Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
Síposúr
vasassas
Qputyin
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 01, 2019 11:10 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 01, 2019 10:41 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Szegény bűfésre nem is gondoltam. Gyanús ,hogy a családtagok nem a legdrágább ajándékot kapják Karácsonyra. Már csak LV - NEV koncertjeiben vagy teniszgáláiban bízhat . Smile  Esetleg abban ,hogy minden otthon elvesztett pont után a csapatnak megkell hívnia a drukkereket egy felesre meg egy sörre . Akkor csak kimennének páran . Very Happy

    Azon csodálkozom, hogy "ameriķásként" se pankráció, se boksz.
    Volt egy kis időszak amikor a pankrációt én is gyakran néztem . Akkor még Hulk Hogannak is volt 1-2 meccse ,de őt nem szerettem mert az már csak bohóckodás volt . Persze tudom ,hogy az egész pankráció az ,de azért sok munka is van benne .Sokat kell gyakorolni úgy esni ,hogy ne sérüljön meg az ember . A mexikóiak akik igazán ügyesek ,főleg Rey Misterio Jr. csinált fiatalkorában igen látványos dolgokat és azért erő is van benne főleg egy Goldbergben .
    Boxban egy Koko - Chacon visszavágó lenne érdekes . Gyanús ,hogy nem minden Vasas drukker szurkolna Kokonak a múltban történtek miatt .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 30, 2019 10:47 am

    Vasas1969 írta:
    Szegény bűfésre nem is gondoltam. Gyanús ,hogy a családtagok nem a legdrágább ajándékot kapják Karácsonyra. Már csak LV - NEV koncertjeiben vagy teniszgáláiban bízhat . Smile  Esetleg abban ,hogy minden otthon elvesztett pont után a csapatnak megkell hívnia a drukkereket egy felesre meg egy sörre . Akkor csak kimennének páran . Very Happy

    Azon csodálkozom, hogy "ameriķásként" se pankráció, se boksz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 28, 2019 9:13 pm

    Juhos2 írta:Én is elgondolkodtam Szanyó menesztésén. Szerintem egyetlen esélyünk, ha büfés belázad, hogy nincs néző, nincs fogyasztás. Különben Szanyó nem adja fel soha.
    Szegény bűfésre nem is gondoltam. Gyanús ,hogy a családtagok nem a legdrágább ajándékot kapják Karácsonyra. Már csak LV - NEV koncertjeiben vagy teniszgáláiban bízhat . Smile Esetleg abban ,hogy minden otthon elvesztett pont után a csapatnak megkell hívnia a drukkereket egy felesre meg egy sörre . Akkor csak kimennének páran . Very Happy
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Nov. 28, 2019 5:48 pm

    Én is elgondolkodtam Szanyó menesztésén. Szerintem egyetlen esélyünk, ha büfés belázad, hogy nincs néző, nincs fogyasztás. Különben Szanyó nem adja fel soha.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 28, 2019 3:44 pm

    Juhos2 írta:Odavágtunk rendesen. A 91. percben eltaláltuk a kaput.
    A tegnap este legjobb beírása a facebook-ról idézett "Apa. Mi az az nb1? Nem tudom fiam, mi Vasas szurkolók vagyunk"

    Ezt a beírást én is láttam . Gondolkodtam ,hogy felmegyek 8.-án a Dorog ellen , de akkor ki kellene neked is jönnöd ,hogy ne legyek egyedül . Persze ez is vicc ,de lassan nem lesz néző a lelátón.
    Valószínűleg azokat kezdeti Szanyó akik még nem ellene játszanak. Szerintem már nincs egy kezdőcsapatnyi ilyen embere sem. Ezért nem tudott rotálni ,pedig a csákvári sárdagasztás után elkelt volna a frissités . Szinte biztos vagyok benne ,hogy a Csákvárból és belőlünk vett ki legtöbbet a múlt vasárnapi forduló . Talán ezért is zakózhatott mindkét csapat és voltunk tompábbak tegnap amin csak a nyáron beharangozott a vetélytársakat messze felülmúló kiváló erőnlét segíthetett volna . Ezt viszont én korábban sem nagyon láttam.
    Félek a játékosok nem azért fúrják Szanyót mert tudják ,hogy vele minimális esély sem lenne megkapaszkodni az élvonalban . Azt hiszem fel sem akarnak jutni . Ennek ellenére edzőt kellene váltani . A Supka - Híres páros szabad ,bár tudom ,hogy a Halinál most megégtek ,de magyar szinten Supka a jobbak közé tartozik. Róla még azt is eltudnám képzelni ,hogy nem csak feljuttatná a csapatot ,de képes lenne bent is tartani az élvonalban. Híressel védő is kerülne a stábba . Igaz annakidején vele sem volt valami acélos védelmünk , erre még jól emlékszem gyerekkoromból. Ezért nem is írom ,hogy ő összerakná a védekezést ,de valamit biztosan hozzá tudna tenni .
    Mindenképpen váltsunk és azoktól a játékosoktól akik utána sem hajtanak szabaduljunk meg a nyáron. Akkor inkább nézem az ügyetlenebbeket akik legalább akarnak . Velük sem esünk ki igaz fel sem jutunk ,de legalább nem álmodozom feleslegesen az élvonalról .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Nov. 28, 2019 12:52 pm

