Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar

Hajrá Vasas örökké !!!

Share
    Vasas1969

Hozzászólások száma : 4574

Re: Hajrá Vasas örökké !!!

Témanyitás by Vasas1969 on Vas. Feb. 25, 2018 10:07 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 24, 2018 7:37 pm

Hát jól melléfogtam Barczival legalábbis ezen a meccsen. Igaz akarni valóban akart . Sajnos a kiállítása után nem nagyon volt esélyünk ,bár ha Pavlov figyel a lesre Vaskó megint hős lehetett volna vele együtt . Barczi mozgékonysága nagyon hiányzott a kiállítása után. Nem nagyon volt kit szöktetni ezért akadt el sok támadásunk . A vereség ellenére nem voltunk rosszak , vagy talán helyesebb ,ha úgy fogalmazok partiban voltunk a vidivel ,mert átadási hibánk az jócskán volt . Az első gólunk elkerülhető lett volna ,ha a leggyorsabb védőnk Burma igazolja ezt. A második vidi gól az sajnos szenzációs volt , ahogy Lazovics mozdulata is amiből indult a támadás. Hasonlóan szép jelenet volt , ahogy Ádám Barczi elé tekerte a labdát a 16-os vonalára , aki nem tudott élni a lehetőséggel.
    Több biztató teljesítményt is láttam . Ádámot és Bereczet emelném ki ,de talán gyenge teljesítmény nem is nagyon volt . Egerszeginek azért még szokni kell a középpálya jobboldalát és Moha is eltünedezett ,de csak összehozott egy gólpasszt megint. Talán egy kicsit pozitívabb a képet festettem ,mint amit más látott ,de szerintem eredmény ,hogy játékban a Vidi nem tudott felülmúlni minket .
    Ami viszont nagyon nem tetszett ,az a sok felesleges kirívó szabálytalanság volt. Ádám ,Benes , Barczi és Burma mozdulata is érthetetlen volt .Amikor amúgy is kevesen vagyunk ,akkor minek kell felesleges lapokat begyűjteni !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 24, 2018 4:21 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 24, 2018 4:13 pm

Ami miatt félek :

1.: Nem változik a hadrend . Ez még nem is lenne akkora baj ,ha tudtunk volna olyan játékosokat igazolni akikkel ez sokkal jobban működik ,de ilyenek nem is nagyon voltak a piacon. Itthon semmikép. Sajnos az ellenfelek már kiismertek bennünket , ennek ellenére Oenning nem akar változtatni. A Soroksár elleni összefoglalóban is látszódott ,hogy mindegy ki van hátul . Benes és Ristevski is lassú nemcsak Vaskó . A többiek meg túl kockázatosak középen . Rendszerhiba van.

2.: Korábban is írtam , hogy szerintem rosszul voltak megválasztva az edzőpartnerek. Bár lehet Oenning kérte ,hogy gyakorolhassuk a támadófocinkat . Kellett volna még 1-2 erősebb ellenfél a felkészülés vége felé . A támadást tudtuk ugyan gyakorolni ,de mint az egyik legtöbb gólt kapott csapatként talán a védekezést is érdemes lett volna. Nem lesznek elég élesek a védőink . Emiatt kaphatunk újabb potyákat . Emlékszünk még amikor talán az Újpest ellen egy gyorsan elvégzett szabadrúgás lett a vesztünk . Egy kiugratás és már mehettünk is kezdeni . Senki nem érte fel ésszel ,hogy elébe álljon a labdának és megakadályozza a szabadrúgás gyors elvégzését. Egy NB3-as csatár biztosan hátra vagy oldalra passzolta volna.

3.: A felkészülés alatt is alig játszottunk fűvőn ,pedig ősszel ezt tartottuk az egyik legnagyobb problémának. Így az az előnyünk ,hogy itthon készültünk emiatt el is veszik ,mert nekünk meg át kell állni a műfűről az igazira. Ráadásul a sok sérültünk egyik oka is a műfű lehet .

