Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2016 10:17 pm

    NB1.hu : Göbölyös András
    Ferenczi: „Rég volt ilyen hangulat Angyalföldön”

    A Vasas pályaedző-csatára keblére ölelte a szurkolókat.


    Az OTP Bank Liga 32. fordulójában a Vasas hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát Korcsmár Zsolt korai góljával. A mérkőzés után az angyalföldiek játékos/pályaedzője, Ferenczi István nyilatkozott honlapunknak.

    – Óriási lépést tettünk azért, hogy bennmaradjunk az első osztályban, a közönség nagyon jó csapatmunkát láthatott – kezdte Ferenczi István. Az ellenfélnek is voltak helyzetei, kétszer a kapufát is eltalálták, de nekünk is megvoltak a lehetőségeink. Nagyon sokat tettünk a győzelemért, ezért „Fortuna” is fogta a kezünket.

    A rutinos támadó a MTK elleni mindent eldöntő meccsről is nyilatkozott.

    – Reméljük, hogy a Honvéd legyőzi a Puskás Akadémiát, de nekünk a saját meccsünkkel kell foglalkoznunk. A mai mérkőzést kupadöntőként fogtuk fel, mindent egy lapra tettünk fel. Jövő héten ugyanígy kell hozzáállnunk. Reméljük sikerül begyűjtenünk a három pontot, minden más eredménynél számolgatni kell – folytatta a Vasas pályaedzője, aki elmondta, hogy a mérkőzés szünetében már tisztában volt vele, hogy a Honvéd vezet a Békéscsaba ellen. – Az internet világában felgyorsulnak az események, tudtuk hogy áll a másik mérkőzés, de magunkkal foglalkoztunk.

    Hivatalos döntés még nincs, de az utolsó fordulóban az MTK-Vasas mérkőzés valószínűleg az Illovszky Stadionban lesz, így az angyalföldiek hazai környezetben játszhatnának a bennmaradásért.

    – Úgy tudom, mindkét klubnak hozzá kell járulnia, hogy Dunaújvárosban rendezhessék a mérkőzést, de szerintem ehhez a Vasas nem fog hozzájárulni. Szerintem itthon fogunk játszani.

    Ferenczi István végül megköszönte a Vasas-szurkolóknak, hogy remek hangulatot teremtettek szombat este.

    – Rég volt ilyen hangulat Angyalföldön. Az külön élmény volt, amikor az egyik oldalon az ultrák elkezdték, majd az ülő részről meg válaszoltak. Az a szeretet, ami itt körülvesz a szurkolók részéről, azt nem sok csapatnál kaptam meg, úgyhogy ölelem és csókolom őket.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 4461


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 A-vasas-nem-jarul-hozza-az-mtk-helyszinvaltoztatasahozhttp://nb1.hu/otp-bank-liga/a-vasas-nem-jarul-hozza-az-mtk-helyszinvaltoztatasahoz
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2016 9:45 pm

    Keresik az év legszebb NB I-es találatát, a forráskúti Ádám Martinéra is lehet szavazni



    Közeleg a bajnoki idény vége, és ezzel együtt az elmúlt közel egy év legjobb teljesítményeit elismerő díjak átadásának eseménye. A Magyar Labdarúgó Szövetség idén is a RangAdó Díjátadón jutalmazza az OTP Bank Liga legjobbjait, és akárcsak tavaly, most is a szurkolók szavazzák meg az idény legszebb NB I-es gólját. A választás megkönnyítése érdekében az MLSZ Szakmai Bizottsága előzetes listát készített az első 30 fordulóból kiválasztott 16 találattal, ezek közül kerül ki a szurkolók szavazatai alapján a legszebb gól – írja az mlsz.hu. A gólok között ott van a forráskúti Ádám Martin (Vasas) Újpest ellen szerzett remek találata is.

    A szavazáson való részvételhez nem kell mást tenni, mint április 27-én 17 óráig egy e-mail-címmel vagy Facebook-regisztrációval belépni a rangado.mlsz.hu oldalra, megerősíteni a regisztrációt, majd a kiválasztott gólra leadni a szavazatot! Egy nap csak egy gólra lehet szavazni, viszont a játék ideje alatt minden nap lehetőség van egy szavazat leadására.

