Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+4
VasasTata
vasassas
VASAS77
koldokszosz
8 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 07, 2018 4:12 pm

    Vasas FC - Puskás Akadémia 17 : 00


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/25/1240305.html

    Hegedüs L. – Poór, Hegedűs J., Spandler, Trajkovski – Zsidai, Balogh B. – Molnár G., Knezevic (U. Diallo, 84.), Perosevic (Radó, 88.) – Henty (Prosser, 87.).

    Némi meglepetésre Pintér csak a mezőnyben változtatott 2 helyen a kupacsapatán. Nálunk szerencsére Hangya a kezdőben van.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Ápr. 07, 2018 3:19 pm

    Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:Remili nem a másodosztályban szeretnénk felavatni az új stadiont

    https://www.m4sport.hu/videok//remili-nem-a-masodosztalyban-szeretnenk-felavatni-az-uj-stadiont

    Lenne mit hozzátennie. Ezen az új helyen sajnos még jobban előjönnek a hiányosságai.
    Egy jó közepes teljesítménnyel már beérném tőle. Fontos lenne ,hogy Hangya játszani tudjon . Oenning legalábbis reménykedik benne.
    http://www.vasasfc.hu/hirek/oenning_a_stabilizalodas_utjara_leptunk-3006
    Ennél már csak a győzelem lenne fontosabb és az hogy egy minél részletesebb beszámolót kapjunk Tőled róla.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szomb. Ápr. 07, 2018 11:07 am

    Vasas1969 írta:Remili nem a másodosztályban szeretnénk felavatni az új stadiont

    https://www.m4sport.hu/videok//remili-nem-a-masodosztalyban-szeretnenk-felavatni-az-uj-stadiont

    Lenne mit hozzátennie. Ezen az új helyen sajnos még jobban előjönnek a hiányosságai.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 06, 2018 10:51 pm

    Remili nem a másodosztályban szeretnénk felavatni az új stadiont

    https://www.m4sport.hu/videok//remili-nem-a-masodosztalyban-szeretnenk-felavatni-az-uj-stadiont
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Ápr. 06, 2018 9:08 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Itt mondjuk csak 28 játékos van ,de azt a Transfermarkt sem tudja már követni ,hogy ki lett épp kegyvesztett Pintérnél és lett a 2.csapathoz száműzve.  Különösen az albán Latifit irigyelem tőlük , bár az NB1-ben még elég szerények a mutatói ,de szerintem van olyan jó játékos mint Knezevic .( Mondjuk ez csak az én véleményem és arra nem nagyon szabad adni .Very Happy ) A Vasasnak nagy erőssége lenne a középpálya jobb oldalán. A hétvégére visszatérve fáradtak biztos nem lesznek ,mert Pintér elkezdte rotálni a csapatot. Talán picit összeszokottabbak leszünk ez lehet némi előny. Nagyon kellene a 3 pont ,de ha csak 1 lesz azt is meg kell becsülni ,pedig lélektanilag nagy lökést adna a 3 pont . Remélem az Újpest jut tovább a kupában az óvás ellenére , mert a jövő héten akkor tartalékolhat ellenünk a kupameccsre.

    Üzenet ment.
    Köszi! Érdemes lett volna ide is berakni. Kár hogy nem tudtam megszerezni. Viszont a Honvéd meccsen ott voltam és az is látszott ,hogy nyelvi problémák lehettek az öltözőben , mert ukránra mintha nem fordították volna le. Emiatt volt picit beleszarós Pavlov csereként. De azért a csapat többségének akarására hatással volt a szentbeszéd .
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Pént. Ápr. 06, 2018 2:06 pm

