Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
Síposúr
vasassas
Qputyin
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 14, 2019 12:51 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2049[/img]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 13, 2019 8:40 pm

    Juhos2 írta:Sanyiból ez meg fog maradni



    https://www.instagram.com/p/B4fPXGlBRoU/?igshid=eubzh3yyb9ul

    Nagyon jó mindkettő ! Köszi ,hogy feltettétek ! Legalább ezek jókedvre derítik a Vasas drukkereket ,ha már a csapat játéka nem képes erre . Sanyi ma hármat is rúgott a 19 éveseknek ,bár jobban örültem volna egynek vasárnap .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/6-1-re_nyertunk_edzomerkozesen_-4076
    Ha Király és Balajti felépül akkor lassan mindenki bevethető lesz Murka kivételével . Igaz Rados meg műtik majd ,de hátha jön a másik Ádám .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Nov. 13, 2019 6:44 pm

    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by VasasTata Szer. Nov. 13, 2019 4:50 pm

    Vidám dolog és nem városi legenda Smile Juhos említette Vasas1969-nek, hogy a TrollFocin megtalálták a bolgár Vasas drukkert. bounce
    Eleget lógok a neten én is, érdekelt a dolog - meg is találtam az eredeti forrást!
    Nézni tényleg mosolyogtató, de kocsival nem mennék ilyen jármű után, az egyszer biztos! affraid

    https://promotions.hu/orszagos/szines/2019/11/05/rendorseg-intezkedes-kethalom-bolgar-karavan/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 12, 2019 12:43 pm

    A Szanyó nyilatkozat után már egyértelmű ,hogy a meccs elején kihagyott helyzet miatt hozta le Birtalant . A másik szituáció szerintem nem volt akkora helyzet . Mindenesetre a legveszélyesebb játékos lecserélése komoly edzői hiba volt . Persze az is igaz ,hogy Botond Szegeden is elszórakozott 1-2 helyzetet a góljai után . Végig koncentrálnia kellene akkor az emelés is bemegy legközelebb .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 12, 2019 9:01 am

    Vasas - Szolnok - videó és edzői értékelés



    http://www.vasasfc.hu/hirek/vasas_-_szolnok_-_video-4071




    A linket is nézzétek meg mert abban van a meccs összefoglaló .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Nov. 11, 2019 3:41 pm

    Juhos2 írta:Nekem pont az a problémám, hogy csak vártam legalább a helyzetek. De csak a meddő mezőnyjáték 90 perce maradt meg a számomra.
    Szerintetek Bőszből lesz kapus?
    Eddig olyan edzőt akartam Szanyó mellé aki össze tudja rakni a védekezést . Most úgy tűnik kell olyan is aki a támadójátékkal teszi ugyanezt . Olyan sem ártana aki jól cserél .
    Mintha ezek a fiúk nem is tudnák milyen sportágat játszanak és miről szól ez a játék . Az egész társaságnak járni kellene futsallozni . Ráadásul Szanyó úgy cserélt mintha a gól nélküli döntetlenért járna a három pont . Úgy érzem Bősz az utolsó 2 meccsen jól teljesített bár nem volt túl sok dolga ,de látszik nála a fejlődés önmagához képest . Nem tudom ,hogy lesz e belőle kapus ? Ha igen , akkor viszont 15 évre megtaláltuk a kapusedzőnket mert nem egy közepes kapusból csinál jót , hanem olyanból aki még tartalékkapusnak is gyenge .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Nov. 11, 2019 1:05 pm

    Nekem pont az a problémám, hogy csak vártam legalább a helyzetek. De csak a meddő mezőnyjáték 90 perce maradt meg a számomra.
    Szerintetek Bőszből lesz kapus?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 10, 2019 8:23 pm

    Szanyó: Sokkal pontosabban kellett volna játszanunk



    Vezetőedzőnk értékelte a mérkőzést.
    - Megvoltak a helyzeteink ahhoz, hogy megnyerjük ezt a mérkőzést. Szemben a kapussal 100 százalékos ziccerben illett volna betalálni. Ha a 8. percben vezetünk, a Szolnoknak ki kellett volna nyílnia, mi pedig játszhattuk volna a saját játékunkat. Nem tudom, milyen átok ül rajtunk hazai pályán, hiszen egy közel tökéletes szegedi meccs után ilyen produkcióval rukkoltunk ki. Sokkal pontosabbnak, koncentráltabbnak kellene lennünk és értékesíteni a helyzeteket.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/dontetlen_a_szolnok_ellen-4068



