Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
Síposúr
vasassas
Qputyin
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 16, 2019 3:50 pm

    Vasas1969 írta:

    Vereséggel zártuk az évet



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseggel_zartuk_az_evet-4148

    Vezetőedzőnk értékelte a Soroksár elleni mérkőzést.
    - Nem tudtunk megszakítani a sormintát, győzelem után megint vereség következett. Fel kellene nőni a feladathoz, voltak olyan periódusai a mérkőzésnek, amikor lélektelenül, szív nélkül játszottunk. Amikor pedig magára talált a csapat, egyéni hibák miatt kaptunk gólokat. A Soroksár megérdemelten nyert. Úgy mentek bele minden párharcba, mintha a bajnoki címért játszanának, nálunk ezt nem mindenki tette meg sajnos.




    Késve értem haza csak a 2. félidőt láttam . Hihetetlen volt ,hogy ami kapura ment az gól lett . A középpályásaink is legalább annyira (ha nem jobban) benne vannak a kapott gólokban mint a kapusunk . Miért nem tudták legalább megzavarni a lövő játékost ! Pedig Szedlár beállása után azt hittem nyerünk . Azt hiszem az döntött ,hogy a Soroksár gólra játszotta a meccset és nem esett abba a hibába mint nyáron amikor túlságosan is nyílt focit játszottak ellenünk . Bősz potyája kicsit Nagy Gergő kupadöntőben kapott góljára emlékeztetett .

    Be volt kapcsolva, de sajnos dolgoznom kellett. Láttam is meg nem is. Feleségem azt mondta, amikor egy pillanatra megpihentem - bele ne nézz, mert infarktust kapsz! - na, akkor jött az ötödik.
    Ez van.
    Pedig azt hittem Bősz magára talál. Reménykedtem benne. Már csak attól félek, hogy Jámbor bedobja a türcsit, nekünk meg jut egy Ner-es barom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 15, 2019 8:00 pm

    Vereséggel zártuk az évet



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vereseggel_zartuk_az_evet-4148

    Vezetőedzőnk értékelte a Soroksár elleni mérkőzést.
    - Nem tudtunk megszakítani a sormintát, győzelem után megint vereség következett. Fel kellene nőni a feladathoz, voltak olyan periódusai a mérkőzésnek, amikor lélektelenül, szív nélkül játszottunk. Amikor pedig magára talált a csapat, egyéni hibák miatt kaptunk gólokat. A Soroksár megérdemelten nyert. Úgy mentek bele minden párharcba, mintha a bajnoki címért játszanának, nálunk ezt nem mindenki tette meg sajnos.



    Késve értem haza csak a 2. félidőt láttam . Hihetetlen volt ,hogy ami kapura ment az gól lett . A középpályásaink is legalább annyira (ha nem jobban) benne vannak a kapott gólokban mint a kapusunk . Miért nem tudták legalább megzavarni a lövő játékost ! Pedig Szedlár beállása után azt hittem nyerünk . Azt hiszem az döntött ,hogy a Soroksár gólra játszotta a meccset és nem esett abba a hibába mint nyáron amikor túlságosan is nyílt focit játszottak ellenünk . Bősz potyája kicsit Nagy Gergő kupadöntőben kapott góljára emlékeztetett .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 15, 2019 12:51 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 14, 2019 1:09 pm

    ST [VLOG] - Eger SE - Egy félbehagyott futballforradalom ( reakció videó)



    https://www.youtube.com/watch?v=MGmm5Po1KLo

    Itt a motivációs beszéd is amiről beszéltek.

    https://www.youtube.com/watch?v=3DCnqJfW__A

    https://www.youtube.com/watch?v=KT4HgCLXPTI

    Végül itt a Digisportos interjú is amire reagáltak .



    Sajnos hiába szoritottam Klink Zolinak nem jött össze a siker és már vége is a kisérletnek . Remélem lesz még lehetősége megvalósítani a futballforradalmat itthon . Szerintem kicsit előkészítetlenül történt az egész . Már előre tudni kéne ki az a 25-30 fanatikus játékos akit össze kellene hozni egy csapatba ,hogy ne fúrják meg az edzőt a sok munka miatt . Hatalmas volt a játékosmozgás ehhez sokkal nagyobb türelem kellett volna a vezetőség részéről . Valahol értem én a sportvezetőt is ,hogy jobb lett volna talán csendben elkezdeni dolgozni . Egy ilyen kisérlethez persze mindenképp kellenek a videók ,de lehet elég lett volna akkor nyilválnosságra hozni amikor már jönnek a sikerek . Viszont ebből is látszik ,hogy Zoli hitt a módszerében . Remélem a videók hatására lesznek olyan fiatalok akik megkeresik és lesznek annyian ,hogy velük valahol másutt ahol van türelem is felé újból belevághat .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 14, 2019 11:41 am