    A játék végén a szavazók sorsoláson vesznek részt, a szerencsések megnyerhetik az öt magyar válogatott szurkolói mezt és a hozzá tartozó MLSZ-ajándékcsomagot.


    http://www.csongradfoci.hu/tartalom/cikk/356898_video_keresik_az_ev_legszebb_nb_i_es_talalatat_16
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 356898_video_keresik_az_ev_legszebb_nb_i_es_talalatat_16





    Csak egy kis segítség a fenti videó annak aki nem tudná ,hogy kire kell szavazni. Müller félpályás góljának is bőven a legszebb 16 között volna a helye.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2016 3:43 pm

    colocolo írta:Vasas: Hermány 5 - Szivacski 4 Korcsmár 6 Debreceni 5 Risztwvszki 4 - Vida 4 Berecz 3 - Könyves 4 Müller 4 Remili 3 - Ádám 4

            csere: Remili - Pavlov 4  szünetben
                     Ádám - Ferenczi   66. perc
                     Müller - Romics    77. perc

    A győzelmet sosem kell magyarázni, a lényeg a lényeg meg van a 3 pont. A kűzdés már meg volt, a játékon még tudunk javitani de ha ilyen játékkal verjük az Mtk az sem érdekel csak nyerjünk. A Kispest biztosan nem akar kikapni,de erre nem lehet alapozni harcoljuk ki magunknak a bent maradást.Eddig nem volt baj a bíráskodással, remélem ez kitart az utolsó fordulóra is.


    Kedden délelőtt 11:15-től adja le az M4 a meccset. Sajnos én sem biztos ,hogy meg tudom nézni ,pedig jó lett volna , mert a neten nem volt az igazi. Persze a játékunk sem az így is látszott. Félek ,hogy a jövő hét is hasonlóan izgalmas lesz . Ezer szerencse ,hogy nem hétközi forduló lesz , így egy picit regenerálódni tudunk. Sok volt most ez az izgalom nekünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2016 3:10 pm

    red39 írta:Őrület volt: Több angyalföldi drukker nem nézte ahogy a Puskás Akadémia rohamoz ,hanem a parkolóban sétálgatva próbálta levezetni a feszültségét.

    Nem csodálom, hogy képtelen voltak a szurkolók benn ülve nézni a meccset , mert szörnyen izgalmas volt és csak nem jött össze a második gól.

    Nálam olyan lassan ment az M4.hu ,hogy ki se tudtam nézni merre megy a labda ,néha meglódult a kép ,de akkor is csak felcsúti támadás ment rajta. Szerencsére egyszer sem kötött ki a kapunkban. Jó lenne ,ha egy hét múlva a Vasas bennmaradásához is gratulálhatnál ,de ehhez nagyon kell a kispesti segítség . Főleg a drukkereké akik hasonló unszimpátiát éreznek mint Te és reméljük ,nem fogják hagyni ,hogy csapatuk vesztesen hagyja el a pályát a jövő héten.
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Vas. Ápr. 24, 2016 12:08 pm

    colocolo írta:Siófok: Gábor 4 - Baksa 3 Mogyorósi 4 Czingráber 3 Farkas 3 - Nagy D.3 Gál 3 Futó 3 Nagy J.4 -Murka 3 Ivancsics 3

         csere: Murka - Elek  71. perc
                  Nagy D. - Paudits 89. perc
                  Ivancsics - Kozma 92. perc  


      Így már szinte biztos a bent maradás,nyugodtan várhatjuk a következő fordulókat nem lesz gond.


    Nagyon jó, gratulálok bounce
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 24, 2016 11:35 am

    Siófok: Gábor 4 - Baksa 3 Mogyorósi 4 Czingráber 3 Farkas 3 - Nagy D.3 Gál 3 Futó 3 Nagy J.4 -Murka 3 Ivancsics 3

    csere: Murka - Elek 71. perc
    Nagy D. - Paudits 89. perc
    Ivancsics - Kozma 92. perc


    Így már szinte biztos a bent maradás,nyugodtan várhatjuk a következő fordulókat nem lesz gond.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 24, 2016 11:23 am

    Vasas: Hermány 5 - Szivacski 4 Korcsmár 6 Debreceni 5 Risztwvszki 4 - Vida 4 Berecz 3 - Könyves 4 Müller 4 Remili 3 - Ádám 4

    csere: Remili - Pavlov 4 szünetben
    Ádám - Ferenczi 66. perc
    Müller - Romics 77. perc

