Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    VasasTata
    VasasTata


    Hozzászólások száma : 76
    Join date : 2015. Jul. 06.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VasasTata Pént. Jan. 19, 2018 5:48 pm

    Ez most nem lesz komoly - vagy nagyon is az - de Kálmán bá' most is megmondja a tutit! cyclops cyclops
    A "migránsokról" kicsit másképpen.
    https://www.youtube.com/watch?v=iQn_d8Hetzw

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Jan. 19, 2018 2:07 pm

    Vaskó: A középmezőnyben van a reális helyünk

    Csapatunk egyik vezéregyénisége, a Vasas-nevelésű Vaskó Tamás, a Szekszárd elleni csereként beállva góllal és gólpasszal járult hozzá a 3-0-s győzelemhez. Védőnk az apaság szépségeiről, a csapatba való kerülés küzdelmeiről és tavaszi várakozásairól beszélt honlapunknak.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vasko_a_kozepmezonyben_van_a_realis_helyunk-2906
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 18, 2018 10:31 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Ha mégis lesz meglepetés,  akkor mi ketten fogunk a legjobban meglepődni ! Very Happy Egerszegi is megvan. Talán ő a legjobb a 3 felmerült névből. Ma már ez az első gól nem születhetne meg.

    https://www.youtube.com/watch?v=eQh4Fdwp-nk

    Csekének azért még mindig örülnék. Csatárban egy minőségi kellene ,azt se bánom , ha nem magyar. Egyedül Feczeseinről hallani ,hogy szabad.  Ár(fizetés) érték arányában nem tudom jó lenne e ? Remélem én is ,hogy Tischlernél jobb jön. Amúgy valamiért azt hiszem benne azért lenne még tartalék . Lehet csak az ellenünk rúgott góljai miatt . Védőben Kovács Gábor is szabad listán van . El tudom képzelni  ,hogy cserének esetleg megpróbálják ,ha nem lesz jobb.

    Tavaly még egy közvetítésben Csekét az Újpest jövőbeli csapatának alappilléreként emlegették. Aztán ez is hamar elmúlt.
    Én elkezdtem reménykedni, hogy a góllövés is megoldódik. Ha végig gondolom találhatunk végre valakit mi is ennyi idő után. De el fog jutni egyáltalán a labda hozzá vagy olyan csatárt kel találni aki egyből egy?
    Szerintem Barczit szánják annak aki eljuttassa a labdát annak a csatárnak. Nézegettem ,hogy ki lehetne jó ,de nem találok minden szempontból megfelelőt még a Transfermarkton sem. Remélem találunk olyan kevés lehetőséget kapót , akit a klubja elenged és hozzánk is szívesen jönne. Jó lenne egy Hámori Feri féle nagy fogás . Már egy nulla volt amikor hozzánk jött és micsoda feltámadást produkált.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Csüt. Jan. 18, 2018 9:07 pm

    Vasas1969 írta:
    Ha mégis lesz meglepetés,  akkor mi ketten fogunk a legjobban meglepődni ! Very Happy Egerszegi is megvan. Talán ő a legjobb a 3 felmerült névből. Ma már ez az első gól nem születhetne meg.

    https://www.youtube.com/watch?v=eQh4Fdwp-nk

    Csekének azért még mindig örülnék. Csatárban egy minőségi kellene ,azt se bánom , ha nem magyar. Egyedül Feczeseinről hallani ,hogy szabad.  Ár(fizetés) érték arányában nem tudom jó lenne e ? Remélem én is ,hogy Tischlernél jobb jön. Amúgy valamiért azt hiszem benne azért lenne még tartalék . Lehet csak az ellenünk rúgott góljai miatt . Védőben Kovács Gábor is szabad listán van . El tudom képzelni  ,hogy cserének esetleg megpróbálják ,ha nem lesz jobb.