    Labdarúgás: Kiss László volt a Dinó Sporthíradó vendége



    https://www.youtube.com/watch?v=SOP02jyKO6M&fbclid=IwAR24yvT6NegZXZH9flKmrHQAI-gQ-feQQIM-FQX5O4It2LZM5pVUiMGJmXw


    Elnézést de sajnos lemaradtam róla 2-3 héttel .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Dec. 13, 2019 2:18 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 09, 2019 8:36 pm

    Birtalan: Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz



    Birtalan Botond szerezte a Dorog elleni győztes mérkőzésünk első gólját, így már 12 találattal vezeti a góllövőlistát.




    - Számítottam arra, hogy nagyon nehéz meccs lesz – kezdte támadónk. - Sikerült az elején vezetést szereznünk, ami annyiban meghatározó volt a mérkőzés további részét tekintve, hogy tudtuk a saját játékunkat játszani. A találkozó bizonyos periódusaiban sokszor volt szerencsénk is, amikor komoly gólszerzési lehetőségeket puskáztak el a dorogiak, vagy kritikus szituációkban mentettünk a kapunk előterében. Nekünk is akadtak gólhelyzeteink, most úgy alakult, hogy ők kihagyták, mi pedig kétszer betaláltunk. Nagyon bízom abban, hogy az utolsó idei fordulóban, Soroksáron sikerül eredményesen, győzelemmel zárnunk az évet.



    Itt az összefoglaló is a meccsről annak aki lemaradt róla .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/vasas_-_dorog_-_osszefoglalo-4137
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 09, 2019 8:16 pm

    Előre is bocsi a pocsék minőségért ,de felnagyítva (enlarge this image) azért olvasható , hogy az újságíró mire értékelte a játékosok teljesítményét .


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 <a href=Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Img_2054" />
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 09, 2019 2:56 pm

    Juhos2 írta:Sajnos a  vasárnap nekem nagyon zűrös. Még az online-t is felvételről, csúsztatva néztem, mert nem értem haza. Inkább néztem volna, amikor a tizenegyesből sem láttam semmit utána lassan feladtam.
    Az őszi szezonhoz képest már 3 ponttal többünk van.Smile

    Létszükséglet lenne a győzelem Soroksáron is és azért is nagyon szorítanunk kell , hogy Szolnokon pontokat veszítsen a Budafok . Persze a két győri csapat sikere sem jött jól , de félek a Budafok lesz az idei Kaposvár avval a különbséggel ,hogy náluk még pénz is van . Abban még lehet bízni ,hogy az ő játékuk is kiismerhető azért . Most már tisztelik majd őket is annyira az ellenfelek ,hogy visszaállnak ellenük és ,ha Kovács Dávidot lefogják avval kihúzzák az egyik méregfogukat . Kontrázni mindenki tud a másodosztályban ezt a saját bőrünkön tapasztalhattuk és remélem megtapasztalják a budaiak is . Attól viszont jogosan tartasz ,hogy beerősítenek a télen . Igaz nem lesz egyszerű dolguk mert alig van szabad használható játékos , persze pénzzel ki lehet vásárolni NB2-es szinten jó játékosokat is . Az ausztrál - magyarnak ez nem gond .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 09, 2019 12:56 pm

    Sajnos a vasárnap nekem nagyon zűrös. Még az online-t is felvételről, csúsztatva néztem, mert nem értem haza. Inkább néztem volna, amikor a tizenegyesből sem láttam semmit utána lassan feladtam.
    Az őszi szezonhoz képest már 3 ponttal többünk van.Smile
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 08, 2019 9:23 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:

    Győzelem a Dorog ellen


    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_a_dorog_ellen-4133


    Vezetőedzőnk értékelte a Dorog elleni győztes mérkőzést.
    - A győzelemnek örülni kell, de voltak olyan történések a mérkőzésen, amelyek fordulópontot jelenthettek volna. Sajnos hátul olyan hibákat követtünk el, amilyeneket ilyen szinten nem lehet, gondolok itt például az ellenfél 11-esére. A Dorognak is voltak lehetőségei, de 2-0 után már eldőlt a mérkőzés. Örülünk, hogy itthon tartottuk a három pontot.