4.: A sport írta ,hogy már a játékosok sem hisznek a 3-4-3-ban és így gondolom az edzőben sem. Ez csak fokozódhat a vidi és a hali elleni idegenbeli meccs után ,ha rosszul alakul az eredmény.

5.: Sajnos a Szuszában nem megy a csapatnak (és persze idegenben sem) .

6.: Kulcsárt nem engedtem volna el ,főleg ,hogy Gaál egyáltalán ,Csiki meg ki tudja mikor játszhat . Két gyors támadóval biztosan eredményesebbek lettek volna a kontráink. Így meg a szélsőinknek gyakorlatilag ( Csiki felépüléséig ) nincs is megfelelő cseréjük.

7.: A drukkereknek újra a csapat mögé kellene állni ,mint 16 tavaszán. Sajnos ez sem lesz egyszerű ,mert volt néhány olyan botrányos teljesítmény amikor még a bundagyanú is felmerült.

Rá is hagyom ,mert lassan kezdődik a meccs ,pedig kimaradt még pár dolog.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 24, 2018 2:50 pm

colocolo írta:
    Azt hiszem igazad lesz. Kisebb csokor lesz ami optimizmusra ad okot . Talán nem is ez a jó megfogalmazás ,inkább azt mondanám amiben reménykedem.

1. : Leginkább Barcziban bízom. Én elhiszem neki ,hogy végre le akar tenni valamit futballistaként . Rengeteg üres fogadkozást olvastam már játékosainktól ,de úgy érzem ő komolyan gondolja ,hogy a Vasas az utolsó esélye és mindent megfog tenni ,hogy bizonyítson. Végre lesznek a szélről beadások, az majd leginkább Ádámon vagy Pavlovon múlik ,hogy ki tudjuk e használni ezeket .

Barcziban én is bízom,de se Ádám se Pavlov nem elég gólerős, hiányzik egy igazi gólerős csatár.

2. : Úgy érzem működőképes lehet a Barczi , Egerszegi jobbszárny is . Egerszegi azt nyilatkozta egymás gondolatát is ismerik . Bár idegen lesz neki a poszt és Barczi se játszott nagyon sokat itt ,de az összeszokottságuk miatt bízom benne ,hogy támadásban és védekezésben is lesz egy kis előrelépés a jobboldalon. Abban is reménykedem ,hogy Egerszegit és Burmát nem lesz könnyű megverni az ellenfelek támadóinak . Bár félő ,hogy holnap a szerbeknek sikerül ,de szerintem ez nem lesz általános . Remélem a volt újpestiek elkérik Burmától is a labdát és így a német  labdaeladásainak száma csökkenni fog.

Itt az igazi megoldás Burma cseréje lett volna,egy jó kp,segíthet a gondon de nem oldja meg teljesen a problémát.

3. : Vida és Berecz is időszerű ,hogy nyújtson már valamit ebben a bajnokságban. Benes is bizonyítani fogja ,hogy sokkal több van benne és nem ő a bajnokság legrosszabb játékosa.

Az tény hogy a csapat két kulcs pozicióban játszó játékosának teljesítménye döntően számít.Azt csak én is remélni tudom,hogy innen csak felfelé vezet az útjuk.

4. : Ősszel a baloldal már nem volt az erősségünk . Sőt nem egyszer itt vertek meg bennünket az ellenfelek . Kiismerték a játékukat az ellenfelek . Remiliben szerintem nincs is több ,de Hangya és Ristevski teljesítményén pozitív értelemben látszódni fog ,hogy végre kipihenhették magukat és együtt tudtak készülni a csapattal.

Ő bennük meg van a tudás,ha hozzák a szintjüket itt nem lesz gond.Remili már más tészta,egy-két jó mérkőzésre nem lehet felépíteni egy szezont.

