Alcsúti Polgári Ökrök

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alcsúti Polgári Ökrök

politika, beszélgetés, hírek, konzervipar


+3
VASAS77
VasasTata
wahúr
7 posters

    Hajrá Vasas örökké !!!

    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Szer. Május 03, 2017 9:29 pm

    Vasas1969 írta:
    Én valahogy sose figyeltem a játékát. Alig nézek Honvéd meccset csak amikor ellenünk játszanak. Tudom ,hogy jó játékosnak tartják és télen arról volt szó ,hogy olaszba megy. Tudtam  azt is , hogy középpályás ,de azt nem ,hogy ő is védekező középpályás mint Vida és James. Hárman már sokan lennének talán oda. Hidi lehet ,hogy támadásban jobb a mi játékosainknál, legalábbis be-be talál és gólpasszai is vannak. http://www.transfermarkt.de/patrik-hidi/leistungsdaten/spieler/105501/plus/0?saison=2016
    Lehet ,hogy James egy sorral hátrébb kerül Korcsmár pótlására ? Nektek mi ugrik be Hidiről ? Mik az erényei ?

    Lehet nézegetni és véleményt formálni az összeállítás alapján:
    https://www.youtube.com/watch?v=42mV5bGNAtU
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 03, 2017 7:22 pm

    Juhos2 írta:Tegnap volt pár percem. Beleolvastam a kispestiek kocsmájába. Hidi Patrikot a Vasassal hozzák szóba. Nekem még egy kicsit korai, de végül is . . . .
    Én valahogy sose figyeltem a játékát. Alig nézek Honvéd meccset csak amikor ellenünk játszanak. Tudom ,hogy jó játékosnak tartják és télen arról volt szó ,hogy olaszba megy. Tudtam azt is , hogy középpályás ,de azt nem ,hogy ő is védekező középpályás mint Vida és James. Hárman már sokan lennének talán oda. Hidi lehet ,hogy támadásban jobb a mi játékosainknál, legalábbis be-be talál és gólpasszai is vannak. http://www.transfermarkt.de/patrik-hidi/leistungsdaten/spieler/105501/plus/0?saison=2016
    Lehet ,hogy James egy sorral hátrébb kerül Korcsmár pótlására ? Nektek mi ugrik be Hidiről ? Mik az erényei ?
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Szer. Május 03, 2017 6:56 pm

    Tegnap volt pár percem. Beleolvastam a kispestiek kocsmájába. Hidi Patrikot a Vasassal hozzák szóba. Nekem még egy kicsit korai, de végül is . . . .
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 03, 2017 4:38 pm

    A honlapról:
    Egy kisebb arcműtét után Ferenczi már munkában

    Szombaton a DVTK elleni mérkőzés 92. percében egy labdáért folytatott légi harcban Ferenczi István korábban már többször törött arccsontja ütközött Tucsa fejével, aminek következtében az ott lévő platinalemez beroppant és néhány csontdarab is levált.


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Pic2_2505


    „Köszönöm szépen az érdeklődést, megvagyok, bár még eléggé be van dagadva a bal arcom. Beroppant az a platinalemez, ami eddig ott volt és pár csontdarab is levált. Ezt egy kisebb műtét keretében kitisztították es új lemezt helyeztek be. A tervem az, hogy nem lesz védőmaszkom. Az erőnléti edzői munkámat már ma, szerdán szeretném felvenni. Játékosként pedig már pár nap múlva ismét tudok majd edzeni” – nyilatkozta honlapunk érdeklődésére csatárunk.

    Pistának nincs szerencséje bal arccsontjával. Játékos-edzőnk először 2009 tavaszán az akkor NB II Keleti csoportjában szereplő Fradi futballistájaként ütközött a BKV Előre kapusával, és a diagnózis arccsonttörés volt. Akkor először a szeme alá és az arcközép-csontjába is platinalemezt tettek.