    Vasas1969 írta:
    Itt mondjuk csak 28 játékos van ,de azt a Transfermarkt sem tudja már követni ,hogy ki lett épp kegyvesztett Pintérnél és lett a 2.csapathoz száműzve.  Különösen az albán Latifit irigyelem tőlük , bár az NB1-ben még elég szerények a mutatói ,de szerintem van olyan jó játékos mint Knezevic .( Mondjuk ez csak az én véleményem és arra nem nagyon szabad adni .Very Happy ) A Vasasnak nagy erőssége lenne a középpálya jobb oldalán. A hétvégére visszatérve fáradtak biztos nem lesznek ,mert Pintér elkezdte rotálni a csapatot. Talán picit összeszokottabbak leszünk ez lehet némi előny. Nagyon kellene a 3 pont ,de ha csak 1 lesz azt is meg kell becsülni ,pedig lélektanilag nagy lökést adna a 3 pont . Remélem az Újpest jut tovább a kupában az óvás ellenére , mert a jövő héten akkor tartalékolhat ellenünk a kupameccsre.

    Üzenet ment.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 05, 2018 9:34 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:
    Én is ebben bíztam amíg véletlenül nem láttam az adatbankban a keretüket . Sajnos több mint kétcsapatnyi jó focistájuk van. Talán nekik van a legbővebb keretük a mennyeiben. Ha már Vida szóba került.

    https://www.youtube.com/watch?v=g5riggtBe7A

    A Vidi ellen lépett pályára a 31.játékos és még mindig van 4 játékos aki az idei bajnokságban egyetlen percet sem játszott.Abban nem reménykedhetünk hogy fáradt csapat lép ellenünk pályára.Van kiből válogatni,nehéz mérkőzés lesz.
    Itt mondjuk csak 28 játékos van ,de azt a Transfermarkt sem tudja már követni ,hogy ki lett épp kegyvesztett Pintérnél és lett a 2.csapathoz száműzve.  Különösen az albán Latifit irigyelem tőlük , bár az NB1-ben még elég szerények a mutatói ,de szerintem van olyan jó játékos mint Knezevic .( Mondjuk ez csak az én véleményem és arra nem nagyon szabad adni .Very Happy ) A Vasasnak nagy erőssége lenne a középpálya jobb oldalán. A hétvégére visszatérve fáradtak biztos nem lesznek ,mert Pintér elkezdte rotálni a csapatot. Talán picit összeszokottabbak leszünk ez lehet némi előny. Nagyon kellene a 3 pont ,de ha csak 1 lesz azt is meg kell becsülni ,pedig lélektanilag nagy lökést adna a 3 pont . Remélem az Újpest jut tovább a kupában az óvás ellenére , mert a jövő héten akkor tartalékolhat ellenünk a kupameccsre.
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Ápr. 05, 2018 6:34 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is ebben bíztam amíg véletlenül nem láttam az adatbankban a keretüket . Sajnos több mint kétcsapatnyi jó focistájuk van. Talán nekik van a legbővebb keretük a mennyeiben. Ha már Vida szóba került.

    https://www.youtube.com/watch?v=g5riggtBe7A

    A Vidi ellen lépett pályára a 31.játékos és még mindig van 4 játékos aki az idei bajnokságban egyetlen percet sem játszott.Abban nem reménykedhetünk hogy fáradt csapat lép ellenünk pályára.Van kiből válogatni,nehéz mérkőzés lesz.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Csüt. Ápr. 05, 2018 6:11 pm

    Síposúr írta:Ma olvasom ,hogy idegenben verte a Diósgyőrt a Puskás a kupában 3-0-ra . Hát így megint kutya nehéz lesz , igen jó formában vannak . Na de  fáradtabbak is lesznek. Az biztos ,hogy jobb játék kell mint legutóbb. A Vida gyerek nagyon szép gólt rúgott. Volt is adóssága bőven már . Csak így tovább ! Ristevski beindulásait  nagyon csípem csak végződne többször góllal. Nagyot innék az egészségére . Nagy dolognak tartanám a szombati győzelmet. Csak maximális akarással sikerülhet ! Hajrá Vasas !
    Én is ebben bíztam amíg véletlenül nem láttam az adatbankban a keretüket . Sajnos több mint kétcsapatnyi jó focistájuk van. Talán nekik van a legbővebb keretük a mennyeiben. Ha már Vida szóba került.