5. : Az sem lehet már hátrány ,hogy a kupaszereplés miatt a nyáron nem volt rendes felkészülésünk . Talán az is szerencse ,hogy ilyen pocsék idő van ,így kevésbé fog kijönni ,hogy a vetélytársak melegebb éghajlaton jobb körülmények között készültek. A MK meccseken hét közben ez látszódott

Közhely de az időjárás,és a talaj mindkét csapatnak egyforma lesz.Mint az is rossz talajon rombolni könnyebb mint épitkezni,meglátjuk az értelem képes e legyőzni a büszkeséget.
    ,
    A pesszimizmusra okot adó felsorolást egy szóval is megoldhatnám . Oenning . Ez nem volna teljesen igazságos ,ezért holnap a meccs előtt még kész leszek evvel a listával is.[/quote

Még Rudi bácsi mondta,a vereséget nem kell előre betervezni jön az magától.Remélem a sorok között meg találod a válaszokat.

1.: Ádámot és Pavlovot nem véletlenül nem írtam a fentiek közé. Azért reménykedem benne ,hogy legalább az egyiknek lesz egy jó szériája .

2.: Szerintem nem is kerestünk a helyére senkit. Simunek kidőlése után lehet nem is lett volna idő rá . Nem lógott ki lefelé , bár ez a többiek teljesítményének a kritikája is. Mindenesetre az első meccseihez képest javult és az akarására se lehet panasz . Sajnos valóban sokat hibázik  ami nagy kár, mert benne lenne sebesség hátul .

3.: Szomorú picit ,hogy abban kell bíznunk ,hogy Berecz és Vida az őszinél csak jobban játszhat.

4. : Akkor ezt teljesen hasonlóan látjuk .

5.: Ahogy ezt is.

A vereséget én se tervezem . Reménykedek benne ,hogy kellemes meglepetést okoz a csapat . Amire óriási szükség lenne , mert visszaadná a játékosok hitét. Elhinnék ,hogy képesek nyerni.
    colocolo

Hozzászólások száma : 502

Témanyitás by colocolo on Szomb. Feb. 24, 2018 10:55 am

[quote="Vasas1969"]
    Azt hiszem igazad lesz. Kisebb csokor lesz ami optimizmusra ad okot . Talán nem is ez a jó megfogalmazás ,inkább azt mondanám amiben reménykedem.

1. : Leginkább Barcziban bízom. Én elhiszem neki ,hogy végre le akar tenni valamit futballistaként . Rengeteg üres fogadkozást olvastam már játékosainktól ,de úgy érzem ő komolyan gondolja ,hogy a Vasas az utolsó esélye és mindent megfog tenni ,hogy bizonyítson. Végre lesznek a szélről beadások, az majd leginkább Ádámon vagy Pavlovon múlik ,hogy ki tudjuk e használni ezeket .

Barcziban én is bízom,de se Ádám se Pavlov nem elég gólerős, hiányzik egy igazi gólerős csatár.

2. : Úgy érzem működőképes lehet a Barczi , Egerszegi jobbszárny is . Egerszegi azt nyilatkozta egymás gondolatát is ismerik . Bár idegen lesz neki a poszt és Barczi se játszott nagyon sokat itt ,de az összeszokottságuk miatt bízom benne ,hogy támadásban és védekezésben is lesz egy kis előrelépés a jobboldalon. Abban is reménykedem ,hogy Egerszegit és Burmát nem lesz könnyű megverni az ellenfelek támadóinak . Bár félő ,hogy holnap a szerbeknek sikerül ,de szerintem ez nem lesz általános . Remélem a volt újpestiek elkérik Burmától is a labdát és így a német  labdaeladásainak száma csökkenni fog.

Itt az igazi megoldás Burma cseréje lett volna,egy jó kp,segíthet a gondon de nem oldja meg teljesen a problémát.

3. : Vida és Berecz is időszerű ,hogy nyújtson már valamit ebben a bajnokságban. Benes is bizonyítani fogja ,hogy sokkal több van benne és nem ő a bajnokság legrosszabb játékosa.

Az tény hogy a csapat két kulcs pozicióban játszó játékosának teljesítménye döntően számít.Azt csak én is remélni tudom,hogy innen csak felfelé vezet az útjuk.