    Tavaly még egy közvetítésben Csekét az Újpest jövőbeli csapatának alappilléreként emlegették. Aztán ez is hamar elmúlt.
    Én elkezdtem reménykedni, hogy a góllövés is megoldódik. Ha végig gondolom találhatunk végre valakit mi is ennyi idő után. De el fog jutni egyáltalán a labda hozzá vagy olyan csatárt kel találni aki egyből egy?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 18, 2018 8:38 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Szerintem a lényeget tekintve Colo is ugyanezt írta volna. Ha szombaton délelőtt ki tudsz menni az edzőmeccsre megírhatnád ,hogy mit tapasztaltál a Vecsés ellen ?
    Szerintem mivel a kis Bognár Kövesdre ment emiatt került csak Barczi a képbe. Kérdés ,hogy hol veszik számításba ? Pista csatárt és védőt említett . Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki szabad és még a hasznunkra is lenne . Neked van tipped ?

    Nagyon jól látod,az lesz a meglepetés hogy nem lesz meglepetés legalábbis a jelek eddig erre mutattak.Állitólag közel kerültünk Egerszegi leigazolásához is.még egy kp.na de ki fog majd gólt lőni?Jó lenne már egy gólerős csatár,de ne Tischler mert egy csere üzlet keretében az ő neve is felmerült.
    Ha mégis lesz meglepetés,  akkor mi ketten fogunk a legjobban meglepődni ! Very Happy Egerszegi is megvan. Talán ő a legjobb a 3 felmerült névből. Ma már ez az első gól nem születhetne meg.

    https://www.youtube.com/watch?v=eQh4Fdwp-nk

    Csekének azért még mindig örülnék. Csatárban egy minőségi kellene ,azt se bánom , ha nem magyar. Egyedül Feczeseinről hallani ,hogy szabad.  Ár(fizetés) érték arányában nem tudom jó lenne e ? Remélem én is ,hogy Tischlernél jobb jön. Amúgy valamiért azt hiszem benne azért lenne még tartalék . Lehet csak az ellenünk rúgott góljai miatt . Védőben Kovács Gábor is szabad listán van . El tudom képzelni  ,hogy cserének esetleg megpróbálják ,ha nem lesz jobb.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 18, 2018 8:18 pm

    A Vasasnál tudják, többre képes a csapat

    A csapat német vezetőedzője szerint kellenek a jó eredmények, hogy kijöjjenek a gödörből.


    https://www.m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2018/01/17/a-vasasnal-tudjak-tobbre-kepes-a-csapat/#
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 18, 2018 8:14 pm

    Újabb igazolás: Egerszegi

    Egerszegi Tamás aláírta 2020-ig szóló szerződését csapatunkhoz.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/ujabb_igazolas_egerszegi-2905

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Pic2_2905
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Jan. 18, 2018 2:27 pm

    Vasas1969 írta:
    Szerintem a lényeget tekintve Colo is ugyanezt írta volna. Ha szombaton délelőtt ki tudsz menni az edzőmeccsre megírhatnád ,hogy mit tapasztaltál a Vecsés ellen ?
    Szerintem mivel a kis Bognár Kövesdre ment emiatt került csak Barczi a képbe. Kérdés ,hogy hol veszik számításba ? Pista csatárt és védőt említett . Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki szabad és még a hasznunkra is lenne . Neked van tipped ?

    Nagyon jól látod,az lesz a meglepetés hogy nem lesz meglepetés legalábbis a jelek eddig erre mutattak.Állitólag közel kerültünk Egerszegi leigazolásához is.még egy kp.na de ki fog majd gólt lőni?Jó lenne már egy gólerős csatár,de ne Tischler mert egy csere üzlet keretében az ő neve is felmerült.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Jan. 18, 2018 11:08 am

    Nem volt meg ,hogy kicsoda is ,de nekem ez a Barczi gyerek nem tűnik használhatatlannak. Nagyon mennek neki ezek a sarkazások és még a bal szélt is jól megtudja húzni . Mondjuk ez még magában kevés . Lehet ezért is nem ismertem pedig már 28 éves . Magam is keveslem a góljai számát . Azért bízok a vezetésben ,hogy jönnek még jobb játékosok is. Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 17, 2018 8:56 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek  ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni  télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.
    Ha Oenning továbbra is önfejű lesz bajban lehetünk ,ha viszont zártabban játszunk (nem megyünk fejjel a falnak) és jobban a játékosokra szabja a taktikát , akkor szóba sem jöhet a kiesés. Annál sokkal jobb ez a játékosállomány ,persze csak akkor ,ha mindent megtesznek a pályán.