    Majd 2010. október 19-én Pista már a Vasas labdarúgójaként edzésen ütközött csapattársával, Lázok Jánossal, és három helyen eltörött az arccsontja.

    2012. augusztus 15-én, az NB II Nyugati-csoportjában szereplő Gyirmót FC támadójaként, Tatabányán 2-1-re megnyert Magyar Kupa-mérkőzésen erős ütést kapott az arcára. A meccs utáni vizsgálatok kiderítették, hogy a korábbi arcsérülésének helyén lévő fémpótlást kell eltávolítani, mert az okozta a gyulladást.

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Szer. Május 03, 2017 2:24 pm

    Vasas1969 írta:U17: megvan az Eb-keret

    Szélesi Zoltán szövetségi edző kedden leadta tizennyolc nevet tartalmazó listáját.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 422456_u17_megvan_az_eb_keret

    A magyar válogatott 18-as kerete:

    Kapusok: Ásványi Balázs (Puskás Akadémia), Oroszi István (Ferencvárosi TC)
    Védők: Kovács Krisztián (Győri ETO), Opavszky Balázs (Vasas), Mocsi Attila (Győri ETO), Arday Dominik (Vasas), Bolla Gergő (Illés Akadémia), Majnovics Martin (Mattersburg)
    Középpályások: Csonka András (Ferencvárosi TC), Szoboszlai Dominik (Salzburg), Schön Szabolcs (Ajax), Kiss Tamás (Illés Akadémia)
    Támadók: Szerető Krisztofer (Stoke City), Csoboth Kevin (Benfica), Timári Norman (PFLA), Szendrei Norbert (Bp. Honvéd), Torvund Alexander (Vasas FC), Bencze Márk (Vitesse)

    Már megy az M4-en a franciák elleni meccs. 2 jelenlegi és 1 volt Kubalással a csapatban.

    Ásványi Balázs - Kovács Krisztián, Opavszky Balázs, Bolla Gergő, Majnovics Martin - Csonka András, Bencze Márk- Szerető Krisztofer, Schön Szabolcs, Csoboth Kevin - Torvund Alexander


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 U17-szenzacios-eb-kezdet-legyoztuk-a-franciakathttp://www.mlsz.hu/blog/2017/05/03/u17-szenzacios-eb-kezdet-legyoztuk-a-franciakat/
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 10:36 pm

    VASAS77 írta:

    Kívánság teljesítve! Laughing
    Amikor Jocónál beszélgettem Bélával fantasztikus embert ismertem meg benne, a gólkirályon túl.
    Hát 77-hez egy 77-es bajnok képe illik. Very Happy Sajnos nekem nem adatott meg a találkozás vele. Örök élmény lehet neked. Mikor kiigazolt Franciaországba írtam neki. Úgy rémlik válaszolt és talán még egy fénykép is volt a levélben. Sajnos költöztem akkoriban és valamelyik könyvemben maradhatott. Mostanában kerültek vissza hozzám a könyvek jó harminc év után. Remélem előkerül .
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Kedd Május 02, 2017 10:17 pm

    Vasas1969 írta:
    Én is Bélát választottam volna,ha a modi nem rakja oda nekem a címert. Nekem is Ő volt a nagy kedvencem. Tiszta világvége volt számomra amikor kiment Toursba. Szerintem mindenki közülünk szeretett volna Várady Béla lenni. Én biztosan. Nekem ugyan nem volt olyan bal lábam mint Neki viszont annyival csökkentettem a különbséget ,hogy nekem kettő volt. Két bal. Very Happy

    Lehet hogy Te is feltudod tenni Bélát az avatarodnak. Nálam biztosan ezerszer jobban értesz az ilyesmihez. A felső sorban a profilra kellene kattintanod a "home ,portál" kezdetű sorban . Utána a feljövő Home kezdetű  sorban az avatarra . Sajnos Béla képe 167x206 és elméletileg 150x200-s a maximum ,de elképzelhető , hogy így is sikerül. Ha nem jön össze megkérjük Köldökszöszt ,hogy segítsen Colo-Colo-ét is ő rakta fel.