    A győzelmet sosem kell magyarázni, a lényeg a lényeg meg van a 3 pont. A kűzdés már meg volt, a játékon még tudunk javitani de ha ilyen játékkal verjük az Mtk az sem érdekel csak nyerjünk. A Kispest biztosan nem akar kikapni,de erre nem lehet alapozni harcoljuk ki magunknak a bent maradást.Eddig nem volt baj a bíráskodással, remélem ez kitart az utolsó fordulóra is.
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Vas. Ápr. 24, 2016 8:49 am

    Őrület volt: Több angyalföldi drukker nem nézte ahogy a Puskás Akadémia rohamoz ,hanem a parkolóban sétálgatva próbálta levezetni a feszültségét.

    Nem csodálom, hogy képtelen voltak a szurkolók benn ülve nézni a meccset , mert szörnyen izgalmas volt és csak nem jött össze a második gól.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 24, 2016 5:18 am

    NS:
    Becserélték a Fortunát is

    Őrület volt: Több angyalföldi drukker nem nézte ahogy a Puskás Akadémia rohamoz ,hanem a parkolóban sétálgatva próbálta levezetni a feszültségét.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 46169#3https://digitalstand.hu/olvaso/46169#3
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Szomb. Ápr. 23, 2016 10:55 pm

    Vasas1969 írta:


    Tudtam persze az okot , talán pont a Te szurkolásod segített az ellenfél kapufáinál. El is felejtettem előbb a lényegre válaszolni. Ha a Felcsút nem nyer a Honvéd ellen, akkor bennmaradtunk, még akkor is ,ha kikapunk Tőletek. Ha nyernek a felcsútiak ,akkor viszont a Vasasnak is nyernie kell az Mtk ellen ,különben mi esünk ki. Az Mtk-nak  is nagyon kell a 3 pont , másképp nincs esélye visszakapaszkodni a dobogóra ,ezért a Vasasra ráférne ,hogy a kispestiek megint besegítsenek és legalább döntetlent játszanak a Puskással.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Foproghttp://adatbank.mlsz.hu/foprog.asp?menu=p01_0001

    Ha a Honvéd is annyira utálja a csútit, mint én, akkor nyerni fognak. Ha ez az alak képes lefizetni őket valamivel, akkor veszett fejsze nyele.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 10:26 pm

    red39 írta:

    Nem néztem állandóan, csak hallgattam, de idejöttem, ha nagyobb lett a hangzavar, nagyon szurkoltam nektek, gondolhatod, miért?..... haragszom a csapatomra, mert eladták szemét módon a meccset , ez kiverte a biztosítékot nálam.. Nagyon örülök, hogy győztetek, nem tudom, mi hiányzik még nektek, hogy ne a csúti bandája maradjon benn és ti kiessetek.


    Tudtam persze az okot , talán pont a Te szurkolásod segített az ellenfél kapufáinál. El is felejtettem előbb a lényegre válaszolni. Ha a Felcsút nem nyer a Honvéd ellen, akkor bennmaradtunk, még akkor is ,ha kikapunk Tőletek. Ha nyernek a felcsútiak ,akkor viszont a Vasasnak is nyernie kell az Mtk ellen ,különben mi esünk ki. Az Mtk-nak is nagyon kell a 3 pont , másképp nincs esélye visszakapaszkodni a dobogóra ,ezért a Vasasra ráférne ,hogy a kispestiek megint besegítsenek és legalább döntetlent játszanak a Puskással.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Foproghttp://adatbank.mlsz.hu/foprog.asp?menu=p01_0001
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 10:10 pm

    Oenning: Korábban is lezárhattuk volna a mérkőzést

    Michael Oenning a sajtótájékoztatón értékelte a mérkőzést.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Pic2_1879


