Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share

Juhos2

Hozzászólások száma : 508

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Aug. 18, 2017 5:54 pm

Vasas1969 írta:
    Köszi! Ma lesz e túra vagy csak a tévében nézed meg Könyvest ?
    Én is agyalok ezen ,ha több szerencsénk van más lehetett volna. Az a baj ,hogy többet kellene tenni a szerencséért és ezt nem látom a csapaton. Remélem innen beszél azért valaki a Fortunával. Very Happy
    Nem bánnám ,ha a Vidi bemenne a csoportkörbe. Talán a kettős terhelés miatt megszoríthatók lennének ,bár sajnos a teljesítményünk még messze van attól ,hogy velük legyünk harcban.

Az egész család elutazott, én dolgozom. Marad a tv.
    Az El-t néztem. Beitar-Plovdiv-Maritimo-Kijev?. El lehet valaha jutni idáig?

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Pént. Aug. 18, 2017 5:36 pm

colocolo írta:Talán egy kis remény sugár stadion ügyben,vasárnap olvastam egy beszámolót stadion ügyben.Amiben a stadionunk 6204 fő befogadására alkalmas 5,2 milliárd értékben,a Honvédé 5,5 milliárd létszám nélkül de látvány tervel,pazar külsővel. Mivel náluk 8000 ezrest emlegetnek a közel azonos pénz miatt simán elképzelhetö nekünk a 6200 stadi.Ráadásul ma az NS. emliti hogy a Vasas folyondár utcai csarnokának építése kapcsán,hogy ugyanaz a Market Zrt.épiti mint a stadiont,aminek a költsége 5,250 milliárdnál tart.Reménykedem hátha vannak csodák.

Na ez tényleg egy apró reménysugár. A kedélyek is lenyugodnának, hogy mindenki befér.
    Már alig várom.
    colocolo

Hozzászólások száma : 422

Témanyitás by colocolo on Pént. Aug. 18, 2017 11:58 am

Talán egy kis remény sugár stadion ügyben,vasárnap olvastam egy beszámolót stadion ügyben.Amiben a stadionunk 6204 fő befogadására alkalmas 5,2 milliárd értékben,a Honvédé 5,5 milliárd létszám nélkül de látvány tervel,pazar külsővel. Mivel náluk 8000 ezrest emlegetnek a közel azonos pénz miatt simán elképzelhetö nekünk a 6200 stadi.Ráadásul ma az NS. emliti hogy a Vasas folyondár utcai csarnokának építése kapcsán,hogy ugyanaz a Market Zrt.épiti mint a stadiont,aminek a költsége 5,250 milliárdnál tart.Reménykedem hátha vannak csodák.
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4169

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Aug. 18, 2017 7:53 am

Juhos2 írta:

2. félidő.
    A Kövesd a gól után is behúzódva, kontrára játszott. Aztán találtak egy szerencsés gólt. Le kellett volna zárni, de a helyzetek kimaradtak. Közelebb álltunk a 2.-hoz, mint ők az elsőhöz.
    Köszi! Ma lesz e túra vagy csak a tévében nézed meg Könyvest ?
    Én is agyalok ezen ,ha több szerencsénk van más lehetett volna. Az a baj ,hogy többet kellene tenni a szerencséért és ezt nem látom a csapaton. Remélem innen beszél azért valaki a Fortunával. Very Happy
    Nem bánnám ,ha a Vidi bemenne a csoportkörbe. Talán a kettős terhelés miatt megszoríthatók lennének ,bár sajnos a teljesítményünk még messze van attól ,hogy velük legyünk harcban.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Aug. 18, 2017 7:42 am

