Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+7
koldokszosz
VASAS77
Qputyin
red39
colocolo
Vasas1969
csaposur
11 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 2:31 pm

    Még valami. Néztem a szakikat valamelyik nap a tv-ben. Nem a Vasas kapcsán, de azt fejtegették, hogy védőt relative kicsi pénzért lehet igazolni, de előre szervezőt, befejezőt már pénztárca ürítő. Szerintem ezért nincs még hír, de folyik a keresgélés gőzerővel.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 25, 2016 2:20 pm

    Juhos2 írta:

    Az utazók közül simán fel lehet tolni párat a középpályára, ez a két meccs szerintem erről fog szólni, ha kényszerből is. Nagyon kíváncsi vagyok.


    Az Almásfűzitő ellen 3-5-2 volt a felállás. Ebben az esetben Poleksics(le sem merem írni már miattad Very Happy ) - Debő , Vaskó , Ristevski - Szivacski ,Vida, Berecz , Hangya - Ádám , Pavlov , Könyves is lehet a kezdő bár ez 3-4-3 lett. Nem tudom Remili alkalmas lenne e irányítónak a 3-5-2 -hőz ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 2:02 pm

    Vasas1969 írta:


    Sajnos egyenlőre úgy néz ki ,hogy idén is számolgatnunk kell. Érdekes ,hogy inkább az elején vannak komolyabb ellenfeleink a felkészülés során( Honvéd, Perm). Talán a Király kupán is lesz még másik első osztályú csapat a Halin kívül, akivel játszhatunk . Utánuk csak NB2-s csapatok lesznek az ellenfelek közt. Nem azt mondom , hogy ez rossz ,de általában fordítva szokott lenni. Mondjuk lehet , hogy a védelmet összerakjuk az elején az erősebb gárdák ellen , ha megjönnek majd az erősítések előre (persze ,ha lesznek) ,akkor meg a támadójátékot.

    Az utazók közül simán fel lehet tolni párat a középpályára, ez a két meccs szerintem erről fog szólni, ha kényszerből is. Nagyon kíváncsi vagyok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 25, 2016 1:08 pm

    Juhos2 írta:

    Ennél egyszerűbb az oka. A portugáloknak 2 pontja lett volna, nekik meg 3. Ezek a számolgatások sajnos annyira ismerősek. Very Happy


    Sajnos egyenlőre úgy néz ki ,hogy idén is számolgatnunk kell. Érdekes ,hogy inkább az elején vannak komolyabb ellenfeleink a felkészülés során( Honvéd, Perm). Talán a Király kupán is lesz még másik első osztályú csapat a Halin kívül, akivel játszhatunk . Utánuk csak NB2-s csapatok lesznek az ellenfelek közt. Nem azt mondom , hogy ez rossz ,de általában fordítva szokott lenni. Mondjuk lehet , hogy a védelmet összerakjuk az elején az erősebb gárdák ellen , ha megjönnek majd az erősítések előre (persze ,ha lesznek) ,akkor meg a támadójátékot.
    Az utazókeretben úgy tudom Osváth ,Czvitkovics és főleg Korcsmár sincs 100 százalékos állapotban . Másokkal meg (Romjics)nem tudni mi van?


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 25, 2016 2:05 pm-kor.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 1:02 pm

    Vasas1969 írta:

    A lengyelektől még természetes is az ilyen . A sok külföldi ismerősöd közül egy sincs aki tudna egy jó irányítót a Vasasnak ? Smile

    Olyan ismerősöm nincs aki nálad jobban képben volna.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 11:54 am

    Vasas1969 írta:

    Az a legkevesebb a 150 évért ,hogy mindig nekünk drukkoljanak. Tény ,hogy Storck meghozta a szerencsénket ,de szerencséje is annak van aki tesz érte és látszik a munka és az alaposság amit beletesz a stáb és a fiúk. A portugálok ellen meg a döntetlen is szép eredmény , hisz tartalékosak voltunk. Majd a VB selejtezőn elkapjuk őket.
    Hát a belgák ellen azt hiszem minden tudásunk mellett , a szerencsére is szükség lesz.

