



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 46161#3https://digitalstand.hu/olvaso/46161#3



    Vajon valóban kapuscsere lesz?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 15, 2016 9:07 pm

    Egervárit és Radost kérdezte a DVTK szurkolói oldala többek közt a Vasas elleni meccsről.


    SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ VÁGATLANUL



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Sajtotajekoztato-vagatlanul-2016-04-15http://amigeleken.hu/hirek/dvtk/sajtotajekoztato-vagatlanul-2016-04-15

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 14, 2016 9:16 pm

    A honlapról:
    Oenning: Optimistán állok a DVTK elleni mérkőzéshez

    Michael Oenning nyilatkozott a DVTK elleni meccs előtt a várakozásairól.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_1859



    - Az előző három mérkőzésen jól játszottunk. Milyen folytatásra számít a DVTK ellen?


    - Természetesen kiélezett, izgalmas és eredményes mérkőzést várok. Hiszen tudjuk, hogy minden mérkőzés számunkra egyfajta végjáték is. Előny, hogy itthon játszunk, illetve pozitívumnak tartom azt is, hogy a játékosaim kiváló lelki és fizikális állapotban vannak. Célunk jó eredményt elérni ezen a mérkőzésen, így a támadások sem fognak elmaradni, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a stabilitást sem hátul.

    - A szombati mérkőzés után következik két közvetlen vetélytársunk elleni rangadó a bennmaradásért folytatott versenyfutásban. A Diósgyőr elleni mérkőzést egyfajta felkészülésnek is tekinthetjük?

    - Nem kifejezetten, mert mindegyik mérkőzés életbevágóan fontos számunkra, mivel minél több pontot szeretnénk gyűjteni. Ehhez pedig a mostani mérkőzés pontja, pontjai is kellenek. A Diósgyőr jó formában van jelenleg, de koncentrált játékkal úgy érzem, nagyon is van keresnivalónk ellenük.

    - A két súlyos sérülésből lábadozón – Czvitkovicson és Osváthon - kívül minden játékos a rendelkezésére áll, hiszen Könyves és Müller is felépült sérüléséből. Ez eredményezhet-e majd taktikai változásokat a csapat összeállításában?

    - Ez majd péntekre kiderül. Több tényezőtől is függ. Például azon, hogy melyik játékosom milyen formában lesz, és mit mutat edzésen. Mivel a játékosaimban érzem az erős motivációt, hogy el akarják érni a bennmaradást, így mindenképpen optimistán tekintek a szombati mérkőzésre.



    Jó hír, hogy a legutóbbi Videoton elleni bajnoki mérkőzést sérülés miatt kihagyó Müller és Könyves ismét hadra fogható és amennyiben Michael Oenning vezetőedző úgy dönt, akkor a szombaton 18:00 órakor kezdődő Vasas-DVTK bajnoki mérkőzésen pályára léphetnek.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 13, 2016 11:49 pm

    Egy kis múltidézés:

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 12, 2016 10:36 am

    Tegnap ünnepelte 66.születésnapját Mészáros Bubu . Ma ünnepli az 58.-at Hegedűs Béla . Boldog születésnapot Nekik ! Ma lenne 63 éves Várady Béla a Vasas bombázója is ,aki sajnos már a fenti mennyeiben játszik. A 3 játékos legnagyobb közös sikere miatt raktam be ezt a videót.


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2016 8:51 pm

    Csakfoci.hu
    Magyarország - Légiósok: 10-1 - itt az NB I-es forduló válogatottja

    Tíz magyar játékos mellett mindössze egy légiós kapott helyet a csakfoci.hu forduló válogatottjának kezdőcsapatában. A 27. forduló legjobbjai között igazi veteránok (Kabát, Király) és fiatal tehetségek (Bese, Géresi, Németh Márió) is vannak, de helyet kapott a csapatban a Vidinek kettőt vágó Vasas-csatár és a magyar válogatott védő is.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 210841http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/fd/node/210841


    A 27. forduló válogatottja

    Király (Haladás) – Bese (MTK), Mészáros (Debrecen), Fiola (Puskás Akadémia) – Bódi (Debrecen), Trinks (Ferencváros), Hidi (Honvéd), Németh M. (Haladás), Géresi (Videoton) – Kabát (Újpest), Remili (Vasas)



    Remili Mohamed (Vasas)
    A legjobb meccsét játszotta ebben a szezonban, 4 perc alatt szerzett két klasszis gólt a Videoton ellen.