Síposúr írta:Ebben a sűrűben ami a kövesdi kapu előtt volt Saglik tán jobban megélt volna, mint a Murka. Na nem sírom vissza ! Csak a török kicselezett két három embert vagy szabadrúgásokat harcolt ki. Ez meg most nincs. Ügyes a Murka csak ebben nem olyan jó . Lehet mást kéne játszani. Több teret hagyni Murkának meg a Kulcsárnak. Nem bánom, hogy a Hollman nem játszik ellenünk. Sokkal több kell a múlt hetinél a ponthoz is. Bízom azért a 3 pontban. Mindent bele ! Hajrá Vasas !
    Én is így látom ,de én sem sírom vissza a törököt. Remélem találunk jobbat. Az a baj , hogy Moha is megindul a szélen majd visszahúzza (bár az ő sebességével úgyis utolérnék) megvárja míg legalább 2 soros védővonal van az ellenfélnél és akkor próbálunk támadni. Kulcsárt ,Gaált és Murkát kellene játszatni . Ők a leggyorsabbak nálunk. Moha jöhetne csereként Kulcsár helyett ,ha az elfáradt . Murka meg átjönne a bal szélről a jobbra ekkor . Moha képes még azért pár lendületes sprintre amíg el nem fárad. 20-30 percet játszatnám csereként. Gaál helyett meg jöhetne Pavlov vagy Ádám amelyik többet mutat. A Kulcsár ,Gaál, Murka trió azért is jó lehet mert tudnák cserélgetni a helyeiket ,hátha evvel is megzavarnák a védőket.
    Hollman ugyan nem játszik mert elment a Slovánba ,de leigazolták Bódit és ő biztosan jobban akar bizonyítani ,mint Hollman tette volna.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Aug. 18, 2017 7:20 am

A közelmúltból:

https://www.youtube.com/watch?v=nid2Vx5P4Cc

Ez még visszanézve is izgalmas volt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Aug. 18, 2017 7:13 am

Ádám Martin 50. NB I-es mérkőzése következik - interjú

22 esztendős erőcsatárunk, Ádám Martin 8 éve tartozik a Vasas-családhoz. 17 évesen, 2012 októberében mutatkozott be a felnőttek között, még az NB II-ben. A Debrecen ellen játszhatja 50. első osztályú mérkőzését. E jeles alkalomból kérdeztük Monsit.

http://www.vasasfc.hu/hirek/adam_martin_50_nb_i-es_merkozese_kovetkezik_-_interju-2690

Nagyon örülnék a 150.-nek is ,de ehhez sajnos jóval több kellene. Remélem már ma Debrecenben sikerül ehhez mutatnia valamit.
    Síposúr

Hozzászólások száma : 184

Témanyitás by Síposúr on Szer. Aug. 16, 2017 4:03 pm

Ebben a sűrűben ami a kövesdi kapu előtt volt Saglik tán jobban megélt volna, mint a Murka. Na nem sírom vissza ! Csak a török kicselezett két három embert vagy szabadrúgásokat harcolt ki. Ez meg most nincs. Ügyes a Murka csak ebben nem olyan jó . Lehet mást kéne játszani. Több teret hagyni Murkának meg a Kulcsárnak. Nem bánom, hogy a Hollman nem játszik ellenünk. Sokkal több kell a múlt hetinél a ponthoz is. Bízom azért a 3 pontban. Mindent bele ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 16, 2017 9:10 am

Vasas csereszerepben

A kupadöntő átka

https://digitalstand.hu/olvaso/70025#3

Ezek szerint nem csak mi ,de a játékosok is ezt gondolják ,hogy a kihagyott lehetőségek éve volt. A kupadöntő kapcsán eszembe jutott ,hogy amikor Gerát lecserélték akkor azt hittem megvan a meccs ,mert Vargán kívül nem maradt olyan emberük a pályán akiben benne lett volna a gól. Sajnos többen elkészültek a kondival ezért nem tudtuk behúzni , mindenki mástól várta ,hogy megnyerje a meccset. Remélem nem járunk így Debrecenben . Hollman távozásával nem játszik ellenünk az egyik mumusunk ,de ha nem nyújtunk eleget a pályán megint veszthetünk.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Aug. 15, 2017 12:20 pm

Edző után most csatárt ajánl Bernd Storck az NB I-be

http://nb1.hu/otp-bank-liga/edzo-utan-most-csatart-ajanl-bernd-storck-az-nb-i-be

https://www.transfermarkt.de/spieler/vertragslosespieler/statistik/1/plus//galerie/0?ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=alle&land_id=56&altersklasse=&wettbewerb_id=alle&seit=alle&yt0=Anzeigen

Itt vannak a szabad listás görögök. Nem hiszem ,hogy bármelyik is jobb lenne mint a cseh fiú ,bár nem is biztos ,hogy róluk lenne szó meg a hír is lehet kacsa. Azért Gekás remek focista volt , legalább egy klasszissal jobb mint Saglik. Neki nagyon örültem volna pár évvel fiatalabban.
    A cseh fiú meg közben kölcsönbe ment a transfermarkt és Kristi szerint is a Jablonechez. Nézelődhetünk újra ,hogy ki lenne jó ?