4. : Ősszel a baloldal már nem volt az erősségünk . Sőt nem egyszer itt vertek meg bennünket az ellenfelek . Kiismerték a játékukat az ellenfelek . Remiliben szerintem nincs is több ,de Hangya és Ristevski teljesítményén pozitív értelemben látszódni fog ,hogy végre kipihenhették magukat és együtt tudtak készülni a csapattal.

Ő bennük meg van a tudás,ha hozzák a szintjüket itt nem lesz gond.Remili már más tészta,egy-két jó mérkőzésre nem lehet felépíteni egy szezont.

5. : Az sem lehet már hátrány ,hogy a kupaszereplés miatt a nyáron nem volt rendes felkészülésünk . Talán az is szerencse ,hogy ilyen pocsék idő van ,így kevésbé fog kijönni ,hogy a vetélytársak melegebb éghajlaton jobb körülmények között készültek. A MK meccseken hét közben ez látszódott

Közhely de az időjárás,és a talaj mindkét csapatnak egyforma lesz.Mint az is rossz talajon rombolni könnyebb mint épitkezni,meglátjuk az értelem képes e legyőzni a büszkeséget.
    ,
    A pesszimizmusra okot adó felsorolást egy szóval is megoldhatnám . Oenning . Ez nem volna teljesen igazságos ,ezért holnap a meccs előtt még kész leszek evvel a listával is.[/quote

Még Rudi bácsi mondta,a vereséget nem kell előre betervezni jön az magától.Remélem a sorok között meg találod a válaszokat.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 23, 2018 8:25 pm

colocolo írta:

Majd az eredmények eldöntik hol tartunk,én sajnos nem vagyok bizakodó és jelenleg nem is látok okot a bizakodásra.Egyetlen pozitívum hogy nyáron lejár edzőnk szerződése.Nagyon igyekezned kell hogy a pozitívumokból listát tudjál csinálni,attól félek elég rövid lesz a sor.

5. : Az sem lehet már hátrány ,hogy a kupaszereplés miatt a nyáron nem volt rendes felkészülésünk . Talán az is szerencse ,hogy ilyen pocsék idő van ,így kevésbé fog kijönni ,hogy a vetélytársak melegebb éghajlaton jobb körülmények között készültek. A MK meccseken hét közben ez látszódott .

A pesszimizmusra okot adó felsorolást egy szóval is megoldhatnám . Oenning . Ez nem volna teljesen igazságos ,ezért holnap a meccs előtt még kész leszek evvel a listával is.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Pént. Feb. 23, 2018 9:38 am

Majd az eredmények eldöntik hol tartunk,én sajnos nem vagyok bizakodó és jelenleg nem is látok okot a bizakodásra.Egyetlen pozitívum hogy nyáron lejár edzőnk szerződése.Nagyon igyekezned kell hogy a pozitívumokból listát tudjál csinálni,attól félek elég rövid lesz a sor.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 22, 2018 7:17 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 21, 2018 8:48 pm

https://www.youtube.com/watch?v=1guuEE7bxi4

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-het-gol-a-szabadkikoto-es-a-putnok-ellen-johet-a-videoton-2620401

A biztonság kedvéért lehet puhatolózni kellene edzőpartner ügyben ,ha esetleg elmaradna a hétvégi meccsünk az időjárás miatt.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 21, 2018 2:38 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Feb. 20, 2018 12:31 pm