    Gratula Mohának! Remélem elkapta végre a fonalat és rúg még pár gólt a hátralévő fordulókban is. Létszükséglet lenne.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2016 8:40 pm

    A honlapról:
    Szivacski: Feldobnak a nagy kihívások

    Az alig 19 esztendős Szivacski Donát 2016. március 19-én mutatkozott be kezdőként a Vasas felnőtt csapatában, és rögtön a legerősebb ellenfél, az FTC ellen. A szakemberek és a nézők egybehangzó véleménye szerint kitűnően helytállt. Határozottan, keményen, bátran és tekintélytisztelet nélkül oldotta meg feladatát. Az Újpest elleni 3-2-es sikerből egy félidei játékkal vette ki a részét. Az utolsó két bajnokin már ismét kezdőként számolt vele Michael Oenning, a fiatal védő pedig meghálálta a bizalmat.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_1852


    Gratulálunk a játékodhoz. Az elmúlt mérkőzések alatt éltél a számodra felkínált lehetőségekkel és bejátszottad magad a csapatba.

    - Köszönöm a gratulációt. Megpróbáltam koncentráltan, nagy odafigyeléssel játszani. A Videoton elleni mérkőzés első 10 perce után – amikor erősen nyomott az ellenfelünk – két kontra támadásból eredményesek tudtunk lenni. A jó erőkből álló ellenfelünket ezzel túlságosan is felbőszítettük, és ezt követően óriási elánnal támadták kapunkat, aminek eredményeként a második félidőben két gólt kaptunk.

    Nem volt könnyű dolgod a fehérvári alakulat ellen, mert a legjobban játszó focistájukat, Géresit kellett semlegesítened.

    - Igen ügyes és gyors játékos, jó volt ellene játszani. Úgy vélem, méltó ellenfele tudtam lenni.

    Elégedettek lehetünk az egy ponttal?


    - Személy szerint én csalódott vagyok, mert úgy érzem, ott hagytunk két pontot.

    Milyen típusú játékosnak tartod magad?

    - Engem nagy kihívások inkább feldobnak, mint lenyomnak. Úgy érzem, éles helyzetben tudom magamból kihozni a maximumot. E tekintetben úgy gondolom szerencsés, versenyző típus vagyok. Általában a mérkőzést megelőző napon még van bennem egy kis idegesség, de amint kifutok a pályára, ez elmúlik.

    Kívülről úgy tűnik, mintha túl lennél a 100. NB I-es meccseden. Nem érződik rajtad a megilletődöttség. Amikor az FTC, az Újpest, vagy a Videoton játékosai ellen kellett játszanod. Te is így éled meg ezt?

    - Igazából nincs bennem olyan jellegű tekintélytisztelet, ami megbénítana és bátortalanná tenne. E tekintetben ugyanolyan labdarúgóknak tekintem őket, mint bármely ellenfelemet, akiknek éppúgy két lába, két keze van.

    Korábban rendszeres tagja voltál az utánpótlás válogatottaknak. Utoljára a múlt év őszén még az U19-es válogatottnak, amiből ugye már kiöregedtél. Mi a helyzet most az utánpótlás válogatottsággal?


    - Az U20-as perspektíva válogatottnál elsősorban a 96-osokat veszik figyelembe, én pedig 97-es vagyok, így most nem vagyok tagja ennek a keretnek. Teszem a dolgom szerényen, alázattal és megpróbálok minden mérkőzésen jó játékkal, hasznosnak lenni a csapatomnak. Aztán remélem, majd erre felfigyelnek az utánpótlás válogatottak vezetői is.

    Hogyan látod a csapat bennmaradási esélyeit?


    - Én nagyon erősen bízom abban, hogy sikerül meghosszabbítanunk első osztályú tagságunkat. Még van négy forduló, amelyeken bizonyíthatjuk, hogy a három kritikus helyzetben lévő csapat közül mi vagyunk lélekben, fizikailag, taktikailag és közösségileg is a legerősebb csapat.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2016 7:30 pm

    NB I: Röhejes öngólok és a forduló összes találata itt - videó

    Nézd meg az OTP Bank Liga 27. fordulójának összes gólját és a mérkőzések összefoglalóját az MLSZ TV videóin!



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 210836http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/fd/node/210836


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2016 9:28 am

    Gólösszefoglaló az OTP Bank Liga 29. fordulójának mérkőzéseiről

    Bajnokavatás a Groupama Arénában, az összes gól egy helyen.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Golosszefoglalo-az-otp-bank-liga-29-fordulojanak-merkozeseirolhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/golosszefoglalo-az-otp-bank-liga-29-fordulojanak-merkozeseirol


    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Ápr. 11, 2016 9:12 am

    Vasas - Remény
    Lenne egy kívánsága


    Elég volt a stresszből - Remili Mohamed azt hitte le tudják győzni a Videotont.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 46156#3https://digitalstand.hu/olvaso/46156#3
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 10, 2016 8:42 pm

    A honlapról:
    Remili: Az egyik szemem sír, a másik nevet

    Fél évet kellett várni, míg Remili Mohamed ismét betalált bajnoki mérkőzésen. Soha jobbkor, és rögtön néhány perc leforgása alatt kétszer is. Tavaly október 3-án az Illovszky stadionban, a Paks 2-0-s vezetésénél Remili 16 méterről a jobb alsó sarokba bombázott. Akkor Moha gólja nem ért pontot, a Videoton ellen azonban egy értékes döntetlen lett a két találat eredménye.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pic2_1850


    Gratulálunk a góljaidhoz! Milyen érzés volt félév után ismét betalálni bajnoki meccsen?