    Gratulálok  a győzelemhez ! Mindenképpen dicséretes teljesítmény a szerdai 120 perc után még akkor is ,ha szerencsénk is volt a kapufáknál . Azt hiszem mindenki megtette a magáét persze a játék messze volt a jótól ,de szerintem azt tettük amit egy pihent ellenfél ellen kell . Nem is fognám bővebbre mert a ködtől inkább rádióközvetítésre emlékeztetett a mai élőképes . Sajnos a vetélytársak nem hibáztak ,viszont mi sem szakadtunk le . A mai győzelem igazi értékét csak a soroksári 3 pont tudná megadni .

    Úgy néz ki,hogy ebben a szezonban Birtalan formájához a kapufák is segítenek,illetve a labdának is van szeme.
    Egyébként ezt a meccset hozni kellett,talán ad magabiztosságot a Soroksár ellen.Hajrá Vasas!

    Jelenleg vezeti is a góllövő listát . Remélem Lencse nem lő hármat holnap .
    https://www.eredmenyek.com/tabella/tMERLOF6/U59EPsTa/#top_scorers
    Tavaly az egész bajnokságban összesen 13 gólja volt . Jó esetben ez már jövő vasárnap meglehet neki . Igaz akkor volt 10 gólpassza is ehhez félúton jár . Ma nem tudom ,hogy Balajti vagy ő adta a gólpasszt Köbölnek ? Hátha Juhos kint volt és látta .
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by vasassas Vas. Dec. 08, 2019 8:46 pm

    Vasas1969 írta:

    Győzelem a Dorog ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_a_dorog_ellen-4133


    Vezetőedzőnk értékelte a Dorog elleni győztes mérkőzést.
    - A győzelemnek örülni kell, de voltak olyan történések a mérkőzésen, amelyek fordulópontot jelenthettek volna. Sajnos hátul olyan hibákat követtünk el, amilyeneket ilyen szinten nem lehet, gondolok itt például az ellenfél 11-esére. A Dorognak is voltak lehetőségei, de 2-0 után már eldőlt a mérkőzés. Örülünk, hogy itthon tartottuk a három pontot.






    Gratulálok  a győzelemhez ! Mindenképpen dicséretes teljesítmény a szerdai 120 perc után még akkor is ,ha szerencsénk is volt a kapufáknál . Azt hiszem mindenki megtette a magáét persze a játék messze volt a jótól ,de szerintem azt tettük amit egy pihent ellenfél ellen kell . Nem is fognám bővebbre mert a ködtől inkább rádióközvetítésre emlékeztetett a mai élőképes . Sajnos a vetélytársak nem hibáztak ,viszont mi sem szakadtunk le . A mai győzelem igazi értékét csak a soroksári 3 pont tudná megadni .

    Úgy néz ki,hogy ebben a szezonban Birtalan formájához a kapufák is segítenek,illetve a labdának is van szeme.
    Egyébként ezt a meccset hozni kellett,talán ad magabiztosságot a Soroksár ellen.Hajrá Vasas!
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 08, 2019 7:26 pm

    Győzelem a Dorog ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_a_dorog_ellen-4133


    Vezetőedzőnk értékelte a Dorog elleni győztes mérkőzést.
    - A győzelemnek örülni kell, de voltak olyan történések a mérkőzésen, amelyek fordulópontot jelenthettek volna. Sajnos hátul olyan hibákat követtünk el, amilyeneket ilyen szinten nem lehet, gondolok itt például az ellenfél 11-esére. A Dorognak is voltak lehetőségei, de 2-0 után már eldőlt a mérkőzés. Örülünk, hogy itthon tartottuk a három pontot.




    Gratulálok  a győzelemhez ! Mindenképpen dicséretes teljesítmény a szerdai 120 perc után még akkor is ,ha szerencsénk is volt a kapufáknál . Azt hiszem mindenki megtette a magáét persze a játék messze volt a jótól ,de szerintem azt tettük amit egy pihent ellenfél ellen kell . Nem is fognám bővebbre mert a ködtől inkább rádióközvetítésre emlékeztetett a mai élőképes . Sajnos a vetélytársak nem hibáztak ,viszont mi sem szakadtunk le . A mai győzelem igazi értékét csak a soroksári 3 pont tudná megadni .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 08, 2019 2:08 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 07, 2019 7:54 pm