Síposúr írta:Ezek is jól átszaladtak rajtunk . Így látva a dolgokat most megint pesszimista lettem. Nem változott ősz óta semmi ! A teljesítmény  kis fradi ellen is kevés volt ! Félek belegondolni mi lesz majd a nagy ellen ? Mondjuk a Kiss Laci is azt  mondta , hogy általában ők is elvesztették az utolsó edzőmeccsüket . Az is baj ,hogy kevesen vagyunk . Bízom a Vancsa Mikiben ,hogy tud még igazolni valakit. Hajrá Vasas !
    Nagyon kellene még 1-2 meghatározó ember ,de szerintem nem jön már senki . Mivel nyáron szakítás várható a Kubalával nincs kétségem , hogy az új utánpótlás felépítése is Jámbor úr pénztárcáját fogja terhelni . Az talán még fontosabb mint ,hogy 1-2 hellyel előrébb végezzünk. Ennek a szűkös keretnek is gond nélkül bent kellene maradnia , Oenning azonban hibapont lehet .
    Amúgy már csak szabadon igazolható játékos jöhetne. Minden évben megkörnyékezünk egy igazán jó játékost . Mivel ilyet még nem igazoltunk ,lehet némi esély még egy meglepetés érkezőre ,de a fentiek miatt nem várok új érkezőt . Sajnos Jámbor sem egy Krőzus ,így Neki is vannak anyagai korlátai .
    Síposúr

Hozzászólások száma : 204

Témanyitás by Síposúr on Hétf. Feb. 19, 2018 3:47 pm

Ezek is jól átszaladtak rajtunk . Így látva a dolgokat most megint pesszimista lettem. Nem változott ősz óta semmi ! A teljesítmény  kis fradi ellen is kevés volt ! Félek belegondolni mi lesz majd a nagy ellen ? Mondjuk a Kiss Laci is azt  mondta , hogy általában ők is elvesztették az utolsó edzőmeccsüket . Az is baj ,hogy kevesen vagyunk . Bízom a Vancsa Mikiben ,hogy tud még igazolni valakit. Hajrá Vasas !
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Feb. 19, 2018 2:02 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 17, 2018 10:40 pm

Reméljük bejön a színházi mondás ,mindenesetre a rossz főpróba már megvan. Sad Ez a cikk talán kis időre eltereli a gondolatainkat a tavaszról.
    https://mno.hu/foci/schiffer-andras-a-stadionepitesi-orulet-halalra-sebezheti-orban-viktort-2447730
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szomb. Feb. 17, 2018 11:16 am

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 16, 2018 2:13 pm

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1648&v=y2PRnPyYjic

Rólunk csak a legvégén esik szó ,de Laci se tudja mennyit ér a felkészülés .
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Pént. Feb. 16, 2018 12:53 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 15, 2018 9:12 pm

colocolo írta:
    Vasas1969 írta:

Reggel olvastam a cikket és gondolkodtam is rajta hogy írok róla.Már mint arról amit a játékosok mondtak,"kevésbé hisznek a három védős játékban".Ha már ők sem akkor baj van,meg valósítani nem tudják elvárt szinten és már nem is nagyon hisznek benne.Van gondunk elég,most hogy kiderült Gaál sem lesz mostanában bevethető,még nagyobb hiba volt Kulcsárt elengedni.Kritizálni mindig könnyebb,de mit tegyek ha dícsérni meg nem nagyon van mit.Inkább ezért nem írtam semmit.

Ne fogd vissza magad ! Egyébként is jók a megérzéseid . Pont azért irkálunk ide ,hogy jobban képben legyünk és ez annál sikeresebb minél több infónk van. A jövő héten jobban lesz időm ,akkor megpróbálom egy csokorba gyűjteni azt ami szerintem optimizmusra ad okot és egy másikba azt ami pesszimizmusra. Tedd majd Te is ezt .
    Amúgy érdekes ,hogy most jelent meg a cikk ,pedig az utolsó 3 meccs eredménye elfogadható volt. Bár azt is látjuk ,hogy Remili sem tudja mit várhatnak maguktól komolyabb ellenfelek ellen.
    Nincs bajom avval ,hogy itthon készülünk ,persze előnynek sem gondolom. Viszont az influenzajárvány kapcsán eszembe jutott egy kérdés . A csapat vajon be van e oltva influenza ellen ? Tudom ,hogy kötelezni nem lehet rá senkit ,de aki beoltatná magát azok legalább csoportosan megtehetnék. Legalább legyünk védettek ,hátha a mediterrán területekről hazatérők viszont elkapják a vírust. Mi meg olyan kevesen vagyunk ,hogy nem engedhetünk meg magunknak 1-2 újabb kiesőt sem.
    colocolo