    Ennél egyszerűbb az oka. A portugáloknak 2 pontja lett volna, nekik meg 3. Ezek a számolgatások sajnos annyira ismerősek. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 25, 2016 11:38 am

    Juhos2 írta:

    Igen, így lenne természetes. Azért lepett meg, hogy gondoltak rám/ránk, hogy ezzel biztosan örömet szereznek.
    De én még egy német ismerősömet se hívtam fel egy vb döntő után, hogy gratuláljak. Ezen majd változtatok. Very Happy

    A lengyelektől még természetes is az ilyen . A sok külföldi ismerősöd közül egy sincs aki tudna egy jó irányítót a Vasasnak ? Smile
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jún. 25, 2016 11:25 am

    Juhos2 írta:

    Én abban vagyok biztos, hogy oda fogják tenni magukat. Hogy ez mire lesz elég? Meglátjuk.
    Ami talán érdekelhet mást is, több külföldivel beszélgettem a portugál meccs után. Török ismerősöm azt mondta, hogy Törökország egy emberként drukkolt nekünk, de nem jött össze. Azt válaszoltam, hogy nálunk ez nem volt hír. Ha tudtuk volna biztos nyerünk. Very Happy
    Másik náció nagyon jónak látta a magyarokat. Azt mondta, ha kellett volna biztos nyer a magyar csapat.
    A harmadik nációnak az volt a véleménye, hogy a magyar csapat szerencsés ami nem lesz elég a belgák ellen.

    Az a legkevesebb a 150 évért ,hogy mindig nekünk drukkoljanak. Tény ,hogy Storck meghozta a szerencsénket ,de szerencséje is annak van aki tesz érte és látszik a munka és az alaposság amit beletesz a stáb és a fiúk. A portugálok ellen meg a döntetlen is szép eredmény , hisz tartalékosak voltunk. Majd a VB selejtezőn elkapjuk őket.
    Hát a belgák ellen azt hiszem minden tudásunk mellett , a szerencsére is szükség lesz.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 9:51 am

    wahúr írta:
    Nem vagyok a dolgok sűrűjében, de szerintem ez így természetes, hiszen ez csak egy játék.

    Igen, így lenne természetes. Azért lepett meg, hogy gondoltak rám/ránk, hogy ezzel biztosan örömet szereznek.
    De én még egy német ismerősömet se hívtam fel egy vb döntő után, hogy gratuláljak. Ezen majd változtatok. Very Happy
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by wahúr Szomb. Jún. 25, 2016 9:32 am

    Juhos2 írta:De megdöbbentett, hogy Lengyelországból is írtak/telefonáltak az osztrák meccs után, hogy nézték a meccsünket, jó a magyar csapat és gratulálnak!
    Nem vagyok a dolgok sűrűjében, de szerintem ez így természetes, hiszen ez csak egy játék.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 9:13 am

    De megdöbbentett, hogy Lengyelországból is írtak/telefonáltak az osztrák meccs után, hogy nézték a meccsünket, jó a magyar csapat és gratulálnak!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Jún. 25, 2016 9:05 am

    Vasas1969 írta:


    Én is ,de a belgák sokkal jobbak mint a portugálok voltak.[/quote

    Én abban vagyok biztos, hogy oda fogják tenni magukat. Hogy ez mire lesz elég? Meglátjuk.
    Ami talán érdekelhet mást is, több külföldivel beszélgettem a portugál meccs után. Török ismerősöm azt mondta, hogy Törökország egy emberként drukkolt nekünk, de nem jött össze. Azt válaszoltam, hogy nálunk ez nem volt hír. Ha tudtuk volna biztos nyerünk. Very Happy
    Másik náció nagyon jónak látta a magyarokat. Azt mondta, ha kellett volna biztos nyer a magyar csapat.
    A harmadik nációnak az volt a véleménye, hogy a magyar csapat szerencsés ami nem lesz elég a belgák ellen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 24, 2016 6:42 pm

    A honlapról:
    Elindult csapatunk az ausztriai edzőtáborba

    Pénteken, kevéssel 13 óra előtt, 24 játékosunkkal a fedélzetén kigördült a Vasas FC autóbusza a Fáy utcai sporttelepről, hogy nagyjából 18 óra körül megérkezzen a Söchau-i edzőtáborba.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Pic2_1959


    Az utazó keret:

    Kapusok: Polekszics, Nagy, Póser,
    Védők: Preklet, Debreceni, Ristevski, Korcsmár, Czingráber, Osváth, Vaskó, Hangya, Szivacski,
    Középpályások: Kleisz, Czvitkovics, Vida, Berecz.
    Támadók: Ádám, Könyves, Pavlov, Ignatidis, Murka, Novák, Remili, Sallói.