    Ez esett olyan rosszul mint egy háromgólos vereség . Az ilyen meccsekkel lehet megölni a drukkerek maradék reményeit . Minden eredmény nekünk kedvez és nem vagyunk képesek behúzni a kötelezőt . Borzasztó mennyire nincs esze a nagy többségnek ehhez a játékhoz . A mai alapján nem is tudnék olyat mondani akinek van . Ez vonatkozik Szanyóra is ,ha Birtalant nem sérülés miatt hozta le .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 10, 2019 2:38 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Nov. 10, 2019 2:34 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:
    Ott voltam a rokonaiddal együtt . Volt már jegyem ,de így is közel félóra volt mire bejutottam. Folyamatosan kb 500-600 ember várt a motozásra . Utána a beléptetőkapunál is legalább 40 ember volt előttem . Szerencsére mert a másik kapunál még többen voltak. Ha hatig dolgoztál akkor kb a szünetre értél volna be . A hazai tábor rendőri kísérettel jött a stadiba . Éreztem némi balhé szagot a levegőben . Remélem azért nem történt ilyen .

    Sajnálom,hogy nem tudtam elmenni a meccsre,mert mostanában nem  lesz ilyen közel.
    Így legalább nyertünk,ahogy megjósoltam.Sajnos a kimondott jó játékkal talán adós maradt a csapat,de talán elmozdulunk tartósabban a negatív szériából.
    Nem hiszed el ,de 1-3-at tippeltem volna . A hátralévő 6 meccsen már csak győzelmeket várok ( remélek) . Ma neten tudod nézni 5 órától . Itt már nem lehet kifogás az influenza .
    http://www.vasasfc.hu/hirek/eloben_kozvetitjuk_a_szolnok_elleni_meccsunket-4065
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by vasassas Szomb. Nov. 09, 2019 7:48 pm

    Vasas1969 írta:
    Ott voltam a rokonaiddal együtt . Volt már jegyem ,de így is közel félóra volt mire bejutottam. Folyamatosan kb 500-600 ember várt a motozásra . Utána a beléptetőkapunál is legalább 40 ember volt előttem . Szerencsére mert a másik kapunál még többen voltak. Ha hatig dolgoztál akkor kb a szünetre értél volna be . A hazai tábor rendőri kísérettel jött a stadiba . Éreztem némi balhé szagot a levegőben . Remélem azért nem történt ilyen .

    Sajnálom,hogy nem tudtam elmenni a meccsre,mert mostanában nem lesz ilyen közel.
    Így legalább nyertünk,ahogy megjósoltam.Sajnos a kimondott jó játékkal talán adós maradt a csapat,de talán elmozdulunk tartósabban a negatív szériából.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Nov. 08, 2019 1:16 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2048[/img]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 07, 2019 5:52 pm

    VasasTata írta:

    Köszi a belinkelt cikkeket / híreket (na meg majd kérdezek is a meccsről, mert azt szinte kizártnak tartom, hogy ne lettél volna ott Smile ) egyet-kettőt én is találtam, ha nem is részletesek:
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/vasas/nb-ii-a-vasas-siman-nyert-szegeden-elmozdult-a-kiesohelyrol-a-haladas-eredmenyek
    ...és inkább az alábbi cikk volt, ami meglepett - beismerem, nem olvastam "mögé" a meccsnek és ez így nekem nem volt meg - de érdekes, ami a 30 éve történt anno. De friss része is van az anyagnak:
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-30-eve-botranyba-fulladt-a-szeged-vasas-ma-ujra-talalkozik-a-ket-csapat-2730983
    Ott voltam a rokonaiddal együtt . Volt már jegyem ,de így is közel félóra volt mire bejutottam. Folyamatosan kb 500-600 ember várt a motozásra . Utána a beléptetőkapunál is legalább 40 ember volt előttem . Szerencsére mert a másik kapunál még többen voltak. Ha hatig dolgoztál akkor kb a szünetre értél volna be . A hazai tábor rendőri kísérettel jött a stadiba . Éreztem némi balhé szagot a levegőben . Remélem azért nem történt ilyen .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 07, 2019 5:39 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2046[/img]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 07, 2019 5:37 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2045[/img]
    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by VasasTata Csüt. Nov. 07, 2019 5:10 pm