    https://www.youtube.com/watch?v=g5riggtBe7A
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Ápr. 05, 2018 1:02 pm

    Ma olvasom ,hogy idegenben verte a Diósgyőrt a Puskás a kupában 3-0-ra . Hát így megint kutya nehéz lesz , igen jó formában vannak . Na de fáradtabbak is lesznek. Az biztos ,hogy jobb játék kell mint legutóbb. A Vida gyerek nagyon szép gólt rúgott. Volt is adóssága bőven már . Csak így tovább ! Ristevski beindulásait nagyon csípem csak végződne többször góllal. Nagyot innék az egészségére . Nagy dolognak tartanám a szombati győzelmet. Csak maximális akarással sikerülhet ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Ápr. 04, 2018 12:27 am

    Reggel 7:50-től adja le a meccsünket az M4.


    Horváth Ferenc tévedett: Vida nem a Balmaznak lőtte élete gólját – videók


    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/vasas/horvath-ferenc-tevedett-vida-nem-balmaznak-lotte-elete-goljat-videok

    Nekem ez is tetszett.
    https://index.hu/sport/futball/2017/09/02/u21_ballal_es_szabadbol_is_oriasi_golt_lottunk_a_nemeteknek/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 03, 2018 12:16 pm

    Egervári Sándor nem adott bizalmat a válogatottban, ezen fordult a karrierem

    Lázok János korábbi válogatott labdarúgó volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.


    http://www.digisport.hu/more/reggeli_start/news/32118/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Ápr. 03, 2018 12:04 pm

    Vida: Folytatnánk a veretlenségi sorozatot

    Vida Máté bombagóljával értünk el 1-1-es döntetlent a Balmazújváros otthonában. Középpályásunk beszélt a mérkőzésről és a folytatásról is.


    http://www.vasasfc.hu/hirek/vida_folytatnank_a_veretlensegi_sorozatot-3001

    http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/a-fordulo-valogatottja/paksi-foleny-legjobbak-kozott-csak-egy-jatekos-derbirol-itt-fordulo-valogatottja

    http://www.vasasfc.hu/hirek/szivacski_hamarosan_visszaterhet-3000
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 01, 2018 7:13 pm

    Vasas1969 írta:

    Talán nem volt véletlen ,hogy az összefoglalóban több Balmaz helyzetet mutattak pedig nálunk volt többet a labda és mi kezdeményeztünk inkább . Ez a csiga lassú körülményes támadásépítés miatt van. A balmaziak gyors ritmusváltásai veszélyesebbek voltak. Tanulságos volt az a jelenet amikor az ellenfél egyik játékosa meghúzta a bal szélt , akkor bent 4 balmazi várta a beadást . A mi hasonló kontráinknál szinte sose volt több egy érkezőnél , ráadásul az is pont annyival volt lemaradva ,hogy ne lehessen megtalálni a labdával. Olyan mintha egy öregfiúk csapat lennénk , akik már képtelenek egy sprintre is és azért ez a kedélyes gurigázás. Ezen kéne változtatni és sokkal hatékonyabbak lennénk elől és hátul sem bomlanánk meg amiatt ,hogy 10 védő ellen a mi hátsó embereinknek is be kell kapcsolódni a támadásokba.

    Nagyon nehéz meccseink lesznek a végén emiatt félek én is. Nem mondom ,hogy rossz eredmény az X ,de Horváth Feri valahogy sokkal többet kihoz a játékosaiból . A válogatottra visszatérve sajnos Berecz igazolta ,hogy miért maradt ki. Persze ,ha lett volna területe , akkor lendületből sokkal könnyebb dolga lett volna.