    - Természetesen csodálatos érzés volt. Bár az ellenfél kapujába találni mindig felemelő, de most rám ez hatványozottan igaz, hiszen hat hónapos ínséget törtem meg ezekkel a góljaimmal. Bevallom, erősen frusztrált, hogy ilyen sokáig eredménytelen voltam, ám ami leginkább nyugtalanított az az volt, hogy a csapat többi tagja sem nagyon talált be a kapuba.

    Mostantól várhatjuk az újabb Moha-gólokat?

    - Nagyon remélem, hogy így lesz és még a hátralévő, számunkra rendkívül fontos meccseken hozzájárulhatok a csapat eredményességéhez és a bennmaradáshoz. Most az egyik szemem sír, a másik nevet, mert ugyan négy perc alatt kétszer is mattoltam Kovácsik kapust, ám a győzelemhez ez is kevés volt. Lehet vitatkozni azzal, amit most mondok, de én úgy érzem, hogy a meccs alakulását tekintve elvesztettünk két pontot.Állítom ezt azért is, mert szerintem annak ellenére, hogy a második félidő bizonyos szakaszában nyomtak, de mégsem éreztem úgy, hogy a játékukban benne lett volna a gól.  Ellenfelünk mondhatja, hogy megérdemelték a két góljukat, mert olyan erős nyomás alá helyeztek minket, ám lehet, hogy mi ezt engedtük nekik, átadtuk nekik a területet. Úgy vélem, komolyabb esélyük nem volt a gólszerzésre. Sajnos két szerencsétlen góllal ki tudtak egyenlíteni.

    Az a körülmény, hogy bármely órában megszülethet második gyermeked, feldob téged, vagy inkább elvonja a gondolataidat a játéktól?

    - Mindenképpen feldob, és lehet, hogy a hétvégi  mérkőzésen már kétgyermekes apaként lépek majd pályára. Egyértelműen ez a helyzet komoly lökést ad a teljesítményemhez. Azért azt még hozzá szeretném tenni, hogy ebből az egy pontból táplálkoznunk kell, mert nem rossz eredmény. Ez akkor lesz igazán értékes, ha szombaton otthon legyőzzük a Diósgyőrt, és tudjuk tartani – vagy akár növelhetjük is – a különbséget a jelenleg utolsó két csapattal szemben.



    Egy bővebb interjú a mestertől a honlapról:

    Oenning: Inkább egy pontot nyertünk, mint kettőt veszítettünk


    Michael Oenning: "Akik látták a mérkőzést egyetértenek velem, hogy egy izgalmas meccset játszottunk az NB I egyik élcsapatával. Kicsit szomorú vagyok amiatt, hogy nem sikerült nyerni, de ha reálisan nézzük, akkor ez a döntetlen is elfogadható eredmény. Főleg, ha arra gondolok, hogy az első 10 percben és a második félidő utolsó félórájában ellenfelünknek több nagy gólhelyzete is akadt. Ám volt egy erős 10 percünk amikor Moha kétszer is betalált, ami láthatóan sokkolta a Videoton játékosait. Fontos momentuma volt a mérkőzésnek az is, amikor az első játékrész végén nem lőtte be Novák a kínálkozó ziccerét. Úgy vélem, ez olyan biztonságot adott volna nekünk, amivel megnyerhettük volna a találkozót. Ez döntően befolyásolta a meccs végeredményét, mert a 75. perc környékén sajnos a hazaiak nyomása két gólt is eredményezett. Ez azt mutatja, hogy azt a stabilitást, ami kívánatos lenne még nem értük el. Viszont örömteli, hogy ez már a 3. meccs, amelyen vezettünk és gólt, gólokat lőttünk, még egy olyan erős csapat ellen is, mint a Videoton. Erre a folyamatra építhetünk. Ki kell emelnem, hogy Hermány Bencének több olyan bravúros védése is volt, amelyek kellettek ahhoz, hogy ezt az egy pontot is egyáltalában meg tudjuk szerezni. Azt is meg szeretném jegyezni, hogy 10 magyar játékossal léptünk pályára, akiknek zöme 25 év alatti. Nekik még sok mindent meg kell tanulniuk, rutint kell szerezniük, hogy hasonló helyzetekben képesek legyünk megőrizni a vezetést. Ugyan fájó, hogy 4 nap alatt 2 olyan meccsünk is volt, amelyet vezető állásból nem sikerült megnyerni, ám összességében inkább 1 pontot nyertünk, mint 2 pontot veszítettünk. Ennek következtében még mindig nyílt és izgalmas a bennmaradás kérdése. Mostantól a Diósgyőr elleni jövő szombati hazai mérkőzésre koncentrálunk, amelyet mindenképpen meg akarunk nyerni."