    Barczi olyan szempontból jó ,hogy bár én is csak közepes játékosnak tartom ,de van benne lendület és helyzetbe tudja hozni a társait és ez hiánycikk volt nálunk az ősszel.

    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Ez egy jól sikerült válasz volt . . . . /szerintem/.
    Szerintem a lényeget tekintve Colo is ugyanezt írta volna. Ha szombaton délelőtt ki tudsz menni az edzőmeccsre megírhatnád ,hogy mit tapasztaltál a Vecsés ellen ?
    Szerintem mivel a kis Bognár Kövesdre ment emiatt került csak Barczi a képbe. Kérdés ,hogy hol veszik számításba ? Pista csatárt és védőt említett . Hirtelen nem is tudnék mondani senkit aki szabad és még a hasznunkra is lenne . Neked van tipped ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jan. 17, 2018 7:58 pm

    Vasas1969 írta:
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek  ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni  télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.
    Ha Oenning továbbra is önfejű lesz bajban lehetünk ,ha viszont zártabban játszunk (nem megyünk fejjel a falnak) és jobban a játékosokra szabja a taktikát , akkor szóba sem jöhet a kiesés. Annál sokkal jobb ez a játékosállomány ,persze csak akkor ,ha mindent megtesznek a pályán.

    Barczi olyan szempontból jó ,hogy bár én is csak közepes játékosnak tartom ,de van benne lendület és helyzetbe tudja hozni a társait és ez hiánycikk volt nálunk az ősszel.

    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Ez egy jól sikerült válasz volt . . . . /szerintem/.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 17, 2018 4:35 pm

    Juhos2 írta:Várom a híreket. Kitalált vajon valami meglepit Oening mester a tavaszra?
    Szia! Szerintem az lesz a meglepetése ,hogy nem változtat semmin . Azt hiszi ,hogy az ellenfelek is változtatásokat várnak tőle és ezen ,hogy ugyanazt játsszuk megfognak lepődni. Akik meg is lepődnek ,hogy hányszor vagyunk képesek ugyanabba a folyóba lépni és könyörtelenül megbüntetik majd és ezen meg a mester lepődik meg. Félek nem fogunk tudni télen minőségi igazolásokat ,hozni akikkel sokkal jobban működik ugyanez a játékrendszer.
    Ha Oenning továbbra is önfejű lesz bajban lehetünk ,ha viszont zártabban játszunk (nem megyünk fejjel a falnak) és jobban a játékosokra szabja a taktikát , akkor szóba sem jöhet a kiesés. Annál sokkal jobb ez a játékosállomány ,persze csak akkor ,ha mindent megtesznek a pályán.

    Barczi olyan szempontból jó ,hogy bár én is csak közepes játékosnak tartom ,de van benne lendület és helyzetbe tudja hozni a társait és ez hiánycikk volt nálunk az ősszel.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Jan. 17, 2018 3:05 pm

    Várom a híreket. Kitalált vajon valami meglepit Oening mester a tavaszra?
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 16, 2018 9:55 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 16, 2018 7:21 pm

    colocolo írta:
    Juhos2 írta:

    Behúztuk. Most már csak azon kell imádkozni, hogy ne 700 percenként lőjön egy gólt.

    Gondolom nagyon fontos érv volt mellette hogy nem kellet fizetni érte,118 mérkőzés 11 gól ha jól emlékszem nem igazán parádés.Persze attól még lehet nagyon hasznos játékos reméljük hogy nálunk az lesz.

    Újra egyetértünk . Én is közepes játékosnak gondolom. Voltak korábban meccsei még Újpesten amikor azt hittem több van benne , de sajnos nem jött ki belőle. Reménykedjünk ,hogy későn érő típus. Ezt a régi cikket csak azért teszem be mert itt elmondja hol szeret legjobban játszani.
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/diosgyor-megfordult-a-fejemben-a-tavozas-gondolata-barczi-2384813
    Szerintem ez Berecz helye. Szerencsére neki sincs komoly baja.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_nagyobb_volt_az_ijedtseg-2902
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Jan. 16, 2018 7:03 pm

    Barczi Dávid két és féléves szerződést írt alá

    Új játékossal bővült csapatunk, leigazoltuk Barczi Dávidot. A középpálya középén és szélén is bevethető 28 éves játékos legutóbb a Videoton együttesében szerepelt.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/barczi_david_ket_es_feleves_szerzodest_irt_ala-2903


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Pic2_2903
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 16, 2018 6:26 pm

    Juhos2 írta:

    Behúztuk. Most már csak azon kell imádkozni, hogy ne 700 percenként lőjön egy gólt.