    Odavágtunk rendesen. A 91. percben eltaláltuk a kaput.
    A tegnap este legjobb beírása a facebook-ról idézett "Apa. Mi az az nb1? Nem tudom fiam, mi Vasas szurkolók vagyunk"
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 28, 2019 12:13 pm

    Vereség a Budafoktól



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseg_a_budafoktol-4106


    Szanyó Károly értékelte a Budafok elleni mérkőzést :
    Nívótlan, gyenge játék folyt a pályán, ami elsősorban nekünk volt köszönhető. Két nap alatt 180 fokot fordult a játékunk, ami felfoghatatlan. Ennyi labdát az egész szezonban nem adtunk el, mint a mai mérkőzésen. Olyan sorozatban vagyunk, hogy idegenben nyerünk, itthon pedig nem, így nem tudunk lőtávolon belülre kerülni. Végig rossz felfogásban és rosszul játszottunk. Sajnos most ennyi volt ebben a meccsben, pedig a szurkolók sokkal többet érdemelnének.]- Nívótlan, gyenge játék folyt a pályán, ami elsősorban nekünk volt köszönhető. Két nap alatt 180 fokot fordult a játékunk, ami felfoghatatlan. Ennyi labdát az egész szezonban nem adtunk el, mint a mai mérkőzésen. Olyan sorozatban vagyunk, hogy idegenben nyerünk, itthon pedig nem, így nem tudunk lőtávolon belülre kerülni. Végig rossz felfogásban és rosszul játszottunk. Sajnos most ennyi volt ebben a meccsben, pedig a szurkolók sokkal többet érdemelnének.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 27, 2019 5:58 pm

    Vasas - Budafok


    https://www.youtube.com/watch?v=K-UBqVN9haw



    Az a baj ,hogy az ügyesek nem akarnak , akik meg akarnak azok nem ügyesek . A többi meccsen hiába születik jó eredmény ,ha mi nem tudjuk átlépni a saját árnyékunkat . A Fáy utcai mérleg lassan rosszabb mint a Szuszás .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 27, 2019 2:53 pm

    Plusz önbizalom, plusz bizonyítási vágy



    Kapusunk, Póser Dániel Gyirmóton büntetőt is védett, korábbi csapata, a Vasas ellen pedig különös motivációval készül.



    http://www.budafokimte.hu/hu/plusz_onbizalom_plusz_bizonyitasi_vagy_20191126


    Csizmadia Csaba :  A Vasas egy kicsit gyengébben szerepel most ősszel, de ez nem téveszt meg bennünket . Szerdai ellenfelünket egyénileg jó képességű játékosok alkotják, de mi ahogy mindig, úgy most is elsődlegesen arra kocentrálunk majd, hogy a saját árnyékunkat átlépve tovább gyűjtögessük a pontjainkat .