    Köszi a belinkelt cikkeket / híreket (na meg majd kérdezek is a meccsről, mert azt szinte kizártnak tartom, hogy ne lettél volna ott Smile ) egyet-kettőt én is találtam, ha nem is részletesek:
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-ii/vasas/nb-ii-a-vasas-siman-nyert-szegeden-elmozdult-a-kiesohelyrol-a-haladas-eredmenyek
    ...és inkább az alábbi cikk volt, ami meglepett - beismerem, nem olvastam "mögé" a meccsnek és ez így nekem nem volt meg - de érdekes, ami a 30 éve történt anno. De friss része is van az anyagnak:
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-30-eve-botranyba-fulladt-a-szeged-vasas-ma-ujra-talalkozik-a-ket-csapat-2730983
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 07, 2019 9:05 am

    VIDEÓ !



    https://szegedma.hu/2019/11/fajo-vereseg-a-rangadon



    A meccsen nem is vettem észre ,hogy az első gól előtt Szedlár tette ki a labdát Terbének . Így nem csak az akció befejezője de az elindítója is volt . Azt hiszem a győzelmünk egyik oka az ,hogy az eddig kevesebbet teljesítők tegnap többet tettek be a kalapba. Leginkább Bőszre és Terbére gondolok . A másik talán az ,hogy a kirúgások miatt a hazaik nem tudták letámadni a labdakihozatalainkat, így kizártunk egy hibalehetőséget a játékunkból . Bár ezeket a kirúgásokat a hazaiak fejelték el , de nem tudták saját játékostárshoz irányítani és ezeket már a mi letámadó játékosaink szerezték meg többségében. Az is jó ötlet volt ,hogy több mozgékony játékosunk volt a pályán így gyorsaságban is felvettük a versenyt a Szeged fiataljaival . A rutinosabb játékosaik sebességétől már nem kellett tartanunk . Nem szúrtam ki ,hogy Köböl ugratta ki Birtalant a 2. gól előtt . Amúgy azt hittem volna ,hogy nem láttam tőle semmi különöset ,de ez remek megoldás volt . Mivel Szatmári csak a 2, félidőben nyújtott elfogadhatót szükség van ,hogy mások is belépjenek a támadásépítésbe . Főleg az ilyen 1-2 húzásból álló támadások . kontrák hiányoznak legjobban . Akarásban is volt szerencsére előrelépés és mivel a Szeged sem fogott ki túl jó napot ezért teljesen megérdemelt a győzelmünk egy közepes színvonalú mérkőzésen .
    A játékunk a jótól még messze volt . Kevés volt a jó teljesítmény ,de ma lefelé sem nagyon lógott ki senki , mindenki hozzátett a győzelemhez . 18 pontot remélek a hátralévő 6 meccsen .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Nov. 07, 2019 12:42 am