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Hétf. Aug. 14, 2017 1:07 pm

Vasas1969 írta:
    Előre is köszi! Valamikor biztosan igénybe fogom venni a segítséged. Very Happy
    Holnap kétszer is leadják a meccsünket. Reggel 7:40-kor és este 11 után. Az a baj pozitívan nem nagyon tud meglepni bennünket a csapat. Ugyanaz a kiszámítható meddő támadójáték. Már mindenki számára nyitott könyv a játékunk. Annak azért örülök ,hogy Bereczet is jónak láttad Kamenár mellett. Ő biztosan fog még hozni meccseket csak a többieknek is fel kell javulni . Nemrég néztem meg a gólunkat. Kulcsár jól a kapus feje fölé vágta , hát ilyen gólt valóban nem lehet minden héten rúgni. Rossz rágondolni mi lesz ,ha Kulcsár is kifogy a gólokból. Úgy néz ki amíg meg nem jön az új csatár addig nem várható javulás a játékunkban.

2. félidő.
    A Kövesd a gól után is behúzódva, kontrára játszott. Aztán találtak egy szerencsés gólt. Le kellett volna zárni, de a helyzetek kimaradtak. Közelebb álltunk a 2.-hoz, mint ők az elsőhöz.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Aug. 13, 2017 9:19 pm

Juhos2 írta:

Gyenge kifogás, szó/l/sz megyek. Very Happy

Nem tudok mit írni a meccsről. Ugyanaz mint az Újpest ellen. Nincs lendület, jön a passz, labda megáll, át a másik lábra, körbenéz, vissza, valami biztonsági.
    Felix ívelései, homály. Szétesett, elképzelés nélküli támadójáték.
    A góljuk előtt Vaskó egy tök egyszerű labdát vág szögletre. Abban a pillanatban sem értettem erre miért volt szükség. A 88. percben szöglethez juttatni az ellent.
    Nem viselt meg. Inkább nem értettem a hihetetlen haragot a bírók felé. Csak néztem.
    Jó Berecz, Kamenar.
    Kuli meglőtte a szokásosat. Kérdés meddig lehet erre számítani?
    Előre is köszi! Valamikor biztosan igénybe fogom venni a segítséged. Very Happy
    Holnap kétszer is leadják a meccsünket. Reggel 7:40-kor és este 11 után. Az a baj pozitívan nem nagyon tud meglepni bennünket a csapat. Ugyanaz a kiszámítható meddő támadójáték. Már mindenki számára nyitott könyv a játékunk. Annak azért örülök ,hogy Bereczet is jónak láttad Kamenár mellett. Ő biztosan fog még hozni meccseket csak a többieknek is fel kell javulni . Nemrég néztem meg a gólunkat. Kulcsár jól a kapus feje fölé vágta , hát ilyen gólt valóban nem lehet minden héten rúgni. Rossz rágondolni mi lesz ,ha Kulcsár is kifogy a gólokból. Úgy néz ki amíg meg nem jön az új csatár addig nem várható javulás a játékunkban.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Aug. 13, 2017 7:52 pm

Vasas1969 írta:
    Sajnos csak az első félidőt láttam. A 2.félidőben nálam nem ment a közvetítés ,hiába próbálkoztam bármilyen fortéllyal. Az első játékrész nekem kiegyenlítettnek tűnt. Inkább mi voltunk mezőnyfölényben ,de az ő támadásaik veszélyesebbnek tűntek. Pedig olyan jól kezdtünk . Ment előre , akart a csapat , jól szólt a nézőtérről a biztatás ,de aztán ellaposodott a játék és már nem annyira látszott az akarat.
    Kicsit bővebben kifejthetnéd ,hogy mit láttál ,főleg a 2.félidőben ? Felakartam menni ,de megint levették az utolsó vonatot. Telekocsival is mentem volna ,de ott meg a Népligettől a Szuszáig 3x kellett volna átszállni és visszafele meg a hazaútról félő volt ,hogy lemaradok. Sajnos meg kell állapítanom ,hogy a csapat nem bírta el a hiányom a Kövesd ellen sem tegnap , sem a bronzmeccsen. Very Happy  Viccelek ,de belül azért fáj. Nem is volt lelkierőm valamit is írni tegnap . Éreztem ,hogy nehéz lehet . Sajnos igazam lett.