    A korai vezetése után is nyomást tudtunk gyakorolni a Puskás Akadémiára. A második félidőben dominánsabb volt az ellenfelünk, sajnos mi nem lőttük meg a második gólt. Szerencsénk is volt a Puskás két kapufájánal, de nekünk is voltak helyzeteink. Korcsmár Zsolt vezéregyénisége a csapatnak, nem könnyű az ő helyzete, hiszen vezérként kell futballoznia, ugyanakkor a súlyos sérülése után újra fel kell magát építenie. Nagyon jó úton jár, kiváló teljesítményt nyújtott. Ferenczi Pistát nem feltétlenül azért cseréltem be, hogy megrúgja a második gólt, az volt az elsődleges feladata, hogy higgadtságával nyugalamt sugározzon a többieknek és megtartsa a labdákat. Ezt tökéletesen megoldotta. Voltak aggodalmaim a mérkőzés alatt, de ha az egyik kontránkat értékesítjük, már lezárhattuk volna korábban a meccset. Ilyen a labdarúgás, most mi vagyunk boldogok" - értékelt a szakvezetőnk.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Szijjas


    „Először is gratulálok a Vasasnak a győzelemhez! A kezdésnél bealudtunk, amit jól használt ki a hazai csapat. Az első negyedóra végére javult fel a játékunk, de a második játékrészre már egészen komoly nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. Lapot húztunk 19-re, a játékosok maximális erőbedobással mentek előre és küzdöttek. Ha egy kis szerencsénk lett volna, egy ikszre mindenképpen jók lettünk volna. Az utolsó fordulóra maradt a döntés. Mondanom sem kell, milyen nehéz mérkőzés lesz a Honvéd elleni összecsapás. Egy éven keresztül dolgoztam együtt Rossi mesterrel, nem tudom, ezúttal mivel próbál meglepni. Úgy gondolom, azon az úton kell tovább mennünk, amin elindultunk az MTK ellen, hiszen a játékosaink remekül tudnak futballozni. Ha úgy játszottunk volna eddig, mint az elmúlt két meccsen, most nem lennének kiesési problémáink.” – összegezte gondolatait a találkozót követően Szíjjártó István megbízott vezetőedző.

    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Szomb. Ápr. 23, 2016 10:08 pm

    Vasas1969 írta:

    Egyáltalán nem játszottunk jól mint már Síposúr is említette. De legalább volt küzdelem meg hajtás , sokszor volt ez hiánycikk nálunk. Ősszel még Szanyóval hiába játszott szépen a csapat ,ha nem jöttek az eredmények. Ezért mi Vasas drukkerek a csúnya győzelemnek is nagyon tudunk örülni ,főleg ,hogy a győzelmek most sem jönnek sűrűbben.
    Képes voltál végignézni hölgy létedre?

    Nem néztem állandóan, csak hallgattam, de idejöttem, ha nagyobb lett a hangzavar, nagyon szurkoltam nektek, gondolhatod, miért?..... haragszom a csapatomra, mert eladták szemét módon a meccset , ez kiverte a biztosítékot nálam.. Nagyon örülök, hogy győztetek, nem tudom, mi hiányzik még nektek, hogy ne a csúti bandája maradjon benn és ti kiessetek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 9:20 pm

    A Rangadó.hu szakértője
    Vasas-siker a kiesési rangadón

    A Vasas hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Puskás Akadémiát az élvonal szombati, 32. fordulójában.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 357262_vasas_siker_a_kiesesi_rangadonhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/357262_vasas_siker_a_kiesesi_rangadon


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 D_kos20160423057-e1461434082139


    – Nagyon örülök, hogy sikerült nyerni. Nem ilyen mérkőzésre számítottam, a két félidő első tíz-tíz percét leszámítva végig a felcsútiak domináltak. Bárki rúghatott volna gólt, gólokat, szerencsére a Vasasnak sikerült. Ez nagy lépés volt a bennmaradás felé, de az út hosszú még, hiszen a játék nem volt az igazi – mondta a Rangadó.hu szakértője, Kiss László, a Vasas egykori válogatott csatára.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 9:14 pm

    red39 írta:


    Nem játszottak valami jól és idegesített, amikor felvágták a csútiakat. Elég az egy gólos győzelem?

    Egyáltalán nem játszottunk jól mint már Síposúr is említette. De legalább volt küzdelem meg hajtás , sokszor volt ez hiánycikk nálunk. Ősszel még Szanyóval hiába játszott szépen a csapat ,ha nem jöttek az eredmények. Ezért mi Vasas drukkerek a csúnya győzelemnek is nagyon tudunk örülni ,főleg ,hogy a győzelmek most sem jönnek sűrűbben.
    Képes voltál végignézni hölgy létedre?
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Szomb. Ápr. 23, 2016 8:38 pm

    Vasas1969 írta:


    Köszi szépen . Halálra izgultam magam. Még csak az első csatát nyertük meg. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a küzdéshez ,a drukkereknek meg a fantasztikus szurkoláshoz!!!! Szerintem a bajnokavatón sem volt ilyen csodálatos hangulat . Még így a neten nézve és hallva is lenyűgöző volt!