    Söchau Budapesttől mintegy 310 kilométer távolságra van. Az M1-es sztrádán Győrig, onnan a 86-os úton Szombathelyig, majd a 89-es úton a búcsúi határátkelőn áthaladva a 63-as, 50-es és az 59-es úton haladva, nagyjából 3,5-4 óra alatt érhető el a kistelepülés.

    A program szerint június 27-én, hétfőn 18:00 órakor, az orosz Premier Ligás (első osztályú) Amkar Perm csapatával játszunk. A mérkőzés Söchauban lesz.

    Június 30-án, csütörtökön 17:00 órától pedig a román második ligás FC Academica Clinceni lesz az ellenfelünk, szintén Söchauban.

    Söchauból a csapat július 2-án szombaton reggel indul el Szombathelyre, ahol részt vesz a négycsapatos Király Kupa küzdelmeiben, amelyet egy évvel korábban megnyertünk.

    A két söchau-i felkészülési mérkőzésről a honlapunkon beszámolunk.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 24, 2016 1:58 am

    koldokszosz írta:

    Próbálok bizakodni:)


    Én is ,de a belgák sokkal jobbak mint a portugálok voltak.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jún. 24, 2016 12:56 am

    Keresgéltem ,hogy ki ellen játszhatunk az ausztriai edzőtáborban. 27.-én 18 órától Söchauban az Amkar Perm ellen játszunk újra. Amint azt a honlap valószínűsítette is. Reméljük nem lesz olyan csúnya a vége mint tavaly (0-5). A permi csapat a 11.helyen végzett az orosz élvonalban.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 2015-2016http://www.focitipp.hu/tabella/Oroszorszag1/2015-2016

    30.-án a román 2.ligás Academica Clinceni ellen játszunk szintén Söchauban 18 órakor. A román 2. liga két 12 csapatos csoportból áll. A Clinceni csoportjában az alapszakaszban az 5.helyen végzett . A csoport első hat csapatának rájátszásában azonban csak a 6.-k lettek.

    Harmadik meccset egyenlőre nem találtam. Könnyen lehet ,hogy nem is lesz a hétvégi Király kupa miatt.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by koldokszosz Pént. Jún. 24, 2016 12:05 am

    Vasas1969 írta:
    koldokszosz írta:

    Ez már most legenda:)

    Szép volt fiúk!

    Gerának már 1-2 Vasas elleni gólját is kezdem megbocsátani. Mivel több is volt , így a belgák ellen is szívesen megbocsátanék még neki egy-kettőt.

    Próbálok bizakodni:)
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 23, 2016 1:06 pm

    Juhos2 írta:

    Smile Ugyanerre gondoltam én is. Nekem a három tizis meccs ugrott be.

    Nekem is ,de ahhoz tényleg kell valami hasonlót csinálnia a belgák ellen is. Nagy szentségtörés amit írok ,de szerintem Vidát Gera helyére fogja beépíteni Storck ,ha visszavonul. Egyenlőre az lenne a jó mindenkinek ,ha a VB-ig még folytatná Gera. Addigra talán eljut arra a szintre Vida ,hogy hasznos tagja lehessen a válogatottnak .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jún. 23, 2016 12:23 pm

    Vasas1969 írta:

    Gerának már 1-2 Vasas elleni gólját is kezdem megbocsátani. Mivel több is volt , így a belgák ellen is szívesen megbocsátanék még neki egy-kettőt.

    Smile Ugyanerre gondoltam én is. Nekem a három tizis meccs ugrott be.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 23, 2016 11:57 am

    A honlapról:
    Korcsmárnak részleges külső bokaszalag szakadása van

    A Sportkórházban elvégzett vizsgálat megállapította, hogy belső védőnk jobb bokájának külső szalagja részlegesen elszakadt.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Pic2_1958


    Korcsmár Zsolt kedden a Honvéd elleni 2-0-ra elveszített felkészülési mérkőzés 10. percében sérült meg. Az eset után játékosunk már nem tudott visszajönni, le is kellett cserélni.

    Korcsmár elmondása szerint az ütközésnél érezte, hogy baj van, mert egy reccsenést érzett a bokájában.

    Sérült játékosunkra néhány hét pihenés vár. Masszőreink már el is kezdték Zsolt kezelését.

    Zsoltnak mihamarabbi gyógyulást és visszatérést kívánunk!



    Nincs szerencséje szegénynek. Se EB és így még a külföldi szerződés is ugrik egyelőre. Örülnék ,ha ő is aláírna plusz egy évet ,bár ez már tényleg a vágyálom kategória és nem a realitás.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 23, 2016 11:44 am

    koldokszosz írta:

    Ez már most legenda:)

    Szép volt fiúk!