    Gondolom nagyon fontos érv volt mellette hogy nem kellet fizetni érte,118 mérkőzés 11 gól ha jól emlékszem nem igazán parádés.Persze attól még lehet nagyon hasznos játékos reméljük hogy nálunk az lesz.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Jan. 16, 2018 3:05 pm

    colocolo írta:Tegnap Barczi szerződést bontott a Vidinél,szabadon igazolhatóvá vált így már csak vele kell egyezkedni az érdeklődőknek.Nem tudom,olyan keveset játszott nálam egyáltalán nincs képben.Azon is csodálkoztam amikor le igazolta a Vidi,mit láttak benne nem tudom.Sajnálom hogy nincsenek nálunk próba játékosok,hátha találnánk valakit főleg a fiatalok között.Nem vagyok türelmetlen,de jó lenne már ha valami alakulna mert az új fiúknak be is kell épülni a csapatba.Arra nem is merek gondolni,hogy nem azonnal bevethető kezdő embereket igazolunk.

    Behúztuk. Most már csak azon kell imádkozni, hogy ne 700 percenként lőjön egy gólt.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Kedd Jan. 16, 2018 10:08 am

    Tegnap Barczi szerződést bontott a Vidinél,szabadon igazolhatóvá vált így már csak vele kell egyezkedni az érdeklődőknek.Nem tudom,olyan keveset játszott nálam egyáltalán nincs képben.Azon is csodálkoztam amikor le igazolta a Vidi,mit láttak benne nem tudom.Sajnálom hogy nincsenek nálunk próba játékosok,hátha találnánk valakit főleg a fiatalok között.Nem vagyok türelmetlen,de jó lenne már ha valami alakulna mert az új fiúknak be is kell épülni a csapatba.Arra nem is merek gondolni,hogy nem azonnal bevethető kezdő embereket igazolunk.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Jan. 15, 2018 9:37 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 14, 2018 4:17 pm

    colocolo írta:Mai újabb infók átigazolás ügyben,Cseke,Barczi,Egerszegi tárgyalunk velük Hangyát vinné a Puskás erről Vancsa azt mondta nem minősítené ezt az ajánlatot.A cikket Sinkovics G.írta aki Vasas ügyekben nagyon tájékozott szokott lenni.Mivel a videóból az derül ki hogy első sorban,védőt,csatárt keresünk a három kp.közül csak egynek lehet esélye.
    Akkor bővült a lista . Remélem egyik fiú sem Hangya pótlására jön. Azt néztem ,hogy az utolsó másfél évben Barczi nagyon keveset játszott a Vidinél. Igazi játékostemető lett a fehérvári klub. Viszont az utolsó idényében a DVTK-nál szélsőt játszott ,így vele nemcsak a középpályán ,de egy sorral előrébb a bal szélen is számolhatnánk. Talán ez volt a legjobb idénye
    https://www.transfermarkt.de/david-barczi/leistungsdaten/spieler/119765/plus/0?saison=2015
    Ha ő jön , jó lenne ,ha minél hamarabb jönne mert komoly játékhiánya lehet. Csak anyagilag volt jó döntés a Székesfehérvárra igazolása.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Jan. 14, 2018 10:07 am