    Gratulálok a csapatnak a megérdemelt győzelemhez ! Első alkalommal voltam Szegeden meccsen . Nem rossz a stadion . Ha a VIP páholyok alatt volna 6-7 sorral több még tetszene is és simán elcserélném a miénkkel annak ellenére ,hogy szebb az Illovszky stadion. Ráértem nézelődni mert az első gólunkig nem történt semmi érdekes . Talán azt érdemes megemlíteni ,hogy kapuskirúgásokkal hoztuk játékba a labdát . Bősz rúgta át a másik térfélre . Ez jó ötlet volt mert ,ha a fejpárbajokat nem is nyertük meg .de utána a középpályás sorunk általában megszerezte a labdát . Az elején látszódott ,hogy ha passzokkal hoztuk volna ki a labdát azt veszélyesen letámadja a Szeged . Az első gólunk Terbe beadásából született . Meg is lepett ,hogy ilyen jól adott be és Szedlár is remekül érkezett . Döntő momentum volt nehéz lehetett volna ha megint mi futunk az eredmény után . Érdemleges csak a félidő utolsó percében történt amikor Hinora fejese ment mellé de úgy hogy majdnem súrolta is a kapufát . Birtalan odaért , de vagy nem akarta elvenni Hinorától a gólt ezért nem ért bele vagy nem volt ideje már belepiszkálni a labdába. Balajtit nem láttam mikor sérült meg , Kovács Milánon viszont már nagyon korán látszott ,hogy fogja a hasát és csak idő kérdése a csere . Birtalan jó csere volt . Végre láttam egy Vasas kontrát a jóvoltából . A 2. góljánál Szatmári találta meg jól a tizenhatoson belül . A duplája után kicsit szórakozott de ma ez is belefért . A Szeged gólja előtt nem tudom mi történt . Valaki azt mondta Szivacski odarúgott az egyik szegedi csatárnak aki provokálta . Én semmit sem láttam mert a kibontakozó kontránkat figyeltem és már a hazaiak térfelén jártunk . A bíró is késve vette észre az esetet .
    A Szeged játéka kisebb csalódás volt .A büntetőn kívül talán el sem találták a kapunkat . Bőszt ennek ellenére a jók közé sorolom mert jól jött ki beadásokra és bokszolta üres területre a labdát . Veszélyes helyzeteket előzött meg vele . Megérdemelte volna ,hogy gól nélkül hozza le a meccset . Terbét is dicsérném korábban úgysem volt példa rá . Nagyon fontos volt a gólpassza és egyre bátrabban és hasznosabban játszik . Tóth Bence és Birtalan nyújtott még jó teljesítményt . Talán Hinora dicsérhető még . Szatmári az első félidőben gyenge volt . Szerencsére valamelyest a 2.félidőre feljavult .
    Remélem ez végre az a győzelem ami egy győzelmi széria kezdete és idén már csak nyerünk . Ehhez fontos lenne ,hogy a 3 lesérülőnek ne kelljen meccset kihagynia.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 06, 2019 11:09 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 06, 2019 11:08 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 06, 2019 7:08 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Ez csak azoknál a dolgoknál működik amit nagyon szeretek mint pl a Vasas . Sajnos kevés ilyen dolog van . A meccsre rátérve nézőcsúcsot várnak ma . Ami több mint 5000 embert jelent .Tegnap pénztár nyitás előtt  már 3000 eladott jegynél jártak .

    Na mi van 50 szurkoló, ott vagy/tok? Stream? Ilyenkor bezzeg nincs😂.
    http://www.vasasfc.hu/kozvetites/szeged_-_vasas-381

    SZEDLÁR !!!!
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Nov. 06, 2019 7:06 pm

    Vasas1969 írta:
    Ez csak azoknál a dolgoknál működik amit nagyon szeretek mint pl a Vasas . Sajnos kevés ilyen dolog van . A meccsre rátérve nézőcsúcsot várnak ma . Ami több mint 5000 embert jelent .Tegnap pénztár nyitás előtt  már 3000 eladott jegynél jártak .

    Na mi van 50 szurkoló, ott vagy/tok? Stream? Ilyenkor bezzeg nincs😂.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Nov. 06, 2019 6:02 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Ákos láttam a kocsmában rákérdeztél Berényi mesterre . Nagyon sajnálom ha valóban leváltják . Sad  Egy ekkora Vasasost nem szabad elküldeni !! Valóban úgy néz ki mint amit viccesen írtál ,hogy ő lett a hibás a gyenge szereplés miatt , mert nem tudta győzelembe hajszolni a csapatot . Én csak a kocsmában beszélgettem vele de szerintem remek ember  . Persze lehet ,hogy 1-2 beszólása a jelenlegi szégyenteljes helyzetünkben nem volt megfelelő . Az is lehet olyan valaki kezdte ki Domonyainál aki nehezményezte ,hogy rá kellett várni a buszon . Smile