    A Puskásnak kupameccse van hét közben. Ők nyílt sisakosabb focit játszanak ,bár jóval erősebb csapat is. Talán több esélyünk van nyerni ,mert ez állítólag jobban fekszik nekünk . Akartam kérdezni hogy ki tetszett  Very Happy ,de akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy ki volt kevésbé rossz ?
    Már a mérkőzés előtt elfogadtam volna az 1pontott,evvel nincs is semmi bajom persze 3 jobb lett volna.Inkább a mutatott játék aggaszt,lassú körülményes,néha tanácstalan amit csinálunk gyenge egyéni teljesítményekkel.Nehéz bárkit is kiemelni,nálam Risztevszki az első őt nem érheti kritika.Vida gólja nagyon szép és pontot is ért,őt sem bántanám. Benes hozott egy átlagost,Nagy G.nem volt sok dolga és ennyi.Burma megint össze hozott egyet,igaz volt egy jó mentése is ,láthatatlan támadók Remili,Ádám nagyon gyenge Berecz a többiek fent voltak a pályán.Volt hogy ennél sokkal jobb játékkal sem sikerült pontot szerezni,pl.Vidi ellen ha így nézem akár lehet sikernek is nevezni ezt,de akkor nagyon pozitív voltam.És csak azért mert ha csapat fele,még az átlagot sem hozza akkor nagyon nehéz sikereket elérni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 01, 2018 2:42 pm

    colocolo írta:
    Vasas1969 írta:Elgondolkoztam a válogatott kapcsán. Ennyire azért talán nem vagyunk rosszak ,hogy mindenkitől kikapjunk. A skótok ellen láttam életjeleket. A 2 fradista játéka kimondottan tetszett . Egy Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Gera (Sallai), Nagy Ádám , Berecz , Hangya - Varga , Szalai összeállítás már most működőképes lehetett volna szerintem. Evvel csak az a baj ,hogy Gera még nem épült fel és nem fiatalabb legalább 5 évvel. Sajnos emiatt rá már nem számíthatunk. Sallaira lennék leginkább kíváncsi , hogy mennyire tudná pótolni ? Védekezésben szerintem semennyire . Bár 3 futógép lenne a középpályán aki tehermentesítené a 2 védekezni nem tudó támadó középpályást. Sajnos viszont az egész középpályás sornak gyenge lenne a fejjátéka és ez komoly hátrány lenne védekezésben. Nem tudom a baloldali támadójáték mennyire működne ? Szalai gyenge az összjátékban a fejjátéka viszont nélkülözhetetlen . Balogh Norbert ,ha sérülése után be tudná verekedni magát a Palermóba megoldás lehetne.
    A Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Sallai , Nagy Á , Berecz , Hangya - Varga , Balogh N  összeállítású csapat igazi magyaros technikás focit játszana. Viszont fejjel verhetőek lennénk és le is pattannánk az erősebb felépítésű ellenfelekről.
    Az a baj mire Szoboszlaiék beérnek a jelenlegi legerősebb csapatrészünkből Guzmics kiöregszik. A kínai 2.liga nem is a legmegfelelőbb felkészülés a válogatott meccsekre. Otigba elképzelhető ,hogy megfelelő megoldás lehet itt.

    Ti ,hogy látjátok leszünk belátható idő belül középcsapat vagy maradunk pofozógépek ?