    Mai újabb infók átigazolás ügyben,Cseke,Barczi,Egerszegi tárgyalunk velük Hangyát vinné a Puskás erről Vancsa azt mondta nem minősítené ezt az ajánlatot.A cikket Sinkovics G.írta aki Vasas ügyekben nagyon tájékozott szokott lenni.Mivel a videóból az derül ki hogy első sorban,védőt,csatárt keresünk a három kp.közül csak egynek lehet esélye.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Jan. 14, 2018 12:43 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 13, 2018 8:30 pm

    colocolo írta:Nem tartom egy komoly hír forrásnak,de az NB.1 hu.szerint Bojan Sankovic és Cseke Benjámin is távozhat megfelelő ajánlat esetén.Akkor lehet hogy van alapja az érdeklődésnek.Saját nevelésü játékos nem volt szép a távozása én mégis adnák néki egy esélyt még.Sztár játékosokat mi nem tudunk igazolni,meg fizetni ő benne van mindkét tulajdonságból van valami ami Vancsa M.elvárása.Inkább attól félek hogy edzőnk nem képes ki hozni a maximumot,sem tudás sem akarás szinten a játékosokból.A mi helyzetünkben nem szép focit,hanem eredményes focit kell játszani.
    Én is örülnék neki ! Használható játékos ,bár félek már nem fogja azt a pályát befutni amire hívatott volt. Viszont Vidával , Bereczcel és Ádámmal játszott valamennyit korábban együtt , így könnyebb lesz visszailleszkednie és a játékkapcsolatok is meg lehetnek . Egyébként a Vancsa által  elmondottak Szedlárra is illenének,  legalábbis NB2-es szinten mindenképp.
    Azt mondják egyszer a kapanyél is elsül ,hátha Oenning is kellemes meglepetést okozna Csekével kapcsolatban (már ha egyáltalán szó van róla ) . A korábbi német edző Berger kihozta a legjobbat Csekéből . Fantasztikusan játszott akkoriban. Most is német az edzőnk , ez egy kis reménykedésre adhatna okot ,bár az érkezése sem biztos ,ráadásul Oenniget is ismerjük.

    "A mi helyzetünkben nem szép focit , hanem eredményes focit kell játszani." Ezzel meg annyira egyetértek , hogy ha nem ehhez tartják magukat nagyon nagy baj lehet. A szép foci ráér ,ha már biztos a bennmaradás . Nem bánnám ,ha ez minél korábban jönne el.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Jan. 13, 2018 7:15 pm

    Győzelem az első felkészülési mérkőzésen

    Az NB III-as Szekszárd együttese ellen 3-0 arányban győzött csapatunk az első felkészülési mérkőzésen.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/bemutatjuk_a_szekszard_csapatat-2899

    http://www.vasasfc.hu/hirek/gyozelem_az_elso_felkeszulesi_merkozesen-2900

    http://www.vasasfc.hu/hirek/burmeister_megtalalni_korabbi_onmagunkat-2898
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Jan. 12, 2018 1:50 pm

    Nem tartom egy komoly hír forrásnak,de az NB.1 hu.szerint Bojan Sankovic és Cseke Benjámin is távozhat megfelelő ajánlat esetén.Akkor lehet hogy van alapja az érdeklődésnek.Saját nevelésü játékos nem volt szép a távozása én mégis adnák néki egy esélyt még.Sztár játékosokat mi nem tudunk igazolni,meg fizetni ő benne van mindkét tulajdonságból van valami ami Vancsa M.elvárása.Inkább attól félek hogy edzőnk nem képes ki hozni a maximumot,sem tudás sem akarás szinten a játékosokból.A mi helyzetünkben nem szép focit,hanem eredményes focit kell játszani.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Jan. 11, 2018 4:34 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

    Köszi! Vajon ezt a cikket is hasonló célból írták ?
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-sulyos-problema-miatt-tavozhat-a-valogatott-vedo-2612213
    Lehet ,hogy még egy légiós hely felszabadul és nézhetünk védő után is ?

    Van esély rá hogy néha az NS.is eltalál valamit,ami tény az hogy sérült akár Murka vagy Kleisz és jó esély van rá hogy közülük senki nem fog játszani tavasszal.Ha továbbra is strucc politikát folytatunk,és nem akarjuk észrevenni a problémákat,akkor könnyen oda juthatunk ahova nagyon nem szeretnénk.Aztán a vége az lesz hogy se strucc se homok.
    Ezt most eltalálták ,a múltkor volt egy kis keretes cikk róla különösebb konkrétumok nélkül. Mintha a sors is minket verne Osváth távozása óta a középpálya jobb szélén még Kleiszben volt meg leginkább az ígéret , hogy egyszer jó lesz ott. Ráadásul most ez a húsevő baktérium nagyon nem játék. Reménykedem ,hogy nem az lesz ,bár az ilyet akkor sem verik nagydobra , ha az. A legjobbakat kívánom Kleisznek , akármi is ez gyógyuljon ki belőle mihamarabb.