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 10, 2016 4:44 pm

    colocolo írta:Vasas: Hermány 4- Szivacski 4 Debreceni 4 Risztevszki 3 Hangya 4 - Korcsmár 4 - Vida 4 Berecz 4 -Ádám 4 Novák 4 Remili 5

         csere: Novák - Ignatidisz  84.perc

                  Ádám - Adamovics  90.perc

                  Szivacski - Preklet   91.perc


     A mérkőzés előtt elfogadtam volna az egy pontot,de ezek után már egy kicsit keserű a szám íze,meg lehetett volna a három pont. A cserék későn voltak,nem taktikai inkább csak időhúzó jelleggel.

    Mindkét eheti meccsen a szünetben még többet reméltünk , sajnos a 2.félidők visszarántottak a földre. Talán a korábbi cserék segíthettek volna amint mondod , bár most rövidebb volt a kispad. Szerencsére a jövő héten pár játékosra remélhetőleg ismét számíthat Oenning. Kíváncsi leszek Korcsmár és Ristevski valóban posztot cserélt? Nem értettem ,hogy a fiatal Géresi ,hogy került ilyen sokszor helyzetbe ellenünk.

    Lehet Czingráber hiányát érezte meg ennyire a Siófok ? Sürgősen kellene 1-2 idegnyugtató győzelem a Balaton partján is, mert különben ott is hasonlóan izgalmas lesz a vége mint a Vasasnál.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 10, 2016 11:06 am

    Siófok : Gábor 3- Baksa 3 Tamás 4 Farkas 3 Rusvai 3 - Gál 3 Nagy J. 3 - Nagy D.5 Ivancsics 3 Nagy R. 3 - Murka 3

    csere: Farkas - Elek 2 59.perc

    Nagy R. - Gréczi 61. perc


    Csank János: Négy-öt ziccert is elhibáztunk,az elmúlt hetek sikertelensége után a csapatnak ,és a közönségnek is kellett a győzelem.Remélem új fejezet kezdődik.



    Goran Kopunovics: Egy szakember azt mondta,egyszerű játék a foci,sokat kell futni és pontosan passzolni.Ezt még nm nagyon tudtam megtanítani. Ennek ellenére a fiatal csapat,tisztességgel kűzdött,az utolsó passzoknál.sokat rontottunk ezért nem tudtunk gólt szerezni.



    NAGY névből három is volt a csapatban, nagy játékosból egy sem,így nehéz lessz a vége.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 10, 2016 10:36 am

    Vasas: Hermány 4- Szivacski 4 Debreceni 4 Risztevszki 3 Hangya 4 - Korcsmár 4 - Vida 4 Berecz 4 -Ádám 4 Novák 4 Remili 5

    csere: Novák - Ignatidisz 84.perc

    Ádám - Adamovics 90.perc

    Szivacski - Preklet 91.perc


    A mérkőzés előtt elfogadtam volna az egy pontot,de ezek után már egy kicsit keserű a szám íze,meg lehetett volna a három pont. A cserék későn voltak,nem taktikai inkább csak időhúzó jelleggel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 10, 2016 12:07 am

    Síposúr írta:

    Gratulálok a csapatnak! A meccs előtt aláírtam volna az eredményt. Most meg bosszankodom mégis ,mert a Felcsút is ikszelt a Dózsánál. Nagy kár ,hogy a Haladás ellen kikaptunk. Az most nagyon hiányzik! Végre Remili is feltámadt! Iszom a csapatra .Hajrá Vasas! Mikor adják tudjuk e ?

    Gratulálok én is a Csapatnak. A Viditől általában pont nélkül távozunk ,ezért nagyon jó eredmény az 1 pont is. Kellett nekem azt írnom ,hogy nem tudunk kontrázni ,erre ma kétszer is így mattoltuk a Vidit. Hétfőn adja az M4 a meccsünket . 13:30 Labdarúgó mérkőzés: OTP Bank Liga: Videoton FC - Vasas FC . Sajnos én nem fogom tudni nézni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 11:04 pm

    Vidi.hu
    Kétgólos hátrányból egy pontot szereztünk a Vasas ellen

    Az első játékrészben négy perc alatt két gólt kaptunk, a második félidőben pedig három perc alatt egyenlítettünk. Rengeteg helyzetünk volt, végül azonban csupán egy pontot szereztünk.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 19373_Z03z9eBXTQ