    Juhos2 írta:A döbbenettől nem jutottam szóhoz. A talpát szerintem lassan nincs olyan csapat aki belénk ne törölte volna. Nagyon mélyen vagyunk és nyomaiban sem látjuk a kiutat.
    Ez amúgy is Vasas hagyomány volt amióta az eszemet tudom ,hogy valamelyik feljutó még az élvonalban mindig bucira vert minket . Pápa ,Gázszer ,Siófok, Nagykanizsa ,hogy csak párat említsek ,de az legalább még az NB1-ben volt . Lassan oda jutunk ,hogy a megyei csapatok azért imádkoznak ,hogy a kupában velünk sorsolják össze őket. Mondjuk a III. Kerület nem ez a kategória mert szerintem nemcsak a Vácot előzné a mai másodosztályban ,de ennyi balsikertől már én is besokaltam . Holnap azért a 120 perces jéghoki meccs után egy győzelem a pihent Dorog ellen megsüvegelendő teljesítmény lenne . Az esetek 80-90 százalékában ilyenkor kikap a túlórázó ,de a csapatnak bőven van mit törlesztenie felénk .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Dec. 07, 2019 6:31 pm

    Síposúr írta:Gratulálok az újabb gyönyörű eredményhez ! Nem hiszem el , hogy ilyen szar ez a csapat meg azt se ,hogy a  Szanyó helyett nem találunk jobbat . A pályára is kellene egy főnök aki onnan írányit . Ordit , üvölt ,bíztat ,segít szóval ami kell . Egy régi Vasasos . Na ilyen nincs , azt meg nem látom ezek közül lesz e valaki aki úgy szereti a Vasast mint a régiek meg a drukkerek . Nem tudom bántja e ezeket amikor kikapunk ? Mondjuk majd a fiatalok , azok meg látjuk milyenek . Azért kicsit bízom ,hogy az akadémiáról ennek a Nagy Miklósnak köszönhetően Vasas szívű focisták jönnek a nagycsapatba.
    Hajrá Vasas !
    Én már azzal is beérném , ha lennének olyan játékosaink akinek annyit jelent a Vasas mint a drukkereknek . Ha Kleiszből és Murkából még focista lesz akkor szerintem ők ilyenek lesznek . Annyit tett értük a Vasas (Jámbor) ,hogy óriási csalódásként élném meg ,ha nem így lenne . Én is remélem ezután a Kubalásoknak az lesz az álmuk , hogy Vasas játékosok legyenek és nem akarnak minél előbb dobbantani Európába vagy az itthoni riválisokhoz .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Dec. 05, 2019 8:25 pm

    A döbbenettől nem jutottam szóhoz. A talpát szerintem lassan nincs olyan csapat aki belénk ne törölte volna. Nagyon mélyen vagyunk és nyomaiban sem látjuk a kiutat.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Dec. 05, 2019 4:35 pm

    Gratulálok az újabb gyönyörű eredményhez ! Nem hiszem el , hogy ilyen szar ez a csapat meg azt se ,hogy a Szanyó helyett nem találunk jobbat . A pályára is kellene egy főnök aki onnan írányit . Ordit , üvölt ,bíztat ,segít szóval ami kell . Egy régi Vasasos . Na ilyen nincs , azt meg nem látom ezek közül lesz e valaki aki úgy szereti a Vasast mint a régiek meg a drukkerek . Nem tudom bántja e ezeket amikor kikapunk ? Mondjuk majd a fiatalok , azok meg látjuk milyenek . Azért kicsit bízom ,hogy az akadémiáról ennek a Nagy Miklósnak köszönhetően Vasas szívű focisták jönnek a nagycsapatba.
    Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 04, 2019 9:22 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 04, 2019 2:43 pm

    Magyar Kupa: A Kerület nyerte a hófocit


    http://www.vasasfc.hu/hirek/magyar_kupa_a_kerulet_nyerte_a_hofocit-4125


    Újabb gyalázatos meccs és kiesés a kupából . Természetesen egy volt Vasas Kubalás góljával .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 04, 2019 9:42 am

    16 közé juthatunk a Magyar Kupában


    Csapatunk szerdán 12 órától az NB III-as III. Kerületi TVE vendége lesz a Magyar Kupa 8. fordulójában.



    http://www.vasasfc.hu/hirek/16_koze_juthatunk_a_magyar_kupaban-4124

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kemeny_bator_agressziv_tamadofutballt_jatszik_a_kerulet-4122