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 27, 2019 2:50 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 6:15 pm

    Juhos2 írta:Sajnos nem láttam. Így csak az eredményből tudok kiindulni. A 7 pont amit írsz reménnyel tölt el.
    A nem rendes Vasas szurkolók remélem nem ebben a topicban találhatók.😍
    Vissza tudod nézni az egészet itt .
    https://www.youtube.com/watch?v=vJXaxYA-zS8&feature=youtu.be
    Természetesen itt a legrendesebbek vannak . Olyanok mint Te . Amúgy is írtam ,hogy összességében még mindig nagyon jól állunk , de mintha régebben sokkal több jó ember élt volna ebben az országban . Nemrég itthon volt külföldről egy közeli rokonom és csodálkozott ,hogy 30 évvel ezelőtt nem volt szokás zárni a kaput a faluban . Sőt a legtöbb helyen még éjszaka is tárva - nyitva volt a nagykapu . Hiányolta ,hogy akkor sokkal jobban összejártak a szomszédok meg a barátok és segítették egymást . Egy kicsit valóban olyan volt akkor a falu mint egy nagy család . Sajnos a jó emberek többsége már a temetőben van .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 5:56 pm

    Terbe a bombagóljáról: Ellőttem, hogy ne legyen kontra



    http://www.vasasfc.hu/hirek/terbe_a_bombagoljarol_ellottem_hogy_ne_legyen_kontra-4097
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 5:54 pm

    Szedlár: A csapattársak nélkül ez nem sikerülhetett volna



    Szedlár Zoltán két góllal járult hozzá csapatunk csákvári győzelméhez.



    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Pic2_4095

    Támadónk pályafutása egyik legjobb meccsén van túl.

    - Szerencsére jókor rúgtam fontos gólokat, az első pont a szünet előtt született, míg a második, egyenlítő találatommal visszajöttünk a mérkőzésbe. Legutóbb két éve Dorogon tudtam duplázni. Mindenképp szeretném kiemelni a társaim játékát, hiszen nélkülük ez nem sikerült volna, igazi csapatmunka volt. A győzelem értékét növeli, hogy egy rossz talajú pályán vesztes helyzetből álltunk fel. Próbáltam megvalósítani, amit a mester kért tőlem, hogy a mély talajon használjam ki a mozgékonyságomat és amikor csak lehet, induljak meg. Szerencsére ez több alkalommal is sikerült. Úgy érzem, hogy az idény legjobb meccsét játszottuk, egy jó csapat ellen, amelyik nem véletlenül volt a forduló előtt a harmadik helyen. Nagy öröm számomra, hogy több száz Vasas-szurkoló szünet nélkül biztatott minket, hatalmas segítség volt, köszönjük nekik - nyilatkozta Szedlár Zoltán.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 5:50 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 5:41 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Img_2050[/img]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 25, 2019 5:08 pm

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Nov. 25, 2019 2:23 pm

    Sajnos nem láttam. Így csak az eredményből tudok kiindulni. A 7 pont amit írsz reménnyel tölt el.
    A nem rendes Vasas szurkolók remélem nem ebben a topicban találhatók.😍
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 24, 2019 7:33 pm

    Gratulálok a győzelemhez ! Amikor forditott a Csákvár akkor is azt éreztem ,hogy igazságtalan ,ha nem mi nyerünk . Bár a kapott góloktól kiújjult a gyomoridegem . Ezt a Baracskait a duplája előtt Szivacski gyakorlatilag eltűntette a pályáról és a védelem szinte helyzetet sem engedélyezett a csákváriaknak. Erre jöttt megint az érthetetlen rövidzárlat amire az sem mentség ,hogy a sérült Hajdúval ekkor csak létszámban voltunk meg a pályán . Csak mi vagyunk képesek 2 gólt kapni 3-4 perc alatt .
    Nem volt magas szinvonalú meccs ,de rengeteget futott mindkét csapat . Szedlár volt a legjobbunk végre kezd arra hasonlítani a játéka amit -Dorogon mutatott . 2 gól és egy gólpassz a mai meccsen pont annyi amit a bajnokságban eddig szerzett . Ebből a szempontból is duplázott.  Terbe gólja nagyon kellett . Egyre többet tesz a közösbe . Szivacski is dicsérném ,de nem tudom mekkora a felelőssége a gólokban és az a sárgát érő szabálytalanság is eszetlen  még akkor is ,ha talán hasznos volt . Kisebb szabálytalansággal is meglehetett volna állítani a csatárt igaz tény ,hogy utána nem villogott mert akkorát esett . Gál hasonlóért pirosat kapott nemrég .
    A játékon bőven van javítanivaló . A taktika nem  volt rossz mert sikerült harcosságban és lendületben felvenni a versenyt a hazaiakkal . Csak azt a rövidzárlatot tudnám feledni . A hátrány viszont már csak 7 pont a feljutást érő 2. helytől . Jó lenne már az otthoni meccset nem elszúrni megint .
    https://www.eredmenyek.com/tabella/tMERLOF6/U59EPsTa/#table;overall
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 24, 2019 4:56 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 24, 2019 8:59 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Hát a hozzászólásod második fele nagyon betalált . Szerintem ők úgy gondolják ,hogy a közös az az övék és örüljünk ,ha visszacsorgatnak valamit . Ebből a visszacsorgatásból meg teljesen jogosan veszik le a sápot .
    Más .
    Ismered akiről Sinkovics írt . Könnyes lett a cikk végére a szemem .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elet_igerete-4086