    Csapatunk szombat este a kiesés ellen menekülő Vasas FC-t látta vendégül a Pancho Arénában. Az idei szezonban ez volt a harmadik mérkőzés, Budapesten a Vasas nyert 2-1-re, míg ősszel, Székesfehérváron mi szereztük meg a 3 pontot.
    Horváth Ferenc egy helyen változtatott a DVSC elleni győztes csapaton, Simon Ádám öt sárga lapja miatt nem léphetett pályára, helyette Pátkai Máté kezdett. Már a 4. percben gólt szerezhettünk volna, Haraszti adta ki a jobb szélen felfutó Szolnokinak a labdát, védőnk becsapta ellenfelét, majd a 16-oson belülről Géresinek passzolt, aki öt méterről kapura lőtt, Hermány védeni tudott, a kipattanót Feczesin tette kapura, de egy játékosban elakadt a játékszer. A 7. percben Suljic szépen, sarokkal hozta játékba Géresit, aki remek labdával szolgálta ki Harasztit, ő pedig 16 méterről centikkel tekert a bal felső sarok mellé.
    Az első 13 percben óriási fölényben futballoztunk, mégis a Vasas szerzett vezetést a 14. percben. Egy gyors kontra végén Remili Mohamed a leshatárról lépett ki, majd egyedül vitte a labdát Kovácsikra, majd átemelte kapusunkat. (0-1.)
    Négy perccel később egy újabb gyors ellentámadást vezettek az angyalföldiek, majd szerencsés körülmények között eljutott a labda Remilihez, aki 13 méterről kapura lőtt, Kovácsik még bele tudott érni a labdába, védeni azonban nem sikerült, a játékszer a jobb felső sarokban kötött ki (0-2).
    A 28. és a 33. perc között öt sarokrúgást is elvégezhettünk, ezekből azonban komolyabb gólhelyzetet nem sikerült kialakítanunk. A 44. percben Oliveira lövésébe egy vendég védő önfeláldozóan vetődött bele a 16-oson belül. Kívülről úgy tűnt, mintha a kezét is érintette volna a labda, azonban sem a játékvezető, sem a partjelző, sem az alapvonali asszisztens nem látott szabálytalanságot.

    A második félidőben gyakorlatilag végig egykapuztunk, rengeteg helyzetet sikerült kialakítanunk. Az 52. percben Oliveira szabadrúgását követően Juhász fejelt kapura, Hermány védett. Az 56. percben Géresi tekert kapu mellé 15 méterről, egy perccel később újabb lehetőség adódott Géresi előtt: a Vasas kapusa elég bizonytalanul mozdult ki kapujából, és a jobb szélről átívelt labda eljutott "Küsü"-höz a túloldalon, azonban kisodródott helyzetben kapu mellé lőtt.
    A 62. percben ismét Géresi volt a főszereplő: Suljic szerzett labdát az ellenfél 16-osánál, két csel után Géresinek passzolt, aki 12 méterről, a bal szélről, kapura lőtt, Hermány óriási bravúrral kapufára paskolta a játékszert! Öt perccel később Nego lövése elakadt egy védőben, a labda Oliveira elé került, aki 15 méterről, ballal kapu fölé lőtt.
    A 74. percben sikerült szépítenünk! Oliveira beadása utat talált Géresihez, aki ugyan kicsit hosszan vette át a labdát, de szép bokamozdulattal így is sikerült kapuba juttatnia a játékszert a kimozduló kapus mellett mintegy 5 méterről. (1-2.)
    Három perc múlva már egyenlő volt az állás: Géresi adta be a labdát a bal szélről, a hosszú oldalról visszafejelt labdát Nego vette le, majd kapura fordult, és 15 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. (2-2.)
    A 88. percben a győztes gólt is megszerezhettük volna, de Tischler nagy helyzetben, közelről Hermányba fejelte a labdát. A hosszabbítás perceiben még egy Vasas-kontrát láthattak a nézők, a vendégek támadója viszont hiába vezette ziccerben a labdát Kovácsikra, mert les miatt megállította a támadást a játékvezető.
    Csapatunk legközelebb április 16-án, szombaton 18.00-kor a Paks vendégeként lép pályára.



    Géresi Krisztián: "Csalódottak vagyunk, de továbbra is harcolunk a dobogóért"

    Saját nevelésű támadónk második NB I-es gólját szerezte a Vasas ellen, emellett kapufát is lőtt, és az egyenlítő találat előkészítéséből is kivette a részét.