    Vergosra nem tartottunk igényt .Simunekre , Murkára és Kleiszre nem számíthatunk . Czingráber ,Király és Kulcsár nem tudjuk ,hogy mikor épül fel. Így már érthető ,ha nem lesz tisztogatás . Nem tudom van e 15 egészséges játékosunk ? Teljesen igazad van . Muszáj igazolnunk ,mert nem lesz idő kivárni ,hogy azok akik nem tudják végigcsinálni a felkészülést még formába is lendüljenek. Így ennyi emberrel még gyakorolni se lehet még jó ,hogy ennyi edzőmeccset kötöttünk le mert egymás között úgy se tudnánk játszani .

    Annak legalább örülök ,hogy most keményen dolgoznak a fiúk. Már tavasszal sem nőttünk az ellenfelek főlé kondiban , ősszel meg egyértelműen felülmúltak bennünket. Idegesítő volt az ellenkezőjét olvasni . Most legalább Vida őszinte . Kezdetnek már ez is valami .

    http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_az_elvegzett_sok_munka_kifizetodo_lesz_a_bajnoksagban-2895
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Jan. 11, 2018 9:32 am

    Vasas1969 írta:

    Köszi! Vajon ezt a cikket is hasonló célból írták ?
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-sulyos-problema-miatt-tavozhat-a-valogatott-vedo-2612213
    Lehet ,hogy még egy légiós hely felszabadul és nézhetünk védő után is ?

    Van esély rá hogy néha az NS.is eltalál valamit,ami tény az hogy sérült akár Murka vagy Kleisz és jó esély van rá hogy közülük senki nem fog játszani tavasszal.Ha továbbra is strucc politikát folytatunk,és nem akarjuk észrevenni a problémákat,akkor könnyen oda juthatunk ahova nagyon nem szeretnénk.Aztán a vége az lesz hogy se strucc se homok.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Jan. 10, 2018 2:07 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Vancsa: A játékoskeretünk többre képes az őszi eredményeknél

    Ha lehetőségünk lesz, minden poszton szeretnénk erősíteni. Alapvetően azonban a jelenlegi kerettel számol a klubvezetés.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vancsa_a_jatekoskeretunk_tobbre_kepes_az_oszi_eredmenyeknel-2894


    Azt hiszem a meghiúsult igazolás Bognár volt. Egerszegi mondjuk jó konkurencia lenne Vidának is ,ha valóban szó van róla .

    Hogy honnan vette Somogyi Zs.az NS.újságírója nem tudom,bedobta a két nevet egy cikkben választ remélt de nem kapott.Ahogy mondani szokás,sem cáfolni,sem megerősiteni nem akarták a hírt a Vasasnál.

    Köszi! Vajon ezt a cikket is hasonló célból írták ?
    http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-sulyos-problema-miatt-tavozhat-a-valogatott-vedo-2612213
    Lehet ,hogy még egy légiós hely felszabadul és nézhetünk védő után is ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szer. Jan. 10, 2018 1:30 pm

    Vasas1969 írta:Vancsa: A játékoskeretünk többre képes az őszi eredményeknél

    Ha lehetőségünk lesz, minden poszton szeretnénk erősíteni. Alapvetően azonban a jelenlegi kerettel számol a klubvezetés.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vancsa_a_jatekoskeretunk_tobbre_kepes_az_oszi_eredmenyeknel-2894


    Azt hiszem a meghiúsult igazolás Bognár volt. Egerszegi mondjuk jó konkurencia lenne Vidának is ,ha valóban szó van róla .

    Hogy honnan vette Somogyi Zs.az NS.újságírója nem tudom,bedobta a két nevet egy cikkben választ remélt de nem kapott.Ahogy mondani szokás,sem cáfolni,sem megerősiteni nem akarták a hírt a Vasasnál.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 18 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 6:58 pm