    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/iii_keruleti_tve_-_vasas-388
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Dec. 04, 2019 9:00 am

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Azért remélem láttad a meccset ? https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Köbölhőz mit szóltál ?
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Én nem láttam ennyire jónak a teljesítményét ,sőt több rossz megoldására emlékszem mint jóra . A gólja viszont nagyon szép volt és látok benne fantáziát . Szerintem hamar felveszi a felnőtt foci ritmusát és hasznos tagja lesz a csapatnak amint összeszokik a többiekkel. Ráadásul MLSZ fiatal és így Kovács Milánnak is rá kell tennie egy lapáttal , ha kezdő akar maradni .
    Az olasz játékosmegfigyelő fogalmam sincs ki miatt érkezhetett ? Talán Tóth Bence ?
    A Dorog ellen kimentek ? Előtte szerdán kemény lesz a III. Kerület ellen ,de nem hiszem ,hogy a dorogiaknak könnyebb dolga lenne  aznap a Debrecennel .

    Azt hittem a Kleisz játszik. A felpassza Birtalan felé jó volt, Birtalan ügyesen tolta át, Balajti hidegvére meg élményszámba ment. A dropp kimagasló volt, nagyszerű gól lett. Daróczinak csak le kellett volna másolni.
    Mondjuk inkább a félidő 7. helye határozza meg a Vasassal kapcsolatos gondolataimat, nem a Budaörs elleni győzelem. Csak nem akarok ennyire negatív lenni.
    Már megvan az összefoglaló .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/a_budaors_elleni_meccsunk_legfontosabb_jelenetei_video-4120
    Én még ebből sem tudom ,hogy ki passzolta fel a labdát Birtalannak ? Tény ,hogy nagyon szép gól lett .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Dec. 03, 2019 9:56 pm

    Csak ma tudtam megszerezni a múlt szerdai szörnyűség osztályzatait . Nem csoda ,hogy Colonak nem volt kedve megvenni . Ha a Budafoknak 7-8 hiányzója volt akkor jobbak mint gondolom .

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 <a href=Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Img_2053" />
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 02, 2019 8:20 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Azért remélem láttad a meccset ? https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Köbölhőz mit szóltál ?
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Én nem láttam ennyire jónak a teljesítményét ,sőt több rossz megoldására emlékszem mint jóra . A gólja viszont nagyon szép volt és látok benne fantáziát . Szerintem hamar felveszi a felnőtt foci ritmusát és hasznos tagja lesz a csapatnak amint összeszokik a többiekkel. Ráadásul MLSZ fiatal és így Kovács Milánnak is rá kell tennie egy lapáttal , ha kezdő akar maradni .
    Az olasz játékosmegfigyelő fogalmam sincs ki miatt érkezhetett ? Talán Tóth Bence ?
    A Dorog ellen kimentek ? Előtte szerdán kemény lesz a III. Kerület ellen ,de nem hiszem ,hogy a dorogiaknak könnyebb dolga lenne  aznap a Debrecennel .

    Azt hittem a Kleisz játszik. A felpassza Birtalan felé jó volt, Birtalan ügyesen tolta át, Balajti hidegvére meg élményszámba ment. A dropp kimagasló volt, nagyszerű gól lett. Daróczinak csak le kellett volna másolni.
    Mondjuk inkább a félidő 7. helye határozza meg a Vasassal kapcsolatos gondolataimat, nem a Budaörs elleni győzelem. Csak nem akarok ennyire negatív lenni.
    Még várom az összefoglalót ,hogy újranézzem . Az egész meccset nem akarom visszanézni mert majdnem bealudtam az első félidőben . Daróczi 100%-os helyzetbe hozhatta volna a csatárokat .
    Sajnos a korábbi eredmények miatt nem valóban nem tudunk örülni a győzelemnek se mert tudjuk ,hogy utána mindig jön a hideg zuhany . A tűzzel játszunk avval , hogy az elvesztett rengeteg elvesztett pont miatt 8 pont a Budafok előnye . Az ausztrál - magyar tulajuknak ez az otthoni csapata.
    https://www.transfermarkt.de/melbourne-victory/startseite/verein/7006
    Simán megerősítheti úgy télen a Budafokot ,hogy senki ne érje be őket . A legnagyobb baj az ,hogy egyáltalán nem is érdemelnénk meg a feljutást .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 02, 2019 6:02 pm