    "Jól kezdtük a mérkőzést, az első tíz percben több nagy ziccerünk is volt, sikerült nagy nyomást helyeznünk a Vasasra. Sajnos azonban néhány perc alatt, két kontrából két gólt kaptunk. Ez igazi sokként hatott ránk, hiszen a játék képe alapján nekünk kellett volna vezetnünk. A második félidőre úgy jöttünk ki, hogy nyerni akarunk, és úgy érzem, ennek érdekében mindent meg is tettünk a pályán. Nagyon sok lehetőségünk volt, nekem is volt a gólom előtt egy kapufám, és több kapura lövésem is. Negyedórával a vége előtt egy jobb szélről érkező beadást mellel kicsit hosszan vettem át, de végül pont így lett jó, hiszen a kimozduló kapus mellett sikerült ütemtelenül a kapuba lőnöm. Örülök, hogy a második gólból is kivehettem a részemet, de ott a fő érdem Negoé, aki remek lövéssel egyenlített. Összességében csalódottak vagyunk, hogy nem sikerült nyernünk, de a vetélytársak is botlottak, így továbbra is harcban vagyunk a dobogóért" - nyilatkozta honlapunknak Géresi Krisztián.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 10:29 pm

    A Vidi.hu-ról:
    Horváth Ferenc: „A második félidőben totális futballal próbálkoztunk“

    Vezetőedzőnk sajnálja az elveszített két pontot, Michael Oenning szerint reális eredmény született.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 19374_9QOCunGJbB Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 ADM_6311-1460228862


    Horváth Ferenc:
    „Érdekes játék a futball, minden olyan csapatnak, amelyik futballozni akar, annak az a rémálma, ami ma történt a meccs elején. Az első hat percben három olyan helyzetünk volt, amelyek közül ha egyet kihasználunk, már máshogyan alakul a mérkőzés. Ezt követően a 18. percben már 2-0-ra vezetetett a Vasas, akik kis túlzással talán kétszer jöttek el a kapunkig az egész mérkőzés folyamán – ez persze nem von le semmit ellenfelünk érdemeiből. Nehéz volt úgy elkezdeni a második félidőt, hogy kétgólos hátrányban voltunk és sérülés miatt is cserélnünk kellett. Teljesen totális futballal próbálkoztunk, kimentünk egészpályás letámadásra, egy az egyben hagytuk hátul a védőket. Ez a nyomás egyenlítést ért, sőt, a győzelmet is megszerezhettük volna, szóval nehéz a srácokat elmarasztalni, de két pontot elveszítettünk a mai nap folyamán, ezt pedig óriási hibának tartom. Egy dolgot szeretnék még elmondani a szurkolótáborunkkal kapcsolatban. Itt vannak mindig és akár jól, akár rosszul játszunk, végig buzdítják a csapatot, ezt ezúton is szeretném megköszönni nekik.“


    Michael Oenning:
    „Akik eljöttek erre a meccsre, valódi futballélményt kaphattak. Kicsit szomorú vagyok, hogy nem nyertünk, de ha reálisan nézem, akkor a döntetlen is elfogadható eredmény. Az első tíz percben a Vidinek több helyzete is volt, a széleken megbontották a védelmünket, utána viszont erősen visszajöttünk a meccsbe és Remili két góljával előnybe kerültünk. A legfontosabb momentuma a mérkőzésnek az volt, hogy a harmadik találatot nem tudtuk az első félidő végén megszerezni, pedig az elég biztonságot adott volna a folytatásra. Ennek a gólnak a hiánya kihatott a második játékrészre, a hetvenedik perc környékén csak „úsztunk“ a mérkőzésben, jöttek is a hazai gólok. Nagyjából kijöttünk ebből a nehéz helyzetből, így összességében azt tudom mondani, hogy reális eredmény született, továbbra is nagyon izgalmas a bajnokság.“

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 9:21 pm

    A Rangadó.hu szakértője
    Géresi mentette meg a Videoton becsületét

    2-0-ra vezetett a Vasas Felcsúton, de egy pontot fogott a Vidi.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 354684_videoton_vasashttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/354684_videoton_vasas


    A Rangadó.hu szakértője Illés Zoltán, játékosügynök:

    - Élvezetes, bár nem kifejezetten magas színvonalú találkozón vagyunk túl. A Videoton az első 10 percben 2-3 gólt is lőhetett volna, ehelyett a Vasas szinte szó szerint abból a két alkalomból talált be, amikor átlépte a félpályát. A félidő közepén változtatott is Horváth Ferenc, de ennek sok eredménye nem látszott. A második játékrész elején kissé leült a meccs, de aztán a gólokkal ismét felpörgött. A vendégek nem érdemtelenül vittek el pontot. A Videotonon azt láttam, hogy bármiféle elképzelés nélkül, egyéni képességeiket felhasználva fociztak. Hiányzott a mindenáron győzni akarás, ami mondjuk sportigazgatójukat, Kovács Zoltánt játékoskorában jellemezte.