Gyenge kifogás, szó/l/sz megyek. Very Happy

Nem tudok mit írni a meccsről. Ugyanaz mint az Újpest ellen. Nincs lendület, jön a passz, labda megáll, át a másik lábra, körbenéz, vissza, valami biztonsági.
    Felix ívelései, homály. Szétesett, elképzelés nélküli támadójáték.
    A góljuk előtt Vaskó egy tök egyszerű labdát vág szögletre. Abban a pillanatban sem értettem erre miért volt szükség. A 88. percben szöglethez juttatni az ellent.
    Nem viselt meg. Inkább nem értettem a hihetetlen haragot a bírók felé. Csak néztem.
    Jó Berecz, Kamenar.
    Kuli meglőtte a szokásosat. Kérdés meddig lehet erre számítani?
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Aug. 13, 2017 2:34 pm

Az utolsó pillanatban mentett pontot a Mezőkövesd a Vasas ellen

http://www.m4sport.hu/2017/08/12/az-utolso-pillanatban-mentett-pontot-a-mezokovesd-a-vasas-ellen/#

Michael Oenning: – A mérkőzés nagyrészt úgy alakult, ahogy arra számítottam: ameddig nem szereztünk gólt, addig sok energiát kellett befektetnünk abba, hogy irányítsuk a meccset. Az első félidőben akkor adódott helyzete az ellenfélnek, amikor nem volt meg a megfelelő koncentrációnk, de a második félidőben már jól végezték a játékosok a feladatukat, meg is szereztük a vezetést. A második gólt is meg kellett volna rúgnunk, de így is le tudtuk volna hozni a mérkőzést. A meccs fő momentuma az egyenlítést érő helyzet volt, amit akkor tudunk majd reálisan megítélni, ha megnézzük a tévéfelvételeket. Amennyiben nem volt bent a labda, a játékvezetőknek el kell gondolkodniuk, hogy jó munkát végeztek-e…

Radványi Miklós: Győzelmet érdemeltünk volna, már az első félidőben eldönthettük volna a meccset a javunkra. Különösen az első 45 percben játszottunk jól, gólokkal kellett volna vezetnünk. Tudtuk, hogy a Vasas hol sebezhető, úgy gondolom a széleken többször is megvertük őket, különösen a remekül játszó Farkas Dani révén. Az egyenlítő gólunk után is volt lehetőségünk nyerni, de az egy pont is értékes számunkra.

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Aug. 13, 2017 2:17 pm

colocolo írta:
       Vasas - Mezőkövesd   1:1       2000 néző

Vasas: Kamenár 6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 5 -Szivacski 6 Berecz 6 Vida 5 Hangya 6 Murka 6 Ádám 4 Remili 4

csere: Remili - Kulcsár (7)  54.perc
                          Ádám - Manjrekar    69.perc
                          Murka - Gaál           75.perc

Köszi ! Nem tudom Juhos eljutott e 2000 nézőig a számolásban ? Azt kell mondjam igazad van a Kulcsár ügyben. Játsszon inkább 90 perceket ,mert fáradtan is több veszély van benne, mint a többiekben. Sőt talán érdemes lenne elhozni Halmosit . Biztos jobban akarna és többet nyújtana mint Remili. Nem tudom ,hogy lehetnek ilyen sokan formán kívül. Biztos nem az igazi a kisméretű műfüvesen edzeni. Lehet a térdek is ezt sínylették meg. Érdemes volna valamelyik BLSZ csapat pályáját kibérelni . Délelőttönként ott biztos nincs edzés és tudnánk normálisan gyakorolni mert valami nem klappol .Azt hiszem itt Benesék ,de ha jön az egy új csatár ő sem csinál majd nyarat. Bár vele már lehet 3 veszélyes emberünk ,mert jelenleg csak Berecz és Kulcsár ilyen és az lenne az ideális ,ha mellettük(előttük) volna 2 igazi gólvágó.
    Te tudtad(merted) nézni ?