    Nagyon szép írás, szívbe markoló. S. G.-nek adja az élet a szavakba önthető, megrázó, elgondolkodtató élettörténeteket.
    Ott voltam kb. 40-50 Vasas drukkerrel a Stefánia út felöli szektorban a kapu mögött. Kivégzésre mentem, azóta is hálát adok, hogy ott lehettem.
    Akire gondolok, olyan hihetetlen, hogy olyan régóta ne làttam volna. Az ülő mély hangú jellegzetes Hajrá Vasasával vagyok így. Keresem, de nem hallom a stadion bontása óta. Pedig a családja is állandó, kihagyhatatlan része volt egy-egy Vasas meccsnek.
    Sinkovics jó igazolás volt . Mindannyian többek leszünk az írásaitól . Ránk fér , hogy jobbak legyünk . Bár már sosem fogom azt hinni mint gyerekként , hogy  minden Vasas drukker rendes ember . Összesítésban azért még mindig jól állunk és kivételes szerencse , hogy egy normális értékrendű újságíró  írásait olvashatjuk heti szinten , sokat segít embernek maradni ebben az embertelen világban.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 24, 2019 8:02 am

    Csákvár - Vasas 17 : 00


    Daróczi: Játékban erősebbnek érzem magunkat a Csákvárnál



    http://www.vasasfc.hu/hirek/daroczi_jatekban_erosebbnek_erzem_magunkat_a_csakvarnal-4089

    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_csakvar_egyutteset-4088

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kozvetitjuk_a_csakvar_elleni_merkozesunket-4085

    http://www.vasasfc.hu/hirek/torghelle_kihagyhatja_a_vasarnapi_bajnokit-4090


    x2-re raknám a meccset ,sőt inkább győzelemre de a sérültek nélkül nem biztos ,hogy összejön . Bár talán az jót tesz ,hogy gyorsabb játékosok kerülhetnek be a kezdőbe , így ebben fel vesszük majd a versenyt a hazaiakkal .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 23, 2019 5:38 pm

    U19-ES DOBOGÓS CSAPATUNK KISPESTEN GYŐZTE LE A HONVÉDOT!



    http://www.vkla.hu/u19-es-dobogos-csapatunk-kispesten-gyozte-le-a-honvedot




    Az utóbbi években a Honvédnak a legjobb az utánpótlása .Így utánpótlásszinten az ő legyőzésük nagy siker . Talán egy hosszabb videót is megérdemelt volna ez a győzelem és a zene akár el is maradhatott volna . Mindenesetre tetszik az a gyors és technikás támadófoci amit az ifink játszik . Gratulálok mindenkinek !!! Sinkovics írásából  megtudjuk ami a videóból kimaradt .
    http://www.vkla.hu/kis-pesti-mese--sinkovics-gabor-irasa-az-u19-es-honved-elleni-gyozelemrol
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Nov. 23, 2019 1:00 am

    Vasas1969 írta:

    Hát a hozzászólásod második fele nagyon betalált . Szerintem ők úgy gondolják ,hogy a közös az az övék és örüljünk ,ha visszacsorgatnak valamit . Ebből a visszacsorgatásból meg teljesen jogosan veszik le a sápot .
    Más .
    Ismered akiről Sinkovics írt . Könnyes lett a cikk végére a szemem .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elet_igerete-4086