    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Ápr. 09, 2016 8:30 pm


    Gratulálok a csapatnak! A meccs előtt aláírtam volna az eredményt. Most meg bosszankodom mégis ,mert a Felcsút is ikszelt a Dózsánál. Nagy kár ,hogy a Haladás ellen kikaptunk. Az most nagyon hiányzik! Végre Remili is feltámadt! Iszom a csapatra .Hajrá Vasas! Mikor adják tudjuk e ?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 7:30 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 5:19 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 10:48 am

    Rangadó.hu
    NB I: „Ez a harc a karakterünkről szól”

    Hogyan vélekednek a kiesés elleni harcról az érintett csapatok kulcsemberei? Három csapat, három játékos, három kérdés – öt fordulóval a vége előtt.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 354506_ez_a_harc_a_karakterunkrol_szolhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/354506_ez_a_harc_a_karakterunkrol_szol


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 55b52a8b3bfe1-55b52a8b3af0c-debreceni-andras-89-dreamteam Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Pekar_DSC06264.JPG___w267___h270___x0___y0___c1234935019 Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 86_laczko_zsolt_2015_2016-225x225
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 10:41 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 09, 2016 10:33 am

    A Vidi.hu-ról
    Horváth Ferenc: „Azon vagyunk, hogy győzelmi sorozatot építsünk"

    Vezetőedzőnk két motivált csapatra és győzelemre számít ma este.


    „Örülök, hogy a Debrecen ellen egy fontos mérkőzésen ért véget a nyeretlenségi szériánk, most azon vagyunk, hogy győzelmi sorozatot építsünk a keddi siker után. Nyilván jót tett az öltözőnek a három pont és az, hogy felléptünk a negyedik helyre, az a célunk, hogy a mai forduló után már újra ott legyünk a dobogón is – persze ez nem csak rajtunk múlik. A Vasasnak éppúgy szüksége van minden egyes pontra, mint nekünk, hiszen a kiesés elkerüléséért vívott harc ugyanolyan nüanszokon múlik, mint a második és a harmadik hely sorsa. Az angyalföldiek el is értek néhány jó eredményt a közelmúltban, az Újpestet például izgalmas meccsen múlták felül a múlt héten, biztosan nagyon motiváltan érkeznek, de ezen a téren nekünk sincs problémánk. Ugyanúgy türelmesen kell járatnunk a labdát, mint kedden, ki kell használnunk a helyzeteinket és szurkolóink biztatása mellett a Pancho Arénában kell tartanunk a pontokat ma este is!“ - mondta a Vasas elleni találkozó előtt a Vidi vezetőedzője, Horváth Ferenc.




    Géresi Krisztián: "Nem csak a Vasas küzd az életéért, hanem mi is"

    A DVSC ellen remek teljesítményt nyújtó saját nevelésű támadónk bízik benne, hogy a Vasas ellen is sikerül megszerezni a nagyon fontos 3 bajnoki pontot.


    "A hétközi fordulóban, a DVSC ellen végig uraltuk a mérkőzést. Nem csak a kiállítás után, de már azt megelőzően is fölényben futballoztunk. A kérdés csak az volt, mikor szerezzük meg az első gólt. Nem kapkodtunk, nem idegeskedtünk, nyugodtan játszottunk és meg is szereztük a vezetést. A szünet után továbbra sem vált kapkodóvá a játékunk, talán egy picit rá is ültünk az eredményre, de a 3 pont megszerzése volt számunkra a legfontosabb. Nem csak a Vasas, de mi is az életünkért küzdünk. A mi motivációnk sem kisebb, mint az angyalföldieké. Ismét a 3 pont megszerzése lesz a legfontosabb, persze ha jó játék is társul mellé, annak duplán örülni fogunk. Nagyon jól éreztem magam kezdőként a pályán legutóbb, bízom benne, hogy szombaton is ott lehetek a kezdőben, és akár góllal vagy gólpasszal segíthetem a Vidit az újabb fontos győzelemhez" - nyilatkozta honlapunknak Géresi Krisztián.



    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 08, 2016 9:09 pm

    A Vidi.hu-ról:

    Hazai pályán - Komódi László: "A Vidinél töltött időszak kitörölhetetlen élmény számomra"

    A kétszeres magyar bajnok Komódi László a 2000-es évek elején Fehérváron és Angyalföldön is futballozott, a szombati Vidi - Vasas bajnoki apropóján beszélgettünk.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Hazai-palyan-komodi-laszlo-a-vidinel-toltott-idoszak-kitorolhetetlen-elmeny-szamomra-http://www.vidi.hu/2016/04/08/hazai-palyan-komodi-laszlo-a-vidinel-toltott-idoszak-kitorolhetetlen-elmeny-szamomra-.html


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 19367_QXkaDdTO8W
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 08, 2016 9:02 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Splash%20vidi%20vasas%2016_20160407214547

    Oenning: Picit változtattunk a taktikán


    Michael Oenning a szombati bajnokiról nyilatkozott.



    Szerencsétlen vereséget szenvedtünk a Haladás ellen. Mennyire nehezítette ez a felkészülést a következő mérkőzésre?