Ma 5 órától Siófok - Győr a tévében. Megnézhetjük Szilágyit és Kovács Dávidot és az exeinket.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Aug. 13, 2017 1:58 pm

Juhos2 írta:Különösebben nem hatott meg.
    A meccs előtt 16+4 gyermeket számoltam + a kövesdi stáb, a szünetben 24 /hazai/ felnőttet a lelátó jobb alsó oldalán. A kasszánál 10 ezer forintból nem tudtak visszaadni és nem azért, mert bárki előttem 10/20 ezer forinttal fizetett volna. Itt tartunk. Mint a csapat.
    Sajnos csak az első félidőt láttam. A 2.félidőben nálam nem ment a közvetítés ,hiába próbálkoztam bármilyen fortéllyal. Az első játékrész nekem kiegyenlítettnek tűnt. Inkább mi voltunk mezőnyfölényben ,de az ő támadásaik veszélyesebbnek tűntek. Pedig olyan jól kezdtünk . Ment előre , akart a csapat , jól szólt a nézőtérről a biztatás ,de aztán ellaposodott a játék és már nem annyira látszott az akarat.
    Kicsit bővebben kifejthetnéd ,hogy mit láttál ,főleg a 2.félidőben ? Felakartam menni ,de megint levették az utolsó vonatot. Telekocsival is mentem volna ,de ott meg a Népligettől a Szuszáig 3x kellett volna átszállni és visszafele meg a hazaútról félő volt ,hogy lemaradok. Sajnos meg kell állapítanom ,hogy a csapat nem bírta el a hiányom a Kövesd ellen sem tegnap , sem a bronzmeccsen. Very Happy  Viccelek ,de belül azért fáj. Nem is volt lelkierőm valamit is írni tegnap . Éreztem ,hogy nehéz lehet . Sajnos igazam lett.
    colocolo

Hozzászólások száma : 422

Témanyitás by colocolo on Vas. Aug. 13, 2017 1:54 pm

Vasas - Mezőkövesd 1:1 2000 néző

Vasas: Kamenár 6 - Burmeister 5 Vaskó 6 Risztevszki 5 -Szivacski 6 Berecz 6 Vida 5 Hangya 6 Murka 6 Ádám 4 Remili 4

csere: Remili - Kulcsár (7) 54.perc
    Ádám - Manjrekar 69.perc
    Murka - Gaál 75.perc

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Vas. Aug. 13, 2017 5:58 am

Különösebben nem hatott meg.
    A meccs előtt 16+4 gyermeket számoltam + a kövesdi stáb, a szünetben 24 /hazai/ felnőttet a lelátó jobb alsó oldalán. A kasszánál 10 ezer forintból nem tudtak visszaadni és nem azért, mert bárki előttem 10/20 ezer forinttal fizetett volna. Itt tartunk. Mint a csapat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Aug. 12, 2017 5:20 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Aug. 12, 2017 3:13 pm

A honlapokról:
    Oenning: Magunkra kell elsősorban figyelni

Az OTP Bank Liga 5. fordulójában csapatunk a Mezőkövesd együttesével mérkőzik meg a Szusza Ferenc Stadionban szombaton 18 órakor. Michael Oenning vezetőedzőt kérdeztük várakozásairól.

- Szombaton este inkább magunkra kell figyelni, mert bár nem játszottunk rosszul az Újpest ellen, de elveszítettük a mérkőzést, így ezt a csorbát ki akarjuk köszörülni. Tehát mindenképpen győzni akarunk.

Berecz Zsombor visszatérése mennyire lehet segítség e cél eléréséhez?

- Beró kapcsán nincs miről beszélni, mert mindenki láthatja, hogy mennyire fontos játékosa csapatunknak. Ő nagyon fontos kapocs a középpályán, mind támadásépítésben, mind védekezésben. Jó, hogy újra rendelkezésemre áll, de időszerű lenne, hogy rendszeresen tudjon játszani és ne legyenek kiesései. Így kerülhet egyensúlyba a teljesítménye és lendülhet ismét kiváló formába.

Az elmúlt fordulókban már volt alkalmunk több olyan csapat ellen is játszani, amelyek inkább védekező felállásúak. A Mezőkövesdtől is ezt várhatjuk?