    Gerának már 1-2 Vasas elleni gólját is kezdem megbocsátani. Mivel több is volt , így a belgák ellen is szívesen megbocsátanék még neki egy-kettőt.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 23, 2016 11:33 am

    wahúr írta:Ügyes gyerek ez a Ronaldo, lenne helye a Magyar csapatban.


    Valóban. Így ,hogy Kleinheisler nem játszott és Gerát is pihentettük a 2.félidőben , kellett volna egy minőségi csere. Smile   Mivel azonban nem nálunk játszik , ezért ez a megmozdulása sokkal jobban tetszett tegnap , mint a góljai.




    Ez a változat még jobb. Helye van a magyar csapatban.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 92054-magyar-csardasra-hisztizik-c-ronaldo-videohttp://www.csakfoci.hu/valogatott/92054-magyar-csardasra-hisztizik-c-ronaldo-video


    A hozzászólást Vasas1969 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 23, 2016 3:59 pm-kor.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jún. 23, 2016 11:26 am

    A honlapról:
    Berecz meghosszabbította szerződését

    A 20 éves Berecz Zsombor további egy évre, 2018 nyaráig a Vasas FC játékosa.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Pic2_1957



    Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezető igazgatója a 2017 nyarán lejáró szerződés meghosszabbítása után honlapunknak elmondta:

    - Mindig öröm számomra, ha egy fiatal tehetséges játékossal sikerül szerződést hosszabbítani. Ám különösen boldogsággal tölt el, ha ez egy Vasas nevelésű játékos. Berecz Zsombor, Ádám Martinnal és Vida Mátéval együtt a Vasas emblematikus és immáron meghatározó – utánpótlásunkban nevelkedett – játékosa, akikre büszkék lehetünk. Aktív pályafutásom során én is azon a poszton játszottam, mint Zsombi, így érthető módon különös figyelemmel kísérem fiatal játékosunkat a pályán. Nagyon bízom abban, hogy a most következő bajnoki idény igazi áttörés lesz a számára. Bátor, kiegyensúlyozottabb jó játékot, gólokat és gólpasszokat várunk tőle.

    Berecz Zsombor elmondta:

    - Örülök, hogy sikerült megállapodnunk. Boldog vagyok, hogy továbbra is a nevelő egyesületemben focizhatok, ez nagyon sokat jelent számomra. Remélem, sikerekben gazdag évek elé nézek.



    Örülök ,hogy maradt. Bár nem játszott jól ,úgy érzem ,ha idén még nem is ,de ebben a plusz évben már az egyik húzóembere lehet a csapatnak. Remélem olyan teljesítményt nyújt , hogy nem ez volt az utolsó hosszabbítás vele.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Jún. 23, 2016 10:45 am

    Gratulálok a csapatnak és az edzőknek ! Óriási hangulat volt tegnap a vendéglőben. Még a legsmucigabb alak is fizetett egy ingyen kört mindenkinek. Micsoda őrület volt a góloknál. Örüljenek a portugálok , hogy tartalékosak voltunk. Kutya nehéz lesz a belgák ellen ,nem örülök nekik. Megismerik majd a magyarok istenit, mert mi sem vagyunk rosszak! Mindent bele fiúk! Veletek vagyunk!
    wahúr
    wahúr


    Hozzászólások száma : 2910
    Join date : 2015. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : valaki nincs sehol

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by wahúr Csüt. Jún. 23, 2016 6:03 am

    Ügyes gyerek ez a Ronaldo, lenne helye a Magyar csapatban.
    koldokszosz
    koldokszosz
    Admin


    Hozzászólások száma : 1968
    Join date : 2015. Feb. 26.
    Tartózkodási hely : székelek

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by koldokszosz Szer. Jún. 22, 2016 10:56 pm

    VasasTata írta:
    Vasas1969 írta:Rangadó.hu
    Véget ért az Eb legjobb meccse: Magyarország-Portugália 3-3

    Háromszor is vezettünk, de Ronaldo hátára vette csapatát - az E-csoport másodikjával játszunk a nyolcaddöntőben.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 368980_magyar_portugalhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/368980_magyar_portugal





    Szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nagyfater nem jósolt sok jót a meccshez, de meggyőztem, hogy nézzük meg. Szerintem a félidő után már nem bírtam volna kirobbantani a arosszékből! Rolling Eyes Le a alappal a válogatott előtt, egy Európa-hírű csapat ellen ilyen játékkal, folyamatosan nyomás alatt tartott portugál csapat ellen, mindig vezetve, kontrázva döntetlent játszani... erről sokáig beszélni fognak! Kiváló meccs volt!