    Naggyal kapcsolatban Babócsy jutott az eszembe. Neki voltak kezdetekben ilyen potyái és utána milyen remek kapus lett. Bár talán neki nem kellett 2 év. Már nem emlékszem. Úgy érzem ,hogy jövőre már Nagy is erősség lehet. Mérget persze nem vennék rá és nyugodtabb is lennék ,ha Polekszics maradna ,viszont a Csaba bár most kikapott ,de feltámadt a többi csapat meg mintha befékezett volna az NB2 élcsoportjában a 2.helyre esélyesek közül.


    Kívánság teljesítve! Laughing
    Amikor Jocónál beszélgettem Bélával fantasztikus embert ismertem meg benne, a gólkirályon túl.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 10:04 pm

    U17: megvan az Eb-keret

    Szélesi Zoltán szövetségi edző kedden leadta tizennyolc nevet tartalmazó listáját.



    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 422456_u17_megvan_az_eb_keret

    A magyar válogatott 18-as kerete:

    Kapusok: Ásványi Balázs (Puskás Akadémia), Oroszi István (Ferencvárosi TC)
    Védők: Kovács Krisztián (Győri ETO), Opavszky Balázs (Vasas), Mocsi Attila (Győri ETO), Arday Dominik (Vasas), Bolla Gergő (Illés Akadémia), Majnovics Martin (Mattersburg)
    Középpályások: Csonka András (Ferencvárosi TC), Szoboszlai Dominik (Salzburg), Schön Szabolcs (Ajax), Kiss Tamás (Illés Akadémia)
    Támadók: Szerető Krisztofer (Stoke City), Csoboth Kevin (Benfica), Timári Norman (PFLA), Szendrei Norbert (Bp. Honvéd), Torvund Alexander (Vasas FC), Bencze Márk (Vitesse)

    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 7:51 pm

    VASAS77 írta:

    Béla jó lesz, jó fej volt és nagy ember, az előzőhöz még annyi, hogy kelle egy Polekszics szintű kapus is, sajnos Gergő nem stabil, nem az a karakter.
    Én is Bélát választottam volna,ha a modi nem rakja oda nekem a címert. Nekem is Ő volt a nagy kedvencem. Tiszta világvége volt számomra amikor kiment Toursba. Szerintem mindenki közülünk szeretett volna Várady Béla lenni. Én biztosan. Nekem ugyan nem volt olyan bal lábam mint Neki viszont annyival csökkentettem a különbséget ,hogy nekem kettő volt. Két bal. Very Happy

    Lehet hogy Te is feltudod tenni Bélát az avatarodnak. Nálam biztosan ezerszer jobban értesz az ilyesmihez. A felső sorban a profilra kellene kattintanod a "home ,portál" kezdetű sorban . Utána a feljövő Home kezdetű sorban az avatarra . Sajnos Béla képe 167x206 és elméletileg 150x200-s a maximum ,de elképzelhető , hogy így is sikerül. Ha nem jön össze megkérjük Köldökszöszt ,hogy segítsen Colo-Colo-ét is ő rakta fel.

    Naggyal kapcsolatban Babócsy jutott az eszembe. Neki voltak kezdetekben ilyen potyái és utána milyen remek kapus lett. Bár talán neki nem kellett 2 év. Már nem emlékszem. Úgy érzem ,hogy jövőre már Nagy is erősség lehet. Mérget persze nem vennék rá és nyugodtabb is lennék ,ha Polekszics maradna ,viszont a Csaba bár most kikapott ,de feltámadt a többi csapat meg mintha befékezett volna az NB2 élcsoportjában a 2.helyre esélyesek közül.