    Jelenleg nem látok semmi esélyt arra,hogy bármi lényegesen változna függetlenül attól ki a szövetségi kapitány.Nincs Gulácsin kívül nívós bajnokságban játszó játékosunk,olyan is kevés aki stabil kezdő a csapatában.A magyar bajnokág meg olyan amilyen,így kellene csapatott csinálni attól hogy külföldi edző van alapvetően nem változik semmi.A fiatalok túl korán igyekeznek külföldre pénzt keresni,aztán többségük csak a kispadon kap helyet,pedig az állandó játéklehetőség sokat számítana a fejlődés szempontjából.Nincs nagy merítési lehetőség,így aztán nem nehéz megjósolni ki az a 20-22 ember aki szóba kerülhet.Eredmény kényszer van,ezért nincs lehetőség arra hogy fokozatosan 2-3 év alatt építsenek fel egy csapatott.Lehet időlegesen orvosolni 1-2 problémát,mint Dárdai tette sikeresen,de tartós jövőt építeni több idő,türelem,jó szakember kell.Most nem látom hogy ebből bármi is meg lenne.
    Nyáron tetszett az U17-es válogatott. Szoboszlai ,Csoboth , Majnovics , Szerető jó lehet. Akkor még ott van a nagy tehetségnek tartott Tajti. Még Nagy Ádám is fiatal .Ott van a Rapidos Szántó és Cipruson Sallai . A mieinket most nem említem majd ,ha nyernek zsinórban hármat. 5-6 év múlva erős középpályás sorunk lehet akkorra már mögöttük lesz 1-2 sikertelen selejtezősorozat. Az a baj addigra pont kiöregszik a védelmünk és hátulra nem látok tehetségeket. Ez a legnagyobb gond ,ennél még elől is jobb a helyzet mert Szerető és Csoboth szélső. Balogh Norbi és Novothny az még akiből lehet valami. A kis Sallói sem reménytelen és Dárdai legnagyobb fia is tehetséges . Hátra kellene honosítani minimum 2 embert majd,  akkor talán lesz esélyünk kijutni világversenyre . A 2024-es EB-n vagy a 2026-os VB-n esetleg ott lehetünk. Néhány év múlva meglátjuk hány ígéretből lesz LABDARúGÓ ?

    Más,  ma lesz az M4-en az MTK - Dorog . Megnézem ezt a Mészáros Áront . Sajnos Szedlár sérült ,ha jól tudom ?

    A legfontosabb lemaradt !

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden fórumtagnak és a Vasas drukkereknek !

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 01, 2018 11:26 am

    colocolo írta:Ma sajnos nincs NS így nem tudom fel tenni az osztályzatokat.A mérkőzésről meg annyit,a pontszerzésen kívül nem sok jót lehet elmondani továbbra is játszunk a tűzzel.Ha továbbra is csak ennyit tudunk csak annyi esélyünk lesz mint féllábúnak a seggberúgó versenyen.Nem arról beszélünk ki volt jó,hanem arról ki volt kevésbé rossz.Míg alattunk a vonal,és nem felettünk nincs baj.

    Talán nem volt véletlen ,hogy az összefoglalóban több Balmaz helyzetet mutattak pedig nálunk volt többet a labda és mi kezdeményeztünk inkább . Ez a csiga lassú körülményes támadásépítés miatt van. A balmaziak gyors ritmusváltásai veszélyesebbek voltak. Tanulságos volt az a jelenet amikor az ellenfél egyik játékosa meghúzta a bal szélt , akkor bent 4 balmazi várta a beadást . A mi hasonló kontráinknál szinte sose volt több egy érkezőnél , ráadásul az is pont annyival volt lemaradva ,hogy ne lehessen megtalálni a labdával. Olyan mintha egy öregfiúk csapat lennénk , akik már képtelenek egy sprintre is és azért ez a kedélyes gurigázás. Ezen kéne változtatni és sokkal hatékonyabbak lennénk elől és hátul sem bomlanánk meg amiatt ,hogy 10 védő ellen a mi hátsó embereinknek is be kell kapcsolódni a támadásokba.

    Nagyon nehéz meccseink lesznek a végén emiatt félek én is. Nem mondom ,hogy rossz eredmény az X ,de Horváth Feri valahogy sokkal többet kihoz a játékosaiból . A válogatottra visszatérve sajnos Berecz igazolta ,hogy miért maradt ki. Persze ,ha lett volna területe , akkor lendületből sokkal könnyebb dolga lett volna.