Témanyitás by colocolo on Csüt. Feb. 15, 2018 6:50 pm

Vasas1969 írta:

Reggel olvastam a cikket és gondolkodtam is rajta hogy írok róla.Már mint arról amit a játékosok mondtak,"kevésbé hisznek a három védős játékban".Ha már ők sem akkor baj van,meg valósítani nem tudják elvárt szinten és már nem is nagyon hisznek benne.Van gondunk elég,most hogy kiderült Gaál sem lesz mostanában bevethető,még nagyobb hiba volt Kulcsárt elengedni.Kritizálni mindig könnyebb,de mit tegyek ha dícsérni meg nem nagyon van mit.Inkább ezért nem írtam semmit.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 15, 2018 4:02 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Csüt. Feb. 15, 2018 3:59 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Szer. Feb. 14, 2018 5:00 pm

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Feb. 13, 2018 10:40 pm

colocolo írta:
    Juhos2 írta:

Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.

A múltkor már írtam nem sok jót várok vele kapcsolatban,és most be is igazolódott.Várható volt,de jobban szerettem volna hacsak a bajnokság végén megy el.Nem maradt gyors játékosunk,Oeninngnek be húzok egy újabb rubrikát.Szerintem a legjobb játékosügynök a játékos saját maga,ha olyan a játéka sorban fognak állni érte ügynök nélkül is.Nincs jó véleményem róluk,számtalan esetben be igazolódott a saját zsebük fontosabb a játékos érdekénél.Az meg már nonszensz,hogy ne legyen szabadon igazolható játékos mit tehetnének azok a klubok akik nincsenek kitömve állami pénzel,nincs pénzük kivásárolni valakit.A tehetségek felkutatásában végzett munkát elismerem,de a többi nálam már jobban hasonlít ember kereskedelemre.
    Kulcsár sebessége szerintem is hiányozni fog . A játékosügynökökről is egy véleményen vagyunk . Én is ezt szúrtam ki , azt mondja , hogy ne legyen szabadon igazolható játékos. Biztos nagyobb lenne a jutalékuk ,ha értük is fizetni kéne a kluboknak. Ettől függetlenül jó volt ,hogy betekintést adott ebbe a világba. Ráadásul találtam az oldalon egy másik érdekes cikket is.
    https://nagykero.wordpress.com/2017/04/01/jatekosmegfigyeles-2-0-avagy-az-nbi-a-wyscouton-keresztul/

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Feb. 13, 2018 6:45 pm

Egerszegi: A Vasas rövidpasszos játéka tökéletesen fekszik nekem

Egerszegi Tamás csaknem egy hónappal ezelőtti leigazolása óta nyolc felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunkban. Volt, hogy jobbhátvédként, középső középpályásként, ám az utóbbi három mérkőzésen úgy tűnik, hogy vezetőedzőnk a jobboldali középpályás posztján számít rá leginkább.

http://www.vasasfc.hu/hirek/egerszegi_a_vasas_rovidpasszos_jateka_tokeletesen_fekszik_nekem-2935

Úgy látszik ezen a poszton is Colonak lett igaza.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Feb. 13, 2018 2:33 pm

Egy pozitívum is Oenningről , bár nem a Vasassal kapcsolatban. Talán a "click to see fullsize"-ra kattintva lesz olyan aki el tudja olvasni. Elnézést a minőségért.

colocolo

Témanyitás by colocolo on Kedd Feb. 13, 2018 1:32 pm

Juhos2 írta:

Nagyon nyitott a média felé. Múltkor a sport tv-ben láttam. Az elkövetkező években sokat fognak hallani róla. Közben Kuli El.