- Ezt majd meglátjuk a mérkőzésen. Azonban az a csapat, amelyik két vereséget szenvedett egymás után, szerintem inkább megpróbál a meccs elején biztos, és rendezett védekezésből kiindulva játszani. Amennyiben a várakozások ellenére mégis támadóbb felfogásban lépnek pályára, arra is felkészültünk. Mivel számunkra a szombati hazai mérkőzés lesz, így nekünk kell előre menni, és dominálnunk.

http://mezokovesdzsory.hu/radvanyi-miklos/
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Aug. 11, 2017 10:11 pm

Síposúr írta:Nem értem régen mindenki egy poszton volt jó, most meg többön  kell játszani . Jó ez Murkának és  Szivacskinak meg a Kleisznek  ? Úgy gondolnám,  ha csak egy poszton játszik valaki akkor az jobban csinálja , mint aki ezt meg azt is játszik. Nem hinném ,hogy rosszabbak lettek volna a mai csapatoknál .  Az én időmben ugyanaz volt a csapat , ismerték egymás gondolatát. Másutt is ez volt. Most meg van aki kétcsapatnyit is igazol. Tudom más idők vannak , meg én is örülök azért mindig amikor igazolunk.
    Nem igaz ,hogy mindig közbejön valami. Hát sose fogunk összeállni . A Fortuna most már tényleg mellénk állhatna . November lesz mire kialakul valami. attól tartok nagy lesz a hátrány. Be kell húzni a kövesdieket ,nem szabad lemaradni ! Na azért bízom ,hogy egy félidőt bír Berecz a Kulcsárnak meg több időt kell adni és akkor nyerünk, csak tegye oda magát mindenki. Akik csak bóklásznak és nem küzdenek a pályán azok nem valók a csapatba ! Csak a győzelem ! Hajrá Vasas !
    http://www.vasasfc.hu/hirek/berecz_jatekra_kesz_harman_elkezdhetik_a_rehabilitaciot-2682

https://digitalstand.hu/olvaso/70015#3
    Holnap majd bővebben ,de a lényeg ,hogy Berecz játszik majd ,bár 90 percet valószínűleg nem fog bírni.
    Síposúr

Témanyitás by Síposúr on Csüt. Aug. 10, 2017 12:42 pm

Nem értem régen mindenki egy poszton volt jó, most meg többön  kell játszani . Jó ez Murkának és  Szivacskinak meg a Kleisznek ? Úgy gondolnám,  ha csak egy poszton játszik valaki akkor az jobban csinálja , mint aki ezt meg azt is játszik. Nem hinném ,hogy rosszabbak lettek volna a mai csapatoknál .  Az én időmben ugyanaz volt a csapat , ismerték egymás gondolatát. Másutt is ez volt. Most meg van aki kétcsapatnyit is igazol. Tudom más idők vannak , meg én is örülök azért mindig amikor igazolunk.
    Nem igaz ,hogy mindig közbejön valami. Hát sose fogunk összeállni . A Fortuna most már tényleg mellénk állhatna . November lesz mire kialakul valami. attól tartok nagy lesz a hátrány. Be kell húzni a kövesdieket ,nem szabad lemaradni ! Na azért bízom ,hogy egy félidőt bír Berecz a Kulcsárnak meg több időt kell adni és akkor nyerünk, csak tegye oda magát mindenki. Akik csak bóklásznak és nem küzdenek a pályán azok nem valók a csapatba ! Csak a győzelem ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 09, 2017 3:08 pm

Síposúr írta:Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk.  Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !
    Valóban nem volt annyira reménytelenül rossz és abban is igazat adok ,hogy ha Berecz játszik akkor nem kapunk ki. Nem vagyunk képesek pótolni és azoktól akiktől ilyenkor azt várná az ember ,hogy többet tegyenek be a közösbe, mint Remili és Pavlov ahelyett ,hogy vezérek lennének még inkább lefele lógnak ki a csapatból. Moha nevét nem sokat mondta volna a riporter ,ha nincsenek a pontrúgások , pedig látszott a baloldalt akarja megnyerni Oenning a meccset. Szegény Szivacski meg egyedül játszott jobbközepet és jobbszélsőt a másik oldalon . Murka is inkább középre húzódott és 2 középcsatárral próbálkoztunk, bár ő is sok helyen feltűnt. Berecz egyébként megfázott ,de már olyat is olvastam ,hogy rásérült . Szóval a kondija nem lesz 100%-os ,ha játszik is. Kleisznek kisebb porcműtétje volt , talán olyan mint Berecznek. Vogyicskán én is elgondolkoztam volna , lehet inkább az összeszokottságra szavazott az edzőnk.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Aug. 09, 2017 2:49 pm