    Nagyon szép írás, szívbe markoló. S. G.-nek adja az élet a szavakba önthető, megrázó, elgondolkodtató élettörténeteket.
    Ott voltam kb. 40-50 Vasas drukkerrel a Stefánia út felöli szektorban a kapu mögött. Kivégzésre mentem, azóta is hálát adok, hogy ott lehettem.
    Akire gondolok, olyan hihetetlen, hogy olyan régóta ne làttam volna. Az ülő mély hangú jellegzetes Hajrá Vasasával vagyok így. Keresem, de nem hallom a stadion bontása óta. Pedig a családja is állandó, kihagyhatatlan része volt egy-egy Vasas meccsnek.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 22, 2019 6:18 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:

    Egy pár hívő biztos itt tartja majd a lagzit . Amúgy ,hogy a focinál maradjunk https://444.hu/2019/11/19/nemzeti-sport-egy-korabbi-valogatott-focistat-is-eloallitottak-vettek-borkai-zsolt-zsarolasi-ugyeben
    szerintem Póczik Józsefről lehet szó . Bár fogalmam nincs ,hogy keveredhetett bele az ügybe . Igaz egyáltalán nem is ismerem csak azt tudom , hogy remek focista  volt , a Verebes - féle Győr egyik vezére .

    Hamár esküvőket is fognak tartani akkor meg van oldva a fenntartás. Mondjuk elég húzós lesz kifizetni a terembérletet.🙄
    Nem baj, majd ezt is kipótolják a közösből.
    Erről jut eszembe. Amikor bejelentette, hogy 10 millióan ne tudnánk felépíteni egy stadiont? Ebbe, hogyan sorolta saját magát, amikor egész életében csak kivett a közösből.  

    Hát a hozzászólásod második fele nagyon betalált . Szerintem ők úgy gondolják ,hogy a közös az az övék és örüljünk ,ha visszacsorgatnak valamit . Ebből a visszacsorgatásból meg teljesen jogosan veszik le a sápot .
    Más .
    Ismered akiről Sinkovics írt . Könnyes lett a cikk végére a szemem .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/az_elet_igerete-4086
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Nov. 21, 2019 3:25 pm

    Vasas1969 írta:

    Egy pár hívő biztos itt tartja majd a lagzit . Amúgy ,hogy a focinál maradjunk https://444.hu/2019/11/19/nemzeti-sport-egy-korabbi-valogatott-focistat-is-eloallitottak-vettek-borkai-zsolt-zsarolasi-ugyeben
    szerintem Póczik Józsefről lehet szó . Bár fogalmam nincs ,hogy keveredhetett bele az ügybe . Igaz egyáltalán nem is ismerem csak azt tudom , hogy remek focista  volt , a Verebes - féle Győr egyik vezére .

    Hamár esküvőket is fognak tartani akkor meg van oldva a fenntartás. Mondjuk elég húzós lesz kifizetni a terembérletet.🙄
    Nem baj, majd ezt is kipótolják a közösből.
    Erről jut eszembe. Amikor bejelentette, hogy 10 millióan ne tudnánk felépíteni egy stadiont? Ebbe, hogyan sorolta saját magát, amikor egész életében csak kivett a közösből.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 19, 2019 11:10 pm


    Egy pár hívő biztos itt tartja majd a lagzit . Amúgy ,hogy a focinál maradjunk https://444.hu/2019/11/19/nemzeti-sport-egy-korabbi-valogatott-focistat-is-eloallitottak-vettek-borkai-zsolt-zsarolasi-ugyeben
    szerintem Póczik Józsefről lehet szó . Bár fogalmam nincs ,hogy keveredhetett bele az ügybe . Igaz egyáltalán nem is ismerem csak azt tudom , hogy remek focista  volt , a Verebes - féle Győr egyik vezére .
    Qputyin
    Qputyin


    Hozzászólások száma : 2418
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Qputyin Kedd Nov. 19, 2019 9:43 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 18, 2019 12:34 pm

    Kapornai: Élveztem a játékot



    Tizenhét éves gólszerzőnk, Kapornai Bertalan nyilatkozott az Újpest elleni felkészülési mérkőzés után.




    http://www.vasasfc.hu/hirek/kapornai_elveztem_a_jatekot-4082


    Nagyon szép gól ! Érdemes megnézni lent a videót !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Nov. 16, 2019 2:33 pm


    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 32 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 6:10 am