    A Puskásnak kupameccse van hét közben. Ők nyílt sisakosabb focit játszanak ,bár jóval erősebb csapat is. Talán több esélyünk van nyerni ,mert ez állítólag jobban fekszik nekünk . Akartam kérdezni hogy ki tetszett Very Happy ,de akkor úgy teszem fel a kérdést ,hogy ki volt kevésbé rossz ?
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Vas. Ápr. 01, 2018 10:15 am

    Ma sajnos nincs NS így nem tudom fel tenni az osztályzatokat.A mérkőzésről meg annyit,a pontszerzésen kívül nem sok jót lehet elmondani továbbra is játszunk a tűzzel.Ha továbbra is csak ennyit tudunk csak annyi esélyünk lesz mint féllábúnak a seggberúgó versenyen.Nem arról beszélünk ki volt jó,hanem arról ki volt kevésbé rossz.Míg alattunk a vonal,és nem felettünk nincs baj.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 01, 2018 8:16 am

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 31, 2018 6:59 pm

    https://www.eredmenyek.com/tabella/KIQSwbuU/YBBPtAPs/#table;overall

    Csak 55-60 percet láttam. Állandóan frissítenem kellett. Ma végre észrevettem ,hogy Vida a pályán van. Ekkora gólt a német utánpótlás válogatottnak rúgott. Nagyon kellett ez a bomba mert enélkül a jövő hétig sem egyenlítettünk volna. Megint előjött a szokásos hibánk . A szörnyen lassú és körülményes támadójáték. Ha véletlenül nem tudott visszazárni mind a 10 balmazi mezőnyjátékos mi visszafordultunk és udvariasan megvártuk míg visszaértek. Nagyon hiányzott Hangya lendülete. Barczi egyedül kevés , ráadásul ma elég szürke is volt ez alatt az óra alatt amit láttam. Remélem előre játékban ez a csigatempó Murka visszatérése után a múlté lesz . Erre sajnos már csak a következő bajnokságban lesz esély ,mert még formába is kell lendülnie. Egyébként megérdemelt a pontszerzés ,de olyan volt mintha nem is akartunk volna többet , pedig nyerhető meccs lehetett volna.
    Most szurkoljunk ,hogy ne nyerjen a hali a loki ellen.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 31, 2018 4:06 pm

    Balmazújváros - Vasas   17:00


    http://adatbank.mlsz.hu/match/46/0/16811/24/1240301.html


    A legjobb csatáruk Arabuli nincs a keretben sem. Ez mindenesetre nem hátrány.

    Itt tudjátok nézni a meccset !

    https://www.m4sport.hu/

    A jobb felső sarokban az "Itt láthatja élőben az NB I. 24. fordulójának 17 órás meccseit"-re kell kattintani .
    Majd a megnyíló oldalon kattintsatok a kék feliratos meccsek közül a miénkre ! Sajnos csak így megy . Különben elküld a médiaklikkre ami meg egy zsákutca.

    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Szomb. Márc. 31, 2018 3:00 pm

    Vasas1969 írta:Elgondolkoztam a válogatott kapcsán. Ennyire azért talán nem vagyunk rosszak ,hogy mindenkitől kikapjunk. A skótok ellen láttam életjeleket. A 2 fradista játéka kimondottan tetszett . Egy Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Gera (Sallai), Nagy Ádám , Berecz , Hangya - Varga , Szalai összeállítás már most működőképes lehetett volna szerintem. Evvel csak az a baj ,hogy Gera még nem épült fel és nem fiatalabb legalább 5 évvel. Sajnos emiatt rá már nem számíthatunk. Sallaira lennék leginkább kíváncsi , hogy mennyire tudná pótolni ? Védekezésben szerintem semennyire . Bár 3 futógép lenne a középpályán aki tehermentesítené a 2 védekezni nem tudó támadó középpályást. Sajnos viszont az egész középpályás sornak gyenge lenne a fejjátéka és ez komoly hátrány lenne védekezésben. Nem tudom a baloldali támadójáték mennyire működne ? Szalai gyenge az összjátékban a fejjátéka viszont nélkülözhetetlen . Balogh Norbert ,ha sérülése után be tudná verekedni magát a Palermóba megoldás lehetne.
    A Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Sallai , Nagy Á , Berecz , Hangya - Varga , Balogh N  összeállítású csapat igazi magyaros technikás focit játszana. Viszont fejjel verhetőek lennénk és le is pattannánk az erősebb felépítésű ellenfelekről.
    Az a baj mire Szoboszlaiék beérnek a jelenlegi legerősebb csapatrészünkből Guzmics kiöregszik. A kínai 2.liga nem is a legmegfelelőbb felkészülés a válogatott meccsekre. Otigba elképzelhető ,hogy megfelelő megoldás lehet itt.