Juhos2 írta:

Persze hülyeség, de én nem éreztem a lilákban sem tüzet. De a 2. félidő töménytelen újpesti helyzete jogossá tette a győzelmüket. Jó lenne ezeknek a mumusoknak párszor odaverni az idén.
    Most nézem a meccset . Így ,hogy már láttam az első félidőt teljesen osztom amit írsz. Se nem voltak jobbak a lilák az első félidőben , se nem akartak jobban. Sajnos lassan jutunk el az ellenfél kapujához és állandóan felállt 2 soros védőfal ellen kell támadnunk . Nem támadunk le és gyors kontrából (pár átadásból) meg gólt kapunk. A 2. félidőben meg a hátrány miatt még jobban kitámadunk és még több lehetőséget adunk a kontrára. Igaz ,hogy Vaskó lassú ,de a kispesti csatársorral nekünk se kellene ennyire kinyílni és akkor Vaskónak is inkább az erényei jönnének ki . Nem nézek sok Honvéd meccset ,látatlanban mondom , hogy fele (lehet csak negyed) annyiszor nem kontrázzák meg Kamberéket , mint a mieinket. Talán érdemes lenne a taktikát jobban a játékosainkra szabni az edzőnknek.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Szer. Aug. 09, 2017 12:28 pm

Síposúr írta:Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk.  Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !

Igen én így láttam. Talán, ha hamarabb jönnek a cserék meg lehetett volna az egy pont.
    Síposúr

Témanyitás by Síposúr on Kedd Aug. 08, 2017 6:00 pm

Köszönöm! Ment a meccs ebéd után. Én nem láttam olyan reménytelenül rossznak a játékot. Na jók azért nem voltunk. Hiányzott a csapat esze Berecz. Ő kicselez 2-3 védőt és megbontja a védelmet. A bombáival a kiugratásaival meccseket nyertünk. A Kleisz mért nem játszott ? Vagy a libás új srác ? Inkább játszottunk volna 2 csatárral a kevesebb néha több . A Remili meg a Pavlov se volt az igazi úgyse ,így meg nem volt aki kiugrassa a csatárokat. Az új kapus tetszik, ha a többi is ilyen lesz akkor nem aggódok. Csatár az nagyon kell . Ott sajnos csak mennyiség van. A vendéglős szidta a Kulcsárt ,hogy kihagyta ,ott néztem ,ez az egy meccse ment el a mixen. Bereczcel nyerünk a Kövesd ellen csak játsszon! Hajrá Vasas !

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Aug. 08, 2017 1:58 pm

Vasas1969 írta:

Csak eszembe jutott amit korábban mondtál ,hogy valaki azt mondta irányítóban lesz a legjobb . Más Kleiszre esküszik . Nem tudom végül kinek lesz igaza ? A legjobb persze az lenne ,ha 2 irányítani tudó is lenne egyszerre a csapatban , akkor még veszélyesebbek lehetünk és a játékunkat is nehezebben tudják elrontani. Persze ez csak akkor igaz ,ha mindketten cipelik a zongorát is.
    Érdekes ,hogy Te és más is dicsérte Murkát. Sokan Kamenárt. Volt aki Hangyát meg Vaskót dicsérte. Kulcsár is jól szállt be. Szivacski a csakfocinál a forduló válogatottjába került .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videk-budapest-6-5-itt-fordulo-valogatottja
    Nekem James akarása is tetszett és mégis kikaptunk és még az se mondható el ,hogy jól játszottunk volna.

Azért írtam a mezőnyt. Kamenar volt /sajnos/ a legjobb.
    Vaskó bitang lassú. Nagyon kijött. Ez a futójáték neki nagyon nem fekszik. Hangya meg /remélem/ fáradt.
    James-en sokat bosszankodtam. Inkább a passzain. Minden pillanatban egy olyan labdaszerzésére vártam, mint a kupában.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Aug. 08, 2017 11:04 am

Juhos2 írta:

A legjobb volt a mezőnyben. Mohltól olyanokat kapott az elején,  csodálkoztam, hogy egyáltalán futni tud.