    - Egy napunk volt arra, hogy a játékosok lerázzák magukról a vereség okozta csalódást. Ami fontos: arra kell összpontosítanunk, amit jól végeztünk el az előző meccsen, főleg annak első félidejében. Lényeges, hogy megfelelő játékrenddel álljunk fel, ugyanis egy jó játékerőt képviselő ellenfél következik.

    Mire számíthatunk a Videoton ellen?

    - Először is elég motiváció, hogy Felcsúton játszunk és nem csak a szép stadion miatt. Másrészt egy hét alatt ez lesz a harmadik mérkőzésünk, szeretnénk természetesen itt is jól szerepelni. Annyi speciális mindenképpen volt a felkészülésünkben, hogy kicsit változtatnunk kellett a taktikán, aminek célja, hogy a lehető legjobb eredményt el tudjuk érni. Lesz keresnivalónk, még akkor is, ha a kiállítás miatt egy kicsit variálni kell.

    Christian Müller agyrázkódása után tud szombaton játszani?

    - Szeretném, ha tudna játszani, de azért nem múlt el nyom nélkül az eset. Szombatra kiderül, hogy be tudom-e állítani.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6482
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 08, 2016 4:35 pm

    colocolo írta:


    Sajnos nem tudjuk átlépni a saját árnyékunkat,egy győzelem után mindig hajlamosak vagyunk elhinni hogy most már rendben leszünk.Nem értem miért nem tudunk,taktikát változtatni félidőben vezettünk elé lett volna kontrára játszani. Most nem a támadó foci számít,hanem hogy pontokat szerezzünk.ha kell ki kell tudni bekkelni egy félidőt kapott gól nélkül. Jobb csúnyán bent maradni,mind szépen kiesni.

    Az a baj ,hogy a mi csapatunk az egyetlen az NB1-ben amelyik nem tud kontrázni . Ez az oka, hogy nem vagyunk előrébb a táblázaton . Összesen talán 2 gólunkra emlékszem ami kontrából született. Még az 5.fordulóban a Vidi ellen és Hangya gólja most a liláknak volt ilyen. Ez leginkább Szanyó sara ,de Oenning sem mérte fel jól a csapat erejét a felkészülés alatt . Sajnos nincs igazán robbanékony gyors csatárunk. Még a balhátvéd Hangya az egyik leglendületesebb játékosunk. Emiatt talán érdemes lenne a középpályán játszatni ,hogy még többet érjen fel a kapu elé. A rajt előtt azt is problémának éreztem ,hogy nincs olyan középpályásunk aki kiszolgálja a társait. Emiatt örvendetes ,hogy Berecz és Müller is kezd szép dolgokat csinálni.
    Visszatérve a mondanivalódra ,ha visszaálltunk volna, akkor egy pontot biztosan elhoztunk volna , mert megtudtuk volna akadályozni a felíveléseket és szorosabban fogtunk volna embert.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Ápr. 08, 2016 2:54 pm

    Vasas1969 írta:


    Megnéztem éjjel a meccset bár csak a 12.perctől láttam és 2 percenként lecsukódott a szemem. Müller gólja tényleg mestermunka volt. Nagyon népszerű lesz a youtubon . Rögtön a gól után közel járt egy hasonlóan szép gólhoz , de eltévesztette a felső sarkot. Végre mutatott szép dolgokat ,kár ,hogy megsérült . Az első félidőben sokat tartottuk hátul a labdát ,addig sem tudott kezdeményezni a Hali. Nekünk volt valamivel több lehetőségünk. Sajnos a 2.félidőben rákapcsoltak a szombathelyiek . A két góljuk elkerülhető lett volna ,ha szorosabban fognak embert a védők. Főleg a 2., bár az szerintem 30-40 cm-es les volt. Nekünk igazából egy jó 5 percünk volt , amikor 3 lehetőségünk is volt. A Hali mintha frissebb lett volna a 2. félidőben ,ennek ellenére talán a döntetlen reálisabb eredmény lett volna. Nem volt jó meccs ,de több szép jelenet volt a mérkőzésen . Sajnos pár csúnya is. Irigyeltem 1-2 vasi pontrúgást , több magas emberünk van érdemes lenne többet gyakorolnunk nekünk is ezt. Kár a meccsért nem kellett volna sokkal több ,hogy pontosan távozzunk.


    Sajnos nem tudjuk átlépni a saját árnyékunkat,egy győzelem után mindig hajlamosak vagyunk elhinni hogy most már rendben leszünk.Nem értem miért nem tudunk,taktikát változtatni félidőben vezettünk elé lett volna kontrára játszani. Most nem a támadó foci számít,hanem hogy pontokat szerezzünk.ha kell ki kell tudni bekkelni egy félidőt kapott gól nélkül. Jobb csúnyán bent maradni,mind szépen kiesni.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 20 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 11:32 am