A múltkor már írtam nem sok jót várok vele kapcsolatban,és most be is igazolódott.Várható volt,de jobban szerettem volna hacsak a bajnokság végén megy el.Nem maradt gyors játékosunk,Oeninngnek be húzok egy újabb rubrikát.Szerintem a legjobb játékosügynök a játékos saját maga,ha olyan a játéka sorban fognak állni érte ügynök nélkül is.Nincs jó véleményem róluk,számtalan esetben be igazolódott a saját zsebük fontosabb a játékos érdekénél.Az meg már nonszensz,hogy ne legyen szabadon igazolható játékos mit tehetnének azok a klubok akik nincsenek kitömve állami pénzel,nincs pénzük kivásárolni valakit.A tehetségek felkutatásában végzett munkát elismerem,de a többi nálam már jobban hasonlít ember kereskedelemre.
    Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Kedd Feb. 13, 2018 1:21 pm

Juhos2 írta:
    Vasas1969 írta:“Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel

Paunoch Péter játékosügynökkel beszélgettünk a nemzetközi és hazai scouting közti különbségekről. Hányadán állunk a játékosmegfigyeléssel? Hogyan keresnek új labdarúgókat a magyar klubok? Mire figyel egy scout? Mi szűrhető le a gólörömből? Etikus-e Mino Raiola? Mi az a TMS rendszer? Válaszok idelent.

https://nagykero.wordpress.com/2018/02/10/ingyen-igazolni-majd-penzert-eladni-ez-hosszu-tavon-nem-mukodik-interju-paunoch-peterrel/

Jó,hogy kicsit beleláthattunk az igazolások világába. Az általa elmondottak miatt sem igazán értem Kulcsár távozását most. Bár Remili ,Ádám , Barczi és Gaál is tud játszani a jobb szélen ,de mind egy picit kényszermegoldás ott és van aki még nem is bevethető közülük. Ráadásul kevesen is vagyunk , Paunoch is elmondta ,hogy nincs a piacon árú . Annyira szerettem volna már látni úgy felállni a csapatot ,hogy 2 gyors emberünk is van elől. Erre úgy látszik még várnom kell amíg Murka felépül. Szerinted lehetséges ,hogy egy leendő új érkezőnek csináltunk helyet ?
    A hétvégi Putnok elleni eredménnyel elégedett vagyok . A holnapi Monor elleni meccs már picit komolyabb kategória lesz bár ők is csak NB3-sok ,de legalább olyan erősek mint a Dunaújváros ,ha nem erősebbek. Sok hiányzóval sérültekkel és betegekkel kezdték a felkészülést . Ekkor az MTK 3-4 és a Siófok 1-4 is négyet vágott nekik .Azóta pár új igazolással kiegészültek és 2 harmadosztályú élcsapatot is idegenben vertek 1 góllal. Legutóbb azt az Iváncsát verték rommá akivel mi is játszottunk . http://ivancsa-kse.hu/hir/csunya-vege-lett
    http://nb3.hu/hirek/romma-verte-a-monor-az-ivancsat
    Délután ötkor lesz a meccs . Kint leszel esetleg ?
    Juhos2

Hozzászólások száma : 579

Témanyitás by Juhos2 on Kedd Feb. 13, 2018 12:13 pm

Vasas1969 írta:“Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel

Paunoch Péter játékosügynökkel beszélgettünk a nemzetközi és hazai scouting közti különbségekről. Hányadán állunk a játékosmegfigyeléssel? Hogyan keresnek új labdarúgókat a magyar klubok? Mire figyel egy scout? Mi szűrhető le a gólörömből? Etikus-e Mino Raiola? Mi az a TMS rendszer? Válaszok idelent.

https://nagykero.wordpress.com/2018/02/10/ingyen-igazolni-majd-penzert-eladni-ez-hosszu-tavon-nem-mukodik-interju-paunoch-peterrel/

Vasas1969

Témanyitás by Vasas1969 on Hétf. Feb. 12, 2018 2:39 pm

“Ingyen igazolni, majd pénzért eladni, ez hosszú távon nem működik.” – interjú Paunoch Péterrel

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Kedd Jún. 19, 2018 4:39 am