    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Kedd Május 02, 2017 6:12 pm

    Vasas1969 írta:

    Akkor nem figyeltem. A 9.perctől indult el a közvetítés nálam. Így viszont hiba ,ha tényleg bevethető állapotban volt Ádám és nemcsak dísznek ült a padon. Elég baj ,hogy a legfontosabb meccseken előtt jöttek az eltiltások meg a sérülések.
    Remélem azért a tavaszi mérleg: 4 1 5 15-15 azért mindenképpen pozitívba fordul a hátralévő 4 meccsen. Én még mindig látok egy kis reményt ,igaz többet már nem lehet hibázni.

    Egyébként nézegettem ,hogy Neked és Juhosnak is jó lenne egy avatár kép a nevetek mellé , ehelyett a zöld alak helyett. Egyelőre csak egy pár ötlet.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 1363523135_vasas

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 9460

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 THM_0013025849

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Varady_sajto

    A mezre lehetne akár 77-t vagy Juhost is írni. VasasTata ért ehhez ,de sose ér rá. Tetszik valamelyik?

    Béla jó lesz, jó fej volt és nagy ember, az előzőhöz még annyi, hogy kelle egy Polekszics szintű kapus is, sajnos Gergő nem stabil, nem az a karakter.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 5:48 pm

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Május 02, 2017 5:38 pm

    VASAS77 írta:

    Szerintem volt tűz, de a diók durván játszottak és inkább féltették a lábukat játékosaink , a közönség dió része pedig mélytapló volt (köpködés,cigányozás).
    Hangyát hiba volt lehozni , Pistát vagy Martint kellett volna már előbb játszatni a török helyett.
    Az is igaz hogy 20 kg-os srácokkal (Murka, Kleisz) ilyen focit nem lehet játszani, a durvaságra masszívabb emberek kellenek, ha már kassai hagyta .
    A tapló, ősbunkó liptákot remélem minimum egy fél évre eltiltják, még az öltözőben is csinálta fesztivált.

    Nem akartam kitérni rá, mert néha már úgy tűnhet fóbiában szenvedek, de amikor az egész hazai cigányozik /ráadásul miskolciak/, azért kétségbe ejtő.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Kedd Május 02, 2017 5:32 pm

    VASAS77 írta:

    Soha nem iszom sört Very Happy ,talán a mosdóba siettem, de örültem, hogy nagyon sokan voltunk a 7-800 fő, reális.

    Ez lett volna a második opció, de elegánsan kerülni szerettem volna. Very Happy
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 4:23 pm

    VASAS77 írta:

    Ádám Martin ott volt, be tudta volna küldeni.

    Akkor nem figyeltem. A 9.perctől indult el a közvetítés nálam. Így viszont hiba ,ha tényleg bevethető állapotban volt Ádám és nemcsak dísznek ült a padon. Elég baj ,hogy a legfontosabb meccseken előtt jöttek az eltiltások meg a sérülések.
    Remélem azért a tavaszi mérleg: 4 1 5 15-15 azért mindenképpen pozitívba fordul a hátralévő 4 meccsen. Én még mindig látok egy kis reményt ,igaz többet már nem lehet hibázni.

    Egyébként nézegettem ,hogy Neked és Juhosnak is jó lenne egy avatár kép a nevetek mellé , ehelyett a zöld alak helyett. Egyelőre csak egy pár ötlet.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 1363523135_vasas

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 9460

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 THM_0013025849

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Varady_sajto

    A mezre lehetne akár 77-t vagy Juhost is írni. VasasTata ért ehhez ,de sose ér rá. Tetszik valamelyik?
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Kedd Május 02, 2017 4:05 pm

    Vasas1969 írta:
    A remélt nemzetközi kupa miatt akkor is több akarás kellene . Ott is nagyon könnyen összekerülhetünk hasonlóan durva csapattal. Viszont a többivel 100%-ban egyetértek. Pár mondatban összefoglaltad a lényeget. Nagy pech ,hogy Ádám most nem volt bevethető és valóban súlytalan még a 2 fiatal ilyen ellenfelek ellen. Bár  pont Murkáról volt egy közeli a meccsen és azért izmosodik. Biztosan foglalkoznak evvel is. Még 2 év és jó lesz! Very Happy Remélem nem megy a gyorsasága rovására néhány kiló izom.