    Hahaha!! A te agyad szivacs. Mondták már?
    Ez csak azoknál a dolgoknál működik amit nagyon szeretek mint pl a Vasas . Sajnos kevés ilyen dolog van . A meccsre rátérve nézőcsúcsot várnak ma . Ami több mint 5000 embert jelent .Tegnap pénztár nyitás előtt  már 3000 eladott jegynél jártak .
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Nov. 06, 2019 1:35 pm

    Vasas1969 írta:Ákos láttam a kocsmában rákérdeztél Berényi mesterre . Nagyon sajnálom ha valóban leváltják . Sad  Egy ekkora Vasasost nem szabad elküldeni !! Valóban úgy néz ki mint amit viccesen írtál ,hogy ő lett a hibás a gyenge szereplés miatt , mert nem tudta győzelembe hajszolni a csapatot . Én csak a kocsmában beszélgettem vele de szerintem remek ember  . Persze lehet ,hogy 1-2 beszólása a jelenlegi szégyenteljes helyzetünkben nem volt megfelelő . Az is lehet olyan valaki kezdte ki Domonyainál aki nehezményezte ,hogy rá kellett várni a buszon . Smile

    Hahaha!! A te agyad szivacs. Mondták már?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 05, 2019 7:04 pm

    Ákos láttam a kocsmában rákérdeztél Berényi mesterre . Nagyon sajnálom ha valóban leváltják . Sad Egy ekkora Vasasost nem szabad elküldeni !! Valóban úgy néz ki mint amit viccesen írtál ,hogy ő lett a hibás a gyenge szereplés miatt , mert nem tudta győzelembe hajszolni a csapatot . Én csak a kocsmában beszélgettem vele de szerintem remek ember . Persze lehet ,hogy 1-2 beszólása a jelenlegi szégyenteljes helyzetünkben nem volt megfelelő . Az is lehet olyan valaki kezdte ki Domonyainál aki nehezményezte ,hogy rá kellett várni a buszon . Smile
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 05, 2019 6:42 pm

    vasassas írta:
    Vasas1969 írta:

    Vasas  -  Siófok  2 - 2   VIDEÓ




    https://mediaklikk.hu/video/2019/11/03/vasas-siofok-2-2


    Nem találjuk meg a lényegét a játéknak,csak csapongunk. Igaz, hogy szerencsénk sincs.Több játékos   is alul teljesít. A mi  Sanyink sem tud jó befejező csatár lenni,csak villanásai vannak,mint tavaszi záporban. Mondjuk a 11-s nem állta volna meg a  helyét videózással. Talán Szegeden ki jön a lépés...
    A tizenegyest többször visszanéztem ,de nem látni a videón ,hogy miért adta meg . A fradi ellen biztos nem fújta volna be . Szegény Sanyinak talán 5 jó megmozdulása nem volt a pápai és az otthoni meccsen összesen és akkor sokat mondtam . Talán most villan megint egyet . Amire nagy szükség is lenne mert az utolsó perces barcikai vereség bosszanthatja nagyon a Szegedet és az újságírók is tudatosítják velük mi a kötelességük ellenünk. Ezek még mértéktattó írások . Vitos György biztos hergelné rendesen a drukkereket is .

    https://szegedma.hu/2019/11/jon-az-osz-rangadoja-szeged-vasas
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 05, 2019 6:21 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2043[/img]
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6480
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Nov. 05, 2019 6:10 pm

    [img]Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Img_2042[/img]
    avatar
    vasassas


    Hozzászólások száma : 51
    Join date : 2018. Mar. 13.

    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by vasassas Hétf. Nov. 04, 2019 9:18 pm

    Vasas1969 írta:

    Vasas  -  Siófok  2 - 2   VIDEÓ



    https://mediaklikk.hu/video/2019/11/03/vasas-siofok-2-2


    Nem találjuk meg a lényegét a játéknak,csak csapongunk. Igaz, hogy szerencsénk sincs.Több játékos is alul teljesít. A mi Sanyink sem tud jó befejező csatár lenni,csak villanásai vannak,mint tavaszi záporban. Mondjuk a 11-s nem állta volna meg a helyét videózással. Talán Szegeden ki jön a lépés...

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!!!! - Page 33 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 3:06 pm