    Ti ,hogy látjátok leszünk belátható idő belül középcsapat vagy maradunk pofozógépek ?

    Jelenleg nem látok semmi esélyt arra,hogy bármi lényegesen változna függetlenül attól ki a szövetségi kapitány.Nincs Gulácsin kívül nívós bajnokságban játszó játékosunk,olyan is kevés aki stabil kezdő a csapatában.A magyar bajnokág meg olyan amilyen,így kellene csapatott csinálni attól hogy külföldi edző van alapvetően nem változik semmi.A fiatalok túl korán igyekeznek külföldre pénzt keresni,aztán többségük csak a kispadon kap helyet,pedig az állandó játéklehetőség sokat számítana a fejlődés szempontjából.Nincs nagy merítési lehetőség,így aztán nem nehéz megjósolni ki az a 20-22 ember aki szóba kerülhet.Eredmény kényszer van,ezért nincs lehetőség arra hogy fokozatosan 2-3 év alatt építsenek fel egy csapatott.Lehet időlegesen orvosolni 1-2 problémát,mint Dárdai tette sikeresen,de tartós jövőt építeni több idő,türelem,jó szakember kell.Most nem látom hogy ebből bármi is meg lenne.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 31, 2018 2:15 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szomb. Márc. 31, 2018 2:12 pm

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Pént. Márc. 30, 2018 9:57 am

    Elgondolkoztam a válogatott kapcsán. Ennyire azért talán nem vagyunk rosszak ,hogy mindenkitől kikapjunk. A skótok ellen láttam életjeleket. A 2 fradista játéka kimondottan tetszett . Egy Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Gera (Sallai), Nagy Ádám , Berecz , Hangya - Varga , Szalai összeállítás már most működőképes lehetett volna szerintem. Evvel csak az a baj ,hogy Gera még nem épült fel és nem fiatalabb legalább 5 évvel. Sajnos emiatt rá már nem számíthatunk. Sallaira lennék leginkább kíváncsi , hogy mennyire tudná pótolni ? Védekezésben szerintem semennyire . Bár 3 futógép lenne a középpályán aki tehermentesítené a 2 védekezni nem tudó támadó középpályást. Sajnos viszont az egész középpályás sornak gyenge lenne a fejjátéka és ez komoly hátrány lenne védekezésben. Nem tudom a baloldali támadójáték mennyire működne ? Szalai gyenge az összjátékban a fejjátéka viszont nélkülözhetetlen . Balogh Norbert ,ha sérülése után be tudná verekedni magát a Palermóba megoldás lehetne.
    A Gulácsi - Fiola , Guzmics , Kádár - Lovrencsics , Sallai , Nagy Á , Berecz , Hangya - Varga , Balogh N összeállítású csapat igazi magyaros technikás focit játszana. Viszont fejjel verhetőek lennénk és le is pattannánk az erősebb felépítésű ellenfelekről.
    Az a baj mire Szoboszlaiék beérnek a jelenlegi legerősebb csapatrészünkből Guzmics kiöregszik. A kínai 2.liga nem is a legmegfelelőbb felkészülés a válogatott meccsekre. Otigba elképzelhető ,hogy megfelelő megoldás lehet itt.