    Gratulálok én is a csapatnak! Többször a szívbajt hozták rám a fiúk! El is megyek egy kis szíverősítőért mert teljesen kimerültem. A játék nem volt az igazi ,de ma a győzelem volt a fontos . A küzdés méltó volt a Vasashoz . Még egyet kell nyerni ! Hajrá Vasas!
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Szomb. Ápr. 23, 2016 8:17 pm

    Vasas1969 írta:


    Köszi szépen . Halálra izgultam magam. Még csak az első csatát nyertük meg. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a küzdéshez ,a drukkereknek meg a fantasztikus szurkoláshoz!!!! Szerintem a bajnokavatón sem volt ilyen csodálatos hangulat . Még így a neten nézve és hallva is lenyűgöző volt!


    Nem játszottak valami jól és idegesített, amikor felvágták a csútiakat. Elég az egy gólos győzelem?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 8:09 pm

    red39 írta:GRATULÁLOK. :-)


    Köszi szépen . Halálra izgultam magam. Még csak az első csatát nyertük meg. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a küzdéshez ,a drukkereknek meg a fantasztikus szurkoláshoz!!!! Szerintem a bajnokavatón sem volt ilyen csodálatos hangulat . Még így a neten nézve és hallva is lenyűgöző volt!
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Szomb. Ápr. 23, 2016 7:54 pm

    GRATULÁLOK. :-)
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 7:09 pm

    Sopron - Siófok 1 - 2



    Kezdők:

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1045267


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 266-bfc-siofokhttp://www.svse.hu/hu/merkozesek/266-bfc-siofok.html


    MESTERMÉRLEG

    Supka Attila:
    Ha a szünetben négy nullával fordulunk, gondunk nem lett volna. A második félidőben érthetetlen módon szétesett a játékunk. Át kell értékelni terveinket, remélem NB II-es tagságunk nem forog veszélyben.

    Goran Kopunovics:
    Rosszul kezdtünk, de bíztam játékosaimban, keményen dolgoztunk, felkészültünk a Sopronból. Nehéz időszakon vagyunk túl, és a srácok bizonyították, megérdemlik a bizalmat.



    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 23, 2016 10:42 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 3:32 pm

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Images?q=tbn:ANd9GcTdlGD6PvWu74tB-vy_2Qg0OUjfaemhxdI4Gu1fx9XlTYCa-kJZ


    Vasas-Puskás Akadémia kiesési rangadó kizárólag az m4sport.hu-n




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 #http://www.m4sport.hu/2016/04/22/vasas-puskas-akademia-kiesesi-rangado-kizarolag-az-m4sport-hu-n/#


    Könyves a kezdőben! Na végre! Kezdőcsapatok:

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 P01_jegyzokonyv_nezhttp://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=1043473


    Szerencsére itt azok is tudják nézni , akik nem tudnak a helyszínen drukkolni. Már csak az kellene ,hogy a pályán is szerencsénk legyen. Azoknak akik a közvetítést olvasnák inkább :

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Vasas_-_puskas_akademia-167http://www.vasasfc.hu/kozvetites/vasas_-_puskas_akademia-167
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 10:19 am

    colocolo írta:Most megint meg lehet mutatni hogy többre vagyunk képesek mind amit eddig mutattunk.Novák öt sárgás.ha gólokból lenne neki öt bíztosan jobban állnánk.Vegyes érzéseim vannak,most inkább azt érzem hogy x lesz és az utolsó fordulóban dől el a kiesés.Addig is Hajrá Fiúk, Hajrá Vasas.