    Ádám Martin ott volt, be tudta volna küldeni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 3:57 pm

    VASAS77 írta:

    Szerintem volt tűz, de a diók durván játszottak és inkább féltették a lábukat játékosaink , a közönség dió része pedig mélytapló volt (köpködés,cigányozás).
    Hangyát hiba volt lehozni , Pistát vagy Martint kellett volna már előbb játszatni a török helyett.
    Az is igaz hogy 20 kg-os srácokkal (Murka, Kleisz) ilyen focit nem lehet játszani, a durvaságra masszívabb emberek kellenek, ha már kassai hagyta .
    A tapló, ősbunkó liptákot remélem minimum egy fél évre eltiltják, még az öltözőben is csinálta fesztivált.
    A remélt nemzetközi kupa miatt akkor is több akarás kellene . Ott is nagyon könnyen összekerülhetünk hasonlóan durva csapattal. Viszont a többivel 100%-ban egyetértek. Pár mondatban összefoglaltad a lényeget. Nagy pech ,hogy Ádám most nem volt bevethető és valóban súlytalan még a 2 fiatal ilyen ellenfelek ellen. Bár pont Murkáról volt egy közeli a meccsen és azért izmosodik. Biztosan foglalkoznak evvel is. Még 2 év és jó lesz! Very Happy Remélem nem megy a gyorsasága rovására néhány kiló izom.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Kedd Május 02, 2017 3:35 pm

    Zajlik az élet Kövesden.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 422426_leptek_mezokovesden_eldolt_szivics_sorsahttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/422426_leptek_mezokovesden_eldolt_szivics_sorsa

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 99456-megvan-szivics-utodja-mezokovesden-megszunt-szlovak-csapattol-erkezikhttp://www.csakfoci.hu/nb-i/247-mezokovesd/99456-megvan-szivics-utodja-mezokovesden-megszunt-szlovak-csapattol-erkezik

    Úgy emlékszem mi játszottunk is edzőmeccset a Radványi edzette Myjavával. Remélem tényleg a bajnokságra koncentrálnak majd és a hétvégén elkapják a Honvédot. Akkor már sikeres lenne az edzőváltás és egy picivel mi is közelebb kerülnénk Juhos és mindnyájunk álmához ,hogy újra sorfalat álljanak a csapatnak a kövesdi játékosok. Ehhez persze először a Paksot kellene legyűrni minél több néző előtt. A vezetőség félárú jegyekkel ösztönzi a drukkereket ,hogy minél többen látogassanak ki és szurkoljanak a csapatnak.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Vasas-paks_felaru_belepok_a_merkozesre-2504http://www.vasasfc.hu/hirek/vasas-paks_felaru_belepok_a_merkozesre-2504
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Kedd Május 02, 2017 11:37 am

    Vasas1969 írta:

    Egy enyhe hazai pályát valóban megfújt Kassai és mintha a kiállítás után is azt hitte volna ,hogy rosszul döntött és kompenzálni akart egy kicsit. Sajnos halványan emlékszem is 1-2 meccsre amikor fordított helyzetben voltunk és kimondottan vadásztak ránk. Még rugdosódnunk sem kellett anélkül is járt a piros. Írtam ,hogy a Kövesd elleni "matiné" után nagyon fel kéne pörögni mert az kevés lesz. Jogosan féltem. A tűzet nemcsak a Kövesden pályára lépőkből hiányoltam. Csanád sem szaggathatta az istrángot a Honvéd ellen a Gyirmótban ,ha csak 3-s osztályzatot kapott.
    Nézted Urbányi ,hogy meglepte a szakértőket a Gólban amikor megkérdezték tőle ki lesz a bajnok a Vidi és a Honvéd közül és a Vasasról kezdett el beszélni ? Ha behúznánk a 12 pontot talán még meglehetne . Úgy érzem a vetélytársak szórni fogják a pontokat. Ez a Gól meg egy rakás .... volt összefoglalók nélkül.