    Ti ,hogy látjátok leszünk belátható idő belül középcsapat vagy maradunk pofozógépek ?
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Csüt. Márc. 29, 2018 4:40 pm

    Sajnálom ezt a Hangya gyereket ! Neki tényleg nagyon elege lehet a vereségekből . Nem tévedek nagyot ,hogy a legjobb formában lévő játékosunkat vesztettük el. Vele vagy nélküle győzni kell majd Balmazújvárosban. Minimum a döntetlent hozni kell. Nem is merek rosszabb eredményre gondolni. Azt hiszem a jobban akaró fog nyerni . Úgyhogy mindent bele ! Hajrá Vasas !
    Megragadom az alkalmat és Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek !
    colocolo
    colocolo


    Hozzászólások száma : 695
    Join date : 2015. Mar. 15.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by colocolo Csüt. Márc. 29, 2018 10:01 am

    Vasas1969 írta:Egy kis múltidézés és a jelen aktualitásai.



    https://www.youtube.com/watch?v=ciVQBcOHV6k


    https://balmazfoci.hu/2018/03/gyozelemre-fogunk-jatszani/

    Haris Attila a magyar, Rus Adrián a román U-21-es, míg Bachana Arabuli a grúz felnőtt-válogatott keretébe kapott meghívót és csak csütörtöktől  tud teljes kerettel készülni a Balmaz.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kerdeses_hangya_szilveszter_szombati_jateka-2991

    Félő ,hogy Hangyára nem számíthatunk. Az emlékeim szerint a vezetőségünk az ilyen esetekben mindig óvatos szokott lenni és nem szokta kockáztatni játékosunk egészségi állapotát ,ha nem 100 %-os.

    Két hét biztosan,pontosabb időpont a vizsgálatok után mai NS.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Márc. 28, 2018 4:44 pm

    Egy kis múltidézés és a jelen aktualitásai.



    https://www.youtube.com/watch?v=ciVQBcOHV6k


    https://balmazfoci.hu/2018/03/gyozelemre-fogunk-jatszani/

    Haris Attila a magyar, Rus Adrián a román U-21-es, míg Bachana Arabuli a grúz felnőtt-válogatott keretébe kapott meghívót és csak csütörtöktől  tud teljes kerettel készülni a Balmaz.

    http://www.vasasfc.hu/hirek/kerdeses_hangya_szilveszter_szombati_jateka-2991

    Félő ,hogy Hangyára nem számíthatunk. Az emlékeim szerint a vezetőségünk az ilyen esetekben mindig óvatos szokott lenni és nem szokta kockáztatni játékosunk egészségi állapotát ,ha nem 100 %-os.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 27, 2018 10:32 pm

    Sikerült a lehető legrosszabbul kijönni ebből a válogatott meccsből. Kikaptunk és Hangya is megsérült . Ráadásul pont most amikor sorsdöntő mérkőzés vár a hétvégén a csapatra Balmazújvárosban. Sad  Nem tudom James és Ristevski a válogatottnál van e ? Akkor még értük is izgulni kell .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Márc. 27, 2018 10:38 am

    http://www.vasasfc.hu/hirek/hangya_nem_egy_baratsagos_meccs_lesz_szamunkra-2988

    http://www.fociclub.hu/2018/03/26/berecz-zsombor-a-valogatottrol-a-kiesesi-elleni-kuzdelemrol-es-jovobeli-terveirol-exkluziv-interju/

    Magyarország - Skócia labdarúgó felkészülési mérkőzés 20:00 M4


    Remélem Hangya rossz sorozata megszakad ma este ,hiszen eddig csak vesztes mérkőzésen játszott a válogatottban. Megérdemelne már egy győztes meccset .
    Képességei alapján Berecz is stabil tagja lehetne ennek a harmatgyenge magyar válogatottnak , sőt a kezdőcsapatnak . Teljesítménye alapján viszont teljes joggal maradt ki .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Márc. 26, 2018 10:22 pm

    Galaschek Péter: A Vasas kitörölhetetlen szerelem

    http://www.vasassc.hu/hirek/8360/galaschek-peter--a-vasas-kitorolhetetlen-szerelem


    Sajnos a töredékét nem hozta ki a pályafutásából , mint amire a tehetsége alapján hívatott lett volna.
    https://www.youtube.com/watch?v=C9WMfI8MkfM
    Az első meccse a Vasasban. Akkor még azt hittem sztár született ,de sajnos a tehetség később nem párosult munkával és szorgalommal.

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 11 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 3:43 pm