    Eddig én sem hittem ,hogy megverjük őket, én is X gyanúsnak éreztem. Abban bízom a szerdai eredmény miatt végre megmozdul valami a játékosainkban és az utolsó pillanatban mégis megmutatják ,hogy tökös gyerekek. Emiatt már a győzelmünknek is majdnem akkora esélyt adok mint az x-nek. Én úgy gondolom ,ha nem nyerünk és még a döntetlennél is gyakorlatilag kiestünk. Matematikai esély még marad ,de én a Honvédban csak nagyon halványan reménykednék. Pont amiatt amiért az Mtk sem csipkedte magát a Puskás ellen. Esetleg 1-2 légiósukban (meg a Honvéd drukkerekben) lehet bízni , őket talán nem befolyásolják a hazai viszonyok . Ezért úgy hiszem csak magunkban bízhatunk.

    Hát igen , Novák lába se ma fog elsülni .Remélem Könyves és Ferenczi is pályára lép és nem csak perceket kapnak. Úgy érzem bennük jobban benne van a gól. Remili tökéletesen látja a helyzetet ,jó volna ,ha bizonyítaná is ,hogy ez nem a szokásos duma és ez vonatkozik az egész Csapatra! Azt szeretném ha játékosainknak jártányi ereje sem maradna a meccs végére. Úgy kihajtanák magukat ,hogy az "Aki ugrál angyalföldi" után a drukkerek a vállukon vigyék az öltözőbe őket. Nem verhetetlen ellenfél ellen játszunk. Megverhetjük őket! Hajrá Vasas !!!!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 9:11 am

    red39 írta:Ez az évtized mérkőzése

    Nem csupán a bennmaradásról szól a szombati csata : Remili Mohamed és Zsótér Donát is az akaratban bízik


    HAJRÁ VASAS !!


    Köszi! Minden segítség ,minden biztatás jól jön a csapatnak!
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Ápr. 23, 2016 9:06 am

    Most megint meg lehet mutatni hogy többre vagyunk képesek mind amit eddig mutattunk.Novák öt sárgás.ha gólokból lenne neki öt bíztosan jobban állnánk.Vegyes érzéseim vannak,most inkább azt érzem hogy x lesz és az utolsó fordulóban dől el a kiesés.Addig is Hajrá Fiúk, Hajrá Vasas.
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Szomb. Ápr. 23, 2016 8:43 am

    Ez az évtized mérkőzése

    Nem csupán a bennmaradásról szól a szombati csata : Remili Mohamed és Zsótér Donát is az akaratban bízik


    HAJRÁ VASAS !!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 23, 2016 7:52 am

    NS
    Ez az évtized mérkőzése

    Nem csupán a bennmaradásról szól a szombati csata : Remili Mohamed és Zsótér Donát is az akaratban bízik



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 46168#3https://digitalstand.hu/olvaso/46168#3


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Duna-76416-09294200

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 M4-85432-07334800
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 22, 2016 12:32 pm



    Nem akartam ezt fejtegetni ,de komolyabb bajnokságban nem engedik ,hogy egy tulajdonosi (érdekeltségi) körbe több azonos bajnokságban játszó csapat kerüljön ,mert megegyezéses eredményekhez vezethet. Ha belegondolok , hogy amikor majd mind a 12 csapat egy érdekkörbe tartozik ,akkor valószínűleg minden héten hatalmasat fognak kaszálni a tippmixen valakik .
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Pént. Ápr. 22, 2016 10:48 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 22, 2016 10:25 am

    red39 írta:


    Sajnos az én csapatom is tehet arról ,hogy ebbe a helyzetbe került , sokkal többet kellett volna nyújtaniuk eddig a pályán. A megegyezésről valljuk meg őszintén az lett volna a meglepetés ,ha nem ezt tették volna. Ennek ellenére nagyon jó volt olvasni az a MTK szurkolók véleményeit  a facebook oldalukon. Sok a Tieddel  hasonló véleményt olvasni ott. Azon se csodálkoznék ,ha a "humor " topikba feltett kisfilmet is valamelyik kék-fehér drukker készítette volna.
    red39
    red39


    Hozzászólások száma : 614
    Join date : 2015. Mar. 01.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by red39 Pént. Ápr. 22, 2016 9:37 am

    [quote="Vasas1969"]NS: Vasas fogadkozás
    Életben maradni




    Szégyen, hogy a csapatom akarja kiejteni a Vasast, de sajnos a két szörnyeteg nyilván megegyezett egymással. Szomorú, hogy miattuk nem lehet már szeretni az MTK.-t Embarassed

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 11:34 am