Csak eszembe jutott amit korábban mondtál ,hogy valaki azt mondta irányítóban lesz a legjobb . Más Kleiszre esküszik . Nem tudom végül kinek lesz igaza ? A legjobb persze az lenne ,ha 2 irányítani tudó is lenne egyszerre a csapatban , akkor még veszélyesebbek lehetünk és a játékunkat is nehezebben tudják elrontani. Persze ez csak akkor igaz ,ha mindketten cipelik a zongorát is.
    Érdekes ,hogy Te és más is dicsérte Murkát. Sokan Kamenárt. Volt aki Hangyát meg Vaskót dicsérte. Kulcsár is jól szállt be. Szivacski a csakfocinál a forduló válogatottjába került .
    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/videk-budapest-6-5-itt-fordulo-valogatottja
    Nekem James akarása is tetszett és mégis kikaptunk és még az se mondható el ,hogy jól játszottunk volna.

Juhos2

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Aug. 08, 2017 10:37 am

Vasas1969 írta:
    Mivel csak a felét láttam ezért nem tudom reálisan megítélni , de szerintem sem volt azért verhetetlen csapat az Újpest , csak a számunkra verhetetlen az általunk nyújtott szerény teljesítménnyel. Mindenképpen több pont kellene a mumusok ellen . Félek ,ha nem sikerül akkor nem jön össze a mezőny első fele sem. Sokszor az az eredményes ,ha saját fegyverüket fordítjuk az ilyen csapatok ellen . Visszaállunk (Benesékkel masszívak lehetünk majd hátul) és mi vezetünk gyors támadásokat csak az a baj ehhez nekünk csak egy gyors emberünk van és sajnos Kulcsár sem 90 perces. A remélt új csatárt sem láttam villámlábúnak ,de Sagliknál jóval mozgékonyabb lesz. Ha megjön akkor Kulcsár kezdhetne a jobb szélen , Murka pedig a balon. Gaál meg jöhetne csereként Kulcsár helyett . Addig amíg nincs új fiú addig Gaált lehetne a középcsatár. A Kulcsár ,Gaál , Murka csatársor rosszabb biztos nem lenne ,mint amit idén nyújtottunk eddig elől és talán jobban motiválná a többieket. Murkát Te milyennek láttad ?

Ma 12:35-kor, holnap 12:55-kor adja le a meccset az M4 az egyik műsorújság szerint.

A legjobb volt a mezőnyben. Mohltól olyanokat kapott az elején, csodálkoztam, hogy egyáltalán futni tud.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Aug. 08, 2017 9:33 am

Juhos2 írta:

Persze hülyeség, de én nem éreztem a lilákban sem tüzet. De a 2. félidő töménytelen újpesti helyzete jogossá tette a győzelmüket. Jó lenne ezeknek a mumusoknak párszor odaverni az idén.
    Mivel csak a felét láttam ezért nem tudom reálisan megítélni , de szerintem sem volt azért verhetetlen csapat az Újpest , csak a számunkra verhetetlen az általunk nyújtott szerény teljesítménnyel. Mindenképpen több pont kellene a mumusok ellen . Félek ,ha nem sikerül akkor nem jön össze a mezőny első fele sem. Sokszor az az eredményes ,ha saját fegyverüket fordítjuk az ilyen csapatok ellen . Visszaállunk (Benesékkel masszívak lehetünk majd hátul) és mi vezetünk gyors támadásokat csak az a baj ehhez nekünk csak egy gyors emberünk van és sajnos Kulcsár sem 90 perces. A remélt új csatárt sem láttam villámlábúnak ,de Sagliknál jóval mozgékonyabb lesz. Ha megjön akkor Kulcsár kezdhetne a jobb szélen , Murka pedig a balon. Gaál meg jöhetne csereként Kulcsár helyett . Addig amíg nincs új fiú addig Gaált lehetne a középcsatár. A Kulcsár ,Gaál , Murka csatársor rosszabb biztos nem lenne ,mint amit idén nyújtottunk eddig elől és talán jobban motiválná a többieket. Murkát Te milyennek láttad ?

Ma 12:35-kor, holnap 12:55-kor adja le a meccset az M4 az egyik műsorújság szerint.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szer. Nov. 22, 2017 4:01 pm