    Ez már most legenda:)

    Szép volt fiúk!
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Szer. Jún. 22, 2016 8:20 pm

    Vasas1969 írta:Rangadó.hu
    Véget ért az Eb legjobb meccse: Magyarország-Portugália 3-3

    Háromszor is vezettünk, de Ronaldo hátára vette csapatát - az E-csoport másodikjával játszunk a nyolcaddöntőben.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 368980_magyar_portugalhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/368980_magyar_portugal





    Szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nagyfater nem jósolt sok jót a meccshez, de meggyőztem, hogy nézzük meg. Szerintem a félidő után már nem bírtam volna kirobbantani a arosszékből! Rolling Eyes Le a alappal a válogatott előtt, egy Európa-hírű csapat ellen ilyen játékkal, folyamatosan nyomás alatt tartott portugál csapat ellen, mindig vezetve, kontrázva döntetlent játszani... erről sokáig beszélni fognak! Kiváló meccs volt!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 22, 2016 8:04 pm

    Rangadó.hu
    Véget ért az Eb legjobb meccse: Magyarország-Portugália 3-3

    Háromszor is vezettünk, de Ronaldo hátára vette csapatát - az E-csoport másodikjával játszunk a nyolcaddöntőben.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 368980_magyar_portugalhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/368980_magyar_portugal






    Szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 22, 2016 7:19 pm

    Juhos2 írta:

    Semmit nem jelent. A bajnokságban majd nem fogunk kikapni, azt meg hogy elől szarok vagyunk eddig is tudtuk. Változni meg semmi nem változott.


    Igen , pont ezt beszéltük pár napja ,hogy az előre játékon javító játékosokat még nem sikerült igazolni. Arra is nagyon jó lesz az ausztriai túra ,hogy az erős ellenfelek elleni meccsek még jobban rámutassanak csapatunk gyengéire. Minőségi igazolás nélkül nem is fog javulni sajnos a támadójátékunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jún. 22, 2016 6:52 pm

    A honlapról:
    Oenning: Mi irányítottuk a Honvéd elleni mérkőzést

    Vezetőedzőnk a keddi, Honvéd ellen 2-0-ra elvesztett felkészülési mérkőzésről nyilatkozott honlapunknak.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Pic2_1955


    "Ahogy azt már korábban jeleztem, a felkészülés ezen szakaszában az eredménynek nincs különösebb sportértéke, még ha persze jó is lett volna megnyerni a Honvéd elleni mérkőzést. Játékosaimnak az elmúlt másfél hétben, napi két edzésük volt, illetve a meccs délelőttjén is edzettem velük. Ami pozitív számomra, hogy a mérkőzést többségében mi irányítottuk, így a Honvéd csak kontrákból tudott támadni. Ami sajnálatos és negatívuma volt a találkozónak, hogy Korcsmár Zsolt boka szalagja megsérült. Várhatóan hamarosan kiderül a pontos diagnózis. Manjrekar és Sallói kisebb sérülésekkel bajlódnak, így nem akartam még őket játszatni. Polekszics pedig mindössze két-három napja edz velünk, így egyszerűen korainak gondoltam, ha bevetettem volna ezen a mérkőzésen.
    Szerdán és csütörtökön még napi két gyakorláson vesznek részt játékosaim, 10:00 és 14:30-kor. Majd pénteken délelőtt 10:00-kor még lesz egy edzésünk, és a közös ebéd elfogyasztása után indulunk az ausztriai Söchauba, ahol a jövő hét szombatig edzőtáborozunk. Hazafele pedig Szombathelyen címvédőként részt veszünk a négycsapatos Király-kupa minitornán.”

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jún. 21, 2016 11:26 pm

    Vasas1969 írta:


    Nyugodtan fejtsd ki bővebben. Itt nem kell csatázni , max véleményt cserélünk. Gondolom most inkább Polekszicsre gondolsz, mint a középső védőként bevethetőkre ?
    Abban azonban biztosan egyetértünk ,hogy mint a mai meccs is mutatja ráfér az erősítés a csapatra , mert attól , hogy bennmaradtunk még nem lettünk jobb csapat.

    Semmit nem jelent. A bajnokságban majd nem fogunk kikapni, azt meg hogy elől szarok vagyunk eddig is tudtuk. Változni meg semmi nem változott.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 10 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 9:33 pm