    Szerintem volt tűz, de a diók durván játszottak és inkább féltették a lábukat játékosaink , a közönség dió része pedig mélytapló volt (köpködés,cigányozás).
    Hangyát hiba volt lehozni , Pistát vagy Martint kellett volna már előbb játszatni a török helyett.
    Az is igaz hogy 20 kg-os srácokkal (Murka, Kleisz) ilyen focit nem lehet játszani, a durvaságra masszívabb emberek kellenek, ha már kassai hagyta .
    A tapló, ősbunkó liptákot remélem minimum egy fél évre eltiltják, még az öltözőben is csinálta fesztivált.
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Hétf. Május 01, 2017 9:22 pm

    Juhos2 írta:

    Azért ez nem egészen úgy volt.
    Úgy rohantál sörért/?/, hogy nem akartalak zavarni.

    Soha nem iszom sört Very Happy ,talán a mosdóba siettem, de örültem, hogy nagyon sokan voltunk a 7-800 fő, reális.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Hétf. Május 01, 2017 12:37 pm

    VASAS77 írta:

    Amikor a félidőben összefutottunk már akkor nagyon elvoltál, szép lett volna , de majd a következő szezonban!
    Azért is hajrá VASAS!

    Azért ez nem egészen úgy volt.
    Úgy rohantál sörért/?/, hogy nem akartalak zavarni.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Hétf. Május 01, 2017 11:40 am

    Hajrágólok fordulója az NB I-ben, tizennyolc gól hat meccsen – Összefoglalók

    A Haladás és a Fradi sikere volt a legbiztosabb.




    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 422290_hajragolok_forduloja_az_nb_i_ben_tizennyolc_golhttp://www.rangado.hu/tartalom/cikk/422290_hajragolok_forduloja_az_nb_i_ben_tizennyolc_gol
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 10:08 pm

    Juhos2 írta:

    A gólnál beletemettem a kezembe az arcom.
    Érdekes ez a tűz kérdés.
    Sajnos végig éltünk pár kiesést. Kérdés.
    Hány játékossal fejeztük volna be a mérkőzést egy fordított helyzetben?
    Bennünket kiejtenének.

    Egy enyhe hazai pályát valóban megfújt Kassai és mintha a kiállítás után is azt hitte volna ,hogy rosszul döntött és kompenzálni akart egy kicsit. Sajnos halványan emlékszem is 1-2 meccsre amikor fordított helyzetben voltunk és kimondottan vadásztak ránk. Még rugdosódnunk sem kellett anélkül is járt a piros. Írtam ,hogy a Kövesd elleni "matiné" után nagyon fel kéne pörögni mert az kevés lesz. Jogosan féltem. A tűzet nemcsak a Kövesden pályára lépőkből hiányoltam. Csanád sem szaggathatta az istrángot a Honvéd ellen a Gyirmótban ,ha csak 3-s osztályzatot kapott.
    Nézted Urbányi ,hogy meglepte a szakértőket a Gólban amikor megkérdezték tőle ki lesz a bajnok a Vidi és a Honvéd közül és a Vasasról kezdett el beszélni ? Ha behúznánk a 12 pontot talán még meglehetne . Úgy érzem a vetélytársak szórni fogják a pontokat. Ez a Gól meg egy rakás .... volt összefoglalók nélkül.
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 30, 2017 9:10 pm

    Vasas1969 írta:

    Pont a diók magassági fölénye miatt örültem ,hogy Nagy felépült és visszakerült a kapuba. Aztán mi lett belőle ...... . Remélem tudunk építkezni és nem vesztünk meghatározó embert Korcsmáron kívül. Már az is óriási érvágás lesz. Jó lenne ,ha az új igazolások is magasak lennének Vaskó szintű fejjátékkal és Boltéhoz hasonló gyorsasággal. A technikájuk az lehet Moháé. Kérdezted a meccsen ,hogy ki lenne jó erősítésnek ? A két palermóihoz (Balogh ,Sallai) mit szólnál ? Szívatja őket az edzőjük ,szerintem nem maradnak , bár biztosan lesz pénzesebb kérőjük is itthonról.
    Volt hasonlóság valóban ,Könyves mostani gólját nézd meg az összefoglalóban. Németh Norbi lőtt ilyet annak idején.
    Én sem értettem ,hogy egy bajnoki cím lehetősége miért nem motivál sokkal jobban. Bennünk kevesebb volt a tűz.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 69813#2https://digitalstand.hu/olvaso/69813#2

    A Hír tévén Vancsa nyilatkozta ,hogy Gyirmótra volt kérve a licenc ,de ott sincs fűtött pálya. Ezért az Etoval kötött (kamu)szerződést , de bízik benne ,hogy észhez tér az MLSZ. Hát Győrben nehéz lenne továbbépítkezni. Sad


    A gólnál beletemettem a kezembe az arcom.
    Érdekes ez a tűz kérdés.
    Sajnos végig éltünk pár kiesést. Kérdés.
    Hány játékossal fejeztük volna be a mérkőzést egy fordított helyzetben?
    Bennünket kiejtenének.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 8:18 pm

    Juhos2 írta:Azért ősszel /is/ voltak szép dolgok/gólok. Very Happy
    Egy kis emlékeztető.
    https://www.youtube.com/watch?v=71CtJn1DHX8

    Ezt a válogatást még nem is láttam . Most áll be a Siófokba az új Vasas reménység Kovács Dávid.
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 8:04 pm

    Juhos2 írta:Életveszély volt minden pontrúgásuk. Vaskó bírta egyedül tartani a frontot. Valamelyik magas hátvéd még elkellet volna. Ugyanaz elől, minden labdával Vaskót kerestük. Nem volt más feladatuk csak Vaskót blokkolni. Hangya mértani beadása Saglik fejére a tornyok között. Várhatunk pár fordulót a következő ilyen  tökéletes beadására. A fiatalok széle halott volt, de Kulcsár se bírta megoldani. A második gólnál Könyves gólja ugrott be. Hogy nem volt egy láb ami odaérjen.
    Mi lenne/lesz, ha sikerül kijutnunk a nemzetközi porondra? Hogy hajtanak, rakkolnak azért az nem egy extra követelmény.
    Elkeseredve nem vagyok, csak építkezzünk szépen tovább.

    Pont a diók magassági fölénye miatt örültem ,hogy Nagy felépült és visszakerült a kapuba. Aztán mi lett belőle ...... . Remélem tudunk építkezni és nem vesztünk meghatározó embert Korcsmáron kívül. Már az is óriási érvágás lesz. Jó lenne ,ha az új igazolások is magasak lennének Vaskó szintű fejjátékkal és Boltéhoz hasonló gyorsasággal. A technikájuk az lehet Moháé. Kérdezted a meccsen ,hogy ki lenne jó erősítésnek ? A két palermóihoz (Balogh ,Sallai) mit szólnál ? Szívatja őket az edzőjük ,szerintem nem maradnak , bár biztosan lesz pénzesebb kérőjük is itthonról.
    Volt hasonlóság valóban ,Könyves mostani gólját nézd meg az összefoglalóban. Németh Norbi lőtt ilyet annak idején.
    Én sem értettem ,hogy egy bajnoki cím lehetősége miért nem motivál sokkal jobban. Bennünk kevesebb volt a tűz.
    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 69813#2https://digitalstand.hu/olvaso/69813#2

    A Hír tévén Vancsa nyilatkozta ,hogy Gyirmótra volt kérve a licenc ,de ott sincs fűtött pálya. Ezért az Etoval kötött (kamu)szerződést , de bízik benne ,hogy észhez tér az MLSZ. Hát Győrben nehéz lenne továbbépítkezni. Sad