    Vasas1969 írta:
    Azért remélem láttad a meccset ? https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Köbölhőz mit szóltál ?
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Én nem láttam ennyire jónak a teljesítményét ,sőt több rossz megoldására emlékszem mint jóra . A gólja viszont nagyon szép volt és látok benne fantáziát . Szerintem hamar felveszi a felnőtt foci ritmusát és hasznos tagja lesz a csapatnak amint összeszokik a többiekkel. Ráadásul MLSZ fiatal és így Kovács Milánnak is rá kell tennie egy lapáttal , ha kezdő akar maradni .
    Az olasz játékosmegfigyelő fogalmam sincs ki miatt érkezhetett ? Talán Tóth Bence ?
    A Dorog ellen kimentek ? Előtte szerdán kemény lesz a III. Kerület ellen ,de nem hiszem ,hogy a dorogiaknak könnyebb dolga lenne  aznap a Debrecennel .

    Azt hittem a Kleisz játszik. A felpassza Birtalan felé jó volt, Birtalan ügyesen tolta át, Balajti hidegvére meg élményszámba ment. A dropp kimagasló volt, nagyszerű gól lett. Daróczinak csak le kellett volna másolni.
    Mondjuk inkább a félidő 7. helye határozza meg a Vasassal kapcsolatos gondolataimat, nem a Budaörs elleni győzelem. Csak nem akarok ennyire negatív lenni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 02, 2019 5:11 pm

    Juhos2 írta:Nem voltam kint. Ergo. Tudtam, hogy nyerünk.
    Azért remélem láttad a meccset ? https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Köbölhőz mit szóltál ?
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Y0DqyZGoqNo&feature=emb_logo
    Én nem láttam ennyire jónak a teljesítményét ,sőt több rossz megoldására emlékszem mint jóra . A gólja viszont nagyon szép volt és látok benne fantáziát . Szerintem hamar felveszi a felnőtt foci ritmusát és hasznos tagja lesz a csapatnak amint összeszokik a többiekkel. Ráadásul MLSZ fiatal és így Kovács Milánnak is rá kell tennie egy lapáttal , ha kezdő akar maradni .
    Az olasz játékosmegfigyelő fogalmam sincs ki miatt érkezhetett ? Talán Tóth Bence ?
    A Dorog ellen kimentek ? Előtte szerdán kemény lesz a III. Kerület ellen ,de nem hiszem ,hogy a dorogiaknak könnyebb dolga lenne aznap a Debrecennel .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Dec. 02, 2019 4:47 pm

    Enlarge this image és olvashatóbb méretet kapsz .

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 <a href=Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Img_2051" />

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 <a href=Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Img_2052" />
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Dec. 02, 2019 2:09 am

    Nem voltam kint. Ergo. Tudtam, hogy nyerünk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 01, 2019 7:54 pm

    Magabiztos győzelem a Budaörs ellen



    http://www.vasasfc.hu/hirek/magabiztos_gyozelem_a_budaors_ellen-4115


    Vezetőedzőnk értékelte a Budaörs elleni győztes meccset.
    - Mindkét csapat a támadójátékot részesíti előnyben, hogy ez most milyen minőségben valósult meg, azt inkább nem boncolgatnám. Jobban sáfárkodtunk a helyzeteinkkel, de játékban még mindig nem vagyunk ott, amire azt mondanám, hogy közelít a tökéleteshez. Sokat hibázunk, jó lenne, ha limitálnánk a hibáink számát, akkor elégedett lennék. Annak kifejezetten örülök, hogy nem kaptunk gólt, hosszú idő után tudtunk nyerni hazai pályán, ráadásul nagy fölénnyel. Hozzá kell tennem, a Budaörsnek is voltak helyzetei, alakulhatott volna másképp is.




    Gratulálok a győzelemhez ! Most még Szanyó nyilatkozatával is egyet kell ,hogy értsek . Teljesen reálisan értékeli a meccset . A többség hozott egy közepes átlagot . Talán Birtalan és Tóth volt egy picivel e fölött . Szedlár is jól szállt be . 8 perc alatt többet mutatott mint szerdán . Ez ma elég volt . Tetszett a védelem is ,ahogy kisegítették egymást , így nem futottak meg bennünket a budaörsiek ,bár az elején Kulcsár meglódulásai félelmetesek voltak .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6483
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Dec. 01, 2019 4:49 pm

    Vasas  -  Budaörs   17 : 00



    https://www.youtube.com/watch?v=Y0DqyZGoqNo


    Még mindenki várakozik , nem akar elindulni a közvetítés .

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 31 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 6:45 am