    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 30, 2017 7:32 pm

    Azért ősszel /is/ voltak szép dolgok/gólok. Very Happy
    Egy kis emlékeztető.
    https://www.youtube.com/watch?v=71CtJn1DHX8
    Juhos2
    Juhos2


    Hozzászólások száma : 884
    Join date : 2016. Jun. 18.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Juhos2 Vas. Ápr. 30, 2017 7:04 pm

    Életveszély volt minden pontrúgásuk. Vaskó bírta egyedül tartani a frontot. Valamelyik magas hátvéd még elkellet volna. Ugyanaz elől, minden labdával Vaskót kerestük. Nem volt más feladatuk csak Vaskót blokkolni. Hangya mértani beadása Saglik fejére a tornyok között. Várhatunk pár fordulót a következő ilyen tökéletes beadására. A fiatalok széle halott volt, de Kulcsár se bírta megoldani. A második gólnál Könyves gólja ugrott be. Hogy nem volt egy láb ami odaérjen.
    Mi lenne/lesz, ha sikerül kijutnunk a nemzetközi porondra? Hogy hajtanak, rakkolnak azért az nem egy extra követelmény.
    Elkeseredve nem vagyok, csak építkezzünk szépen tovább.
    Síposúr
    Síposúr


    Hozzászólások száma : 247
    Join date : 2015. Aug. 05.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Síposúr Vas. Ápr. 30, 2017 4:30 pm

    A vendéglős vett a héten egy 3 literes szovjet pezsgőt. Én is szemeztem vele tegnap estig. Pedig inkább a sör a bor meg a pálinka. Tíz lett volna baráti áron. Basszus úgy néz ki nem kell megvenni . Azt hittem meg lesz a meccs a piros után. Aztán becsapott a ménkű rendesen ! Fel kell állni gyerekek ! Több akarást kivinni a pályára ! Nehogy mán megelőzzenek a ződek, olyan szép volt az elmúlt pár hét, ne rontsátok már el ! Hajrá Vasas !
    Vasas1969
    Vasas1969


    Hozzászólások száma : 6477
    Join date : 2015. Feb. 28.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Vasas1969 Vas. Ápr. 30, 2017 2:14 pm

    VASAS77 írta:

    Amikor a félidőben összefutottunk már akkor nagyon elvoltál, szép lett volna , de majd a következő szezonban!
    Azért is hajrá VASAS!

    Azt írták az "Amígélekénen" ,hogy 600-700 fős a vendégszektor. Voltatok annyian ? A sarkoknál direkt nem lehetett ülni (ott ahol a rendezők álltak) ? Így választották volna el a szurkolótáborokat ? A közvetítésben mutattak Vasas drukkert a főlelátón is, dió tábor közepén sállal a nyakában. Gondolom onnan jól lehetett látni ,de milyen volt a vendégből nézni ?

    Ma este 7-kor a Gól előtt az M4-en: 19:00 Labdarúgó közvetítés: Merkantil Bank Liga: BFC Siófok - Puskás Akadémia FC.

    Több régi és talán 1-2 leendő Vasas játékossal a siófoki csapatban.
    VASAS77
    VASAS77


    Hozzászólások száma : 66
    Join date : 2015. Apr. 10.

    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by VASAS77 Vas. Ápr. 30, 2017 1:05 pm

    Juhos2 írta:Rengetegen voltunk. Rajtunk nem múlott. Többet érdemeltünk volna. Nem volt világvége hangulat, inkább beletörődött.
    Kár, hogy ilyen gyorsan véget ért a heti álom.

    Amikor a félidőben összefutottunk már akkor nagyon elvoltál, szép lett volna , de majd a következő szezonban!
    Azért is hajrá VASAS!

    Ajánlott tartalom


    Hajrá Vasas örökké !!! - Page 15 Empty Re: Hajrá Vasas örökké !!!

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 1:28 am